Uitslagen 100 meter Mannen Masters 70+

# Naam Res OBP
1 Anne Lenis AV Hera 14,54 +0.8 m/s14,23
2 Roelf Akkerman DEM 15,20 +0.8 m/s15,01

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 70+

# Naam Res OBP
1 Jan Ties Groningen 29,38 -2.1 m/s29,20
2 Anne Lenis AV Hera 29,95 -2.1 m/s28,91
3 Leon Thissen AV Zaanland 30,31 -2.1 m/s---
4 Roelf Akkerman DEM 32,43 -2.1 m/s32,29
5 Arthur van Schaik AV Feniks 32,69 -2.1 m/s33,00

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 70+

# Naam ResOBP
1 Leon Thissen AV Zaanland 1:10,08 ---
2 Henny van Verseveld AV Statina 1:16,64 ---
3 Arthur van Schaik AV Feniks 1:17,98 1:17,15

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 70+

# Naam ResOBP
1 Peter Nuyens AV Edam 2:54,25 ---

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 70+

# Naam ResOBP
1 Frans Bos DNMC 5:40,09 5:36,75
2 Robert de Smet AV Atverni 5:55,71 ---
3 Peter Nuyens AV Edam 5:58,97 ---

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 70+

# Naam ResOBP
1 Bert Schalkwijk AV Atos 20:05,16 19:18,00
2 Robert de Smet AV Atverni 21:36,43 21:39,76
3 Erik Slagt Running2000 25:05,37 24:16,00

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 70+

# Naam ResOBP
1 Bert Schalkwijk AV Atos 41:51,65 40:08,00

Uitslagen 80 meter horden Mannen Masters 70+

# Naam Res OBP
1 Michel van Osch Haag 16,28 +1.0 m/s16,26

Uitslagen 300 meter horden Mannen Masters 70+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 2000 meter steeple Mannen Masters 70+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 70+

# Naam ResOBP
1 Hans van Wakeren AV Unitas 31:54,92 31:30,98
2 Ad Martens DJA 33:16,67 32:58,00

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 70+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frans de Laat HLLS 37,20 38,07 34,85 35,90 36,86 X 38,07 37,42
2 Teo Maat AV Fortuna 37,00 X 35,92 36,93 36,31 X 37,00 ---
3 Martin Albert Regtop Haaksbergen 34,48 X X X 34,36 X 34,48 38,53
4 Jack Dekker DEM X X 34,23 X X 33,69 34,23 40,70
5 Cor van Dam Olympus `70 29,35 31,77 32,26 30,31 32,26 X 32,26 33,98

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 70+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin Albert Regtop Haaksbergen 14,12 13,60 15,25 X X X 15,25 13,72
2 Jan Titulaer Swift 14,58 14,87 15,09 15,06 14,84 14,98 15,09 15,80
3 Jack Dekker DEM 14,23 X X 13,04 X 14,58 14,58 14,65
4 Frans de Laat HLLS 12,89 13,71 13,34 14,00 12,59 14,54 14,54 16,02
5 Ruud van de Ven Eindhoven 12,44 11,09 13,08 X 11,85 X 13,08 9,83
6 Cor van Dam Olympus `70 9,81 9,79 10,26 X 10,75 11,24 11,24 11,52
7 Geert Oerlemans SV Diomedon 10,11 11,01 9,91 10,63 X 11,04 11,04 10,30

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 70+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frans de Laat HLLS 12,35 12,14 12,41 12,75 X 12,67 12,75 13,47
2 Martin Albert Regtop Haaksbergen 10,62 11,39 12,03 X 11,53 X 12,03 11,59
3 Jack Dekker DEM 11,25 11,18 11,28 11,56 X X 11,56 10,99
4 Cor Nijhoff AV Atverni 11,11 11,12 11,06 11,46 X 10,89 11,46 12,11
5 Ruud van de Ven Eindhoven 11,07 X X 10,65 11,22 10,17 11,22 9,14
6 Kees Roosen KAV Holland X 11,02 X 10,59 10,64 11,00 11,02 11,36
7 René Hondelink AV34 10,28 9,17 9,38 10,05 9,78 10,16 10,28 10,36
8 Cor van Dam Olympus `70 8,60 8,55 9,11 8,61 8,21 8,84 9,11 10,10

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 70+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frans de Laat HLLS 33,98 36,47 35,55 36,46 38,09 35,55 38,09 37,74
2 Martin Albert Regtop Haaksbergen X X 36,37 37,51 37,93 X 37,93 37,57
3 Jan Titulaer Swift 37,37 37,08 37,85 37,05 37,67 35,72 37,85 36,68
4 Jack Dekker DEM 35,22 X X 32,72 34,17 33,55 35,22 34,12
5 Ruud van de Ven Eindhoven 29,58 29,08 28,92 27,64 29,42 29,36 29,58 23,42
6 Geert Oerlemans SV Diomedon X 26,31 X X 25,08 26,00 26,31 27,00

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 70+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Teo Maat AV Fortuna 27,65 34,60 36,03 34,00 33,59 X 36,03 ---
2 René Hondelink AV34 31,52 31,41 30,53 28,92 X X 31,52 34,66
3 Cor Nijhoff AV Atverni 30,67 27,34 X 29,06 28,31 29,78 30,67 31,64
4 Cor van Dam Olympus `70 29,35 30,48 28,92 29,47 30,40 27,65 30,48 31,77
5 Rob Dekker AV `56 X 29,39 28,17 27,08 X X 29,39 ---
6 Jan Titulaer Swift 27,65 26,68 27,21 27,59 27,65 27,23 27,65 28,77
7 Jack Dekker DEM X X 27,26 25,55 27,60 X 27,60 27,07
8 Geert Oerlemans SV Diomedon 19,16 X 19,46 19,11 21,29 X 21,29 ---

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 70+

# Naam 1.181.211.241.301.331.361.39ResOBP
1 René Hondelink AV34 O XO XO XXX 1,36 1,38
2 Onno Waalewijn AV 1923 XO O XXX 1,21 1,30

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 70+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Onno Waalewijn AV 1923 7,34 7,35 7,31 7,56 X X 7,56 +0.3 m/s7,62

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 70+

# Naam 2.512.612.712.812.91ResOBP
1 Michel van Osch Haag O O O O XXX 2,81 2,60

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 70+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Onno Waalewijn AV 1923 3,35 3,43 3,23 X X X 3,43 +1.7 m/s3,79