Uitslagen 100 meter Mannen Masters 60+

# Naam Res OBP
1 Justus van Nierop DAK 13,56 -1.1 m/s13,20
2 Twan Bongers AV De Keien 13,64 -1.1 m/s13,00
3 Wim Jongeneelen THOR 14,12 -1.1 m/s---
4 Ryan Smits Groene Ster 14,79 -1.1 m/s---
5 Kees Justus Vogel AAV `36 15,08 -1.1 m/s---
6 Henk Schilder AV Edam 15,24 -1.1 m/s---

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 60+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 60+

# Naam Res OBP
1 Justus van Nierop DAK 27,72 -3.3 m/s27,46
2 Twan Bongers AV De Keien 27,87 -3.3 m/s28,46
3 Marcel Scholten Altis 28,65 -3.3 m/s27,56
4 Dirk Wigmans De Gemzen 35,91 -3.3 m/s34,85

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Stan Spangenberg Phanos 1:01,86 1:04,32
2 Marcel Scholten Altis 1:02,91 1:03,31
3 Twan Bongers AV De Keien 1:04,77 1:03,91
4 Dirk Wigmans De Gemzen 1:16,32 53,89
5 Theo List WRNG 1:51,99 1:44,67
Justus van Nierop DAK DNS 1:05,53

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Stan Spangenberg Phanos 2:27,51 2:22,16
2 Marcel Scholten Altis 2:35,00 ---
3 Jos Bergervoet Eindhoven 2:41,72 2:36,79
4 Dirk Wigmans De Gemzen 2:53,18 2:49,63
5 Twan Bongers AV De Keien 3:40,38 3:00,03
6 Theo List WRNG 4:17,72 4:00,25

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Jaap Stijlaart Triathlon 4:51,24 4:55,52
2 Theo Woldberg Phanos 5:10,72 5:00,00
3 Cees Kraaijeveld AV34 5:15,68 5:11,59
4 Ruud Woord THOR 5:17,53 5:18,00
5 Jos Bergervoet Eindhoven 5:26,39 5:25,72
6 Pieter jan Vlaming AV NOP 5:32,02 ---
7 Theo List WRNG 8:28,12 7:48,15

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Jaap Stijlaart Triathlon 17:50,10 17:38,60
2 Theo Woldberg Phanos 19:00,45 18:37,00
3 Ruud Woord THOR 19:11,97 18:45,00

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Gerard Smit AV Statina 37:24,98 38:12,00
2 Johan Neve KAV Holland 38:03,86 38:19,00
3 Theo Woldberg Phanos 38:18,91 37:58,00

Uitslagen 100 meter horden Mannen Masters 60+

# Naam Res OBP
1 Kees Meijer NEAV 18,84 +0.1 m/s---
2 Twan Bongers AV De Keien 20,47 +0.1 m/s19,83

Uitslagen 300 meter horden Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Twan Bongers AV De Keien 50,77 51,53
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA 56,40 56,38

Uitslagen 2000 meter steeple Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Theo Woldberg Phanos 8:02,74 7:50,00
2 Jaap Vlaming AV NOP 8:33,18 8:18,86
3 Hans Koeleman Phanos 8:48,08 ---

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Henk Plasman AVGM 26:53,10 ---
2 Gerrit Riezebos RWV 28:44,30 29:14,00
3 Hub Kaenen RWV 28:56,60 28:38,74
4 Han Holtslag DAK 31:22,26 30:12,00

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 60+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Theo Goossens HAC 38,67 44,87 43,40 40,60 X 41,55 44,87 40,67
2 Henk Heijligers GVAC 39,56 39,66 43,41 43,52 42,26 43,03 43,52 44,00
3 Cees van Blerck Scorpio 33,51 37,63 39,92 39,31 X X 39,92 43,25
4 Jack Ooms AV Athlos X 28,01 26,86 29,55 31,51 X 31,51 28,12
5 Kees Meijer NEAV 27,35 30,93 27,23 X 30,93 ---
6 Ryan Smits Groene Ster X X 24,10 X 22,49 22,21 24,10 ---

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 60+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Peter van Noort De Spartaan 19,41 X 18,12 X 18,86 19,26 19,41 19,82
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA X 13,29 14,31 13,97 13,88 14,01 14,31 14,24
3 Jack Ooms AV Athlos X 11,51 12,19 13,05 X X 13,05 9,00
4 Cees van Blerck Scorpio 12,39 X 12,96 12,55 X X 12,96 13,25
5 Twan Bongers AV De Keien X 8,18 8,25 8,87 X - 8,87 ---

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 60+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Roosen KAV Holland 11,71 11,81 11,36 11,80 12,05 X 12,05 12,24
2 Henk Heijligers GVAC 11,33 12,00 11,22 11,41 11,32 11,64 12,00 11,50
3 Cees van Blerck Scorpio 11,77 11,38 11,10 11,60 11,88 11,70 11,88 11,99
4 Gerrit Verdoes avVN 11,35 11,57 11,63 X 11,51 X 11,63 12,70
5 Jack Ooms AV Athlos 9,51 10,43 10,56 10,34 10,26 10,10 10,56 10,80

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 60+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Peter van Noort De Spartaan 52,19 X 50,24 X 48,44 X 52,19 45,57
2 Theo Goossens HAC 33,04 32,10 X 37,25 40,16 38,84 40,16 35,00
3 Cees van Blerck Scorpio 32,33 33,74 32,61 X X 33,28 33,74 34,74
4 Dirk Jan Giskes AV NOVA X X 30,68 32,90 31,37 X 32,90 34,75
5 Twan Bongers AV De Keien X X 19,38 17,05 X 15,13 19,38 ---

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 60+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Roosen KAV Holland 41,95 43,15 42,70 42,04 X 45,54 45,54 47,83
2 Yiannis Tsipouras THOR 37,44 36,17 35,84 36,07 38,90 36,78 38,90 40,00
3 Hans Kremers PH 33,74 31,79 33,84 33,28 34,06 32,87 34,06 38,18
4 Frits van der Velden Atledo 33,27 29,70 32,49 32,86 32,17 29,26 33,27 33,24
5 Erik Endlich AAV SISU 33,26 20,94 31,96 32,44 32,53 28,39 33,26 ---
6 Ronald Harderwijk AV Zuidwal 31,48 31,77 31,39 31,49 30,96 31,05 31,77 32,55
7 John Lenaerts Maastricht X X 31,71 31,29 X X 31,71 ---
Jack Ooms AV Athlos X - - - - - NM 27,50

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 60+

# Naam 1.061.121.151.211.241.271.301.331.361.391.421.451.48ResOBP
1 Erik Endlich AAV SISU O O O O O XXX 1,45 ---
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA O O XO XO XXX 1,39 1,40
3 Rob Slagter PAC O O O XXO XXX 1,33 1,38
4 Twan Bongers AV De Keien O O O O - O - - XXX 1,27 1,37

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 60+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Twan Bongers AV De Keien 8,06 8,25 8,44 8,48 8,78 - 8,78 +0.7 m/s7,94
2 Frits van der Velden Atledo 7,91 8,07 8,14 7,85 8,05 7,98 8,14 +0.6 m/s8,68

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 60+

# Naam 2.162.212.312.413.01ResOBP
1 Twan Bongers AV De Keien XO O O X- 2,31 2,40
Willem Langeland AL73 XXX NM 3,40

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 60+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Ryan Smits Groene Ster 3,94 3,79 3,96 3,97 4,17 4,27 4,27 -0.2 m/s---
2 Twan Bongers AV De Keien 3,46 3,98 X 4,20 3,80 4,23 4,23 +1.2 m/s5,01
3 Kees Meijer NEAV 3,86 3,96 4,16 4,12 4,01 4,11 4,16 +1.2 m/s---
4 Henk Schilder AV Edam 3,95 4,01 3,87 3,83 3,93 3,74 4,01 +2.2 m/s4,19
5 Kees Justus Vogel AAV `36 3,42 3,61 3,48 3,35 3,36 3,44 3,61 +2.1 m/s---