Uitslagen 100 meter Mannen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,20Q +1.6 m/s11,55
2 Patrick Schoo U-Track 12,52q +1.6 m/s13,07
3 Martien de Haas AV34 12,60Q -0.5 m/s12,56
4 Andre van Wort NEAV 12,74q -0.5 m/s12,39
5 Erik van Daalen AAV `36 13,79q +1.6 m/s13,77
6 John Pouwels ARV Ilion 13,97q -0.5 m/s14,20
7 Paul Hos ACHL 14,01 +1.6 m/s---
8 Jeroen Sanders AAV `36 14,34 +1.6 m/s---
Ron van der Veer AAV `36 DNF 13,82

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 50+

# Naam Res Qm
1 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,25 +0.1 m/s12,20
2 Martien de Haas AV34 12,43 +0.1 m/s12,60
3 Patrick Schoo U-Track 12,64 +0.1 m/s12,52
4 Andre van Wort NEAV 12,67 +0.1 m/s12,74
5 Erik van Daalen AAV `36 13,87 +0.1 m/s13,79
6 John Pouwels ARV Ilion 14,09 +0.1 m/s13,97

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Jordi Mim...ero Palop Haag 25,50Q +0.2 m/s23,87
2 Patrick Schoo U-Track 25,76Q -1.9 m/s26,00
3 Martien de Haas AV34 25,84q -1.9 m/s25,71
4 Geert van Keimpema AV Edam 26,61q -1.9 m/s---
5 Hans Vlak AAV `36 26,85q +0.2 m/s26,60
6 Frank Fokkens Startbaan 27,12q -1.9 m/s27,10
7 Berthram Mak De Gemzen 27,49 +0.2 m/s27,50
8 Rens van der Elst Fortius 28,13 -1.9 m/s26,67
9 Frank Stam Castricum 28,72 +0.2 m/s26,55
10 Erik van Daalen AAV `36 29,26 +0.2 m/s27,70
11 Jeroen Sanders AAV `36 29,97 -1.9 m/s---

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 50+

# Naam Res Qm
1 Jordi Mim...ero Palop Haag 25,69 -1.0 m/s25,50
2 Patrick Schoo U-Track 26,06 -1.0 m/s25,76
3 Martien de Haas AV34 26,24 -1.0 m/s25,84
4 Geert van Keimpema AV Edam 26,65 -1.0 m/s26,61
5 Hans Vlak AAV `36 27,33 -1.0 m/s26,85
6 Frank Fokkens Startbaan 28,11 -1.0 m/s27,12

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Ron de Vaan DAK 58,44Q 58,04
2 Robert Reitsema Isala `96 59,50q 59,80
3 Fulvio Scarano AV `40 1:00,00Q 55,76
4 Klaas de Vries NEAV 1:00,28q 59,27
5 Werner Themen AV 1923 1:00,60q ---
6 Erik van Daalen AAV `36 1:03,39q 1:01,81
7 Frank Stam Castricum 1:04,38 59,46
Bert Boer DVTR DNF 58,00

Uitslagen 400 meter finale Mannen Masters 50+

# Naam ResQm
1 Fulvio Scarano AV `40 55,68 1:00,00
2 Ron de Vaan DAK 57,19 58,44
3 Robert Reitsema Isala `96 58,39 59,50
4 Klaas de Vries NEAV 59,38 1:00,28
5 Werner Themen AV 1923 1:02,28 1:00,60
6 Erik van Daalen AAV `36 1:03,11 1:03,39

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Ruud Beerepoot AV Hera 2:10,64 2:10,67
2 Marc Van Gils RTE 2:13,46 2:07,78
3 Ronald Wiering AV Zaanland 2:14,38 2:11,87
4 Ron de Vaan DAK 2:17,10 2:14,59
5 Ron Legemaate ARV Ilion 2:17,13 2:14,21
6 Michel Ruijter ARV Ilion 2:17,80 2:13,86
7 Rien Janse AV NOP 2:18,47 2:20,64

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Ruud Beerepoot AV Hera 4:20,14 4:16,61
2 Peter Mijsberg AV De Keien 4:41,12 4:40,13
3 Jan Zijderlaan Avantri 4:45,76 4:45,82
4 Ron Legemaate ARV Ilion 5:02,04 4:47,41
5 Doede Terluin AV NOP 5:05,25 ---

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Patrick Kwist Rotterdam 15:44,78 ---
2 Nico Altorf NSL 16:27,52 ---
3 Michiel Otten Leiden 16:39,74 16:37,00
4 Peter Wielaaard AV Gouda 16:50,10 16:26,00
5 Peter Mijsberg AV De Keien 17:27,32 16:52,23
6 Nils van Elzelingen AV Veluwe 17:59,61 ---
7 Mar-Hein van de Wiel DAK 18:20,53 17:50,12

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Patrick Kwist Rotterdam 33:04,30 ---
2 Nico Altorf NSL 33:43,58 ---
3 Michiel Otten Leiden 34:26,25 36:52,00
4 Rene Wiering AV 1923 34:27,10 34:35,00
5 Jan Zijderlaan Avantri 37:02,33 36:56,00

Uitslagen 100 meter horden Mannen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Berthram Mak De Gemzen 17,41 +0.9 m/s18,15
Andre van Wort NEAV DNS 14,80

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Manfred Mooijer AV Edam 1:07,60 1:09,75
2 Hans Vlak AAV `36 1:08,79 1:09,77
3 Niels Binsbergen AAV `36 1:14,60 1:09,68
4 Rens van der Elst Fortius 1:15,56 1:11,55

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Peter Mijsberg AV De Keien 11:20,58 10:50,29
2 Reinier Mijsberg RAP 12:18,04 ---

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Remco de Bruin De Lat 23:35,29 23:11,03

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 40,33 43,72 41,34 42,75 X 42,87 43,72 43,95
2 Winston Hofmeester Haag 43,52 41,11 41,95 43,48 42,19 42,29 43,52 37,56
3 Marco Bronswijk Olympus `70 36,67 38,16 X 37,81 35,86 35,05 38,16 39,73
4 Sander de Lange GACH 29,94 32,22 36,14 X X 24,55 36,14 35,70
5 Bram Kreijkamp Fit X 26,59 30,66 30,06 30,12 26,12 30,66 31,56
6 Hans Braker AV Gouda 28,00 30,51 X X X 29,71 30,51 31,89
7 Nico Wilbrink Flevo Delta 30,21 28,93 X 28,29 29,72 27,50 30,21 35,04
8 Andre van Wort NEAV X X X 26,09 27,48 X 27,48 30,47

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Richard Bot SAV 16,21 16,35 16,78 X 16,79 X 16,79 17,32
2 Marco Bronswijk Olympus `70 15,38 X 15,65 15,39 15,13 X 15,65 16,57
3 René Peeters Atledo 13,02 13,24 13,23 13,58 14,35 12,92 14,35 13,51
4 Pascal Geursen AV Suomi 12,45 11,43 13,32 13,45 12,04 11,66 13,45 12,57
5 Sander de Lange GACH X 10,28 X 12,18 X X 12,18 13,09
6 Niels Schager AV 1923 8,76 9,56 8,52 X 9,54 9,55 9,56 9,38

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 14,70 X X 14,50 14,24 X 14,70 15,26
2 Sander de Lange GACH 11,89 11,58 11,85 12,23 11,64 11,69 12,23 11,81
3 Pascal Geursen AV Suomi 11,86 11,39 11,45 11,31 X 11,80 11,86 11,31
4 Marco Bronswijk Olympus `70 11,46 X X 11,50 X X 11,50 12,09
5 Ronald Rasenberg Delta Sport 9,31 X 9,48 9,75 9,84 9,51 9,84 9,82

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marco Bronswijk Olympus `70 X X X 41,60 44,50 46,77 46,77 46,57
2 Richard Bot SAV 44,60 41,59 X 43,39 X X 44,60 49,95
3 Marc Suvaal Rotterdam X 35,35 37,38 X 39,54 X 39,54 39,89
4 René Peeters Atledo 37,76 37,47 37,69 39,16 37,77 38,97 39,16 39,62
5 Pascal Geursen AV Suomi 32,10 X X 32,04 32,51 34,72 34,72 33,59
6 Hans Braker AV Gouda X 28,74 30,72 30,21 X X 30,72 32,59

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jurgen Roordink Haag 43,21 40,63 X X 38,79 45,75 45,75 51,65
2 Edwin Schimmel Altis 42,49 41,51 43,81 40,20 X 40,21 43,81 44,45
3 Eric Beaart PH 40,90 37,81 43,18 39,77 42,66 X 43,18 43,96
4 Sander de Lange GACH 37,27 39,00 38,72 40,55 39,17 X 40,55 41,77
5 Ronald Rasenberg Delta Sport 34,42 35,17 36,31 40,33 X 38,50 40,33 38,65

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 50+

# Naam 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.70ResOBP
1 Patrick Schoo U-Track O O - XXO XXO O XXX 1,67 1,65
2 Rik Verharen PH O O O XO XXX 1,61 1,60
3 Berthram Mak De Gemzen O O O XXX 1,46 1,50

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Eric Beaart PH 10,53 10,58 10,79 10,66 10,50 10,94 10,94 +0.0 m/s11,85
2 Frank Bossers Spado 10,38 10,25 10,31 10,84 - 10,84 10,84 +0.3 m/s10,99
3 Jos Warmerdam Fit 10,01 X 10,39 9,93 - - 10,39 +0.6 m/s10,55

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 50+

# Naam 3.313.613.81ResOBP
1 Marc Suvaal Rotterdam XO XXX 3,61 4,10
Jos Warmerdam Fit XXX NM 3,42

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Ron Legemaate ARV Ilion 5,03 4,96 4,83 - X - 5,03 +1.0 m/s5,00
2 Andre van Wort NEAV X 4,96 4,71 4,90 X X 4,96 +0.1 m/s5,36
3 Berthram Mak De Gemzen 4,45 4,30 4,38 4,24 4,42 4,41 4,45 +2.0 m/s4,24