Uitslagen 100 meter Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 11,95 -0.5 m/s12,31
2 Jeremy Robbemond AV Athlos 12,07 -0.5 m/s12,00
3 Richard van Delft GACH 12,21 -0.5 m/s12,02
4 Bart Roth U-Track 12,24 -0.5 m/s12,24
5 Joris van Zoelen U-Track 12,70 -0.5 m/s12,63

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 45+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Bart Roth U-Track 25,08Q -1.9 m/s24,62
2 Toine van Beckhoven AV Attila 25,14Q -2.4 m/s24,08
3 Marco Kortleever Leiden 25,28q -2.4 m/s24,88
4 Richard van Delft GACH 25,37q -1.9 m/s24,63
5 Werner Andrea Altis 25,37q -2.4 m/s25,04
6 Klaas Dijkstra Groningen 25,40q -1.9 m/s25,29
7 Joris van Zoelen U-Track 25,72 -1.9 m/s25,96

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 45+

# Naam Res Qm
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,95 -4.1 m/s25,14
2 Werner Andrea Altis 25,45 -4.1 m/s25,37
3 Marco Kortleever Leiden 25,54 -4.1 m/s25,28
4 Bart Roth U-Track 25,56 -4.1 m/s25,08
5 Richard van Delft GACH 26,10 -4.1 m/s25,37
6 Klaas Dijkstra Groningen 26,20 -4.1 m/s25,40

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 54,01 52,86
2 Marco Kortleever Leiden 55,83 56,05
3 Richard van Delft GACH 56,82 54,41
4 Erwin Le Blansch Hollandia 58,80 57,65
5 Ronald van Rijswijk AV34 58,87 59,41
6 Owen Thomas Voorne 1:00,36 59,70

Uitslagen 400 meter finale Mannen Masters 45+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Dirk Jan Demkes Pallas `67 2:06,97 2:05,77
2 Robin van de Mast Altis 2:10,52 2:10,88
3 Christian Bakker AV Cifla 2:13,08 2:11,16
4 Joost Jansen AV NOP 2:16,02 2:16,49
5 Ronald Weevers PH 2:16,43 2:08,90
6 Dennis Lambalk AV Edam 2:16,54 2:17,02
7 Shane ter Hennepe AV Gouda 2:18,50 2:24,64

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Patrick Smit Pallas `67 4:19,38 4:14,86
2 Arie Owen Ciko `66 4:21,38 4:23,29
3 Sven Hagen AV Edam 4:24,36 4:18,14
4 Erwin van Heiningen AV34 4:26,33 4:33,60
5 Dennis Lambalk AV Edam 4:40,16 4:39,81
6 Shane ter Hennepe AV Gouda 4:44,18 4:50,99

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Yke Zoetendal HRRR 15:43,98 ---
2 Arie Owen Ciko `66 16:23,08 15:58,31
3 Marcel Adema AV Lionitas 16:29,54 16:13,00
4 Shane ter Hennepe AV Gouda 18:28,66 18:00,00
Bernard Te Boekhorst AV Phoenix DNF 16:22,00
Erwin Metselaar AV Aalsmeer DNF ---

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Christ Donders TRR 34:41,62 ---

Uitslagen 110 meter horden Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 16,67 -1.0 m/s16,57
2 Bart Steehouwer Almere `81 17,00 -1.0 m/s16,67
3 Leo van der Aa AV Fortuna 18,76 -1.0 m/s18,15

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 57,92 56,93
2 Leo van der Aa AV Fortuna 1:05,21 1:06,31

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Zeger Knipmeijer Altis 11:35,23 11:23,73

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Paul Jansen DAK 22:25,18 24:07,40

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martijn Scheffers Leiden 44,32 45,06 X 42,11 41,15 42,58 45,06 44,72
2 Martin Wijand AAC 35,33 36,68 37,12 36,10 36,64 36,96 37,12 37,00
3 Bart Steehouwer Almere `81 27,57 33,66 34,03 33,80 34,59 36,15 36,15 35,30
4 Norman Van Mook THOR 35,39 32,74 X 35,08 X 35,54 35,54 38,80
5 Rob Zwijnenburg Avantri 32,97 X - 31,10 - X 32,97 35,94
6 Erwin Bökenkamp AV Edam X 28,13 30,52 31,15 X 31,22 31,22 31,73

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin Wijand AAC 13,26 X X 13,12 13,33 X 13,33 14,37
2 Wilco Verwijmeren ACHL 7,88 8,33 7,58 X 7,62 8,09 8,33 8,27

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Elliott Thijssen HLLS 13,33 13,14 X X 12,82 13,42 13,42 13,80
2 Brian Lesterhuis Eindhoven 13,29 12,35 X X 12,34 12,39 13,29 12,82
3 Norman Van Mook THOR 12,39 12,21 12,19 11,60 12,45 12,75 12,75 13,02
4 Bart Steehouwer Almere `81 11,23 11,85 X X 11,77 X 11,85 11,65
5 Erwin Bökenkamp AV Edam 10,41 11,31 11,22 10,88 11,51 11,42 11,51 11,88
6 Kik van Swol AV Hylas 10,93 9,85 11,16 11,37 10,80 11,47 11,47 12,17
7 Rob Zwijnenburg Avantri 10,24 10,51 10,80 X 10,29 10,64 10,80 11,19

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin Wijand AAC X 46,29 X 47,02 46,28 X 47,02 48,97
2 Erwin Bökenkamp AV Edam X 33,86 35,98 37,37 36,13 35,62 37,37 36,96
3 Harald Gijtenbeek Altis 30,80 31,95 31,60 32,12 31,93 X 32,12 35,22
4 Wilco Verwijmeren ACHL 21,97 X X 20,91 X 21,22 21,97 19,97

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Elliott Thijssen HLLS X 58,08 X 55,19 X 56,30 58,08 61,44
2 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 50,61 49,31 50,01 49,64 50,78 49,35 50,78 49,06
3 Bart Steehouwer Almere `81 X 41,70 46,61 44,70 41,94 X 46,61 44,98
4 Kik van Swol AV Hylas 43,47 43,51 X 42,71 43,59 43,42 43,59 50,04
5 Wilco Verwijmeren ACHL 21,09 20,22 20,66 19,59 X 19,88 21,09 ---

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 45+

# Naam 1.521.551.581.611.671.70ResOBP
1 Jeremy Robbemond AV Athlos O XO XXX 1,67 1,76
2 Bart Steehouwer Almere `81 O - XXX 1,55 1,65
3 Dennis Francois Groene Ster O XO XXX 1,55 1,55

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix X 12,27 - 11,84 - - 12,27 +0.5 m/s12,81

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 45+

# Naam 2.813.013.413.613.814.014.16ResOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 O O XO XXX 4,01 3,90
2 Remco Mallens AV Sprint O O XXX 3,61 ---
Leo van der Aa AV Fortuna XXX NM 3,40
Kik van Swol AV Hylas XXX NM ---

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 5,90 X 5,72 X 5,90 +0.0 m/s6,12
2 Bart Steehouwer Almere `81 5,61 5,55 X 5,56 X 5,67 5,67 +2.2 m/s5,83