Uitslagen 100 meter Mannen Masters 40+

# Naam Res OBP
1 Lennert Elands ATOP 12,39Q -1.5 m/s12,04
2 Freek Nijbacker HLLM 12,78q -1.5 m/s12,74
3 Bart van Oppen THOR 12,85Q -1.1 m/s12,21
4 Quinten Stern AC TION 12,92q -1.5 m/s12,00
5 Justin Francois Groene Ster 12,92q -1.1 m/s11,52
6 Rob Kraneveld DAK 13,04q -1.1 m/s12,73
7 Jasper Leuven Fit 13,24 -1.5 m/s---

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 40+

# Naam Res Qm
1 Justin Francois Groene Ster 11,72 -1.7 m/s12,92
2 Quinten Stern AC TION 11,91 -1.7 m/s12,92
3 Bart van Oppen THOR 12,21 -1.7 m/s12,85
4 Lennert Elands ATOP 12,29 -1.7 m/s12,39
5 Freek Nijbacker HLLM 12,81 -1.7 m/s12,78
6 Rob Kraneveld DAK 13,41 -1.7 m/s13,04

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 40+

# Naam Res OBP
1 Bryner Ocalia PAC 24,62Q -2.1 m/s23,50
2 Johannes Engels AV34 24,64Q -2.2 m/s24,16
3 Lennert Elands ATOP 24,79q -2.2 m/s24,14
4 Marijn van...er Putten HLLM 24,97q -2.2 m/s25,19
5 Justin Francois Groene Ster 25,05q -2.1 m/s24,46
6 Quinten Stern AC TION 25,40q -2.1 m/s24,92
7 Gurmukh Singh Sahans Haag 25,90 -2.1 m/s---
8 Freek Nijbacker HLLM 26,00 -2.2 m/s25,55
9 Rob Kraneveld DAK 26,68 -2.1 m/s26,00

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 40+

# Naam Res Qm
1 Justin Francois Groene Ster 24,75 -2.1 m/s25,05
2 Bryner Ocalia PAC 25,00 -2.1 m/s24,62
3 Quinten Stern AC TION 25,08 -2.1 m/s25,40
4 Johannes Engels AV34 25,15 -2.1 m/s24,64
5 Lennert Elands ATOP 25,34 -2.1 m/s24,79
6 Marijn van...er Putten HLLM 25,37 -2.1 m/s24,97

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Rikkert van Rhee CAV Energie 51,30 51,85
2 Marijn van...er Putten HLLM 52,52 53,24
3 Joeri Voltman AV Argo 52,88 53,19
4 Johannes Engels AV34 53,25 52,85
5 Bryner Ocalia PAC 53,93 52,80
6 Jeroen Gondrie Clytoneus 1:05,75 1:04,60

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Maikel van Gemert Haag 2:08,94 2:11,27
2 Edwin van Laar LGPK 2:14,92 2:10,86
3 Egon van den Broek HRR 2:18,57 2:16,82

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Mark van Lierop DKEV 4:18,13 4:29,00
2 Ad Verweij AV Statina 4:18,68 4:22,81
3 Martijn Jorritsma AV NOVA 4:20,85 4:20,59
4 Rutger Huisman AV Statina 4:21,16 4:23,35
5 Roelof Flierman AV Gouda 4:25,23 4:30,00
6 Jeen Nauta Start `78 4:29,73 4:27,45
7 Chris de Smit RK HAV 4:38,26 4:29,70

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Bas Mekking De Gemzen 16:27,29 15:50,56
2 Ron Koster Helden 17:13,91 16:30,00
3 Roelof Flierman AV Gouda 17:24,43 17:40,00
4 Jan Boekel LGPK 18:46,98 17:30,00

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Bas Mekking De Gemzen 33:11,23 34:26,00
2 Bram van Dongen Haag 33:16,95 33:39,00
3 Mark Hakbijl BB lopers 34:37,48 35:23,00
4 Rik Wolswinkel Altis 35:49,21 34:38,96

Uitslagen 110 meter horden Mannen Masters 40+

# Naam Res OBP
1 Justin Francois Groene Ster 17,45 -1.6 m/s15,33
2 Matthijs de Groot AV NOVA 19,63 -1.6 m/s16,91
Gurmukh Singh Sahans Haag DQ ---

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Sander van Gelderen AV Wijchen 1:01,51 1:01,23
2 Lennert Elands ATOP 1:01,99 1:02,50
3 Matthijs de Groot AV NOVA 1:03,73 1:02,93

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 40+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Rob Tersteeg RWV 24:54,55 23:16,91

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Robin Geertsma AV Lycurgus X 41,00 42,21 41,80 41,82 41,69 42,21 45,33
2 Jasper Rood Nijmegen 29,87 37,94 39,30 38,61 X 38,16 39,30 40,46
3 Dennis Endeman Isala `96 32,58 34,90 X X X 33,82 34,90 37,79
4 Robert Florusse Fortius 34,00 34,57 31,89 33,81 X X 34,57 35,79
5 Justin Francois Groene Ster - 30,60 X 32,32 X X 32,32 34,34
6 Arjan van Dam Rijnsoever 29,12 28,64 29,94 X 27,70 X 29,94 31,73

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeroen Vis PAC 12,14 11,72 11,63 X 11,89 12,68 12,68 12,44
2 Corné Bolders SV Diomedon 9,25 9,10 X 9,45 9,84 X 9,84 10,74
3 Mickel van Eekeren Spado 9,15 9,55 X 8,87 8,95 9,25 9,55 9,89

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Robin Geertsma AV Lycurgus 12,26 13,21 13,23 12,95 13,89 13,25 13,89 13,81
2 Jan de Wit AV Impala 13,67 13,68 X X X X 13,68 14,23
3 Jasper Rood Nijmegen 11,98 12,26 11,30 11,68 11,40 11,42 12,26 12,20
4 Arjan van Dam Rijnsoever 10,37 10,83 10,95 11,32 11,42 10,94 11,42 12,24
5 Robert Florusse Fortius 11,13 X X X X 11,09 11,13 12,12
6 Dennis Endeman Isala `96 10,67 X 10,61 10,87 X 10,94 10,94 11,98
7 Samora Strijder U-Track 9,45 10,38 10,24 9,67 10,55 X 10,55 10,10

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeroen Vis PAC 38,79 36,84 X 39,70 39,74 39,57 39,74 39,19
2 Mickel van Eekeren Spado 30,82 29,53 32,73 30,70 31,50 32,00 32,73 33,48
3 Corné Bolders SV Diomedon X X 28,54 X 30,37 X 30,37 33,83

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Paul de Graauw Spado 47,70 48,76 47,08 47,88 52,74 44,83 52,74 52,04
2 Martijn Beerens AV Sprint 47,92 48,32 X 45,39 46,33 45,47 48,32 52,27
3 Samora Strijder U-Track X 33,36 33,92 25,79 32,75 29,05 33,92 34,37

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 40+

# Naam 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.70ResOBP
1 Alex van Zutphen AAV `36 O O O 1,70 ---
2 Justin Francois Groene Ster O - XO - XXO XXX 1,64 1,70
3 Jasper Leuven Fit O O O O XO XXO XO XXX 1,58 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lennert Elands ATOP 10,98 11,35 10,69 11,10 11,89 11,50 11,89 +0.1 m/s11,65
2 Jasper Leuven Fit 10,50 10,44 10,12 X 10,50 +1.5 m/s10,78

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 40+

# Naam 4.014.31ResOBP
1 Alex van Zutphen AAV `36 O O 4,31 4,50

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Gurmukh Singh Sahans Haag 5,45 5,74 5,72 5,57 5,74 +0.5 m/s---
2 Justin Francois Groene Ster 5,49 5,64 5,72 5,52 5,49 5,73 5,73 +2.5 m/s5,66
3 Lennert Elands ATOP X 5,57 X 5,56 X 5,53 5,57 -0.6 m/s5,84
4 Jasper Leuven Fit 5,12 4,94 5,29 X X X 5,29 +0.9 m/s---