Uitslagen Clubkampioenschappen AV'40

Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Philip Boot AV `40 13,50 2:15,70 10,14 1,50 4,93 2033
2 Jelmer Stuijt AV `40 12,70 2:22,70 8,15 1,00 4,02 1299



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Roan Wulff AV `40 12,80 +0.9 m/s---
Kasper De Vries AV `40 DNS ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Joris Gudde AV `40 3:17,20 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jelmer Stuijt AV `40 10:25,90 ---
2 Joris Gudde AV `40 14:36,50 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Roan Wulff AV `40 12,34 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joris Gudde AV `40 1,45 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Roan Wulff AV `40 5,43 ---
Kasper De Vries AV `40 DNS ---



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Tijn Hoksbergen AV `40 12,80 2:20,80 8,31 1,45 4,99 2990
2 Olivier Hendriks AV `40 12,10 2:17,60 7,03 1,20 5,36 2944
3 Marien Sips AV `40 11,90 2:33,90 9,27 1,45 4,15 2881
4 Ricardo De Jong AV `40 13,30 2:50,80 7,17 1,40 4,58 2460
5 Sieb van Drunen AV `40 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Loek Boekestijn AV `40 12,60 -0.3 m/s---
2 Coen Vastrick AV `40 14,80 -0.3 m/s15,31
3 Ingmar Boek AV `40 15,60 -0.3 m/s---
4 Leon van der Waal AV `40 24,30 -0.3 m/s---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Seth Lechner AV `40 2:50,30 ---
2 Coen Vastrick AV `40 2:51,40 2:38,02
3 Ingmar Boek AV `40 2:52,90 ---



Jongens Junior C - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Seth Lechner AV `40 12:50,90 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Enrique van Velzen AV `40 11,29 ---
2 Ingmar Boek AV `40 6,43 ---
Leon van der Waal AV `40 DNS ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
Leon van der Waal AV `40 DNS ---
Enrique van Velzen AV `40 DNS ---



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Twan de Vries AV `40 11,10 3:26,50 7,79 1,35 3,74 2379
2 Stephan va...den Bosch AV `40 12,10 3:29,40 8,91 1,25 3,94 2238
3 Timo Vesters AV `40 11,80 3:38,70 7,58 1,30 3,77 2155
4 Luuk Doodeman AV `40 11,80 4:02,00 7,06 1,20 3,90 1957
5 Daniël Lechner AV `40 12,90 3:41,50 5,33 1,20 3,61 1755
6 Thomas Bonnet AV `40 12,40 3:45,30 5,06 1,20 3,48 1752
7 Silvester Hendriks AV `40 12,40 4:01,10 5,99 1,15 3,62 1723
8 Timo Koot AV `40 DNF DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Kevin Jaspers AV `40 12,60 +0.9 m/s---
2 Ruben Bouwman AV `40 13,20 +0.9 m/s---



Jongens Junior D - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Kevin Jaspers AV `40 6,35 ---
2 Ruben Bouwman AV `40 6,06 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Kevin Jaspers AV `40 3,21 ---
2 Ruben Bouwman AV `40 3,02 ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Guus Doodeman AV `40 9,70 3:32,70 6,06 3,68 1953
2 Sietse Kruizinga AV `40 10,00 3:44,20 5,43 3,40 1742
3 Andre Dias Scarano AV `40 10,00 3:50,40 5,72 3,36 1719
4 Lars de Block AV `40 10,80 3:37,20 5,18 2,78 1527
5 Daniel Bouwman AV `40 10,80 4:24,90 5,58 3,20 1407
6 Merijn Stuijt AV `40 11,00 4:07,50 4,76 3,16 1393
7 Sven Fischer AV `40 10,60 4:13,90 4,43 2,79 1320
8 Joe Sluis AV `40 11,20 4:31,40 4,78 3,01 1240
9 Floris Meewisse AV `40 10,90 DNS 6,24 2,93 1076



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Milan van Holsteijn AV `40 9,50 3:26,30 8,45 3,83 2191
2 Zeb van Elk AV `40 9,50 3:50,90 6,58 3,52 1882
3 Mick Boekestijn AV `40 9,60 3:40,50 5,75 3,34 1835
4 Luca de Kok AV `40 9,20 4:22,10 5,25 3,65 1736
5 Martijn van der Loo AV `40 10,10 3:57,20 5,83 3,50 1704
6 Bram Staal AV `40 10,70 4:43,10 3,34 2,61 1073
7 Sybrand Adema AV `40 DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 Stijn Heitkamp AV `40 6,70 3:40,50 6,65 3,64 2029
2 Amin Hamoumi AV `40 7,00 3:56,80 5,30 3,36 1732
3 Luc den Boer AV `40 6,80 4:19,00 5,24 3,55 1712
4 Robin van Holsteijn AV `40 7,40 3:59,80 4,76 3,11 1549
5 Viggo van Holsteijn AV `40 7,50 4:04,80 5,40 2,77 1480
6 Lars Duijnisveld AV `40 7,60 4:18,00 4,56 3,27 1446
7 Pepijn Leisink AV `40 7,60 4:38,10 4,86 3,00 1336
8 Leon Van Dijk AV `40 8,50 4:18,50 3,96 2,54 1102
9 Roan Unk AV `40 8,30 5:21,30 4,10 2,62 951



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Thijs Gommans AV `40 7,20 2:27,00 22,05 3,21 1494
2 Vince Cse AV `40 6,80 2:18,70 11,16 3,16 1467
3 Tame Bruijn AV `40 7,40 2:29,10 12,99 2,84 1226
4 Arian van Geest AV `40 8,10 2:30,50 18,43 2,49 1106
5 Anton Wenninger AV `40 8,20 2:48,60 14,24 2,60 932
6 Fabries Adema AV `40 DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Bram van Haeften AV `40 7,40 2:18,50 24,32 3,14 1536
2 Hugo Borger AV `40 7,40 2:35,10 16,74 2,93 1265
3 Gijs Steendam AV `40 8,40 2:36,10 20,38 2,86 1122
4 Alexander Swart AV `40 8,50 2:34,70 23,01 2,71 1121
5 Finn Duijnisveld AV `40 7,90 3:07,90 14,53 2,49 867
6 Kai Heitkamp AV `40 8,40 2:32,20 11,01 2,16 857
7 Jens Gommans AV `40 8,30 2:51,00 6,05 2,20 658
8 Stijn Verberne AV `40 8,70 DNS DNS 2,23 413



Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

# Naam 100m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Jessie Dirkzwager AV `40 15,80 2:13,60 5,07 1,25 3,82 1678
2 Raoul Oti Bonsu AV `40 15,20 2:12,20 6,74 0,90 3,60 1556
3 Menno Flapper AV `40 17,20 2:40,40 6,02 1,15 3,10 1195
4 Dylan van den Bosch AV `40 16,70 2:38,30 6,37 1,05 3,07 1194



Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jessie Dirkzwager AV `40 15:15,60 ---
2 Menno Flapper AV `40 18:07,50 ---



Masters mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Jasper van Meeuwen AV `40 13,60 2:28,10 10,50 1,60 4,98 2000
2 Jeroen Meewisse AV `40 14,10 2:47,30 8,44 1,65 4,77 1571



Masters mannen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Fulvio Scarano AV `40 2:11,90 2:11,78
2 Vincent van Sambeek AV `40 2:14,80 ---



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Henri Havinga AV `40 10:09,40 9:58,80
2 Jan-Willem Sips AV `40 11:47,20 12:00,00
3 Ad Straub AV `40 11:53,20 ---
4 Roeland Egmond AV `40 12:56,20 ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Minne de Vries AV `40 8,25 ---



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Linda van Berkel AV `40 15,20 3:43,20 6,92 1,45 3,80 1868
2 Mathilde v...der Arend AV `40 17,30 3:51,70 5,10 1,20 3,10 895
3 Ingrid Stuijt AV `40 20,60 3:57,80 5,01 1,00 2,63 331



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mirjam Olsthoorn AV `40 15,90 +1.4 m/s---
2 Judith de ...nde-Schot AV `40 17,50 +1.4 m/s---
3 Marleen H...- Knopjes AV `40 20,20 +1.4 m/s---



Masters vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nanda Blom AV `40 3:13,90 ---



Masters vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Lisa Mattemaker AV `40 16:54,20 17,00



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marleen H...- Knopjes AV `40 7,66 ---
2 Judith de ...nde-Schot AV `40 7,00 ---
3 Mirjam Olsthoorn AV `40 5,55 ---



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Saana Taal AV `40 13,90 2:46,00 9,15 1,40 4,51 2738
2 Marianne Jol AV `40 14,50 2:50,90 9,52 1,35 3,72 2354
3 Robin Beijer AV `40 13,80 2:41,70 6,36 1,15 4,13 2142



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
Martha Chapple AV `40 DNS ---



Meisjes Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Martha Chapple AV `40 DNS ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
Martha Chapple AV `40 DNS ---



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Amber de Roo AV `40 10,70 1:46,50 6,36 1,25 4,41 2518
2 Kyra Mooijman AV `40 11,50 1:53,30 7,63 1,35 4,22 2406
3 Roos Loman AV `40 11,30 2:01,30 7,20 1,40 3,98 2313
4 Chimene van Velden AV `40 11,50 2:00,60 7,72 1,25 4,09 2227
5 Madelon Van der Kuur AV `40 11,80 2:03,40 7,11 1,15 3,91 2009
6 Elke Bordes AV `40 11,60 2:03,80 6,77 1,15 3,60 1951
7 Daphne van der Loo AV `40 12,20 2:05,40 6,30 DNS 2,90 1330



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Kim Rensma AV `40 11,80 +0.2 m/s11,60
2 Danique Scholte AV `40 12,30 +0.2 m/s---



Meisjes Junior C - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Phileine Kipping AV `40 11:18,00 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Nathalie Kropmans AV `40 7,58 ---
2 Kim Rensma AV `40 6,19 6,69



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Phileine Kipping AV `40 1,20 ---
1 Danique Scholte AV `40 1,20 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Kim Rensma AV `40 3,70 4,02
2 Phileine Kipping AV `40 3,61 ---
3 Danique Scholte AV `40 3,43 ---



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Hebe Chadwick AV `40 8,90 1:48,70 9,51 1,40 4,21 2632
2 Terra Primatesta AV `40 9,30 2:04,90 9,16 1,45 3,87 2322
3 Sara Hamoumi AV `40 9,50 2:09,20 7,96 1,05 3,79 1863
4 Stella Benca AV `40 9,50 2:02,20 5,81 1,05 3,31 1713
5 Mette Bordes AV `40 10,00 2:17,70 7,33 1,15 3,18 1622
6 Robine Dunnebier AV `40 9,30 2:11,20 7,81 NM 3,89 1612
7 Noah de Kok AV `40 10,80 2:30,50 5,77 1,05 2,90 1187



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Amber Schellenbach AV `40 9,80 +0.0 m/s---



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Amber Schellenbach AV `40 2:14,10 ---



Meisjes Junior D - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Chiara Van Sambeek AV `40 12:35,70 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Amber Schellenbach AV `40 7,19 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Chiara Van Sambeek AV `40 1,15 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Aila Derks AV `40 9,30 3:55,70 4,96 3,75 1836
2 Selena De Jong AV `40 10,00 3:46,70 4,04 3,37 1624
3 Roos van Drunen AV `40 9,50 4:23,00 4,36 3,31 1549
4 Wieke Joon AV `40 10,30 4:11,70 5,43 3,33 1548
5 Roxan Schellenbach AV `40 10,00 4:09,70 4,97 3,21 1547
6 Maite Hoekstra AV `40 10,40 4:19,50 6,03 3,07 1487
7 Mette Quist AV `40 10,20 4:07,50 4,43 3,11 1469
8 Anouk Spee AV `40 10,50 4:02,50 3,86 3,05 1395



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Tess Homan AV `40 9,50 3:38,50 5,96 3,63 1934
2 Pippa Chadwick AV `40 9,80 3:23,30 5,10 3,50 1898
3 Ymke Wubben AV `40 9,70 3:54,70 5,81 3,49 1777
4 Rosa Straub AV `40 10,10 4:09,80 6,37 3,09 1598
5 Indy Lammers AV `40 10,90 4:32,80 4,12 2,81 1186
6 Paulina Wenninger AV `40 10,70 DNS 5,19 3,09 1067



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 Cassidy van Maaren AV `40 6,90 4:16,90 5,53 3,57 1721
2 Meike Schenkels AV `40 6,70 4:18,50 4,57 3,36 1654
3 Livvy Lammers AV `40 6,70 4:35,00 5,06 3,46 1644
4 Julia Stemvers AV `40 7,00 4:03,80 4,20 3,21 1592
5 Fay Vogelaar AV `40 7,30 4:29,30 4,27 3,09 1403
6 Nora Wassenaar AV `40 7,60 4:18,70 4,77 2,93 1389



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Romy Yasar AV `40 6,80 2:15,80 19,81 3,13 1626
2 Jasmijn Meewisse AV `40 7,40 2:27,30 17,25 3,37 1415
3 Tara Vakili AV `40 8,10 2:34,20 7,73 2,39 870



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Kiki Drenth AV `40 8,40 2:39,30 5,12 2,53 751
2 Elin Wassenaar AV `40 8,50 2:46,50 6,25 2,39 695
3 Annefleur Maljers AV `40 8,80 3:10,40 7,46 2,12 506



Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

# Naam 100m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Chiara Jansen AV `40 20,60 3:18,60 3,26 0,95 1,89 316



Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Tim van der Zwan AV `40 12,10 2:11,60 7,94 1,60 5,36 2376
2 Bas Kroon AV `40 12,60 2:29,60 10,14 1,70 5,51 2351
3 Brandon Stolk AV `40 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Daan Jeucken AV `40 12,00 +0.6 m/s---
1 Samy Andary AV `40 12,00 +0.6 m/s12,52



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Gijs Clarenburg AV `40 2:26,00 ---
2 Daan Jeucken AV `40 2:32,00 ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Richard Holstege AV `40 10:42,10 10:17,82



Senioren mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Saskia Zwaard AV `40 13,00 2:39,90 8,52 1,55 5,00 3187
2 Aniek Sips AV `40 14,00 DNS DNS 1,30 DNS 992



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jolanda van der Meer AV `40 19,30 ---



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Sara Mastromarino AV `40 11:57,60 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jolanda van der Meer AV `40 4,16 ---
Dorenda Zwaard AV `40 DNS 7,02



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jolanda van der Meer AV `40 2,78 ---