Uitslagen NK Indoor Masters 2019

Mannen 35 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Thomas Reijnders Altis 7,20 7,23
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 7,39 7,42
3 Germain Hoek AV Sprint 7,49 11,70*
4 Bart Oomen AV Sprint 7,61 7,58
5 Michiel Heimgartner AV Haarlem 7,75 7,81
6 Menno Rodenburg LGAS 7,88 7,97
7 Bas Jubels AV Phoenix 7,99 7,55



Mannen 35 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Thomas Reijnders Altis 23,65Q 23,14
2 Arjan Lantink AV PEC 1910 23,68Q 23,82
3 Dennis de Groot HLLS 23,94q 23,52
4 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 23,98q 24,29
5 Ricardo Rivers Ciko `66 24,38q 23,93
6 Bas Jubels AV Phoenix 24,48q 23,68
Germain Hoek AV Sprint DQ 24,00



Mannen 35 - 200 meter finale

# Naam ResQm
1 Thomas Reijnders Altis 23,46 23,65
2 Arjan Lantink AV PEC 1910 23,61 23,68
3 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 23,86 23,98
4 Ricardo Rivers Ciko `66 24,31 24,38
5 Bas Jubels AV Phoenix 24,46 24,48
Dennis de Groot HLLS DNS 23,94



Mannen 35 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ricardo Rivers Ciko `66 52,81 51,70
2 Bas Jubels AV Phoenix 54,17 52,78
3 Dennis de Groot HLLS 54,24 55,72
4 Matthijs de Groot AV NOVA 57,42 56,59



Mannen 35 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Engels PH 1:59,53 1:57,79
2 Job Dusch Helden 2:00,11 2:00,77
3 Peter Jan Laverman AV Hylas 2:00,95 1:59,39
4 Guido Engelen De Liemers 2:09,86 2:06,02
5 Patrick Stastra RHV 2:11,89 2:13,55
6 Bo Menning Pijnenburg 2:16,53 2:15,07
7 Dennis t Hoen AV Veluwe 2:20,34 2:30,00



Mannen 35 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Engels PH 4:15,10 4:04,76
2 Guido Engelen De Liemers 4:25,31 4:18,74
3 Robert Bijl Dolichos 4:26,29 4:23,55
4 Chris Steuns Swift 5:13,33 5:00,06



Mannen 35 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel van Nispen AV Sprint 9:11,02 9:50,05
2 Harm Jan Martens HAC `63 9:27,97 9:25,92
3 Patrick Stastra RHV 10:26,68 10:36,89



Mannen 35 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Kevin Woldberg AV PEC 1910 9,14 9,50
2 Matthijs de Groot AV NOVA 9,45 9,55



Mannen 35 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 35 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 35 - Hoogspringen

# Naam 1.721.751.811.841.901.962.022.05ResOBP
1 Jan Peter Larsen ARV Ilion O O O XO 2,05 2,10
2 Tymon de Jonge ARV Ilion O O O XXX 1,96 2,00
3 Kevin Woldberg AV PEC 1910 XO XO XXX 1,75 1,80



Mannen 35 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 35 - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.533.633.834.03ResOBP
1 Kevin Woldberg AV PEC 1910 O O O XXX 3,83 4,10
2 Maikel Schouten Haag O XXX 3,63 4,01



Mannen 35 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Erik Crombag GVAC 5,86 6,08 X 6,16 6,10 X 6,16 6,07
2 Menno Rodenburg LGAS 4,98 4,93 4,98 5,14 4,94 5,19 5,19 5,50



Mannen 40 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Tunde Leidsman Maastricht 7,40Q 7,24
2 Richard Achterberg VAV 7,78Q 7,84
3 Johannes Engels AV34 7,82Q 7,88
4 Justin Francois Groene Ster 8,00Q 7,52
5 Freek Nijbacker HLLM 8,04Q 8,20
6 Rob Kraneveld DAK 8,11Q 8,14
7 Rodney O Driscoll Voorne 8,15q 7,81
8 Jasper Leuven Fit 8,26q 7,84
9 Ruud Dekker AV Trias 8,33 7,90
10 Paul de Graauw Spado 8,39 8,20



Mannen 40 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Tunde Leidsman Maastricht 7,31 7,40
2 Justin Francois Groene Ster 7,54 8,00
3 Richard Achterberg VAV 7,67 7,78
4 Johannes Engels AV34 7,76 7,82
5 Freek Nijbacker HLLM 8,08 8,04
6 Rodney O Driscoll Voorne 8,11 8,15
7 Rob Kraneveld DAK 8,24 8,11
8 Jasper Leuven Fit 8,29 8,26



Mannen 40 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Ezra Hendriks Ciko `66 24,55Q 24,01
2 Rudi Meinen AVA `70 25,12q 25,34
3 Marijn van...er Putten HLLM 25,15q 25,19
4 Johannes Engels AV34 25,49Q 24,53
5 Jacques Wang GVAC 26,06q 25,85
6 Freek Nijbacker HLLM 26,06q 26,02
7 Rodney O Driscoll Voorne 26,27 24,91
8 Rob Kraneveld DAK 26,76 26,38



Mannen 40 - 200 meter finale

# Naam ResQm
1 Ezra Hendriks Ciko `66 23,95 24,55
2 Johannes Engels AV34 24,25 25,49
3 Marijn van...er Putten HLLM 25,07 25,15
4 Rudi Meinen AVA `70 25,15 25,12
5 Freek Nijbacker HLLM 26,42 26,06
Jacques Wang GVAC DQ 26,06



Mannen 40 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Rikkert van Rhee CAV Energie 53,44 52,57
2 Marijn van...er Putten HLLM 53,71 53,48
3 Johannes Engels AV34 53,80 53,54
4 Rudi Meinen AVA `70 54,74 55,88
5 Sander van Gelderen AV Wijchen 57,63 56,32



Mannen 40 - 400 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 40 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Edwin van Laar LGPK 2:08,87 2:10,56
2 Henk Piek AV Impala 2:14,34 2:16,02
3 Michel Hageman De Spartaan 2:15,24 2:07,42



Mannen 40 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Henk Piek AV Impala 4:45,26 4:55,11
2 Michel Hageman De Spartaan 4:45,96 4:28,07
3 Dolf van de Voort PAC 5:10,06 4:45,11



Mannen 40 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 40 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Justin Francois Groene Ster 8,75 8,52
2 Gurmukh Singh Sahans Haag 9,83 9,44



Mannen 40 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Rick Liesting DVTR 12:48,60 12:34,50



Mannen 40 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Erik van Vreumingen Haag 15,51 X 15,92 16,55 X 16,70 16,70 16,97
2 Jan de Wit AV Impala 13,56 13,56 X X 13,62 12,43 13,62 14,23



Mannen 40 - Hoogspringen

# Naam 1.511.541.571.601.631.66ResOBP
1 Justin Francois Groene Ster O - XO XXX 1,63 1,71
2 Gurmukh Singh Sahans Haag O XXO XO XXX 1,60 1,66
3 Jasper Leuven Fit O XXX 1,51 1,60



Mannen 40 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jasper Leuven Fit X 10,40 10,61 10,65 10,04 10,59 10,65 10,78



Mannen 40 - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.033.133.23ResOBP
1 Gurmukh Singh Sahans Haag O O XXX 3,13 3,32



Mannen 40 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joeri Voltman AV Argo X 5,98 - 5,98 6,43
2 Justin Francois Groene Ster 5,49 5,74 5,71 5,56 5,47 5,60 5,74 6,10
3 Richard Va...Biggelaar THOR 5,25 5,50 5,61 5,53 X X 5,61 5,80
4 Gurmukh Singh Sahans Haag 5,06 5,17 5,39 5,17 5,13 X 5,39 5,77
5 Jasper Leuven Fit 5,04 5,12 X 5,00 5,02 X 5,12 5,37
6 Paul de Graauw Spado X 4,81 3,53 4,72 5,01 4,97 5,01 5,24



Mannen 45 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jeremy Robbemond AV Athlos 7,74 7,64
2 Bart Roth U-Track 7,83 7,94
3 Jordi Mim...ero Palop Haag 7,83 7,76
4 Lars Janssen AV Phoenix 7,95 7,91
5 Klaas Dijkstra Groningen 7,97 7,81
6 Joris van Zoelen U-Track 8,13 8,29
Roald Van der Laan Spado DNF 13,25*



Mannen 45 - 60 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 45 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Marco Kortleever Leiden 25,59Q 25,01
2 Jordi Mim...ero Palop Haag 25,74q 25,13
3 Bart Roth U-Track 25,86Q 24,62
4 Klaas Dijkstra Groningen 26,35q 25,43
5 Joris van Zoelen U-Track 26,35q 25,96
6 Erwin Le Blansch Hollandia 26,77q 25,92
7 Sander van Tuijl Almere `81 27,24 26,87



Mannen 45 - 200 meter finale

# Naam ResQm
1 Marco Kortleever Leiden 24,88 25,59
2 Bart Roth U-Track 25,28 25,86
3 Joris van Zoelen U-Track 26,28 26,35
4 Erwin Le Blansch Hollandia 26,76 26,77
Jordi Mim...ero Palop Haag DQ 25,74
Klaas Dijkstra Groningen DNF 26,35



Mannen 45 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Marco Kortleever Leiden 59,74Q 55,64
2 Owen Thomas Voorne 1:02,04q 1:00,32
3 Erwin Le Blansch Hollandia 1:02,12q 57,65
4 Toine van Beckhoven AV Attila 1:02,88Q 52,86
5 Klaas Dijkstra Groningen 1:03,56q 58,45
6 Ronald van Rijswijk AV34 1:03,74q 59,41
Arjen de Boer Haag DQ 1:07,32



Mannen 45 - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Toine van Beckhoven AV Attila 55,04 1:02,88
2 Marco Kortleever Leiden 56,05 59,74
3 Klaas Dijkstra Groningen 58,82 1:03,56
4 Ronald van Rijswijk AV34 59,41 1:03,74
5 Owen Thomas Voorne 1:02,18 1:02,04
6 Erwin Le Blansch Hollandia 1:10,54 1:02,12



Mannen 45 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Dirk Jan Demkes Pallas `67 2:10,64 2:05,77
2 Robin van de Mast Altis 2:11,16 2:10,88
3 Ron Legemaate ARV Ilion 2:15,12 2:14,21
4 Robert Hofman Avantri 2:16,46 2:14,05



Mannen 45 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marcel Adema AV Lionitas 4:31,03 4:35,80
2 Ron Legemaate ARV Ilion 4:39,57 4:46,72



Mannen 45 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Marcel Adema AV Lionitas 9:50,21 16:13,00
2 Dennis Lambalk AV Edam 10:43,11 10:26,76



Mannen 45 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 9,14 8,95
2 Jeremy Robbemond AV Athlos 10,80 9,81
3 Zeger Knipmeijer Altis 12,48 12,09



Mannen 45 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Paul Jansen DAK 14:45,63 13:59,90



Mannen 45 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marc Elsbeek Eindhoven 12,05 11,95 12,01 12,03 X X 12,05 12,05
2 Rob Zwijnenburg Avantri 11,02 10,91 11,11 11,09 X 11,02 11,11 10,87
3 Wilco Verwijmeren ACHL 7,47 7,73 7,37 7,70 7,22 7,90 7,90 8,38



Mannen 45 - Hoogspringen

# Naam 1.601.631.661.721.75ResOBP
1 Jeremy Robbemond AV Athlos O O O XXO XXX 1,72 1,80



Mannen 45 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 12,63 - - 12,81 11,94 12,55 12,81 12,66
2 Arjen de Boer Haag 9,48 - - 9,48 11,52



Mannen 45 - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.533.834.03ResOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 O O XXX 3,83 3,90



Mannen 45 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 5,89 X 5,87 X 5,67 X 5,89 6,08
2 Arjen de Boer Haag X 4,48 4,57 4,33 4,57 4,43



Mannen 50 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Martien de Haas AV34 8,02Q 7,89
2 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 8,05Q 7,55
3 Patrick Schoo U-Track 8,08Q 8,25
4 Erdal Beltan AV34 8,19Q 8,23
5 Andre van Wort NEAV 8,22Q 7,88
6 Frank Bossers Spado 8,25q 8,25
7 Erik Langeveld DEM 8,29Q 12,90*
8 Marcus Treep HLLM 8,29q 8,24
9 Pel van den Kerkhoff AV `47 8,33 8,34
10 Rens van der Elst Fortius 8,63 8,57
11 Ruud Brandehof HLLM 8,67 8,56
12 Erik van Daalen SC Antilope 8,78 13,77*
13 Edward Heijnemans THOR 9,20 14,95*



Mannen 50 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 7,57 8,05
2 Martien de Haas AV34 7,87 8,02
3 Andre van Wort NEAV 8,04 8,22
4 Patrick Schoo U-Track 8,08 8,08
5 Erdal Beltan AV34 8,19 8,19
6 Erik Langeveld DEM 8,28 8,29
7 Frank Bossers Spado 8,30 8,25
8 Marcus Treep HLLM 8,32 8,29



Mannen 50 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Robert Moen DEM 25,75Q 24,44
2 Jan Plat AV PEC 1910 25,86Q 25,62
3 Martien de Haas AV34 26,45Q 25,86
4 Pel van den Kerkhoff AV `47 26,49q 29,94
5 Erik Langeveld DEM 26,85q 25,75
6 Bert Boer DVTR 27,39q 28,00
7 Hans Vlak AAV `36 27,39 26,28
8 Berthram Mak De Gemzen 27,62 28,09
9 Marcus Treep HLLM 27,63 27,19
10 Erdal Beltan AV34 27,80 28,11
11 Erik van Daalen SC Antilope 27,92 27,70
Ruud Brandehof HLLM DQ 28,52
Frank Bossers Spado DQ 26,44



Mannen 50 - 200 meter finale

# Naam ResQm
1 Robert Moen DEM 25,45 25,75
2 Jan Plat AV PEC 1910 25,68 25,86
3 Martien de Haas AV34 25,81 26,45
4 Erik Langeveld DEM 26,88 26,85
5 Bert Boer DVTR 27,51 27,39
Pel van den Kerkhoff AV `47 DNS 26,49



Mannen 50 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Richard Janssens AV Lycurgus 58,32Q 55,47
2 Ron de Vaan DAK 59,06q 58,39
3 Bert Boer DVTR 1:01,35q 59,36
4 Erik van Daalen SC Antilope 1:02,21 1:01,81
Frank Fokkens Startbaan DNS 59,05
Bart van Rookhuizen DEM DNSq 59,24
Willem-Jan Buter SCSP DNSQ 1:01,60
Robert Reitsema Isala `96 DNSq 59,80



Mannen 50 - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Richard Janssens AV Lycurgus 55,76 58,32
2 Bart van Rookhuizen DEM 57,80 DNS
3 Ron de Vaan DAK 58,04 59,06
4 Robert Reitsema Isala `96 58,10 DNS
5 Willem-Jan Buter SCSP 58,88 DNS
6 Bert Boer DVTR 1:02,71 1:01,35



Mannen 50 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Fulvio Scarano AV `40 2:11,14 2:11,95
2 Benjamin Romkes Leiden 2:11,50 2:04,80
3 Ronald Wiering AV Zaanland 2:11,87 2:11,86
4 Robert Reitsema Isala `96 2:14,98 2:15,43
5 Willem-Jan Buter SCSP 2:19,89 2:22,29
6 Ron de Vaan DAK 2:20,74 2:14,59
7 Peter Mijsberg AV De Keien 2:20,89 2:19,95



Mannen 50 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ruud Beerepoot AV Hera 4:21,24 4:18,85
2 Frank Reintjes De Liemers 4:37,90 4:33,72
3 Peter Mijsberg AV De Keien 4:40,13 4:35,69



Mannen 50 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 9:02,73 8:59,49
2 Ruud Beerepoot AV Hera 9:26,15 9:16,67
3 Rachid Mohammadi AV Atos 9:43,74 9:20,59
4 Ton Bosgoed SAV 10:19,71 10:13,06



Mannen 50 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Andre van Wort NEAV 9,21 9,05
2 Pel van den Kerkhoff AV `47 9,46 9,45
3 Manfred Mooijer AV Edam 10,38 10,54
4 Berthram Mak De Gemzen 10,62 10,64



Mannen 50 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Remco de Bruin De Lat 13:58,15 14:07,27
2 Freek Dekker RWV 18:15,74 19:06,90



Mannen 50 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 13,94 X X 14,50 X 14,91 14,91 15,26
2 Sander de Lange GACH X 11,70 11,38 11,03 11,57 11,26 11,70 11,81
3 Ed Martens Hollandia 10,78 11,38 11,16 11,36 11,03 10,73 11,38 11,61
4 Jeroen Staartjes Almere `81 10,94 10,78 11,35 10,94 10,53 11,36 11,36 11,98



Mannen 50 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 50 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frank Bossers Spado 10,99 10,60 10,36 - 10,55 10,31 10,99 11,24
2 Marcus Treep HLLM X 10,67 10,53 9,22 10,28 10,71 10,71 11,28
3 Manfred Mooijer AV Edam 9,42 9,82 9,93 - 9,75 9,57 9,93 10,07



Mannen 50 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.432.482.533.53ResOBP
1 Jeroen Oosterwegel DVTR XO XXO XXX 2,48 2,56
Marc Suvaal Rotterdam XXX NM 4,03



Mannen 50 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jurgen van Berkum Fortius X 5,64 5,74 - - - 5,74 6,19
2 Marcus Treep HLLM 5,35 5,25 5,19 5,18 5,19 X 5,35 5,64
3 Jan Plat AV PEC 1910 5,08 5,19 5,29 5,26 5,34 5,20 5,34 5,47
4 Eric de Jonge AV Phoenix 5,01 X X 4,84 4,98 4,66 5,01 5,44
5 Frank Bossers Spado 2,07 3,47 3,77 4,43 3,40 - 4,43 5,22



Mannen 55 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Klaas Jan Woudsma GACH 8,21 8,22
2 Kay Schaafsma AV Sprint 8,27 8,10
3 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 8,28 8,15
4 Denny Kreekel Eindhoven 8,36 13,88*
5 Peter Pesch AV Zuidwal 8,37 8,21
6 Arnjan Bakker AV Trias 8,47 8,50
7 Okke van der Maas Fit 8,64 8,56
8 Harry Limburg Triathlon 8,70 8,86



Mannen 55 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Bert van Lith PH 26,29 26,15
2 Dolf Smid AAV `36 26,57 26,43
3 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 27,15 26,22
4 Klaas Jan Woudsma GACH 27,94 27,40
5 Corné Haast Spado 28,41 28,83
6 Ron Eijkenboom AV34 28,83 28,06



Mannen 55 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 58,51 57,04
2 Falco Rademaker Eindhoven 58,70 58,72
3 Bert van Lith PH 1:00,16 58,23
4 Jacques Zaman SCSP 1:01,52 1:00,11
5 Rob van de Graaf LGPK 1:04,67 1:04,53
Carel Claassen ATOP DNF 58,09



Mannen 55 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Falco Rademaker Eindhoven 2:15,34 2:16,69
2 Fred Sluijs ACO 2:17,15 2:17,00
3 Rob van de Graaf LGPK 2:23,81 2:21,15
4 Stan Spangenberg Phanos 2:28,07 2:18,52
5 Chris van der Neut Startbaan 2:37,98 2:50,36



Mannen 55 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jan-Pieter Mondria De Gemzen 4:39,79 4:39,80
2 Henri Havinga AV `40 4:45,02 4:38,02
3 Corné Haast Spado 4:52,59 4:43,20
4 Willem De Ruijter Altis 4:54,73 4:51,40
5 Maurits de Ruiter GACH 4:57,40 4:54,80
6 Rob van de Graaf LGPK 4:59,21 4:52,07



Mannen 55 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jan-Pieter Mondria De Gemzen 9:53,21 9:53,26
2 Henri Havinga AV `40 10:05,57 10:14,06
3 Willem De Ruijter Altis 10:28,15 10:31,00
4 Rob van de Graaf LGPK 10:29,81 10:16,95
5 Maurits de Ruiter GACH 10:48,31 10:33,61



Mannen 55 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Denny Kreekel Eindhoven 9,69 9,20
2 Arnjan Bakker AV Trias 10,28 10,28



Mannen 55 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 John van Puijvelde AVON 16:29,93 17:10,00
2 Hub Kaenen RWV 16:39,60 15:56,30



Mannen 55 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Albert van der Mee AV Sprint 10,62 10,82 11,52 11,22 X 11,38 11,52 10,95



Mannen 55 - Hoogspringen

# Naam 1.301.391.451.511.54ResOBP
1 Hans Jonkers AV Sprint O O XXO XO XXX 1,51 1,55



Mannen 55 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 55 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 55 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Edwin Shew-A-Tjon AV Fortuna 4,96 4,44 4,46 X 4,26 4,47 4,96 4,82
2 Arnjan Bakker AV Trias 4,35 4,36 - 4,33 - 4,37 4,37 4,63
3 Klaas Jan Woudsma GACH 3,89 4,13 4,28 4,07 4,34 4,03 4,34 4,62
4 Harry Limburg Triathlon 4,22 4,15 4,08 3,97 4,24 4,16 4,24 4,42



Mannen 60 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ruud Wieles Typhoon 8,35 8,07
2 Justus van Nierop DAK 8,44 8,44
3 Ricardo Hill Fortius 8,45 8,36
4 Twan Bongers AV De Keien 8,51 13,00*
5 Wim Jongeneelen THOR 8,81 14,29*
6 Andre Lassooij GACH 8,84 8,73
7 Kees Meijer NEAV 9,36 9,34



Mannen 60 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Justus van Nierop DAK 27,51 28,38
2 Andre Lassooij GACH 30,80 29,75



Mannen 60 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Justus van Nierop DAK 1:05,53 1:01,15
Jaap van Mannekes AV Gouda DQ 1:08,33



Mannen 60 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap Stijlaart Triathlon 2:30,19 2:30,62
2 Jaap van Mannekes AV Gouda 2:38,06 2:35,67
3 Dirk Wigmans De Gemzen 2:52,28 2:59,04



Mannen 60 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap Stijlaart Triathlon 5:03,45 4:55,48
2 Cees Kraaijeveld AV34 5:15,03 3:37,00



Mannen 60 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap Stijlaart Triathlon 10:57,43 10:30,87



Mannen 60 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Kees Meijer NEAV 10,78 10,72
2 Twan Bongers AV De Keien 11,48 19,83*
3 Gert Velthuizen VS97 11,93 12,25
4 Dirk Jan Giskes AV NOVA 12,59 12,08



Mannen 60 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Henk Plasman AVGM 16:11,04 17:24,47
2 Han Holtslag DAK 17:44,12 17:16,00
3 Boetje Huliselan OLAT 17:51,03 17:30,00



Mannen 60 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Roosen KAV Holland 13,01 12,36 X 11,91 12,02 12,24 13,01 12,62
2 Gerrit Verdoes avVN 11,63 12,70 12,09 X X X 12,70 12,12
3 Dirk Wigmans De Gemzen 7,21 7,10 7,59 7,19 7,21 7,52 7,59 7,83



Mannen 60 - Hoogspringen

# Naam 1.331.361.391.421.451.48ResOBP
1 Justus van Nierop DAK O O O XO O XXX 1,45 1,42
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA O O XXX 1,36 1,40



Mannen 60 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frits van der Velden Atledo 7,67 8,02 8,04 7,88 8,27 8,04 8,27 8,68
2 Gert Velthuizen VS97 7,67 8,14 8,05 8,20 7,96 X 8,20 8,43
3 Dirk Jan Giskes AV NOVA 7,93 7,93 7,43 7,93 8,46



Mannen 60 - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.133.33ResOBP
1 Willem Langeland AL73 XO XXX 3,13 3,40



Mannen 60 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Twan Bongers AV De Keien X X X 4,57 4,49 X 4,57 5,01
2 Kees Meijer NEAV 4,24 4,26 4,20 4,14 4,33 X 4,33 4,42



Mannen 65 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Juul Acton U-Track 8,68 8,67
2 Peter van der Drift De Spartaan 9,37 9,51
3 Franz van Barneveld Altis 9,76 10,18



Mannen 65 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Peter van der Drift De Spartaan 31,80 33,20
Franz van Barneveld Altis DNF 32,10



Mannen 65 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Wim Threels GACH 1:03,41 1:00,33



Mannen 65 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Cees Meijer SAV 2:43,00 2:34,31



Mannen 65 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Wim Threels GACH 5:11,44 5:24,98
2 Cees Stolwijk Altis 5:11,79 4:58,83
3 Paul Streep PAC 5:28,92 5:36,48
4 Frans Van der Staak Oirschot 5:29,47 5:35,00
5 Cees Meijer SAV 5:35,01 5:22,76



Mannen 65 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Cees Stolwijk Altis 11:18,54 11:07,06
2 Cor Hoebeke KOPL 11:36,64 11:53,00
3 Jan Kreuk SAV 11:49,52 11:39,78
Frans Van der Staak Oirschot DQ 12:05,00



Mannen 65 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 65 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Theo Koenis De Lat 19:24,28 17:50,11
2 Harry Bijnen DAK 20:01,11 19:33,60
3 Aad van Leeuwen AV NOP 20:35,36 19:55,31



Mannen 65 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Theo Brusche Leiden 11,05 10,94 10,81 10,64 10,66 11,37 11,37 11,23
2 Jack Dekker DEM 10,16 X 10,31 X 10,61 10,65 10,65 11,81



Mannen 65 - Hoogspringen

# Naam 1.391.421.451.48ResOBP
1 Wim Threels GACH O O O XXX 1,45 1,56



Mannen 65 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 65 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.632.83ResOBP
1 Marc van Vliet Castricum O XXX 2,63 3,20



Mannen 65 - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 70 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Ties Groningen 8,93 8,67



Mannen 70 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Ties Groningen 29,87 28,95



Mannen 70 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Hans Smeets ATOP 1:07,41 1:05,67



Mannen 70 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Hans Smeets ATOP 2:43,50 2:29,03
Peter Nuyens AV Edam DQ 2:49,35



Mannen 70 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Peter Nuyens AV Edam 5:53,47 5:59,94
2 Martien van de Ven Oirschot 5:54,04 5:30,96



Mannen 70 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Robert de Smet AV Atverni 12:24,77 12:33,98
2 Martien van de Ven Oirschot 12:55,79 ---



Mannen 70 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Onno Waalewijn Phanos 14,61 12,05



Mannen 70 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Ad Martens DJA 20:08,81 20:01,00



Mannen 70 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frans De Laat HLLS 12,88 X 12,38 12,59 12,91 12,56 12,91 13,50
2 Martin Regtop AC TION 12,73 X X X X 12,06 12,73 11,02
3 Cor Nijhoff AV Atverni 10,97 11,32 10,98 10,89 11,19 10,98 11,32 11,73
4 Ruud van de Ven Eindhoven 11,04 10,58 10,65 X 11,16 10,79 11,16 10,16
5 René Hondelink AV34 9,98 10,39 9,38 10,29 9,67 9,82 10,39 10,36



Mannen 70 - Hoogspringen

# Naam 1.241.271.301.331.361.39ResOBP
1 René Hondelink AV34 O O XXO XO XXX 1,36 1,38
2 Onno Waalewijn Phanos O XXO O XXX 1,30 1,30



Mannen 70 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Onno Waalewijn Phanos X X 7,09 6,95 6,99 6,91 7,09 8,33



Mannen 70 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.00ResOBP
Michel van Osch Haag NM 2,80



Mannen 70 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Onno Waalewijn Phanos 3,46 X 3,46 3,39 1,61 3,64 3,64 4,05



Mannen 75 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Roel Gaasbeek avVN 10,10 24,80*
2 Frans van Boven THOR 11,03 10,56
3 Piet Verbeek AV `56 11,04 10,53



Mannen 75 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Roel Gaasbeek avVN 35,92 24,80
2 Piet Verbeek AV `56 37,34 36,82



Mannen 75 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Roel Gaasbeek avVN 1:24,76 57,40
2 Piet Verbeek AV `56 1:41,81 1:18,48



Mannen 75 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Oosterom LGPK 3:08,38 3:09,14



Mannen 75 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Oosterom LGPK 6:21,86 6:38,60
2 Roel Gaasbeek avVN 7:12,03 8:06,10



Mannen 75 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Frans van Boven THOR 13,08 12,40



Mannen 75 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frits Martens Hollandia X 7,95 9,45 9,26 9,52 9,28 9,52 10,59
2 Kees Jägers GACH 7,59 8,06 7,53 7,62 7,50 7,17 8,06 8,91



Mannen 75 - Hoogspringen

# Naam 1.061.091.121.151.18ResOBP
1 Peter Blom AV Jahn II O O O O XXX 1,15 1,15
2 Frans van Boven THOR O O O XXX 1,12 1,20



Mannen 75 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frans van Boven THOR 5,89 6,22 6,24 6,15 6,19 6,26 6,26 6,79



Mannen 75 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Peter Blom AV Jahn II 3,11 3,03 3,11 X 3,14 2,00 3,14 3,24
2 Frans van Boven THOR 2,82 2,89 X 2,88 3,00 2,95 3,00 3,24



Mannen 80 - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Bauke te Nijenhuis RWV 22:28,33 21:45,42



Mannen 80 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Fokker AV Atverni 10,01 9,38 9,89 10,41 10,03 10,10 10,41 11,19



Mannen 80 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Marloes te...Zacharias SPWS 8,24 8,51
2 Wendy Visser Phanos 8,39 8,23
3 Laura Zwaan Phanos 8,43 8,47
4 Melina Congiu Groningen 8,66 8,64
5 Janneke Visser Scorpio 8,82 13,49*
6 Viola Hessels Hollandia 8,95 14,12*



Vrouwen 35 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Laura Zwaan Phanos 27,90 27,09
2 Janneke Visser Scorpio 28,91 27,21



Vrouwen 35 - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Corien van der Bijl AV Veluwe 2:30,55 2:28,68



Vrouwen 35 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Wendy Visser Phanos 9,68 9,51
2 Melina Congiu Groningen 10,47 10,54
3 Janneke Visser Scorpio 10,55 17,43*



Vrouwen 35 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Teuny Bosma AV Impala 10,29 10,68 10,63 10,79 X 10,30 10,79 11,62
2 Ciska Bosma SV Noordkop 9,95 9,58 9,79 10,07 10,01 10,26 10,26 10,14
3 Simone Veth AV Passaat 9,87 8,94 X 9,30 9,86 9,75 9,87 10,39
4 Desiree de Haan Fit 9,63 9,22 9,28 9,66 9,41 X 9,66 10,10
5 Ilona Zeilmaker AV Suomi 9,33 9,01 9,51 9,31 9,47 8,94 9,51 9,95
6 Carla Beertsen SAV 8,18 8,28 7,93 X X X 8,28 8,97



Vrouwen 35 - Hoogspringen

# Naam 1.391.451.481.51ResOBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus O O O XXX 1,48 1,52



Vrouwen 35 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wendy Visser Phanos 10,51 10,46 10,37 10,71 - 10,67 10,71 11,01
2 Tanja van der Plas AV Lycurgus 10,28 10,36 10,40 10,39 10,57 10,63 10,63 10,78



Vrouwen 35 - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.033.133.233.333.43ResOBP
1 Annemieke Dunnink AV Phoenix O O O XO XXX 3,33 3,41



Vrouwen 35 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 4,88 5,13 5,04 4,82 4,98 4,96 5,13 5,25
2 Wendy Visser Phanos 4,98 5,00 4,84 4,80 4,77 4,89 5,00 5,04
3 Viola Hessels Hollandia 4,07 4,04 4,31 4,29 4,29 4,32 4,32 4,70



Vrouwen 40 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jacqueline...p-Pullens Pijnenburg 8,18 8,18
2 Elleke Steenbergen DVTR 8,38 8,24
3 Debora Peter Start `78 9,22 9,21
4 Antonique de Vaan DAK 9,36 9,42
5 Jacqueline Tuil Hollandia 9,44 15,30*



Vrouwen 40 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Jacqueline...p-Pullens Pijnenburg 27,44 27,03
2 Monique Le Blansch Hollandia 30,49 30,75
3 Antonique de Vaan DAK 31,80 33,00



Vrouwen 40 - 400 meter

# Naam ResOBP
Monique Le Blansch Hollandia DQ 1:08,75



Vrouwen 40 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Yvonne Meijer ACO 2:22,95 2:22,72
2 Julia Dahmen Swift 2:23,13 2:21,00
3 Sandra Ulle-De Jong AV Zaanland 2:30,05 2:29,88



Vrouwen 40 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Yvonne Meijer ACO 10:35,87 10:35,28
2 Rian van der Burgt GVAC 11:07,91 10:51,39



Vrouwen 40 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Marjolijn Jongens Start `78 10,41 10,45



Vrouwen 40 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Monique Heijns AV34 9,87 10,05 10,06 9,90 10,19 10,23 10,23 11,03



Vrouwen 40 - Hoogspringen

# Naam 1.361.391.421.451.48ResOBP
1 Marjolijn Jongens Start `78 O O XXO XO XXX 1,45 1,55



Vrouwen 40 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Elleke Steenbergen DVTR 4,92 X 4,64 4,63 4,62 4,55 4,92 5,15
2 Jacqueline Tuil Hollandia 3,02 3,11 2,36 3,11 3,77



Vrouwen 45 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Pascale Schure HLLS 8,66 8,56
2 Harnie Mertosemito HLLS 8,82 8,99
3 Cindy van ...Bolleboom ARV Ilion 8,97 8,88
4 Kirsten va...der Vliet THOR 10,43 18,35*



Vrouwen 45 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Pascale Schure HLLS 28,62 28,35
2 Linda van Berkel AV `40 32,69 30,14
Harnie Mertosemito HLLS DQ 30,55



Vrouwen 45 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Renate Schellevis DEM 1:06,81 1:04,91



Vrouwen 45 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Aafke van Daalen AV `47 9,68 9,45
2 Linda van Berkel AV `40 11,26 10,55



Vrouwen 45 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Hanneke Vasse Groningen 9,65 10,04 10,19 10,39 10,00 X 10,39 10,13
2 Sandy van ... Klundert Fortius 8,62 8,68 8,54 9,00 8,86 8,64 9,00 9,93



Vrouwen 45 - Hoogspringen

# Naam 1.451.51ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 O XXX 1,45 1,55



Vrouwen 45 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Cindy van ...Bolleboom ARV Ilion 4,18 4,19 4,32 4,32 4,29 4,21 4,32 4,62
2 Linda van Berkel AV `40 X 4,02 4,16 4,23 4,10 X 4,23 4,43



Vrouwen 50 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Annet den Hartog Startbaan 9,10 8,87
2 Lilian Van Rijt Helden 9,23 9,29
3 Anja van Giels Fortius 10,23 10,15
4 Monique Kreekel Eindhoven 10,51 10,01
5 Erica van Nierop DAK 10,80 10,59



Vrouwen 50 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Ingrid Smit Ciko `66 29,21 28,70
2 Marlou Klaver Nijmegen 30,59 30,25
3 Mariet Hefting HLLS 31,20 30,57



Vrouwen 50 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Mariet Hefting HLLS 1:12,54 1:09,04
2 Yildiz Kurt Startbaan 1:14,43 1:11,57



Vrouwen 50 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Yildiz Kurt Startbaan 2:49,55 2:47,43
Denise van...er Linden GACH DNF 2:45,89



Vrouwen 50 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Ingrid Smit Ciko `66 10,35 13,66*
2 Denise van...er Linden GACH 10,96 11,26
3 Marlou Klaver Nijmegen 11,73 11,34



Vrouwen 50 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Freya Muller Hollandia 10,68 10,79 11,43 11,59 10,83 11,28 11,59 12,01
2 Monica Kindervater Hanzesport 10,68 9,95 11,00 10,64 10,86 10,63 11,00 10,97
3 Mirjam Ab...-de Groot AV Edam 10,28 10,52 10,22 10,62 10,50 10,27 10,62 11,33
4 Annet den Hartog Startbaan 9,87 10,42 10,38 8,46 9,32 10,62 10,62 10,37



Vrouwen 50 - Hoogspringen

# Naam 1.181.211.241.271.301.331.36ResOBP
1 Marlou Klaver Nijmegen O O XO O XXX 1,33 1,36
2 Denise van...er Linden GACH O XO O XXX 1,24 1,25



Vrouwen 50 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ingrid Smit Ciko `66 4,21 4,21 4,28 X 4,43 4,53 4,53 4,57
2 Denise van...er Linden GACH 4,05 3,82 3,73 3,77 X 3,87 4,05 4,18
3 Marlou Klaver Nijmegen 3,83 3,81 3,96 1,83 3,80 3,98 3,98 4,43



Vrouwen 55 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Wilma Linders DAK 10,02 9,99
2 Karin Gelens THOR 10,53 17,18*



Vrouwen 55 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Simone Geel DEM 28,26 27,63
2 Wilma Linders DAK 35,09 33,55



Vrouwen 55 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Simone Geel DEM 1:04,00 1:03,91



Vrouwen 55 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mirjam de Boer SAV 2:47,36 2:40,02



Vrouwen 55 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Mirjam de Boer SAV 5:23,40 5:20,27



Vrouwen 55 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mariët Voskamp Hanzesport 10,50 10,73 10,36 10,31 10,53 X 10,73 10,29
2 Ingrid van Dijk GACH 9,69 X 9,60 9,28 9,90 9,43 9,90 9,23
3 Alma Hollen AV34 9,33 9,44 9,29 9,63 9,04 9,30 9,63 9,45



Vrouwen 55 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 60 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Tilly Jacobs AV34 9,17 9,05



Vrouwen 60 - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 60 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Greet Vrijbloed Isala `96 1:12,83 1:10,32



Vrouwen 60 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Wilma Bos Hanzesport 2:55,12 2:58,63



Vrouwen 60 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Wilma Bos Hanzesport 5:53,75 5:46,61



Vrouwen 60 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 60 - 60 meter horden

#</