Uitslagen 200 meter finale Mannen 50

# Naam 200m_fQm
1 Robert Moen DEM 25,45 25,75
2 Jan Plat AV PEC 1910 25,68 25,86
3 Martien de Haas AV34 25,81 26,45
4 Erik Langeveld DEM 26,88 26,85
5 Bert Boer DVTR 27,51 27,39
Pel van den Kerkhoff AV `47 DNS 26,49

Uitslagen 400 meter finale Mannen 50

# Naam 400m_fQm
1 Richard Janssens AV Lycurgus 55,76 58,32
2 Bart van Rookhuizen DEM 57,80 DNS
3 Ron de Vaan DAK 58,04 59,06
4 Robert Reitsema Isala `96 58,10 DNS
5 Willem-Jan Buter SCSP 58,88 DNS
6 Bert Boer DVTR 1:02,71 1:01,35

Uitslagen 800 meter Mannen 50

# Naam 800mOBP
1 Fulvio Scarano AV `40 2:11,14 2:11,95
2 Benjamin Romkes Leiden 2:11,50 2:04,80
3 Ronald Wiering AV Zaanland 2:11,87 2:11,86
4 Robert Reitsema Isala `96 2:14,98 2:15,43
5 Willem-Jan Buter SCSP 2:19,89 2:22,29
6 Ron de Vaan DAK 2:20,74 2:14,59
7 Peter Mijsberg AV De Keien 2:20,89 2:19,95

Uitslagen 1500 meter Mannen 50

# Naam 1500mOBP
1 Ruud Beerepoot AV Hera 4:21,24 4:18,85
2 Frank Reintjes De Liemers 4:37,90 4:33,72
3 Peter Mijsberg AV De Keien 4:40,13 4:35,69

Uitslagen 3000 meter Mannen 50

# Naam 3000mOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 9:02,73 8:59,49
2 Ruud Beerepoot AV Hera 9:26,15 9:16,67
3 Rachid Mohammadi AV Atos 9:43,74 9:20,59
4 Ton Bosgoed SAV 10:19,71 10:13,06

Uitslagen 60 meter horden Mannen 50

# Naam 60mHOBP
1 Andre van Wort NEAV 9,21 9,05
2 Pel van den Kerkhoff AV `47 9,46 9,45
3 Manfred Mooijer AV Edam 10,38 10,54
4 Berthram Mak De Gemzen 10,62 10,64

Uitslagen 3000m Snelwandelen Mannen 50

# Naam 3snelwOBP
1 Remco de Bruin De Lat 13:58,15 14:07,27
2 Freek Dekker RWV 18:15,74 19:06,90

Uitslagen Kogelstoten Mannen 50

# Naam KogelOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 14,91 15,26
2 Sander de Lange GACH 11,70 11,81
3 Ed Martens Hollandia 11,38 11,61
4 Jeroen Staartjes Almere `81 11,36 11,98

Uitslagen Hoogspringen Mannen 50

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen 50

# Naam HSSOBP
1 Frank Bossers Spado 10,99 11,24
2 Marcus Treep HLLM 10,71 11,28
3 Manfred Mooijer AV Edam 9,93 10,07

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen 50

# Naam PolshoogOBP
1 Jeroen Oosterwegel DVTR 2,48 2,56
Marc Suvaal Rotterdam NM 4,03

Uitslagen Verspringen Mannen 50

# Naam VerOBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 5,74 6,19
2 Marcus Treep HLLM 5,35 5,64
3 Jan Plat AV PEC 1910 5,34 5,47
4 Eric de Jonge AV Phoenix 5,01 5,44
5 Frank Bossers Spado 4,43 5,22