Uitslagen Clubkampioenschappen

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100m400mHDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Djulyan van der Mee SV Noordkop 11,8 1:04,9 25,46 8,95 1,60 2386
2 Yassin Kamal SV Noordkop --- --- --- 6,89 --- 212



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sven Verduijn SV Noordkop 2:17,9 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Ioann Lobles SV Noordkop 11:25,6 ---
2 Timo de Wit SV Noordkop 13:22,7 ---



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 400mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Dylan Adriaansen SV Noordkop 1:09,4 9,86 28,67 1,55 4,63 1644
2 Jeffrey Hutten SV Noordkop 1:33,3 8,13 27,30 1,35 4,57 1221
3 Ioann Lobles SV Noordkop 1:12,7 4,91 14,97 1,25 3,64 733
4 Saif Khallaf SV Noordkop --- --- --- --- --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m1000mDiscusKogelVerPunten totaal
1 Timo de Wit SV Noordkop 11,4 3:44,1 18,58 8,80 4,63 2205
2 Pol Gombault SV Noordkop 12,1 3:58,5 15,66 5,77 3,92 1659
3 Pim Nuijen SV Noordkop 12,1 3:49,3 13,92 5,18 3,42 1529
4 Berend Veldthuis SV Noordkop 12,5 4:01,7 13,38 6,06 3,16 1409
5 Andy Gielen SV Noordkop 12,6 4:04,7 12,26 4,51 3,74 1370



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Thom Mulder SV Noordkop 9,6 6,73 1,10 1369
2 Lenn Geestman SV Noordkop 9,4 5,23 1,10 1308
3 Tim Lienos SV Noordkop 10,1 6,01 1,05 1213
4 Fabio Bakker SV Noordkop 10,3 3,65 1,05 1020
5 Luuk Ordelman SV Noordkop 11,0 5,04 1,00 994
6 Jaron de Weert SV Noordkop 11,0 5,54 0,90 954
7 Koen Ordelman SV Noordkop 11,4 5,27 0,90 890



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lenn Geestman SV Noordkop 3:43,1 ---
2 Thom Mulder SV Noordkop 3:51,2 ---
3 Fabio Bakker SV Noordkop 4:14,7 ---
4 Tim Lienos SV Noordkop 4:15,9 ---
5 Jaron de Weert SV Noordkop 4:23,2 ---
6 Koen Ordelman SV Noordkop 4:40,2 ---
7 Luuk Ordelman SV Noordkop 4:40,8 ---



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Tijn Touwen SV Noordkop 9,6 5,83 1,15 1350
2 Noah Ellen SV Noordkop 9,7 5,41 1,05 1234
3 Vigo Witte SV Noordkop 10,5 5,00 0,95 1019
4 Alex Poortvliet SV Noordkop 10,8 5,53 0,95 1015
5 Evan de Haas SV Noordkop 10,9 4,33 0,90 884
6 Mauro Lont SV Noordkop --- --- --- 0



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Noah Ellen SV Noordkop 3:50,2 ---
2 Vigo Witte SV Noordkop 4:21,9 ---
3 Alex Poortvliet SV Noordkop 4:31,1 ---
4 Evan de Haas SV Noordkop 4:31,5 ---
5 Tijn Touwen SV Noordkop 4:38,4 ---
Mauro Lont SV Noordkop --- ---



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Tycho de Man SV Noordkop 7,0 4,54 2,98 1123
2 Dario Maats SV Noordkop 7,3 3,80 3,13 1038
3 Lyshandro ...urperhart SV Noordkop 7,4 3,67 2,78 940
4 Finn Zoutzeling SV Noordkop 7,7 3,72 2,76 886
5 Niek Touwen SV Noordkop 7,9 2,29 2,61 696
6 Timo Arts SV Noordkop 8,5 3,00 2,17 583
7 Stan Darphorn SV Noordkop --- --- --- 0



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Finn Zoutzeling SV Noordkop 4:28,3 ---
2 Tycho de Man SV Noordkop 4:29,3 ---
3 Dario Maats SV Noordkop 4:31,6 ---
4 Lyshandro ...urperhart SV Noordkop 4:42,3 ---
5 Timo Arts SV Noordkop 5:29,1 ---
6 Niek Touwen SV Noordkop 5:41,5 ---
Stan Darphorn SV Noordkop --- ---



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Xavi van der Bent SV Noordkop 8,1 17,91 2,75 858
2 Stijn Lewakabessy SV Noordkop 8,7 19,29 2,89 818
3 Bjorn Adriaanse SV Noordkop 8,5 17,33 2,48 736
4 Stijn de Jong SV Noordkop 8,2 8,33 2,33 589



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Stijn Lewakabessy SV Noordkop 2:35,5 ---
2 Stijn de Jong SV Noordkop 2:38,3 ---
3 Bjorn Adriaanse SV Noordkop 2:42,3 ---
Xavi van der Bent SV Noordkop --- ---



Jongens Pupil Ienieminie - Meerkamp

# Naam 40m400mBalPunten totaal
1 Sieb Baard SV Noordkop --- --- --- 0
1 Morris Boekel SV Noordkop --- --- --- 0
1 Tom Boekel SV Noordkop --- --- --- 0
1 Jevi Grevelink SV Noordkop --- --- --- 0
1 Thijmen Koen SV Noordkop --- --- --- 0
1 Jort Weerstand SV Noordkop --- --- --- 0
1 Wessel Bron SV Noordkop --- --- --- 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Daan Baars SV Noordkop 7,9 13,96 2,57 791
2 Bram Mulder SV Noordkop 8,0 10,98 2,34 676
3 Thijmen de Weert SV Noordkop 8,5 10,25 2,45 608



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Mulder SV Noordkop 2:22,8 ---
2 Daan Baars SV Noordkop 2:23,5 ---
3 Thijmen de Weert SV Noordkop 2:49,4 ---



Masters mannen - Meerkamp

# Naam 100m400mDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Aiwen Lobles SV Noordkop 12,6 1:06,2 23,13 8,31 1,20 1390
2 Marcel Steenvoorden SV Noordkop 15,4 1:22,5 19,07 7,00 1,15 448



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Evert vd Burg SV Noordkop 2:54,0 ---



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Raymond Koen SV Noordkop 9:54,9 ---
2 Ronald Lienos SV Noordkop 10:57,8 ---
3 Edwin de Wit SV Noordkop 12:19,3 ---
4 Jacob van der Wulp SV Noordkop 12:34,9 ---
5 Johan Lienos SV Noordkop 14:50,2 ---



Masters vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m400mDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Ciska Bosma SV Noordkop 15,8 1:41,7 28,42 9,50 1,20 1655



Masters vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m400mHDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Suzanne de Wit SV Noordkop 13,5 1:23,2 21,68 8,47 1,40 2432
2 Cindy ten Have SV Noordkop 14,4 1:25,3 24,38 7,76 1,30 2140
3 Isa Kolle SV Noordkop 14,0 --- 34,53 11,77 --- 1810
4 Naomi Brink SV Noordkop 15,5 1:39,7 20,20 9,72 1,20 1710
5 Sandra Vermolen SV Noordkop 16,5 1:40,3 12,12 5,70 1,15 976



Meisjes Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 400mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Lara Smits SV Noordkop 1:17,9 11,05 31,55 1,50 4,62 2336



Meisjes Junior C - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m1000mDiscusKogelVerPunten totaal
1 Amy Jongstra SV Noordkop 8,9 4:23,4 15,77 6,81 2,83 1497
2 Donna Quartel SV Noordkop 10,4 4:33,9 15,52 6,00 3,32 1264
3 Carmen Zimmerman SV Noordkop 8,8 4:19,2 8,81 5,17 2,75 1247
4 Esmay Mahieu SV Noordkop 10,7 4:30,1 8,70 3,91 2,80 826
5 Yentl Brink SV Noordkop --- --- --- --- --- 0
5 Cleopatra Spruit SV Noordkop --- --- --- --- --- 0



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Pink Groot SV Noordkop 9,7 5,23 1,05 1223
2 Iris Postmus SV Noordkop 10,5 3,96 1,00 980
3 Amber Olij SV Noordkop --- --- --- 0



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Pink Groot SV Noordkop 4:00,3 ---
2 Iris Postmus SV Noordkop 4:41,1 ---
Amber Olij SV Noordkop --- ---



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Amber Adriaansen SV Noordkop 10,3 7,24 1,15 1330
2 Julia van der Voort SV Noordkop 9,3 4,41 1,15 1304
3 Louise Jansen SV Noordkop 9,6 5,01 1,10 1261
4 Lisa Kiekebos SV Noordkop 10,0 5,18 0,95 1101
5 Tara Darphorn SV Noordkop 10,3 5,28 0,95 1065
6 Lisa Rens SV Noordkop 11,1 3,05 1,00 830



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Louise Jansen SV Noordkop 4:07,2 ---
2 Lisa Rens SV Noordkop 4:12,8 ---
3 Lisa Kiekebos SV Noordkop 4:18,3 ---
4 Amber Adriaansen SV Noordkop 4:29,4 ---
5 Julia van der Voort SV Noordkop 4:33,7 ---
6 Tara Darphorn SV Noordkop 4:58,5 ---



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Leila Smits SV Noordkop 7,1 5,25 3,24 1204
2 Alysha Dekker SV Noordkop 7,3 3,98 3,08 1042
3 Luca de Boer SV Noordkop 7,5 3,76 3,06 984
4 Kylie Pater SV Noordkop 7,9 4,28 2,39 820
5 Indy Schotman SV Noordkop 7,9 3,11 2,70 790
6 Sana Hoogland SV Noordkop 8,1 3,20 2,29 684



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Alysha Dekker SV Noordkop 4:03,0 ---
2 Leila Smits SV Noordkop 4:06,7 ---
3 Indy Schotman SV Noordkop 4:22,5 ---
4 Kylie Pater SV Noordkop 4:44,0 ---
5 Luca de Boer SV Noordkop 4:58,3 ---
6 Sana Hoogland SV Noordkop 5:08,7 ---



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Sofie Witte SV Noordkop 7,2 13,48 3,12 1019
2 Jolijn Jansen SV Noordkop 7,3 9,50 2,89 878
3 Elisa Koningstein SV Noordkop 7,5 7,66 2,61 746
4 Mirthe de Weert SV Noordkop 8,2 15,25 2,38 727
5 Sophia Basteleur SV Noordkop 8,1 10,60 2,40 665
6 Donna Majoor SV Noordkop 8,1 9,35 2,44 648
7 Mila Darphorn SV Noordkop 8,8 10,63 2,40 565
8 Lotte Borst SV Noordkop 8,6 10,19 2,26 555
9 Fiep Jansen SV Noordkop 8,4 10,12 2,10 550



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Sofie Witte SV Noordkop 2:22,2 ---
2 Jolijn Jansen SV Noordkop 2:38,9 ---
3 Mirthe de Weert SV Noordkop 2:41,7 ---
4 Mila Darphorn SV Noordkop 2:42,1 ---
5 Elisa Koningstein SV Noordkop 2:51,1 ---
6 Lotte Borst SV Noordkop 2:52,5 ---
7 Donna Majoor SV Noordkop 2:53,2 ---
8 Fiep Jansen SV Noordkop 2:54,0 ---
9 Sophia Basteleur SV Noordkop 3:07,6 ---



Meisjes Pupil Ienieminie - Meerkamp

# Naam 40m400mBalPunten totaal
1 Febe de Haas SV Noordkop --- --- --- 0
1 Rhode de Haas SV Noordkop --- --- --- 0
1 Louisa-jade Striet SV Noordkop --- --- --- 0
1 Saar van 't Spijker SV Noordkop --- --- --- 0
1 Ilaria Bakker SV Noordkop --- --- --- 0
1 Binta Diallo SV Noordkop --- --- --- 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Yara Schotman SV Noordkop 8,4 10,56 2,30 598
2 Lotte Lienos SV Noordkop --- 8,86 1,95 237
3 Jaylee-Ann...ernardina SV Noordkop --- --- --- 0



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Lotte Lienos SV Noordkop 2:38,2 ---
2 Yara Schotman SV Noordkop 2:52,4 ---
Jaylee-Ann...ernardina SV Noordkop --- ---



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m400mHDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Martijn Nuijens SV Noordkop 11,6 1:10,2 29,99 10,08 1,80 2697
2 Jesse Van der Mee SV Noordkop 11,0 1:04,9 21,89 7,86 1,65 2431
3 Sjoerd Dekker SV Noordkop 10,9 --- 25,94 10,31 1,80 2312
4 Kevin van Grieken SV Noordkop 11,7 1:04,4 20,97 7,46 1,60 2183
5 Richard de Bock SV Noordkop 12,4 1:13,8 21,54 8,45 1,55 1903
6 Sander Goldewijk SV Noordkop 13,0 1:22,9 23,92 9,27 1,60 1829
7 Jermo Agema SV Noordkop 13,8 1:20,2 25,83 7,90 1,55 1633
8 Arnout Mak SV Noordkop 12,0 --- 23,99 --- 1,65 1402



Senioren mannen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Tesselaar SV Noordkop 9:25,0 ---
2 Aiwen Lobles SV Noordkop 12:17,8 ---



Senioren vrouwen - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Manon Kruiver SV Noordkop 2:30,7 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten