Uitslagen Atledo Indoor

Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
9:45 03 - Jongens Pup B Hoog
Mat 1
Uitslagen
9:50 04 - Jongens Pup A 1e jaars Kogel
Sector 2
Uitslagen
9:50 05 - Jongens Pup A 2e jaars Hoog
Mat 3
Uitslagen
9:55 01 - Jongens + Meisjes Pup C Kogel
Sector 1
Uitslagen
9:55 07 - Meisjes Pup A 2e jaars Hoog
Mat 2
Uitslagen
10:15 02 - Meisjes Pup B Kogel
Sector 2
Uitslagen
10:15 04 - Jongens Pup A 1e jaars 35m
2 series
Uitslagen
10:20 06 - Meisjes Pup A 1e jaars Kogel
Sector 1
Uitslagen
10:25 01 - Jongens + Meisjes Pup C 35m
2 series
Uitslagen
10:35 05 - Jongens Pup A 2e jaars Kogel
Sector 2
Uitslagen
10:40 06 - Meisjes Pup A 1e jaars 35m
2 series
Uitslagen
10:40 04 - Jongens Pup A 1e jaars Hoog
Mat 3
Uitslagen
10:45 03 - Jongens Pup B Kogel
Sector 1
Uitslagen
10:50 01 - Jongens + Meisjes Pup C Hoog
Mat 1
Uitslagen
10:55 02 - Meisjes Pup B 35m
2 series
Uitslagen
11:05 05 - Jongens Pup A 2e jaars 35m
3 series
Uitslagen
11:05 07 - Meisjes Pup A 2e jaars Kogel
Sector 2
Uitslagen
11:10 06 - Meisjes Pup A 1e jaars Hoog
Mat 2
Uitslagen
11:20 03 - Jongens Pup B 35m
4 series
Uitslagen
11:30 13 - JJC + Jun B + Jun A Kogel
Sector 1
15 atleten
11:35 07 - Meisjes Pup A 2e jaars 35m
4 series
Uitslagen
11:35 02 - Meisjes Pup B Hoog
Mat 1
Uitslagen
11:35 08 - Jongens + Meisjes Specials Hoog
Mat 3
Uitslagen
11:45 10 - Jongens Jun D 1e jaars Kogel
Sector 2
Uitslagen
12:05 13 - JJC + Jun B + Jun A 35m 3 series
12:05 11 - Jongens + Meisjes Jun D 2e jaars Hoog
Mat 2
Uitslagen
12:10 09 - Meisjes Jun D 1e jaars Kogel
Sector 1
Uitslagen
12:20 12 - Meisjes Jun C 35m
3 series
Uitslagen
12:20 10 - Jongens Jun D 1e jaars Hoog
Mat 1
Uitslagen
12:30 08 - Jongens + Meisjes Specials 35m
2 series
Uitslagen
12:30 13 - JJC + Jun B + Jun A Hoog
Mat 3
15 atleten
12:40 09 - Meisjes Jun D 1e jaars 35m
3 series
Uitslagen
12:45 12 - Meisjes Jun C Kogel
Sector 1
Uitslagen
13:05 10 - Jongens Jun D 1e jaars 35m
2 series
Uitslagen
13:10 09 - Meisjes Jun D 1e jaars Hoog
Mat 1
Uitslagen
13:15 14 - Masters 35m
2 series
Uitslagen
13:15 08 - Jongens + Meisjes Specials Kogel
Sector 1
Uitslagen
13:20 12 - Meisjes Jun C Hoog
Mat 2
Uitslagen
13:25 11 - Jongens + Meisjes Jun D 2e jaars 35m
3 series
Uitslagen
13:40 14 - Masters Kogel
Sector 1
Uitslagen
14:05 11 - Jongens + Meisjes Jun D 2e jaars Kogel
Sector 1
Uitslagen
14:20 14 - Masters Hoog
Mat 1
Uitslagen