# Team Leden Punten
1 Team 05 AV Daventria 1906 - JPA2 12 2305
2 Team 06 Climax - JPA2 7 2108
3 Team 11 - JPA2 9 2016
4 Team 08 AV Pallas `67 - JPA2 8 1975
5 Team 09 AV Daventria 1906 - JPA1 13 1954
6 Team 10 Climax - JPA1 8 1747
7 Team 07 AV Archeus - JPA2 10 1532
8 Team 01 - JPA2 0 0
8 Team 02 - JPA2 0 0
8 Team 03 - JPA2 0 0
8 Team 04 - JPA2 0 0
8 Team 12 AV Daventria 1906 - JPA2 0 0

Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 11,4 1100,00 13,6 13,50 17,50 2,35 226 93
Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,3 1325,00 12,5 18,50 20,00 2,75 338 338
Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 10,5 1375,00 11,5 17,00 26,00 3,10 333 333
Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 10,3 1325,00 11,1 19,00 29,00 3,10 357 357
Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 11,2 1100,00 13,0 15,50 16,50 2,65 220 53
Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 9,9 1525,00 11,4 17,50 36,50 3,35 412 412
Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 10,1 900,00 16,7 12,00 22,50 2,25 191 113
Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 9,9 1250,00 11,5 14,00 17,50 3,10 333 290
Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,0 1425,00 11,9 12,00 13,50 3,20 326 255
Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,0 1300,00 12,3 14,50 17,50 2,40 304 229
Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 11,9 1200,00 12,8 21,00 16,00 2,55 279 214
Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 10,6 1175,00 12,8 12,00 14,50 2,65 219 120
Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 12,4 1175,00 13,7 12,50 22,50 2,35 200 0
Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 10,0 1250,00 11,8 13,00 16,00 2,95 271 230
Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 9,9 DNS 12,5 14,50 16,00 3,00 268 268
Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 11,7 1250,00 14,7 10,50 12,50 2,25 161 38
Giel van As JPA2 - Climax Team 06 9,7 1450,00 10,6 16,50 25,00 3,15 369 369
Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 9,3 1425,00 11,4 15,00 22,50 3,20 350 134
Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 10,5 1200,00 13,1 12,00 15,00 2,90 228 0
Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 10,4 1350,00 12,6 14,00 28,00 3,25 316 272
Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,7 1250,00 13,0 15,00 21,00 2,15 243 158
Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,2 1325,00 12,4 14,00 18,50 3,00 321 268
Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 DNS DNS 15,2 8,50 10,00 1,90 78 0
Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 10,7 1425,00 12,2 15,00 23,00 2,95 299 112
Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 10,9 1125,00 13,1 14,50 14,50 2,50 245 55
Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 11,1 1100,00 14,0 13,50 12,00 2,30 178 110
Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 10,8 1425,00 12,4 14,00 23,00 3,05 294 251
Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 10,4 1325,00 12,3 15,50 23,00 3,10 301 301
Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,0 1200,00 11,8 14,00 18,00 3,15 325 287
Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 11,6 1025,00 13,8 11,00 15,00 2,50 197 0
Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,9 1250,00 15,0 10,00 11,50 2,50 200 0
Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,5 1225,00 14,8 9,50 8,00 2,60 176 0
Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 9,6 1475,00 11,6 16,50 21,50 3,00 342 298
Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 10,2 1275,00 12,2 13,50 15,50 3,45 319 319
Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 10,9 1275,00 13,6 11,00 13,50 2,10 221 46
Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 10,2 1425,00 11,9 12,00 16,50 2,90 321 239
Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 12,8 1150,00 14,9 12,00 14,50 2,40 154 28
Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 9,9 1325,00 11,9 12,00 16,50 2,85 314 232
Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 10,5 1350,00 11,9 9,50 22,00 2,80 309 61
Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,0 1000,00 14,1 15,00 20,00 2,65 228 151
Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 10,0 1175,00 11,5 15,50 14,00 3,05 317 282
Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 10,0 1375,00 11,5 17,50 30,00 3,10 361 361
Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 12,9 DNS 15,7 15,00 14,50 2,65 158 130
Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 9,3 1250,00 10,9 16,50 23,00 3,50 356 262
Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 9,2 1525,00 11,0 17,50 29,00 3,40 410 410
Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 11,3 DNS 13,3 12,00 12,50 2,65 187 120
Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 9,5 1375,00 11,3 15,00 22,50 3,30 343 293
Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,7 1000,00 15,6 10,50 13,00 2,00 149 0
Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 11,9 1200,00 14,8 13,50 14,50 2,55 209 185
Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 10,0 1250,00 11,4 12,50 21,00 3,50 307 59
Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 10,4 1425,00 13,0 13,00 20,00 3,00 278 56
Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 11,4 1125,00 14,1 11,50 9,50 2,75 195 43
Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 11,7 1100,00 15,2 11,00 16,50 2,20 182 0
Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 9,6 1175,00 11,6 15,00 18,00 2,75 328 250
Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 11,3 1175,00 13,5 12,00 18,00 2,30 230 88
Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 10,5 1250,00 12,1 15,00 12,50 2,75 247 176
Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 12,9 1175,00 16,4 12,50 12,00 2,25 132 31
Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 10,9 1375,00 12,0 14,50 13,00 2,60 285 173
Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 9,6 1375,00 11,6 22,50 30,00 3,25 397 339
Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 12,3 1025,00 16,3 12,50 16,00 2,15 140 0
Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 10,1 1475,00 11,2 20,00 32,00 3,40 401 401
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 12,7 1075,00 15,4 12,50 12,00 3,25 160 52
Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 9,7 1250,00 10,9 26,50 41,20 3,70 463 425
Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 9,2 1400,00 10,6 18,50 29,50 3,90 424 370
Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 9,1 1275,00 10,6 15,50 22,00 3,25 354 261
Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 9,8 1450,00 11,3 13,00 19,50 3,15 320 121

Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 11,4 --- 37
Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,3 --- 62
Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 10,5 --- 50
Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 10,3 --- 54
Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 11,2 --- 36
Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 9,9 --- 63
Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 10,1 --- 58
Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 9,9 --- 72
Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,0 --- 70
Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,0 --- 70
Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 11,9 --- 28
Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 10,6 --- 47
Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 12,4 --- 17
Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 10,0 --- 61
Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 9,9 --- 72
Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 11,7 --- 27
Giel van As JPA2 - Climax Team 06 9,7 --- 68
Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 9,3 --- 78
Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 10,5 --- 50
Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 10,4 --- 52
Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,7 --- 15
Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,2 --- 64
Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 DNS --- 0
Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 10,7 --- 45
Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 10,9 --- 48
Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 11,1 --- 38
Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 10,8 --- 43
Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 10,4 --- 52
Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,0 --- 70
Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 11,6 --- 33
Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,9 --- 48
Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,5 --- 35
Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 9,6 --- 70
Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 10,2 --- 64
Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 10,9 --- 48
Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 10,2 --- 64
Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 12,8 --- 12
Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 9,9 --- 72
Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 10,5 --- 57
Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,0 --- 26
Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 10,0 --- 70
Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 10,0 --- 61
Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 12,9 --- 13
Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 9,3 --- 78
Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 9,2 --- 80
Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 11,3 --- 39
Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 9,5 --- 72
Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,7 --- 31
Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 11,9 --- 28
Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 10,0 --- 61
Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 10,4 --- 52
Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 11,4 --- 37
Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 11,7 --- 31
Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 9,6 --- 81
Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 11,3 --- 39
Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 10,5 --- 50
Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 12,9 --- 11
Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 10,9 --- 48
Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 9,6 --- 70
Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 12,3 --- 18
Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 10,1 --- 58
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 12,7 --- 13
Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 9,7 --- 68
Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 9,2 --- 80
Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 9,1 --- 83
Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 9,8 --- 65

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 1100,00 --- 28
Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 1325,00 --- 52
Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 1375,00 --- 51
Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 1325,00 --- 45
Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 1100,00 --- 24
Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 1525,00 --- 68
Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 900,00 --- 11
Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 1250,00 --- 43
Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 1425,00 --- 65
Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 1300,00 --- 49
Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 1200,00 --- 38
Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 1175,00 --- 31
Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 1175,00 --- 31
Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 1250,00 --- 38
Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 DNS --- 0
Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 1250,00 --- 38
Giel van As JPA2 - Climax Team 06 1450,00 --- 59
Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 1425,00 --- 56
Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 1200,00 --- 33
Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 1350,00 --- 48
Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 1250,00 --- 43
Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 1325,00 --- 52
Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 DNS --- 0
Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 1425,00 --- 56
Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 1125,00 --- 31
Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 1100,00 --- 24
Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 1425,00 --- 56
Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 1325,00 --- 45
Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 1200,00 --- 38
Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 1025,00 --- 22
Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 1250,00 --- 43
Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 1225,00 --- 41
Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 1475,00 --- 62
Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 1275,00 --- 46
Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 1275,00 --- 46
Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 1425,00 --- 65
Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 1150,00 --- 29
Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 1325,00 --- 52
Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 1350,00 --- 55
Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 1000,00 --- 20
Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 1175,00 --- 35
Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 1375,00 --- 51
Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 DNS --- 0
Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 1250,00 --- 38
Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 1525,00 --- 68
Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 DNS --- 0
Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 1375,00 --- 51
Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 1000,00 --- 20
Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 1200,00 --- 38
Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 1250,00 --- 38
Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 1425,00 --- 56
Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 1125,00 --- 31
Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 1100,00 --- 28
Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 1175,00 --- 35
Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 1175,00 --- 35
Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 1250,00 --- 38
Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 1175,00 --- 31
Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 1375,00 --- 58
Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 1375,00 --- 51
Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 1025,00 --- 19
Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 1475,00 --- 62
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 1075,00 --- 22
Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 1250,00 --- 38
Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 1400,00 --- 54
Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 1275,00 --- 40
Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 1450,00 --- 59

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 13,6 --- 37
Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,5 --- 52
Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 11,5 --- 59
Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 11,1 --- 65
Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 13,0 --- 39
Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 11,4 --- 61
Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 16,7 --- 6
Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,5 --- 68
Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,9 --- 62
Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,3 --- 55
Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 12,8 --- 48
Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 12,8 --- 42
Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 13,7 --- 31
Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 11,8 --- 55
Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 12,5 --- 52
Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 14,7 --- 21
Giel van As JPA2 - Climax Team 06 10,6 --- 73
Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 11,4 --- 61
Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 13,1 --- 38
Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 12,6 --- 44
Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 13,0 --- 45
Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,4 --- 54
Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 15,2 --- 20
Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 12,2 --- 49
Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 13,1 --- 44
Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 14,0 --- 28
Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 12,4 --- 47
Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 12,3 --- 48
Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,8 --- 63
Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 13,8 --- 35
Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 15,0 --- 21
Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 14,8 --- 24
Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 11,6 --- 58
Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 12,2 --- 57
Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 13,6 --- 37
Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 11,9 --- 62
Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 14,9 --- 20
Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 11,9 --- 62
Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 11,9 --- 62
Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 14,1 --- 31
Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 11,5 --- 68
Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 11,5 --- 59
Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 15,7 --- 15
Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 10,9 --- 68
Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 11,0 --- 67
Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 13,3 --- 41
Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 11,3 --- 62
Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 15,6 --- 16
Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 14,8 --- 24
Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 11,4 --- 61
Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 13,0 --- 39
Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 14,1 --- 31
Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 15,2 --- 20
Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 11,6 --- 66
Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 13,5 --- 39
Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 12,1 --- 51
Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 16,4 --- 8
Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 12,0 --- 60
Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 11,6 --- 58
Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 16,3 --- 9
Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 11,2 --- 64
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 15,4 --- 15
Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 10,9 --- 68
Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 10,6 --- 73
Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 10,6 --- 73
Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 11,3 --- 62

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 13,50 --- 50
Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 18,50 --- 76
Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 17,00 --- 59
Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 19,00 --- 69
Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 15,50 --- 53
Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 17,50 --- 62
Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 12,00 --- 37
Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 14,00 --- 53
Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 12,00 --- 43
Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 14,50 --- 55
Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 21,00 --- 90
Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 12,00 --- 37
Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 12,50 --- 39
Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 13,00 --- 41
Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 14,50 --- 55
Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 10,50 --- 30
Giel van As JPA2 - Climax Team 06 16,50 --- 57
Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 15,00 --- 50
Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 12,00 --- 37
Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 14,00 --- 46
Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 15,00 --- 58
Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 14,00 --- 53
Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 8,50 --- 25
Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 15,00 --- 50
Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 14,50 --- 55
Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 13,50 --- 44
Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 14,00 --- 46
Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 15,50 --- 53
Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 14,00 --- 53
Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 11,00 --- 38
Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,00 --- 33
Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 9,50 --- 30
Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 16,50 --- 57
Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 13,50 --- 50
Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 11,00 --- 38
Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 12,00 --- 43
Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 12,00 --- 37
Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 12,00 --- 43
Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 9,50 --- 30
Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 15,00 --- 58
Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 15,50 --- 61
Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 17,50 --- 62
Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 15,00 --- 58
Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 16,50 --- 57
Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 17,50 --- 62
Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 12,00 --- 43
Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 15,00 --- 50
Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,50 --- 35
Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 13,50 --- 50
Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 12,50 --- 39
Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 13,00 --- 41
Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 11,50 --- 40
Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 11,00 --- 38
Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 15,00 --- 58
Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 12,00 --- 43
Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 15,00 --- 50
Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 12,50 --- 39
Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 14,50 --- 55
Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 22,50 --- 85
Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 12,50 --- 39
Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 20,00 --- 73
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 12,50 --- 39
Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 26,50 --- 104
Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 18,50 --- 66
Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 15,50 --- 53
Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 13,00 --- 41

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 17,50 --- 43
Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 20,00 --- 53
Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 26,00 --- 67
Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 29,00 --- 77
Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 16,50 --- 34
Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 36,50 --- 103
Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 22,50 --- 55
Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 17,50 --- 43
Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 13,50 --- 28
Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 17,50 --- 43
Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 16,00 --- 38
Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 14,50 --- 28
Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 22,50 --- 55
Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 16,00 --- 33
Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 16,00 --- 38
Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 12,50 --- 21
Giel van As JPA2 - Climax Team 06 25,00 --- 63
Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 22,50 --- 55
Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 15,00 --- 29
Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 28,00 --- 74
Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 21,00 --- 57
Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 18,50 --- 47
Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 10,00 --- 15
Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 23,00 --- 56
Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 14,50 --- 32
Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 12,00 --- 19
Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 23,00 --- 56
Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 23,00 --- 56
Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 18,00 --- 45
Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 15,00 --- 34
Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,50 --- 20
Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 8,00 --- 8
Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 21,50 --- 51
Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 15,50 --- 36
Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 13,50 --- 28
Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 16,50 --- 39
Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 14,50 --- 28
Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 16,50 --- 39
Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 22,00 --- 61
Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 20,00 --- 53
Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 14,00 --- 30
Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 30,00 --- 81
Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 14,50 --- 32
Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 23,00 --- 56
Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 29,00 --- 77
Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 12,50 --- 24
Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 22,50 --- 55
Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 13,00 --- 26
Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 14,50 --- 32
Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 21,00 --- 49
Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 20,00 --- 46
Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 9,50 --- 13
Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 16,50 --- 39
Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 18,00 --- 45
Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 18,00 --- 45
Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 12,50 --- 21
Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 12,00 --- 19
Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 13,00 --- 26
Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 30,00 --- 81
Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 16,00 --- 33
Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 32,00 --- 88
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 12,00 --- 19
Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 41,20 --- 120
Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 29,50 --- 79
Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 22,00 --- 53
Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 19,50 --- 44

Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil A

Naam Team Res OBPPunten totaal
Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 2,35 --- 31
Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 2,75 --- 43
Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 3,10 --- 47
Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 3,10 --- 47
Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 2,65 --- 34
Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 3,35 --- 55
Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 2,25 --- 24
Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 3,10 --- 54
Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 3,20 --- 58
Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 2,40 --- 32
Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 2,55 --- 37
Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 2,65 --- 34
Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 2,35 --- 27
Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 2,95 --- 43
Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 3,00 --- 51
Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 2,25 --- 24
Giel van As JPA2 - Climax Team 06 3,15 --- 49
Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 3,20 --- 50
Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 2,90 --- 41
Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 3,25 --- 52
Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 2,15 --- 25
Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 3,00 --- 51
Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 1,90 --- 18
Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 2,95 --- 43
Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 2,50 --- 35
Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 2,30 --- 25
Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 3,05 --- 46
Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 3,10 --- 47
Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 3,15 --- 56
Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 2,50 --- 35
Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 2,50 --- 35
Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 2,60 --- 38
Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 3,00 --- 44
Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 3,45 --- 66
Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 2,10 --- 24
Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 2,90 --- 48
Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 2,40 --- 28
Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 2,85 --- 46
Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 2,80 --- 44
Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 2,65 --- 40
Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 3,05 --- 53
Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 3,10 --- 47
Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 2,65 --- 40
Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 3,50 --- 59
Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 3,40 --- 56
Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 2,65 --- 40
Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 3,30 --- 53
Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 2,00 --- 21
Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 2,55 --- 37
Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 3,50 --- 59
Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 3,00 --- 44
Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 2,75 --- 43
Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 2,20 --- 26
Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 2,75 --- 43
Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 2,30 --- 29
Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 2,75 --- 37
Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 2,25 --- 24
Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 2,60 --- 38
Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 3,25 --- 52
Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 2,15 --- 22
Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 3,40 --- 56
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 3,25 --- 52
Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 3,70 --- 65
Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 3,90 --- 72
Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 3,25 --- 52
Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 3,15 --- 49