Uitslagen Pinkstermeerkamp

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Lars van Vught Altis 12,21 5,66 11,33 1,79 53,01 16,81 32,40 3,75 41,90 4:34,16 5883
2 Floris Brinkman AV34 12,62 5,68 10,15 1,74 57,09 18,48 29,89 3,45 36,08 4:40,66 5114
3 Hanke Pijlman Castricum 13,10 5,36 9,31 1,64 58,64 17,56 30,48 2,75 32,00 4:55,58 4556
4 Rick van de Noort AAV `36 12,09 5,19 10,32 1,79 DNF DNF 28,79 NM 31,71 DNF 2940
5 Niels de Groot AAV `36 DNF 1,69 12,28 1,79 DNF DNF 36,76 NM 48,77 DNF 2411



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Twan van Rijn AAV `36 11,87 5,95 11,80 1,74 53,05 15,79 30,84 3,95 51,41 4:53,31 6152
2 Noud van de Mast AV34 12,10 6,12 10,15 1,69 53,68 16,35 27,21 3,15 31,61 4:36,01 5453
3 Thijs Vlugt KAV Holland 11,32 5,89 10,16 1,74 51,76 16,77 23,48 2,50 42,13 5:04,43 5396
4 Djamell van Veen DVTR 12,25 5,52 10,89 1,64 54,28 16,59 29,35 2,50 36,20 4:36,21 5204
5 Yoeri Verburg HLLM 12,16 5,08 9,81 1,59 56,83 16,88 26,75 2,85 29,90 5:19,97 4583
6 Quinten Wormer Haag 12,03 4,76 10,50 1,74 55,71 16,38 22,88 NM 36,42 5:16,76 4520
7 Kyan Krol AAV `36 12,43 5,16 10,65 1,64 58,67 17,93 24,85 2,95 33,12 5:26,21 4464
8 Dylan Feteridge HLLM 12,40 5,08 10,78 1,49 56,92 20,06 26,44 2,75 33,92 5:21,65 4243
9 Djimon de Groot Almere `81 12,16 4,93 8,00 1,64 57,13 18,99 19,73 NM 30,03 4:58,35 3936
10 Joël Brandsma Almere `81 13,57 4,69 8,86 1,42 1:02,84 19,40 20,05 2,05 37,87 5:41,05 3348
Raf Baerveldt AVON 12,70 5,51 11,84 1,59 DNF DNF 32,17 NM 40,91 0



Jongens Junior C1 - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Aiden Bareman Voorne 12,53 5,78 11,27 1,64 15,40 32,28 40,38 3:06,89 5309
2 Lennart Boogaard AV Hera 13,23 5,45 13,88 1,64 16,06 38,80 37,78 3:02,13 5291
3 Joris IJzinga Altis 13,03 5,28 10,28 1,44 14,98 34,41 40,22 3:00,63 5053
4 David Pronk Haag 11,97 5,24 13,01 1,74 14,94 NM 24,62 3:12,78 4702
5 Roy Deijkers AV Zaanland 12,63 4,94 11,97 1,44 16,73 27,22 29,22 3:13,05 4604
6 Mike Wennekes De Liemers 13,13 5,01 9,68 1,54 19,92 29,82 27,30 3:13,30 4320
7 Vincent Franken De Spartaan 13,48 4,55 8,45 1,44 17,14 30,09 28,52 3:10,30 4257
8 Tijn Berendsen De Liemers 13,20 4,76 10,85 1,44 20,57 34,72 29,37 3:23,59 4230
9 Kevin Breumelhof ARV Ilion 13,04 4,91 9,65 1,59 16,88 NM 33,57 3:16,00 4154
10 Nick Duinkerken De Spartaan 14,25 4,33 8,96 1,44 19,57 30,26 30,42 3:02,33 4078
11 Bruno Bangu De Spartaan 14,11 4,15 8,27 1,44 18,07 25,56 23,01 3:02,96 3914
12 Finn Rademaker AV Aalsmeer 13,85 4,63 7,16 1,49 19,49 16,18 26,80 2:58,49 3868
13 Thijn Dorrestein GACH 14,08 4,52 8,10 1,44 19,26 20,82 23,30 3:22,99 3682
14 Julian Bik KAV Holland 13,39 4,42 9,21 1,44 19,44 17,80 24,00 3:41,94 3638
15 Jules Roelfsema KAV Holland 13,94 4,50 6,75 1,34 19,24 16,60 20,84 3:25,59 3398
16 Yarno Dijkman NEAV 13,61 4,86 7,57 1,44 DQ 18,22 21,23 3:27,39 3265



Jongens Junior C2 - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Justin van Dooren Haag 12,22 5,46 12,86 1,64 15,59 35,80 38,28 3:00,56 5423
2 Marnix Hettema De Spartaan 12,42 5,68 11,15 1,64 14,66 39,10 36,14 3:12,43 5366
3 Govanni Cozijn De Spartaan 12,99 4,84 12,65 1,64 16,24 42,07 35,13 3:21,71 4998
4 Kim Alofsen Startbaan 12,63 5,21 9,59 1,59 15,06 28,69 44,20 3:24,25 4969
5 Rutger Boxman HLLM 12,33 5,08 11,25 1,59 16,09 33,46 27,51 3:19,31 4841
6 Siebe Pals AV Feniks 13,70 4,94 11,18 1,44 17,24 39,09 30,13 3:22,91 4497
7 Sander Buikman AV Edam 13,02 4,95 9,09 1,59 16,90 26,15 28,82 3:15,76 4478
8 Ali Cisse AV Feniks 12,15 4,84 8,61 1,39 16,80 21,29 23,93 3:32,27 4137
9 David Vroegindeweij GACH 13,58 4,87 6,76 1,54 16,98 19,37 28,35 3:20,48 4052
10 Ivar Pijnenburg GACH 13,80 4,66 8,40 1,59 18,60 23,84 28,26 3:42,69 3940
11 Rens Altorf De Spartaan 13,63 4,18 6,78 1,49 18,33 14,80 14,89 3:01,09 3577
12 Pepijn Klinkert Startbaan 14,53 4,13 6,09 1,44 19,05 16,26 16,19 4:03,47 2997
Jamie Sesay Almere `81 11,89 DNS DNS DNS DNS DNS 0
Thomas Fructus AV 1923 13,25 4,40 7,18 1,39 17,58 DNS DNS DNF 0
Thom Kortenoever Typhoon 12,21 5,75 13,61 1,49 15,96 9,04 DNS 0
Jorik Bokelman GACH 12,99 4,59 7,75 NM DNS DNS 0
Max Birdja Haag 12,34 4,57 11,22 1,64 DNS DNS 0
Joas van Hellemondt Leiden 13,27 4,89 8,13 1,44 DNS DNS 0



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Manne Baan Leiden 11,01 3:28,87 13,78 5,88 21,18 1,44 4,41 3331
2 Liam Jongejan Phanos 11,62 3:17,10 14,82 7,05 22,47 1,39 4,36 3264
3 Richard de Kort Leiden 11,55 3:53,22 14,84 6,36 22,23 1,34 4,04 2906
4 Davey Ouwehand Leiden 11,63 3:20,50 17,65 6,32 16,46 1,34 4,06 2783
5 Miguel Babeliowsky Phanos 11,52 3:52,58 16,28 7,21 14,23 1,39 4,09 2747
6 Mikai Snoek KAV Holland 11,92 3:34,49 17,51 7,23 20,97 1,29 3,72 2698
7 Florian Hasse Startbaan 11,61 3:40,72 16,20 5,48 17,53 1,29 4,09 2690
8 Mick van Veen Olympus `70 11,24 3:50,66 16,37 6,35 15,33 1,24 4,04 2643
8 Steven Waasdorp Startbaan 12,20 3:46,30 16,64 8,13 23,31 1,24 3,43 2643
10 Boris van Zwam GACH 11,89 3:39,06 15,09 5,82 13,93 1,24 3,98 2627
11 Koen Tijhaar Startbaan 12,27 3:42,52 16,19 5,59 13,52 1,39 4,02 2572
12 Florian Bloemheuvel De Spartaan 12,29 3:50,09 16,09 8,11 23,55 1,05 3,64 2553
13 Joep den Dulk Leiden 12,08 3:18,77 16,96 5,69 13,34 1,12 3,91 2474
14 Tobias Pierik Startbaan 12,23 3:23,22 17,01 5,44 12,22 1,24 3,91 2465
15 Ivar Spiering Trackstars 12,14 4:07,25 17,60 6,31 21,29 1,19 3,66 2357
16 Thijmen Dijkman NEAV 12,26 4:12,25 16,33 4,93 11,23 1,29 3,97 2230
17 Floris van Tuijl Almere `81 13,45 3:56,72 18,94 6,12 22,20 1,19 3,40 2129
18 Hugo Post Phanos 12,94 3:26,45 17,78 4,75 8,71 1,24 3,48 2083
19 Ruben Bakker Startbaan 14,13 3:55,69 18,08 4,34 13,88 1,19 3,43 1827
20 Bjorn Post Startbaan 13,41 3:44,50 DNF 4,95 12,61 NM 3,49 1408



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 11,09 3:06,38 12,60 11,55 41,79 1,54 4,46 4305
2 Wesley Monster Voorne 10,60 3:34,29 13,73 10,08 23,79 1,59 4,76 3839
3 Ryan Heeren AV Spiridon 11,56 3:47,28 13,90 9,22 29,87 1,44 4,35 3446
4 Philip Walraven Altis 11,15 3:35,68 14,31 8,33 17,82 1,49 4,56 3365
5 Ids Kok Phanos 11,90 3:36,19 15,14 8,47 33,07 1,44 4,13 3321
6 Willem Hammink Phanos 11,68 3:30,06 14,44 8,48 26,22 1,29 4,34 3261
7 Jorai Verboom HLLM 11,71 3:40,79 13,77 8,20 28,86 1,34 4,04 3260
8 Quinten Geleynse AV Lionitas 11,30 3:40,72 14,75 7,80 24,59 1,39 4,41 3257
9 Rogier Groeneweg Altis 11,53 3:33,98 14,33 8,24 20,15 1,39 4,27 3213
10 Finn van Ek HLLS 12,22 3:20,65 15,15 7,41 27,99 1,34 4,16 3163
11 TITUS Nartey AV Feniks 11,37 4:18,30 15,01 7,72 22,63 1,49 4,04 3014
12 Daniel Lu...cheurleer Phanos 10,98 3:27,87 14,42 6,40 13,40 1,29 4,24 3002
13 Sam van der Aar DEM 12,80 3:33,21 15,75 8,12 24,08 1,34 4,07 2917
14 Emil de Graaf Phanos 11,71 3:30,50 15,39 6,71 19,64 1,29 4,08 2911
15 Youri Feijt De Spartaan 12,21 3:40,85 15,41 6,83 26,46 1,29 3,99 2889
16 Finn Leukel De Spartaan 11,66 4:13,60 16,33 8,26 18,75 1,34 3,80 2677
17 Friso Koedijk Phanos 11,67 3:43,09 15,30 6,24 10,18 1,34 4,18 2668
18 Eelco Korstjens Startbaan 12,27 3:46,44 16,92 7,59 14,81 1,34 3,68 2543
19 Floris Steenvoorden De Spartaan 12,57 3:51,56 17,12 4,86 17,00 1,24 3,75 2284
Bryan Duff AV Sparta 10,52 DNS DNS 33,45 DNS 4,92 0



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Per Bakker AV PEC 1910 9,12 1:50,11 1272
2 Zeb Tesselaar AV Hera 9,00 1:52,98 1257
3 Julian Short Phanos 9,06 1:56,45 1203
4 Luuk Boutkan Olympus `70 9,49 1:55,40 1140
5 Florian Va...den Bosch Phanos 9,76 1:55,93 1088
6 Jayden Boldewijn AV Feniks 9,54 2:03,14 1043
7 Jarit Kershof Startbaan 10,15 2:00,94 970
8 Sven de Haas SAV 10,51 2:03,44 891
9 Herman van der Weij Startbaan 11,20 2:24,48 612
10 Ryan Waasdorp Startbaan 11,44 2:23,24 593
11 Kas Wijbenga Startbaan 12,35 2:29,01 451
12 Niels van Ginkel Startbaan 13,48 2:59,35 164



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 8,79 1:50,25 1334
2 Diede Schotsman AV Zuidwal 9,04 1:47,48 1322
3 Joe van Veen Olympus `70 9,35 1:56,65 1149
4 Marciano Verzijden Startbaan 9,28 2:02,94 1090
5 Tijn Zwerver Startbaan 9,93 2:15,59 861
6 Stef Wijbenga Startbaan 10,37 2:13,17 816
7 Mitchel Monster Voorne 10,35 2:15,17 801



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Leon den Ouden Startbaan 9,84 1:57,96 1052
2 Daniel Hall AV Zuidwal 9,59 2:20,94 871
3 Maximilian van Buren Startbaan 10,18 2:10,60 868
4 Ian van Uytrecht Startbaan 10,48 2:25,29 701
5 Gijs Zwerver Startbaan 11,41 2:27,68 563
Marijn van den Bosch Phanos 10,28 DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Roek Baan Leiden 10,11 2:18,26 810
2 Hugo Koper Leiden 10,46 2:28,88 676
3 Samuel Hulleman Abcoude 11,57 2:13,40 661
4 Boy van Veen Olympus `70 11,04 2:24,53 631
5 Ivo Dorrestein Startbaan 11,31 2:32,64 539
6 Guus Bijl Startbaan 11,82 2:36,40 455
7 Bas Oolman Startbaan 13,00 2:36,79 335
8 Stellan Kroezen Abcoude 13,40 2:45,24 247
9 Santiago Di Mondo Startbaan 14,07 2:54,56 141
10 Hugo Hulleman Abcoude 14,64 3:11,29 27
Senn Koek AKU DNS DNS 0
Moos Molenaar Abcoude DNS DNS 0



Masters Vrouwen - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 16,27 1,54 9,55 26,96 5,14 29,90 2:41,42 4508



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Jokèh Engelhart BM AAV `36 16,10 1,59 9,23 27,95 5,22 27,42 2:42,27 4135
2 Simone Winter AV Lycurgus 17,47 1,49 8,84 27,15 4,56 31,70 2:27,78 3980
3 Sanne van Drunen Almere `81 16,14 1,54 7,79 27,97 4,77 25,79 2:45,76 3786
4 Anina van Zyl Zuid-Afrika 18,19 1,37 7,54 27,49 4,50 25,15 2:52,15 3246
5 Mila Kuller NEAV 18,18 1,30 8,08 30,41 4,19 25,18 2:57,97 2860



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 15,62 1,59 10,41 26,68 5,63 24,69 2:34,36 4534
2 Jonne Siebrand Isala `96 16,49 1,59 12,12 28,53 4,94 31,84 2:47,67 4181
3 Joyce Menick HLLM 15,58 1,54 10,03 27,91 4,73 27,33 2:32,31 4179
4 Silke van der Zwaag HRRR 16,45 1,39 11,96 28,39 4,54 27,04 2:42,78 3820
5 Amy Walraven Altis 16,86 1,44 9,75 27,53 4,45 29,06 2:40,95 3785
6 Ilse van der Marel AAV `36 17,01 1,32 11,27 29,06 4,53 31,98 2:44,47 3660
7 Cindy Hofstede DVTR 19,81 1,54 8,98 29,37 4,75 31,07 2:43,14 3500
8 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 18,47 1,39 9,20 29,19 4,27 17,59 2:42,63 3118
9 Kim Lutgendorp Almere `81 17,09 1,44 7,83 29,93 4,04 21,77 3:10,82 2926
10 Mandy Duinkerken De Spartaan 18,58 1,32 8,48 30,28 4,43 16,13 2:45,08 2896
11 Jelena Storm Almere `81 17,27 1,25 7,12 29,45 4,36 NM 3:02,49 2524
Sarah van Tuijl Almere `81 15,57 1,54 DNS DNS 0
Sophie van den Berg AV NOP 15,06 DNS DNS DNS DNS DNS 0
Rebecca Spiering Trackstars 22,39 NM 6,76 32,80 DNS DNS 0



Meisjes Junior C1 - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 19,96 1:48,52 12,38 11,45 30,85 1,39 4,58 4011
2 Ashley Boldewijn AV Feniks 18,98 1:42,79 12,66 9,23 18,29 1,44 4,90 3941
3 Alyshia Kavehercy NEAV 19,81 1:50,13 13,61 10,65 21,32 1,39 4,92 3745
4 Isa van Si...rtensdijk Altis 20,72 1:48,05 13,66 9,82 29,46 1,39 4,60 3721
5 Isabel van den Berg Phanos 19,38 1:46,33 12,75 9,00 15,70 1,49 4,41 3714
6 Bente Tuil Hollandia 20,36 1:52,92 13,20 9,40 21,05 1,59 4,39 3689
7 Anouk van der Meer De Spartaan 21,26 1:57,53 12,85 9,43 21,25 1,49 4,00 3444
8 Sophie Sund Startbaan 20,11 1:50,71 13,28 7,84 18,03 1,44 4,22 3439
9 Jente Leeuwangh AV Lionitas 20,35 1:51,97 13,52 9,66 14,97 1,54 3,88 3418
10 Anouk van Jeveren Scorpio 21,58 2:00,90 13,49 8,03 29,17 1,39 4,46 3384
11 Xiomayra Pengel AV Feniks 20,34 1:48,44 13,96 7,77 16,11 1,39 4,50 3354
12 Marit Snoek KAV Holland 21,07 1:51,74 15,45 8,83 24,14 1,44 4,36 3345
13 Nikki Ravelli KAV Holland 20,70 2:06,71 14,82 8,65 22,87 1,44 4,79 3312
14 Jasmijn Raes Phanos 21,81 2:01,97 13,79 6,10 16,13 1,54 4,29 3069
15 Laura Hasse Startbaan 21,93 1:51,21 15,76 7,09 19,46 1,44 4,24 3057
16 Roanna Geleijn De Spartaan 22,39 1:48,96 15,69 6,50 14,61 1,34 3,89 2771
17 Mette Lakeman AAC 22,07 1:51,54 15,84 6,14 12,70 1,34 4,29 2765
18 Iris Turksema SPLS 23,05 DNF 15,19 7,46 17,05 1,17 3,52 2112
Isis Ferrier Haag 19,81 13,36 8,31 22,50 1,34 5,06 0
Rosalie van Wouwen Haag 21,63 14,65 8,25 18,47 1,34 4,22 0



Meisjes Junior C2 - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Babs Koeman AV Haarlem 20,16 1:40,23 12,42 9,30 34,74 1,49 5,07 4248
2 Jetske Meijer Altis 19,75 1:52,05 12,04 10,00 26,98 1,54 4,98 4101
3 Romee van Dam Phanos 19,22 1:52,45 12,06 9,17 21,08 1,44 4,92 3908
4 Ava Meijerink Haag 20,70 1:49,16 13,16 10,43 28,90 1,49 4,43 3825
5 Marieke Moonen De Spartaan 19,06 1:41,53 12,38 8,42 14,81 1,34 4,68 3743
6 Suus Altorf De Spartaan 20,28 1:35,63 12,67 7,30 12,67 1,49 4,55 3679
7 Antonia Benevento Phanos 20,92 1:51,39 13,62 8,91 19,61 1,34 4,61 3412
8 Marije Brouwer HRRR 21,63 2:02,02 14,53 9,68 24,36 1,54 4,33 3374
9 Anna Hovinga AV Haarlem 20,92 1:54,92 13,62 7,47 15,13 1,34 4,52 3180
10 Nikki van Tienderen HLLM 21,48 1:57,76 14,91 8,59 29,64 1,29 3,86 3140
11 Tessa de Wit De Spartaan 22,71 2:00,19 16,15 10,17 27,64 1,39 4,11 3101
12 Elka Wybenga Altis 22,11 DNF 13,97 9,42 26,66 1,54 4,64 3075
13 Maria Kuipers Phanos 22,64 1:50,98 15,59 7,95 17,50 1,44 3,98 2977
14 Jente Blok De Spartaan 21,97 1:53,50 15,99 7,22 14,17 1,34 3,98 2771
15 Faith van Dam SPLS 22,72 2:22,10 15,63 7,58 21,76 1,17 4,02 2515
16 Daphne Legerstee Trackstars 22,93 2:03,86 16,09 5,59 13,13 1,24 4,02 2389
Julia van Riswijk De Liemers 22,33 17,18 9,60 25,82 1,10 4,22 0
Lianka Wit Hollandia 21,15 13,77 9,04 26,58 1,17 4,28 0



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Chevelle Brown AV Feniks 2:06,85 10,51 11,77 22,57 1,38 4,15 2841
2 Anneloes v... Erkelens Fit 1:57,77 11,66 8,17 20,78 1,43 4,29 2671
3 Jolie Baerveldt AVON 1:54,38 11,87 8,35 24,00 1,28 3,90 2562
4 Fiene Rosendaal DEM 1:48,67 11,84 6,78 11,18 1,33 4,08 2359
5 Sienna Smit DEM 2:09,03 11,90 7,40 16,92 1,38 4,08 2326
6 Djayla Hoek AV Sprint 1:51,39 11,63 6,10 15,00 1,23 3,98 2300
7 Lisemijn v...den Bosch Phanos 2:00,81 12,39 6,96 21,07 1,23 3,93 2276
8 Veronique Veldhuis AV Feniks 2:18,80 11,59 7,92 16,68 1,23 4,23 2210
9 Puck Bronkhorst Phanos 2:01,38 12,90 7,18 9,81 1,33 4,12 2101
10 Julia Pieterse De Spartaan 1:59,41 12,38 6,96 13,47 1,28 3,51 2089
11 Hannah den Breejen Phanos 1:56,01 DNF 8,54 13,13 1,23 4,10 1949
12 Maxime Zschuschen Startbaan 1:59,18 14,03 7,80 10,13 1,28 3,50 1920
13 Djuna Gersen Startbaan 2:02,30 14,44 6,36 14,90 1,13 3,61 1803
14 Anne Favre Leiden 2:14,00 13,67 6,68 11,46 1,18 3,67 1730
15 Rosa Matthijssen Phanos DNF 13,12 9,23 18,64 1,06 3,82 1726
16 Melissa van Velzen SAV 2:45,28 14,00 8,16 15,93 1,18 3,32 1595
17 Irrena Gurmu Startbaan 2:16,57 13,54 5,96 13,06 1,18 3,04 1586
18 Indy van Tienderen HLLM 2:24,30 13,12 6,24 11,55 1,18 3,27 1583
19 Sacha Oostenbrug Startbaan 2:13,12 15,24 5,72 8,12 1,06 3,48 1356
20 Ellenoor Walboomers Startbaan 2:19,50 32,33 5,64 9,05 0,99 2,52 953
Wende Schuurman Startbaan DNS 13,03 5,83 NM 1,06 3,43 0



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 1:44,86 9,62 10,88 34,09 1,46 4,80 3573
2 Jinte Braas SAV 1:38,69 10,43 8,44 21,37 1,41 4,73 3174
3 Yara de Boer AV Lionitas 1:52,47 10,62 10,15 24,57 1,51 4,54 3137
4 Vera Lutgendorp Almere `81 2:01,93 10,66 10,50 23,63 1,51 4,09 2929
5 Luna Pedemonte Olympus `70 1:58,62 12,15 11,46 30,66 1,36 4,10 2841
6 Eva Kok Voorne 1:55,49 10,99 8,51 19,94 1,41 3,91 2680
7 Charlotte Buwalda Phanos 1:58,81 10,39 9,30 13,43 1,36 4,24 2642
8 Maud Van Bentem AV NOP 1:57,75 11,94 9,05 17,99 1,41 3,59 2478
9 Saar Visser Phanos 1:55,17 10,18 5,87 15,10 1,31 3,83 2441
10 Kaitlyn van Dongeren SAV 1:58,26 11,71 8,63 22,03 1,21 3,69 2417
11 Cecilia Lima CAV Energie 1:52,28 13,37 8,77 23,83 1,21 3,78 2397
12 Tess van Zuilen Phanos 1:50,39 11,55 6,32 18,56 1,09 4,01 2312
13 Femke Zwaan Leiden 2:12,77 11,32 9,01 16,91 1,31 3,31 2229
14 Fanny den Uyl Startbaan 1:45,77 12,77 7,41 14,29 1,21 3,51 2220
15 Mila de Bruin AV Lycurgus 2:06,07 12,93 8,44 13,18 1,41 3,50 2144
16 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 1:59,76 11,08 8,68 22,01 NM 3,85 2106
17 Lotte Kes AKU 2:09,24 13,85 7,48 17,80 1,21 3,74 1984
18 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 2:23,65 13,70 6,62 18,17 1,21 3,28 1736
19 Lexie Romme AKU 1:57,05 18,61 6,14 13,68 1,02 3,21 1483
20 Sietske Evovo Trackstars DNF 14,73 7,13 19,29 1,21 3,01 1457
21 Gwendolyn van Drunen Almere `81 2:33,66 15,95 5,97 12,17 1,02 3,14 1180
22 Blessin Uiterwijk Almere `81 DNF --- --- --- --- --- 0



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Esmée Kriger AKU 9,41 1:57,48 1128
2 Fenna van Wijk AV Lycurgus 9,45 1:56,99 1127
3 Lauren Timucin Startbaan 9,27 2:06,67 1054
4 Anne Faaij Leiden 9,73 2:06,72 975
5 Sara Faaij Leiden 9,50 2:10,85 974
6 Sophie de Haas SAV 9,92 2:04,99 962
7 Jennecy Prokop Phanos 10,24 2:08,43 880
7 Caitlin Wismeijer Startbaan 10,09 2:10,69 880
9 Malou de Gauw AV Zaanland 10,10 2:15,46 836
10 Femke van Velzen SAV 10,21 2:14,75 825
11 Minke Wolthuis Startbaan 10,51 2:14,71 782
12 Carice Gerritsen Startbaan 11,29 2:23,47 609
13 Isabelle Lankreijer BAV 12,00 2:25,50 513
14 Marlou Smorenburg AKU 11,90 2:34,10 462
15 Elke Wijbenga Startbaan 12,07 2:38,65 414
16 Jasmijn van Ginkel Startbaan 12,49 2:50,13 303



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Sophie Lucas Startbaan 8,80 1:54,26 1281
2 Nora den Ouden Startbaan 9,54 1:54,68 1139
3 Yorinde Speear Tempo AV 9,15 2:00,74 1138
4 Elin van Dijken AKU 9,62 1:58,95 1076
5 Rosalie te...uggencate AV Hera 9,91 2:01,75 998
6 Maartje Tuil Hollandia 9,69 2:11,80 933
7 Frederiek van Wetten Startbaan 9,82 2:13,29 898
8 Emma Berendsen De Liemers 10,27 2:18,75 783
9 Nine Berendsen De Liemers 10,97 2:40,61 529



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Fleur Favre Leiden 9,48 1:58,79 1101
2 Noa Boutkan Olympus `70 10,06 2:09,00 901
3 Gioia Pierik Startbaan 10,67 2:11,05 795
4 Maryse de Hullu Startbaan 11,32 2:25,18 592
5 Lynn Langereis Startbaan 11,16 2:42,88 491
6 Carlijn Bruinsma Startbaan 12,35 2:39,28 382
7 Julia Moné Startbaan 12,51 2:45,63 327



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Merle Wolthuis Startbaan 11,16 2:24,74 615
2 Ziva Lansdaal Startbaan 10,97 2:28,49 611
3 Livia Bareman Voorne 11,03 2:37,36 543
4 Sibel Timucin Startbaan 11,50 2:30,21 534
5 Lauren Gerritsen Startbaan 11,65 2:29,72 520
6 Meike van Die Startbaan 12,18 2:39,13 400
7 Floortje van Alphen Startbaan 11,68 2:48,46 398
8 Sophia de Kort Leiden 11,56 3:06,31 320
9 Lianne Blaauw Abcoude 12,64 2:47,01 306



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Steven Eleonora Phanos 11,26 6,74 11,77 1,79 51,12 16,18 37,20 4,35 47,78 4:43,92 6781
2 Gijs Langkamp HLLS 11,72 6,22 13,19 1,74 51,40 17,01 31,59 3,55 44,57 4:33,37 6196
3 Wim Vonk Altis 11,49 6,28 12,11 1,74 52,51 16,79 30,38 3,55 47,14 4:54,46 6048
4 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 11,45 6,03 12,09 1,69 51,53 19,74 33,77 3,85 47,71 4:42,19 5956
5 Joppe Stokvis Altis 11,67 6,38 10,28 1,79 52,28 16,60 25,40 4,05 38,49 4:48,35 5943
6 Arthur van Essen Altis 11,66 5,80 8,95 1,59 53,04 15,74 25,72 3,55 41,44 4:58,14 5495
Lauri Hulleman DVTR 11,38 7,12 11,65 1,79 50,71 15,63 34,55 NM DNS 0



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Manon Schoop AV NOP 14,10 1,79 12,25 25,12 5,42 36,56 2:27,81 5483
2 Iris de Ruiter AV 1923 15,19 1,64 12,97 26,50 5,32 38,33 2:28,69 5071
3 Merel Wevers DAV Kronos 15,44 1,54 10,89 26,35 4,81 37,41 2:23,91 4702
4 Samyre Wieles Altis 15,08 1,54 11,26 26,52 4,88 35,34 2:28,41 4679
5 Lisanne Brouwer Flevo Delta 15,47 1,49 10,16 26,60 5,30 34,98 2:45,31 4403
6 Danielle Spek AV34 16,40 1,54 10,72 27,12 5,12 33,79 2:41,01 4313
7 Mariska Klaver Flevo Delta 15,79 1,59 8,89 28,66 4,71 28,02 3:05,04 3742
8 Yoka Hubers AV34 17,91 1,44 8,42 28,78 4,31 26,24 2:57,76 3224
9 Jill de Gier AV Phoenix 19,14 1,49 7,27 30,98 4,05 26,70 2:29,07 3193
10 Renée Bohnsack AV34 18,30 1,44 9,15 29,47 4,44 28,02 3:07,91 3154
Joanny Loeffen ARV Ilion 14,31 1,54 12,40 25,12 5,24 DNS 0
Nikki Boon Flevo Delta 15,48 1,49 DNS DNS DNS DNS 0
Anne van de Wiel AV Sprint 13,93 1,64 11,54 DNS 0
Myke van de Wiel AV Sprint 14,18 1,54 11,17 24,45 0
Nele van den Broek GACH 15,05 1,59 11,18 25,83 5,48 DNS 0