Uitslagen Brabantse Kampioenschappen Athletics Champs

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Abe Jonkergouw JPA2 - ACW `66 ACW 66 A pup 1275,00 12,45 5,20 25,00 0,95 2,75 258 232
Aiden Dictus JPA2 - DJA DJA A pup 1475,00 11,06 8,30 36,50 1,10 2,85 398 398
Anne Heijnen MPA1 - AV Sprint Sprint A pup 1450,00 11,11 5,30 19,00 1,20 2,85 361 143
Anouk van der Linden MPA1 - AV Oss `78 AV oss A pup 1300,00 12,24 5,00 15,00 1,05 2,50 268 0
Anouk Dikhooff MPA1 - GVAC GVAC A pup 1275,00 13,68 4,10 17,50 0,90 2,30 215 0
Bart Korevaar JPA2 - AV Attila Attila A pup 1250,00 11,74 7,00 20,50 1,15 2,60 293 255
Bas Guikink JPA2 - AV Sprint Sprint A pup 1350,00 11,36 7,90 27,00 1,15 2,85 349 73
Bjarne Maas JPA2 - Spado Spado A pup 1575,00 10,36 7,80 32,50 1,10 3,40 421 376
Bram van Stiphout JPA2 - AVGM Gen Michaelis A pup DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Brecht Wijnholds JPA2 - GVAC GVAC A pup 1425,00 10,48 7,60 27,00 1,30 2,95 392 322
Britt van Nieuwburg MPA1 - AV Attila Attila A pup 1325,00 12,88 4,20 16,50 1,00 2,30 243 123
Caries Land MPA2 - AV Attila Attila A pup 1275,00 11,50 5,90 15,50 1,00 2,35 279 206
Casper den Haan JPA2 - THOR Thor A pup 1300,00 12,03 5,50 12,00 1,10 2,95 253 143
Dani Lanser JPA2 - AV Oss `78 AV oss A pup 1500,00 11,54 5,00 18,00 1,10 2,55 283 65
Dirk Lorkeers JPA2 - AV Sprint Sprint A pup 1200,00 10,32 9,50 36,00 1,35 3,55 453 420
Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint Sprint A pup 1525,00 11,16 6,80 19,00 1,15 3,00 387 210
Dyero IJzermans JPA2 - Spado Spado A pup 1625,00 11,74 5,80 18,50 1,20 2,75 328 141
Dylana Goorden MPA1 - THOR Thor A pup 1150,00 12,87 4,40 10,50 1,10 2,60 230 52
Dylana Paridaens MPA2 - ACW `66 ACW 66 A pup 900,00 13,04 5,70 13,00 0,95 2,55 209 141
Eline Oostrom MPA1 - Spado Spado A pup 1350,00 11,72 5,10 20,50 0,95 2,95 307 0
Elza Staring MPA1 - AV Oss `78 AV oss A pup 1300,00 13,15 6,30 22,00 1,10 2,60 310 115
Elza Dijkman MPA2 - GVAC GVAC A pup 1100,00 11,52 6,90 32,00 1,05 2,50 351 240
Esther van Os MPA1 - AV Attila Attila A pup 1275,00 12,25 5,40 18,50 1,15 1,50 268 203
Fabian Baggen JPA2 - AVGM Gen Michaelis A pup DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Femke Timmermans MPA2 - AV Attila Attila A pup 1225,00 11,83 5,10 14,00 1,05 2,25 256 138
Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint Sprint A pup 1400,00 12,38 7,20 24,00 1,15 2,95 373 74
Finn van Zomeren JPA2 - THOR Thor A pup 1425,00 11,75 7,90 32,50 1,10 3,40 382 382
Froukje va...lkerwaard MPA2 - AV Attila Attila A pup 1200,00 11,42 5,90 15,00 1,05 2,20 272 171
Gaby van Sluisveld MPA2 - AVGM Gen Michaelis A pup 1400,00 11,65 7,10 21,00 1,25 3,20 398 398
Georgina Blaine MPA2 - Spado Spado A pup 1425,00 10,09 8,20 26,50 1,20 3,35 463 463
Giel Hilhorst JPA2 - PH Pr Hendrik A pup 1325,00 11,36 7,00 27,00 1,20 2,75 338 121
Harvey Garnett-Gray JPA2 - AV Sprint Sprint A pup 1525,00 10,87 6,50 33,00 1,10 2,65 368 159
Indy Mutsaers MPA1 - GVAC GVAC A pup 1300,00 12,43 3,90 13,50 1,05 2,30 240 44
Iris de Jong MPA1 - PH Pr Hendrik A pup 1300,00 11,34 5,40 27,00 1,10 2,15 331 81
Isa Dikhooff MPA1 - GVAC GVAC A pup 1325,00 12,42 4,90 18,00 0,80 2,40 243 0
Isis Maas MPA2 - PH Pr Hendrik A pup 1300,00 11,45 5,80 23,00 1,20 3,65 390 200
Ivar van Doorn JPA2 - AV Oss `78 AV oss A pup 1400,00 11,16 7,30 24,50 1,30 3,20 376 258
Jasmijn va...de Vijver MPA2 - AVGM Gen Michaelis A pup 1375,00 13,25 5,30 17,00 1,00 2,55 269 108
Jesse van Gestel JPA2 - AV Attila Attila A pup 1375,00 13,31 5,60 19,50 1,00 1,75 224 95
Jorie van der Laan MPA2 - Spado Spado A pup 1225,00 11,13 5,90 20,50 1,15 2,85 338 59
Julian Aerts JPA2 - DJA DJA A pup 1250,00 10,88 7,00 25,50 1,15 3,25 343 305
Juriaan Visser JPA2 - PH Pr Hendrik A pup 1600,00 11,15 7,00 31,50 1,15 3,20 398 278
Juul van Dongen JPA2 - PH Pr Hendrik A pup 1350,00 10,74 6,30 30,00 1,10 3,30 358 140
Karsten Herijgers JPA1 - DJA DJA A pup 1475,00 DNS 4,40 15,00 1,05 2,65 201 100
Kilan Goddijn JPA2 - AV Sprint Sprint A pup 1550,00 10,80 7,90 36,50 1,30 3,20 448 322
Koen van de Ven JPA2 - GVAC GVAC A pup 1475,00 11,30 7,50 27,00 1,15 3,10 367 305
Lente de Graauw MPA1 - Spado Spado A pup 1325,00 12,69 4,40 17,00 1,00 2,85 270 0
Lorijn Kessels MPA1 - Spado Spado A pup 1400,00 11,88 6,70 19,00 1,10 3,00 350 125
Lotte Aerts MPA2 - AVGM Gen Michaelis A pup 1675,00 10,84 8,70 31,50 1,20 3,80 531 531
Luc Bouwens JPA2 - PH Pr Hendrik A pup 1300,00 11,05 6,70 21,00 1,10 2,90 308 0
Luuk Groenewegen JPA2 - AV Oss `78 AV oss A pup 1550,00 10,91 6,20 28,00 1,15 3,10 372 267
Luuk Roubroeks JPA1 - GVAC GVAC A pup 1525,00 10,49 7,30 30,00 1,05 3,20 383 279
Mandy Uij...ewilligen MPA1 - THOR Thor A pup 1175,00 14,06 4,40 14,50 1,00 2,30 207 0
Marco van Gelder JPA2 - PH Pr Hendrik A pup 1575,00 11,17 5,40 21,50 1,10 3,15 333 75
Mathijs Tebbens JPA1 - AVGM Gen Michaelis A pup 1350,00 12,18 5,70 15,00 1,15 2,90 273 52
Matthijs Quartel JPA2 - THOR Thor A pup 1325,00 12,38 5,50 18,50 0,95 2,70 245 91
Matthijs Buijsen JPA1 - Spado Spado A pup 1600,00 10,42 6,80 31,00 1,25 3,10 417 304
Merel van Geloof MPA1 - PH Pr Hendrik A pup 1300,00 11,28 6,80 23,00 1,05 3,05 358 200
Merijn van der Veek JPA2 - ACW `66 ACW 66 A pup 1225,00 12,09 6,10 15,50 1,10 2,95 262 227
Merlijn Pellis JPA2 - AV Sprint Sprint A pup 1350,00 11,01 6,20 23,00 1,15 3,35 336 61
Mila van Mook MPA1 - THOR Thor A pup DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Mila Pullens MPA1 - ACW `66 ACW 66 A pup 1325,00 13,23 4,10 10,50 1,00 2,70 229 135
Mila Strooper MPA2 - AV Attila Attila A pup 1375,00 11,23 8,00 33,00 1,30 2,55 447 447
Milou Keulstra MPA2 - AVGM Gen Michaelis A pup 1475,00 10,40 7,60 31,00 1,25 3,70 497 497
Morris van...andbergen JPA2 - Spado Spado A pup 1500,00 11,51 6,80 25,00 1,20 2,90 352 59
Nick van Hilst JPA2 - ACW `66 ACW 66 A pup DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Nicky Broos JPA2 - DJA DJA A pup 1300,00 10,41 7,50 23,50 1,40 3,10 388 388
Niels Kunnen JPA1 - AV Attila Attila A pup 1325,00 13,70 5,10 12,50 0,95 2,00 184 0
Niels Hermans JPA1 - AV Sprint Sprint A pup 1425,00 10,87 6,20 29,00 1,20 3,30 373 136
Nienke Overmeijer MPA2 - PH Pr Hendrik A pup 1250,00 10,39 7,20 24,50 1,10 3,70 413 318
Noa van Velzen MPA2 - PH Pr Hendrik A pup 1300,00 10,84 6,30 30,00 1,20 3,45 426 426
Owen Allen JPA1 - THOR Thor A pup 1250,00 12,25 5,60 27,50 1,05 3,00 293 217
Pleun Vermeeren MPA2 - DJA DJA A pup 1425,00 12,12 6,10 22,00 1,00 2,60 323 286
Renée Schutte MPA1 - PH Pr Hendrik A pup 1375,00 11,07 6,00 19,00 1,10 2,60 335 185
Rens Timmermans JPA2 - AVGM Gen Michaelis A pup 1300,00 11,74 6,90 29,00 1,20 2,90 342 299
Rens Schuurmans JPA2 - AV Oss `78 AV oss A pup 1250,00 11,25 7,30 25,50 1,15 2,95 332 131
Renske te Paske MPA1 - GVAC GVAC A pup 1250,00 12,26 5,60 16,50 1,00 2,10 255 0
Robin-Lynn...Modderman MPA2 - AV Sprint Sprint A pup 925,00 11,38 5,60 19,50 1,20 2,60 299 138
Roos Jansen MPA2 - THOR Thor A pup 1350,00 11,42 5,30 15,00 1,10 3,15 323 289
Roza Felin... Willemen MPA2 - AV Sprint Sprint A pup 1550,00 10,92 6,80 19,50 1,20 3,00 405 285
Ruben Uij...ewilligen JPA2 - THOR Thor A pup 1300,00 12,67 4,70 22,50 1,15 2,50 264 107
Sieb Stiemer JPA2 - AV Oss `78 AV oss A pup 1425,00 10,71 8,80 40,50 1,40 3,65 490 490
Sieb van Manen JPA1 - THOR Thor A pup 1200,00 12,39 4,70 19,50 0,95 2,55 222 44
Sjoerd Bastiaans JPA2 - AV Sprint Sprint A pup 1650,00 11,09 8,00 41,00 1,25 3,00 458 278
Sjoerd Rikkers JPA2 - GVAC GVAC A pup 1500,00 10,88 7,20 22,50 1,15 3,30 364 244
Stijn Roersma JPA2 - GVAC GVAC A pup 1175,00 12,99 7,40 18,50 1,05 2,90 262 113
Stijn Koek JPA1 - ACW `66 ACW 66 A pup 1225,00 12,02 4,70 14,50 1,05 2,15 214 153
Stijn Gilsing JPA1 - GVAC GVAC A pup 1475,00 10,91 6,50 27,00 1,15 2,80 352 252
Taylan Temel JPA2 - ACW `66 ACW 66 A pup 1300,00 13,78 4,90 16,50 1,00 2,30 206 148
Tess van Linder MPA2 - AV Oss `78 AV oss A pup 1275,00 11,27 5,60 16,50 1,10 2,65 307 124
Tessa - Noom MPA1 - Spado Spado A pup 1450,00 10,63 6,50 27,50 1,15 3,00 415 356
Thies Hamers JPA2 - AV Oss `78 AV oss A pup 1475,00 11,85 6,00 23,50 1,10 2,90 316 62
Thijmen Bor JPA2 - GVAC GVAC A pup 400,00 11,12 7,90 28,50 1,00 2,90 291 148
Thijs Nuijten JPA2 - ACW `66 ACW 66 A pup 1075,00 14,29 4,80 20,00 0,90 2,45 183 84
Thijs Nagtzaam JPA2 - THOR Thor A pup 1475,00 11,21 7,20 28,50 1,15 3,15 371 371
Thomas Rutgers JPA2 - AVGM Gen Michaelis A pup DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tijl Hes JPA2 - AV Oss `78 AV oss A pup 1400,00 10,82 6,20 20,50 1,30 3,10 351 250
Tijn Burgmans JPA1 - ACW `66 ACW 66 A pup 1250,00 12,04 4,70 11,50 1,00 2,45 209 154
Tika Spijkers MPA2 - PH Pr Hendrik A pup DNS 10,43 5,20 22,00 1,05 2,95 296 87
Tinka Fokke MPA2 - Spado Spado A pup 1400,00 10,90 7,80 34,00 1,10 3,25 449 335
Tristan van Meer JPA1 - Spado Spado A pup 1450,00 11,81 5,80 27,00 1,15 2,65 323 0
Veerle de Jong MPA1 - AV Attila Attila A pup DNS 14,14 4,10 12,00 0,90 1,65 124 0
Veroline Sanders MPA1 - AVGM Gen Michaelis A pup 1450,00 11,88 5,20 20,00 1,10 2,75 332 231
Wytse Dericks JPA2 - AV Oss `78 AV oss A pup 1325,00 10,46 6,90 33,50 1,15 3,25 384 287
Yari Peetermans JPA1 - DJA DJA A pup 1300,00 11,42 4,90 17,00 1,15 2,75 271 271



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Spado A pup (Team-est) Spado - JPA1 12 2:45,53 330
2 Sprint A pup (Team-est) AV Sprint - JPA1 12 2:47,16 314
3 Pr Hendrik A pup (Team-est) Prins Hendrik - JPA1 12 2:50,44 283
4 DJA A pup (Team-est) DJA - JPA1 6 2:51,35 275
5 Gen Michaelis A pup (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA1 10 2:53,06 260
6 AV oss A pup (Team-est) AV Oss `78 - JPA1 11 2:53,69 254
7 GVAC A pup (Team-est) GVAC - JPA1 12 2:54,87 244
8 ACW 66 A pup (Team-est) ACW `66 - JPA1 9 3:00,50 197
9 Attila A pup (Team-est) AV Attila - JPA1 10 3:01,50 190
10 Thor A pup (Team-est) THOR - JPA1 11 3:08,78 137



Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Aaliyah Yap MPB - ACW `66 ACW 66 Pup B 7,69 850,00 9,51 8,00 9,50 0,80 259 187
Annabel Gnodde MPB - AVV Valkenswaard Pup B 7,87 825,00 8,73 12,50 17,50 0,75 326 131
Babette Dumoulin MPB - ACW `66 ACW 66 Pup B 7,68 825,00 8,75 10,00 10,00 0,80 285 173
Bob ten Wolde JPB - AV Sprint Sprint Pup B 7,03 950,00 7,52 12,50 18,00 0,85 377 130
Boris Noordman JPB - PH Pr Hendrik Pup B 7,25 875,00 8,01 13,00 22,50 0,75 358 81
Bram van Wagtendonk JPB - AV Sprint Sprint Pup B 7,16 1025,00 7,78 10,50 9,00 1,00 350 149
Diede Kool JPB - AVV Valkenswaard Pup B 7,46 875,00 8,35 13,50 16,50 0,90 342 129
Eva Voets MPB - PH Pr Hendrik Pup B 7,22 850,00 7,86 11,50 16,00 0,80 358 69
Fara Dap MPB - AV Sprint Sprint Pup B 6,65 925,00 7,52 13,00 12,50 0,95 415 237
Faye Donkers MPB - AVV Valkenswaard Pup B 7,90 875,00 8,90 10,00 13,50 0,70 288 51
Fleur Welten MPB - AVV Valkenswaard Pup B 7,63 825,00 9,37 8,50 16,00 DNS 238 58
Floris Smit JPB - PH Pr Hendrik Pup B 6,75 1000,00 7,56 13,00 18,50 1,00 420 287
Gijs van den Hurk JPB - AV Sprint Sprint Pup B 7,87 900,00 8,19 9,50 21,50 0,90 334 77
Guus Beumer JPB - PH Pr Hendrik Pup B 6,72 1025,00 7,40 14,50 22,50 0,95 449 449
Guusje Valkenburg MPB - Spado Spado Pup B 7,44 825,00 7,79 11,50 14,00 0,80 341 190
Janne Smits MPB - AV Sprint Sprint Pup B 7,16 850,00 8,23 9,50 16,00 0,95 360 149
Jari Keuvelaar JPB - AV Sprint Sprint Pup B 6,91 1025,00 7,49 11,00 26,50 0,95 435 316
Jasper Heijblom JPB - AV Sprint Sprint Pup B 6,94 1000,00 8,06 10,00 13,00 1,00 359 144
Jasper Klok JPB - AVV Valkenswaard Pup B 6,85 1025,00 8,20 13,50 25,00 0,90 427 370
Jet Knook MPB - AV Sprint Sprint Pup B 7,28 950,00 8,21 10,00 14,50 0,90 364 65
Jimmie Rijkers JPB - AVV Valkenswaard Pup B 6,40 950,00 7,88 13,00 10,50 0,80 355 212
Joan Zwakenberg MPB - Spado Spado Pup B 6,43 1000,00 7,33 11,50 19,50 0,85 449 449
Jolijn Anthonio MPB - AVV Valkenswaard Pup B 7,13 900,00 8,29 11,00 13,00 0,75 337 191
Katja Houtepen MPB - AV Sprint Sprint Pup B 7,35 925,00 8,08 12,50 18,50 0,90 396 136
Kiran Luijbregts JPB - AVV Valkenswaard Pup B 7,20 750,00 8,13 11,00 16,00 0,80 303 58
Liv Soyo MPB - PH Pr Hendrik Pup B 7,19 800,00 8,05 11,50 15,50 0,85 352 0
Lizzy Meyer MPB - ACW `66 ACW 66 Pup B 7,71 725,00 9,31 9,50 7,00 0,70 229 44
Lotte Simon MPB - ACW `66 ACW 66 Pup B 7,53 850,00 9,06 11,50 9,00 0,80 294 268
Lucas van de Haterd JPB - AVV Valkenswaard Pup B 7,50 875,00 8,67 13,00 14,00 0,85 315 56
Luciano Van de Hoven JPB - ACW `66 ACW 66 Pup B 6,47 800,00 8,07 9,00 16,00 0,85 327 290
Lukas van ...r Vleuten JPB - ACW `66 ACW 66 Pup B 8,15 725,00 9,75 11,50 19,00 0,85 273 175
Mara Schuurmans MPB - PH Pr Hendrik Pup B 7,38 750,00 8,37 10,50 12,50 0,85 311 61
Maud van Rijsewijk MPB - PH Pr Hendrik Pup B 7,00 950,00 7,78 13,50 20,50 0,80 422 368
Merel Magielse MPB - Spado Spado Pup B 7,12 850,00 8,15 11,50 15,00 0,80 352 197
Myrthe Willems MPB - PH Pr Hendrik Pup B 7,12 875,00 7,77 9,50 17,00 0,85 365 197
Nathan Kuster JPB - Spado Spado Pup B 7,31 1025,00 7,90 11,00 30,00 0,95 430 318
Nienke Kouwenberg MPB - Spado Spado Pup B 7,03 925,00 8,13 10,50 14,00 0,75 348 201
Noor Bengayou MPB - AVV Valkenswaard Pup B 7,00 875,00 8,17 14,00 23,50 0,90 432 381
Nova van Dijk MPB - AVV Valkenswaard Pup B 8,03 850,00 9,15 10,50 15,50 DNS 247 0
Pim Ligtvoet JPB - ACW `66 ACW 66 Pup B 7,15 1000,00 8,10 12,50 23,50 0,90 400 400
Pim Veldhoen JPB - PH Pr Hendrik Pup B 7,07 750,00 7,68 13,50 20,50 0,90 364 201
Rowena Stok MPB - Spado Spado Pup B 7,50 850,00 8,43 9,00 10,00 0,80 292 0
Ruben Pelle JPB - Spado Spado Pup B 7,75 950,00 8,46 10,00 18,00 0,70 304 0
Saskia Grosfeld MPB - AVV Valkenswaard Pup B 7,10 1000,00 8,22 14,00 16,50 0,90 419 419
Scot Romijn JPB - PH Pr Hendrik Pup B 6,75 1100,00 7,28 15,50 31,00 0,95 511 511
Senna Van Engelen MPB - ACW `66 ACW 66 Pup B 7,56 675,00 9,12 8,50 8,00 0,80 239 106
Senne van de Rest JPB - AV Sprint Sprint Pup B 6,57 975,00 7,44 12,50 29,50 0,95 460 327
Sil van Opstal MPB - AV Sprint Sprint Pup B 7,19 925,00 7,81 11,00 14,00 1,00 390 209
Stijn Bolders JPB - Spado Spado Pup B 6,59 1025,00 7,95 12,50 21,50 0,85 411 350
Tijn Loderus JPB - AV Sprint Sprint Pup B 6,71 1075,00 7,54 10,50 25,50 1,00 449 333
Tijn Janvier JPB - Spado Spado Pup B 7,32 975,00 8,15 12,50 21,50 0,85 377 257
Tristan Maartens JPB - ACW `66 ACW 66 Pup B 8,75 675,00 11,14 4,50 3,50 0,55 93 0
Xavi Maas JPB - Spado Spado Pup B 7,88 850,00 8,36 13,00 18,50 0,60 298 128



Pupil B - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sprint Pup B (Team-est) AV Sprint - JPB 12 2:57,00 377
2 Spado Pup B (Team-est) Spado - JPB 10 2:58,25 367
3 Pr Hendrik Pup B (Team-est) Prins Hendrik - JPB 10 2:58,44 365
4 Valkenswaard Pup B (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 12 3:03,22 329
5 ACW 66 Pup B (Team-est) ACW `66 - JPB 9 3:15,88 240



Pupil C/MINI - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Alexander Martherus JPC - ACW `66 ACW 66 Pup C/mini 7,85 600,00 10,29 8,50 10,00 0,65 212 0
Aukje Kools MPC - Spado Spado Pup C/Mini 7,22 825,00 9,11 8,00 14,50 0,85 388 169
Axel Dijkman JPC - GVAC GVAC pup C/mini 8,00 850,00 9,33 8,00 7,00 0,75 256 52
Daan van der Wildt JPC - ACW `66 ACW 66 Pup C/mini 7,48 950,00 8,78 10,00 12,00 0,95 374 374
Danian van Beek JPC - GVAC GVAC pup C/mini 8,31 800,00 9,58 6,50 11,50 0,65 232 0
Daniël Meerman JPC - Spado Spado Pup C/Mini 7,21 950,00 8,72 9,50 15,00 0,70 356 71
Duuk Schapendonk JPC - PH Pr Hendrik...up C/Mini 7,34 875,00 8,50 11,50 20,00 0,75 392 336
Elin de Koeijer MPC - AV Attila Attila Pup C/mini 7,84 925,00 9,61 6,00 10,00 0,65 300 77
Emily Kerpel MPMini - Spado Spado Pup C/Mini 8,22 775,00 9,79 9,00 10,00 0,65 358 66
Exaucé Schrauwen JPC - Spado Spado Pup C/Mini 7,34 800,00 9,72 11,00 20,00 0,80 357 144
Fleur Claessen MPMini - ACW `66 ACW 66 Pup C/mini 8,10 775,00 11,17 7,50 10,00 0,65 315 289
Gijs Versteden JPC - AV Attila Attila Pup C/mini 7,16 950,00 8,45 10,00 24,00 0,75 423 371
Hugo de Jong JPMini - AV Attila Attila Pup C/mini 7,84 850,00 9,69 6,50 12,50 0,60 333 139
Ilian Strooper JPMini - AV Attila Attila Pup C/mini 7,62 925,00 8,47 10,50 16,00 0,75 487 487
Isa Laro MPC - AV Attila Attila Pup C/mini 7,82 800,00 10,53 9,00 11,00 0,75 304 111
Jet Rodenburg MPC - AV Attila Attila Pup C/mini 7,72 800,00 10,58 7,00 10,00 0,65 266 0
Jimi Coolen JPC - GVAC GVAC pup C/mini 7,38 900,00 8,89 8,50 12,50 0,70 318 0
Lars Martini JPC - GVAC GVAC pup C/mini 7,53 775,00 9,02 8,00 10,00 0,75 278 52
Len van der Laan JPC - Spado Spado Pup C/Mini 7,19 800,00 8,80 9,00 14,50 0,80 336 59
Lisa Muller MPC - GVAC GVAC pup C/mini 7,60 775,00 9,57 9,50 8,00 0,70 304 129
Lois Beks MPC - PH Pr Hendrik...up C/Mini DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Lyano IJzermans JPC - Spado Spado Pup C/Mini 6,97 1000,00 8,14 8,50 16,50 0,75 396 304
Lynn Timmermans MPMini - AV Attila Attila Pup C/mini 7,97 775,00 9,91 7,00 8,00 0,65 327 192
Mees Giesbers JPMini - ACW `66 ACW 66 Pup C/mini 8,53 575,00 11,21 7,50 10,00 0,65 229 87
Merel Couwenberg MPMini - PH Pr Hendrik...up C/Mini 8,44 775,00 10,46 7,50 6,50 0,55 270 0
Niels Bolders JPMini - Spado Spado Pup C/Mini 7,47 950,00 9,12 8,50 10,50 0,70 415 254
Nienke Willems MPC - PH Pr Hendrik...up C/Mini 7,44 850,00 9,79 10,00 8,50 0,60 314 143
Nigel Kerpel JPC - Spado Spado Pup C/Mini 6,76 950,00 7,66 16,50 19,00 0,95 513 513
Nora Schramade MPC - PH Pr Hendrik...up C/Mini 7,94 800,00 10,49 10,00 15,50 0,65 321 71
Pepijn van...er Linden JPC - PH Pr Hendrik...up C/Mini 8,16 850,00 8,59 11,50 11,50 0,80 324 183
Pepijn Nouwens JPC - PH Pr Hendrik...up C/Mini 7,41 900,00 8,97 9,00 11,50 0,70 314 177
Puck Adriaanse MPC - ACW `66 ACW 66 Pup C/mini 7,66 825,00 9,18 5,00 8,00 0,65 271 184
Quentin Jurriens JPC - GVAC GVAC pup C/mini 7,47 750,00 8,96 11,50 20,00 0,70 348 148
Renske Jansen MPC - ACW `66 ACW 66 Pup C/mini 7,28 775,00 8,43 7,00 8,00 0,80 336 276
Rinske van Hees MPC - Spado Spado Pup C/Mini 7,75 850,00 9,15 7,00 7,00 0,80 312 69
Sam Ligtvoet JPMini - ACW `66 ACW 66 Pup C/mini 7,58 800,00 9,15 8,50 15,00 0,80 420 420
Sara Beumer MPC - PH Pr Hendrik...up C/Mini 7,03 925,00 8,36 13,00 14,50 0,75 465 465
Skip van den Bisen JPMini - GVAC GVAC pup C/mini 8,00 800,00 9,71 10,50 7,50 0,65 333 75
Tess Mutsaers MPC - GVAC GVAC pup C/mini 6,93 875,00 8,57 11,50 16,00 0,80 456 456
Tessa van Drunen MPC - AV Attila Attila Pup C/mini 7,75 900,00 9,26 7,50 7,50 0,80 328 195
Tessa van Helvoort MPC - GVAC GVAC pup C/mini 7,12 875,00 8,28 11,00 16,00 0,70 433 381
Tessa Kuster MPMini - Spado Spado Pup C/Mini 7,99 825,00 8,93 8,50 12,50 0,75 438 378
Thijmen Mol JPMini - GVAC GVAC pup C/mini 8,09 975,00 9,11 11,00 11,50 0,75 439 371
Tijn van de Put JPC - AV Attila Attila Pup C/mini 7,87 850,00 9,46 9,00 16,50 0,65 299 110
Tijn Lips JPC - PH Pr Hendrik...up C/Mini 7,47 1000,00 8,68 12,50 21,00 0,70 416 302
Tim de Kok JPMini - GVAC GVAC pup C/mini 7,68 925,00 8,86 8,00 19,00 0,65 449 351
Timme Weterings JPC - AV Attila Attila Pup C/mini 7,90 825,00 9,50 6,50 5,50 0,65 219 0
Timme Hirdes JPC - Spado Spado Pup C/Mini 7,25 825,00 8,35 11,00 21,50 0,75 392 217
Timo Visser JPC - PH Pr Hendrik...up C/Mini 7,12 975,00 7,99 12,00 24,00 0,85 470 470
Tom Fokke JPC - Spado Spado Pup C/Mini 7,88 775,00 9,43 11,50 16,00 0,70 311 64
Toon Zebregs JPMini - AV Attila Attila Pup C/mini 7,75 900,00 9,22 11,00 14,00 0,70 435 435
Vlad Popescu JPMini - GVAC GVAC pup C/mini 7,78 825,00 9,00 8,50 7,00 0,65 340 211
Zuryel Paulo JPC - ACW `66 ACW 66 Pup C/mini 7,53 775,00 9,28 10,00 19,00 0,80 342 236



Pupil C/MINI - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Spado Pup C/Mini (Team-est) Spado - JPC 12 3:07,78 355
2 Pr Hendrik Pup C/Mini (Team-est) Prins Hendrik - JPC 10 3:10,69 330
3 GVAC pup C/mini (Team-est) GVAC - JPC 12 3:13,28 309
4 Attila Pup C/mini (Team-est) AV Attila - JPC 11 3:15,34 293
5 ACW 66 Pup C/mini (Team-est) ACW `66 - JPC 8 3:20,34 255