Uitslagen Senioren 2e - 3e Divisie Promotie/Degradatie [2018]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Netanel Dorothea AV Sparta AV Sparta Mannen 10,99 +0.3 m/s10,92 807
2 Jeroen Piek Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,17 +0.3 m/s11,25 763
3 Maarten Emmaneel AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 11,26 +0.3 m/s11,12 742
4 Justin Verheul SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 11,37 +0.3 m/s11,18 717
5 Koen Hoedjes AV Hera AV Hera Mannen 11,53 +0.3 m/s11,21 681
6 Benno Snepvangers Atledo Atledo Mannen 11,59 +0.8 m/s11,64 668
7 Jasper Kroes AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 11,65 +0.8 m/s11,86 0
8 Siem Sikkenga MPM Marathon Pim Mulier Mannen 11,68 +0.3 m/s11,00 648
9 Romello Christiaan AV Hera AV Hera Mannen 11,69 +0.3 m/s11,46 0
10 Niels Kok Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 11,82 +0.8 m/s11,67 618
11 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,86 +0.8 m/s11,80 610
12 Bart Hondeveld ACHL ARV Achilles Mannen 11,91 +0.5 m/s12,00 599
13 Jerome Brunink MPM Marathon Pim Mulier Mannen 12,02 +0.3 m/s11,50 0
14 Nathan Kenswil AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 12,03 +0.5 m/s12,35 0
15 Walter Vianen ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 12,06 +0.8 m/s11,80 568
16 Denis Jolwa De Gemzen AV De Gemzen Mannen 12,10 +0.8 m/s11,97 560
17 Jelle Heijne ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 12,10 +0.5 m/s12,15 0
18 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta AV Sparta Mannen 12,14 +0.5 m/s12,00 0
18 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 12,14 +0.8 m/s11,99 0
20 Sander Klaassen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 12,27 +0.5 m/s12,18 0
21 Fernando ...ogendoorn Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 12,42 +0.5 m/s12,50 0
22 Ralph Jacobs Atledo Atledo Mannen 12,56 +0.5 m/s12,50 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Maarten Emmaneel AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 22,57 +1.4 m/s21,94 783
2 Brett Duff AV Sparta AV Sparta Mannen 22,74 +1.4 m/s22,22 766
3 Romello Christiaan AV Hera AV Hera Mannen 23,26 +1.4 m/s22,97 714
4 Kevin Deur AV Sparta AV Sparta Mannen 23,32 +1.4 m/s21,87 0
5 Bram Berkhout AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 23,60 +1.5 m/s23,09 0
6 Justin Verheul SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 23,83 +1.4 m/s22,58 660
7 Sven van Leeuwen MPM Marathon Pim Mulier Mannen 24,23 +1.5 m/s23,98 624
8 Joost Ketel ACHL ARV Achilles Mannen 24,24 +1.5 m/s24,00 623
8 Walter Vianen ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 24,24 +1.5 m/s23,40 623
10 Bram Denissen Atledo Atledo Mannen 24,27 +1.5 m/s23,93 620
11 Lars Philipsen AV Hera AV Hera Mannen 24,36 +0.8 m/s25,18 0
12 Denis Jolwa De Gemzen AV De Gemzen Mannen 24,63 +0.8 m/s24,44 588
13 Brik van Dusseldorp Atledo Atledo Mannen 24,77 +0.8 m/s25,00 0
14 Matthijs Wezeman ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 24,88 +0.8 m/s24,25 0
15 Fernando ...ogendoorn Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 25,02 +0.8 m/s25,00 555
16 Sil-Chris de Jong Heerenveen AV Heerenveen Mannen 25,18 +0.9 m/s--- 542
17 Mees Tuijn AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 25,53 +0.9 m/s25,45 513
18 Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen Mannen 25,59 +0.9 m/s25,32 0
19 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 26,90 +0.9 m/s27,00 0
Jeroen van Dijk Heerenveen AV Heerenveen Mannen DNS --- 0
Jean Mattijsen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen DNS 24,11 0
Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen DNF 23,00 0
Siem Sikkenga MPM Marathon Pim Mulier Mannen DNF 23,00 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Ronald Dekker AV Hera AV Hera Mannen 49,62 51,63 822
2 Netanel Dorothea AV Sparta AV Sparta Mannen 50,92 48,12 765
3 Bram Berkhout AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 50,95 50,52 763
4 Niels Kok Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 51,56 50,66 737
5 Daan Emmaneel AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 51,92 52,49 0
6 Joeri Schreijer SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 51,93 50,90 722
7 Joren Oosterlaken AV Sparta AV Sparta Mannen 52,26 50,91 0
8 Jelle de Roon Atledo Atledo Mannen 52,62 50,50 694
9 Yvar Schoorlemmer MPM Marathon Pim Mulier Mannen 53,14 52,00 673
10 Brik van Dusseldorp Atledo Atledo Mannen 53,84 53,00 0
11 Jordi Bot ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 53,86 53,40 645
12 Niek Verdijck ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 54,42 54,00 0
13 Bastiaan Hondema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 54,62 55,31 616
14 Jurian Onderdijk De Gemzen AV De Gemzen Mannen 54,98 53,84 602
15 Rick Lambregts ACHL ARV Achilles Mannen 55,40 54,00 587
16 Sil-Chris de Jong Heerenveen AV Heerenveen Mannen 55,46 --- 585
17 Tom ten Bruggencate AV Hera AV Hera Mannen 56,73 55,19 0
18 Ruben Baljon ACHL ARV Achilles Mannen 57,67 58,00 0
19 Wilco Jonker De Gemzen AV De Gemzen Mannen 58,62 57,00 0
20 Jaimy van ...Steenoven Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 59,21 56,00 0
21 Jordi Dommerholt Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1:03,10 --- 0
Jean Mattijsen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen DNS 52,50 0
Branco van Minnen MPM Marathon Pim Mulier Mannen DNS 49,99 0



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam Team 1500mOBPTeam punten
1 Casper van...er Putten ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 4:01,74 3:58,99 802
2 Tom Hoogeboom AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 4:04,94 4:02,27 775
3 Koen Wiggers MPM Marathon Pim Mulier Mannen 4:13,38 4:15,00 709
4 Bram Kielman Heerenveen AV Heerenveen Mannen 4:15,95 4:10,41 689
5 Ruud Beerepoot AV Hera AV Hera Mannen 4:17,97 4:16,61 674
6 Thijs Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 4:19,01 4:23,00 667
7 Jaïr van Winkel Atledo Atledo Mannen 4:19,02 4:15,00 666
8 Marcel Tesselaar AV Hera AV Hera Mannen 4:19,68 4:17,71 0
9 Tom Benerink MPM Marathon Pim Mulier Mannen 4:21,37 4:15,00 0
10 Rick Lambregts ACHL ARV Achilles Mannen 4:24,33 4:13,41 628
11 Stefan Breet Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 4:26,34 4:22,00 0
12 Bas Mekking De Gemzen AV De Gemzen Mannen 4:28,60 4:20,00 599
13 Joeri Schreijer SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 4:29,13 4:32,04 595
14 Robin Kuiper AV Sparta AV Sparta Mannen 4:29,55 4:25,00 593
15 Niek Verdijck ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 4:30,20 4:25,00 0
16 Teun Beers AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 4:31,77 4:30,00 0
17 Jan-Pieter Mondria De Gemzen AV De Gemzen Mannen 4:37,16 4:35,00 0
18 Thijs van Daal AV Sparta AV Sparta Mannen 4:41,54 4:25,00 0
19 Wouter Stokkermans Atledo Atledo Mannen 4:51,78 4:30,00 0
20 Ruben Baljon ACHL ARV Achilles Mannen 4:55,34 4:46,00 0
21 Jordi Dommerholt Heerenveen AV Heerenveen Mannen 5:01,15 4:49,00 0
22 Thijs van Deurzen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 5:05,59 4:54,65 0
Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen DNS 4:32,01 0



Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

# Naam Team 400mHOBPTeam punten
1 Ronald Dekker AV Hera AV Hera Mannen 56,59 54,86 798
2 Jarno de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 56,88 56,00 789
3 Joren Oosterlaken AV Sparta AV Sparta Mannen 58,34 58,00 746
4 Lars van der Pluym MPM Marathon Pim Mulier Mannen 58,77 --- 734
5 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 58,99 57,49 728
6 Rene Tijm AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 59,25 57,52 721
7 Benno Snepvangers Atledo Atledo Mannen 1:00,75 57,50 681
8 Robert Bervoets ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 1:01,32 56,00 666
9 Sander Klaassen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 1:03,13 1:04,00 621
10 Hilbert de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1:11,59 --- 439



Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

# Naam Team 3000m SCOBPTeam punten
1 Casper van...er Putten ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 9:53,24 9:59,00 758
2 Pepijn Smilda AV Hera AV Hera Mannen 10:08,34 10:15,00 714
3 Mart-Ruben Nijhuis MPM Marathon Pim Mulier Mannen 10:16,76 10:09,00 691
4 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 10:29,19 10:45,00 657
5 Martijn Flipsen Atledo Atledo Mannen 10:42,25 11:00,00 623
6 Bas Mekking De Gemzen AV De Gemzen Mannen 10:55,09 --- 591
7 Marnix Baelde AV Sparta AV Sparta Mannen 11:02,61 --- 573
8 Martijn Jorritsma AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 11:20,44 11:30,00 532
9 Joey Blangé SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 12:11,12 10:29,67 425
Jeroen van Dijk Heerenveen AV Heerenveen Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sparta Mannen (4x100m) AV Sparta - Msen 4 43,19 855
2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 45,00 745
3 AV NOVA Mannen Team 1 (4x100m) AV NOVA - Msen 4 45,01 744
4 AV Hera Mannen (4x100m) AV Hera - Msen 4 45,03 743
5 Atledo Mannen (4x100m) Atledo - Msen 4 45,96 690
6 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 46,77 646
7 ESAV Asterix Mannen Team 1 (4x100m) ESAV Asterix - Msen 4 47,08 629
8 AV Flevo Delta Mannen (4x100m) AV Flevo Delta - Msen 4 47,46 609
9 AV Heerenveen Mannen (4x100m) AV Heerenveen - Msen 4 47,66 598
10 AV De Gemzen Mannen (4x100m) AV De Gemzen - Msen 4 48,46 557
11 ARV Achilles Mannen (4x100m) ARV Achilles - Msen 4 DNS 0
11 Marathon Pim Mulier Mannen (4x100m) Marathon Pim Mulier - Msen 4 DNF 0



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Thomas van Ophem AV Hera AV Hera Mannen 68,05 80,70 857
2 Daniël va...der Stege Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 53,96 --- 685
3 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 52,42 51,52 665
4 Rik Hopmans ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 48,05 --- 607
5 Mark Schellekens Atledo Atledo Mannen 47,86 --- 604
6 Luc Constandse SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 47,43 51,50 0
7 Ricardo Verheijen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 46,71 --- 588
8 Erik Tesselaar AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 46,64 --- 587
9 Thijs Meershoek AV Sparta AV Sparta Mannen 45,55 --- 572
10 Lars van der Pluym MPM Marathon Pim Mulier Mannen 44,23 --- 553
11 Ivo Willemsen AV Sparta AV Sparta Mannen 41,20 --- 0
12 Gerwin de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 40,87 --- 504
13 Jesse Pupping AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 40,22 39,81 494
14 Jorg Ootjers AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 40,12 --- 0
15 Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen Mannen 39,61 --- 0
16 Glenn Pols Atledo Atledo Mannen 39,33 --- 0
17 Alex Heijnemans ACHL ARV Achilles Mannen 39,01 --- 476
18 Sander Klaver MPM Marathon Pim Mulier Mannen 38,57 --- 0
19 Robin van der Stege Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 36,27 --- 0
Thomas Reep ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 DNS --- 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Eddy Cardol AV Hera AV Hera Mannen 14,26 15,66 744
2 Ivo Willemsen AV Sparta AV Sparta Mannen 13,00 --- 665
3 Léon Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 12,86 --- 656
4 Floris-Jan... den Hoek ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 12,25 --- 616
5 Aiko Staudt MPM Marathon Pim Mulier Mannen 11,32 --- 554
6 Ricardo Verheijen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 11,28 --- 0
7 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,20 11,16 546
8 Rody Kiekens AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 11,15 --- 542
9 Glenn Pols Atledo Atledo Mannen 10,95 --- 528
10 Kay Geerlings SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 10,93 11,54 527
11 Daniël va...der Stege Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 10,45 --- 493
12 Jorg Ootjers AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 10,12 --- 0
13 Jorick Melgers AV Sparta AV Sparta Mannen 10,04 --- 0
14 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 9,81 --- 446
15 Rik Hopmans ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 9,74 --- 0
16 Tim Schellekens Atledo Atledo Mannen 9,31 --- 0
17 Alex Heijnemans ACHL ARV Achilles Mannen 9,16 --- 397
18 Robin van der Stege Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 8,35 --- 0
Sebastiaan Huijs AV Hera AV Hera Mannen DNS 12,52 0
Cor Troost SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen DNS 11,30 0
Sander Klaver MPM Marathon Pim Mulier Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Lekan Dalenberg Atledo Atledo Mannen 1,95 --- 813
2 Gerwin de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1,90 --- 769
2 Martijn Kroes AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 1,90 --- 769
2 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 1,90 2,02 769
5 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,85 1,85 725
5 Robert Bervoets ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 1,85 --- 725
7 Joost Ketel ACHL ARV Achilles Mannen 1,80 --- 680
8 Marijn de Wit SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 1,80 1,85 0
9 Levi van Diest AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,75 --- 0
9 Tijs Hofmann AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 1,75 --- 0
9 Ralph Jacobs Atledo Atledo Mannen 1,75 --- 0
9 Matthijs Wezeman ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 1,75 --- 0
13 Jarno de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,75 --- 634
13 Jerome Brunink MPM Marathon Pim Mulier Mannen 1,75 --- 634
15 Milo Lammertink MPM Marathon Pim Mulier Mannen 1,75 --- 0
16 Martijn Geerts AV Sparta AV Sparta Mannen 1,70 --- 587
16 Arnout Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 1,70 --- 587
18 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,70 --- 0
19 Robin Korving AV Hera AV Hera Mannen 1,65 1,70 540
Lars Hierck AV Hera DNS 1,80 0



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Lekan Dalenberg Atledo Atledo Mannen 6,68 +0.0 m/s--- 753
2 Kjell Wolters AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 6,41 +0.4 m/s6,40 695
3 Robert Bervoets ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 6,34 +0.0 m/s--- 680
4 Brett Duff AV Sparta AV Sparta Mannen 6,33 +2.4 m/s--- 678
5 Joey Blangé SPOB AV Spirit Oud Beijerland Mannen 6,18 +0.0 m/s6,60 645
6 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 6,07 +1.5 m/s--- 621
7 Wouter Schouwenaar Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 5,83 -0.1 m/s--- 567
8 Jesse Smit AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 5,82 +0.0 m/s--- 564
9 Martijn Kroes AV NOVA AV NOVA Mannen Team 1 5,81 +0.0 m/s--- 0
10 Levi van Diest AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 5,49 +0.0 m/s5,32 0
11 Rene van Benthem MPM Marathon Pim Mulier Mannen 5,45 +0.4 m/s--- 479
12 Arnout Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 5,44 +0.0 m/s--- 477
13 Robin Korving AV Hera AV Hera Mannen 5,38 +0.0 m/s5,67 463
14 Bram Denissen Atledo Atledo Mannen 5,26 +1.2 m/s--- 0
15 Michael Herijgers MPM Marathon Pim Mulier Mannen 5,08 +0.0 m/s--- 0
16 Wilco Jonker De Gemzen AV De Gemzen Mannen 4,63 +0.0 m/s--- 0
17 Jelle Heijne ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 3,48 -0.3 m/s--- 0
Martijn Geerts AV Sparta AV Sparta Mannen DNS --- 0
Koen Hoedjes AV Hera AV Hera Mannen DNS 5,66 0
Bart Hondeveld ACHL ARV Achilles Mannen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Nadine Visser SAV SAV Vrouwen 11,60 +1.4 m/s11,60 961
2 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 12,68 +1.4 m/s12,54 736
3 Sandy Lundgren AV Hera AV Hera Vrouwen 12,70 +1.4 m/s12,70 732
4 Nienke Westen Hollandia AV Hollandia Vrouwen 13,08 +1.4 m/s12,90 662
5 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 13,11 +1.4 m/s12,82 657
6 Xiorèse Romero AV Trias AV Trias Vrouwen 13,16 +1.4 m/s12,70 648
7 Sterre Buijs VAV VAV Vrouwen 13,24 +0.3 m/s13,14 634
8 Krista IJspeerd MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 13,35 +0.3 m/s13,17 615
9 Lotte Runia SAV SAV Vrouwen 13,94 +0.3 m/s13,50 0
10 Nina Jager AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 13,98 +0.5 m/s--- 0
11 Lisa Withagen SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 14,08 +0.3 m/s13,70 495
12 Salina de Git Hollandia AV Hollandia Vrouwen 14,17 +0.3 m/s13,78 0
12 Lysanne Zaal AV Hera AV Hera Vrouwen 14,17 +0.3 m/s13,60 0
14 Susan van Sark MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 14,56 +0.5 m/s14,39 0
15 Dunya van Zanten VAV VAV Vrouwen 15,19 +0.5 m/s14,53 0
16 Corinda den Hartog CAV Energie CAV Energie Vrouwen 15,60 +0.5 m/s14,77 0
17 Annelies van der Ven AV Trias AV Trias Vrouwen 16,19 +0.5 m/s--- 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Nadine Visser SAV SAV Vrouwen 23,83 +0.5 m/s23,46 954
2 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 25,87 +0.5 m/s25,35 773
3 Sandy Lundgren AV Hera AV Hera Vrouwen 25,97 +0.5 m/s26,00 765
4 Jasmijn de Jong SAV SAV Vrouwen 26,74 +0.5 m/s26,00 0
5 Lena Kater AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 26,87 +0.5 m/s25,95 694
6 Sterre Buijs VAV VAV Vrouwen 27,28 +0.8 m/s26,20 663
7 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 27,46 +0.8 m/s27,22 0
8 Xiorèse Romero AV Trias AV Trias Vrouwen 27,53 +0.5 m/s26,00 645
9 Milou van der Schaaf MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 28,32 +0.8 m/s28,38 590
10 Melissa van Diepen Hollandia AV Hollandia Vrouwen 28,85 +0.8 m/s28,25 554
11 Lisa Withagen SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 29,17 +0.8 m/s28,30 533
12 Susan Wouda MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 30,48 +0.3 m/s29,08 0
13 Amber van der Putten AV Hera AV Hera Vrouwen 31,47 +0.3 m/s29,00 0
14 Carissa de Git Hollandia AV Hollandia Vrouwen 32,80 +0.8 m/s27,43 0
15 Dunya van Zanten VAV VAV Vrouwen 33,19 +0.3 m/s31,29 0
16 Corinda den Hartog CAV Energie CAV Energie Vrouwen 33,97 +0.3 m/s34,49 0
17 Annelies van der Ven AV Trias AV Trias Vrouwen 34,45 +0.3 m/s--- 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Nina Baltus SAV SAV Vrouwen 1:00,62 1:02,00 758
2 Noor Kuilboer AV Hera AV Hera Vrouwen 1:01,76 1:04,00 724
3 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 1:02,63 1:01,00 699
4 Sterre Buijs VAV VAV Vrouwen 1:03,03 1:01,29 687
5 Frouke Benz CAV Energie CAV Energie Vrouwen 1:04,21 1:03,00 655
6 Ilja Koelink AV Trias AV Trias Vrouwen 1:06,64 1:03,00 591
7 Carissa de Git Hollandia AV Hollandia Vrouwen 1:08,68 1:08,27 542
8 Susan Wouda MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 1:08,92 1:04,83 536
9 Salina de Git Hollandia AV Hollandia Vrouwen 1:08,95 1:03,28 0
10 Marleen Suelmann SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 1:09,35 1:07,00 526
11 Maud Feenstra AV Hera AV Hera Vrouwen 1:09,57 1:06,00 0
12 Krista IJspeerd MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 1:10,62 1:05,00 0
Heleen Wildoer SAV SAV Vrouwen DNF 59,52 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Sabine Rutten VAV VAV Vrouwen 2:17,56 2:19,00 821
2 Noor Kuilboer AV Hera AV Hera Vrouwen 2:19,17 2:18,00 800
3 Heleen Wildoer SAV SAV Vrouwen 2:19,85 2:18,00 792
4 Danique Bosgoed AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 2:21,28 2:20,00 774
5 Martine Ligthart SAV SAV Vrouwen 2:25,41 2:20,00 0
6 Yosta de Stigter CAV Energie CAV Energie Vrouwen 2:25,45 2:20,91 724
7 Hanne Hofmans AV Hera AV Hera Vrouwen 2:27,10 2:28,00 0
8 Emma Trouw MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 2:30,25 2:32,39 669
9 Amber van Mourik MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 2:33,21 2:28,10 0
10 Jessica Keizer SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 2:34,10 --- 628
11 Nicole Berghouwer AV Trias AV Trias Vrouwen 2:34,49 2:30,00 624
12 Liannne Nootenboom CAV Energie CAV Energie Vrouwen 2:38,94 2:36,18 0
13 Monique Le Blansch Hollandia AV Hollandia Vrouwen 2:43,59 2:47,37 535
14 Femke Kazemier VAV VAV Vrouwen 3:11,16 --- 0
15 Frenchie de Kunder Hollandia AV Hollandia Vrouwen 3:24,54 3:10,00 0



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam Team 3000mOBPTeam punten
1 Sabine Rutten VAV VAV Vrouwen 10:39,58 11:00,00 696
2 Lisanne Wiggers MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 11:01,84 11:07,43 633
3 Lindsey Faken CAV Energie CAV Energie Vrouwen 11:09,55 10:37,70 612
4 Selma Borst AV Hera AV Hera Vrouwen 11:34,48 11:20,00 548
5 Julia Eisen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 11:40,06 --- 534
6 Ilvia Hederik CAV Energie CAV Energie Vrouwen 11:50,03 11:50,66 0
7 Martine Ligthart SAV SAV Vrouwen 11:52,01 11:43,00 505
8 Laurien te Nijenhuis MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 12:14,32 12:32,06 0
9 Paulien Zwart-Kuin SAV SAV Vrouwen 12:16,80 12:14,89 0
10 Jessica Keizer SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 12:16,85 --- 449
11 Wilma van Wouw Hollandia AV Hollandia Vrouwen 12:38,43 --- 402
12 Kirsten Zuurbier AV Trias AV Trias Vrouwen 13:05,82 --- 347
13 Ayla Agasi AV Trias AV Trias Vrouwen 14:41,12 --- 0
14 Joanne Drost VAV VAV Vrouwen 15:07,10 --- 0



Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

# Naam Team 400mHOBPTeam punten
1 Djanne van...er Schaaf VAV VAV Vrouwen 1:04,36 1:04,97 826
2 Lena Kater AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 1:08,39 1:05,50 722
3 Emma van der Pal AV Trias AV Trias Vrouwen 1:11,33 1:05,00 655
4 Linda Reus-Bakker SAV SAV Vrouwen 1:12,54 1:15,00 628
5 Sophie den Ouden MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 1:13,20 1:08,66 614
6 Anna Doodeman AV Hera AV Hera Vrouwen 1:13,49 1:16,00 608
7 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 1:14,54 1:15,63 586
8 Nienke Westen Hollandia AV Hollandia Vrouwen 1:15,03 1:10,00 577
9 Merel de Sain SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 1:15,90 --- 559



Senioren vrouwen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 SAV Vrouwen (4x100m) SAV - Vsen 4 50,97 722
2 AV PEC 1910 Vrouwen (4x100m) AV PEC 1910 - Vsen 4 51,66 690
3 AV Trias Vrouwen (4x100m) AV Trias - Vsen 4 51,86 681
4 VAV Vrouwen (4x100m) VAV - Vsen 4 52,95 632
5 AV Hera Vrouwen (4x100m) AV Hera - Vsen 4 53,49 609
6 Marathon Pim Mulier Vrouwen (4x100m) Marathon Pim Mulier - Vsen 4 53,50 608
7 AV Hollandia Vrouwen (4x100m) AV Hollandia - Vsen 4 53,54 607
8 CAV Energie Vrouwen (4x100m) CAV Energie - Vsen 4 55,06 543
9 AAC `61 Vrouwen (4x100m) AAC `61 - Vsen 0 DNS 0
9 EAC De Sperwers Vrouwen (4x100m) EAC De Sperwers - Vsen 2 DNS 0
9 Fit Vrouwen (4x100m) Fit - Vsen 0 DNS 0
9 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x100m) Rotterdam Atletiek - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Danien ten Berge SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 49,64 --- 908
2 Emma Boeve AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 32,11 --- 636
3 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 30,67 --- 0
4 Jenny Geluk-Cardol AV Hera AV Hera Vrouwen 30,13 30,08 601
5 Kara Zwagemaker SAV SAV Vrouwen 29,78 --- 595
6 Lichelle Scholing MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 28,31 --- 568
7 Merel de Sain SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 28,02 --- 0
8 Hanny Bar... Jongejan AV Trias AV Trias Vrouwen 27,88 --- 560
9 Femke Kazemier VAV VAV Vrouwen 26,67 --- 537
10 Bertina den Hartog CAV Energie CAV Energie Vrouwen 25,48 --- 514
11 Lotte Braakman SAV SAV Vrouwen 25,36 --- 0
12 Rosa Kuin AV Hera AV Hera Vrouwen 25,35 28,00 0
13 Maritt Dolislager CAV Energie CAV Energie Vrouwen 24,56 --- 0
14 Maaike Huberts Hollandia AV Hollandia Vrouwen 24,14 24,29 487
15 Renske de Vries MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 23,60 --- 0
16 Freya Muller Hollandia AV Hollandia Vrouwen 23,56 24,60 0
17 Cheyenne Spies VAV VAV Vrouwen 20,91 --- 0
18 Melanie van der Most AV Trias AV Trias Vrouwen 16,52 --- 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Jessica Schilder AV Hera AV Hera Vrouwen 14,65 16,24 875
2 Bertina den Hartog CAV Energie CAV Energie Vrouwen 10,61 --- 630
3 Freya Muller Hollandia AV Hollandia Vrouwen 10,44 10,24 619
4 Nicole Berghouwer AV Trias AV Trias Vrouwen 9,96 --- 587
5 Sarah Van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 9,43 --- 550
6 Emma Boeve AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 9,22 --- 0
7 Lisette Wolf SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 9,17 --- 532
8 Lichelle Scholing MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 9,04 --- 523
9 Jenny Geluk-Cardol AV Hera AV Hera Vrouwen 9,02 9,00 0
10 Lotte Braakman SAV SAV Vrouwen 8,84 --- 508
11 Brenda Nieland SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 8,65 --- 0
12 Maijke Huibers VAV VAV Vrouwen 8,39 --- 475
13 Femke Hooiveld SAV SAV Vrouwen 7,90 --- 0
14 Cheyenne Spies VAV VAV Vrouwen 7,53 --- 0
15 Maaike Huberts Hollandia AV Hollandia Vrouwen 7,38 7,48 0
16 Melanie van der Most AV Trias AV Trias Vrouwen 7,22 --- 0
17 Marleen Klaver MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 6,86 --- 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 1,60 --- 832
2 Marloes Laan AV Trias AV Trias Vrouwen 1,50 --- 726
2 Lotte van Diepen SAV SAV Vrouwen 1,50 --- 726
2 Jolein Buijs VAV VAV Vrouwen 1,50 1,60 726
5 Lois Nederveen Hollandia AV Hollandia Vrouwen 1,45 1,45 672
6 Judith Kok SAV SAV Vrouwen 1,45 --- 0
7 Renske de Vries MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 1,45 --- 672
8 Nina Hol AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 1,40 --- 615
8 Bente Scholman SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 1,40 --- 615
10 Brenda Nieland SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 1,35 --- 0
10 Susan van Sark MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 1,35 --- 0
Marijke Langendijk AV Hera AV Hera Vrouwen NM 1,50 0
Julia Eisen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam Team PolshoogOBPTeam punten
1 Marijke Langendijk AV Hera AV Hera Vrouwen 3,30 3,30 726
2 Marjolein Klaren MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 3,00 --- 622
3 Viola Hessels Hollandia AV Hollandia Vrouwen 2,60 2,60 476
4 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 2,40 --- 398
5 Patty Mich... Burgman CAV Energie CAV Energie Vrouwen 2,20 --- 317
6 Marloes Laan AV Trias AV Trias Vrouwen 2,10 --- 276
7 Kim Essen SAV SAV Vrouwen 2,00 --- 233
Amy van de Werken VAV VAV Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Djanne van...er Schaaf VAV VAV Vrouwen 5,48 +0.0 m/s5,76 790
2 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 5,06 +0.0 m/s--- 691
3 Krista IJspeerd MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 4,87 +0.0 m/s--- 645
4 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 4,79 +0.2 m/s--- 626
5 Emma van der Pal AV Trias AV Trias Vrouwen 4,71 -1.4 m/s--- 606
6 Nina Jager AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 4,65 +1.8 m/s--- 0
7 Rosa Kuin AV Hera AV Hera Vrouwen 4,60 +1.1 m/s4,60 579
8 Milou van der Schaaf MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 4,55 +3.7 m/s--- 0
9 Bente Scholman SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 4,49 +1.3 m/s--- 551
10 Viola Hessels Hollandia AV Hollandia Vrouwen 4,46 +1.5 m/s4,70 543
11 Jessica Keizer SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 4,42 +0.0 m/s--- 0
12 Femke Sikkink SAV SAV Vrouwen 4,30 +0.2 m/s--- 502
13 Lois Nederveen Hollandia AV Hollandia Vrouwen 4,06 +0.1 m/s4,00 0
14 Luna Braas SAV SAV Vrouwen 4,02 +0.3 m/s--- 0
15 Anna Doodeman AV Hera AV Hera Vrouwen 3,97 +0.0 m/s4,00 0
16 Liannne Nootenboom CAV Energie CAV Energie Vrouwen 3,80 +0.9 m/s--- 0
17 Maijke Huibers VAV VAV Vrouwen 3,45 +1.4 m/s--- 0
18 Annelies van der Ven AV Trias AV Trias Vrouwen 3,29 +2.7 m/s--- 0