Uitslagen Senioren 2e - 3e Divisie Promotie/Degradatie [2018]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Netanel Dorothea AV Sparta Mannen 10,99 +0.3 m/s10,92 807
2 Jeroen Piek AV Heerenveen Mannen 11,17 +0.3 m/s11,25 763
3 Maarten Emmaneel AV NOVA Ma...en Team 1 11,26 +0.3 m/s11,12 742
4 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 11,37 +0.3 m/s11,18 717
5 Koen Hoedjes AV Hera Mannen 11,53 +0.3 m/s11,21 681
6 Benno Snepvangers Atledo Mannen 11,59 +0.8 m/s11,64 668
7 Jasper Kroes AV NOVA Ma...en Team 1 11,65 +0.8 m/s11,86 0
8 Siem Sikkenga Marathon P...er Mannen 11,68 +0.3 m/s11,00 648
9 Romello Christiaan AV Hera Mannen 11,69 +0.3 m/s11,46 0
10 Niels Kok AV Flevo D...ta Mannen 11,82 +0.8 m/s11,67 618
11 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Mannen 11,86 +0.8 m/s11,80 610
12 Bart Hondeveld ARV Achilles Mannen 11,91 +0.5 m/s12,00 599
13 Jerome Brunink Marathon P...er Mannen 12,02 +0.3 m/s11,50 0
14 Nathan Kenswil AV Lycurgus Mannen 12,03 +0.5 m/s12,35 0
15 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 12,06 +0.8 m/s11,80 568
16 Denis Jolwa AV De Gemzen Mannen 12,10 +0.8 m/s11,97 560
17 Jelle Heijne ESAV Aster...en Team 1 12,10 +0.5 m/s12,15 0
18 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta Mannen 12,14 +0.5 m/s12,00 0
18 Niels van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 12,14 +0.8 m/s11,99 0
20 Sander Klaassen AV De Gemzen Mannen 12,27 +0.5 m/s12,18 0
21 Fernando ...ogendoorn AV Flevo D...ta Mannen 12,42 +0.5 m/s12,50 0
22 Ralph Jacobs Atledo Mannen 12,56 +0.5 m/s12,50 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Maarten Emmaneel AV NOVA Ma...en Team 1 22,57 +1.4 m/s21,94 783
2 Brett Duff AV Sparta Mannen 22,74 +1.4 m/s22,22 766
3 Romello Christiaan AV Hera Mannen 23,26 +1.4 m/s22,97 714
4 Kevin Deur AV Sparta Mannen 23,32 +1.4 m/s21,87 0
5 Bram Berkhout AV NOVA Ma...en Team 1 23,60 +1.5 m/s23,09 0
6 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 23,83 +1.4 m/s22,58 660
7 Sven van Leeuwen Marathon P...er Mannen 24,23 +1.5 m/s23,98 624
8 Joost Ketel ARV Achilles Mannen 24,24 +1.5 m/s24,00 623
8 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 24,24 +1.5 m/s23,40 623
10 Bram Denissen Atledo Mannen 24,27 +1.5 m/s23,93 620
11 Lars Philipsen AV Hera Mannen 24,36 +0.8 m/s25,18 0
12 Denis Jolwa AV De Gemzen Mannen 24,63 +0.8 m/s24,44 588
13 Brik van Dusseldorp Atledo Mannen 24,77 +0.8 m/s25,00 0
14 Matthijs Wezeman ESAV Aster...en Team 1 24,88 +0.8 m/s24,25 0
15 Fernando ...ogendoorn AV Flevo D...ta Mannen 25,02 +0.8 m/s25,00 555
16 Sil-Chris de Jong AV Heerenveen Mannen 25,18 +0.9 m/s--- 542
17 Mees Tuijn AV Lycurgus Mannen 25,53 +0.9 m/s25,45 513
18 Steven Hanekamp AV De Gemzen Mannen 25,59 +0.9 m/s25,32 0
19 Youp Brouwer AV Flevo D...ta Mannen 26,90 +0.9 m/s27,00 0
Jeroen van Dijk AV Heerenveen Mannen DNS --- 0
Jean Mattijsen AV Spirit ...nd Mannen DNS 24,11 0
Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Mannen DNF 23,00 0
Siem Sikkenga Marathon P...er Mannen DNF 23,00 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ronald Dekker AV Hera Mannen 49,62 51,63 822
2 Netanel Dorothea AV Sparta Mannen 50,92 48,12 765
3 Bram Berkhout AV NOVA Ma...en Team 1 50,95 50,52 763
4 Niels Kok AV Flevo D...ta Mannen 51,56 50,66 737
5 Daan Emmaneel AV NOVA Ma...en Team 1 51,92 52,49 0
6 Joeri Schreijer AV Spirit ...nd Mannen 51,93 50,90 722
7 Joren Oosterlaken AV Sparta Mannen 52,26 50,91 0
8 Jelle de Roon Atledo Mannen 52,62 50,50 694
9 Yvar Schoorlemmer Marathon P...er Mannen 53,14 52,00 673
10 Brik van Dusseldorp Atledo Mannen 53,84 53,00 0
11 Jordi Bot ESAV Aster...en Team 1 53,86 53,40 645
12 Niek Verdijck ESAV Aster...en Team 1 54,42 54,00 0
13 Bastiaan Hondema AV Lycurgus Mannen 54,62 55,31 616
14 Jurian Onderdijk AV De Gemzen Mannen 54,98 53,84 602
15 Rick Lambregts ARV Achilles Mannen 55,40 54,00 587
16 Sil-Chris de Jong AV Heerenveen Mannen 55,46 --- 585
17 Tom ten Bruggencate AV Hera Mannen 56,73 55,19 0
18 Ruben Baljon ARV Achilles Mannen 57,67 58,00 0
19 Wilco Jonker AV De Gemzen Mannen 58,62 57,00 0
20 Jaimy van ...Steenoven AV Flevo D...ta Mannen 59,21 56,00 0
21 Jordi Dommerholt AV Heerenveen Mannen 1:03,10 --- 0
Jean Mattijsen AV Spirit ...nd Mannen DNS 52,50 0
Branco van Minnen Marathon P...er Mannen DNS 49,99 0



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Casper van...er Putten ESAV Aster...en Team 1 4:01,74 3:58,99 802
2 Tom Hoogeboom AV NOVA Ma...en Team 1 4:04,94 4:02,27 775
3 Koen Wiggers Marathon P...er Mannen 4:13,38 4:15,00 709
4 Bram Kielman AV Heerenveen Mannen 4:15,95 4:10,41 689
5 Ruud Beerepoot AV Hera Mannen 4:17,97 4:16,61 674
6 Thijs Zoon AV Flevo D...ta Mannen 4:19,01 4:23,00 667
7 Jaïr van Winkel Atledo Mannen 4:19,02 4:15,00 666
8 Marcel Tesselaar AV Hera Mannen 4:19,68 4:17,71 0
9 Tom Benerink Marathon P...er Mannen 4:21,37 4:15,00 0
10 Rick Lambregts ARV Achilles Mannen 4:24,33 4:13,41 628
11 Stefan Breet AV Flevo D...ta Mannen 4:26,34 4:22,00 0
12 Bas Mekking AV De Gemzen Mannen 4:28,60 4:20,00 599
13 Joeri Schreijer AV Spirit ...nd Mannen 4:29,13 4:32,04 595
14 Robin Kuiper AV Sparta Mannen 4:29,55 4:25,00 593
15 Niek Verdijck ESAV Aster...en Team 1 4:30,20 4:25,00 0
16 Teun Beers AV NOVA Ma...en Team 1 4:31,77 4:30,00 0
17 Jan-Pieter Mondria AV De Gemzen Mannen 4:37,16 4:35,00 0
18 Thijs van Daal AV Sparta Mannen 4:41,54 4:25,00 0
19 Wouter Stokkermans Atledo Mannen 4:51,78 4:30,00 0
20 Ruben Baljon ARV Achilles Mannen 4:55,34 4:46,00 0
21 Jordi Dommerholt AV Heerenveen Mannen 5:01,15 4:49,00 0
22 Thijs van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 5:05,59 4:54,65 0
Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus Mannen DNS 4:32,01 0



Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ronald Dekker AV Hera Mannen 56,59 54,86 798
2 Jarno de Groot AV Flevo D...ta Mannen 56,88 56,00 789
3 Joren Oosterlaken AV Sparta Mannen 58,34 58,00 746
4 Lars van der Pluym Marathon P...er Mannen 58,77 --- 734
5 Niels van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 58,99 57,49 728
6 Rene Tijm AV NOVA Ma...en Team 1 59,25 57,52 721
7 Benno Snepvangers Atledo Mannen 1:00,75 57,50 681
8 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 1:01,32 56,00 666
9 Sander Klaassen AV De Gemzen Mannen 1:03,13 1:04,00 621
10 Hilbert de Haan AV Heerenveen Mannen 1:11,59 --- 439



Senioren mannen - 3000 meter steeplechase (91cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Casper van...er Putten ESAV Aster...en Team 1 9:53,24 9:59,00 758
2 Pepijn Smilda AV Hera Mannen 10:08,34 10:15,00 714
3 Mart-Ruben Nijhuis Marathon P...er Mannen 10:16,76 10:09,00 691
4 Kjell de Groot AV Flevo D...ta Mannen 10:29,19 10:45,00 657
5 Martijn Flipsen Atledo Mannen 10:42,25 11:00,00 623
6 Bas Mekking AV De Gemzen Mannen 10:55,09 --- 591
7 Marnix Baelde AV Sparta Mannen 11:02,61 --- 573
8 Martijn Jorritsma AV NOVA Ma...en Team 1 11:20,44 11:30,00 532
9 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 12:11,12 10:29,67 425
Jeroen van Dijk AV Heerenveen Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sparta Mannen (4x100m) AV Sparta - Msen 4 43,19 855
2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 45,00 745
3 AV NOVA Mannen Team 1 (4x100m) AV NOVA - Msen 4 45,01 744
4 AV Hera Mannen (4x100m) AV Hera - Msen 4 45,03 743
5 Atledo Mannen (4x100m) Atledo - Msen 4 45,96 690
6 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 46,77 646
7 ESAV Asterix Mannen Team 1 (4x100m) ESAV Asterix - Msen 4 47,08 629
8 AV Flevo Delta Mannen (4x100m) AV Flevo Delta - Msen 4 47,46 609
9 AV Heerenveen Mannen (4x100m) AV Heerenveen - Msen 4 47,66 598
10 AV De Gemzen Mannen (4x100m) AV De Gemzen - Msen 4 48,46 557
11 ARV Achilles Mannen (4x100m) ARV Achilles - Msen 4 DNS 0
11 Marathon Pim Mulier Mannen (4x100m) Marathon Pim Mulier - Msen 4 DNF 0



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thomas van Ophem AV Hera Mannen 68,05 80,70 857
2 Daniël va...der Stege AV Flevo D...ta Mannen 53,96 --- 685
3 Sven Markesteijn AV Spirit ...nd Mannen 52,42 51,52 665
4 Rik Hopmans ESAV Aster...en Team 1 48,05 --- 607
5 Mark Schellekens Atledo Mannen 47,86 --- 604
6 Luc Constandse AV Spirit ...nd Mannen 47,43 51,50 0
7 Ricardo Verheijen AV De Gemzen Mannen 46,71 --- 588
8 Erik Tesselaar AV NOVA Ma...en Team 1 46,64 --- 587
9 Thijs Meershoek AV Sparta Mannen 45,55 --- 572
10 Lars van der Pluym Marathon P...er Mannen 44,23 --- 553
11 Ivo Willemsen AV Sparta Mannen 41,20 --- 0
12 Gerwin de Haan AV Heerenveen Mannen 40,87 --- 504
13 Jesse Pupping AV Lycurgus Mannen 40,22 39,81 494
14 Jorg Ootjers AV NOVA Ma...en Team 1 40,12 --- 0
15 Steven Hanekamp AV De Gemzen Mannen 39,61 --- 0
16 Glenn Pols Atledo Mannen 39,33 --- 0
17 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 39,01 --- 476
18 Sander Klaver Marathon P...er Mannen 38,57 --- 0
19 Robin van der Stege AV Flevo D...ta Mannen 36,27 --- 0
Thomas Reep ESAV Aster...en Team 1 DNS --- 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eddy Cardol AV Hera Mannen 14,26 15,66 744
2 Ivo Willemsen AV Sparta Mannen 13,00 --- 665
3 Léon Mak AV De Gemzen Mannen 12,86 --- 656
4 Floris-Jan... den Hoek ESAV Aster...en Team 1 12,25 --- 616
5 Aiko Staudt Marathon P...er Mannen 11,32 --- 554
6 Ricardo Verheijen AV De Gemzen Mannen 11,28 --- 0
7 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Mannen 11,20 11,16 546
8 Rody Kiekens AV NOVA Ma...en Team 1 11,15 --- 542
9 Glenn Pols Atledo Mannen 10,95 --- 528
10 Kay Geerlings AV Spirit ...nd Mannen 10,93 11,54 527
11 Daniël va...der Stege AV Flevo D...ta Mannen 10,45 --- 493
12 Jorg Ootjers AV NOVA Ma...en Team 1 10,12 --- 0
13 Jorick Melgers AV Sparta Mannen 10,04 --- 0
14 Rienk Kan AV Heerenveen Mannen 9,81 --- 446
15 Rik Hopmans ESAV Aster...en Team 1 9,74 --- 0
16 Tim Schellekens Atledo Mannen 9,31 --- 0
17 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 9,16 --- 397
18 Robin van der Stege AV Flevo D...ta Mannen 8,35 --- 0
Sebastiaan Huijs AV Hera Mannen DNS 12,52 0
Cor Troost AV Spirit ...nd Mannen DNS 11,30 0
Sander Klaver Marathon P...er Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lekan Dalenberg Atledo Mannen 1,95 --- 813
2 Gerwin de Haan AV Heerenveen Mannen 1,90 --- 769
2 Martijn Kroes AV NOVA Ma...en Team 1 1,90 --- 769
2 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 1,90 2,02 769
5 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Mannen 1,85 1,85 725
5 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 1,85 --- 725
7 Joost Ketel ARV Achilles Mannen 1,80 --- 680
8 Marijn de Wit AV Spirit ...nd Mannen 1,80 1,85 0
9 Levi van Diest AV Lycurgus Mannen 1,75 --- 0
9 Tijs Hofmann AV NOVA Ma...en Team 1 1,75 --- 0
9 Ralph Jacobs Atledo Mannen 1,75 --- 0
9 Matthijs Wezeman ESAV Aster...en Team 1 1,75 --- 0
13 Jarno de Groot AV Flevo D...ta Mannen 1,75 --- 634
13 Jerome Brunink Marathon P...er Mannen 1,75 --- 634
15 Milo Lammertink Marathon P...er Mannen 1,75 --- 0
16 Martijn Geerts AV Sparta Mannen 1,70 --- 587
16 Arnout Mak AV De Gemzen Mannen 1,70 --- 587
18 Devin van den Berg AV Flevo D...ta Mannen 1,70 --- 0
19 Robin Korving AV Hera Mannen 1,65 1,70 540
Lars Hierck AV Hera Mannen DNS 1,80 0



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lekan Dalenberg Atledo Mannen 6,68 +0.0 m/s--- 753
2 Kjell Wolters AV Lycurgus Mannen 6,41 +0.4 m/s6,40 695
3 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 6,34 +0.0 m/s--- 680
4 Brett Duff AV Sparta Mannen 6,33 +2.4 m/s--- 678
5 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 6,18 +0.0 m/s6,60 645
6 Rienk Kan AV Heerenveen Mannen 6,07 +1.5 m/s--- 621
7 Wouter Schouwenaar AV Flevo D...ta Mannen 5,83 -0.1 m/s--- 567
8 Jesse Smit AV NOVA Ma...en Team 1 5,82 +0.0 m/s--- 564
9 Martijn Kroes AV NOVA Ma...en Team 1 5,81 +0.0 m/s--- 0
10 Levi van Diest AV Lycurgus Mannen 5,49 +0.0 m/s5,32 0
11 Rene van Benthem Marathon P...er Mannen 5,45 +0.4 m/s--- 479
12 Arnout Mak AV De Gemzen Mannen 5,44 +0.0 m/s--- 477
13 Robin Korving AV Hera Mannen 5,38 +0.0 m/s5,67 463
14 Bram Denissen Atledo Mannen 5,26 +1.2 m/s--- 0
15 Michael Herijgers Marathon P...er Mannen 5,08 +0.0 m/s--- 0
16 Wilco Jonker AV De Gemzen Mannen 4,63 +0.0 m/s--- 0
17 Jelle Heijne ESAV Aster...en Team 1 3,48 -0.3 m/s--- 0
Martijn Geerts AV Sparta Mannen DNS --- 0
Koen Hoedjes AV Hera Mannen DNS 5,66 0
Bart Hondeveld ARV Achilles Mannen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nadine Visser SAV Vrouwen 11,60 +1.4 m/s11,60 961
2 Valéria Montijn CAV Energie Vrouwen 12,68 +1.4 m/s12,54 736
3 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 12,70 +1.4 m/s12,70 732
4 Nienke Westen AV Hollandia Vrouwen 13,08 +1.4 m/s12,90 662
5 Suzan Plat AV PEC 1910 Vrouwen 13,11 +1.4 m/s12,82 657
6 Xiorèse Romero AV Trias Vrouwen 13,16 +1.4 m/s12,70 648
7 Sterre Buijs VAV Vrouwen 13,24 +0.3 m/s13,14 634
8 Krista IJspeerd Marathon P...r Vrouwen 13,35 +0.3 m/s13,17 615
9 Lotte Runia SAV Vrouwen 13,94 +0.3 m/s13,50 0
10 Nina Jager AV PEC 1910 Vrouwen 13,98 +0.5 m/s--- 0
11 Lisa Withagen EAC De Spe...s Vrouwen 14,08 +0.3 m/s13,70 495
12 Salina de Git AV Hollandia Vrouwen 14,17 +0.3 m/s13,78 0
12 Lysanne Zaal AV Hera Vrouwen 14,17 +0.3 m/s13,60 0
14 Susan van Sark Marathon P...r Vrouwen 14,56 +0.5 m/s14,39 0
15 Dunya van Zanten VAV Vrouwen 15,19 +0.5 m/s14,53 0
16 Corinda den Hartog CAV Energie Vrouwen 15,60 +0.5 m/s14,77 0
17 Annelies van der Ven AV Trias Vrouwen 16,19 +0.5 m/s--- 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nadine Visser SAV Vrouwen 23,83 +0.5 m/s23,46 954
2 Valéria Montijn CAV Energie Vrouwen 25,87 +0.5 m/s25,35 773
3 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 25,97 +0.5 m/s26,00 765
4 Jasmijn de Jong SAV Vrouwen 26,74 +0.5 m/s26,00 0
5 Lena Kater AV PEC 1910 Vrouwen 26,87 +0.5 m/s25,95 694
6 Sterre Buijs VAV Vrouwen 27,28 +0.8 m/s26,20 663
7 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vrouwen 27,46 +0.8 m/s27,22 0
8 Xiorèse Romero AV Trias Vrouwen 27,53 +0.5 m/s26,00 645
9 Milou van der Schaaf Marathon P...r Vrouwen 28,32 +0.8 m/s28,38 590
10 Melissa van Diepen AV Hollandia Vrouwen 28,85 +0.8 m/s28,25 554
11 Lisa Withagen EAC De Spe...s Vrouwen 29,17 +0.8 m/s28,30 533
12 Susan Wouda Marathon P...r Vrouwen 30,48 +0.3 m/s29,08 0
13 Amber van der Putten AV Hera Vrouwen 31,47 +0.3 m/s29,00 0
14 Carissa de Git AV Hollandia Vrouwen 32,80 +0.8 m/s27,43 0
15 Dunya van Zanten VAV Vrouwen 33,19 +0.3 m/s31,29 0
16 Corinda den Hartog CAV Energie Vrouwen 33,97 +0.3 m/s34,49 0
17 Annelies van der Ven AV Trias Vrouwen 34,45 +0.3 m/s--- 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nina Baltus SAV Vrouwen 1:00,62 1:02,00 758
2 Noor Kuilboer AV Hera Vrouwen 1:01,76 1:04,00 724
3 Suzan Plat AV PEC 1910 Vrouwen 1:02,63 1:01,00 699
4 Sterre Buijs VAV Vrouwen 1:03,03 1:01,29 687
5 Frouke Benz CAV Energie Vrouwen 1:04,21 1:03,00 655
6 Ilja Koelink AV Trias Vrouwen 1:06,64 1:03,00 591
7 Carissa de Git AV Hollandia Vrouwen 1:08,68 1:08,27 542
8 Susan Wouda Marathon P...r Vrouwen 1:08,92 1:04,83 536
9 Salina de Git AV Hollandia Vrouwen 1:08,95 1:03,28 0
10 Marleen Suelmann EAC De Spe...s Vrouwen 1:09,35 1:07,00 526
11 Maud Feenstra AV Hera Vrouwen 1:09,57 1:06,00 0
12 Krista IJspeerd Marathon P...r Vrouwen 1:10,62 1:05,00 0
Heleen Wildoer SAV Vrouwen DNF 59,52 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sabine Rutten VAV Vrouwen 2:17,56 2:19,00 821
2 Noor Kuilboer AV Hera Vrouwen 2:19,17 2:18,00 800
3 Heleen Wildoer SAV Vrouwen 2:19,85 2:18,00 792
4 Danique Bosgoed AV PEC 1910 Vrouwen 2:21,28 2:20,00 774
5 Martine Ligthart SAV Vrouwen 2:25,41 2:20,00 0
6 Yosta de Stigter CAV Energie Vrouwen 2:25,45 2:20,91 724
7 Hanne Hofmans AV Hera Vrouwen 2:27,10 2:28,00 0
8 Emma Trouw Marathon P...r Vrouwen 2:30,25 2:32,39 669
9 Amber van Mourik Marathon P...r Vrouwen 2:33,21 2:28,10 0
10 Jessica Keizer EAC De Spe...s Vrouwen 2:34,10 --- 628
11 Nicole Berghouwer AV Trias Vrouwen 2:34,49 2:30,00 624
12 Liannne Nootenboom CAV Energie Vrouwen 2:38,94 2:36,18 0
13 Monique Le Blansch AV Hollandia Vrouwen 2:43,59 2:47,37 535
14 Femke Kazemier VAV Vrouwen 3:11,16 --- 0
15 Frenchie de Kunder AV Hollandia Vrouwen 3:24,54 3:10,00 0



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sabine Rutten VAV Vrouwen 10:39,58 11:00,00 696
2 Lisanne Wiggers Marathon P...r Vrouwen 11:01,84 11:07,43 633
3 Lindsey Faken CAV Energie Vrouwen 11:09,55 10:37,70 612
4 Selma Borst AV Hera Vrouwen 11:34,48 11:20,00 548
5 Julia Eisen AV PEC 1910 Vrouwen 11:40,06 --- 534
6 Ilvia Hederik CAV Energie Vrouwen 11:50,03 11:50,66 0
7 Martine Ligthart SAV Vrouwen 11:52,01 11:43,00 505
8 Laurien te Nijenhuis Marathon P...r Vrouwen 12:14,32 12:32,06 0
9 Paulien Zwart-Kuin SAV Vrouwen 12:16,80 12:14,89 0
10 Jessica Keizer EAC De Spe...s Vrouwen 12:16,85 --- 449
11 Wilma van Wouw AV Hollandia Vrouwen 12:38,43 --- 402
12 Kirsten Zuurbier AV Trias Vrouwen 13:05,82 --- 347
13 Ayla Agasi AV Trias Vrouwen 14:41,12 --- 0
14 Joanne Drost VAV Vrouwen 15:07,10 --- 0



Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Djanne van...er Schaaf VAV Vrouwen 1:04,36 1:04,97 826
2 Lena Kater AV PEC 1910 Vrouwen 1:08,39 1:05,50 722
3 Emma van der Pal AV Trias Vrouwen 1:11,33 1:05,00 655
4 Linda Reus-Bakker SAV Vrouwen 1:12,54 1:15,00 628
5 Sophie den Ouden Marathon P...r Vrouwen 1:13,20 1:08,66 614
6 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 1:13,49 1:16,00 608
7 Susie Wittenbols CAV Energie Vrouwen 1:14,54 1:15,63 586
8 Nienke Westen AV Hollandia Vrouwen 1:15,03 1:10,00 577
9 Merel de Sain EAC De Spe...s Vrouwen 1:15,90 --- 559



Senioren vrouwen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 SAV Vrouwen (4x100m) SAV - Vsen 4 50,97 722
2 AV PEC 1910 Vrouwen (4x100m) AV PEC 1910 - Vsen 4 51,66 690
3 AV Trias Vrouwen (4x100m) AV Trias - Vsen 4 51,86 681
4 VAV Vrouwen (4x100m) VAV - Vsen 4 52,95 632
5 AV Hera Vrouwen (4x100m) AV Hera - Vsen 4 53,49 609
6 Marathon Pim Mulier Vrouwen (4x100m) Marathon Pim Mulier - Vsen 4 53,50 608
7 AV Hollandia Vrouwen (4x100m) AV Hollandia - Vsen 4 53,54 607
8 CAV Energie Vrouwen (4x100m) CAV Energie - Vsen 4 55,06 543
9 AAC `61 Vrouwen (4x100m) AAC `61 - Vsen 0 DNS 0
9 EAC De Sperwers Vrouwen (4x100m) EAC De Sperwers - Vsen 2 DNS 0
9 Fit Vrouwen (4x100m) Fit - Vsen 0 DNS 0
9 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x100m) Rotterdam Atletiek - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Danien ten Berge EAC De Spe...s Vrouwen 49,64 --- 908
2 Emma Boeve AV PEC 1910 Vrouwen 32,11 --- 636
3 Iris Nass AV PEC 1910 Vrouwen 30,67 --- 0
4 Jenny Geluk-Cardol AV Hera Vrouwen 30,13 30,08 601
5 Kara Zwagemaker SAV Vrouwen 29,78 --- 595
6 Lichelle Scholing Marathon P...r Vrouwen 28,31 --- 568
7 Merel de Sain EAC De Spe...s Vrouwen 28,02 --- 0
8 Hanny Bar... Jongejan AV Trias Vrouwen 27,88 --- 560
9 Femke Kazemier VAV Vrouwen 26,67 --- 537
10 Bertina den Hartog CAV Energie Vrouwen 25,48 --- 514
11 Lotte Braakman SAV Vrouwen 25,36 --- 0
12 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 25,35 28,00 0
13 Maritt Dolislager CAV Energie Vrouwen 24,56 --- 0
14 Maaike Huberts AV Hollandia Vrouwen 24,14 24,29 487
15 Renske de Vries Marathon P...r Vrouwen 23,60 --- 0
16 Freya Muller AV Hollandia Vrouwen 23,56 24,60 0
17 Cheyenne Spies VAV Vrouwen 20,91 --- 0
18 Melanie van der Most AV Trias Vrouwen 16,52 --- 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jessica Schilder AV Hera Vrouwen 14,65 16,24 875
2 Bertina den Hartog CAV Energie Vrouwen 10,61 --- 630
3 Freya Muller AV Hollandia Vrouwen 10,44 10,24 619
4 Nicole Berghouwer AV Trias Vrouwen 9,96 --- 587
5 Sarah Van Beilen AV PEC 1910 Vrouwen 9,43 --- 550
6 Emma Boeve AV PEC 1910 Vrouwen 9,22 --- 0
7 Lisette Wolf EAC De Spe...s Vrouwen 9,17 --- 532
8 Lichelle Scholing Marathon P...r Vrouwen 9,04 --- 523
9 Jenny Geluk-Cardol AV Hera Vrouwen 9,02 9,00 0
10 Lotte Braakman SAV Vrouwen 8,84 --- 508
11 Brenda Nieland EAC De Spe...s Vrouwen 8,65 --- 0
12 Maijke Huibers VAV Vrouwen 8,39 --- 475
13 Femke Hooiveld SAV Vrouwen 7,90 --- 0
14 Cheyenne Spies VAV Vrouwen 7,53 --- 0
15 Maaike Huberts AV Hollandia Vrouwen 7,38 7,48 0
16 Melanie van der Most AV Trias Vrouwen 7,22 --- 0
17 Marleen Klaver Marathon P...r Vrouwen 6,86 --- 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Susie Wittenbols CAV Energie Vrouwen 1,60 --- 832
2 Marloes Laan AV Trias Vrouwen 1,50 --- 726
2 Lotte van Diepen SAV Vrouwen 1,50 --- 726
2 Jolein Buijs VAV Vrouwen 1,50 1,60 726
5 Lois Nederveen AV Hollandia Vrouwen 1,45 1,45 672
6 Judith Kok SAV Vrouwen 1,45 --- 0
7 Renske de Vries Marathon P...r Vrouwen 1,45 --- 672
8 Nina Hol AV PEC 1910 Vrouwen 1,40 --- 615
8 Bente Scholman EAC De Spe...s Vrouwen 1,40 --- 615
10 Brenda Nieland EAC De Spe...s Vrouwen 1,35 --- 0
10 Susan van Sark Marathon P...r Vrouwen 1,35 --- 0
Marijke Langendijk AV Hera Vrouwen NM 1,50 0
Julia Eisen AV PEC 1910 Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marijke Langendijk AV Hera Vrouwen 3,30 3,30 726
2 Marjolein Klaren Marathon P...r Vrouwen 3,00 --- 622
3 Viola Hessels AV Hollandia Vrouwen 2,60 2,60 476
4 Iris Nass AV PEC 1910 Vrouwen 2,40 --- 398
5 Patty Mich... Burgman CAV Energie Vrouwen 2,20 --- 317
6 Marloes Laan AV Trias Vrouwen 2,10 --- 276
7 Kim Essen SAV Vrouwen 2,00 --- 233
Amy van de Werken VAV Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Djanne van...er Schaaf VAV Vrouwen 5,48 +0.0 m/s5,76 790
2 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vrouwen 5,06 +0.0 m/s--- 691
3 Krista IJspeerd Marathon P...r Vrouwen 4,87 +0.0 m/s--- 645
4 Susie Wittenbols CAV Energie Vrouwen 4,79 +0.2 m/s--- 626
5 Emma van der Pal AV Trias Vrouwen 4,71 -1.4 m/s--- 606
6 Nina Jager AV PEC 1910 Vrouwen 4,65 +1.8 m/s--- 0
7 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 4,60 +1.1 m/s4,60 579
8 Milou van der Schaaf Marathon P...r Vrouwen 4,55 +3.7 m/s--- 0
9 Bente Scholman EAC De Spe...s Vrouwen 4,49 +1.3 m/s--- 551
10 Viola Hessels AV Hollandia Vrouwen 4,46 +1.5 m/s4,70 543
11 Jessica Keizer EAC De Spe...s Vrouwen 4,42 +0.0 m/s--- 0
12 Femke Sikkink SAV Vrouwen 4,30 +0.2 m/s--- 502
13 Lois Nederveen AV Hollandia Vrouwen 4,06 +0.1 m/s4,00 0
14 Luna Braas SAV Vrouwen 4,02 +0.3 m/s--- 0
15 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 3,97 +0.0 m/s4,00 0
16 Liannne Nootenboom CAV Energie Vrouwen 3,80 +0.9 m/s--- 0
17 Maijke Huibers VAV Vrouwen 3,45 +1.4 m/s--- 0
18 Annelies van der Ven AV Trias Vrouwen 3,29 +2.7 m/s--- 0