Competitiestand Mannen 2e divisie Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
2 AV Hera Mannen AV Hera - Msen
Begeleider: Robin Korving / Rudy Bouwer
Jurylid: n.t.b.
13 7750
3 AV Sparta Mannen AV Sparta - Msen
Begeleider: Marnix Baelde
Jurylid: Peter Barnard
12 7607
1 AV NOVA Mannen Team 1 AV NOVA - Msen
Begeleider: Bram Berkhout
Jurylid: Jan Berkhout (voorkeur vertrek commissaris)
14 7522
4 Atledo Mannen Atledo - Msen
Begeleider: Kris Beerens
Jurylid: Tom Dalenberg (voorkeur verspringen of hoogspringen)
12 7340
10 ESAV Asterix Mannen Team 1 ESAV Asterix - Msen
Begeleider: Casper van der Putten
Jurylid: Sebastiaan van den Heuvel
11 7319
6 AV Spirit Oud Beijerland Mannen AV Spirit Oud Beijerland - Msen
Begeleider: Joey Blangé
Jurylid: Stephan Eekman
12 7198
5 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
Begeleider: Mark Mulder
Jurylid: Lisanne Brouwer
12 7011
7 AV De Gemzen Mannen AV De Gemzen - Msen
Begeleider: Jurian Onderdijk
Jurylid: Dirk Wigmans
10 6426
9 Marathon Pim Mulier Mannen Marathon Pim Mulier - Msen
Begeleider: Tom Benerink
Jurylid: Martin Platenkamp
14 6299
8 AV Heerenveen Mannen AV Heerenveen - Msen
Begeleider: Eddy Elinga
Jurylid: Gerda van Werkhooven
8 5956
11 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
Begeleider: Jan Voorberg
Jurylid: Karin van Deudekom: Voorkeur KOGEL
9 4845
12 ARV Achilles Mannen ARV Achilles - Msen
Begeleider: Joost Ketel
Jurylid: Ine Hondeveld (Voorkeur hoog- of verspringen)
5 3990

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Netanel Dorothea AV Sparta Mannen 10,99 +0.3 m/s10,92
2 Jeroen Piek AV Heerenveen Mannen 11,17 +0.3 m/s11,25
3 Maarten Emmaneel AV NOVA Ma...en Team 1 11,26 +0.3 m/s11,12
4 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 11,37 +0.3 m/s11,18
5 Koen Hoedjes AV Hera Mannen 11,53 +0.3 m/s11,21
6 Benno Snepvangers Atledo Mannen 11,59 +0.8 m/s11,64
7 Jasper Kroes AV NOVA Ma...en Team 1 11,65 +0.8 m/s11,86
8 Siem Sikkenga Marathon P...er Mannen 11,68 +0.3 m/s11,00
9 Romello Christiaan AV Hera Mannen 11,69 +0.3 m/s11,46
10 Niels Kok AV Flevo D...ta Mannen 11,82 +0.8 m/s11,67
11 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Mannen 11,86 +0.8 m/s11,80
12 Bart Hondeveld ARV Achilles Mannen 11,91 +0.5 m/s12,00
13 Jerome Brunink Marathon P...er Mannen 12,02 +0.3 m/s11,50
14 Nathan Kenswil AV Lycurgus Mannen 12,03 +0.5 m/s12,35
15 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 12,06 +0.8 m/s11,80
16 Denis Jolwa AV De Gemzen Mannen 12,10 +0.8 m/s11,97
16 Jelle Heijne ESAV Aster...en Team 1 12,10 +0.5 m/s12,15
18 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta Mannen 12,14 +0.5 m/s12,00
18 Niels van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 12,14 +0.8 m/s11,99
20 Sander Klaassen AV De Gemzen Mannen 12,27 +0.5 m/s12,18
21 Fernando ...ogendoorn AV Flevo D...ta Mannen 12,42 +0.5 m/s12,50
22 Ralph Jacobs Atledo Mannen 12,56 +0.5 m/s12,50

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Maarten Emmaneel AV NOVA Ma...en Team 1 22,57 +1.4 m/s21,94
2 Brett Duff AV Sparta Mannen 22,74 +1.4 m/s22,22
3 Romello Christiaan AV Hera Mannen 23,26 +1.4 m/s22,97
4 Kevin Deur AV Sparta Mannen 23,32 +1.4 m/s21,87
5 Bram Berkhout AV NOVA Ma...en Team 1 23,60 +1.5 m/s23,09
6 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 23,83 +1.4 m/s22,58
7 Sven van Leeuwen Marathon P...er Mannen 24,23 +1.5 m/s23,98
8 Joost Ketel ARV Achilles Mannen 24,24 +1.5 m/s24,00
8 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 24,24 +1.5 m/s23,40
10 Bram Denissen Atledo Mannen 24,27 +1.5 m/s23,93
11 Lars Philipsen AV Hera Mannen 24,36 +0.8 m/s25,18
12 Denis Jolwa AV De Gemzen Mannen 24,63 +0.8 m/s24,44
13 Brik van Dusseldorp Atledo Mannen 24,77 +0.8 m/s25,00
14 Matthijs Wezeman ESAV Aster...en Team 1 24,88 +0.8 m/s24,25
15 Fernando ...ogendoorn AV Flevo D...ta Mannen 25,02 +0.8 m/s25,00
16 Sil-Chris de Jong AV Heerenveen Mannen 25,18 +0.9 m/s---
17 Mees Tuijn AV Lycurgus Mannen 25,53 +0.9 m/s25,45
18 Steven Hanekamp AV De Gemzen Mannen 25,59 +0.9 m/s25,32
19 Youp Brouwer AV Flevo D...ta Mannen 26,90 +0.9 m/s27,00
Jeroen van Dijk AV Heerenveen Mannen DNS ---
Jean Mattijsen AV Spirit ...nd Mannen DNS 24,11
Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Mannen DNF 23,00
Siem Sikkenga Marathon P...er Mannen DNF 23,00

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Ronald Dekker AV Hera Mannen 49,62 51,63
2 Netanel Dorothea AV Sparta Mannen 50,92 48,12
3 Bram Berkhout AV NOVA Ma...en Team 1 50,95 50,52
4 Niels Kok AV Flevo D...ta Mannen 51,56 50,66
5 Daan Emmaneel AV NOVA Ma...en Team 1 51,92 52,49
6 Joeri Schreijer AV Spirit ...nd Mannen 51,93 50,90
7 Joren Oosterlaken AV Sparta Mannen 52,26 50,91
8 Jelle de Roon Atledo Mannen 52,62 50,50
9 Yvar Schoorlemmer Marathon P...er Mannen 53,14 52,00
10 Brik van Dusseldorp Atledo Mannen 53,84 53,00
11 Jordi Bot ESAV Aster...en Team 1 53,86 53,40
12 Niek Verdijck ESAV Aster...en Team 1 54,42 54,00
13 Bastiaan Hondema AV Lycurgus Mannen 54,62 55,31
14 Jurian Onderdijk AV De Gemzen Mannen 54,98 53,84
15 Rick Lambregts ARV Achilles Mannen 55,40 54,00
16 Sil-Chris de Jong AV Heerenveen Mannen 55,46 ---
17 Tom ten Bruggencate AV Hera Mannen 56,73 55,19
18 Ruben Baljon ARV Achilles Mannen 57,67 58,00
19 Wilco Jonker AV De Gemzen Mannen 58,62 57,00
20 Jaimy van ...Steenoven AV Flevo D...ta Mannen 59,21 56,00
21 Jordi Dommerholt AV Heerenveen Mannen 1:03,10 ---
Jean Mattijsen AV Spirit ...nd Mannen DNS 52,50
Branco van Minnen Marathon P...er Mannen DNS 49,99

Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Casper van...er Putten ESAV Aster...en Team 1 4:01,74 3:58,99
2 Tom Hoogeboom AV NOVA Ma...en Team 1 4:04,94 4:02,27
3 Koen Wiggers Marathon P...er Mannen 4:13,38 4:15,00
4 Bram Kielman AV Heerenveen Mannen 4:15,95 4:10,41
5 Ruud Beerepoot AV Hera Mannen 4:17,97 4:16,61
6 Thijs Zoon AV Flevo D...ta Mannen 4:19,01 4:23,00
7 Jaïr van Winkel Atledo Mannen 4:19,02 4:15,00
8 Marcel Tesselaar AV Hera Mannen 4:19,68 4:17,71
9 Tom Benerink Marathon P...er Mannen 4:21,37 4:15,00
10 Rick Lambregts ARV Achilles Mannen 4:24,33 4:13,41
11 Stefan Breet AV Flevo D...ta Mannen 4:26,34 4:22,00
12 Bas Mekking AV De Gemzen Mannen 4:28,60 4:20,00
13 Joeri Schreijer AV Spirit ...nd Mannen 4:29,13 4:32,04
14 Robin Kuiper AV Sparta Mannen 4:29,55 4:25,00
15 Niek Verdijck ESAV Aster...en Team 1 4:30,20 4:25,00
16 Teun Beers AV NOVA Ma...en Team 1 4:31,77 4:30,00
17 Jan-Pieter Mondria AV De Gemzen Mannen 4:37,16 4:35,00
18 Thijs van Daal AV Sparta Mannen 4:41,54 4:25,00
19 Wouter Stokkermans Atledo Mannen 4:51,78 4:30,00
20 Ruben Baljon ARV Achilles Mannen 4:55,34 4:46,00
21 Jordi Dommerholt AV Heerenveen Mannen 5:01,15 4:49,00
22 Thijs van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 5:05,59 4:54,65
Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus Mannen DNS 4:32,01

Uitslagen 400 meter horden (91cm) Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Ronald Dekker AV Hera Mannen 56,59 54,86
2 Jarno de Groot AV Flevo D...ta Mannen 56,88 56,00
3 Joren Oosterlaken AV Sparta Mannen 58,34 58,00
4 Lars van der Pluym Marathon P...er Mannen 58,77 ---
5 Niels van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 58,99 57,49
6 Rene Tijm AV NOVA Ma...en Team 1 59,25 57,52
7 Benno Snepvangers Atledo Mannen 1:00,75 57,50
8 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 1:01,32 56,00
9 Sander Klaassen AV De Gemzen Mannen 1:03,13 1:04,00
10 Hilbert de Haan AV Heerenveen Mannen 1:11,59 ---

Uitslagen 3000 meter steeplechase (91cm) Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Casper van...er Putten ESAV Aster...en Team 1 9:53,24 9:59,00
2 Pepijn Smilda AV Hera Mannen 10:08,34 10:15,00
3 Mart-Ruben Nijhuis Marathon P...er Mannen 10:16,76 10:09,00
4 Kjell de Groot AV Flevo D...ta Mannen 10:29,19 10:45,00
5 Martijn Flipsen Atledo Mannen 10:42,25 11:00,00
6 Bas Mekking AV De Gemzen Mannen 10:55,09 ---
7 Marnix Baelde AV Sparta Mannen 11:02,61 ---
8 Martijn Jorritsma AV NOVA Ma...en Team 1 11:20,44 11:30,00
9 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 12:11,12 10:29,67
Jeroen van Dijk AV Heerenveen Mannen DNS ---

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Thomas van Ophem AV Hera Mannen 68,05 80,70
2 Daniël va...der Stege AV Flevo D...ta Mannen 53,96 ---
3 Sven Markesteijn AV Spirit ...nd Mannen 52,42 51,52
4 Rik Hopmans ESAV Aster...en Team 1 48,05 ---
5 Mark Schellekens Atledo Mannen 47,86 ---
6 Luc Constandse AV Spirit ...nd Mannen 47,43 51,50
7 Ricardo Verheijen AV De Gemzen Mannen 46,71 ---
8 Erik Tesselaar AV NOVA Ma...en Team 1 46,64 ---
9 Thijs Meershoek AV Sparta Mannen 45,55 ---
10 Lars van der Pluym Marathon P...er Mannen 44,23 ---
11 Ivo Willemsen AV Sparta Mannen 41,20 ---
12 Gerwin de Haan AV Heerenveen Mannen 40,87 ---
13 Jesse Pupping AV Lycurgus Mannen 40,22 39,81
14 Jorg Ootjers AV NOVA Ma...en Team 1 40,12 ---
15 Steven Hanekamp AV De Gemzen Mannen 39,61 ---
16 Glenn Pols Atledo Mannen 39,33 ---
17 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 39,01 ---
18 Sander Klaver Marathon P...er Mannen 38,57 ---
19 Robin van der Stege AV Flevo D...ta Mannen 36,27 ---
Thomas Reep ESAV Aster...en Team 1 DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Eddy Cardol AV Hera Mannen 14,26 15,66
2 Ivo Willemsen AV Sparta Mannen 13,00 ---
3 Léon Mak AV De Gemzen Mannen 12,86 ---
4 Floris-Jan... den Hoek ESAV Aster...en Team 1 12,25 ---
5 Aiko Staudt Marathon P...er Mannen 11,32 ---
6 Ricardo Verheijen AV De Gemzen Mannen 11,28 ---
7 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Mannen 11,20 11,16
8 Rody Kiekens AV NOVA Ma...en Team 1 11,15 ---
9 Glenn Pols Atledo Mannen 10,95 ---
10 Kay Geerlings AV Spirit ...nd Mannen 10,93 11,54
11 Daniël va...der Stege AV Flevo D...ta Mannen 10,45 ---
12 Jorg Ootjers AV NOVA Ma...en Team 1 10,12 ---
13 Jorick Melgers AV Sparta Mannen 10,04 ---
14 Rienk Kan AV Heerenveen Mannen 9,81 ---
15 Rik Hopmans ESAV Aster...en Team 1 9,74 ---
16 Tim Schellekens Atledo Mannen 9,31 ---
17 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 9,16 ---
18 Robin van der Stege AV Flevo D...ta Mannen 8,35 ---
Sebastiaan Huijs AV Hera Mannen DNS 12,52
Cor Troost AV Spirit ...nd Mannen DNS 11,30
Sander Klaver Marathon P...er Mannen DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Lekan Dalenberg Atledo Mannen 1,95 ---
2 Gerwin de Haan AV Heerenveen Mannen 1,90 ---
2 Martijn Kroes AV NOVA Ma...en Team 1 1,90 ---
2 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 1,90 2,02
5 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Mannen 1,85 1,85
5 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 1,85 ---
7 Joost Ketel ARV Achilles Mannen 1,80 ---
7 Marijn de Wit AV Spirit ...nd Mannen 1,80 1,85
9 Levi van Diest AV Lycurgus Mannen 1,75 ---
9 Tijs Hofmann AV NOVA Ma...en Team 1 1,75 ---
9 Ralph Jacobs Atledo Mannen 1,75 ---
9 Matthijs Wezeman ESAV Aster...en Team 1 1,75 ---
9 Jarno de Groot AV Flevo D...ta Mannen 1,75 ---
9 Jerome Brunink Marathon P...er Mannen 1,75 ---
9 Milo Lammertink Marathon P...er Mannen 1,75 ---
16 Martijn Geerts AV Sparta Mannen 1,70 ---
16 Arnout Mak AV De Gemzen Mannen 1,70 ---
16 Devin van den Berg AV Flevo D...ta Mannen 1,70 ---
19 Robin Korving AV Hera Mannen 1,65 1,70
Lars Hierck AV Hera Mannen DNS 1,80

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Lekan Dalenberg Atledo Mannen 6,68 +0.0 m/s---
2 Kjell Wolters AV Lycurgus Mannen 6,41 +0.4 m/s6,40
3 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 6,34 +0.0 m/s---
4 Brett Duff AV Sparta Mannen 6,33 +2.4 m/s---
5 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 6,18 +0.0 m/s6,60
6 Rienk Kan AV Heerenveen Mannen 6,07 +1.5 m/s---
7 Wouter Schouwenaar AV Flevo D...ta Mannen 5,83 -0.1 m/s---
8 Jesse Smit AV NOVA Ma...en Team 1 5,82 +0.0 m/s---
9 Martijn Kroes AV NOVA Ma...en Team 1 5,81 +0.0 m/s---
10 Levi van Diest AV Lycurgus Mannen 5,49 +0.0 m/s5,32
11 Rene van Benthem Marathon P...er Mannen 5,45 +0.4 m/s---
12 Arnout Mak AV De Gemzen Mannen 5,44 +0.0 m/s---
13 Robin Korving AV Hera Mannen 5,38 +0.0 m/s5,67
14 Bram Denissen Atledo Mannen 5,26 +1.2 m/s---
15 Michael Herijgers Marathon P...er Mannen 5,08 +0.0 m/s---
16 Wilco Jonker AV De Gemzen Mannen 4,63 +0.0 m/s---
17 Jelle Heijne ESAV Aster...en Team 1 3,48 -0.3 m/s---
Martijn Geerts AV Sparta Mannen DNS ---
Koen Hoedjes AV Hera Mannen DNS 5,66
Bart Hondeveld ARV Achilles Mannen DNS ---