Uitslagen 3e kerstdag werpwedstrijd 2018 (Kerstwerpen)

Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Hein Pieters AAC 39,38 38,48 31,79 X 38,06 39,38 ---
2 Levi Verver AV Fortuna X 35,58 35,21 37,75 35,67 37,75 38,00
3 Joris Pals AV Feniks X X X X 37,39 37,39 ---
Daan Schade Flevo Delta X X X X X NM ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta X X X X X 14,01 14,01 ---
2 Joris Pals AV Feniks 12,54 12,29 X X 12,12 11,67 12,54 ---



Jongens Junior A - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Joris Pals AV Feniks X X X X 53,69 53,69 ---
2 Daan Schade Flevo Delta 46,63 49,38 49,96 48,89 52,63 52,63 ---
3 Bram van der Laan GACH 37,65 39,62 X 40,07 X 40,07 49,85
4 Hein Pieters AAC X X X X 33,99 33,99 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Hera X X 45,92 X 43,80 45,92 ---
2 Bjorn van der Velden HLLS 24,60 24,60 X X 28,10 28,10 ---
3 Sebastiaan Keijzer AAV `36 X 19,85 21,65 23,76 23,12 23,76 ---
4 Tim Weber Almere `81 15,55 X X 18,35 20,37 20,37 ---
Yoram Vriezen GACH - DNS 40,00
Taron Punt PAC - DNS ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Hera 14,57 14,54 14,27 15,08 14,78 14,65 15,08 ---
2 Bjorn van der Velden HLLS X X X X 9,98 X 9,98 ---
3 Tim Weber Almere `81 8,90 9,26 9,56 9,21 X 9,11 9,56 ---
4 Sebastiaan Keijzer AAV `36 8,67 8,22 8,29 7,04 7,93 8,46 8,67 ---
Sonny Meijers AAC X X X X X X NM 14,34
Yoram Vriezen GACH - DNS 11,50
Taron Punt PAC - DNS ---



Jongens Junior B - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Piter Nijboer AV Impala 39,71 41,05 X X 41,05 ---
Sonny Meijers AAC X X X X X NM 39,08



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Siebe Pals AV Feniks 36,04 36,09 35,41 31,85 X 36,09 36,59
2 Milo de Langen AV Feniks X 31,03 25,81 X 28,14 31,03 ---
3 Ridzerd Punt PAC X X 26,74 X X 26,74 ---
Bas Nolsen Tempo AV X X X X X NM 41,89
Alje Stip De Spartaan X X X X X NM 36,24



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Milo de Langen AV Feniks X 11,38 11,49 11,29 11,99 12,31 12,31 ---
2 Bas Nolsen Tempo AV 10,53 10,00 11,31 X 10,41 11,31 ---
3 Ridzerd Punt PAC 10,15 8,83 10,04 X 10,12 X 10,15 ---
4 Siebe Pals AV Feniks 9,55 8,83 9,55 9,48 8,91 8,84 9,55 ---
5 Jasper Boelhouwer AV 1923 9,05 9,16 8,13 8,34 8,47 9,00 9,16 ---
6 Alje Stip De Spartaan 6,81 8,29 7,06 7,72 8,13 7,72 8,29 ---
Mink Hageman AV Atos - DNS ---



Jongens Junior C - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Bas Nolsen Tempo AV X 35,03 X X 33,58 35,03 ---
2 Siebe Pals AV Feniks X X 30,85 X 30,92 30,92 31,85



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Tyrone Lak AV Lycurgus 23,33 21,21 22,77 X X 23,33 ---
2 Aaron Ponne SAV 19,34 X X 22,04 20,30 22,04 ---
3 Florian Vriezen GACH 21,28 X X 18,13 19,73 21,28 22,00
4 Teunis Pieters AAC 19,38 16,80 X 19,20 X 19,38 ---
Jessy Struijs SAV X X X X X NM ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Aaron Ponne SAV 10,15 9,43 8,75 9,12 9,65 8,71 10,15 ---
2 Florian Vriezen GACH 7,81 9,25 9,01 8,60 8,19 X 9,25 9,66
3 Jessy Struijs SAV 8,01 8,35 7,55 7,72 6,79 7,44 8,35 ---
4 Tyrone Lak AV Lycurgus 7,77 7,20 7,98 7,89 7,39 7,01 7,98 ---



Jongens Junior D - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Casper Sollman GACH 29,47 28,36 X X 29,47 ---
2 Aaron Ponne SAV 23,02 23,32 X 23,65 22,39 23,65 ---
3 Tyrone Lak AV Lycurgus X 19,54 18,52 X X 19,54 ---



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Frans de Laat HLLS 31,59 X 31,50 33,16 31,89 33,16 ---
2 Cor Nijhoff AV Atverni 31,96 32,21 29,40 28,95 27,80 32,21 ---
3 Jeroen Staartjes Almere `81 X 30,74 29,77 26,59 28,13 30,74 ---
4 Koen de Langen AV Feniks 24,40 18,89 20,55 X 21,57 24,40 ---
5 Richard Weber Almere `81 X 14,65 17,94 X 19,00 19,00 ---
Zeger Knipmeijer Altis - DNS 21,00
Arjen de Boer Haag - DNS ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frans de Laat HLLS 12,59 12,38 12,07 12,09 X X 12,59 ---
2 Jeroen Staartjes Almere `81 11,00 11,36 11,25 10,31 11,94 11,06 11,94 ---
3 Koen de Langen AV Feniks 8,37 8,22 8,42 8,16 8,44 8,74 8,74 ---
4 Richard Weber Almere `81 X X X 7,28 8,35 X 8,35 ---
Arjen de Boer Haag - DNS ---



Masters mannen - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Martin Wijand AAC 41,44 X 42,81 X 43,40 43,40 49,89
2 Frans de Laat HLLS 33,54 33,31 34,21 X 34,21 ---
3 Cor Nijhoff AV Atverni 32,66 30,79 X 31,20 29,92 32,66 ---
4 Jeroen Staartjes Almere `81 27,17 28,49 25,64 X 28,49 ---
5 Richard Weber Almere `81 20,51 22,77 21,88 X 22,77 ---
6 John Bleecke Almere `81 17,55 X 18,02 18,16 17,07 18,16 ---
Zeger Knipmeijer Altis - DNS 14,00



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Tiny Hellendoorn Isala `96 31,48 30,93 27,12 32,19 X 32,19 ---
2 Mirjam Ab... de Groot AV Edam 29,60 30,50 29,26 X 29,66 30,50 ---
3 Anja Klun...önberger Nijmegen 21,51 21,31 19,47 21,59 22,69 22,69 ---
4 Janine Scherpenberg Almere `81 16,65 18,42 17,74 18,42 19,58 19,58 ---
5 Milja van Dael Tempo AV 17,12 15,68 16,23 18,66 18,39 18,66 ---
6 Maaike Knipmeijer Altis 18,31 15,41 17,83 17,11 15,74 18,31 18,06
7 Cindy Web...inkholder Almere `81 X 16,56 16,95 X X 16,95 ---
Ingrid Zuijdervliet AV Zuidwal - DNS ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tiny Hellendoorn Isala `96 10,86 11,25 10,67 11,25 10,90 11,25 11,25 ---
2 Mirjam Ab... de Groot AV Edam 10,61 10,74 10,24 10,23 10,27 X 10,74 ---
3 Anja Klun...önberger Nijmegen 8,40 8,44 7,73 8,31 8,02 8,50 8,50 ---
4 Cindy Web...inkholder Almere `81 7,75 7,83 X 7,35 7,17 6,31 7,83 ---
5 Janine Scherpenberg Almere `81 6,39 6,46 6,59 6,88 6,89 6,56 6,89 ---
6 Milja van Dael Tempo AV 6,42 6,17 X 6,25 5,63 X 6,42 ---
Ingrid Zuijdervliet AV Zuidwal - DNS ---
Miranda van der Mey PAC - DNS ---



Masters vrouwen - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Tiny Hellendoorn Isala `96 33,80 35,13 33,20 33,27 35,41 35,41 ---
2 Annie van Anholt AV Attila 26,42 30,99 X 34,01 30,94 34,01 ---
3 Iris Steverink AV Phoenix 28,38 28,31 28,77 27,91 29,00 29,00 29,86
4 Danielle Verkade AV Phoenix 23,15 X 21,51 22,63 X 23,15 26,00
5 Anja Klun...önberger Nijmegen 22,84 21,92 20,16 X 20,69 22,84 ---
6 Cindy Web...inkholder Almere `81 21,94 20,04 X X 21,94 ---
7 Maaike Knipmeijer Altis 17,27 16,46 X 16,53 16,91 17,27 17,48
Ingrid Zuijdervliet AV Zuidwal - DNS ---
Miranda van der Mey PAC - DNS ---



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Dara Obot Haag X 40,25 39,65 36,47 40,88 40,88 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Lotte Smink PAC 45,67 44,23 42,21 44,53 X 45,67 ---
2 Dara Obot Haag 44,02 43,33 X 40,87 40,88 44,02 ---
3 Shanella Bleecke Almere `81 36,92 35,29 33,25 34,79 36,92 ---
4 Marloes Abbink Almere `81 27,89 X X 25,95 X 27,89 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Linde van Dijken VAV 20,84 21,25 22,79 20,50 20,46 22,79 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Nienke Overgoor HLLS 10,13 9,24 10,98 9,73 8,69 9,66 10,98 ---
2 Linde van Dijken VAV 8,41 9,00 8,09 9,21 9,24 9,30 9,30 ---



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Nienke Overgoor HLLS 31,18 X 31,82 X X 31,82 ---
2 Simone Schouws Phanos 28,14 30,03 26,86 24,84 25,02 30,03 28,44
3 Linde van Dijken VAV 19,34 17,47 16,86 - 19,34 ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Tessa de Wit De Spartaan 18,14 25,33 20,51 19,44 19,62 25,33 26,25
2 Lisanne Boot HLLS X X 21,10 23,89 X 23,89 ---
3 Esmée Weber Almere `81 17,37 18,20 20,87 22,11 21,33 22,11 ---
4 Emma Kamer HLLS X 15,62 17,98 18,41 X 18,41 ---
5 Yassira Ahraoui AV Sparta 14,56 15,78 18,00 17,76 18,32 18,32 ---
6 Meike Leenders VAV X X 18,17 17,40 17,14 18,17 ---
7 Ayla Vording AV Sparta X X 18,03 15,67 17,25 18,03 ---
8 Marith Scherpenberg Almere `81 X 14,84 13,02 14,04 14,23 14,84 ---
Anna Jebose AAC - DNS ---
Femke van Schalkwijk AV Astylos - DNS ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tessa de Wit De Spartaan 9,59 8,96 9,81 9,11 9,30 9,12 9,81 10,07
2 Esmée Weber Almere `81 9,39 9,07 9,75 9,51 9,01 9,18 9,75 ---
3 Anna Jebose AAC X X 9,70 X X X 9,70 ---
4 Lisanne Boot HLLS 9,03 9,38 7,66 8,44 7,10 8,61 9,38 ---
5 Meike Leenders VAV 7,17 8,38 8,13 7,56 7,20 6,70 8,38 ---
6 Emma Kamer HLLS 7,23 7,48 7,90 7,67 7,42 6,51 7,90 ---
7 Marith Scherpenberg Almere `81 6,88 7,69 7,08 6,57 7,13 6,61 7,69 ---
8 Yassira Ahraoui AV Sparta 6,94 6,87 6,96 6,57 6,34 6,00 6,96 ---
Femke van Schalkwijk AV Astylos - DNS ---



Meisjes Junior C - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Anna Jebose AAC 37,48 37,96 38,48 34,38 38,37 38,48 ---
2 Esmée Weber Almere `81 28,71 29,45 29,21 29,20 29,45 ---
3 Tessa de Wit De Spartaan 21,42 X X X 18,97 21,42 21,13
4 Ayla Vording AV Sparta 13,09 13,86 X 14,69 14,46 14,69 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Arianne Punt PAC X X X 21,82 19,56 21,82 ---
2 Louise Staartjes Almere `81 16,65 X 13,90 12,14 X 16,65 ---
3 Mounia Ahraoui AV Sparta X 16,27 16,51 16,63 X 16,63 ---
4 Carmen Van Soest GACH 11,33 13,97 13,02 13,56 14,63 14,63 22,51



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Arianne Punt PAC 8,74 X 7,69 7,51 7,46 7,18 8,74 ---
2 Rosa Matthijssen Phanos X 7,83 7,66 X 8,21 7,92 8,21 ---
3 Carmen Van Soest GACH 7,43 6,65 6,09 6,82 6,60 6,72 7,43 7,96
4 Mounia Ahraoui AV Sparta 5,15 5,49 6,55 7,01 6,59 6,39 7,01 ---
5 Louise Staartjes Almere `81 5,95 6,47 6,40 5,91 6,15 6,86 6,86 ---
Hanna van der Mey PAC - DNS ---



Meisjes Junior D - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Louise Staartjes Almere `81 16,94 16,97 X 17,10 17,10 ---
Hanna van der Mey PAC - DNS ---



Neo-senioren mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Alex Wildeboer VTLS 28,52 X 25,62 25,60 X 28,52 27,34



Neo-senioren mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alex Wildeboer VTLS 8,53 X 9,03 9,07 9,51 8,65 9,51 9,70



Neo-senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Luuk Vos Leiden 55,83 X 53,68 57,15 X 57,15 ---
2 Bjarne Aelbers Rotterdam X 48,98 X X 49,35 49,35 ---
3 Alex Wildeboer VTLS X X 15,56 15,95 19,04 19,04 ---
Stef Tapking GACH X X X X - NM ---



Neo-senioren vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Neo-senioren vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Neo-senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Marije Efdee Leiden X 46,53 47,81 X X 47,81 52,21
2 Robin Post AV Hera X X X X 40,60 40,60 40,59
3 Marieke Van der Laan GACH 38,41 37,27 31,29 36,15 37,29 38,41 ---
4 Margo Heurman HAAS 18,37 15,87 16,49 16,58 17,37 18,37 18,07



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Michael Ketting AV Fortuna X 32,18 X X X 32,18 ---
2 Joris Beintema VTLS 19,38 X 22,97 X 20,58 22,97 ---
Stephan Dekker ARV Ilion - DNS ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joris Beintema VTLS 7,78 7,61 7,34 7,48 6,97 7,39 7,78 ---



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Dennis Hemelaar AAC 56,49 X X 56,33 X 56,49 ---
2 Joris Beintema VTLS 17,41 18,59 17,16 18,07 17,48 18,59 ---