Uitslagen Junioren B Finale [2018]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nsikak Ekpo Haag Atlet...ns Team 1 11,19 -1.3 m/s11,00 759
2 Pim van Bakel Prins Hend...k Jongens 11,45 -1.3 m/s10,95 699
3 Henrik Kok Altis Jongens Team 1 11,46 -1.3 m/s11,33 697
4 Jonathan Pronk Haag Atlet...ns Team 1 11,51 -1.3 m/s11,20 0
5 Damian Felter PAC Jongens Team 1 11,51 -1.3 m/s11,44 685
6 Julian Jansen AV NOP Jongens 11,65 -1.3 m/s11,29 654
7 Riq de Wit Eindhoven ...k Jongens 11,67 -1.3 m/s11,52 650
8 Julian van Meggelen AV De Spar...n Jongens 11,79 -1.3 m/s11,56 624
9 Gabriël ...rnelissen GAC Hilver...m Jongens 11,83 -1.9 m/s11,68 616
10 Matthew Klaver Phanos Jon...ns Team 1 11,88 -1.9 m/s11,64 605
11 Jasper Cobussen Eindhoven ...k Jongens 11,98 -1.9 m/s11,56 0
12 Jasper Oele PAC Jongens Team 1 12,14 -1.9 m/s11,86 0
13 Arther Kuwas Fortius Jongens 12,19 -1.9 m/s11,71 542
14 Marvin Lamers Spado Jongens Team 1 12,23 -2.2 m/s12,22 534
15 Patrick Meskes Altis Jongens Team 1 12,29 -1.9 m/s11,83 0
16 Tobias van Ee GAC Hilver...m Jongens 12,32 -1.9 m/s11,90 0
17 Jesper van Meer Spado Jongens Team 1 12,49 -1.9 m/s11,98 0
18 Yannick de Burbure Fortius Jongens 12,69 -2.2 m/s12,00 0
19 Kaj Casias Phanos Jon...ns Team 1 12,75 -2.2 m/s12,36 0
20 Lars van Velzen Prins Hend...k Jongens 12,95 -2.2 m/s12,54 0
21 Merlijn van der Lans AV De Spar...n Jongens 13,07 -2.2 m/s12,50 0
22 Wesley de Jong AV NOP Jongens 13,81 -2.2 m/s13,74 0
23 Sam Reukers AV Edam Jongens 13,92 -2.2 m/s13,37 241



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Pim van Bakel Prins Hend...k Jongens 50,28 51,50 793
2 Henrik Kok Altis Jongens Team 1 50,29 49,36 792
3 Juno Schuwer Eindhoven ...k Jongens 51,04 51,62 760
4 Mark Heiden PAC Jongens Team 1 51,69 51,99 732
5 Joris van den Hoven Altis Jongens Team 1 52,06 53,44 0
6 Lars Adriaanse Haag Atlet...ns Team 1 52,32 52,00 706
7 Bas Meeuwenoord AV De Spar...n Jongens 52,43 52,03 701
8 Jack Abernethy Eindhoven ...k Jongens 52,71 53,25 0
9 Robin Boersma AV NOP Jongens 52,85 52,40 684
10 Quinten van der Elst Fortius Jongens 52,99 51,55 679
11 Ferrie Hamer Haag Atlet...ns Team 1 54,15 52,00 0
12 Wester Zaal Phanos Jon...ns Team 1 54,71 53,52 612
13 Job Visscher Spado Jongens Team 1 55,43 53,80 586
14 Thijmen Hakenkruger GAC Hilver...m Jongens 56,15 53,50 560
15 Raphaël ...bbelstein Prins Hend...k Jongens 56,43 53,77 0
16 Stijn Lammers AV De Spar...n Jongens 57,19 59,99 0
17 Erik Stok PAC Jongens Team 1 57,86 56,65 0
18 Jonathan Venema AV NOP Jongens 58,77 58,00 0
19 Ivar de Koning Fortius Jongens 58,97 55,00 0
20 Matthijs Verbeek Spado Jongens Team 1 59,25 57,58 0
21 Tjalling Galema GAC Hilver...m Jongens 59,50 59,50 0
22 Jelle Miedema Phanos Jon...ns Team 1 59,66 55,00 0
23 Aaike Bouma AV Edam Jongens 1:02,90 --- 346



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jens Peeters Eindhoven ...k Jongens 4:06,39 4:02,69 763
2 Max van Groeningen GAC Hilver...m Jongens 4:06,81 4:10,00 760
3 Kjell Segers Eindhoven ...k Jongens 4:14,54 4:10,07 0
4 Nelson Johnson Haag Atlet...ns Team 1 4:15,75 4:25,00 691
5 Luco van Bergen Phanos Jon...ns Team 1 4:23,69 4:17,27 633
6 Tibo Visser Fortius Jongens 4:24,28 --- 629
7 Friso Lyppens Haag Atlet...ns Team 1 4:29,71 4:20,00 0
8 Jonathan Venema AV NOP Jongens 4:30,69 4:36,00 585
9 Laurens te Booy Prins Hend...k Jongens 4:32,88 4:33,33 570
10 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens 4:33,10 4:33,32 569
11 Tom Fobbe PAC Jongens Team 1 4:33,42 4:31,97 567
12 Stan de Deugd Spado Jongens Team 1 4:35,25 4:33,90 555
13 Gijs de Haan PAC Jongens Team 1 4:35,75 4:21,40 0
14 Stijn van Essen Altis Jongens Team 1 4:36,81 4:36,86 545
15 Jelle Hooijberg AV Edam Jongens 4:36,82 4:28,97 545
16 Lars Mol GAC Hilver...m Jongens 4:45,14 4:48,00 0
17 Aaike Bouma AV Edam Jongens 4:45,93 4:44,66 0
18 Jarik van de Mast Altis Jongens Team 1 4:46,61 4:43,27 0
19 Teun van Hassel Spado Jongens Team 1 4:50,92 4:35,00 0
20 Stijn Lammers AV De Spar...n Jongens 4:54,38 5:15,00 0
21 Jelle Miedema Phanos Jon...ns Team 1 4:57,33 4:40,40 0
Wesley de Jong AV NOP Jongens DNF 5:10,00 0



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Jansons Altis Jongens Team 1 13,82 -0.5 m/s13,64 985
2 Mark Heiden PAC Jongens Team 1 14,11 -0.5 m/s14,02 949
3 Sven Roosen Eindhoven ...k Jongens 14,23 -0.5 m/s13,82 935
4 Marnix Kolkman AV Edam Jongens 14,46 -0.5 m/s14,44 908
5 Robin Boersma AV NOP Jongens 14,77 -0.5 m/s14,53 873
6 David Cairo Phanos Jon...ns Team 1 15,07 -0.5 m/s15,13 841
7 Ferrie Hamer Haag Atlet...ns Team 1 15,11 -1.0 m/s14,60 837
8 Luc Blank GAC Hilver...m Jongens 15,36 -1.0 m/s14,99 811
9 Benjamin Coolen Haag Atlet...ns Team 1 15,36 -1.0 m/s14,90 0
10 Rogier Derksen PAC Jongens Team 1 15,62 -1.0 m/s14,98 0
11 Jip Haest Spado Jongens Team 1 15,68 -0.5 m/s15,67 779
12 Julian van Meggelen AV De Spar...n Jongens 15,84 -0.5 m/s15,70 764
13 Tobias van Ee GAC Hilver...m Jongens 16,01 -0.5 m/s15,18 0
14 Floris Nolet Prins Hend...k Jongens 16,66 -0.3 m/s16,24 689
15 Tibo Visser Fortius Jongens 16,68 -1.0 m/s15,01 688
16 Marcus Melenhorst Altis Jongens Team 1 16,75 -0.5 m/s16,20 0
17 Romke Wielstra AV NOP Jongens 17,55 -0.3 m/s17,40 0
18 Marnix Hettema AV De Spar...n Jongens 19,03 -0.3 m/s18,50 0
19 Daan Hultermans Spado Jongens Team 1 20,24 -0.3 m/s18,87 0



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJB 4 43,94 808
2 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJB 4 44,07 800
3 Altis Jongens Team 1 (4x100m) Altis - JJB 4 44,26 789
4 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 44,37 782
5 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJB 4 45,06 741
6 GAC Hilversum Jongens (4x100m) GAC Hilversum - JJB 4 45,95 691
7 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 46,21 676
8 Fortius Jongens (4x100m) Fortius - JJB 4 46,49 661
9 Phanos Jongens Team 1 (4x100m) Phanos - JJB 4 47,17 624
10 Spado Jongens Team 1 (4x100m) Spado - JJB 4 48,63 549
11 AV NOP Jongens (4x100m) AV NOP - JJB 4 50,25 471
12 AV Edam Jongens (4x100m) AV Edam - JJB 4 51,55 411



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens X 53,19 X X 53,19 63,20 675
2 Tim de Greef Altis Jongens Team 1 48,04 52,84 52,51 51,71 52,84 --- 671
3 Julian Jansen AV NOP Jongens 42,61 X 47,57 51,05 51,05 --- 647
4 Dario Podda Haag Atlet...ns Team 1 X X X 50,95 50,95 --- 646
5 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 45,05 X 49,23 49,59 49,59 --- 0
6 Max Guit AV Edam Jongens 38,14 X 49,53 X 49,53 52,79 627
7 Robin Beks Eindhoven ...k Jongens 46,45 44,77 45,80 42,18 46,45 46,32 584
8 Robbert Maas Spado Jongens Team 1 X 44,40 38,76 43,63 44,40 --- 556
9 Mats Merkelbach Prins Hend...k Jongens 44,05 43,41 41,60 - 44,05 --- 551
10 Rogier Derksen PAC Jongens Team 1 41,84 39,38 34,77 41,12 41,84 --- 518
11 Willem Olsthoorn AV De Spar...n Jongens 41,36 33,48 36,53 36,43 41,36 43,05 511
12 Max van Velzen Prins Hend...k Jongens 39,45 39,77 X 41,15 41,15 --- 0
13 Finn Joosten Fortius Jongens 38,62 41,12 39,67 37,14 41,12 --- 508
14 Lars van Vught Altis Jongens Team 1 35,79 40,24 X X 40,24 --- 0
15 Daniel Erbe Gomez Phanos Jon...ns Team 1 31,35 36,37 X X 36,37 --- 435
16 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven ...k Jongens X 36,20 33,49 35,42 36,20 --- 0
17 Wessel den Engelse PAC Jongens Team 1 X 34,19 35,68 29,98 35,68 --- 0
18 Niels de Boer GAC Hilver...m Jongens X X 28,50 29,97 29,97 32,30 0
Merlijn van der Lans AV De Spar...n Jongens X X X X NM 30,50 0



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Tim de Greef Altis Jongens Team 1 45,65 46,74 45,88 43,85 46,74 --- 814
2 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 44,53 43,98 41,18 X 44,53 --- 773
3 Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 34,30 X X 43,37 43,37 --- 751
4 Marten Prince Altis Jongens Team 1 40,99 41,08 X X 41,08 --- 0
5 Sven Roosen Eindhoven ...k Jongens 39,47 X X 36,99 39,47 40,91 675
6 Marnix Kolkman AV Edam Jongens X X 38,62 X 38,62 42,33 658
7 Mats Merkelbach Prins Hend...k Jongens 35,78 34,24 X 37,50 37,50 --- 636
8 Youri Fransen GAC Hilver...m Jongens 36,00 33,89 37,15 X 37,15 39,30 629
9 Enrico Loof AV NOP Jongens X 29,57 35,21 X 35,21 --- 588
10 Finn Joosten Fortius Jongens X 27,06 33,14 34,96 34,96 --- 583
11 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 26,64 32,10 34,84 25,66 34,84 --- 580
12 Enrique van Zutven Prins Hend...k Jongens 30,51 33,66 34,36 34,78 34,78 --- 0
13 Sam de Paauw Haag Atlet...ns Team 1 33,62 34,09 27,53 32,23 34,09 --- 0
14 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 29,52 X 32,94 31,91 32,94 --- 0
15 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens X 31,42 X 30,65 31,42 39,00 0
16 Willem Olsthoorn AV De Spar...n Jongens 23,84 X 27,19 28,42 28,42 32,78 438
17 Jens Peeters Eindhoven ...k Jongens 22,45 23,34 X 26,34 26,34 --- 0
18 Mick Baldew Phanos Jon...ns Team 1 X X X 24,01 24,01 --- 330
19 Sven Hazenoot AV De Spar...n Jongens 23,89 X X 23,32 23,89 28,13 0
20 Daniel Erbe Gomez Phanos Jon...ns Team 1 19,18 19,03 X 18,45 19,18 --- 0
21 Wesley de Jong AV NOP Jongens 15,35 X 17,05 17,35 17,35 --- 0
22 Ramon Biondina Spado Jongens Team 1 17,25 X - - 17,25 --- 0



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Dario Podda Haag Atlet...ns Team 1 14,62 14,39 14,57 14,80 14,80 --- 777
2 Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 13,37 13,79 12,03 X 13,79 --- 715
3 Tim de Greef Altis Jongens Team 1 13,61 X 12,89 X 13,61 --- 704
4 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 13,43 13,44 X X 13,44 --- 0
5 Enrique van Zutven Prins Hend...k Jongens 13,22 13,14 12,85 12,83 13,22 --- 679
6 Neal Ott AV De Spar...n Jongens 12,94 12,42 11,60 12,54 12,94 12,78 661
7 Enrico Loof AV NOP Jongens 12,19 12,27 12,29 12,70 12,70 --- 646
8 Jasper Cobussen Eindhoven ...k Jongens 12,36 12,05 X 10,82 12,36 12,20 624
9 Yannick de Burbure Fortius Jongens 11,96 12,30 12,27 12,29 12,30 --- 620
10 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 11,56 11,46 12,14 11,80 12,14 --- 609
11 Mats Merkelbach Prins Hend...k Jongens 11,98 11,15 11,06 - 11,98 --- 0
12 Marten Prince Altis Jongens Team 1 11,77 X X X 11,77 --- 0
13 Sven Hazenoot AV De Spar...n Jongens 10,96 11,59 11,50 11,23 11,59 11,49 0
14 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 11,41 11,06 11,11 11,01 11,41 --- 0
15 Romke Wielstra AV NOP Jongens 11,17 9,87 10,66 11,16 11,17 --- 0
16 Sam Reukers AV Edam Jongens 10,44 11,10 10,94 11,10 11,10 11,52 539
17 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens 10,72 10,64 11,04 10,92 11,04 13,10 534
18 Ramon Biondina Spado Jongens Team 1 9,71 10,47 9,65 10,27 10,47 --- 0
19 Max Guit AV Edam Jongens X 9,82 10,44 X 10,44 11,21 0
20 Mick Baldew Phanos Jon...ns Team 1 8,84 10,29 9,50 9,93 10,29 --- 481
21 Niels de Boer GAC Hilver...m Jongens 8,95 9,57 8,64 9,50 9,57 9,50 0
Jack Abernethy Eindhoven ...k Jongens - - - - DNS 9,61 0



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Robin Beks Eindhoven ...k Jongens 1,95 1,96 813
2 Robin Boersma AV NOP Jongens 1,90 --- 769
2 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...ns Team 1 1,90 --- 769
4 Lars van Vught Altis Jongens Team 1 1,85 --- 725
4 Tijmen van Hal Prins Hend...k Jongens 1,85 --- 725
6 Jeroen van het Hof AV Edam Jongens 1,80 1,88 680
7 Ton van Mameren Altis Jongens Team 1 1,80 --- 0
8 Matthew Klaver Phanos Jon...ns Team 1 1,75 1,80 634
8 Willem Olsthoorn AV De Spar...n Jongens 1,75 1,75 634
8 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 1,75 --- 634
11 Jeremy van Zutven Prins Hend...k Jongens 1,75 --- 0
12 Favour Abu Haag Atlet...ns Team 1 1,70 --- 0
12 Wessel den Engelse PAC Jongens Team 1 1,70 --- 0
12 Maarten Debeij Eindhoven ...k Jongens 1,70 1,90 0
15 Roel van Maanen AV NOP Jongens 1,65 --- 0
16 Luc Blank GAC Hilver...m Jongens 1,65 1,75 540
16 Ivo de Wit Spado Jongens Team 1 1,65 --- 540
18 Wessel Steenvoorden AV De Spar...n Jongens 1,60 1,65 0
19 Yannick de Burbure Fortius Jongens 1,60 --- 492
Joost Sinke Spado Jongens Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marnix Kolkman AV Edam Jongens 4,70 5,00 982
2 Neal Ott AV De Spar...n Jongens 4,50 4,60 933
3 Benjamin Coolen Haag Atlet...ns Team 1 4,30 --- 884
4 Sven Jansons Altis Jongens Team 1 4,20 --- 858
4 Duane van Dijkhuizen Fortius Jongens 4,20 --- 858
6 Sven Roosen Eindhoven ...k Jongens 4,10 4,00 833
7 Thijmen Hakenkruger GAC Hilver...m Jongens 3,90 4,00 781
8 Jasper Oele PAC Jongens Team 1 3,80 --- 754
9 Jip Haest Spado Jongens Team 1 3,70 --- 727
10 Tijmen van Hal Prins Hend...k Jongens 3,30 --- 616
11 David Cairo Phanos Jon...ns Team 1 3,20 3,23 587
12 Jasper Voesten AV NOP Jongens 3,10 --- 558



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Sven Jansons Altis Jongens Team 1 X 7,02 X 7,13 7,13 +0.1 m/s--- 846
2 David Cairo Phanos Jon...ns Team 1 6,20 6,77 6,72 6,91 6,91 +2.1 m/s6,74 801
3 Damian Felter PAC Jongens Team 1 6,68 6,77 6,62 6,85 6,85 +0.0 m/s--- 789
4 Julian Jansen AV NOP Jongens 6,50 6,54 6,55 6,63 6,63 +1.5 m/s--- 742
5 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 X 6,50 X 6,58 6,58 +0.5 m/s--- 732
6 Jonathan Pronk Haag Atlet...ns Team 1 6,15 6,41 6,36 6,48 6,48 +0.4 m/s--- 710
7 Floris Nolet Prins Hend...k Jongens X 6,11 6,22 6,24 6,24 +1.5 m/s--- 658
8 Maarten Debeij Eindhoven ...k Jongens 6,14 6,18 5,62 - 6,18 +0.6 m/s6,32 645
9 Youri Fransen GAC Hilver...m Jongens 5,94 6,10 X 6,08 6,10 +1.0 m/s6,37 627
10 Ferrie Hamer Haag Atlet...ns Team 1 6,03 - - - 6,03 +1.7 m/s--- 0
11 Duane van Dijkhuizen Fortius Jongens 6,00 X 5,73 5,89 6,00 +0.6 m/s--- 605
12 Jeremy van Zutven Prins Hend...k Jongens 5,74 5,79 5,44 4,10 5,79 +0.8 m/s--- 0
13 Ramon Biondina Spado Jongens Team 1 5,78 5,73 5,76 5,55 5,78 +0.0 m/s--- 0
14 Ton van Mameren Altis Jongens Team 1 X 5,67 X X 5,67 +0.0 m/s--- 0
15 Jeroen van het Hof AV Edam Jongens 5,65 X 5,31 - 5,65 +2.3 m/s5,79 526
16 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens 5,45 5,50 5,61 5,53 5,61 +0.5 m/s5,75 516
17 Quinten van der Elst Fortius Jongens 5,53 5,44 5,26 5,44 5,53 +1.2 m/s--- 0
18 Marnix Hettema AV De Spar...n Jongens 5,28 4,93 4,79 5,47 5,47 +0.3 m/s5,34 0
19 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 5,31 5,35 5,09 5,44 5,44 +0.6 m/s--- 0
20 Roel van Maanen AV NOP Jongens 5,01 5,17 5,13 4,87 5,17 +0.0 m/s--- 0
21 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven ...k Jongens 4,46 3,97 4,93 4,65 4,93 +0.8 m/s--- 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Zoë Sedney ARV Ilion Meisjes 12,11 -0.8 m/s11,64 850
2 Pip Doesburg AV Lycurgu...es Team 1 12,58 -0.8 m/s12,49 755
3 Nimah Lommerse AV De Spar...es Team 1 12,93 -0.5 m/s12,99 689
4 Iris Veldt Groningen ...k Meisjes 12,94 -0.8 m/s12,70 687
5 Robina Negenman KAV Hollan...es Team 1 12,96 -0.5 m/s13,01 684
6 Denise Arisa ARV Ilion Meisjes 13,00 -0.8 m/s12,70 0
7 Coos Veldpaus Hellas Utr...t Meisjes 13,00 -0.5 m/s13,03 676
8 Marieke Moonen AV De Spar...es Team 1 13,12 -0.5 m/s12,96 0
9 Noa Wingbermuhle PAC Meisjes Team 1 13,24 -1.0 m/s13,44 634
10 Suzan Plat AV PEC 1910 Meisjes 13,25 -0.8 m/s12,82 632
11 Lara Weghorst Leiden Atl...es Team 1 13,26 -0.8 m/s12,84 630
12 Jonne van ...r Giessen AAV `36 Me...es Team 1 13,29 -0.8 m/s12,68 625
13 Emy Guikema Groningen ...k Meisjes 13,38 -0.8 m/s12,76 0
14 Liselotte Lieben Prins Hend...es Team 1 13,79 -0.5 m/s13,31 541
15 Sara Bossché PAC Meisjes Team 1 13,86 -1.0 m/s13,76 0
16 Sienna Klous AV Lycurgu...es Team 1 13,88 -0.5 m/s13,43 0
17 Daphne Buikman AV Edam Meisjes 13,93 -0.5 m/s13,33 519
18 Mila Wacht AAV `36 Me...es Team 1 13,97 -0.5 m/s13,33 0
19 Laura Schnell Hellas Utr...t Meisjes 14,11 -1.0 m/s13,43 0
20 Quinty Verdoodt Leiden Atl...es Team 1 14,35 -1.0 m/s13,80 0
21 Kika Teerink Prins Hend...es Team 1 14,40 -1.0 m/s13,99 0
22 Sofia Bouwmeester KAV Hollan...es Team 1 15,00 -1.0 m/s14,50 0
Yvonne Schokker AV Edam Meisjes DNF 14,45 0



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Zoë Sedney ARV Ilion Meisjes 56,15 55,39 905
2 Mara Cotterink AV Lycurgu...es Team 1 57,14 55,62 870
3 Maud van Beest AAV `36 Me...es Team 1 1:00,13 59,86 773
4 Amina Maatoug Leiden Atl...es Team 1 1:00,19 1:01,69 771
5 Marieke Moonen AV De Spar...es Team 1 1:00,42 1:02,14 764
6 Simone Winter AV Lycurgu...es Team 1 1:00,84 1:00,09 0
7 Kika de Vos PAC Meisjes Team 1 1:01,26 1:02,15 739
8 Hannah Olsthoorn AV De Spar...es Team 1 1:01,92 1:01,70 0
9 Nina Franke Prins Hend...es Team 1 1:02,63 59,24 699
10 Emy Guikema Groningen ...k Meisjes 1:02,71 1:00,39 697
11 Esther Lievers Leiden Atl...es Team 1 1:02,77 1:01,85 0
12 Minke Nijhuis AV PEC 1910 Meisjes 1:02,91 1:02,63 691
13 Noa Wingbermuhle PAC Meisjes Team 1 1:03,07 1:00,40 0
14 Sara-Mina Saberi Groningen ...k Meisjes 1:03,08 1:02,08 0
15 Isis Hordijk Hellas Utr...t Meisjes 1:03,33 1:01,64 679
16 Nikki Taag KAV Hollan...es Team 1 1:03,87 1:02,08 664
17 Myrthe Kouwenberg Prins Hend...es Team 1 1:04,24 1:03,82 0
18 Manon Verdonck AV Edam Meisjes 1:11,07 1:07,99 487
19 Daphne Bosch AV Edam Meisjes 1:11,13 1:07,10 0



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Amina Maatoug Leiden Atl...es Team 1 4:47,48 4:36,47 757
2 Michelle Frowijn PAC Meisjes Team 1 4:50,01 4:45,04 740
3 Bobet Kloosterman Leiden Atl...es Team 1 4:54,38 4:52,57 0
4 Lieve Eising AV Lycurgu...es Team 1 4:56,47 4:45,70 698
5 Tiba Miran Groningen ...k Meisjes 4:57,65 5:00,00 691
6 Jasmijn Bloemheuvel AV De Spar...es Team 1 5:00,06 5:01,93 676
7 Emmy van den Berg Prins Hend...es Team 1 5:00,27 4:43,63 674
8 Manon Verdonck AV Edam Meisjes 5:12,50 4:55,07 602
9 Julia Eisen AV PEC 1910 Meisjes 5:24,30 5:00,86 537
10 Isa van der Valk ARV Ilion Meisjes 5:25,41 5:14,06 531
11 Daniëlle Steur AV Edam Meisjes 5:33,63 --- 0
12 Ilse van der Marel AAV `36 Me...es Team 1 5:37,50 5:14,79 470
13 Femke Drijfhout AV Lycurgu...es Team 1 5:40,83 5:36,16 0
14 Inez Bernard KAV Hollan...es Team 1 5:41,18 5:35,25 452
15 Sam Pronk KAV Hollan...es Team 1 5:41,19 5:30,29 0
16 Floor van der Niet PAC Meisjes Team 1 5:41,68 5:42,09 0
17 Josefien Harmsen Groningen ...k Meisjes 5:44,56 6:03,46 0
18 Marloes Bosman Hellas Utr...t Meisjes 5:47,18 --- 424
19 Maaike van der Hulst ARV Ilion Meisjes 5:51,81 5:39,71 0
Cinder Vis Prins Hend...es Team 1 DNF 5:08,48 0



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Zoë Sedney ARV Ilion Meisjes 13,80 -0.3 m/s13,32 892
2 Kadidja Sangare AAV `36 Me...es Team 1 14,93 -0.3 m/s14,37 757
3 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes 14,97 -0.3 m/s14,73 752
4 Lara Owobowale AV De Spar...es Team 1 15,00 -0.3 m/s14,78 749
5 Rosalie Breems KAV Hollan...es Team 1 15,08 -1.3 m/s14,89 740
6 Nimah Lommerse AV De Spar...es Team 1 15,43 -1.3 m/s15,19 0
7 Nina Franke Prins Hend...es Team 1 15,46 -1.3 m/s15,63 700
8 Mara Cotterink AV Lycurgu...es Team 1 15,66 -1.3 m/s15,59 679
9 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 15,82 -1.3 m/s15,68 664
10 Lara Weghorst Leiden Atl...es Team 1 15,85 -0.3 m/s14,88 661
11 Suzan Plat AV PEC 1910 Meisjes 16,15 -1.3 m/s15,33 632
12 Sofie Thomas PAC Meisjes Team 1 16,44 -1.3 m/s15,68 605
13 Linde Sluimer PAC Meisjes Team 1 16,62 -1.1 m/s17,25 0
14 Estela Kazatzidis Leiden Atl...es Team 1 16,68 -1.3 m/s16,24 0
15 Roos Vernooij Prins Hend...es Team 1 17,29 -1.1 m/s16,73 0
16 Vera Derksema Groningen ...k Meisjes 17,38 -1.3 m/s15,40 0
17 Marijke va...den Broek Hellas Utr...t Meisjes 17,58 -1.1 m/s16,24 507
18 Daphne Buikman AV Edam Meisjes 18,29 -1.1 m/s17,15 0
19 Anouk Haverkort AV Lycurgu...es Team 1 19,72 -1.1 m/s17,00 0
20 Julia Arlotti KAV Hollan...es Team 1 22,27 -1.3 m/s15,93 0
Jonne van ...r Giessen AAV `36 Me...es Team 1 DNS 14,83 0



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV De Spartaan Meisjes Team 1 (4x100m) AV De Spartaan - MJB 4 50,74 733
2 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJB 4 50,95 723
3 AV Lycurgus Meisjes Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 4 51,31 706
4 KAV Holland Meisjes Team 1 (4x100m) KAV Holland - MJB 4 51,78 684
5 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJB 4 51,87 680
6 Prins Hendrik Meisjes Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 52,05 672
7 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 4 53,14 624
8 AAV `36 Meisjes Team 1 (4x100m) AAV `36 - MJB 4 53,66 601
9 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 54,29 575
10 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJB 4 55,59 522
11 AV PEC 1910 Meisjes (4x100m) AV PEC 1910 - MJB 4 55,86 512
12 Hellas Utrecht Meisjes (4x100m) Hellas Utrecht - MJB 4 1:50,00 0



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Danara Stoppels Groningen ...k Meisjes 46,91 44,74 44,07 X 46,91 47,40 870
2 Lara Owobowale AV De Spar...es Team 1 34,05 39,22 37,13 - 39,22 40,68 754
3 Sietske Verkade AAV `36 Me...es Team 1 38,48 35,85 37,41 38,10 38,48 --- 742
4 Sanne Diepen Prins Hend...es Team 1 X 35,92 37,77 38,26 38,26 --- 739
5 Nanah Fung-Loy ARV Ilion Meisjes 37,86 36,50 34,96 36,12 37,86 --- 732
6 Hieke Böhm AV De Spar...es Team 1 37,75 36,35 34,40 34,55 37,75 35,74 0
7 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes 37,41 33,68 33,02 33,71 37,41 37,29 725
8 Robina Negenman KAV Hollan...es Team 1 34,25 36,15 34,15 32,91 36,15 37,84 704
9 Fabienne Muller AV Lycurgu...es Team 1 30,76 31,17 34,03 30,06 34,03 34,10 669
10 Vera Derksema Groningen ...k Meisjes X 33,38 34,01 5,25 34,01 35,14 0
11 Iris Nass AV PEC 1910 Meisjes X 32,63 31,30 32,79 32,79 --- 648
12 Loïs Steenbeek Leiden Atl...es Team 1 32,40 26,69 30,81 27,01 32,40 --- 641
13 Britt de Blaauw PAC Meisjes Team 1 29,61 27,22 X 30,74 30,74 --- 612
14 Simone Winter AV Lycurgu...es Team 1 29,24 27,33 25,14 28,66 29,24 --- 0
15 Tirza Meijer AAV `36 Me...es Team 1 25,10 27,80 28,86 26,89 28,86 --- 0
16 Meike Kroon PAC Meisjes Team 1 28,82 28,67 26,17 X 28,82 --- 0
17 Jacomijn Prins Leiden Atl...es Team 1 28,56 28,78 26,50 X 28,78 --- 0
18 Nienke Overgoor Hellas Utr...t Meisjes X 28,17 23,68 X 28,17 --- 565
19 Lianne Runderkamp AV Edam Meisjes 24,70 23,67 23,05 21,98 24,70 28,24 0
20 Sofie Kruise AV PEC 1910 Meisjes 21,84 X 22,90 X 22,90 --- 0
21 Samar Ahmed Hellas Utr...t Meisjes 22,41 21,88 X X 22,41 --- 0
22 Nadine van...en Hoogen Prins Hend...es Team 1 21,61 X X 21,72 21,72 --- 0
23 Charlotte Veen KAV Hollan...es Team 1 X X X 11,84 11,84 18,91 0



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes 39,16 37,27 38,81 X 39,16 37,56 720
2 Danara Stoppels Groningen ...k Meisjes 36,95 X X X 36,95 38,20 679
3 Isabelle Reijman Leiden Atl...es Team 1 26,31 31,21 32,51 X 32,51 --- 595
4 Lara Owobowale AV De Spar...es Team 1 30,75 24,23 X 24,51 30,75 31,54 560
5 Fabienne Muller AV Lycurgu...es Team 1 30,15 28,63 29,84 29,65 30,15 34,75 547
6 Babet Roeling ARV Ilion Meisjes 27,31 26,43 28,79 29,30 29,30 --- 530
7 Sharita Oor AV Edam Meisjes 29,18 27,11 27,62 28,15 29,18 30,47 0
8 Meike Kroon PAC Meisjes Team 1 X 28,36 23,10 X 28,36 --- 510
9 Quincy Heemskerk AAV `36 Me...es Team 1 27,53 24,40 25,72 X 27,53 --- 493
10 Sanne Diepen Prins Hend...es Team 1 26,37 27,36 25,17 X 27,36 --- 489
11 Sofie Kruise AV PEC 1910 Meisjes X 26,54 25,71 25,79 26,54 --- 471
12 Sarah van Ekeris KAV Hollan...es Team 1 23,71 25,49 21,75 X 25,49 27,69 448
13 Lisanne Boot Hellas Utr...t Meisjes 25,47 20,29 23,05 18,99 25,47 --- 448
14 Nienke Overgoor Hellas Utr...t Meisjes 25,38 X X 24,25 25,38 --- 0
15 Roxy Ramars AV De Spar...es Team 1 22,29 21,56 24,45 21,10 24,45 27,39 0
16 Madelief Nouwens Leiden Atl...es Team 1 24,14 21,07 21,96 24,15 24,15 --- 0
17 Kim Wiegand ARV Ilion Meisjes 22,99 X 23,57 22,86 23,57 --- 0
18 Iris Nass AV PEC 1910 Meisjes 21,68 17,77 X 20,02 21,68 --- 0
19 Aylina van Rooij AAV `36 Me...es Team 1 17,18 18,18 16,67 20,04 20,04 --- 0
20 Isabeau Leegwater Groningen ...k Meisjes 19,26 X 18,75 19,26 19,26 22,19 0
21 Nadine van...en Hoogen Prins Hend...es Team 1 18,79 17,86 18,76 X 18,79 --- 0
22 Julia Arlotti KAV Hollan...es Team 1 18,15 X 17,33 16,13 18,15 25,22 0
23 Charon Lak AV Lycurgu...es Team 1 17,29 15,58 - - 17,29 --- 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Danara Stoppels Groningen ...k Meisjes 12,41 13,15 14,38 13,13 14,38 14,41 860
2 Joyce van Welie PAC Meisjes Team 1 12,64 13,12 12,61 12,33 13,12 --- 787
3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion Meisjes 11,89 13,03 X 12,71 13,03 --- 782
4 Robina Negenman KAV Hollan...es Team 1 11,78 11,57 11,95 12,84 12,84 13,11 770
5 Fabienne Muller AV Lycurgu...es Team 1 11,08 12,26 12,06 12,20 12,26 12,74 735
6 Eveline de Jong AV De Spar...es Team 1 11,25 11,82 11,65 12,24 12,24 12,75 734
7 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes 11,87 11,15 11,51 X 11,87 13,00 711
8 Isabelle Reijman Leiden Atl...es Team 1 10,66 11,27 9,65 11,07 11,27 --- 673
9 Shana van Vuuren AV De Spar...es Team 1 11,21 10,84 11,16 10,04 11,21 10,78 0
10 Tosca van der Flier AV Lycurgu...es Team 1 11,21 10,88 10,54 10,70 11,21 --- 0
11 Babet Roeling ARV Ilion Meisjes 10,50 11,15 10,93 11,11 11,15 --- 0
12 Sarah van Beilen AV PEC 1910 Meisjes 9,66 10,68 10,73 10,70 10,73 --- 638
13 Ilse van der Marel AAV `36 Me...es Team 1 9,06 X 9,58 9,95 9,95 --- 586
14 Sietske Verkade AAV `36 Me...es Team 1 9,50 9,80 9,90 9,63 9,90 --- 0
15 Nienke Overgoor Hellas Utr...t Meisjes 8,79 9,69 9,19 9,00 9,69 --- 568
16 Isabeau Leegwater Groningen ...k Meisjes 9,40 9,62 8,95 9,26 9,62 --- 0
17 Sofie Kruise AV PEC 1910 Meisjes 8,81 8,90 9,55 8,94 9,55 --- 0
18 Milou Dirks Prins Hend...es Team 1 8,19 9,16 8,41 8,35 9,16 --- 531
19 Britt de Blaauw PAC Meisjes Team 1 8,98 8,59 8,76 9,07 9,07 --- 0
20 Roos Verdegaal Hellas Utr...t Meisjes 9,07 8,67 8,90 X 9,07 --- 0
21 Willeke Vink AV Edam Meisjes 8,52 9,06 8,76 8,49 9,06 8,75 0
22 Madelief Nouwens Leiden Atl...es Team 1 8,02 8,53 8,23 8,50 8,53 --- 0
23 Nadine van...en Hoogen Prins Hend...es Team 1 7,79 7,71 8,51 8,15 8,51 --- 0
24 Charlotte Veen KAV Hollan...es Team 1 6,98 6,72 6,96 6,91 6,98 6,73 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Fay Witte KAV Hollan...es Team 1 1,70 1,80 934
1 Sterre de Rooij ARV Ilion Meisjes 1,70 --- 934
3 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes 1,65 1,70 883
4 Inez Bouwen AV Lycurgu...es Team 1 1,60 1,60 832
4 Joyce van Welie PAC Meisjes Team 1 1,60 --- 832
6 Kadidja Sangare AAV `36 Me...es Team 1 1,55 --- 779
6 Eveline de Jong AV De Spar...es Team 1 1,55 1,60 779
8 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 1,50 1,60 726
8 Jutte Vijverberg Leiden Atl...es Team 1 1,50 --- 726
10 Myrthe Steenbeek Leiden Atl...es Team 1 1,50 --- 0
10 Franka Pouwels ARV Ilion Meisjes 1,50 --- 0
12 Marijke va...den Broek Hellas Utr...t Meisjes 1,50 --- 726
13 Sofia Bouwmeester KAV Hollan...es Team 1 1,45 1,50 0
13 Judith Haarsma PAC Meisjes Team 1 1,45 --- 0
15 Sanne Diepen Prins Hend...es Team 1 1,45 --- 672
16 Aukje Vellinga Groningen ...k Meisjes 1,45 1,55 0
17 Ellen Hettinga AAV `36 Me...es Team 1 1,40 --- 0
17 Aisha Osman-Dualeh AV De Spar...es Team 1 1,40 1,55 0
17 Hanna van der Zalm Prins Hend...es Team 1 1,40 --- 0
20 Roos Verdegaal Hellas Utr...t Meisjes 1,35 --- 0
21 Nina Hol AV PEC 1910 Meisjes 1,35 --- 550
22 Daniëlle Steur AV Edam Meisjes 1,30 1,40 0
Anouk Haverkort AV Lycurgu...es Team 1 DNS 1,50 0



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion Meisjes 5,32 5,32 X 5,60 5,60 +1.6 m/s--- 817
2 Kadidja Sangare AAV `36 Me...es Team 1 5,55 5,49 X 5,30 5,55 +0.8 m/s--- 806
3 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes 5,24 4,90 5,43 4,92 5,43 +0.2 m/s5,63 778
4 Lara Weghorst Leiden Atl...es Team 1 X X 5,10 5,25 5,25 +1.2 m/s--- 736
5 Anne-Wil v...Werkhoven AV De Spar...es Team 1 5,24 X 4,94 5,06 5,24 +1.9 m/s5,24 734
6 Mara Cotterink AV Lycurgu...es Team 1 5,11 5,22 5,14 4,95 5,22 +0.5 m/s5,23 729
7 Suzan Plat AV PEC 1910 Meisjes 4,99 5,20 5,04 4,60 5,20 +0.0 m/s--- 724
8 Nikki Taag KAV Hollan...es Team 1 5,17 5,13 5,11 X 5,17 +1.6 m/s5,34 717
9 Lotte Houtman Prins Hend...es Team 1 5,06 5,09 5,00 5,04 5,09 +1.5 m/s--- 698
10 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 5,06 5,02 5,03 X 5,06 +2.1 m/s5,09 691
11 Sienna Klous AV Lycurgu...es Team 1 5,00 X X X 5,00 +0.8 m/s5,00 0
12 Djim van den Berg Prins Hend...es Team 1 X X 4,90 4,80 4,90 +0.3 m/s--- 0
13 Anne de Jong Leiden Atl...es Team 1 3,97 4,84 X 4,58 4,84 +0.9 m/s--- 0
14 Morgann de Jong ARV Ilion Meisjes 4,76 4,61 4,74 4,53 4,76 +0.5 m/s--- 0
15 Romee Hermse PAC Meisjes Team 1 X 4,71 4,34 X 4,71 +2.0 m/s--- 606
16 Isa Vochteloo Groningen ...k Meisjes 4,67 4,40 4,58 4,59 4,67 +0.0 m/s4,96 0
17 Caya de Graaf AV Edam Meisjes 4,57 4,42 4,47 4,43 4,57 +0.1 m/s4,78 0
18 Laura Schnell Hellas Utr...t Meisjes 4,22 4,28 4,44 4,56 4,56 +2.0 m/s--- 568
19 Rachel van der Veek AV De Spar...es Team 1 4,40 4,05 4,54 4,47 4,54 +0.7 m/s4,70 0
20 Quincy Heemskerk AAV `36 Me...es Team 1 4,44 X 4,54 4,41 4,54 +0.9 m/s--- 0
21 Sofie Thomas PAC Meisjes Team 1 4,29 4,40 4,33 4,42 4,42 +1.2 m/s--- 0