Competitiestand Meisjes Junioren B
# Team Leden Punten
1 ARV Ilion Meisjes ARV Ilion - MJB
Begeleider: Berry Koolstra
Jurylid: Wouter de Jong
10 7653
2 Groningen Atletiek Meisjes Groningen Atletiek - MJB
Begeleider: Matthijs Stuifzand
Jurylid: Hendrike Schut
11 7620
3 AV Lycurgus Meisjes Team 1 AV Lycurgus - MJB
Begeleider: Enno Tjepkema
Jurylid: Gabi Baumeister Voorkeur HOOG
12 7220
4 AV De Spartaan Meisjes Team 1 AV De Spartaan - MJB
Begeleider: John van der Zwet
Jurylid: Nathalie Bravenboer
12 7172
5 KAV Holland Meisjes Team 1 KAV Holland - MJB
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Mika Taag
10 6797
6 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 Leiden Atletiek - MJB
Begeleider: Marc de Haan
Jurylid: Leiden Atletiek
13 6765
7 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJB
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: via mail
12 6689
8 AAV `36 Meisjes Team 1 AAV `36 - MJB
Begeleider: Ton Verkade
Jurylid: Martin Heemskerk
10 6632
9 Prins Hendrik Meisjes Team 1 Prins Hendrik - MJB
Begeleider: Jos van Schijndel & Jeroen Engels
Jurylid: Jeroen Engels (Hoogspringen)
13 6415
10 AV Edam Meisjes AV Edam - MJB
Begeleider: Erwin Bökenkamp
Jurylid: Erwin Bökenkamp
11 6367
11 AV PEC 1910 Meisjes AV PEC 1910 - MJB
Begeleider: Dennis de Jong
Jurylid: Anita Plat
8 6035
12 Hellas Utrecht Meisjes Hellas Utrecht - MJB
Begeleider: Ronald van Weele
Jurylid: Martin Boot
9 5161

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Zoë Sedney ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 12,11 -0.8 m/s11,64 850
2 Pip Doesburg AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 12,58 -0.8 m/s12,49 755
3 Nimah Lommerse De Spartaan AV De Spar...es Team 1 12,93 -0.5 m/s12,99 689
4 Iris Veldt Groningen Groningen ...k Meisjes 12,94 -0.8 m/s12,70 687
5 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 12,96 -0.5 m/s13,01 684
6 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 13,00 -0.8 m/s12,70 0
7 Coos Veldpaus HLLS Hellas Utr...t Meisjes 13,00 -0.5 m/s13,03 676
8 Marieke Moonen De Spartaan AV De Spar...es Team 1 13,12 -0.5 m/s12,96 0
9 Noa Wingbermuhle PAC PAC Meisjes Team 1 13,24 -1.0 m/s13,44 634
10 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 13,25 -0.8 m/s12,82 632
11 Lara Weghorst Leiden Leiden Atl...es Team 1 13,26 -0.8 m/s12,84 630
12 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 13,29 -0.8 m/s12,68 625
13 Emy Guikema Groningen Groningen ...k Meisjes 13,38 -0.8 m/s12,76 0
14 Liselotte Lieben PH Prins Hend...es Team 1 13,79 -0.5 m/s13,31 541
15 Sara Bossché PAC PAC Meisjes Team 1 13,86 -1.0 m/s13,76 0
16 Sienna Klous AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 13,88 -0.5 m/s13,43 0
17 Daphne Buikman AV Edam AV Edam Meisjes 13,93 -0.5 m/s13,33 519
18 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 13,97 -0.5 m/s13,33 0
19 Laura Schnell HLLS Hellas Utr...t Meisjes 14,11 -1.0 m/s13,43 0
20 Quinty Verdoodt Leiden Leiden Atl...es Team 1 14,35 -1.0 m/s13,80 0
21 Kika Teerink PH Prins Hend...es Team 1 14,40 -1.0 m/s13,99 0
22 Sofia Bouwmeester KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 15,00 -1.0 m/s14,50 0
Yvonne Schokker AV Edam AV Edam Meisjes DNF 14,45 0

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Zoë Sedney ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 56,15 55,39 905
2 Mara Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 57,14 55,62 870
3 Maud van Beest AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 1:00,13 59,86 773
4 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...es Team 1 1:00,19 1:01,69 771
5 Marieke Moonen De Spartaan AV De Spar...es Team 1 1:00,42 1:02,14 764
6 Simone Winter AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 1:00,84 1:00,09 0
7 Kika de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 1:01,26 1:02,15 739
8 Hannah Olsthoorn De Spartaan AV De Spar...es Team 1 1:01,92 1:01,70 0
9 Nina Franke PH Prins Hend...es Team 1 1:02,63 59,24 699
10 Emy Guikema Groningen Groningen ...k Meisjes 1:02,71 1:00,39 697
11 Esther Lievers Leiden Leiden Atl...es Team 1 1:02,77 1:01,85 0
12 Minke Nijhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 1:02,91 1:02,63 691
13 Noa Wingbermuhle PAC PAC Meisjes Team 1 1:03,07 1:00,40 0
14 Sara-Mina Saberi Groningen Groningen ...k Meisjes 1:03,08 1:02,08 0
15 Isis Hordijk HLLS Hellas Utr...t Meisjes 1:03,33 1:01,64 679
16 Nikki Taag KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 1:03,87 1:02,08 664
17 Myrthe Kouwenberg PH Prins Hend...es Team 1 1:04,24 1:03,82 0
18 Manon Verdonck AV Edam AV Edam Meisjes 1:11,07 1:07,99 487
19 Daphne Bosch AV Edam AV Edam Meisjes 1:11,13 1:07,10 0

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...es Team 1 4:47,48 4:36,47 757
2 Michelle Frowijn PAC PAC Meisjes Team 1 4:50,01 4:45,04 740
3 Bobet Kloosterman Leiden Leiden Atl...es Team 1 4:54,38 4:52,57 0
4 Lieve Eising AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 4:56,47 4:45,70 698
5 Tiba Miran Groningen Groningen ...k Meisjes 4:57,65 5:00,00 691
6 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan AV De Spar...es Team 1 5:00,06 5:01,93 676
7 Emmy van den Berg PH Prins Hend...es Team 1 5:00,27 4:43,63 674
8 Manon Verdonck AV Edam AV Edam Meisjes 5:12,50 4:55,07 602
9 Julia Eisen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 5:24,30 5:00,86 537
10 Isa van der Valk ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 5:25,41 5:14,06 531
11 Daniëlle Steur AV Edam AV Edam Meisjes 5:33,63 --- 0
12 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 5:37,50 5:14,79 470
13 Femke Drijfhout AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 5:40,83 5:36,16 0
14 Inez Bernard KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 5:41,18 5:35,25 452
15 Sam Pronk KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 5:41,19 5:30,29 0
16 Floor van der Niet PAC PAC Meisjes Team 1 5:41,68 5:42,09 0
17 Josefien Harmsen Groningen Groningen ...k Meisjes 5:44,56 6:03,46 0
18 Marloes Bosman HLLS Hellas Utr...t Meisjes 5:47,18 --- 424
19 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 5:51,81 5:39,71 0
Cinder Vis PH Prins Hend...es Team 1 DNF 5:08,48 0

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Zoë Sedney ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 13,80 -0.3 m/s13,32 892
2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 14,93 -0.3 m/s14,37 757
3 Sofie Dokter Groningen Groningen ...k Meisjes 14,97 -0.3 m/s14,73 752
4 Lara Owobowale De Spartaan AV De Spar...es Team 1 15,00 -0.3 m/s14,78 749
5 Rosalie Breems KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 15,08 -1.3 m/s14,89 740
6 Nimah Lommerse De Spartaan AV De Spar...es Team 1 15,43 -1.3 m/s15,19 0
7 Nina Franke PH Prins Hend...es Team 1 15,46 -1.3 m/s15,63 700
8 Mara Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 15,66 -1.3 m/s15,59 679
9 Liset Kolkman AV Edam AV Edam Meisjes 15,82 -1.3 m/s15,68 664
10 Lara Weghorst Leiden Leiden Atl...es Team 1 15,85 -0.3 m/s14,88 661
11 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 16,15 -1.3 m/s15,33 632
12 Sofie Thomas PAC PAC Meisjes Team 1 16,44 -1.3 m/s15,68 605
13 Linde Sluimer PAC PAC Meisjes Team 1 16,62 -1.1 m/s17,25 0
14 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...es Team 1 16,68 -1.3 m/s16,24 0
15 Roos Vernooij PH Prins Hend...es Team 1 17,29 -1.1 m/s16,73 0
16 Vera Derksema Groningen Groningen ...k Meisjes 17,38 -1.3 m/s15,40 0
17 Marijke va...den Broek HLLS Hellas Utr...t Meisjes 17,58 -1.1 m/s16,24 507
18 Daphne Buikman AV Edam AV Edam Meisjes 18,29 -1.1 m/s17,15 0
19 Anouk Haverkort AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 19,72 -1.1 m/s17,00 0
20 Julia Arlotti KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 22,27 -1.3 m/s15,93 0
Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 DNS 14,83 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Danara Stoppels Groningen Groningen ...k Meisjes 46,91 44,74 44,07 X 46,91 47,40 870
2 Lara Owobowale De Spartaan AV De Spar...es Team 1 34,05 39,22 37,13 - 39,22 40,68 754
3 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 38,48 35,85 37,41 38,10 38,48 --- 742
4 Sanne Diepen PH Prins Hend...es Team 1 X 35,92 37,77 38,26 38,26 --- 739
5 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 37,86 36,50 34,96 36,12 37,86 --- 732
6 Hieke Böhm De Spartaan AV De Spar...es Team 1 37,75 36,35 34,40 34,55 37,75 35,74 0
7 Willeke Stuijt AV Edam AV Edam Meisjes 37,41 33,68 33,02 33,71 37,41 37,29 725
8 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 34,25 36,15 34,15 32,91 36,15 37,84 704
9 Fabienne Muller AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 30,76 31,17 34,03 30,06 34,03 34,10 669
10 Vera Derksema Groningen Groningen ...k Meisjes X 33,38 34,01 5,25 34,01 35,14 0
11 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes X 32,63 31,30 32,79 32,79 --- 648
12 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...es Team 1 32,40 26,69 30,81 27,01 32,40 --- 641
13 Britt de Blaauw PAC PAC Meisjes Team 1 29,61 27,22 X 30,74 30,74 --- 612
14 Simone Winter AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 29,24 27,33 25,14 28,66 29,24 --- 0
15 Tirza Meijer AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 25,10 27,80 28,86 26,89 28,86 --- 0
16 Meike Kroon PAC PAC Meisjes Team 1 28,82 28,67 26,17 X 28,82 --- 0
17 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...es Team 1 28,56 28,78 26,50 X 28,78 --- 0
18 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utr...t Meisjes X 28,17 23,68 X 28,17 --- 565
19 Lianne Runderkamp AV Edam AV Edam Meisjes 24,70 23,67 23,05 21,98 24,70 28,24 0
20 Sofie Kruise AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 21,84 X 22,90 X 22,90 --- 0
21 Samar Ahmed HLLS Hellas Utr...t Meisjes 22,41 21,88 X X 22,41 --- 0
22 Nadine van...en Hoogen PH Prins Hend...es Team 1 21,61 X X 21,72 21,72 --- 0
23 Charlotte Veen KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 X X X 11,84 11,84 18,91 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Willeke Stuijt AV Edam AV Edam Meisjes 39,16 37,27 38,81 X 39,16 37,56 720
2 Danara Stoppels Groningen Groningen ...k Meisjes 36,95 X X X 36,95 38,20 679
3 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...es Team 1 26,31 31,21 32,51 X 32,51 --- 595
4 Lara Owobowale De Spartaan AV De Spar...es Team 1 30,75 24,23 X 24,51 30,75 31,54 560
5 Fabienne Muller AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 30,15 28,63 29,84 29,65 30,15 34,75 547
6 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 27,31 26,43 28,79 29,30 29,30 --- 530
7 Sharita Oor AV Edam AV Edam Meisjes 29,18 27,11 27,62 28,15 29,18 30,47 0
8 Meike Kroon PAC PAC Meisjes Team 1 X 28,36 23,10 X 28,36 --- 510
9 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 27,53 24,40 25,72 X 27,53 --- 493
10 Sanne Diepen PH Prins Hend...es Team 1 26,37 27,36 25,17 X 27,36 --- 489
11 Sofie Kruise AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes X 26,54 25,71 25,79 26,54 --- 471
12 Sarah van Ekeris KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 23,71 25,49 21,75 X 25,49 27,69 448
13 Lisanne Boot HLLS Hellas Utr...t Meisjes 25,47 20,29 23,05 18,99 25,47 --- 448
14 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utr...t Meisjes 25,38 X X 24,25 25,38 --- 0
15 Roxy Ramars De Spartaan AV De Spar...es Team 1 22,29 21,56 24,45 21,10 24,45 27,39 0
16 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...es Team 1 24,14 21,07 21,96 24,15 24,15 --- 0
17 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 22,99 X 23,57 22,86 23,57 --- 0
18 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 21,68 17,77 X 20,02 21,68 --- 0
19 Aylina van Rooij AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 17,18 18,18 16,67 20,04 20,04 --- 0
20 Isabeau Leegwater Groningen Groningen ...k Meisjes 19,26 X 18,75 19,26 19,26 22,19 0
21 Nadine van...en Hoogen PH Prins Hend...es Team 1 18,79 17,86 18,76 X 18,79 --- 0
22 Julia Arlotti KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 18,15 X 17,33 16,13 18,15 25,22 0
23 Charon Lak AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 17,29 15,58 - - 17,29 --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Danara Stoppels Groningen Groningen ...k Meisjes 12,41 13,15 14,38 13,13 14,38 14,41 860
2 Joyce van Welie PAC PAC Meisjes Team 1 12,64 13,12 12,61 12,33 13,12 --- 787
3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 11,89 13,03 X 12,71 13,03 --- 782
4 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 11,78 11,57 11,95 12,84 12,84 13,11 770
5 Fabienne Muller AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 11,08 12,26 12,06 12,20 12,26 12,74 735
6 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...es Team 1 11,25 11,82 11,65 12,24 12,24 12,75 734
7 Willeke Stuijt AV Edam AV Edam Meisjes 11,87 11,15 11,51 X 11,87 13,00 711
8 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...es Team 1 10,66 11,27 9,65 11,07 11,27 --- 673
9 Shana van Vuuren De Spartaan AV De Spar...es Team 1 11,21 10,84 11,16 10,04 11,21 10,78 0
10 Tosca van der Flier AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 11,21 10,88 10,54 10,70 11,21 --- 0
11 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 10,50 11,15 10,93 11,11 11,15 --- 0
12 Sarah van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 9,66 10,68 10,73 10,70 10,73 --- 638
13 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 9,06 X 9,58 9,95 9,95 --- 586
14 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 9,50 9,80 9,90 9,63 9,90 --- 0
15 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utr...t Meisjes 8,79 9,69 9,19 9,00 9,69 --- 568
16 Isabeau Leegwater Groningen Groningen ...k Meisjes 9,40 9,62 8,95 9,26 9,62 --- 0
17 Sofie Kruise AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 8,81 8,90 9,55 8,94 9,55 --- 0
18 Milou Dirks PH Prins Hend...es Team 1 8,19 9,16 8,41 8,35 9,16 --- 531
19 Britt de Blaauw PAC PAC Meisjes Team 1 8,98 8,59 8,76 9,07 9,07 --- 0
20 Roos Verdegaal HLLS Hellas Utr...t Meisjes 9,07 8,67 8,90 X 9,07 --- 0
21 Willeke Vink AV Edam AV Edam Meisjes 8,52 9,06 8,76 8,49 9,06 8,75 0
22 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...es Team 1 8,02 8,53 8,23 8,50 8,53 --- 0
23 Nadine van...en Hoogen PH Prins Hend...es Team 1 7,79 7,71 8,51 8,15 8,51 --- 0
24 Charlotte Veen KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 6,98 6,72 6,96 6,91 6,98 6,73 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Fay Witte KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 1,70 1,80 934
1 Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 1,70 --- 934
3 Sofie Dokter Groningen Groningen ...k Meisjes 1,65 1,70 883
4 Inez Bouwen AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 1,60 1,60 832
4 Joyce van Welie PAC PAC Meisjes Team 1 1,60 --- 832
6 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 1,55 --- 779
6 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...es Team 1 1,55 1,60 779
8 Liset Kolkman AV Edam AV Edam Meisjes 1,50 1,60 726
8 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...es Team 1 1,50 --- 726
10 Myrthe Steenbeek Leiden Leiden Atl...es Team 1 1,50 --- 0
10 Franka Pouwels ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 1,50 --- 0
12 Marijke va...den Broek HLLS Hellas Utr...t Meisjes 1,50 --- 726
13 Sofia Bouwmeester KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 1,45 1,50 0
13 Judith Haarsma PAC PAC Meisjes Team 1 1,45 --- 0
15 Sanne Diepen PH Prins Hend...es Team 1 1,45 --- 672
16 Aukje Vellinga Groningen Groningen ...k Meisjes 1,45 1,55 0
17 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 1,40 --- 0
17 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan AV De Spar...es Team 1 1,40 1,55 0
17 Hanna van der Zalm PH Prins Hend...es Team 1 1,40 --- 0
20 Roos Verdegaal HLLS Hellas Utr...t Meisjes 1,35 --- 0
21 Nina Hol AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 1,35 --- 550
22 Daniëlle Steur AV Edam AV Edam Meisjes 1,30 1,40 0
Anouk Haverkort AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 DNS 1,50 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 5,32 5,32 X 5,60 5,60 +1.6 m/s--- 817
2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 5,55 5,49 X 5,30 5,55 +0.8 m/s--- 806
3 Sofie Dokter Groningen Groningen ...k Meisjes 5,24 4,90 5,43 4,92 5,43 +0.2 m/s5,63 778
4 Lara Weghorst Leiden Leiden Atl...es Team 1 X X 5,10 5,25 5,25 +1.2 m/s--- 736
5 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan AV De Spar...es Team 1 5,24 X 4,94 5,06 5,24 +1.9 m/s5,24 734
6 Mara Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 5,11 5,22 5,14 4,95 5,22 +0.5 m/s5,23 729
7 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 4,99 5,20 5,04 4,60 5,20 +0.0 m/s--- 724
8 Nikki Taag KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 5,17 5,13 5,11 X 5,17 +1.6 m/s5,34 717
9 Lotte Houtman PH Prins Hend...es Team 1 5,06 5,09 5,00 5,04 5,09 +1.5 m/s--- 698
10 Liset Kolkman AV Edam AV Edam Meisjes 5,06 5,02 5,03 X 5,06 +2.1 m/s5,09 691
11 Sienna Klous AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 5,00 X X X 5,00 +0.8 m/s5,00 0
12 Djim van den Berg PH Prins Hend...es Team 1 X X 4,90 4,80 4,90 +0.3 m/s--- 0
13 Anne de Jong Leiden Leiden Atl...es Team 1 3,97 4,84 X 4,58 4,84 +0.9 m/s--- 0
14 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 4,76 4,61 4,74 4,53 4,76 +0.5 m/s--- 0
15 Romee Hermse PAC PAC Meisjes Team 1 X 4,71 4,34 X 4,71 +2.0 m/s--- 606
16 Isa Vochteloo Groningen Groningen ...k Meisjes 4,67 4,40 4,58 4,59 4,67 +0.0 m/s4,96 0
17 Caya de Graaf AV Edam AV Edam Meisjes 4,57 4,42 4,47 4,43 4,57 +0.1 m/s4,78 0
18 Laura Schnell HLLS Hellas Utr...t Meisjes 4,22 4,28 4,44 4,56 4,56 +2.0 m/s--- 568
19 Rachel van der Veek De Spartaan AV De Spar...es Team 1 4,40 4,05 4,54 4,47 4,54 +0.7 m/s4,70 0
20 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 4,44 X 4,54 4,41 4,54 +0.9 m/s--- 0
21 Sofie Thomas PAC PAC Meisjes Team 1 4,29 4,40 4,33 4,42 4,42 +1.2 m/s--- 0