Uitslagen Ganzestad baanwedstrijd Goes

Jongens Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Sergio Harinck GRTM 4:20,22 ---



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Tonnie de Benis AVGM 9:55,86 9:45,00



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Mattijs Mols AV Attila DQ 45,10 45,24 49,29 49,29 48,94



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Mattijs Mols AV Attila 14,91 15,25 DQ 15,46 15,46 17,46



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Aron Schott Delta Sport 11,84 -0.6 m/s11,70
2 Sebastiaan Philipse AV `56 12,23 -0.6 m/s12,18
3 Vincent Decraene AV `56 12,47 -6.0 m/s---
4 Matthijs Roos AV `56 12,99 +1.0 m/s13,36
5 Nathan de Zeeuw SCSP 13,00 -6.0 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Aron Schott Delta Sport 23,85 +0.3 m/s23,10
2 Vincent Decraene AV `56 24,96 +0.4 m/s---
3 Sebastiaan Philipse AV `56 25,00 +0.3 m/s24,00
4 Mees Verbrugge AV `56 25,96 +0.0 m/s30,00
5 Nathan de Zeeuw SCSP 27,94 +0.4 m/s---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jesse Fokkenrood U-Track 4:10,28 4:03,17
2 Bezuayehu Petersen AV `56 4:13,23 4:06,79
3 Robert de Graaf AV `56 4:28,80 4:25,00
4 Wouter Schets AV `56 4:29,83 4:31,95
5 Mees Verbrugge AV `56 4:45,35 5:11,00
6 Niels Van Tuil AV `56 4:48,47 4:36,79



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Abraham Mehari AV `56 9:34,69 9:50,00
2 Bereket Petersen AV `56 9:42,70 9:30,00



Jongens Junior B - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Matthijs Roos AV `56 4,78 4,69 4,83 4,83 5,13



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Chris Wieles SCSP 12,47 -6.0 m/s---
2 Roan Hekkers AV `56 13,90 +0.0 m/s13,80
Jonathan Dobbelaar SCSP DNF 12,48



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Chris Wieles SCSP 25,22 +0.4 m/s---
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 29,45 +0.3 m/s31,00
3 Roan Hekkers AV `56 29,69 +0.4 m/s32,00
Jonathan Dobbelaar SCSP DNS 26,88



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 5:16,64 5:26,50



Jongens Junior C - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Koen Zandvliet Scorpio 48,67 47,20 46,75 48,56 48,67 51,00
2 Joris Willems Belgie 34,70 22,96 30,18 35,01 35,01 39,68
3 Jord Pluimes Scorpio DQ DQ 29,86 DQ 29,86 28,61
4 Sven Kramer AV `56 DQ 26,15 DQ DQ 26,15 33,29
5 Rens Schuit SCSP 25,65 23,89 DQ 22,75 25,65 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Koen Zandvliet Scorpio 12,09 11,36 11,87 12,23 12,23 12,00
2 Sven Kramer AV `56 10,18 10,56 11,35 10,62 11,35 12,38
3 Joris Willems Belgie 9,50 10,24 10,11 10,39 10,39 10,92
4 Rens Schuit SCSP DQ DQ 8,87 9,57 9,57 ---
5 Jord Pluimes Scorpio 9,14 8,91 9,48 8,76 9,48 9,25



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Roan Hekkers AV `56 4,40 4,28 4,23 4,40 4,95
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 3,68 DQ DQ 3,68 4,56
Jonathan Dobbelaar SCSP - - - DNS 4,45



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Yvette Jorissen Spark 14,58 +0.3 m/s14,94



Meisjes Junior A - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Hanna Kloek AV Sprint 5:36,23 5:28,92



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lauren van Tits Eindhoven 13,56 +1.0 m/s13,33
2 Veerle Smits AV `56 15,42 +0.3 m/s15,20



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Lauren van Tits Eindhoven 27,99 +0.0 m/s27,48



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Veerle Smits AV `56 5:54,93 5:36,94



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 40,38 43,90 DQ 45,18 45,18 49,62



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio DQ 13,38 DQ DQ 13,38 14,91



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Lauren van Tits Eindhoven 4,28 4,16 4,60 4,60 4,83
2 Veerle Smits AV `56 3,62 3,69 3,41 3,69 4,20



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 N'ketia Seedo U-Track 11,91 -0.6 m/s11,77
2 Iza Nijsse AV `56 13,80 +0.0 m/s13,75
3 Eva Den Exter RK HAV 14,74 +0.0 m/s13,80



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Iza Nijsse AV `56 28,77 +0.0 m/s28,60
2 Tessa Schets AV `56 30,31 +0.0 m/s28,70
3 Eva Den Exter RK HAV 30,77 +0.3 m/s30,55
4 Romy van Rijswijk THOR 31,88 +0.3 m/s31,34



Meisjes Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yara Schoenmakers Onbekend 4:48,22 4:43,14
2 Sara Schouten AV Atverni 5:05,79 4:40,69
3 Bieke Schipperen Scorpio 5:10,80 4:50,00
4 Tessa Schets AV `56 5:32,15 5:49,70
5 Sanne Schouten AV Atverni 5:33,09 4:58,86
6 Sanne de Baar AV `56 5:45,17 5:56,90
7 Mette Verbrugge AV `56 6:02,70 5:54,00



Meisjes Junior C - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Lotte Haest Spado DQ 30,85 DQ DQ 30,85 35,52
2 Eva van Mook THOR 25,68 21,87 DQ 19,25 25,68 26,81



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Eva van Mook THOR 9,70 9,49 10,13 8,93 10,13 9,63
2 Romy van Rijswijk THOR 7,14 7,28 7,42 7,21 7,42 8,03
3 Eva Den Exter RK HAV 5,87 5,81 6,14 DQ 6,14 6,15



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Iza Nijsse AV `56 3,98 3,90 3,70 3,98 4,45
2 Sanne de Baar AV `56 3,28 3,28 3,23 3,28 3,74



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Evan de Schrijver Msen - Haag 11,49 -0.6 m/s11,35
2 Pelle Gelderblom Msen - ARV Ilion 11,53 -0.6 m/s11,26
3 Bart Roth Mmas - U-Track 12,24 +1.0 m/s12,38
4 Tom van den Berg Msen - DNMC 12,46 -0.6 m/s12,20
5 George Stroh Mmas - DNMC 13,49 -6.0 m/s---
6 Glenn Hoffman Mmas - SCSP 13,56 +1.0 m/s13,54
7 Jacques Zaman Mmas - SCSP 13,57 +0.0 m/s13,59
8 Dick Jorissen Mmas - Spark 14,05 +0.3 m/s14,80
9 Ronald Rasenberg Mmas - Delta Sport 14,15 +1.0 m/s13,50
10 Henk Gerritsen Mmas - RK HAV 14,33 +0.3 m/s14,44
11 George Schanck Mmas - WLNG 14,61 +0.3 m/s14,51
12 Frits van der Velden Mmas - Atledo 16,05 +0.3 m/s16,03
13 Piet Verbeek Mmas - AV `56 17,43 -6.0 m/s17,07
14 Frans van Boven Mmas - THOR 17,96 -6.0 m/s18,64



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Evan de Schrijver Msen - Haag 22,77 +0.3 m/s22,69
2 Pelle Gelderblom Msen - ARV Ilion 22,90 +0.3 m/s22,43
3 Bart Roth Mmas - U-Track 24,77 +0.3 m/s24,62
4 Jasper Zuidhof Msen - AV `56 25,76 +0.3 m/s24,48
5 Frank Bossers Mmas - Spado 27,56 +0.0 m/s27,01
6 Jacques Zaman Mmas - SCSP 27,81 +0.0 m/s27,30
7 George Stroh Mmas - DNMC 28,28 +0.4 m/s---
8 Glenn Hoffman Mmas - SCSP 28,86 +0.0 m/s30,00
9 Ronald Rasenberg Mmas - Delta Sport 29,35 +0.0 m/s27,80
10 Dick Jorissen Mmas - Spark 30,00 +0.0 m/s29,50
11 George Schanck Mmas - WLNG 30,64 +0.3 m/s31,40
12 Hens Koreman Mmas - Atledo 33,15 +0.4 m/s33,44
13 Piet Verbeek Mmas - AV `56 36,73 +0.4 m/s36,89
14 Chris Mettrop Mmas - Spark 37,35 +0.4 m/s36,40
Frits van der Velden Mmas - Atledo DNS 33,08
Frans van Boven Mmas - THOR DNS 40,00



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Franklin van Anrooij Msen - AV `56 4:03,82 4:05,24
2 Wouter Verstraate Msen - Zeeland 4:11,49 4:00,00
3 Ruben Vroegindeweij Msen - KOPL 4:17,12 4:30,00
4 Jarno Kooijman Msen - AV `56 4:25,28 4:30,00
5 Chris Berendse Msen - HLLS 4:39,86 5:15,00
6 Berry Simonse Mmas - AV `56 5:06,50 5:13,00
7 Albert Platteeuw Mmas - SCSP 5:12,13 5:18,39
8 Arjen de Boer Mmas - Haag 5:14,39 5:15,00
9 Patrick van Iersel Mmas - AV `56 5:15,66 5:20,00
10 Lion Baas Mmas - DNMC 5:16,93 5:30,00
11 Willem Wouters Mmas - AV `56 5:33,09 5:30,00
12 Frans Bos Mmas - DNMC 5:36,75 5:40,00
Danmar Dees Mmas - AV `56 DNS 5:32,00



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick de Vos Msen - AV `56 8:55,12 8:54,12
2 Erwin Harmes Mmas - GRTM 9:14,55 8:32,10
3 Jeff de Bondt Msen - Belgie 9:45,88 9:30,00
4 Stefan Buit Msen - CAV Energie 9:53,96 9:35,99
5 Chris Berendse Msen - HLLS 9:54,69 12:50,00
6 Jeroen Janse Msen - Onbekend 10:07,90 9:50,00
7 Walter de Bondt Mmas - Belgie 10:19,88 10:23,26
8 Tom Verbeek Mmas - AV `56 10:20,80 10:40,52
9 Bart Verhaeghe Mmas - AV `56 10:54,34 ---
10 Lion Baas Mmas - DNMC 11:08,43 11:30,00
11 Patrick van Iersel Mmas - AV `56 11:14,90 9:00,00
12 Berry Simonse Mmas - AV `56 11:15,52 9:00,00
13 Martijn Lavooij Mmas - AV `56 11:26,57 11:46,00
14 Rinus Paardekooper Mmas - AV `56 11:32,83 11:39,90
15 Maurice Steketee Mmas - Onbekend 11:35,73 13:00,00
16 Huub Beelen Mmas - AV `56 12:21,54 11:30,00
17 Albert Karstanje Mmas - DNMC 12:41,46 13:11,14
18 Marco Olivier Mmas - Nederland 12:57,97 13:30,00
19 Rene Goetheer Mmas - Onbekend 13:05,96 14:06,00
20 Stefan van de Dries Msen - AV `56 13:24,23 13:30,00
21 John Guequierre Mmas - DNMC 13:51,97 13:54,00
22 Peter Castel Mmas - AV `56 14:29,13 15:00,00
Danmar Dees Mmas - AV `56 DNS 11:46,00
Tim Kramer Msen - AV `56 DNF 11:30,00
Franklin van Anrooij Msen - AV `56 DNF 8:00,00



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Albert van der Mee Mmas - AV Sprint 39,56 DQ 38,69 39,89 39,89 41,78
2 Norman Van Mook Mmas - THOR 38,80 32,87 33,19 DQ 38,80 35,99
3 Erik De Haan Mmas - THOR 35,95 33,49 32,02 32,46 35,95 36,00
4 Erwin van Hooij Mmas - THOR 30,94 DQ 31,22 DQ 31,22 33,40
5 Arjen de Boer Mmas - Haag 28,45 28,54 DQ 28,33 28,54 25,25
6 Marco Fokke Mmas - Spado DQ 23,63 22,84 23,17 23,63 ---
7 Wim Willems Mmas - Belgie 23,14 DQ 22,46 23,29 23,29 30,99
8 Frits van der Velden Mmas - Atledo 20,98 20,47 20,73 DQ 20,98 24,19
9 Henk Gerritsen Mmas - RK HAV 19,93 19,70 16,42 19,53 19,93 22,77



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Norman Van Mook Mmas - THOR 12,00 12,38 12,50 11,97 12,50 10,99
2 Erik De Haan Mmas - THOR 11,68 11,25 11,70 DQ 11,70 11,00
3 Albert van der Mee Mmas - AV Sprint 11,40 11,68 11,68 11,37 11,68 11,84
4 Wim Willems Mmas - Belgie 8,84 9,16 9,29 9,16 9,29 10,04
5 Marco Fokke Mmas - Spado 8,40 DQ 8,43 7,76 8,43 ---
6 Henk Gerritsen Mmas - RK HAV 8,01 7,31 7,88 7,58 8,01 9,11
7 Arjen de Boer Mmas - Haag 7,84 DQ DQ DQ 7,84 9,46
8 Hens Koreman Mmas - Atledo 6,53 6,80 6,99 7,13 7,13 7,58



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Evan de Schrijver Msen - Haag 6,33 6,30 DQ DQ 6,33 6,32
2 Tom van den Berg Msen - DNMC 6,18 5,96 6,22 6,06 6,22 6,42
3 Etienne Schuit Mmas - SCSP 5,09 4,87 DQ DQ 5,09 ---
4 Frank Bossers Mmas - Spado 4,46 4,68 DQ 4,76 4,76 4,75
5 Arjen de Boer Mmas - Haag 4,33 4,43 4,32 DQ 4,43 5,12
6 Henk Gerritsen Mmas - RK HAV 3,56 3,52 3,60 3,65 3,65 4,01
7 Frits van der Velden Mmas - Atledo 3,58 3,65 3,55 3,35 3,65 3,66
8 Hens Koreman Mmas - Atledo 3,38 3,14 3,25 3,23 3,38 3,59
9 Frans van Boven Mmas - THOR 3,24 3,11 3,14 2,89 3,24 3,19



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jasmijn van Dieren Vsen - AV `56 14,27 +0.0 m/s14,15
2 Jolanda 't Jong Vsen - Delta Sport 14,48 +0.0 m/s13,91



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jolanda 't Jong Vsen - Delta Sport 29,44 +0.0 m/s29,72
2 Jasmijn van Dieren Vsen - AV `56 29,93 +0.3 m/s30,50
3 Ingrid Rasenberg Vsen - Delta Sport 30,39 +0.0 m/s29,67



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Elke Godden Vsen - Belgie 4:39,27 4:33,00
2 Paola van Gilst Vmas - AV `56 5:17,61 5:20,00



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Esther Platteeuw Vsen - SCSP 10:19,11 9:39,37
2 Aniek Aper Vsen - Rotterdam 10:26,51 10:33,00
3 Frederique...ys-Burkin Vmas - WLNG 10:43,31 9:00,00
4 Paola van Gilst Vmas - AV `56 11:15,55 9:00,00



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Evi van Hooij Vsen - THOR DQ 27,68 30,62 32,29 32,29 34,08
2 Audrey de Beule Vsen - Zeeland 25,75 25,93 25,97 27,05 27,05 29,34



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Evi van Hooij Vsen - THOR 9,10 9,31 9,09 8,78 9,31 10,08
2 Audrey de Beule Vsen - Zeeland 8,84 9,06 DQ 9,12 9,12 9,65
3 Nanette van der Veen Vmas - AV `56 7,64 8,05 7,74 DQ 8,05 7,50



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten