Uitslagen Baanwedstrijd 1000, 2000 en 3000m

Jongens Junior A - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 2000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Timo Hacquebord Isala `96 11:10,92 11:55,00



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 2:54,45 ---
2 Frank Seppenwoolde ATNY 2:57,41 3:04,00



Jongens Junior B - 2000 meter

# Naam 2000mOBP
1 Karsten van Ommen Isala `96 6:48,08 6:00,00



Jongens Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Max van Liempdt Almere `81 2:51,45 2:58,00
2 Wouter Seppenwoolde ATNY 3:01,85 3:02,00
3 Thomas Reining AV PEC 1910 3:35,12 ---
4 Jonne Heeringa AV PEC 1910 3:35,71 3:30,00
5 Youri Elsendoorn Isala `96 5:03,23 ---



Jongens Junior C - 2000 meter

# Naam 2000mOBP
1 Mads Meijer de Sprinter 6:16,44 6:30,00



Jongens Junior C - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Lars Molenkamp Almere `81 3:03,21 3:01,23
2 Maikel Potkamp De Gemzen 3:08,55 3:09,58
3 Sven van d...eerendonk PH 3:09,16 3:11,26
4 Julien Jansen AV PEC 1910 3:18,14 3:19,06
5 Ids Peenstra AV PEC 1910 3:19,11 3:20,39
6 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 3:23,42 3:25,67
7 Boyd Steur AV PEC 1910 3:24,72 3:26,95
8 Olivier van Benthem AV PEC 1910 3:32,03 3:31,00
9 Lukas Smit AV PEC 1910 3:32,40 ---
10 Nathan van de Kerke Isala `96 3:44,04 ---



Jongens Junior D - 2000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Mika van Mierlo Isala `96 11:09,41 ---
2 Cas Kanis Isala `96 12:23,11 ---



Jongens Pupil A - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Simon van den Pol AV PEC 1910 3:26,13 ---
2 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 3:34,86 3:34,40
3 Lars Hansman Isala `96 3:37,90 ---
4 Hugo Visser Isala `96 3:46,98 3:32,00
5 Nout Meijer ACO 3:49,67 ---
6 Patrick Duiveman Isala `96 4:11,86 ---
7 Nathanael ... Victoria Isala `96 4:39,12 ---
Elihle Tersteeg Nijmegen DNS 3:38,25
Josse Kampen Isala `96 DNF ---



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Noud Kanis Isala `96 3:41,69 ---
2 Floris Scheepstra Phanos 3:43,16 ---
3 Titus Leurink Isala `96 4:22,90 ---
4 Lex Westendorp Isala `96 4:45,07 ---
5 Midas Westendorp Isala `96 4:46,39 ---
6 Melle Kroon Isala `96 4:48,93 ---



Jongens Pupil C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Daniel Hall AV Zuidwal 3:50,41 ---
2 Tristan va...der Weerd Isala `96 3:57,84 ---
3 Joel van den Dool Isala `96 4:06,95 ---
4 Wesse Bouhuijs Isala `96 4:46,45 ---
Melle Hoekstra Isala `96 DNS ---
Tycho Kiel Isala `96 DNS ---



Jongens Pupil Mini - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Pepijn van Putten Isala `96 4:18,51 ---
2 Sem Eenkhoorn Isala `96 4:37,16 ---
3 Thijs Koppelman Isala `96 4:51,78 ---
4 Yaro de Kleine Isala `96 5:18,09 ---
Brenn Doorneweerd Isala `96 DNS ---
Mike Gerritsma Isala `96 DNS ---
Olivier Westendorp Isala `96 DNS ---
Thomas van der Weerd Isala `96 DNS ---



Masters mannen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Robert Reitsema Isala `96 2:56,91 3:01,00
2 Jannes Dolfing HAC `63 3:01,30 3:00,00
3 Wessel Geursen AV Athlos 3:03,27 3:12,00
4 Remco de Vries AV PEC 1910 3:16,64 ---
5 Hans Marsman AV Veluwe 3:18,31 3:16,30
6 Dick van den Pol AV PEC 1910 3:20,68 ---
7 MARTEN BOLT BB lopers 3:26,83 3:22,97
8 Wilbert S...penwoolde ATNY 3:54,73 4:00,00



Masters mannen - 2000 meter

# Naam 2000mOBP
1 Bas Mekking De Gemzen 6:10,85 6:00,21
2 Jan-Pieter Mondria De Gemzen 6:27,39 6:25,00
3 Henk-Jan Dorgelo Isala `96 6:27,97 6:32,00
4 Jacob van der Meulen Groningen 6:53,53 7:00,00
5 Krijn Kroezen SPLS 7:06,87 7:10,00
6 Aalt Wensink De Gemzen 7:10,89 ---
7 Jos Ruijter AV NOP 7:37,89 ---
8 MARTEN BOLT BB lopers 7:49,38 7:35,30
9 Wim Potjes De Gemzen 8:09,08 ---
10 Ruben Schaap Isala `96 8:58,81 ---
Cees de Vries Triathlon DNS 8:37,00



Masters mannen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Roel-Jan Heeringa AV PEC 1910 10:36,50 10:40,30
2 Murk Falkena Flevo Delta 10:44,47 10:30,00
3 Erik Kuijer AVMP 10:58,11 ---
4 Tjerk Dijkstra AV NOP 11:01,95 ---
5 Richard Kroon Isala `96 11:41,73 12:00,00
6 Berend Schotanus AV NOP 11:43,89 ---
7 Arnoud Lammers AV PEC 1910 11:46,75 ---
8 Jac Postma VL 12:18,61 ---



Masters vrouwen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Yvonne Meijer ACO 3:02,64 3:07,83
2 Ine Strijker HAC `63 3:11,24 3:12,08
3 Greet Vrijbloed Isala `96 3:38,30 ---



Masters vrouwen - 2000 meter

# Naam 2000mOBP
1 Iris Bakk...-Strieker De Gemzen 8:04,69 ---



Masters vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Naomi Heidema ACO 3:10,43 3:12,00



Meisjes Junior B - 2000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Mirte Kortman Ciko `66 12:23,23 12:00,00



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Bridget Konings Ciko `66 3:10,79 3:10,00
2 Natalja Duiveman Isala `96 3:44,00 ---



Meisjes Junior C - 2000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Selina Franken AV Zeewolde 3:04,50 3:06,62
2 Hebe Chadwick AV `40 3:06,82 3:07,00
3 Debora van Langen SAV 3:09,60 3:06,99
4 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 3:10,94 3:13,36
5 Laila Yahyaoui Almere `81 3:13,10 3:12,02
6 Demi Konings Ciko `66 3:21,62 3:10,00
7 Esmee Vis De Gemzen 3:26,36 3:28,20
8 Sara Meijer AV PEC 1910 3:30,17 3:31,24
9 Nora Assink Spurt `88 3:38,52 3:29,00
10 Donna ten Hove Isala `96 4:20,66 ---
Shalomy Karreman Rotterdam DNS 3:24,00



Meisjes Junior D - 2000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil A - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Pippa Chadwick AV `40 3:27,70 3:32,75
2 Naëll Huijsmans Isala `96 3:30,28 3:36,00
3 Inaya Yahyaoui Almere `81 3:47,83 3:48,92
4 Iris Brugge Isala `96 3:56,20 ---
5 Brecht Van der Haar Isala `96 4:17,42 ---
6 Chamena Hoekman Isala `96 4:32,01 ---
7 Sannah de Vries AV PEC 1910 4:34,11 ---
8 Lois Wiersma Isala `96 4:39,15 ---
9 Elle Bouhuijs Isala `96 4:55,90 ---



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Naomi Lantink AV PEC 1910 4:04,82 4:07,00
2 Julynn Huijsmans Isala `96 4:29,30 4:40,00



Meisjes Pupil C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Eline van Langen SAV 3:58,62 3:54,70
2 Mare Holtrop Isala `96 4:33,32 ---
3 Suleen Penninkhof Isala `96 4:35,28 ---
4 Annemaryn de Wit Isala `96 4:54,84 ---
5 Ilse Bottenberg Isala `96 5:06,09 ---
6 Janou Wolf Isala `96 5:10,66 ---
Julia Seppenwoolde ATNY DNS 2:18,00



Meisjes Pupil Mini - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Arinya van 't Ende Isala `96 4:17,70 ---
2 Merel Geursen AV Athlos 4:27,19 4:20,00
3 Loueann Huijsmans Isala `96 5:01,72 5:30,00
4 Valerie de Vries AV PEC 1910 5:46,29 ---
Vere Langeslag Isala `96 DNS ---



Senioren mannen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Thomas Straathof AV NOP 2:58,51 3:02,00
2 Lars van Surksum AV PEC 1910 3:19,38 ---
Michiel Veldman ACO DNS 2:38,00



Senioren mannen - 2000 meter

# Naam 2000mOBP
1 Jens Tybout Isala `96 6:30,57 6:30,00



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Mark Klooster Isala `96 11:55,96 ---



Senioren vrouwen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Harriet van 't Oever BB lopers 3:09,28 3:17,03



Senioren vrouwen - 2000 meter

# Naam 2000mOBP
1 Dinie Ras AV NOP 6:46,82 ---
2 Larissa Mars VTLS 7:01,34 6:50,00
3 Hellen Simens De Gemzen 7:57,51 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Nardie Mulder BB lopers 12:32,00 12:29,00