Uitslagen Baancircuit XL

Jongens Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Mark Roosien AV Hylas 17,57 17,20



Jongens Junior A - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Romello Christiaan AV Hera 17,34 ---
2 Koen Hoedjes AV Hera 17,44 17,10
3 Marnix Kolkman AV Edam 17,55 17,50
4 Jared Broers AV Hera 18,52 18,10
5 Stephan Haakmat AV Hera 18,61 ---
6 Daan Emmaneel AV NOVA 18,63 ---
7 Angelo Visser NEAV 18,99 18,20
8 Milan Bouwer AV Hera 20,20 ---
9 Naut Lambert AV Hera 20,79 ---
10 Wesley Croes AV Hera 21,95 ---
Roelf de Mooij AV Hera DNS ---



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Stefan de Vries PAC 37,25 ---
2 Daan Emmaneel AV NOVA 37,89 ---
3 Jasper Kooter AAC 44,73 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Karam al Ibrahim Hollandia 2:06,78 ---
2 Angelo Visser NEAV 2:07,29 2:05,11
3 Tijmen van Leeuwen SAV 2:09,69 ---
4 Wesley van...uijksloot SAV 2:37,48 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 42,87 47,65
2 Marnix Kolkman AV Edam 40,03 40,73
3 Sam van Dijk AV Lycurgus 34,59 40,46



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Max Guit AV Edam 51,24 49,16
2 Jeroen van het Hof AV Edam 48,50 46,06
3 Sam van Dijk AV Lycurgus 37,04 41,38



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jeroen van het Hof AV Edam 1,75 1,85
2 Jeff Tesselaar AV Hera 1,70 ---
3 Angelo Visser NEAV 1,55 1,50



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Wil Mok SAV 5,46 5,22



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Jared Broers AV Hera 13,72 +0.3 m/s14,10
2 Jeff Tesselaar AV Hera 14,80 +0.3 m/s14,80
3 Enrique van Velzen PAC 16,29 +0.3 m/s---



Jongens Junior C - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 1,15 ---



Jongens Junior C - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Roy Deijkers AV Zaanland 14,49 ---
2 Roene Zwanenburg AV Hera 17,87 ---



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Aaron Ponne SAV 22,92 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Aaron Ponne SAV 10,06 ---
Roene Zwanenburg AV Hera DNS ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Wesley van...uijksloot SAV 1,35 ---
2 Roene Zwanenburg AV Hera 1,30 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Roy Deijkers AV Zaanland 4,39 ---
2 Wesley van...uijksloot SAV 4,16 ---
3 Roene Zwanenburg AV Hera 3,26 ---



Masters mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Matthijs de Groot AV NOVA 19,64 19,24
2 Guido Gtj Bot Hollandia 20,44 ---



Masters mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Matthijs de Groot AV NOVA 41,64 41,68
Guido Gtj Bot Hollandia DNS ---



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Theo List WRNG 3:57,09 3:56,58



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Gerald Koeman Hollandia 9:58,21 ---
2 Ton Bosgoed SAV 10:13,06 10:21,94
3 Peter Dekker SAV 10:47,81 ---
4 Gertjan K...penhouwer SAV 11:15,46 11:07,00
5 Marcel van Langen SAV 11:49,12 ---



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Henk Jan Blom Hollandia 46,12 ---
2 Robin Geertsma AV Lycurgus 41,74 43,34
3 Kjell Heinsius SAV 38,91 42,31
4 Robin Korving AV Hera 35,68 ---
5 Ed Martens Hollandia 34,61 ---
6 Frits Martens Hollandia 30,99 ---
7 Jos Muller WRNG 24,91 ---
8 Nico Ridder SV Noordkop 19,43 20,30



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Daan Meyer AV34 69,42 76,00
2 Kjell Heinsius SAV 49,04 47,73
3 Nico Ridder SV Noordkop 20,91 22,58



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Monique Le Blansch Vmas - Hollandia 23,19 ---



Masters Vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Linda Reus-Bakker Vmas - SAV 45,75 ---
2 Monique Le Blansch Vmas - Hollandia 50,36 ---



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Elles Wagenaar Vmas - WRNG 3:21,82 ---



Masters Vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Hanny Bar...-Jongejan V55 - AV Trias 30,59 32,54
2 Maaike Huberts V35 - Hollandia 24,34 24,00



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tanja van der Plas Vmas - AV Lycurgus 4,91 ---
2 Annette IJzer Vmas - Castricum 3,08 ---



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Lotte Runia SAV 21,56 ---
2 Leonie Wierenga SAV 21,62 20,50



Meisjes Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Leonie Wierenga SAV 45,40 43,20



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Robin Post AV Hera 34,85 37,19



Meisjes Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lotte van Diepen SAV 1,55 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Ella Mosselman SAV 21,16 20,53
2 Sabrina Cruden AV Lionitas 21,57 ---



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Sheralda Bottse NEAV 47,44 ---
2 Sabine Dodeman SAV 50,81 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nina van Diepen AV Hylas 2:21,52 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Willeke Stuijt AV Edam 37,65 39,00
2 Leonie Keppel AV Hera 33,95 36,39



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Liset Kolkman AV Edam 38,21 35,00
2 Noah Verduin AV Hera 36,62 37,00
3 Willeke Stuijt AV Edam 34,73 39,00
4 Kara Zwagemaker SAV 32,31 30,00
5 Femke Guit AV Edam 29,24 32,00
6 Sabrina Cruden AV Lionitas 28,57 30,46
7 Babs Koeman AV Haarlem 25,39 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Liset Kolkman AV Edam 1,55 ---
2 Babs Koeman AV Haarlem 1,30 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sheralda Bottse NEAV 4,30 ---



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Babs Koeman AV Haarlem 13,29 ---
2 Ella Mosselman SAV 13,37 12,71
3 Luca Klumpenhouwer SAV 15,19 ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Isa Kolle AV Hera 34,22 ---
2 Luca Klumpenhouwer SAV 20,48 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Isa Kolle AV Hera 12,60 ---
2 Luca Klumpenhouwer SAV 9,73 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Noah Verduin AV Hera 1,50 ---
1 Sabrina Curden AV Lionitas 1,50 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Babs Koeman AV Haarlem 4,96 ---
Isa Kolle AV Hera DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Kaitlyn van Dongeren SAV 13,49 ---
Lana Broers AV Hylas DNS 10,30



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Damanja Reus SAV 28,15 ---
2 Manon Hoedjes AV Hera 17,23 ---
3 Eline Zwagemaker SAV 15,59 ---
4 Sophie Le Blansch Hollandia 15,22 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Damanja Reus SAV 12,65 ---
2 Manon Hoedjes AV Hera 9,87 ---
3 Lana Broers AV Hylas 9,83 ---
4 Sophie Le Blansch Hollandia 8,33 ---
5 Eline Zwagemaker SAV 6,94 ---
6 Kaitlyn van Dongeren SAV 6,84 ---
7 Robine Hooiveld SAV 6,54 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Malin Schouten AV Hera 1,20 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
Robine Hooiveld SAV DNS ---



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Tijmen de Hart AV Hylas 16,47 16,80
2 Paul vd Gragt AV Hylas 16,78 16,80
3 Robert Wamta SAV 17,68 ---
4 Bram Berkhout AV NOVA 17,79 ---
5 Guido Ruitenberg SAV 17,95 ---
6 Jaap van der Thiel SAV 19,15 ---
7 Thijs Helsloot AV Hera 19,72 ---
Reuel Boyce AV 1923 DNS ---



Senioren mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Berkhout AV NOVA 36,77 ---
2 Nick Wildöer SAV 39,44 36,92
3 Jaap van der Thiel SAV 41,33 ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
Tony van Diepen Haag DNF ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
Daan Glorie DEM DNS 10:31,90



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Paul Olofsen SAV 41,94 47,76
2 Dennis Barnhoorn AV Trias 38,37 45,48
3 Kay Olofsen SAV 37,48 39,97
4 Coen van der Geest WRNG 33,15 32,66



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Thomas van Ophem AV Hera 71,69 78,00
2 Kay Olofsen SAV 49,72 54,89
3 Alex Vaars DKEV 36,96 34,35



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Dave Brandhoff AV Lycurgus 1,95 ---
2 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus 1,80 1,85
3 Sven van Doodewaerd AV Lycurgus 1,75 ---



Senioren mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jasmijn de Jong SAV 19,86 ---
Judith De Jager SAV DNS ---



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Lisanne de Witte AV Trias 37,60 ---
2 Laura de Witte AV Trias 38,44 ---
Jasmijn de Jong SAV DNS ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Martine Ligthart SAV 2:20,15 2:22,00
2 Danielle van Dorth AV Hylas 2:24,40 ---
3 Paulien Zwart-Kuin SAV 2:35,24 2:29,00



Senioren vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Laura Leijen DKEV 32,04 35,14



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten