Uitslagen Klaverblad International High Jump meeting 2018

Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ruben Rolvink Olympus `70 1,77 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Daan Kneppers ARV Ilion 1,76 1,72
2 Bart Andriessen ARV Ilion 1,57 ---
3 Sem van Vliet ARV Ilion 1,52 ---
4 Ivar van Ruijven Olympus `70 1,52 ---
5 Stef Kortekaas Olympus `70 1,52 1,50
6 Tijmen van der Wees ARV Ilion 1,47 ---
7 Alex van der Voort ARV Ilion 1,47 ---
8 Txiku Snijders ARV Ilion 1,37 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kevin Breumelhof ARV Ilion 1,57 1,55
2 David Pronk Haag 1,47 ---
3 Luuk den Toom ARV Ilion 1,42 ---
3 Jazz Huf Haag 1,42 ---
5 Indy Kromokario ARV Ilion 1,27 ---
6 Joep Kneppers ARV Ilion 1,22 1,25



Jongens Pupil A1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nick Barendse ARV Ilion 1,18 ---
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 1,18 ---
3 Gio Kromokario ARV Ilion 1,13 ---
4 Luca Vergé ARV Ilion 1,03 ---
4 Tristan Elsing ARV Ilion 1,03 ---
6 Aimé Suvaal ARV Ilion 0,88 ---



Jongens Pupil A2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 1,38 ---
2 Sepp Schulte Castricum 1,33 1,45
3 Koen Vilain Haag 1,18 ---
4 Casper de Winter ARV Ilion 1,13 ---
4 Tim de Smedt Haag 1,13 ---
6 Xander Turkstra ARV Ilion 1,08 ---
6 Jesper Schaasberg ARV Ilion 1,08 ---
8 Ryvano Veldhuizen ARV Ilion 1,03 ---
9 Stijn Rietveld ARV Ilion 0,98 ---
10 Rens Pennings ARV Ilion 0,93 ---
10 Kenji Parbhoe ARV Ilion 0,93 ---
Bram Jansen ARV Ilion NM ---



Jongens Pupil B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Boris Klaver ARV Ilion 1,38 1,34
2 Ruben Driessen ARV Ilion 1,08 ---
2 Luuk Boutkan Olympus `70 1,08 1,15
4 Peter Spruyt ARV Ilion 0,93 ---
5 Jens van Gils ARV Ilion 0,88 ---
5 Nicolaas Schenau ARV Ilion 0,88 ---
7 Ilias Hamamouche ARV Ilion 0,78 ---
Finn Donkersloot ARV Ilion DNS 1,10



Jongens Pupil C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Koen Kemper ARV Ilion 1,03 ---
1 Drazic Rondhuis Olympus `70 1,03 ---
3 Rens de Zwart ARV Ilion 0,98 ---
4 Olivier de Jager ARV Ilion 0,93 ---
5 Dylan Rozendaal ARV Ilion 0,88 ---
5 Ties Moerman Olympus `70 0,88 ---
7 Cedric Hopman ARV Ilion 0,78 ---
Michiel Schaepkens ARV Ilion DNS ---



Jongens Pupil Mini - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Semm Plaisier Olympus `70 0,93 ---
2 Kyano de Wind ARV Ilion 0,73 ---
3 Noah Vergé ARV Ilion 0,68 ---
3 Jack de Roode ARV Ilion 0,68 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Zita Goossens Belgie 1,72 ---
2 Nicole Schellekens ARV Ilion 1,62 1,65



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lotte Houtman PH 1,57 1,65
2 Sterre de Rooij ARV Ilion 1,52 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nathalie Meurs Voorne 1,57 ---
2 Franka Pouwels ARV Ilion 1,57 ---
3 Marieke Salverda Voorne 1,52 1,50
4 Myrthe Steenbeek Leiden 1,47 1,50
5 Babet Boer Olympus `70 1,42 1,40
Tamara Zimmermann Olympus `70 NM 1,30



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Floortje Tromp AAV `36 1,42 ---
2 Noga Piepenbroek ARV Ilion 1,42 ---
3 Alida Tanggahma Haag 1,42 ---
4 Jana Nagtegaal AAV `36 1,37 ---
5 Rosalie van Wouwen Haag 1,32 1,30
6 Niovi Georgadakis AV `40 1,32 ---
7 Luna Pedemonte Olympus `70 1,27 1,30
8 Lies Kneppers ARV Ilion 1,27 1,25



Meisjes Pupil A1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lot van der Haas Olympus `70 1,13 1,25
2 Yuki Chen AV Sparta 1,03 1,10
Rianne Schaepkens ARV Ilion DNS ---



Meisjes Pupil A2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Floortje Lusthof Olympus `70 1,28 1,25
2 Elianne Hopman ARV Ilion 1,23 ---
2 Daphne Roozendaal ARV Ilion 1,23 1,20



Meisjes Pupil B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Emma Tamminga ARV Ilion 0,93 ---
2 Evy Eising ARV Ilion 0,88 ---



Meisjes Pupil C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Noa Boutkan Olympus `70 0,98 1,00
2 Lilican Ikiz ARV Ilion 0,93 ---
3 Faye Thijsse ARV Ilion 0,83 ---
3 Kyra Ten Berge ARV Ilion 0,83 ---
5 Liv Versluijs ARV Ilion 0,78 ---
5 Ezmaa Hamamouche ARV Ilion 0,78 ---



Meisjes Pupil Mini - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yaimi-Yu Chen AV Sparta 0,68 ---
Fay Barendse ARV Ilion DNS ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Allan Smith GBR 2,23 ---
2 David Smith GBR 2,20 ---
2 Douwe Amels Nederland 2,20 ---
4 Bram Ghuys Belgie 2,17 ---
5 Andriy Kovalyov Oekraïne 2,17 ---
6 Luca Meinke Duitsland 2,14 ---
6 Mike Edwards GBR 2,14 ---
8 Dion van Kessel Nederland 2,10 ---
9 Sven van Merode Nederland 2,10 ---
9 Paulo Conceicao Portugal 2,10 ---
11 Peter Siers Nederland 2,07 ---
12 Emile Verdonck Belgie 2,07 ---
13 Marius Wouter Nederland 2,04 ---
14 Ruben van ...erdenburg Nederland 1,98 ---
15 Stan Nijhuis Nederland 1,98 ---
16 Erwin de Vor Nederland 1,94 ---
17 Dirk Aarts Nederland 1,94 ---
18 Jakob Kolodziej Duitsland 1,90 ---
19 Daniël Leyba Haag 1,87 2,02
20 Tim Hoogenboom Olympus `70 1,82 1,95
Remo Cagliesi Duitsland DNS ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Elena Vallortigara Italië 1,96 ---
2 Erika Kinsey Zweden 1,94 ---
3 Iryna Gerashchenko Oekraïne 1,87 ---
4 Alyxandria Treasure Canada 1,87 ---
5 Jeannelle Scheper Saint Lucia 1,83 ---
5 Tonje Angelsen Noorwegen 1,83 ---
7 Hanne van Hessche Belgie 1,79 ---
7 Grete Udras Estland 1,79 ---
9 Josie Graumann Duitsland 1,75 ---
10 Linda Sandblom Finland 1,75 ---
11 Linda Hurkmans AV NOVA 1,67 1,81
12 Fleurine van Beek Haag 1,57 1,65
13 Inga Steggink AAV `36 1,57 ---