Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A1

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Martijn Leih Clytoneus 9,33 3:51,26 7,25 1,20 2015
2 Kian Baard HLLS 9,30 4:04,91 7,51 1,10 1896
3 Nigel Hilverts HLLS 9,26 3:58,78 6,38 1,05 1830
4 Olaf Malda AV Phoenix 9,69 3:52,10 7,37 1,00 1810
5 Casper van Elst AV Phoenix 9,72 3:49,47 6,23 1,05 1789
6 Pieter van der Zee HLLS 9,85 3:58,42 5,98 1,15 1780
7 Armin Daudeij Clytoneus 9,84 4:07,46 6,14 1,05 1677
8 Luc Breton Fit 10,62 3:50,10 5,69 1,10 1655
9 Twan Goudena Clytoneus 10,97 3:47,75 6,27 1,05 1621
10 Hidde de Jong Fit 10,24 3:51,53 4,48 1,10 1620
11 Noah Adepeju AV Atverni 10,35 3:59,62 4,16 1,20 1613
12 Sjoerd van Leeuwen AV Atverni 9,88 4:08,97 5,24 1,05 1606
13 Marijn Wouters U-Track 10,46 4:02,05 5,17 1,10 1584
14 Lars Beijk AV Phoenix 10,31 3:55,93 6,25 0,90 1557
15 Marijn de Vries Clytoneus 10,08 4:02,36 4,15 1,05 1530
16 Evan van Eck AV Phoenix 10,38 4:07,04 4,87 1,05 1515
17 Mike van de Vooren HLLS 10,27 3:56,71 5,56 0,85 1479
18 Julius Traas U-Track 9,97 4:08,22 4,07 1,00 1477
19 Hielke van...n Kieboom Fit 10,35 4:11,30 5,46 0,95 1467
20 Floris Kamer HLLS 10,26 4:09,93 5,09 0,95 1461
21 Gijs Schoemaker Fit 10,66 4:32,31 5,74 1,05 1430
22 Sami Benali AV Atverni 10,82 3:54,60 5,24 0,90 1429
23 Jeroen Mak HLLS 11,25 4:02,10 4,86 1,05 1423
24 Teije Harmens U-Track 10,58 4:29,55 4,58 1,10 1410
25 Noam Michiels Clytoneus 10,64 4:19,24 5,07 1,00 1403
26 Tijn Brouwer HLLS 10,59 4:06,55 5,51 0,85 1383
27 Boris Dix U-Track 10,62 4:05,00 4,82 0,90 1377
28 Ot Glas AV Atverni 11,19 4:08,57 4,16 1,05 1350
29 Houdayfa Addahmani AV Phoenix 10,64 4:31,08 5,08 0,95 1322
30 Kevin Vleerlaag HLLS 10,92 4:34,49 4,75 1,05 1322
31 Lars Langbroek AV Atverni 11,32 4:19,84 5,08 1,00 1315
32 Efraïm Copinga HLLS 11,08 4:34,22 4,84 1,05 1308
33 Lucas Komduur U-Track 10,90 4:21,89 4,24 1,00 1298
34 Hugo Wouters U-Track 10,91 4:22,35 4,67 0,95 1291
35 Gijs van Dalen AV Atverni 9,94 4:22,68 3,92 0,75 1224
36 Gilles Bleijlevens U-Track 11,55 4:24,54 4,16 1,00 1203
37 Floris van Baar AV Atverni 11,22 4:30,23 4,42 0,85 1130
38 Daniel Kuipers AV Atverni 10,93 DNS 5,38 1,10 1129
39 Gersom Rink U-Track 11,46 4:26,02 4,05 0,90 1126
40 Ilian van Schaik AV Phoenix 12,36 4:23,84 4,12 0,85 1007
41 Jasper Karssen HLLS 12,63 5:16,06 3,67 0,85 771
42 Esra Dakilwadjir AV Atverni DNS DNS DNS 1,05 379
43 Morris van den Bergh AV Atverni DNS DNS DNS DNS 0
43 Lucas van Dopperen AV Atverni DNS DNS DNS DNS 0
43 Fedor Dohmen HLLS DNS DNS DNS DNS 0
43 Pjotr Dohmen HLLS DNS DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A1

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nigel Hilverts HLLS 9,26 --- 601
2 Kian Baard HLLS 9,30 --- 594
3 Martijn Leih Clytoneus 9,33 --- 588
4 Olaf Malda AV Phoenix 9,69 --- 527
5 Casper van Elst AV Phoenix 9,72 --- 522
6 Armin Daudeij Clytoneus 9,84 --- 503
7 Pieter van der Zee HLLS 9,85 --- 501
8 Sjoerd van Leeuwen AV Atverni 9,88 --- 497
9 Gijs van Dalen AV Atverni 9,94 --- 487
10 Julius Traas U-Track 9,97 --- 483
11 Marijn de Vries Clytoneus 10,08 --- 466
12 Hidde de Jong Fit 10,24 --- 442
13 Floris Kamer HLLS 10,26 --- 439
14 Mike van de Vooren HLLS 10,27 --- 438
15 Lars Beijk AV Phoenix 10,31 --- 432
16 Noah Adepeju AV Atverni 10,35 --- 426
16 Hielke van...n Kieboom Fit 10,35 --- 426
18 Evan van Eck AV Phoenix 10,38 --- 422
19 Marijn Wouters U-Track 10,46 --- 410
20 Teije Harmens U-Track 10,58 --- 394
21 Tijn Brouwer HLLS 10,59 --- 392
22 Luc Breton Fit 10,62 --- 388
22 Boris Dix U-Track 10,62 --- 388
24 Houdayfa Addahmani AV Phoenix 10,64 --- 386
24 Noam Michiels Clytoneus 10,64 --- 386
26 Gijs Schoemaker Fit 10,66 --- 383
27 Sami Benali AV Atverni 10,82 --- 362
28 Lucas Komduur U-Track 10,90 --- 351
29 Hugo Wouters U-Track 10,91 --- 350
30 Kevin Vleerlaag HLLS 10,92 --- 349
31 Daniel Kuipers AV Atverni 10,93 --- 347
32 Twan Goudena Clytoneus 10,97 --- 342
33 Efraïm Copinga HLLS 11,08 --- 328
34 Ot Glas AV Atverni 11,19 --- 315
35 Floris van Baar AV Atverni 11,22 --- 311
36 Jeroen Mak HLLS 11,25 --- 307
37 Lars Langbroek AV Atverni 11,32 --- 299
38 Gersom Rink U-Track 11,46 --- 282
39 Gilles Bleijlevens U-Track 11,55 --- 272
40 Ilian van Schaik AV Phoenix 12,36 --- 185
41 Jasper Karssen HLLS 12,63 --- 158
Morris van den Bergh AV Atverni DNS --- 0
Esra Dakilwadjir AV Atverni DNS --- 0
Lucas van Dopperen AV Atverni DNS --- 0
Fedor Dohmen HLLS DNS --- 0
Pjotr Dohmen HLLS DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil A1

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Twan Goudena Clytoneus 3:47,75 --- 477
2 Casper van Elst AV Phoenix 3:49,47 --- 468
3 Luc Breton Fit 3:50,10 --- 464
4 Martijn Leih Clytoneus 3:51,26 --- 458
5 Hidde de Jong Fit 3:51,53 --- 457
6 Olaf Malda AV Phoenix 3:52,10 --- 454
7 Sami Benali AV Atverni 3:54,60 --- 441
8 Lars Beijk AV Phoenix 3:55,93 --- 435
9 Mike van de Vooren HLLS 3:56,71 --- 431
10 Pieter van der Zee HLLS 3:58,42 --- 422
11 Nigel Hilverts HLLS 3:58,78 --- 421
12 Noah Adepeju AV Atverni 3:59,62 --- 417
13 Marijn Wouters U-Track 4:02,05 --- 405
14 Jeroen Mak HLLS 4:02,10 --- 405
15 Marijn de Vries Clytoneus 4:02,36 --- 404
16 Kian Baard HLLS 4:04,91 --- 392
17 Boris Dix U-Track 4:05,00 --- 391
18 Tijn Brouwer HLLS 4:06,55 --- 384
19 Evan van Eck AV Phoenix 4:07,04 --- 382
20 Armin Daudeij Clytoneus 4:07,46 --- 380
21 Julius Traas U-Track 4:08,22 --- 377
22 Ot Glas AV Atverni 4:08,57 --- 375
23 Sjoerd van Leeuwen AV Atverni 4:08,97 --- 373
24 Floris Kamer HLLS 4:09,93 --- 369
25 Hielke van...n Kieboom Fit 4:11,30 --- 363
26 Noam Michiels Clytoneus 4:19,24 --- 329
27 Lars Langbroek AV Atverni 4:19,84 --- 327
28 Lucas Komduur U-Track 4:21,89 --- 318
29 Hugo Wouters U-Track 4:22,35 --- 317
30 Gijs van Dalen AV Atverni 4:22,68 --- 315
31 Ilian van Schaik AV Phoenix 4:23,84 --- 311
32 Gilles Bleijlevens U-Track 4:24,54 --- 308
33 Gersom Rink U-Track 4:26,02 --- 302
34 Teije Harmens U-Track 4:29,55 --- 288
35 Floris van Baar AV Atverni 4:30,23 --- 286
36 Houdayfa Addahmani AV Phoenix 4:31,08 --- 283
37 Gijs Schoemaker Fit 4:32,31 --- 278
38 Efraïm Copinga HLLS 4:34,22 --- 271
39 Kevin Vleerlaag HLLS 4:34,49 --- 270
40 Jasper Karssen HLLS 5:16,06 --- 137
Morris van den Bergh AV Atverni DNS --- 0
Esra Dakilwadjir AV Atverni DNS --- 0
Lucas van Dopperen AV Atverni DNS --- 0
Daniel Kuipers AV Atverni DNS --- 0
Fedor Dohmen HLLS DNS --- 0
Pjotr Dohmen HLLS DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A1

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kian Baard HLLS 7,51 --- 494
2 Olaf Malda AV Phoenix 7,37 --- 487
3 Martijn Leih Clytoneus 7,25 --- 480
4 Nigel Hilverts HLLS 6,38 --- 429
5 Twan Goudena Clytoneus 6,27 --- 423
6 Lars Beijk AV Phoenix 6,25 --- 421
7 Casper van Elst AV Phoenix 6,23 --- 420
8 Armin Daudeij Clytoneus 6,14 --- 415
9 Pieter van der Zee HLLS 5,98 --- 405
10 Gijs Schoemaker Fit 5,74 --- 390
11 Luc Breton Fit 5,69 --- 387
12 Mike van de Vooren HLLS 5,56 --- 378
13 Tijn Brouwer HLLS 5,51 --- 375
14 Hielke van...n Kieboom Fit 5,46 --- 372
15 Daniel Kuipers AV Atverni 5,38 --- 366
16 Sami Benali AV Atverni 5,24 --- 357
16 Sjoerd van Leeuwen AV Atverni 5,24 --- 357
18 Marijn Wouters U-Track 5,17 --- 353
19 Floris Kamer HLLS 5,09 --- 347
20 Houdayfa Addahmani AV Phoenix 5,08 --- 347
20 Lars Langbroek AV Atverni 5,08 --- 347
22 Noam Michiels Clytoneus 5,07 --- 346
23 Evan van Eck AV Phoenix 4,87 --- 332
24 Jeroen Mak HLLS 4,86 --- 332
25 Efraïm Copinga HLLS 4,84 --- 330
26 Boris Dix U-Track 4,82 --- 329
27 Kevin Vleerlaag HLLS 4,75 --- 324
28 Hugo Wouters U-Track 4,67 --- 318
29 Teije Harmens U-Track 4,58 --- 312
30 Hidde de Jong Fit 4,48 --- 305
31 Floris van Baar AV Atverni 4,42 --- 301
32 Lucas Komduur U-Track 4,24 --- 287
33 Noah Adepeju AV Atverni 4,16 --- 281
33 Ot Glas AV Atverni 4,16 --- 281
33 Gilles Bleijlevens U-Track 4,16 --- 281
36 Marijn de Vries Clytoneus 4,15 --- 281
37 Ilian van Schaik AV Phoenix 4,12 --- 279
38 Julius Traas U-Track 4,07 --- 275
39 Gersom Rink U-Track 4,05 --- 273
40 Gijs van Dalen AV Atverni 3,92 --- 263
41 Jasper Karssen HLLS 3,67 --- 244
Morris van den Bergh AV Atverni DNS --- 0
Esra Dakilwadjir AV Atverni DNS --- 0
Lucas van Dopperen AV Atverni DNS --- 0
Fedor Dohmen HLLS DNS --- 0
Pjotr Dohmen HLLS DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A1

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Noah Adepeju AV Atverni 1,20 --- 489
1 Martijn Leih Clytoneus 1,20 --- 489
3 Pieter van der Zee HLLS 1,15 --- 452
4 Daniel Kuipers AV Atverni 1,10 --- 416
4 Hidde de Jong Fit 1,10 --- 416
4 Luc Breton Fit 1,10 --- 416
4 Kian Baard HLLS 1,10 --- 416
4 Marijn Wouters U-Track 1,10 --- 416
4 Teije Harmens U-Track 1,10 --- 416
10 Casper van Elst AV Phoenix 1,05 --- 379
10 Evan van Eck AV Phoenix 1,05 --- 379
10 Esra Dakilwadjir AV Atverni 1,05 --- 379
10 Ot Glas AV Atverni 1,05 --- 379
10 Sjoerd van Leeuwen AV Atverni 1,05 --- 379
10 Armin Daudeij Clytoneus 1,05 --- 379
10 Marijn de Vries Clytoneus 1,05 --- 379
10 Twan Goudena Clytoneus 1,05 --- 379
10 Gijs Schoemaker Fit 1,05 --- 379
10 Jeroen Mak HLLS 1,05 --- 379
10 Kevin Vleerlaag HLLS 1,05 --- 379
10 Nigel Hilverts HLLS 1,05 --- 379
10 Efraïm Copinga HLLS 1,05 --- 379
23 Olaf Malda AV Phoenix 1,00 --- 342
23 Lars Langbroek AV Atverni 1,00 --- 342
23 Noam Michiels Clytoneus 1,00 --- 342
23 Gilles Bleijlevens U-Track 1,00 --- 342
23 Julius Traas U-Track 1,00 --- 342
23 Lucas Komduur U-Track 1,00 --- 342
29 Houdayfa Addahmani AV Phoenix 0,95 --- 306
29 Hielke van...n Kieboom Fit 0,95 --- 306
29 Floris Kamer HLLS 0,95 --- 306
29 Hugo Wouters U-Track 0,95 --- 306
33 Lars Beijk AV Phoenix 0,90 --- 269
33 Sami Benali AV Atverni 0,90 --- 269
33 Boris Dix U-Track 0,90 --- 269
33 Gersom Rink U-Track 0,90 --- 269
37 Ilian van Schaik AV Phoenix 0,85 --- 232
37 Floris van Baar AV Atverni 0,85 --- 232
37 Jasper Karssen HLLS 0,85 --- 232
37 Mike van de Vooren HLLS 0,85 --- 232
37 Tijn Brouwer HLLS 0,85 --- 232
42 Gijs van Dalen AV Atverni 0,75 --- 159
Morris van den Bergh AV Atverni DNS --- 0
Lucas van Dopperen AV Atverni DNS --- 0
Fedor Dohmen HLLS DNS --- 0
Pjotr Dohmen HLLS DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 60mPtn1000mPtnKogelPtnHoogPtn Punten
1 Hellas Utrecht 7537 [+/-]
2 AV Clytoneus 7345 [+/-]
3 AV Phoenix 7184 [+/-]
4 Fit 6620 [+/-]
5 AV Atverni 6465 [+/-]
6 U-Track 6282 [+/-]


Uitslagen 4 x 60m Jongens Pupil A1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellas JPA1 team 1 Hellas Utrecht - JPA1 5 37,42 552
2 AV Phoenix JPA1 AV Phoenix - JPA1 4 38,38 513
3 Clytoneus JpA1 AV Clytoneus - JPA1 4 38,64 502
4 Atverni JPA1 Team 1 AV Atverni - JPA1 5 39,56 467
5 Fit - JPA1 Fit - JPA1 4 40,05 448
6 U-Track JPA1 Team 2 U-Track - JPA1 4 40,43 434
7 Atverni JPA1 Team 2 AV Atverni - JPA1 5 41,00 414
8 Hellas JPA1 team 2 Hellas Utrecht - JPA1 5 42,51 313
8 U-Track JPA1 Team 1 U-Track - JPA1 4 44,07 313