Uitslagen Track Meetings Utrecht - Wedstrijd 4

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Antoine de Vries Almere `81 11,23 -1.7 m/s---
2 Jelle Venema AV Suomi 11,48 -1.7 m/s---
3 Tjebbe Kerstens AV Sprint 11,79 -0.1 m/s---
4 Enrico van Luijk CAV Energie 11,97 -0.1 m/s---
5 Thomas Dankers AV Sprint 12,47 -0.2 m/s---
6 Kevin Klomp AV Statina 13,30 -0.9 m/s---



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jelle Venema AV Suomi 48,82 ---
2 Luuk Wagenaar Phanos 52,13 ---
3 Thomas Lewis Phanos 52,94 ---
4 Koen van den Hoven AV 1923 53,67 ---
5 Kevin Klomp AV Statina 58,88 ---
6 Enrico van Luijk CAV Energie 59,91 ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Riccardo Sprong Clytoneus 1:52,43 ---
2 Richard Douma AV Zaanland 1:53,22 ---
3 Adil el Azzouzi Phanos 1:56,45 ---
4 Ralf Looze Phanos 1:57,84 ---
5 Antoon van Beek AV Atverni 1:59,92 ---
6 Marthijn Duel Rotterdam 2:00,35 ---
7 Daniel de Looze Startbaan 2:00,69 ---
8 Casper van Well AV Cifla 2:01,69 ---
9 Merlijn Dekker Almere `81 2:02,19 ---
10 Fenno Polderman Clytoneus 2:02,26 ---
11 Ashwin Wemmers Nijmegen 2:03,95 ---
12 Stefan den Ouden CAV Energie 2:05,11 ---
13 Pieter Verhulst DNMC 2:09,58 ---
14 Jeffrey Smetsers AV De Keien 2:20,03 ---
Jon Schouwenaar Startbaan DNF ---



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Sjaak Hoogstraaten AV 1923 3:58,34 ---
2 Simon Granettia DEM 4:10,52 ---
3 Lars Rademaker HLLM 4:16,99 ---
4 Jorin Kamps HLLS 4:17,10 ---
5 Emiel Doorgeest AV Zaanland 4:17,56 ---
6 David Hofstee AV Impala 4:22,81 ---
7 Eduard Grob GACH 4:24,11 ---
8 Michiel Gerritsen AV Rijssen 4:27,13 ---
9 Tim Valentijn Clytoneus 4:27,29 ---
10 Remco Bouchier HLLM 4:32,44 ---
11 David van Bergen AV Argo 4:35,66 ---
12 Luuk Oudendijk AV Haarlem 4:39,49 ---
13 Thomas Wamsteker ATNY 4:42,21 ---



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jim Rothweiler KAV Holland 9:00,16 ---
2 Joep Sommers AV Cifla 9:45,33 ---
Lucas Nieuweboer KAV Holland DNF ---
Niels Aarns AV Cifla DNF ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Shaquille Brahm U-Track 11,70 +0.3 m/s---
2 Roy Bloemhard Phanos 12,10 +0.3 m/s---
3 Ray Simson AV 1923 12,19 -1.7 m/s---
4 Nemo Boon U-Track 12,31 -0.2 m/s---
5 Kevin van Zundert AV Sprint 12,42 +0.3 m/s---
6 Gennaro Biswane U-Track 12,59 +0.3 m/s---
7 Koen Jansen Pallas `67 12,61 +0.3 m/s---
8 Joshua Record AV 1923 12,91 -0.2 m/s---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Koen Jansen Pallas `67 53,47 ---
2 Lennart de Looze Startbaan 53,95 ---
3 Johan Ouwehand AV Edam 55,07 ---
4 Sander Schuitemaker AV Rijssen 55,55 ---
5 Alwin van den Heuvel LGDR 56,95 ---
6 Irvin Osnabrugge Fit 1:03,90 ---
7 Gennaro Biswane U-Track 1:08,56 ---
Roy Bloemhard Phanos DNS ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Joost Wieleman Almere `81 1:55,98 ---
2 Wessel van Veenen AAC `61 2:01,84 ---
3 Noah Schutte Leiden 2:01,91 ---
4 Lars Remijn DEM 2:02,26 ---
5 Melle Albada GACH 2:02,96 ---
6 Nout Wardenburg AV34 2:04,22 ---
7 Luis van Orsouw SHRT 2:05,10 ---
8 Bram Tolkamp AVA `70 2:05,15 ---
9 Alwin van den Heuvel LGDR 2:05,64 ---
10 Lars Olde VAV 2:07,08 ---
11 Jolan van Maaren Almere `81 2:07,35 ---
12 Robin Schutter AV Suomi 2:08,76 ---
13 Mike Meijer AAC `61 2:09,66 ---
14 Roy Bloemhard Phanos 2:10,68 ---
15 Elias Loukili AV Atverni 2:10,77 ---
16 Tom Hendrikse AAC `61 2:10,98 ---
17 Daniel Donse HLLM 2:11,37 ---
18 Kylian Kl...Hesselink AVA `70 2:16,15 ---
19 Tim te Brake AVA `70 2:45,48 ---
Sam Timmermans AV Unitas DNS ---
Seppe van ... Westende Leiden DNF ---
Younes Chaout U-Track DNF ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Vincent Hazeleger AV Trias 4:01,56 ---
2 Martin Flipsen AV Weert 4:14,77 ---
3 Mitchell Franken Spado 4:24,75 ---
4 Jasper Lubbers SPWS 4:25,30 ---
5 Sven Schoonebeek AV Lycurgus 4:27,58 ---
6 Bart Maas Ciko `66 4:28,63 ---
7 Kelide Aminboru Triathlon 4:29,69 ---
8 Stan Zeegers LGDR 4:30,37 ---
9 Bart van Manen GACH 4:32,16 ---
10 Rens Houwer AV Argo 4:38,21 ---
11 Mark Jansonius AV34 4:49,80 ---
12 Mart Rozenkamp AV Rijssen 4:51,78 ---
13 Tom van Ommeren THOR 4:52,93 ---
14 Jelte ter Braake GAC Gemert 4:53,89 ---
15 Jorik Slob GACH 5:00,06 ---
16 Harry van Ham DAK 5:07,24 ---
Glenn de Cremer Onbekend DNF ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Yassine Loukili AV Atverni 8:55,54 ---
2 Rik Palings THOR 9:27,95 ---
3 Hidde Slager PAC 9:29,05 ---
4 Steef Severijn ARV Ilion 9:38,25 ---
5 Soerd Heemskerk AKU 9:41,18 ---
6 Yamo Truyers Belgie 9:44,26 ---
7 Jeroen Bakker HLLS 9:45,26 ---
8 Jorn Heinst De Liemers 10:03,82 ---
9 Alvin Severijn ARV Ilion 10:27,31 ---
10 Stijn van Geene VOLO 10:33,32 ---
11 Messaoud Dardouri AV Atverni 10:57,69 ---
12 Jesse Jansen ARV Ilion 12:18,73 ---
Glenn de Cremer Onbekend DNS ---



Jongens Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Tim Bluekens Climax 57,30 ---
2 Beer Lammers Fit 1:01,52 ---
3 Rens van der Schaaf VAV 1:01,73 ---
4 Neflin de Weerdt AV Athlos 1:01,78 ---
5 Koen van der Meijden THOR 1:03,31 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Trystan de Weerdt AV Athlos 9,43 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Philippe Scheepers M35 - AV Attila 12,35 -0.1 m/s---
2 Hans Vlak M45 - AAV `36 13,13 -0.2 m/s---
3 Stan Spangenberg M50 - Phanos 14,26 -0.3 m/s---
4 Bob Renkema M60 - Phanos 16,03 -0.1 m/s---



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Arie Barnhoorn M40 - De Spartaan 56,53 --- 6
2 Dolf Smid M45 - AAV `36 58,30 --- 5
3 Rene Verkerke M45 - AV Gouda 59,20 --- 4
4 Hans Vlak M45 - AAV `36 59,37 --- 3
5 Frank Hendriks M40 - avVN 1:02,01 --- 2
6 Sander Eggenhuizen M45 - CAV Energie 1:02,87 --- 1



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Andrew Larasen M40 - AV Impala 2:00,10 ---
2 Tsega Dames Ayulu M35 - Almere `81 2:03,30 ---
3 Sven Hagen M35 - AV Edam 2:04,07 ---
4 Michel Hageman M35 - De Spartaan 2:08,37 ---
5 Robert Hofman M35 - Avantri 2:10,94 ---
6 Dennis van Doorn M35 - AV Phoenix 2:13,34 ---
7 Stan Spangenberg M50 - Phanos 2:14,75 ---
8 Rudie Jullens M50 - Pallas `67 2:16,33 ---
9 Johan Smet M50 - Phanos 2:16,45 ---
10 Ernst van Raaij M45 - Nijmegen 2:20,49 ---
11 Jan Boer M35 - AV De Keien 2:27,95 ---
Roger Wardenburg M45 - AV34 DNF ---



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Erik Negerman M35 - GACH 4:01,35 ---
2 Benjamin Romkes M45 - AV Zaanland 4:09,55 ---
3 Sjaak van der linde M40 - Rotterdam 4:17,76 ---
4 Ad Peeters M45 - AVV 4:18,38 ---
5 Eric Korver M40 - HLLS 4:30,15 ---
6 Bert Zwart M35 - Eindhoven 4:30,99 ---
7 Job Zijderlaan M40 - Avantri 4:39,11 ---
8 Theo Peeters M50 - AVV 4:41,20 ---
9 Frank Hendriks M40 - avVN 4:54,49 ---
10 Eric Rennert M50 - AV Passaat 4:56,53 ---
11 Mark Stuurman M40 - LGPK 4:58,84 ---
12 Jan Versteege M50 - Almere `81 5:00,37 ---
13 Piet van Wijngaarden M60 - Avantri 5:09,21 ---
14 Maarten van der Poll M35 - LGPK 5:12,43 ---
15 Stefano Scanu M45 - AV Argo 5:17,34 ---
16 Leon Schrijvers M45 - Eindhoven 5:22,37 ---
17 Otto Verbruggen M40 - AV Sprint 5:25,12 ---
18 Cees de Vries M60 - avVN 5:59,18 ---



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Roy van Son M35 - AV Sprint 8:41,50 ---
2 Bernard te Boekhorst M40 - AV Phoenix 8:51,57 ---
3 Alex Stienstra M50 - LAAC Twente 9:05,31 ---
4 Bart Wassenberg M45 - HLLS 9:17,00 ---
5 Simon van den Enden M35 - AV Phoenix 9:22,34 ---
6 Erik Negerman M35 - GACH 9:23,79 ---
7 Marc Rotsaert M35 - KOPL 9:28,50 ---
8 Herman Leeman M40 - AAC 9:31,78 ---
9 Johan de Koning M35 - AV Sprint 9:34,66 ---
10 Michiel van Dijk M40 - GACH 9:48,96 ---
11 Ronald de roos M45 - HLLS 9:49,91 ---
12 Erik Delpent M40 - TRTL 9:59,87 ---
13 Dick Leseman M50 - Ciko `66 10:03,73 ---
14 Remco Hoetmer M40 - GACH 10:05,99 ---
15 Paul van Rooyen M50 - Ciko `66 10:33,93 ---
16 Hans van Dijk M55 - Altis 10:57,45 ---
17 Werner Halter M35 - AV Phoenix 10:57,70 ---
18 Andre Roelofs M55 - LGAS 11:01,35 ---
19 Ron van Megen M50 - Altis 14:12,39 ---
Mohamed Mohammadi M40 - AV Atos DNS ---



Masters Mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bart van Rookhuizen M45 - DEM 1:00,75 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Roel Carati M40 - Phanos 10,04 --- 2
2 Tom Alkim M40 - HLLS 8,98 --- 1



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jeroen Oosterwegel M45 - DVTR 2,80 --- 1



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Iris Kamp-Steverink V40 - AV Phoenix 14,03 -0.3 m/s--- 1



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Simone Geel-Herlaar V50 - DEM 1:02,28 --- 1



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Chantal Baartse V35 - PH 2:16,33 ---
2 Marleen Heemels V40 - AV Zaanland 2:40,21 ---



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nicole Loeve V45 - HAC 5:22,65 --- 1



Masters Vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Lia Wijnberger V40 - Ciko `66 10:46,78 ---
Tatjana Cernochova V35 - HLLS DNS ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joyce de Wit V45 - AAV `36 7,16 --- 1



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Weia Reinboud V60 - HLLS 30,02 --- 2
2 Joyce de Wit V45 - AAV `36 10,19 --- 1



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Iris Kamp-Steverink V40 - AV Phoenix 4,10 +1.6 m/s--- 1



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Rebecca Rijken AV Zaanland 12,62 -0.2 m/s---
2 Britte Duijn SAV 12,85 -0.9 m/s---
3 Myrte Gorris GACH 13,33 +0.3 m/s---
4 Demi van de Sande CAV Energie 13,46 +0.3 m/s---



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Britte Duijn SAV 58,41 ---
2 Marloes Oosterwegel DVTR 1:01,03 ---
3 Nadine Willems De Liemers 1:01,13 ---
4 Demi van de Sande CAV Energie 1:01,18 ---
5 Sanne de Boer AV Suomi 1:02,73 ---



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Fieke Wolters Nijmegen 2:15,73 ---
2 Tinka Offereins Startbaan 2:19,06 ---
3 Lysanne Wilkens PH 2:20,35 ---
4 Rebecca Rijken AV Zaanland 2:21,12 ---
5 Ydwine van der Veen AV Lionitas 2:26,21 ---
6 Lieke Marijnen Nijmegen 2:30,27 ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Saskia Weinans AL73 4:55,21 ---
2 Marije Peters SHRT 4:57,50 ---



Meisjes Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Imana Truyers Belgie 9:38,92 ---
2 Linda Korten AV Weert 10:49,15 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Mandy van der Meer ARV Ilion 50,05 ---
2 Karlien Sleper AV34 44,23 ---



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ineke Visser Heerenveen 2,80 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sabrine Vels AV Argo 13,08 +0.3 m/s---
1 Anouschka Schroder Flevo Delta 13,08 -0.9 m/s---
3 Gera Attwell U-Track 13,27 +0.3 m/s---
4 Daphne Linnekamp HLLS 13,45 +0.3 m/s---
5 Jip Zinsmeister GACH 13,60 -0.9 m/s---
6 Aniek Bakker AV Suomi 13,63 -0.3 m/s---
7 Kadiatou Winklaar VAV 13,71 -0.9 m/s---
8 Yara van Dee AV Phoenix 13,88 -0.1 m/s---
9 Mattie Rasker ATV Venray 14,01 -0.3 m/s---
10 Janne Verstraten AV De Keien 14,43 -0.3 m/s---
11 Simone Commandeur AKU 15,11 -0.1 m/s---
12 Kyra Pluimakers AV Phoenix 15,20 -0.1 m/s---
13 Sara Putz ATV Venray 15,22 -0.1 m/s---
Rozenn Mainguy U-Track DNF ---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Elisabeth Paulina Rotterdam 1:00,05 ---
2 Kaisa de Bel SHRT 1:03,02 ---
3 Sharitte Constancia Phanos 1:05,68 ---
4 Janice Francisca VOLO 1:06,40 ---
Eline de Jong De Liemers DQ ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Elke Molenaar SPLS 2:14,98 ---
2 Fenna van Burg PH 2:16,05 ---
3 Veerle Bakker Triathlon 2:16,42 ---
4 Demi Zwiers KAV Holland 2:21,08 ---
5 Anouschka Schroder Flevo Delta 2:28,69 ---
6 Ilona van ...r Giessen VOLO 2:28,75 ---
7 Evelien Hooijman AKU 2:29,29 ---
8 Iris van der Plas DEM 2:30,42 ---
9 Nina Becx AV Attila 2:32,51 ---
10 Lynn van der Schaaf Groningen 2:35,89 ---
11 Sanne Matthijsse Groningen 2:36,39 ---
12 Nina van Eijk AV Phoenix 2:36,79 ---
13 Arlyn Haveman Leiden 2:37,13 ---
14 Wietske Brouwer AV Phoenix 2:46,42 ---
15 Leonie Grob GACH 2:46,45 ---
16 Julia Straatman GACH 2:46,52 ---
17 Denise Smetsers AV De Keien 2:51,12 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Susan van Weperen Invictus 4:56,69 ---
2 Annemarie Slangewal Altis 5:00,75 ---
3 Femke van der Pal AV Zaanland 5:02,54 ---
4 Bernice Meijer SV Veendam 5:02,58 ---
5 Dominique Veninga SV Veendam 5:09,82 ---
6 Jeske van der Pal AV Zaanland 5:11,37 ---
7 Yinta Trlyers Onbekend 5:12,00 ---
8 Yacintha Aakster Groningen 5:15,40 ---
9 Sanne van Gils Spado 5:23,31 ---
10 Yalina Trlyers Onbekend 5:55,78 ---



Meisjes Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Anneloes de Roo Isala `96 1:07,96 ---
2 Katja Slangewal Altis 1:08,43 ---
3 Willemijn ter Avest De Liemers 1:16,21 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Tessa de Boer Heerenveen 11:42,86 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Carolien de Pater Avantri 10,95 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Arlyn Haveman Leiden 34,22 ---
2 Willemijn ter Avest De Liemers 32,92 ---
3 Katja Slangewal Altis 28,22 ---
4 Marlou van Rooy PH 24,42 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sabrine Vels AV Argo 5,04 +1.1 m/s---
2 Mattie Rasker ATV Venray 4,75 +0.6 m/s---
3 Kadiatou Winklaar VAV 4,68 +1.9 m/s---
4 Yara van Dee AV Phoenix 4,56 +0.2 m/s---
5 Daphne Linnekamp HLLS 4,17 +0.8 m/s---
6 Carolien de Pater Avantri 4,11 +1.0 m/s---
7 Rozenn Mainguy U-Track 4,10 +2.6 m/s---
8 Sara Putz ATV Venray 3,95 +0.9 m/s---
9 Kyra Pluimakers AV Phoenix 3,82 +1.3 m/s---
9 Janne Verstraten AV De Keien 3,82 ---
Janine Verhaar U-Track DNS ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Rogier Janssen Kronos 11,35 -1.7 m/s---
2 Michael Koeleman Rotterdam 11,69 -1.7 m/s---
3 Jose Delgado Rotterdam 11,81 -0.1 m/s---
4 Germain Hoek AV Sprint 11,85 -0.1 m/s---
5 Bas Vroone PAC 11,86 -0.1 m/s---
6 Bas Jubels AV Phoenix 11,99 -0.1 m/s---
6 Robin de Gee VAV 11,99 -1.7 m/s---
8 Marco Jansen Pijnenburg 12,00 -1.7 m/s---
9 Sybout Wijma Heerenveen 12,08 +0.3 m/s---
10 Uberto Druiventak AV Sprint 12,18 -0.1 m/s---
11 Wim Ormel AV Phoenix 12,30 +0.3 m/s---
12 Peter Peereboom Heerenveen 12,38 +0.3 m/s---
13 Martijn van Gilst PH 12,42 -0.1 m/s---
14 Hend de Jager AV Statina 12,74 -0.2 m/s---
Sander Hage AV Attila DNF ---
Tjerk Zult VTLS DNF ---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Joris Sinnige Castricum 49,43 ---
2 Stevo Todorovic Castricum 51,76 ---
3 Menno Zuidema AV Phoenix 52,16 ---
4 Alle Koperdraad GACH 53,21 ---
5 Lennart Teunissen Altis 53,55 ---
6 Germain Hoek AV Sprint 54,11 ---
7 Peter Peereboom Heerenveen 54,40 ---
8 Rens Groneschild HLLS 54,89 ---
9 Hend de Jager AV Statina 56,13 ---
10 Thomas Doesburg ASV 56,15 ---
11 Rob Kraneveld DAK 57,94 ---
12 Tjerk Zult VTLS 59,72 ---
Joep Janssen PH DNS ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jurjen Polderman Clytoneus 1:51,74 ---
2 Stefan Wessel Groningen 1:52,37 ---
3 Victor Bouwman Groningen 1:53,34 ---
4 Bram Rouwen Hanzesport 1:54,47 ---
5 Sam de Vor GACH 1:54,90 ---
6 Jarno van Miltenburg HLLS 1:54,92 ---
7 Jasper Sinnema de Sprinter 1:55,47 ---
8 Steve Bakker AV Suomi 1:56,07 ---
9 Nick van Tol GACH 1:56,15 ---
10 Roel van Opdorp Leiden 1:57,15 ---
11 Job Dusch Scopias 1:58,50 ---
12 Nout Jansen TRTL 1:58,67 ---
13 Koen Selie SAV 1:59,58 ---
14 Bas Visserman Nijmegen 1:59,84 ---
15 Vincent Hofmann Pijnenburg 2:00,05 ---
16 Ko Bontje GACH 2:02,31 ---
17 Niels Kuijken Haag 2:03,64 ---
18 Dennis de Groot Altis 2:03,74 ---
19 Ronald Poel DEM 2:03,80 ---
20 Roy van Schendel PH 2:04,87 ---
21 Klaas Medendorp Nijmegen 2:07,98 ---
22 Jan van den Hoogen HAAS 2:07,99 ---
23 Maikel van Bergen Scopias 2:08,27 ---
24 Timo Koren AV 1923 2:09,07 ---
25 Vincent Hendriks Fit 2:11,75 ---
26 Jeroen Driessen AV Wijchen 2:12,01 ---
27 Gijs Jacobs HAC 2:15,19 ---
28 Jeroen Engels PH 2:16,01 ---
29 Jorrit Kuipers HLLS 2:35,68 ---
Thijmen Kupers AL73 DNF ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Thomas Poesiat LGPK 3:55,26 ---
2 Menno Schouten AV Lycurgus 3:55,93 ---
3 Jorrit Cleij AV Cifla 3:59,57 ---
4 Jeroen Rodenburg AV Phoenix 3:59,64 ---
5 Vincent Sokolowski HLLS 4:00,99 ---
6 Tim Bolink HLLS 4:02,09 ---
7 David Vonk GACH 4:02,90 ---
8 Jelle Neeft AV Lycurgus 4:10,35 ---
9 Caimin Stevens LGAS 4:12,56 ---
10 Seb Wiggemans DVTR 4:14,20 ---
11 Vincent Mensen Leiden 4:14,48 ---
12 Jan Berkhout RHV 4:17,69 ---
13 Camiel Kruiswijk BAV 4:18,17 ---
14 Jasper Smits Pijnenburg 4:18,38 ---
15 Oscar Mulder Eindhoven 4:19,84 ---
16 Maarten van Ommen AV Phoenix 4:24,64 ---
17 Reinier Stroo HLLS 4:25,81 ---
18 Wouter Zandee Haag 4:27,69 ---
19 Erik van Heiningen Leiden 4:30,20 ---
20 Arjan Weijenborg Kronos 4:34,31 ---
21 Remi Rondeel AV Argo 4:34,86 ---
22 Greg van der Velde HRCL 4:35,19 ---
23 Alain van den Berg KOPL 4:35,86 ---
24 Rens van Dongen Scopias 4:37,61 ---
25 Marc Leijtens AV Phoenix 4:39,02 ---
26 Matthijs Weijers AV Argo 4:43,38 ---
27 Thomas Mijnhout GACH 4:48,17 ---
28 Jeroen Gresnigt AV Phoenix 4:48,38 ---
29 Richard Grannetia De Spartaan 4:49,94 ---
Tony Mauritz Haag DNS ---
Jesse Kaijser AV Phoenix DNF ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Harry Smithers Onbekend 8:28,53 ---
2 Joost van den Ende SHRT 8:32,11 ---
3 Erwin Adan DNMC 8:40,09 ---
4 Mathias Meijer Climax 8:41,45 ---
5 Bart Uiterwijk HLLS 8:47,30 ---
6 Arend Mulder TRTL 8:50,72 ---
7 Ruud van d... Oetelaar AVV 8:56,66 ---
8 Wouter Dilling SHRT 8:57,87 ---
9 Tom van Oorschot SHRT 8:58,24 ---
10 Michiel Hulleman Phanos 8:59,74 ---
11 Wouter Jansen AV Cifla 9:01,35 ---
12 Wouter Hordijk Phanos 9:15,35 ---
13 Robert Hogerwerf AV Phoenix 9:15,68 ---
14 Nick van der Poel ARV Ilion 9:16,36 ---
15 Mischa Petie TRTL 9:20,49 ---
16 Eddy Roodakker HRR 9:20,69 ---
17 Maurice Vriend SAV 9:29,07 ---
18 Tjeerd Popkema AV NOP 9:34,37 ---
19 Jeroen Kwakkel De Gemzen 9:35,84 ---
20 Arjen van der Logt AV Phoenix 9:40,66 ---
21 Martijn Beurskens HAAS 9:42,61 ---
22 Siem Uittenhout AV Phoenix 9:42,67 ---
23 Ronald de Wit Onbekend 10:03,28 ---
24 Marino Nieuwhof AV Passaat 10:03,98 ---
25 Mark Broekman AV Phoenix 10:04,07 ---
26 Erwin Koens Rotterdam 10:04,68 ---
27 Geert Nobel Running2000 10:07,85 ---
28 Jasper Commandeur AV Phoenix 10:13,33 ---
29 Caimin Stevens LGAS 10:59,69 ---



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sybout Wijma Heerenveen 56,71 ---
2 Rene Tijm AV NOVA 58,36 ---
3 Stefan de Vries HLLS 58,71 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ingmar Vos PAC 13,75 ---
2 Joep Janssen PH 8,64 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Daan Meijer AV34 70,07 ---
2 Colin van Loon ARV Ilion 59,88 ---
3 Ward Melssen Nijmegen 58,92 ---
4 Erik Huijing Phanos 53,75 ---
5 Keith Beard Rotterdam 52,85 ---
6 Tom Alkim HLLS 40,64 ---
7 Roel Carati Phanos 38,83 ---
8 Koen Braker AV Gouda 38,70 ---
9 Trystan de Weerdt AV Athlos 34,81 ---
10 Richard van Egdom Pijnenburg 23,24 ---
Lenaart Roodenburg Phanos NM ---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nils Mulder Haag 5,20 ---
2 Bryan Hage ARV Ilion 4,80 ---
3 Timo de Water ARV Ilion 4,50 ---
4 Dennis Veenker AV Impala 4,30 ---
5 Noobar Vartan Clytoneus 3,60 ---
Neal Karremans Haag DNS ---
Ingmar Vos PAC DNS ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tjebbe Kerstens AV Sprint 6,33 +1.5 m/s---
2 Lukas van der Storm AV Statina 5,87 ---
3 Rienk Kan Heerenveen 5,85 +1.0 m/s---
4 Beer Lammers Fit 5,80 +1.7 m/s---
5 Rogier Overkamp AV Phoenix 5,61 +2.4 m/s---
5 Joshua Record AV 1923 5,61 ---
7 Uberto Druiventak AV Sprint 5,28 +1.5 m/s---
Roy Bloemhard Phanos DNS ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Marrit van Gelderen Heerenveen 12,85 -0.9 m/s---
2 Janneke Oosterink AV Sprint 12,92 -0.9 m/s---
3 Suzanne Janssens AV Sprint 13,54 +0.3 m/s---
4 Lieke Oude Egberink AV Attila 14,07 -0.3 m/s---
5 Laurie Romeijn VAV 14,11 +0.3 m/s---
6 Jorine Te...s-Romeijn VAV 14,54 -0.3 m/s---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Marrit van Gelderen Heerenveen 58,56 ---
2 Amy Stolk Olympus `70 59,15 ---
3 Rachel Rozenkamp AV Rijssen 59,80 ---
4 Inge Bootsma Groningen 1:00,74 ---
5 Jolijn Sandbrink GAC Gemert 1:03,62 ---
6 Eline van den Broek AV Phoenix 1:03,76 ---
7 Renske Holtzer Startbaan 1:11,66 ---
8 Susanne Driessen AKU 1:14,01 ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Karin Nie...enhuijsen HLLS 2:12,77 ---
2 Larissa Scholten AV Haarlem 2:14,09 ---
3 Nelleke Bosch AV34 2:21,73 ---
4 Emilia Gvozdenovic ARV Ilion 2:26,66 ---
5 Marlijn van Houts Eindhoven 2:29,97 ---
6 Kirsten Pondman Kronos 2:31,12 ---
7 Marieke Gimbel AV Phoenix 2:43,15 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Evelien Ruijters AV Unitas 4:18,19 ---
2 Kim Dillen Eindhoven 4:34,31 ---
3 Mirte Leloup AV Cifla 5:01,27 ---
4 Cindy van der Avoort AV Cifla 5:04,49 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Rens Dekkers AV Hera 9:00,70 ---
2 Andrea Deelstra Heerenveen 9:24,24 ---
3 Ilse Pol Running2000 9:34,61 ---
4 Sabine van de Reijt AV Sprint 9:35,07 ---
5 Lindsay Poesiat Olympus `70 10:21,59 ---
6 Sandra van Doorn HRR 10:43,86 ---
7 Lesley Smit AV Iphitos 10:59,74 ---
8 Melanie Spruijt Altis 11:02,77 ---
9 Tamara van Kleef ARV Ilion 11:26,25 ---
10 Hilda Huizinga VOLO 12:24,77 ---
11 Joanne Siccama TRTL 12:51,81 ---



Senioren vrouwen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sanne Zwijsen HLLS 1:04,87 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Christine Bosch GACH 10:50,54 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Karin Leber Phanos 35,51 ---
2 Nienke Assink Phanos 35,06 ---
3 Susanne va...er Hoeven Pijnenburg 30,85 ---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Annemieke Dunnink AV Phoenix 3,42 ---
2 Mara Verduin AV Phoenix 2,80 ---
2 Noor Hegeman AV Attila 2,80 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Suzanne Janssens AV Sprint 4,95 +1.6 m/s---