Uitslagen Klaverblad Nationale C/D meerkamp 2018

Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Gabriel Emmanuel Haag 11,37 6,23 16,16 1,85 13,69 45,63 56,36 3:15,72 6433
2 Daan Roosenschoon GVAC 11,84 6,23 15,92 1,70 14,59 39,26 48,68 2:48,45 6186
3 Jonathan Pronk Haag 11,50 6,49 14,89 1,65 14,38 33,25 42,40 2:58,90 5977
4 Jeff Tesselaar AV Hera 12,10 6,15 12,95 1,70 14,64 41,37 38,42 2:44,45 5938
5 Tim Klein DJA 11,95 6,64 12,63 1,90 14,63 35,52 42,19 3:14,56 5896
6 Twan van Rijn AAV `36 12,04 5,61 11,54 1,60 14,39 32,27 48,46 3:06,81 5538
7 Julian Mejame Ejong PAC 12,09 5,26 14,55 1,60 14,94 44,02 33,63 3:05,12 5512
8 Dave Boamah AV Feniks 11,79 5,72 11,20 1,65 15,09 29,43 35,54 3:04,27 5364
9 Micha Groen Almere `81 12,44 5,54 13,21 1,50 15,13 51,56 34,25 3:21,16 5336
10 Stan Atsma HLLS 12,19 5,67 12,18 1,55 14,94 30,80 43,29 3:13,20 5323
11 Jeremy van Zutven PH 12,66 5,43 11,50 1,65 15,37 34,48 39,10 3:00,61 5308
12 Marijn van Duijn ARV Ilion 12,43 5,63 13,13 1,45 14,74 35,72 45,51 3:20,11 5307
13 Jamie Sesay Almere `81 11,88 5,77 10,11 1,80 14,23 23,70 31,33 3:18,62 5244
14 Taron Punt PAC 12,61 5,42 11,50 1,85 14,84 32,71 27,78 3:10,95 5239
15 Thijs de Wild Typhoon 12,20 5,82 11,47 1,65 15,30 31,70 31,76 3:22,72 5147
16 Bjorn Hulsebos VAV 12,54 5,58 10,39 1,60 16,96 34,26 38,33 3:02,54 5103
17 Enrique van Velzen PAC 12,20 5,64 10,49 1,60 15,96 32,96 30,86 3:18,37 5007
18 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 12,36 5,13 11,97 1,50 15,24 30,82 33,12 3:10,76 4994
19 Justin Sluijter Typhoon 12,55 5,57 10,46 1,65 16,08 22,85 36,88 3:07,84 4970
20 Bram van Alebeek Nijmegen 12,67 4,93 11,25 1,65 16,11 29,81 40,46 3:16,70 4959
21 Chuck Pols Scorpio 12,93 5,17 12,25 1,55 16,50 38,47 39,69 3:25,01 4957
22 Wouter Konijn AV Lycurgus 12,34 5,12 9,80 1,60 15,58 26,56 30,46 3:08,95 4850
23 Jon Rijnsburger Nijmegen 12,81 5,09 9,21 1,80 16,29 26,77 37,39 3:23,68 4832
24 Casper Haagh Scorpio 12,94 5,75 10,10 1,65 16,68 30,09 26,48 3:09,31 4827
25 Justin van Dooren AV Sparta 12,56 5,06 10,35 1,50 15,53 28,32 29,22 3:03,24 4808
26 Rick van der Meer AV Zeewolde 12,90 5,12 10,03 1,50 16,71 27,77 34,35 2:57,40 4774
27 Marnix Hettema De Spartaan 12,69 5,04 10,00 1,50 15,33 34,30 29,79 3:26,77 4713
28 Stan Buddingh' Typhoon 12,69 5,53 8,83 1,45 16,72 34,45 22,88 3:02,66 4654
29 Nathan Oerlemans Altis 12,88 5,32 9,32 1,40 16,00 27,13 34,84 3:12,02 4635
30 Milo de Langen AV Feniks 12,59 5,30 10,16 1,50 17,29 27,05 31,34 3:14,17 4626
31 Rutger Hoekstra Heerenveen 12,57 5,54 10,31 1,70 15,19 NM 33,85 3:15,02 4616
32 Jesse Lamberst AAV `36 12,39 5,04 7,90 1,75 15,67 19,40 18,44 2:57,15 4601
33 Melchior Treffers AV34 13,40 4,86 8,96 1,45 18,83 25,92 35,58 3:35,64 4121
34 Quinten Wormer Haag 12,33 4,92 10,60 NM 15,38 26,12 35,60 3:25,35 4117
35 Jared Broers AV Hera 12,32 5,07 9,32 1,40 14,06 DNS DNS 3259
36 Thom Kortenoever Typhoon 12,82 4,88 11,15 NM DNF 30,20 31,26 DNF 2861
37 Justin Labrijn Almere `81 11,84 4,69 9,33 1,50 2524
38 Yoram Vriezen GACH 12,10 5,73 12,81 DNS 2218



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80mVerSpeer80mHHoogKogel1000mPunten totaal
1 David Pronk Haag 9,94 4,94 32,57 12,06 1,55 11,48 3:10,93 4516
2 Lennart Boogaard AV Hera 10,82 4,81 33,64 12,51 1,55 14,76 3:04,12 4481
3 Jory Davids AC TION 10,31 4,99 31,21 12,14 1,55 11,31 3:03,82 4472
4 Mirek Harwig AC TION 10,50 5,25 29,43 12,90 1,50 11,08 3:13,39 4248
5 Joris IJzinga Altis 10,76 4,79 35,83 12,49 1,45 10,93 3:20,41 4154
6 Viggo Tijbosch PH 10,41 4,82 28,89 12,95 1,45 12,19 3:17,93 4141
7 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 10,26 4,84 15,86 12,62 1,45 10,25 3:04,35 3987
8 Kevin Breumelhof ARV Ilion 10,70 4,49 35,28 13,41 1,50 10,39 3:26,23 3973
9 Jeffrey Rijkhals DNMC 10,62 5,33 34,52 13,57 1,45 10,99 3:51,03 3971
10 Joris Tammes AV Fortuna 10,34 4,72 31,50 12,79 1,50 10,33 3:47,18 3967
11 Florian Vriezen GACH 11,12 4,88 31,87 13,05 1,40 8,78 3:07,11 3946
12 Bruce Boon Flevo Delta 11,06 4,56 34,89 12,93 1,40 11,89 3:33,41 3912
13 Bryan Duff AV Sparta 10,50 4,85 33,05 13,34 1,40 10,53 3:59,44 3796
14 Luuk den Toom ARV Ilion 10,67 4,65 24,46 14,45 1,45 9,55 3:09,86 3781
15 Levi de Bruijn PAC 11,13 4,10 27,15 12,86 1,40 9,01 3:04,67 3762
16 Jimmy Marcera AV Sprint 10,31 4,88 24,75 12,43 1,40 8,38 3:49,77 3746
17 Luuk Pelkmans AV Sprint 11,46 4,76 29,69 13,25 1,50 8,06 3:24,15 3733
18 Roy Deijkers AV Zaanland 10,63 4,50 21,42 14,73 1,35 10,88 3:29,38 3523
19 Nick Duinkerken De Spartaan 11,79 4,52 29,39 14,86 1,35 7,72 3:06,82 3467
20 Angelo de Nooijer AV Sparta 10,35 4,62 27,66 15,87 1,30 7,18 3:35,66 3353
21 Jazz Huf Haag 11,12 4,06 29,29 14,75 1,35 8,00 3:27,27 3352
22 Senne Gisius GACH 11,51 4,55 23,42 13,92 1,45 6,73 3:35,81 3325
23 Kees Hulman DVTR 11,69 4,13 27,21 14,81 1,40 8,06 3:41,18 3202
24 Michiel Zunderman Rotterdam 11,21 4,07 19,58 15,61 1,35 7,44 3:11,36 3185
25 Sven Wildeboer VAV 11,14 4,38 15,75 16,29 1,40 8,26 3:15,98 3184
26 Marijn van der Harst Altis 12,03 4,46 25,95 14,44 1,35 7,22 3:38,51 3156
27 Dyamo Hoek AV Sprint 10,49 4,64 25,13 13,34 1,30 8,59 DNF 3137
28 Robin De Haan SC Reeuwijk 11,79 4,45 20,23 16,17 1,35 6,88 3:08,54 3135
29 Ryan Heeren AV Spiridon 11,93 4,29 26,92 15,06 1,35 8,02 3:43,91 3115
30 Rogier Groeneweg Altis 11,69 4,09 20,86 15,04 1,35 7,29 3:29,41 3050
31 Kenan van der Kooij Altis 11,23 4,18 18,50 15,46 1,35 8,13 3:41,66 3033
32 Ridzerd Punt PAC 11,08 4,47 32,72 DQ 1,60 10,21 DNF 2890
33 Jake Romijn PH 11,47 4,44 33,12 DQ 1,60 9,07 DNF 2772
34 Mike Wennekes De Liemers 11,64 3,74 30,60 15,16 1,35 8,30 DNS 2715
35 Luce Wijma GACH 12,13 4,07 NM 15,29 1,30 5,86 3:41,20 2433
36 Job van Keulen Nijmegen 10,76 4,44 32,33 1696



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80mHHoogKogel150mVerSpeer600mPunten totaal
1 Joyce van Welie PAC 12,70 1,60 12,41 20,08 5,07 37,75 1:43,99 4439
2 Danara Stoppels Groningen 12,48 1,45 13,59 20,01 5,22 37,21 1:47,27 4376
3 Hanna van Baast AV Attila 11,74 1,50 10,69 19,79 5,21 29,65 1:51,70 4230
4 Isa Hartjes Ciko `66 13,33 1,60 10,83 20,13 4,82 37,70 1:50,94 4152
5 Sarah van Tuijl Almere `81 12,42 1,55 8,86 19,80 5,13 27,55 1:44,13 4149
6 Mette van der Meer Flevo Delta 11,94 1,40 10,61 20,22 4,91 31,89 1:58,44 3972
7 Esmee Douma Groningen 12,34 1,60 10,41 20,24 4,42 24,62 1:52,35 3928
8 Maureen Louws AV NOP 12,67 1,50 11,11 21,03 4,42 33,01 1:55,19 3874
9 Floor Alessie AV Attila 13,16 1,55 10,93 21,54 4,77 33,79 1:57,01 3873
10 Sterre van Bragt PH 12,47 1,45 8,52 19,88 4,65 27,55 1:50,16 3857
11 Joyce Menick HLLM 12,38 1,40 8,77 21,00 4,91 27,42 1:47,44 3830
12 Sabrina Cruden AV Lionitas 12,52 1,45 11,26 21,88 4,76 29,79 2:00,25 3753
13 Anne Bakker Ciko `66 13,54 1,40 10,20 20,82 4,75 29,97 1:54,95 3701
14 Babs Koeman AV Haarlem 13,11 1,40 8,67 20,86 4,77 25,81 1:47,48 3700
15 Marinka Schuurman Altis 12,91 1,45 8,96 21,13 4,68 28,29 1:53,63 3695
16 Annabel Paul AV Jahn II 12,40 1,45 7,05 19,95 4,69 18,87 1:46,50 3683
17 Kika de Vos PAC 13,08 1,40 8,36 20,56 4,69 23,82 1:46,97 3669
18 Jetske Meijer Altis 12,48 1,55 8,04 20,57 4,70 22,06 1:58,70 3661
19 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 13,00 1,40 8,40 20,84 4,23 21,98 1:40,44 3626
20 Mikki Lips AV Sprint 13,00 1,50 7,52 20,60 4,39 24,90 1:54,42 3570
21 Joanne Schaap PH 13,31 1,35 10,85 21,78 4,33 30,11 1:56,73 3530
22 Karin Mentz Ciko `66 12,72 1,20 7,82 20,44 4,54 22,89 1:46,71 3493
23 Denise de Does Haag 13,40 1,40 8,72 21,97 4,47 24,49 1:49,67 3469
24 Sofie Thomas PAC 12,55 1,35 8,49 21,24 4,38 23,83 2:00,65 3401
25 Sacha Goedhart AV Gouda 13,77 1,45 8,03 20,60 4,58 24,76 2:10,67 3341
26 Lianka Wit Hollandia 13,05 1,35 8,51 21,24 4,43 19,42 1:56,57 3323
27 Linsy Heestermans AV Sprint 13,88 1,35 9,52 22,22 4,59 24,33 2:02,46 3272
28 Romee van Dam Startbaan 12,79 1,35 7,62 20,46 4,39 20,11 2:06,52 3265
29 Phebe Goedhart De Spartaan 13,75 1,35 6,33 21,51 4,26 21,81 1:49,07 3214
30 Lara Smits SV Noordkop 14,69 1,45 9,94 22,49 4,46 25,58 2:12,51 3179
31 Myrte van der Schoot GACH 13,28 1,40 7,32 20,18 4,69 23,79 DNF 3036
32 Idilay Kaymaz AC TION 13,51 1,40 7,28 23,49 4,55 18,29 2:01,43 3036
33 Roxy Ramars De Spartaan 13,19 1,35 9,47 20,80 4,28 21,71 DNS 2942
34 Romee Hermse PAC 13,92 1,45 8,85 22,31 4,21 22,62 DNS 2805
35 Britt Nederveen Hollandia 14,33 1,45 8,89 21,81 1976
36 Romée de Best HRRR DQ 1,30 8,31 DNS 900
37 Britt de Blaauw PAC 11,91 DNS DNS 715



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60mHHoogSpeerVerKogel600mPunten totaal
1 Shantell Kwofie GACH 9,47 1,55 29,01 4,97 12,83 1:40,87 3775
2 Rachel Ivo PAC 9,54 1,45 32,11 4,22 11,78 2:01,42 3263
3 Isis Ferrier Haag 9,98 1,35 28,17 4,81 11,28 1:58,11 3189
4 Isabel van den Berg Phanos 9,87 1,45 22,69 4,63 9,42 1:51,17 3156
5 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,54 1,35 23,95 4,24 10,95 1:50,49 3146
6 Franziska Burchett AV Sparta 9,80 1,40 19,56 4,64 9,90 1:56,50 3027
7 Isabel van Houweling De Gemzen 10,00 1,50 24,71 4,31 11,41 2:10,67 3025
8 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 10,71 1,40 26,95 4,22 10,70 1:54,54 3011
9 Lana Broers AV Hylas 10,02 1,35 25,61 4,50 9,02 1:56,92 2983
10 Ashley Boldewijn AV Feniks 9,64 1,35 20,29 4,03 9,25 1:48,21 2971
11 Dunya van den Tooren PAC 10,50 1,50 19,97 4,58 8,78 1:57,44 2940
12 Yara de Boer AV Lionitas 10,49 1,50 20,35 4,21 8,83 1:52,76 2933
13 Bente Tuil Hollandia 10,67 1,55 16,63 4,33 9,76 1:59,42 2868
14 Hebe Chadwick AV `40 11,05 1,35 19,06 4,22 8,89 1:47,51 2791
15 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 10,10 1,35 18,23 4,30 9,70 2:01,88 2775
16 Anouk van der Meer De Spartaan 10,45 1,40 23,15 4,10 9,96 2:08,68 2765
17 Juul de Reijdt AV Sprint 10,61 1,50 19,50 4,19 7,57 1:59,20 2753
18 Joan Hardon AC TION 10,58 1,35 15,87 4,51 7,89 1:56,65 2672
19 Jente Leeuwangh AV Lionitas 10,59 1,35 14,60 4,01 8,15 1:48,25 2663
20 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 12,08 1,20 32,91 4,14 10,87 2:09,46 2632
21 Silkie Graafmans AV Spiridon 11,02 1,35 18,94 4,04 8,68 2:00,21 2588
22 Noga Piepenbroek ARV Ilion 11,82 1,35 29,45 3,66 9,79 2:10,98 2554
23 Lois Doornheim GACH 11,44 1,20 21,04 4,03 8,69 1:54,01 2542
24 Jana Nagtegaal AAV `36 11,94 1,30 22,12 3,66 7,56 1:50,64 2492
25 Vera Lutgendorp Almere `81 11,30 1,40 17,46 3,65 8,71 2:07,47 2415
26 Miriam Felix Flevo Delta 11,77 1,30 16,78 4,20 7,48 2:03,78 2356
27 Noelle Schalk AV Spiridon 12,24 1,25 20,74 4,07 8,44 2:07,06 2343
28 Elena Slagt Altis 12,07 1,30 18,80 3,69 8,59 2:04,43 2317
29 Floortje Tromp AAV `36 12,71 1,40 17,20 3,74 8,93 2:06,03 2316
30 Irene Doeze Jager Flevo Delta 13,06 1,25 23,39 3,67 9,07 2:04,20 2301
31 Luna Pedemonte Olympus `70 12,19 1,25 24,35 3,40 8,52 2:07,65 2278
32 Sharon London ARV Ilion 11,41 1,20 17,03 3,54 7,50 2:04,13 2190
33 Paula Kliphuis GACH 12,74 1,15 12,76 3,62 7,60 1:58,58 2012
34 Jildou Binnema Heerenveen 11,35 1,30 28,09 4,11 DNS 1809
35 Maud Visscher Groningen 10,61 1,35 22,76 NM DNS 1402
36 Elsa Lila AV Astylos 12,34 1,35 12,79 DNS DNS DNS 1013