Uitslagen ASICS NK atletiek 2018

Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Rik Taam AV Zaanland 10,96 7,10 13,62 2,02 49,30 15,15 36,03 4,55 54,97 4:37,85 7628
2 Nout Wardenburg AV34 10,94 6,92 11,68 1,84 47,89 14,81 34,28 4,05 41,30 4:23,85 7130
3 Paul Groen GACH 11,08 6,96 12,92 1,84 50,14 15,08 39,93 4,05 50,32 4:59,12 7070
4 Steven Eleonora ARV Ilion 11,33 6,56 11,84 1,90 51,33 16,24 30,34 4,65 52,55 4:38,20 6864
5 Geoffrey Van Dipten Climax 11,13 6,45 11,86 1,90 49,90 15,26 30,42 4,25 39,94 4:31,08 6807
6 Stan Does Leiden 11,66 6,51 11,29 1,90 49,97 15,89 35,19 4,25 41,81 4:30,36 6722
7 Trystan de Weerdt AAV `36 11,16 6,56 10,94 1,96 50,63 15,58 32,84 4,15 42,22 4:48,08 6696
8 Wouter Nieuwhof Ciko `66 11,68 6,03 13,03 1,81 54,06 17,29 41,95 4,15 43,65 4:54,66 6293
9 Martijn Hoogewerf KAV Holland 11,57 6,96 13,85 1,84 52,37 15,85 42,07 NM 55,35 5:11,08 6254
10 Daniel Lam Phanos 11,49 6,42 11,88 1,75 50,99 16,33 40,44 NM 50,36 4:46,97 5989
11 Niels Mijnsbergen AAV `36 11,59 6,32 10,09 1,93 51,81 16,22 28,69 4,25 NM DNF 5190
12 Rody de Wolff HRRR 11,30 7,04 13,65 1,87 3012



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Prince Kwidama Rotterdam 10,77Q -0.2 m/s10,64
2 Hidde Van Eijk ARV Ilion 11,03Q +0.3 m/s10,95
3 Méron Gysbertha Phanos 11,06Q -1.8 m/s10,72
4 Gennaro Biswane Phanos 11,08q -0.2 m/s10,98
5 Ruzjairo St Jago Nijmegen 11,09Q +1.3 m/s10,97
6 Stefan Scholte AV Haarlem 11,10q +1.3 m/s10,92
7 Tijmen de Hart AV Hylas 11,12q +0.3 m/s10,94
8 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 11,14q +0.3 m/s10,63
9 Robin Huber SPOB 11,18q -0.2 m/s11,19
10 Rodney Hoogterp AV Impala 11,20Q -2.9 m/s10,99
11 Gedyone Augusta Rotterdam 11,21q -1.8 m/s10,79
12 Godwin Ababio AAC 11,22 +0.3 m/s11,16
13 Calvin Hoogland Phanos 11,24 -2.9 m/s10,81
14 Jamiro Elabeidi Leiden 11,26 -2.9 m/s10,67
14 Jim Van Gorkum Rotterdam 11,26Q -2.0 m/s10,80
16 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,27 +1.3 m/s11,18
17 Levi Hazes AV 1923 11,27 -0.2 m/s10,84
18 Koen van Ruremonde GVAC 11,29 -0.2 m/s11,10
19 Milo Zech...allebroek Leiden 11,32 +0.3 m/s11,14
20 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,34 +1.3 m/s11,13
21 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 11,35 -1.8 m/s11,08
22 Ken Leunissen AV Zuidwal 11,35 +0.3 m/s11,34
23 Delano Van Orsouw Nijmegen 11,39 +1.3 m/s11,35
24 Rutger Bien AV 1923 11,40 -2.0 m/s11,09
25 Simon Blok Haag 11,41 -2.0 m/s11,00
26 Koen Koenders PH 11,42 -0.2 m/s11,32
27 Wouter Vr...wenvelder Haag 11,46 -0.2 m/s11,38
28 Thomas Reijnders Altis 11,47 +1.3 m/s11,32
29 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 11,56 -1.8 m/s11,08
30 Jeroen Witteveen HLLS 11,60 -2.9 m/s11,24
31 Dani Nivillac Nijmegen 11,60 -2.9 m/s11,32
32 Menno Blom AV 1923 11,62 -2.0 m/s11,25
33 Kaj Emanuel Phanos 11,66 -1.8 m/s11,27
34 Jamaal Awad DEM 11,67 -1.8 m/s11,28
35 Elgemar Laker Rotterdam 11,69 +0.3 m/s11,34
36 Jan Polman Nijmegen 11,75 -2.0 m/s11,44
37 Sibren Reekers AV Impala 11,79 -1.8 m/s11,50
38 Wouter Olthof VTLS 11,80 -2.0 m/s11,30
39 Rens Wildschut GACH 11,88 -2.0 m/s11,54
40 Marinio Mac Andrew AV Atos 11,95 -2.9 m/s11,09
41 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 11,95 -1.8 m/s11,53
42 Finn van der Velden Phanos 12,03 -2.9 m/s11,42
Jean-andre Denisia Rotterdam DQ 10,64
Dimitri Juliet Rotterdam DNS 10,68



Senioren mannen - 100 meter halve finale

# Naam Res Qm
1 Churandy Martina Rotterdam 10,47Q -1.0 m/s---
2 Taymir e Burnet Rotterdam 10,54Q -1.3 m/s---
3 Christopher Garia Rotterdam 10,56Q -1.3 m/s---
4 Giovanni Codrington Groningen 10,61Q -1.0 m/s---
5 Joris van Gool AV Spiridon 10,64q -1.3 m/s---
6 Elvis Afrifa AV 1923 10,65Q +0.7 m/s---
7 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 10,70Q +0.7 m/s---
8 Wouter Brus PH 10,78q -1.0 m/s---
9 Méron Gysbertha Phanos 10,82 +0.7 m/s11,06
10 Gedyone Augusta Rotterdam 10,84 +0.7 m/s11,21
11 Hidde Van Eijk ARV Ilion 10,86 -1.3 m/s11,03
12 Rachmil van Lamoen Rotterdam 10,92 -1.0 m/s---
13 Prince Kwidama Rotterdam 10,94 -1.3 m/s10,77
14 Rodrigo Willy Broer DVTR 11,05 -1.3 m/s---
15 Jim Van Gorkum Rotterdam 11,06 -1.3 m/s11,26
16 Tijmen de Hart AV Hylas 11,08 -1.0 m/s11,12
17 Ruzjairo St Jago Nijmegen 11,10 +0.7 m/s11,09
18 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 11,14 -1.0 m/s11,14
19 Stefan Scholte AV Haarlem 11,16 -1.0 m/s11,10
20 Rodney Hoogterp AV Impala 11,17 -1.3 m/s11,20
21 Robin Huber SPOB 11,39 -1.0 m/s11,18
Hensley Paulina Rotterdam DQ ---
Gennaro Biswane Phanos DNS 11,08
Solomon Bockarie ARV Ilion DNS ---



Senioren mannen - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Churandy Martina Rotterdam 10,43 -2.6 m/s10,47
2 Christopher Garia Rotterdam 10,53 -2.6 m/s10,56
3 Joris van Gool AV Spiridon 10,61 -2.6 m/s10,64
4 Taymir e Burnet Rotterdam 10,70 -2.6 m/s10,54
5 Giovanni Codrington Groningen 10,73 -2.6 m/s10,61
6 Wouter Brus PH 10,79 -2.6 m/s10,78
7 Elvis Afrifa AV 1923 10,93 -2.6 m/s10,65
8 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 10,94 -2.6 m/s10,70



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Méron Gysbertha Phanos 21,65Q +0.2 m/s21,94
2 Rayen Rojer Rotterdam 21,71Q -1.0 m/s21,96
3 Elvis Afrifa AV 1923 21,92Q -0.8 m/s21,78
4 Sawa Bezelev AV Athlos 22,05Q -0.2 m/s21,82
5 Prince Kwidama Rotterdam 22,14q +0.2 m/s22,20
6 Jordy Visscher AV PEC 1910 22,17q -1.0 m/s22,18
7 Calvin Hoogland Phanos 22,27Q +1.3 m/s22,50
8 Timo Brandehof HLLM 22,31q +0.2 m/s22,61
9 Rogier Janssen AV34 22,35q +1.3 m/s21,98
10 Milo Zech...allebroek Leiden 22,39q +1.3 m/s22,56
11 Jeroen Witteveen HLLS 22,46q +0.2 m/s22,98
12 Tiemen Pulles DVTR 22,49q -0.2 m/s22,98
13 Stefan Scholte AV Haarlem 22,50 -1.0 m/s22,46
14 Koen van Ruremonde GVAC 22,54 -1.0 m/s22,59
15 Rutger Bien AV 1923 22,57 -0.8 m/s22,28
16 Levi Hazes AV 1923 22,58 -0.8 m/s22,28
17 Johan Polman AV Lycurgus 22,58 -0.2 m/s22,24
18 Robin Huber SPOB 22,59 +1.3 m/s22,03
19 Emiel Stoop De Spartaan 22,61 +1.3 m/s23,16
20 Pelle Gelderblom ARV Ilion 22,66 -0.2 m/s22,43
21 Ken Leunissen AV Zuidwal 22,68 -0.8 m/s23,03
22 Jurre Wildschut GACH 22,85 -0.2 m/s22,63
23 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 22,90 +0.2 m/s22,45
24 Sten Stein AV Impala 22,90 +0.2 m/s23,08
25 Kaj Emanuel Phanos 22,91 -0.8 m/s22,74
26 Jan Polman Nijmegen 22,99 +1.3 m/s22,94
27 Jordi van Horssen AV Wijchen 23,03 -1.0 m/s22,98
28 Elgemar Laker Rotterdam 23,08 +0.2 m/s22,77
29 Marinio Mac Andrew AV Atos 23,15 +1.3 m/s22,97
30 Giorganny Gaarie Rotterdam 23,18 -1.0 m/s22,84
31 Vincent Kruit AV Gouda 23,19 -0.8 m/s22,67
32 Menno Blom AV 1923 23,21 -1.0 m/s23,25
33 Nick van Schagen Leiden 23,31 -0.2 m/s22,74
34 Wouter Vr...wenvelder Haag 23,31 -0.2 m/s23,08
35 Mark Roosien AV Hylas 23,38 -1.0 m/s23,09
36 Thomas Reijnders Altis 23,51 +1.3 m/s23,14
37 Marco Jansen AV Phoenix 23,56 +0.2 m/s23,30
38 Bram van Hastenberg U-Track 23,71 -0.8 m/s23,08



Senioren mannen - 200 meter halve finale

# Naam Res Qm
1 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 20,65Q +0.6 m/s---
2 Solomon Bockarie ARV Ilion 20,93Q -1.4 m/s---
3 Taymir e Burnet Rotterdam 21,00Q +0.6 m/s---
4 Hensley Paulina Rotterdam 21,26Q -1.4 m/s---
5 Rayen Rojer Rotterdam 21,39q +0.6 m/s21,71
6 Churandy Martina Rotterdam 21,40Q -0.8 m/s---
7 Christopher Garia Rotterdam 21,40q -1.4 m/s---
8 Rodrigo Willy Broer DVTR 21,56 +0.6 m/s---
9 Wouter Brus PH 21,63Q -0.8 m/s---
10 Méron Gysbertha Phanos 21,78 +0.6 m/s21,65
11 Elvis Afrifa AV 1923 21,86 -0.8 m/s21,92
12 Sander Pupella Haag 21,86 +0.6 m/s---
13 Rachmil van Lamoen Rotterdam 22,03 -0.8 m/s---
14 Jamiro Elabeidi Leiden 22,17 -1.4 m/s---
15 Jordy Visscher AV PEC 1910 22,20 -0.8 m/s22,17
16 Sawa Bezelev AV Athlos 22,35 -1.4 m/s22,05
17 Timo Brandehof HLLM 22,36 +0.6 m/s22,31
18 Rogier Janssen AV34 22,49 -1.4 m/s22,35
19 Milo Zech...allebroek Leiden 22,59 +0.6 m/s22,39
20 Calvin Hoogland Phanos 22,66 -1.4 m/s22,27
21 Tiemen Pulles DVTR 22,74 -0.8 m/s22,49
22 Prince Kwidama Rotterdam 22,89 -0.8 m/s22,14
23 Jeroen Witteveen HLLS 22,92 -1.4 m/s22,46
Jim Van Gorkum Rotterdam DQ ---



Senioren mannen - 200 meter finale

# Naam Res Qm
1 Churandy Martina Rotterdam 20,83 -3.2 m/s21,40
2 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 20,88 -3.2 m/s20,65
3 Solomon Bockarie ARV Ilion 21,01 -3.2 m/s20,93
4 Christopher Garia Rotterdam 21,15 -3.2 m/s21,40
5 Taymir e Burnet Rotterdam 21,33 -3.2 m/s21,00
6 Hensley Paulina Rotterdam 21,34 -3.2 m/s21,26
7 Wouter Brus PH 21,67 -3.2 m/s21,63
8 Rayen Rojer Rotterdam 22,04 -3.2 m/s21,39



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Vester Van...eijningen AV Haarlem 49,42Q 49,08
2 Ronald Dekker AV Hera 49,70Q 49,33
3 Remco Bos DVTR 49,77q 50,05
4 Thijs Koers HLLS 49,81Q 49,24
5 Hans Velthuis Eindhoven 49,86q 50,33
6 Jurre Wildschut GACH 49,91Q 48,90
7 Jordy Visscher AV PEC 1910 49,91Q 48,71
8 Peter Wolters Phanos 50,08q 50,25
9 Tino Claessens Haag 50,12q 50,02
10 Vincent Kruit AV Gouda 50,13q 49,77
11 Kevin Damstra AV Sprint 50,15Q 48,80
12 Marco Otten HAAS 50,16q 50,62
13 Guido de Bruijn CAV Energie 50,23q 49,53
14 Rafael Bouts U-Track 50,26 51,66
15 Evan de Schrijver Haag 50,32 50,01
16 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 50,39 49,22
17 Bram van der Jagt AV 1923 50,39 49,73
18 Lennart de Looze Startbaan 50,75 50,62
19 Bram Berkhout AV NOVA 50,76 50,24
20 Bas Uitbeijerse Haag 51,01 50,05
21 Thijs van den Dries AV Lycurgus 51,07 49,94
22 Pelle Gelderblom ARV Ilion 51,09 49,73
23 Niels Kok Flevo Delta 51,12 50,66
24 Twan Pormes AV Zaanland 51,25 50,74
25 Toon IJzerman Eindhoven 51,34 50,69
26 Bram van Hastenberg U-Track 51,36 50,91
27 Owen Westerhout AV Trias 51,39 49,40
28 Stijn van Weegberg Leiden 51,53 50,58
29 Koen Bonekamp AV34 51,54 50,60
30 Sjoerd Dekker AV Haarlem 51,58 49,12
31 Stefan Gelderman VTLS 51,58 50,73
32 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 51,59 50,61
33 Joeri Schreijer SPOB 51,81 51,14
34 Rob Michiels Reusel `69 52,12 51,98
35 Thijs Heemskerk AKU 52,17 51,48
36 Rik Bataille Phanos 52,20 51,23
37 Niels van Deurzen SPOB 52,23 52,28
38 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 52,23 52,38
39 Koen van der Meijden Rotterdam 52,43 51,48
40 Chris van Hensbergen KAV Holland 52,74 52,09
41 Giorganny Gaarie Rotterdam 53,19 51,24
42 Stijn van Nierop DAK 53,30 51,13
43 Wouter Olthof VTLS 53,60 51,49
44 Puk van Gool AV Attila 53,63 52,05
Chanelton Schmidt Rotterdam DQ 50,88



Senioren mannen - 400 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Terrence Agard Haag 47,43Q ---
2 Anthony Rasmijn Rotterdam 48,05Q ---
3 Tony Van Diepen Haag 48,16Q ---
4 Jon Schouwenaar AV 1923 48,38Q ---
5 Jochem Dobber AV Suomi 48,52Q ---
6 Royce Zaadnoordijk Leiden 48,59q ---
7 Mathijs Dirks Leiden 48,78Q ---
8 Jelle Venema AV Suomi 48,80q ---
9 Jordy Visscher AV PEC 1910 49,12 49,91
10 Tarik Chaatouf AV Unitas 49,14 ---
11 Vester Van...eijningen AV Haarlem 49,15 49,42
12 Olaf van den Bergh PH 49,34 ---
13 Kevin Damstra AV Sprint 49,47 50,15
14 Igor Rutka PAC 49,48 ---
15 Jurre Wildschut GACH 49,81 49,91
16 Peter Wolters Phanos 49,83 50,08
17 Thijs Koers HLLS 50,56 49,81
18 Guido de Bruijn CAV Energie 51,10 50,23
19 Marco Otten HAAS 51,20 50,16
20 Remco Bos DVTR 51,59 49,77
21 Ronald Dekker AV Hera 51,63 49,70
22 Vincent Kruit AV Gouda 51,95 50,13
23 Tino Claessens Haag 52,17 50,12
24 Hans Velthuis Eindhoven 53,46 49,86



Senioren mannen - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Tony Van Diepen Haag 46,91 48,16
2 Jochem Dobber AV Suomi 47,23 48,52
3 Mathijs Dirks Leiden 47,81 48,78
4 Anthony Rasmijn Rotterdam 47,85 48,05
5 Jelle Venema AV Suomi 48,42 48,80
6 Royce Zaadnoordijk Leiden 48,96 48,59
7 Jon Schouwenaar AV 1923 49,62 48,38
Terrence Agard Haag DNF 47,43



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Buigel Groningen 1:50,76Q 1:50,76
2 Maarten Plaum AV Unitas 1:51,16Q 1:49,48
3 Wessel van Veenen AAC `61 1:51,52q 1:50,28
4 Jurgen Wielart AV Haarlem 1:52,06Q 1:48,08
5 Djoao Lobles SV Noordkop 1:52,24Q 1:50,72
6 Wilfred van Holst Groningen 1:52,26q 1:52,26
7 Kevin Viezee AAC 1:52,44Q 1:50,05
8 Ryan Clarke Castricum 1:52,60 1:50,86
9 Joeri Slagter TAS `82 1:52,74Q 1:50,18
10 Daniël de Looze Phanos 1:52,95 1:52,26
11 Robin Ruijter PH 1:53,16 1:51,94
12 Nick Marsman ACO 1:53,52 1:53,86
13 Brian Versluis AV Atverni 1:53,83 1:52,57
14 Jelmer Lenstra MPM 1:53,90 1:52,03
15 Samuel Chapple Olympus `70 1:53,98 1:51,44
16 Marco Otten HAAS 1:54,30 1:53,61
17 Twan Pormes AV Zaanland 1:55,58 1:52,99
18 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 1:55,94 1:55,40
19 Pieter Mijnhout GACH 1:56,40 1:53,19
20 Yunis Stitan Haag 1:57,84 1:53,81
Hanad Van Haren U-Track DNF 1:54,23



Senioren mannen - 800 meter finale

# Naam ResQm
1 Jurgen Wielart AV Haarlem 1:51,26 1:52,06
2 Maarten Plaum AV Unitas 1:51,80 1:51,16
3 Kevin Viezee AAC 1:51,92 1:52,44
4 Joeri Slagter TAS `82 1:53,04 1:52,74
5 Wessel van Veenen AAC `61 1:53,13 1:51,52
6 Djoao Lobles SV Noordkop 1:53,61 1:52,24
7 Wilfred van Holst Groningen 1:54,39 1:52,26
Bram Buigel Groningen DNF 1:50,76



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Mike Foppen AV Cifla 3:53,12Q 3:42,76
2 Bram Anderiessen AKU 3:53,22Q 3:45,85
3 Yorben Ruiter PAC 3:53,34Q 3:42,01
4 Niek Blikslager Groningen 3:54,19Q 3:46,77
5 Richard Douma AV Zaanland 3:54,29Q 3:35,92
6 Valentijn Weinans Nijmegen 3:54,52Q 3:43,76
7 Jelmer van...er Linden AV Statina 3:54,64Q 3:45,29
8 Menno Schouten AV Lycurgus 3:54,76Q 3:49,61
9 Daan Reintjes De Liemers 3:55,13q 3:50,16
10 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam 3:55,21q 3:54,01
11 Seppe van t Westende Leiden 3:55,49q 3:51,18
12 Luuk Wagenaar Phanos 3:55,66q 3:53,55
13 Jurjen Polderman AV Sprint 3:55,90 3:48,57
14 Olivier Wijtenburg Haag 3:56,50 3:51,29
15 Nick Marsman ACO 3:56,96 3:58,51
16 Thomas Lewis Phanos 3:57,71 3:55,62
17 Jeroen Bakker Triathlon 3:57,93 3:57,37
18 Tom de Gelder Olympus `70 3:57,98 3:53,87
19 Gert-Jan Stevens HAC `63 3:58,69 3:58,47
20 Milco Hahury Rotterdam 3:58,78 3:55,73
21 Tom de Leeuw Almere `81 3:59,96 3:56,61
22 Bram Rouwen Hanzesport 4:01,02 3:57,22
23 Bob Te Lindert AV Argo 4:01,46 3:54,89
24 Robin Rietman De Liemers 4:02,39 3:57,26
25 Tim Verbaandert Eindhoven 4:03,43 3:50,84
26 Youri Pessy AV Cifla 4:03,62 3:52,69
27 Maarten Hindriks AAC `61 4:05,20 3:57,60
Yunis Stitan Haag DNF 3:55,57



Senioren mannen - 1500 meter finale

# Naam ResQm
1 Richard Douma AV Zaanland 3:58,34 3:54,29
2 Mike Foppen AV Cifla 3:58,60 3:53,12
3 Bram Anderiessen AKU 3:59,63 3:53,22
4 Yorben Ruiter PAC 4:00,00 3:53,34
5 Valentijn Weinans Nijmegen 4:00,75 3:54,52
6 Jelmer van...er Linden AV Statina 4:01,18 3:54,64
7 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam 4:02,30 3:55,21
8 Menno Schouten AV Lycurgus 4:02,51 3:54,76
9 Daan Reintjes De Liemers 4:02,90 3:55,13
10 Seppe van t Westende Leiden 4:03,36 3:55,49
11 Niek Blikslager Groningen 4:03,64 3:54,19
12 Luuk Wagenaar Phanos 4:04,17 3:55,66



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Benjamin de Haan AV34 14:18,34 13:47,87
2 Frank Futselaar De Liemers 14:18,75 14:01,13
3 Roy Hoornweg AV Passaat 14:18,77 14:10,10
4 Ronald Schröer AV Zaanland 14:21,89 14:12,93
5 Stan Niesten DEM 14:28,28 8:15,11
6 Bas Van Hooren Maastricht 14:28,45 14:32,38
7 Mike Teekens Haag 14:32,16 14:24,04
8 Sven Schoonebeek AV Zaanland 14:33,94 8:13,59
9 Paul Zwama Leiden 14:37,11 14:12,20
10 Gianluca Assorgia AV 1923 14:46,85 14:51,58
11 Ruben Sansom Maastricht 14:47,96 14:43,42
12 Luuk Maas TRR 14:53,02 8:25,91
13 Lars Gerritsen AV Passaat 14:59,26 30:15,00
14 Tom Hendrikse AAC `61 15:05,97 30:52,00
15 Roel Wijmenga AV Unitas 15:06,54 8:28,96
16 Tim Bolink AAC 15:08,95 30:31,00
17 Arjen van der Logt AV Phoenix 15:13,72 8:22,77
Kalid Amin Triathlon DNF 8:27,46
Mohamed Ali Mohamed Nijmegen DNF 13:41,29



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBP
1 Koen Smet Phanos 13,95Q -1.0 m/s13,53
2 Liam van der Schaaf Phanos 14,43Q -1.8 m/s13,82
3 Sander Koops SPWS 14,56Q -1.8 m/s15,02
4 Job Beintema AV Trias 14,79Q -1.9 m/s13,74
5 Wicher Nijkamp Spado 14,79Q -1.9 m/s14,61
6 Stefan Nieuwland Climax 14,87q -1.8 m/s14,36
7 Joep Van Es PH 14,91Q -1.0 m/s14,90
8 Guus Nijkamp Spado 14,95q -1.0 m/s14,84
9 Jeroen van Veen Isala `96 15,14 -1.9 m/s14,96
10 Bas van de Burgt GAC Gemert 15,51 -1.9 m/s15,37
11 Kees Janssen PH 15,51 -1.8 m/s15,01
12 Igor Brink DVTR 15,62 -1.9 m/s15,18
13 Niko Zuidema Olympus `70 15,62 -1.0 m/s15,30
14 Robin Vliem AV Athlos 15,92 -1.0 m/s15,31
15 Floris de Boer AV Gouda 16,33 -1.8 m/s15,81
16 Daan Gielen PH 16,73 -1.8 m/s16,55
17 Bram van Hastenberg U-Track 17,26 -1.0 m/s17,76
Jeroen Eerden AV Atverni DQ 17,19



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm) finale

# Naam Res Qm
1 Koen Smet Phanos 13,91 -1.6 m/s13,95
2 Liam van der Schaaf Phanos 14,16 -1.6 m/s14,43
3 Job Beintema AV Trias 14,18 -1.6 m/s14,79
4 Sander Koops SPWS 14,62 -1.6 m/s14,56
5 Stefan Nieuwland Climax 15,01 -1.6 m/s14,87
6 Wicher Nijkamp Spado 15,06 -1.6 m/s14,79
7 Joep Van Es PH 15,20 -1.6 m/s14,91
8 Guus Nijkamp Spado 15,48 -1.6 m/s14,95



Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

# Naam ResOBP
1 Jesper Arts PH 52,93Q 50,99
2 Nick Smidt AAC `61 53,01Q 50,65
3 Martijn Meijer PH 53,77Q 51,57
4 Jonas Arth... Pannevis TRTL 54,05Q 53,76
5 Joep Van Es PH 54,10q 54,63
6 Glenn Boessen AV Unitas 54,12Q 54,45
7 Stef van der Schaaf VAV 54,30q 51,68
8 Maarten Ottenhoff Phanos 54,99 53,90
9 Paul van der Gragt AV Hylas 55,03Q 53,50
10 Maurik de Groot Haag 55,58 54,62
11 Jarno de Groot Flevo Delta 56,00 57,08
12 Maarten Nabbe PH 56,44 54,34
13 Jurgen van der Zwet De Spartaan 56,54 54,18
14 Bart Van der Zanden Eindhoven 57,53 56,84
15 Robert Bervoets ASTX 58,05 56,57
16 Luigi Rondas Maastricht 58,32 57,70
17 Tijn Pronk KAV Holland 59,45 59,76
18 Stefan De Vries AAC 59,46 55,39
19 Eric van der Meer VTLS 59,80 58,84
20 Geert De Gouw DAK 59,85 58,39
21 Nick Wildöer SAV 1:02,40 1:00,16
22 Bram van Hastenberg U-Track 1:09,28 56,41
Rik Hanswijk Climax DNF 56,57



Senioren mannen - 400 meter horden (91cm) finale

# Naam ResQm
1 Nick Smidt AAC `61 51,10 53,01
2 Jesper Arts PH 51,57 52,93
3 Martijn Meijer PH 52,91 53,77
4 Paul van der Gragt AV Hylas 53,03 55,03
5 Stef van der Schaaf VAV 53,55 54,30
6 Glenn Boessen AV Unitas 53,84 54,12
7 Joep Van Es PH 54,26 54,10
8 Jonas Arth... Pannevis TRTL 54,27 54,05



Senioren mannen - 3000 meter steeplechase (91cm)

# Naam ResOBP
1 Noah Schutte Leiden 9:09,93 8:42,85
2 Barron De... Maizland Haag 9:16,53 8:59,79
3 Tim van den Broeke DNMC 9:22,97 9:05,03
4 Cas Lutz GACH 9:29,41 9:21,81
5 Lars Cazander HLLS 9:41,97 9:26,88
6 Mervin van der Horst Triathlon 9:42,53 9:42,96
7 Peter-Jan Hardenbol HLLS 9:50,40 9:16,93
8 Pepijn van... Westerlo Eindhoven 9:58,98 10:26,28
9 Ahmed Abubakar DAK 10:07,08 10:41,58
10 Rens Simons VRT 10:15,56 10:25,97
11 Siem Uittenhout AV Phoenix 10:31,74 10:20,26
12 Patrick Stastra RHV 10:36,89 10:43,05
13 Wouter Dijkstra VTLS 10:40,98 10:38,46
14 Mike Rasenberg AV Attila 10:43,99 10:39,35
15 Camiel Kruiswijk BAV 10:47,66 10:47,56
16 Jack van der Walle U-Track 11:28,71 11:01,67
17 Jeroen van Dijk Heerenveen 11:33,71 11:04,89



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Lars Timmerman PH 71,80 71,80q 78,04
2 Daan Meyer AV34 70,07 - 70,07q 77,49
3 Jurriaan Wouters HLLS 69,83 69,83q 73,56
4 Alex van den Boom AV `47 65,58 X 65,58q 67,29
5 Henrik Pröpper Phanos 62,65 61,92 65,37 65,37q 67,63
6 Erik Huij...Carretero Phanos 64,95 64,95q 66,86
7 Tom Egbers Ciko `66 X 60,06 64,67 64,67q 73,30
8 Dimitri Jonkers AV Sprint 62,91 X 64,57 64,57q 65,64
9 Leon Versluijs AAC 55,75 57,57 64,09 64,09 65,89
10 Mark Jonker Isala `96 64,00 X 63,31 64,00 66,01
11 Arjan Dekkers Rotterdam 60,41 62,83 60,11 62,83 65,72
12 Daniël va...der Stege Flevo Delta 60,45 58,34 55,67 60,45 59,77
13 Floris Aarts AV 1923 59,48 58,11 58,11 59,48 58,67
14 Hille Groendijk AC TION 53,81 49,06 56,09 56,09 58,60
15 Andrew Kooijman HLLS 54,31 54,83 51,66 54,83 57,33
16 Rik Hopmans ASTX 46,25 44,08 49,33 49,33 53,04



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Lars Timmerman PH 71,39 71,13 74,73 76,89 69,59 74,95 76,89 71,80
2 Daan Meyer AV34 75,41 73,32 75,40 71,84 75,25 73,92 75,41 70,07
3 Jurriaan Wouters HLLS 70,22 X X X X 69,09 70,22 69,83
4 Erik Huij...Carretero Phanos 62,05 63,72 X 62,56 X 68,06 68,06 64,95
5 Alex van den Boom AV `47 60,15 X 66,34 X 61,54 X 66,34 65,58
6 Henrik Pröpper Phanos 58,33 66,03 63,61 63,42 63,83 64,90 66,03 65,37
7 Tom Egbers Ciko `66 63,57 61,74 63,87 X 64,10 64,67 64,67 64,67
8 Dimitri Jonkers AV Sprint 61,00 61,60 63,96 X 61,80 64,08 64,08 64,57



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Caspar Hattink Phanos 56,50 56,50Q 58,51
2 Stephan Dekker ARV Ilion X 54,25 54,25Q 56,52
3 Erik Cadée PH 52,25 - - 52,25q 64,93
4 Etiènne Orbons AV Unitas 48,02 X X 48,02q 52,67
5 Shaquille Bleecke Almere `81 46,17 44,86 39,72 46,17q 46,54
6 Dennis Barnhoorn AV Trias 40,43 43,62 X 43,62q 45,21
7 Nick Godschalk AV Unitas 43,57 42,34 42,39 43,57q 42,57
8 Timo in t Hout PAC X 42,66 X 42,66q 43,42
9 Benjamin Janssen Leiden 41,43 X 40,07 41,43 41,88
10 Patrick Zweekhorst Triathlon 38,64 38,82 40,76 40,76 42,68
11 Jeroen Poelert AV Athlos 37,92 40,01 X 40,01 38,85
12 Shaquille ...manuelson PAC 39,38 X X 39,38 45,41
13 Mees De Klerk PAC 37,50 X X 37,50 40,67
Marijn van den Born PAC X X X NM 47,71



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Erik Cadée PH 56,85 58,62 X X 57,92 59,38 59,38 52,25
2 Caspar Hattink Phanos 52,08 56,29 56,93 58,45 X 57,29 58,45 56,50
3 Stephan Dekker ARV Ilion 56,81 56,66 X 53,93 X 56,24 56,81 54,25
4 Etiènne Orbons AV Unitas X X 51,50 X X 49,43 51,50 48,02
5 Shaquille Bleecke Almere `81 44,48 47,33 46,81 X X 49,55 49,55 46,17
6 Dennis Barnhoorn AV Trias 43,39 X X X 42,48 X 43,39 43,62
7 Timo in t Hout PAC 40,78 40,82 X X 43,27 X 43,27 42,66
8 Nick Godschalk AV Unitas 41,64 40,03 42,93 X 39,28 X 42,93 43,57



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Patrick Cronie AAC 17,70 17,70Q 19,00
2 Remco Goetheer Rotterdam 15,74 16,06 17,26 17,26Q 18,07
3 Erik Cadée PH X X 16,80 16,80Q 18,50
4 Marijn van den Born PAC 16,63 X 16,63q 16,60
5 Sven Poelmann AAC 15,48 15,50 16,53 16,53q 16,35
6 Shaquille Bleecke Almere `81 15,94 15,84 X 15,94q 16,29
7 Tom Corstjens AV Unitas 15,45 15,63 15,48 15,63q 16,86
8 Kay Olofsen SAV 14,39 14,83 15,32 15,32q 14,72
9 Mattijs Mols AV Attila X 15,14 14,89 15,14 15,37
10 Dennis Hemelaar AAC 14,09 14,58 X 14,58 15,10
11 Timo in t Hout PAC 14,53 14,03 X 14,53 14,89
Paul Olofsen SAV X X NM 15,80



Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Etiènne Orbons AV Unitas 57,56 57,56Q 60,85
2 Luuk Vos Leiden X 54,08 54,08Q 56,54
3 Dennis Hemelaar AAC 52,98 52,98Q 57,22
4 Sander Stok AV 1923 50,84 52,62 52,62Q 58,08
5 Joris Pals AV Feniks 46,12 50,82 48,05 50,82q 49,94
6 Stephan H...in t Veld Spado 50,16 49,33 50,35 50,35q 49,55
7 Joost Dumas Spado 49,16 47,27 46,84 49,16q 50,06
8 Martin Wijand AAC 45,48 48,97 46,88 48,97q 50,45
9 Paul Olofsen SAV 45,66 48,90 X 48,90 49,50
10 Bjarne Aelbers Rotterdam 42,21 X 47,78 47,78 50,92
11 Patrick Zweekhorst Triathlon 42,54 44,38 X 44,38 46,33
12 Rik Goessens AV Unitas X 42,02 43,26 43,26 44,90
13 Jeroen Vis PAC X 39,03 39,69 39,69 43,39



Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Dennis Hemelaar AAC 52,01 57,52 60,05 X X 58,61 60,05 52,98
2 Etiènne Orbons AV Unitas 59,32 X 58,71 X X X 59,32 57,56
3 Sander Stok AV 1923 X X 57,77 X 58,05 56,84 58,05 52,62
4 Luuk Vos Leiden X X X 55,24 X X 55,24 54,08
5 Stephan H...in t Veld Spado X X 51,22 51,41 47,04 51,33 51,41 50,35
6 Joris Pals AV Feniks X X 45,37 47,33 X 50,49 50,49 50,82
7 Martin Wijand AAC 48,72 X 48,04 47,91 47,21 48,93 48,93 48,97
8 Joost Dumas Spado 46,81 46,81 X 48,13 45,92 X 48,13 49,16



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Patrick Cronie AAC 17,63 18,15 18,46 19,01 18,92 18,88 19,01 17,70
2 Erik Cadée PH 18,32 X X X X X 18,32 16,80
3 Remco Goetheer Rotterdam 17,55 X 18,18 X X 17,96 18,18 17,26
4 Sven Poelmann AAC 16,96 17,15 17,63 17,11 17,09 X 17,63 16,53
5 Shaquille Bleecke Almere `81 16,02 15,76 16,44 17,15 16,80 16,38 17,15 15,94
6 Marijn van den Born PAC 16,51 X 16,41 16,70 X 16,77 16,77 16,63
7 Tom Corstjens AV Unitas X 15,87 X 16,16 X 15,70 16,16 15,63
8 Kay Olofsen SAV 14,43 14,77 X 14,18 14,75 X 14,77 15,32



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam 1.721.751.781.801.811.841.851.871.901.931.951.961.992.002.022.05ResOBP
1 Douwe Amels ARV Ilion O 2,00q 2,26
1 Marius Wouters HLLS O O 2,00q 2,10
3 Tymon de Jonge ARV Ilion O XO XO 2,00q 2,00
3 Jaden Bernabela Haag O XO XO 2,00q 2,09
5 Sven van Merode Spado O XXO 2,00q 2,16
5 Hidde ter Woord DVTR O XXO 2,00q 2,04
5 Peter Siers Ciko `66 O O XXO 2,00q 2,15
8 Tieme Klinkers AV Phoenix O O XXX 1,95q 1,98
8 Daniël Leyba Haag O O XXX 1,95q 1,98
8 Julius Ediagbonya Ciko `66 O O XXX 1,95q 2,00
11 Erwin de Vor VAV O O XXO XXX 1,95 2,00
11 Lars Dirkzwager Zeeland O O O XXO XXX 1,95 1,90
13 Michiel de...aasteniet SPOB O O O XXX 1,90 2,02
14 Bas van de Burgt GAC Gemert O O XO XXX 1,90 1,98
15 Rick van de Noort AAV `36 XO XXO XXX 1,85 1,95
Joost Sinke Spado XXX NM 1,93



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Fabian Florant Haag 14,84 14,84Q +2.4 m/s16,35
2 Joshua Record AV 1923 14,60 14,60Q +1.6 m/s14,91
3 Roy van Zijl DAV Kronos 13,83 14,32 14,32Q +0.5 m/s13,80
4 Tarik Tahiri Rotterdam 14,25 14,25Q +0.6 m/s15,11
5 Hent van Schoten PH 13,66 13,81 13,68 13,81q +1.7 m/s13,85
6 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 13,77 13,25 13,79 13,79q +1.1 m/s14,04
7 Robin Coops HLLS 13,66 13,79 13,63 13,79q +1.8 m/s13,60
8 Thierry Belt Altis 13,62 13,52 13,72 13,72q +0.5 m/s13,96
9 Joey Blangé SPOB 13,49 13,35 13,41 13,49 +0.6 m/s13,44
10 Fabian Biondina Spado 13,15 12,70 13,38 13,38 -1.1 m/s13,95
11 Jasper Kraamer Phanos 12,77 12,69 13,10 13,10 +2.1 m/s13,25
Joshua Wegman Leiden X X X NM 13,53



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.553.753.853.954.054.154.254.354.404.454.554.604.654.754.804.905.005.205.405.60ResOBP
1 Rutger Koppelaar ARV Ilion O O XXO XXX 5,40 5,55
2 Sam Kranse PAC O O O O XXX 4,90 4,90
3 Timo de Water ARV Ilion XO XO X- XX 4,80 5,21
4 Marnix Kolkman AV Edam O XXX 4,60 4,95
4 Daniël Lam Phanos O XXX 4,60 5,00
4 Koen Koenders PH O XXX 4,60 4,90
7 Alex Van Zutphen AAV `36 XO XXX 4,40 4,90
Koen Stapel ARV Ilion XXX NM 4,90
Roman Monte GACH DNS 5,10



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Ignisious Gaisah PAC 7,38 7,16 - 7,38q +4.2 m/s7,80
2 Dudly Boeldak Rotterdam 7,29 7,32 - 7,32q +0.8 m/s7,48
3 Alexander Soethout DEM 7,06 7,18 - 7,18q +3.2 m/s7,28
4 Fabian Florant Haag X 6,79 7,18 7,18q +1.0 m/s7,62
5 Pim Jehee PH 7,14 X - 7,14q +0.8 m/s7,61
6 Joeri van der Hooft AAC 6,88 6,96 6,77 6,96q +1.4 m/s7,38
7 Lauri Hulleman DVTR 6,61 6,84 X 6,84q +1.5 m/s7,19
8 Ranki Oberoi Rotterdam 6,23 6,83 X 6,83q +2.0 m/s6,90
9 Joshua Record AV 1923 6,57 6,80 6,78 6,80 +3.8 m/s6,93
10 Bram Ruissen PAC 6,78 6,57 6,72 6,78 +0.8 m/s7,01
11 Jaden Bernabela Haag 6,57 6,74 X 6,74 +2.1 m/s7,09
12 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 6,43 6,69 X 6,69 +1.8 m/s6,81
13 Sven Jansons Altis 6,38 X 6,65 6,65 +1.4 m/s7,13
14 Jan Janssen PH 6,50 - 6,63 6,63 +1.6 m/s7,11
15 Rodney Hoogterp AV Impala 6,48 6,46 6,53 6,53 +2.0 m/s6,84
16 Rutger Bien AV 1923 6,30 X 6,28 6,30 +2.6 m/s6,88



Senioren mannen - Hoogspringen Finale

# Naam 1.901.952.002.052.082.112.142.172.202.25ResQm
1 Douwe Amels ARV Ilion XO O O O XXX 2,20 2,00
2 Sven van Merode Spado O O XO X- O X- - XX 2,11 2,00
3 Marius Wouters HLLS O XO XO X- XX 2,08 2,00
4 Jaden Bernabela Haag O O O XXX 2,00 2,00
5 Hidde ter Woord DVTR O XO XXX 2,00 2,00
6 Daniël Leyba Haag XO O XXO XXX 2,00 1,95
6 Julius Ediagbonya Ciko `66 O XO XXO XXX 2,00 1,95
8 Tieme Klinkers AV Phoenix O O XXX