Uitslagen Trackmeeting Rotterdam

1000m totaal - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Yazz Mo-Ajok MJD - Spark 14,30 -0.5 m/s14,85 57
2 Davienny Joe MJD - Rotterdam 14,66 +4.1 m/s15,20 52
3 Shalomy Karreman MJD - Rotterdam 14,83 +4.1 m/s15,00 50
4 Edda van der Velden MJD - Rotterdam 15,03 +4.1 m/s15,20 47
5 Julia van Dorp MJD - Fortius 15,03 +0.4 m/s--- 46
6 Romaissae Chettou MJD - Rotterdam 15,08 +0.4 m/s--- 45
7 Teuntje Sluijter MJD - Rotterdam 15,15 +0.4 m/s--- 44
8 Cecilia Lima MJD - CAV Energie 15,36 +2.3 m/s15,51 42
9 Isabel van Prehn MJD - CAV Energie 15,39 +2.3 m/s15,49 41
10 Anniek Poot MJD - Rotterdam 15,50 +0.4 m/s17,00 39



1000m totaal - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



1000m totaal - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel Zunderman JJD - Rotterdam 3:10,62 3:10,00
2 Marnix de Kunder JJD - CAV Energie 3:11,64 3:10,00
3 Hebe Chadwick MJD - AV `40 3:12,17 3:10,80
4 Eefke Leeuwis MJD - Spado 3:13,48 3:13,00
5 Miguel De la Fuente JJD - PAC 3:15,79 3:14,00
6 Quinten de Vos JPA2 - PAC 3:18,11 3:15,24
7 Ivar Schiltmans JPA2 - PAC 3:19,40 3:22,15
8 Lila van Nieuwkoop MJD - CAV Energie 3:21,45 3:20,00
9 Milan van Holsteijn JPA2 - AV `40 3:22,73 3:22,40
10 Jessy van der Vegt JJD - PAC 3:24,82 ---
11 Shalomy Karreman MJD - Rotterdam 3:28,59 3:25,00
12 Guus Doodeman JPA1 - AV `40 3:29,75 3:28,29
13 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 3:29,96 3:23,27
14 Tess Homan MPA2 - AV `40 3:30,35 3:32,34
15 Oscar Doornhein JJD - PAC 3:30,52 3:39,69
16 Tim Leeman JJD - AAA 3:31,20 3:34,55
17 Cecilia Lima MJD - CAV Energie 3:31,26 3:30,00
18 Pippa Chadwick MPA2 - AV `40 3:32,75 3:39,37
19 Layana Chrafih MJD - PAC 3:35,70 3:28,00
20 David van der Velden JPA1 - Rotterdam 3:36,28 3:36,73
21 Georgina Taylor MPA1 - Rotterdam 3:37,38 3:45,09
22 Sergio Koeiman JPA1 - Haag 3:39,83 3:39,05
23 Stella Benca MJD - Delft 3:40,16 3:39,32
24 Yasmina Bonafacia MJD - PAC 3:41,44 3:39,79
25 Edda van der Velden MJD - Rotterdam 3:44,06 3:33,58
26 Romaissae Chettou MJD - Rotterdam 3:45,41 3:54,56
27 Eva van der Molen MPA2 - Rotterdam 3:45,86 3:49,00
28 Elin van den Berg MPA2 - Rotterdam 3:47,92 3:49,51
29 Stella Heijnen MPA1 - Rotterdam 3:48,91 3:51,00
30 Selena de Jong MPA1 - AV `40 3:50,32 3:49,51
31 Daimy van Beek JPB - AV Fortuna 3:51,25 3:41,13
32 Teuntje Sluijter MJD - Rotterdam 3:51,43 3:58,00
33 Floris Scheepstra JPB - Phanos 3:51,62 3:58,00
34 Jamie van Delden JPA1 - Rotterdam 3:51,70 ---
35 Tessa Van Vlaanderen MPA1 - Rotterdam 3:54,76 3:55,20
36 Fleur Favre MPB - Leiden 3:58,82 4:02,27
37 Anniek Poot MJD - Rotterdam 4:01,04 4:25,00
38 Skyler Monster MPB - PAC 4:01,48 4:04,11
39 Lucius van...er Velden JPB - Rotterdam 4:02,47 3:50,00
40 Mees de Jong MPA2 - Rotterdam 4:02,57 4:05,95
41 Faith Tujeehut MPB - Rotterdam 4:03,08 4:08,00
42 Rosa Drosterij MPA2 - Rotterdam 4:03,17 4:00,00
43 Merel van der Horst MPA1 - Rotterdam 4:03,47 3:57,00
44 Isabel van Prehn MJD - CAV Energie 4:06,50 4:03,46
45 Marco Flier JPB - Rotterdam 4:09,32 4:22,00
46 Yenthe Vreugdenhil MPA1 - Rotterdam 4:10,41 4:07,11
47 Fleur van Zon MPA2 - ARV Ilion 4:10,97 4:27,00
48 Anne Favre MPA2 - Leiden 4:14,82 4:21,25
49 Keysha Tujeehut MPA2 - Rotterdam 4:20,13 4:16,00
50 Zoë Eyra MPB - PAC 4:23,21 4:19,18
51 Marit Ponstein MPA1 - PAC 4:26,78 4:39,00
52 Fiene Burger MPA1 - Rotterdam 4:31,90 ---
Taygel Bolsman JPB - Phanos DNS 3:53,37
Maxim van Dorp JPA2 - Fortius DNS 3:49,85
Nienke Blom MJD - AV Sprint DNS 3:31,25



1000m totaal - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
1 Julia van Dorp MJD - Fortius 21,22 X X 20,88 21,22 --- 80
2 Oscar Doornhein JJD - PAC 16,46 19,58 X X 19,58 --- 78
3 Michiel Zunderman JJD - Rotterdam X 17,09 18,23 18,88 18,88 --- 76
4 Isabel van Prehn MJD - CAV Energie 15,81 15,59 14,55 16,38 16,38 16,06 72
5 Edda van der Velden MJD - Rotterdam 13,78 14,77 14,27 X 14,77 --- 70
Nathalia Montijn MJD - CAV Energie X X X X NM --- 0



1000m totaal - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBPPunten totaal
1 Nathalia Montijn MJD - CAV Energie 10,12 10,89 11,43 11,07 11,43 --- 98
2 Cecilia Lima MJD - CAV Energie 7,26 7,14 6,65 7,34 X 7,56 7,56 7,62 86
3 Oscar Doornhein JJD - PAC 6,75 6,28 6,10 6,19 5,95 X 6,75 --- 81
Nienke Blom MJD - AV Sprint - - - - - - DNS 5,13 0



1000m totaal - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Quinten de Vos JPA2 - PAC 4,46 4,29 4,37 4,27 4,46 +1.5 m/s---
2 Keysha Tujeehut MPA2 - Rotterdam 4,14 4,14 3,97 3,92 4,14 -0.9 m/s---
3 Yazz Mo-Ajok MJD - Spark 3,81 3,43 3,98 4,13 3,95 3,71 4,13 +0.6 m/s3,98
4 Fleur Favre MPB - Leiden 3,77 3,64 3,50 X 3,77 +1.4 m/s3,80
5 Yenthe Vreugdenhil MPA1 - Rotterdam 3,64 3,76 3,58 3,62 3,76 -0.5 m/s3,80
6 Georgina Taylor MPA1 - Rotterdam 3,72 3,68 3,72 3,25 3,72 -0.7 m/s3,82
7 Maxim van Dorp JPA2 - Fortius 3,62 X X 3,71 3,71 +0.8 m/s---
8 David van der Velden JPA1 - Rotterdam 3,46 3,48 X 3,70 3,70 +0.6 m/s---
9 Mees de Jong MPA2 - Rotterdam 3,66 3,50 3,48 3,56 3,66 +1.2 m/s3,85
10 Stella Heijnen MPA1 - Rotterdam 3,62 3,45 3,50 3,44 3,62 +1.2 m/s---
11 Anne Favre MPA2 - Leiden X 3,61 3,60 3,40 3,61 +1.7 m/s3,63
12 Faith Tujeehut MPB - Rotterdam 3,58 3,56 3,48 3,60 3,60 +1.2 m/s---
13 Tessa Van Vlaanderen MPA1 - Rotterdam 3,53 3,48 3,22 X 3,53 +1.4 m/s3,51
14 Anniek Poot MJD - Rotterdam 3,09 3,14 3,10 3,52 3,40 3,39 3,52 +1.2 m/s3,56
15 Jamie van Delden JPA1 - Rotterdam 3,38 X 3,33 3,52 3,52 +1.0 m/s---
16 Malu van Prehn MPA1 - CAV Energie X 3,49 3,48 X 3,49 +1.5 m/s3,57
17 Skyler Monster MPB - PAC 3,46 3,33 3,25 3,46 3,46 -0.5 m/s3,44
18 Merel van der Horst MPA1 - Rotterdam 3,30 3,29 3,37 3,39 3,39 +1.1 m/s3,45
19 Fleur van Zon MPA2 - ARV Ilion 3,09 3,26 3,11 3,31 3,31 +1.0 m/s---
20 Lucius van...er Velden JPB - Rotterdam 3,26 3,10 X 3,12 3,26 +1.0 m/s---
21 Floris Scheepstra JPB - Phanos 3,16 2,99 X 3,08 3,16 +0.6 m/s3,25
22 Zoë Eyra MPB - PAC 3,11 3,06 X X 3,11 +0.0 m/s3,15
23 Fiene Burger MPA1 - Rotterdam 3,08 3,01 2,83 2,95 3,08 +1.9 m/s---
Taygel Bolsman JPB - Phanos - - DNS 3,66
Shalomy Karreman MJD - Rotterdam - DNS ---



1500m totaal - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dominique Zwiep JJA - Rotterdam 10,69q +2.9 m/s10,56
2 Jim Van Gorkum Msen - Rotterdam 10,70q +2.9 m/s10,80
3 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 10,71q +2.9 m/s10,67
4 Dudly Boeldak Msen - Rotterdam 10,82 +2.9 m/s10,83
5 Loic Wondel Msen - Rotterdam 10,86q +2.9 m/s11,07
6 Rayen Rojer Msen - Rotterdam 11,12q +2.9 m/s10,97
7 Ranki Oberoi Msen - Rotterdam 11,13q +1.9 m/s11,40
8 Cedrych va...er Graaff JJA - CAV Energie 11,27 +2.0 m/s11,13
9 Justin Verheul JJA - SPOB 11,34 +2.0 m/s11,17
10 Damian Felter JJC - PAC 11,34 +2.0 m/s11,31
11 Adam Youssef Msen - Rotterdam 11,37 +2.0 m/s11,18
12 Johannes Gaba JJB - Rotterdam 11,41 +1.9 m/s11,37
13 Leslie Van...er Heyden Msen - Eindhoven 11,41 +1.9 m/s11,38
14 Xavi Mo-Ajok JJB - Spark 11,53 +1.9 m/s11,40
15 Sharif Omoyele JJB - Rotterdam 11,53 +1.9 m/s11,50
16 Chanelton Schmidt Msen - Rotterdam 11,60 +2.0 m/s11,20
17 Jefferson Gomez Msen - Eindhoven 11,62 +2.6 m/s11,57
18 Tobias Steevensz JJB - AV Passaat 11,68 +2.6 m/s11,54
19 Nargelis Statia Vsen - Rotterdam 11,85q +2.6 m/s11,77
20 Jolene Jacobs Vsen - Namibië 11,89q +1.9 m/s11,54
21 Jasper Oele JJC - PAC 11,90 +1.9 m/s11,85
22 José Per...do Freire Msen - Rotterdam 12,19 +2.6 m/s11,58
23 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam 12,23q +1.9 m/s12,10
24 Chimene F...o Azoungo Vsen - Leiden 12,47q +1.9 m/s12,54
25 Angelina Lopez Vsen - Rotterdam 12,51q +1.9 m/s12,35
26 Tom van Buuren JJC - Olympus `70 12,58 +1.9 m/s12,84
27 Valéria Montijn MJB - CAV Energie 12,60q +1.9 m/s12,54
28 Charlie van Gorkum MJA - Rotterdam 12,63 +1.9 m/s12,56
29 Lars Boertien JJA - CAV Energie 12,73 +1.9 m/s12,75
30 Kim Rossen Vsen - Rotterdam 12,84 +1.9 m/s12,83
31 Alysée Lester MJC - ARV Ilion 12,95 +1.9 m/s12,73
32 Dorenda Zwaard Vsen - AV `40 13,03 +1.9 m/s12,83
33 Demi van de Sande Vsen - Rotterdam 13,13 +0.2 m/s12,98
34 Deborah Westfa MJA - Haag 13,19 +0.2 m/s13,09
35 Indah van Marrewijk Vsen - Rotterdam 13,30 +0.2 m/s12,89
36 Ruth Vogels MJC - Rotterdam 13,34 +0.2 m/s12,96
37 Laura Zwaan Vmas - Phanos 13,43 -1.4 m/s13,38
38 Putri van Marrewijk Vsen - Rotterdam 13,48 -1.4 m/s13,37
39 Nelson Lima Mmas - CAV Energie 13,90 +0.9 m/s14,01
40 Lieke Cox MJC - PAC 13,98 +0.9 m/s14,29
41 Martin van Breet Mmas - AV Sparta 14,07 +0.9 m/s14,02
42 Maud van S...rtensdijk MJC - Voorne 14,14 -0.5 m/s14,48
43 Liesbeth van Rossum Vmas - Rotterdam 14,24 -1.4 m/s13,77
44 Annemieke Punter Vmas - Rotterdam 14,47 -1.4 m/s13,99
45 Marije Po... Reynders Vmas - Rotterdam 14,53 +4.1 m/s15,04
46 Evy Spierings MJA - PH 14,57 -1.4 m/s14,00
47 Kènya Ramos MJC - PAC 14,61 +0.9 m/s14,27
48 Marco de Kunder Mmas - CAV Energie 14,66 -0.5 m/s14,50
49 Inge Van R...k-Toepoel Vmas - CAV Energie 14,86 +4.1 m/s15,22
50 Carine Banga Vmas - Fortius 14,93 -0.5 m/s14,88
51 Liesbeth Koot Vmas - Rotterdam 15,29 +2.3 m/s15,30
52 Marieke Berkhof Vmas - Rotterdam 15,41 +2.3 m/s15,30
53 Anja van Giels Vmas - Fortius 16,58 +0.4 m/s16,00
54 Joke Torb...der Koogh Vmas - Fortius 16,90 +2.3 m/s15,35
Noah Chokri JJB - Rotterdam DNS 11,36
Aron Schott JJB - AU DNS 11,70
Janeiro Day JJA - Rotterdam DNS 11,95
Alex Chan Msen - U-Track DNS 13,28
Dale Casilio Msen - Fortius DNS 11,57
Leo Olsthoorn Mmas - Olympus `70 DNS 14,32
Bretton Randall Mmas - 's-Gravenhage DNS 14,71
Carel Schott Mmas - AU DNS 13,60
Kristin Baas Vsen - Rotterdam DNS 13,04



1500m totaal - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Dominique Zwiep JJA - Rotterdam 10,78 +0.6 m/s10,69
2 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 10,87 +0.6 m/s10,71
3 Jim Van Gorkum Msen - Rotterdam 10,90 +0.6 m/s10,70
4 Loic Wondel Msen - Rotterdam 11,04 +0.6 m/s10,86
5 Rayen Rojer Msen - Rotterdam 11,12 +0.6 m/s11,12
6 Ranki Oberoi Msen - Rotterdam 11,23 +0.6 m/s11,13
7 Jolene Jacobs Vsen - Namibië 11,85 +1.0 m/s11,89
8 Nargelis Statia Vsen - Rotterdam 11,90 +1.0 m/s11,85
9 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam 12,26 +1.0 m/s12,23
10 Chimene F...o Azoungo Vsen - Leiden 12,55 +1.0 m/s12,47
11 Angelina Lopez Vsen - Rotterdam 12,57 +1.0 m/s12,51
12 Valéria Montijn MJB - CAV Energie 12,81 +1.0 m/s12,60



1500m totaal - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ralf Nieuwenhuizen Msen - Rotterdam 3:54,04 3:54,01
2 Lars Gerritsen Msen - AV Passaat 3:54,15 3:53,38
3 Stan Schipperen JJB - Scorpio 3:57,35 3:55,86
4 Tom de Gelder Msen - Olympus `70 3:58,88 3:52,55
5 Milco Hahury Msen - Rotterdam 4:00,17 3:55,73
6 Thomas Lewis Msen - Phanos 4:00,41 3:55,08
7 Matt de Haas JJA - Olympus `70 4:00,73 3:58,00
8 Benjamin Manuel Msen - Rotterdam 4:01,11 3:58,50
9 Victor van der Wel JJA - PAC 4:01,56 3:58,00
10 Arne te Nijenhuis Msen - MPM 4:01,90 3:58,50
11 Tom Hoogeboom JJB - AV NOVA 4:02,27 3:58,47
12 Aimane Benchellal JJA - PAC 4:03,10 3:58,45
13 Mojalefa Kloprogge JJB - U-Track 4:03,40 3:58,50
14 Niels Baljet Msen - Rotterdam 4:04,14 4:10,00
15 Khalid Mokhtari Msen - PAC 4:04,57 4:05,00
16 Franklin van Anrooij Msen - AV `56 4:05,60 4:06,24
17 Sam Kraaijeveld JJA - AV Passaat 4:05,79 4:03,05
18 Koen van der Meijden Msen - Rotterdam 4:06,54 4:03,21
19 Ilias El Khattabi JJB - Rotterdam 4:07,71 4:04,13
20 Mitchell Franken Msen - Spado 4:10,98 3:59,00
21 Hassan Mahamed JJA - Delta Sport 4:11,39 4:08,94
22 Pieter Bakx Msen - Rotterdam 4:11,97 4:10,00
23 Leendert v... der Lugt Msen - PAC 4:14,05 4:09,59
24 Marlon van Zijl JJB - CAV Energie 4:14,60 4:09,00
25 Tomas van ...jngaarden JJB - Rotterdam 4:15,46 4:10,00
26 Jean-andrew Fingal Msen - PAC 4:16,72 4:10,00
27 Luco van Bergen JJB - Phanos 4:17,27 4:09,77
28 Marcel Laros Mmas - Scorpio 4:18,48 4:20,00
29 Jim Ruter Msen - PAC 4:19,78 4:16,00
30 Arthur Camps Msen - Rotterdam 4:19,94 4:22,00
31 Ernson van den Bos JJC - THOR 4:19,95 4:22,00
32 Haico Boer JJB - CAV Energie 4:19,98 4:10,00
33 Ricardo S... Nicolaas Msen - FLKK 4:20,03 4:12,00
34 Peter Pollemans Msen - PAC 4:20,43 4:15,00
35 Marien van der Niet Msen - PAC 4:21,20 4:18,00
36 Niels Laros JJC - Scorpio 4:21,79 4:25,00
37 Ton Hettema Msen - Rotterdam 4:22,78 4:18,00
38 Thijs Staps Msen - RREL 4:22,91 4:20,00
39 Stefan Buit Msen - CAV Energie 4:23,42 4:18,00
40 Wouter Zandee Msen - Haag 4:24,76 4:17,50
41 Mees van der Meij Msen - Rijnsoever 4:25,36 4:22,00
42 Robin Kuiper Msen - AV Sparta 4:25,50 4:32,53
43 Alwin Severijn Msen - ARV Ilion 4:25,80 4:11,00
44 Diane van Es MJA - PAC 4:26,38 4:19,00
45 Bastiaan v...aafeiland Msen - Rotterdam 4:26,69 4:19,46
46 Coen Visser Msen - PAC 4:29,91 4:30,00
47 Sjors Visser Msen - THOR 4:30,58 4:15,00
48 Remko Martens Msen - Scorpio 4:30,63 4:30,00
49 Peter Kooijmans Msen - PAC 4:30,69 4:30,00
50 Gijs de Haan JJC - PAC 4:32,36 4:20,13
51 Eric Wolfert Msen - FLKK 4:33,00 4:22,00
52 Robert Willemse Mmas - Rotterdam 4:33,71 4:29,35
53 Tom Fobbe JJB - PAC 4:34,37 4:30,01
54 Tom Biersteker Msen - Rijnsoever 4:36,99 4:35,00
55 Tjebbe Hemler JJC - PAC 4:37,24 4:40,00
56 Stefan Verdoes Msen - Rijnsoever 4:39,31 4:58,85
57 Ewoud Rimmelzwaan Msen - AV Sparta 4:40,15 4:34,00
58 Stefan in 't Hout Msen - PAC 4:40,27 4:38,00
59 Frederik Bakels Msen - Rotterdam 4:40,69 4:50,00
60 Natnael Meij JJB - Avantri 4:40,70 4:30,00
61 Alexander Brons Msen - PAC 4:41,94 4:30,00
62 Niels Bourgonje Mrec - Rotterdam 4:42,43 5:00,00
63 Karlijn van Es Vsen - PAC 4:42,48 4:34,11
64 Sanne Mooldijk Vsen - Rotterdam 4:42,54 4:38,00
65 Justin Scheffers Msen - PAC 4:42,71 4:44,99
66 Steven Schless Msen - Rotterdam 4:43,04 5:00,00
67 Yara Schoenmakers MJC - RTE 4:43,14 4:44,97
68 Randolf va...Lambalgen Msen - PAC 4:44,08 4:55,00
69 Bart Buijs Msen - CAV Energie 4:44,24 4:49,00
70 Ali Shugul Mmas - PAC 4:44,50 4:36,00
71 Judy Middelburg Vsen - Olympus `70 4:44,76 4:42,00
72 Olivier Verhaar Msen - Rotterdam 4:44,97 4:45,00
73 Michelle Frowijn MJC - PAC 4:45,04 4:48,00
74 Anouk van Gils Vsen - Spado 4:45,28 4:38,00
75 Pavel Pusz Msen - PAC 4:45,29 4:30,00
76 Tess Wegman Vsen - Leiden 4:45,29 4:40,00
77 Larissa Schut Vsen - Rotterdam 4:45,79 4:53,00
78 Evgenii Velichko Msen - Rotterdam 4:46,42 5:10,00
79 Aniek Aper Vsen - Rotterdam 4:46,53 4:42,57
80 Menno de Jong Mrec - Rotterdam 4:47,72 4:35,00
81 Reinier Schep Mmas - PAC 4:47,81 4:59,00
82 Berry Luesken Msen - Rotterdam 4:48,77 5:00,00
83 Milan Biesheuvel JJB - AV Aalsmeer 4:49,22 4:29,10
84 Peter Sliep Mmas - Rotterdam 4:49,47 5:00,00
85 Pascal den Hartog Mrec - Rotterdam 4:49,77 5:10,00
86 Teun Mooldijk JJA - Rotterdam 4:50,60 4:50,00
87 Ilona van ...r Giessen Vsen - Rotterdam 4:50,72 4:45,57
88 Matthijs v... der Beek Msen - De Kieviten 4:51,24 4:44,58
89 Martijn Baten Msen - EURR 4:54,29 5:30,00
90 Karlijn Schipper Vsen - PAC 4:54,31 5:00,00
91 Stefan van der Ploeg Msen - PAC 4:54,92 5:10,00
92 Nick Homan JJC - AV `40 4:55,38 5:15,00
93 Emma Kok MJA - Phanos 4:55,39 4:50,00
94 Volkan Bugur Mrec - Onbekend 4:55,59 4:40,00
95 Joey van t Hoff Msen - PAC 4:56,08 5:10,00
96 Richard Holstege Msen - AV `40 4:56,38 4:59,99
97 Bas Stam JJC - Rotterdam 4:56,44 5:00,00
98 Yorma Wolters Vsen - Rotterdam 4:57,22 5:00,00
99 Bieke Schipperen MJC - Scorpio 4:57,43 4:59,00
100 Richard Trifunovic Mmas - Rotterdam 4:57,99 4:45,00
101 Joris Wulfert Msen - EURR 4:58,64 4:51,42
102 Marco van Rosmalen Msen - Rotterdam 5:00,01 5:00,00
103 Silke Brakkee MJA - PAC 5:00,24 4:50,00
104 Peter Kempers Msen - PAC 5:00,81 5:29,55
105 Niels Nieuwenhuizen JJC - SPOB 5:02,74 5:15,00
106 Elsemieke Kin Vsen - PAC 5:05,34 4:58,00
107 Marlon Hartskeerl Msen - PAC 5:05,39 5:00,65
108 Pascal Doornhein JJC - PAC 5:05,66 5:03,00
109 Maud van S...rtensdijk MJC - Voorne 5:08,64 5:13,44
110 Phileine Kipping MJC - AV `40 5:09,07 5:15,00
111 Lucia van de Laarse Vsen - CAV Energie 5:09,57 5:00,00
112 Ali Naqvi JJB - Olympus `70 5:12,20 5:10,00
113 Nick Winkelman Msen - PAC 5:14,62 5:15,00
114 Rene Kruis Mmas - Rotterdam 5:16,44 5:10,00
115 Cees de Geus Mmas - SPOB 5:18,07 5:28,00
116 Merle de Zwart Vsen - Rotterdam 5:18,35 5:19,99
117 Diede Diederiks Vsen - PAC 5:20,52 5:45,00
118 Fleur Berkhof Vsen - Rotterdam 5:21,10 5:18,00
119 Kika de Vos MJC - PAC 5:23,03 5:15,00
120 Petra Pubben Vrec - Rotterdam 5:24,10 5:17,89
121 Jesper Ponstein JJC - PAC 5:26,37 5:39,00
122 Eva van Wijngaarden MJC - Rotterdam 5:40,96 5:24,45
123 Floor van der Niet MJB - PAC 5:42,09 5:20,00
124 Elwin Plouvier Mmas - Rotterdam 5:50,76 6:30,00
125 Johan Van der Hoek Mrec - Fortius 5:52,21 6:30,00
126 Bart Adriaanse JJC - Voorne 5:58,37 5:20,00
127 Gabriel Ponstein Mrec - PAC 6:07,31 6:35,00
128 Teun Noordhoek Mmas - SPOB 6:12,69 6:26,00
129 Frank Nederhand Mmas - PAC 6:13,13 6:12,00
130 Liesbeth Koot Vmas - Rotterdam 6:15,69 6:03,19
131 Michel de Kraker Mmas - PAC 6:16,87 6:20,00
132 Ramon Mol Mrec - Onbekend 6:17,04 6:45,00
133 Wouter Engler Mmas - PAC 6:31,59 6:18,00
134 Marije Po... Reynders Vmas - Rotterdam 6:34,18 6:18,00
135 Bauke de Jong Mmas - avVN 7:05,15 7:00,00
136 Chantal K...Winkelman Vsen - PAC 7:12,69 6:59,00
137 Heico Kerkmeester Mmas - PAC 7:51,33 7:30,00
138 Joop Rüter Mmas - PAC 7:51,63 7:30,00
Cornelis Verboom Msen - LGAS DNS 5:00,00
Alex Chan Msen - U-Track DNS 4:39,00
Nixon Fernandes Mmas - PAC DNS 4:05,00
Erik Nieuwenboom Mmas - Rotterdam DNS 5:13,00
Erwin Koens Mmas - Rotterdam DNS 5:00,00
Hans Bos Mmas - Rotterdam DNS 4:47,00
Susan Gregoire Vsen - PAC DNS 6:00,00
Bas van Binnendijk Mrec - De Kieviten DNS 5:39,00
Yunis Stitan Msen - Delta Sport DNF 3:51,77



1500m totaal - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Koen Zandvliet JJC - Scorpio 44,72 50,58 X 49,87 50,58 51,00
2 Dara Obot MJA - Haag 43,21 37,15 X X 43,21 50,28
3 Teo Maat Mmas - AV Fortuna 40,34 X 39,42 X 40,34 ---
4 Solin Isei Vsen - Rotterdam 36,13 37,25 36,27 39,82 39,82 ---
5 Ruben van Ameijden Mmas - Fortius 36,36 38,09 36,32 35,97 38,09 ---
6 Robert Florusse Mmas - Fortius 35,79 X X X 35,79 ---
7 Michael Ketting Msen - AV Fortuna X X 34,08 35,10 35,10 ---
8 Marc Suvaal Msen - Rotterdam X 26,98 29,77 28,64 29,77 ---
9 Peter Blommestijn Mmas - Rotterdam 29,75 26,38 29,60 27,96 29,75 ---
10 Hans Braker Mmas - AV Gouda X X 29,52 X 29,52 31,89
11 Levi Verver JJA - AV Fortuna 29,42 X X X 29,42 ---
12 Stephanie Bouman Vsen - PAC 27,59 24,08 28,24 X 28,24 31,35
13 Etienne Verwaal JJC - PAC 25,75 27,93 26,81 X 27,93 ---
14 Madeleine Cossee Vmas - Rotterdam 25,78 24,05 26,77 26,18 26,77 ---
15 Bart Adriaanse JJC - Voorne 23,76 25,95 25,12 25,17 25,95 27,15
16 Linda van Vliet Vmas - PAC 25,66 25,10 25,46 25,30 25,66 ---
17 Kamlesh Kalpoe Msen - Rotterdam X 20,25 22,48 25,01 25,01 ---
18 Carola Diederik Vmas - PAC 21,35 20,72 22,61 20,12 22,61 ---
19 Jeanine Bakx Vmas - PAC 20,24 X 20,56 22,05 22,05 23,36
20 Fenne Gringhuis MJC - Rotterdam 21,42 15,89 18,87 18,51 21,42 ---
21 Loes Luijendijk Vmas - PAC 18,66 20,52 20,35 20,36 20,52 ---
22 Laura Blo...ijn-Euser Vmas - Rotterdam 19,20 18,03 X 18,84 19,20 ---
23 Lucienne Bakker Vsen - Rotterdam 17,10 16,86 16,64 16,24 17,10 ---
24 Louise Zimmerman Vmas - Rotterdam 16,89 15,16 16,77 X 16,89 ---
25 Marcel Boertien Mmas - CAV Energie 16,89 16,28 15,65 15,83 16,89 17,14
26 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam X 15,88 14,52 13,79 15,88 ---



1500m totaal - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Koen Zandvliet JJC - Scorpio 12,85 12,09 X X 12,85 12,50
2 Lars Boertien JJA - CAV Energie 11,57 10,85 10,01 X 10,79 10,66 11,57 12,09
3 Thomas Wassenaar JJB - AV `47 10,46 10,86 10,68 10,69 X 10,12 10,86 11,68
4 Marc Suvaal Msen - Rotterdam 9,85 10,00 10,13 9,29 X X 10,13 ---
5 Michael Ketting Msen - AV Fortuna 9,05 9,30 9,12 9,61 9,89 X 9,89 ---
6 Madeleine Cossee Vmas - Rotterdam 9,79 8,61 8,85 9,83 9,03 9,26 9,83 ---
7 Peter Blommestijn Mmas - Rotterdam 8,78 9,31 8,95 9,17 8,97 8,53 9,31 ---
8 Etienne Verwaal JJC - PAC 8,92 8,44 8,40 8,57 8,52 8,92 ---
9 Carola Diederik Vmas - PAC 8,49 8,71 8,40 7,98 8,48 8,32 8,71 ---
10 Hans Braker Mmas - AV Gouda 8,01 8,49 X 7,40 X X 8,49 9,00
11 Lieke Cox MJC - PAC 5,75 8,47 6,76 6,33 6,84 X 8,47 6,75
12 Linda van Vliet Vmas - PAC 7,61 8,25 7,89 7,61 8,25 7,63 8,25 ---
13 Nelson Lima Mmas - CAV Energie 7,85 7,62 7,71 7,64 7,30 7,65 7,85 8,10
14 Jeanine Bakx Vmas - PAC X X 7,11 7,56 7,19 7,16 7,56 7,81
15 Laura Blo...ijn-Euser Vmas - Rotterdam 6,96 6,89 6,77 7,02 X X 7,02 ---
16 Loes Luijendijk Vmas - PAC 6,92 6,01 5,91 6,16 6,05 6,19 6,92 ---
17 Marcel Boertien Mmas - CAV Energie 6,13 5,62 6,79 5,86 6,02 6,36 6,79 6,24
18 Louise Zimmerman Vmas - Rotterdam 6,06 5,68 6,30 5,93 6,46 5,89 6,46 ---
19 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 5,25 5,62 6,03 5,89 5,96 5,64 6,03 ---
Levi Verver JJA - AV Fortuna - DNS ---
Alex Verver Mmas - AV Fortuna - DNS ---
Stephanie Bouman Vsen - PAC - DNS 8,59



1500m totaal - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Xavi Mo-Ajok JJB - Spark 3,24 6,05 5,25 5,75 X 5,81 6,05 -0.5 m/s---
2 Karin Melis Mey Vsen - Turkije 5,58 5,39 5,58 -0.7 m/s6,93
3 Bruno Oele JJA - PAC 5,22 5,20 5,10 X X X 5,22 -0.6 m/s---
4 Tom van Buuren JJC - Olympus `70 4,69 4,65 4,83 4,69 4,80 4,71 4,83 +0.6 m/s4,84
5 Ruth Vogels MJC - Rotterdam 4,04 3,53 3,94 4,22 4,55 4,58 4,58 +0.6 m/s4,60
6 Kènya Ramos MJC - PAC 4,05 X 4,11 4,12 4,25 4,31 4,31 +0.9 m/s---
7 Liesbeth van Rossum Vmas - Rotterdam 3,69 3,85 4,12 4,10 4,05 3,89 4,12 +0.5 m/s4,55
Inge Van R...k-Toepoel Vmas - CAV Energie --- ---



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dominique Zwiep Rotterdam 10,69q +2.9 m/s10,56
2 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,27 +2.0 m/s11,13
3 Justin Verheul SPOB 11,34 +2.0 m/s11,17
4 Lars Boertien CAV Energie 12,73 +1.9 m/s12,75
Janeiro Day Rotterdam DNS 11,95



Jongens Junior A - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Dominique Zwiep Rotterdam 10,78 +0.6 m/s10,69



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Matt de Haas Olympus `70 4:00,73 3:58,00
2 Victor van der Wel PAC 4:01,56 3:58,00
3 Aimane Benchellal PAC 4:03,10 3:58,45
4 Sam Kraaijeveld AV Passaat 4:05,79 4:03,05
5 Hassan Mahamed Delta Sport 4:11,39 4:08,94
6 Teun Mooldijk Rotterdam 4:50,60 4:50,00



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Levi Verver AV Fortuna 29,42 X X X 29,42 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lars Boertien CAV Energie 11,57 10,85 10,01 X 10,79 10,66 11,57 12,09
Levi Verver AV Fortuna - DNS ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Bruno Oele PAC 5,22 5,20 5,10 X X X 5,22 -0.6 m/s---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Johannes Gaba Rotterdam 11,41 +1.9 m/s11,37
2 Xavi Mo-Ajok Spark 11,53 +1.9 m/s11,40
3 Sharif Omoyele Rotterdam 11,53 +1.9 m/s11,50
4 Tobias Steevensz AV Passaat 11,68 +2.6 m/s11,54
Noah Chokri Rotterdam DNS 11,36
Aron Schott AU DNS 11,70



Jongens Junior B - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Stan Schipperen Scorpio 3:57,35 3:55,86
2 Tom Hoogeboom AV NOVA 4:02,27 3:58,47
3 Mojalefa Kloprogge U-Track 4:03,40 3:58,50
4 Ilias El Khattabi Rotterdam 4:07,71 4:04,13
5 Marlon van Zijl CAV Energie 4:14,60 4:09,00
6 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 4:15,46 4:10,00
7 Luco van Bergen Phanos 4:17,27 4:09,77
8 Haico Boer CAV Energie 4:19,98 4:10,00
9 Tom Fobbe PAC 4:34,37 4:30,01
10 Natnael Meij Avantri 4:40,70 4:30,00
11 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 4:49,22 4:29,10
12 Ali Naqvi Olympus `70 5:12,20 5:10,00



Jongens Junior B - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Thomas Wassenaar AV `47 10,46 10,86 10,68 10,69 X 10,12 10,86 11,68



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Xavi Mo-Ajok Spark 3,24 6,05 5,25 5,75 X 5,81 6,05 -0.5 m/s---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Damian Felter PAC 11,34 +2.0 m/s11,31
2 Jasper Oele PAC 11,90 +1.9 m/s11,85
3 Tom van Buuren Olympus `70 12,58 +1.9 m/s12,84



Jongens Junior C - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ernson van den Bos THOR 4:19,95 4:22,00
2 Niels Laros Scorpio 4:21,79 4:25,00
3 Gijs de Haan PAC 4:32,36 4:20,13
4 Tjebbe Hemler PAC 4:37,24 4:40,00
5 Nick Homan AV `40 4:55,38 5:15,00
6 Bas Stam Rotterdam 4:56,44 5:00,00
7 Niels Nieuwenhuizen SPOB 5:02,74 5:15,00
8 Pascal Doornhein PAC 5:05,66 5:03,00
9 Jesper Ponstein PAC 5:26,37 5:39,00
10 Bart Adriaanse Voorne 5:58,37 5:20,00



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Koen Zandvliet Scorpio 44,72 50,58 X 49,87 50,58 51,00
2 Etienne Verwaal PAC 25,75 27,93 26,81 X 27,93 ---
3 Bart Adriaanse Voorne 23,76 25,95 25,12 25,17 25,95 27,15



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Koen Zandvliet Scorpio 12,85 12,09 X X 12,85 12,50
2 Etienne Verwaal PAC 8,92 8,44 8,40 8,57 8,52 8,92 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Tom van Buuren Olympus `70 4,69 4,65 4,83 4,69 4,80 4,71 4,83 +0.6 m/s4,84



Jongens Junior D - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel Zunderman Rotterdam 3:10,62 3:10,00
2 Marnix de Kunder CAV Energie 3:11,64 3:10,00
3 Miguel De la Fuente PAC 3:15,79 3:14,00
4 Jessy van der Vegt PAC 3:24,82 ---
5 Oscar Doornhein PAC 3:30,52 3:39,69
6 Tim Leeman AAA 3:31,20 3:34,55



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Oscar Doornhein PAC 16,46 19,58 X X 19,58 ---
2 Michiel Zunderman Rotterdam X 17,09 18,23 18,88 18,88 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Oscar Doornhein PAC 6,75 6,28 6,10 6,19 5,95 X 6,75 ---



Jongens Junior D - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Guus Doodeman AV `40 3:29,75 3:28,29
2 David van der Velden Rotterdam 3:36,28 3:36,73
3 Sergio Koeiman Haag 3:39,83 3:39,05
4 Jamie van Delden Rotterdam 3:51,70 ---



Jongens Pupil A1 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 David van der Velden Rotterdam 3,46 3,48 X 3,70 3,70 +0.6 m/s---
2 Jamie van Delden Rotterdam 3,38 X 3,33 3,52 3,52 +1.0 m/s---



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Quinten de Vos PAC 3:18,11 3:15,24
2 Ivar Schiltmans PAC 3:19,40 3:22,15
3 Milan van Holsteijn AV `40 3:22,73 3:22,40
Maxim van Dorp Fortius DNS 3:49,85



Jongens Pupil A2 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Quinten de Vos PAC 4,46 4,29 4,37 4,27 4,46 +1.5 m/s---
2 Maxim van Dorp Fortius 3,62 X X 3,71 3,71 +0.8 m/s---



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Daimy van Beek AV Fortuna 3:51,25 3:41,13
2 Floris Scheepstra Phanos 3:51,62 3:58,00
3 Lucius van...er Velden Rotterdam 4:02,47 3:50,00
4 Marco Flier Rotterdam 4:09,32 4:22,00
Taygel Bolsman Phanos DNS 3:53,37



Jongens Pupil B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Lucius van...er Velden Rotterdam 3,26 3,10 X 3,12 3,26 +1.0 m/s---
2 Floris Scheepstra Phanos 3,16 2,99 X 3,08 3,16 +0.6 m/s3,25
Taygel Bolsman Phanos - - DNS 3,66



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Nelson Lima CAV Energie 13,90 +0.9 m/s14,01
2 Martin van Breet AV Sparta 14,07 +0.9 m/s14,02
3 Marco de Kunder CAV Energie 14,66 -0.5 m/s14,50
Leo Olsthoorn Olympus `70 DNS 14,32
Bretton Randall 's-Gravenhage DNS 14,71
Carel Schott AU DNS 13,60



Masters mannen - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marcel Laros Scorpio 4:18,48 4:20,00
2 Robert Willemse Rotterdam 4:33,71 4:29,35
3 Ali Shugul PAC 4:44,50 4:36,00
4 Reinier Schep PAC 4:47,81 4:59,00
5 Peter Sliep Rotterdam 4:49,47 5:00,00
6 Richard Trifunovic Rotterdam 4:57,99 4:45,00
7 Rene Kruis Rotterdam 5:16,44 5:10,00
8 Cees de Geus SPOB 5:18,07 5:28,00
9 Elwin Plouvier Rotterdam 5:50,76 6:30,00
10 Teun Noordhoek SPOB 6:12,69 6:26,00
11 Frank Nederhand PAC 6:13,13 6:12,00
12 Michel de Kraker PAC 6:16,87 6:20,00
13 Wouter Engler PAC 6:31,59 6:18,00
14 Bauke de Jong avVN 7:05,15 7:00,00
15 Heico Kerkmeester PAC 7:51,33 7:30,00
16 Joop Rüter PAC 7:51,63 7:30,00
Nixon Fernandes PAC DNS 4:05,00
Erik Nieuwenboom Rotterdam DNS 5:13,00
Erwin Koens Rotterdam DNS 5:00,00
Hans Bos Rotterdam DNS 4:47,00



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Teo Maat AV Fortuna 40,34 X 39,42 X 40,34 ---
2 Ruben van Ameijden Fortius 36,36 38,09 36,32 35,97 38,09 ---
3 Robert Florusse Fortius 35,79 X X X 35,79 ---
4 Peter Blommestijn Rotterdam 29,75 26,38 29,60 27,96 29,75 ---
5 Hans Braker AV Gouda X X 29,52 X 29,52 31,89
6 Marcel Boertien CAV Energie 16,89 16,28 15,65 15,83 16,89 17,14



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Peter Blommestijn Rotterdam 8,78 9,31 8,95 9,17 8,97 8,53 9,31 ---
2 Hans Braker AV Gouda 8,01 8,49 X 7,40 X X 8,49 9,00
3 Nelson Lima CAV Energie 7,85 7,62 7,71 7,64 7,30 7,65 7,85 8,10
4 Marcel Boertien CAV Energie 6,13 5,62 6,79 5,86 6,02 6,36 6,79 6,24
Alex Verver AV Fortuna - DNS ---



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Laura Zwaan Phanos 13,43 -1.4 m/s13,38
2 Liesbeth van Rossum Rotterdam 14,24 -1.4 m/s13,77
3 Annemieke Punter Rotterdam 14,47 -1.4 m/s13,99
4 Marije Po... Reynders Rotterdam 14,53 +4.1 m/s15,04
5 Inge Van R...k-Toepoel CAV Energie 14,86 +4.1 m/s15,22
6 Carine Banga Fortius 14,93 -0.5 m/s14,88
7 Liesbeth Koot Rotterdam 15,29 +2.3 m/s15,30
8 Marieke Berkhof Rotterdam 15,41 +2.3 m/s15,30
9 Anja van Giels Fortius 16,58 +0.4 m/s16,00
10 Joke Torb...der Koogh Fortius 16,90 +2.3 m/s15,35



Masters vrouwen - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Liesbeth Koot Rotterdam 6:15,69 6:03,19
2 Marije Po... Reynders Rotterdam 6:34,18 6:18,00



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Madeleine Cossee Rotterdam 25,78 24,05 26,77 26,18 26,77 ---
2 Linda van Vliet PAC 25,66 25,10 25,46 25,30 25,66 ---
3 Carola Diederik PAC 21,35 20,72 22,61 20,12 22,61 ---
4 Jeanine Bakx PAC 20,24 X 20,56 22,05 22,05 23,36
5 Loes Luijendijk PAC 18,66 20,52 20,35 20,36 20,52 ---
6 Laura Blo...ijn-Euser Rotterdam 19,20 18,03 X 18,84 19,20 ---
7 Louise Zimmerman Rotterdam 16,89 15,16 16,77 X 16,89 ---
8 Joyce de Wit Rotterdam X 15,88 14,52 13,79 15,88 ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Madeleine Cossee Rotterdam 9,79 8,61 8,85 9,83 9,03 9,26 9,83 ---
2 Carola Diederik PAC 8,49 8,71 8,40 7,98 8,48 8,32 8,71 ---
3 Linda van Vliet PAC 7,61 8,25 7,89 7,61 8,25 7,63 8,25 ---
4 Jeanine Bakx PAC X X 7,11 7,56 7,19 7,16 7,56 7,81
5 Laura Blo...ijn-Euser Rotterdam 6,96 6,89 6,77 7,02 X X 7,02 ---
6 Loes Luijendijk PAC 6,92 6,01 5,91 6,16 6,05 6,19 6,92 ---
7 Louise Zimmerman Rotterdam 6,06 5,68 6,30 5,93 6,46 5,89 6,46 ---
8 Joyce de Wit Rotterdam 5,25 5,62 6,03 5,89 5,96 5,64 6,03 ---



Masters vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Liesbeth van Rossum Rotterdam 3,69 3,85 4,12 4,10 4,05 3,89 4,12 +0.5 m/s4,55
Inge Van R...k-Toepoel CAV Energie --- ---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Charlie van Gorkum Rotterdam 12,63 +1.9 m/s12,56
2 Deborah Westfa Haag 13,19 +0.2 m/s13,09
3 Evy Spierings PH 14,57 -1.4 m/s14,00



Meisjes Junior A - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Diane van Es PAC 4:26,38 4:19,00
2 Emma Kok Phanos 4:55,39 4:50,00
3 Silke Brakkee PAC 5:00,24 4:50,00



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Dara Obot Haag 43,21 37,15 X X 43,21 50,28



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Valéria Montijn CAV Energie 12,60q +1.9 m/s12,54



Meisjes Junior B - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Valéria Montijn CAV Energie 12,81 +1.0 m/s12,60



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Floor van der Niet PAC 5:42,09 5:20,00



Meisjes Junior B - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 12,95 +1.9 m/s12,73
2 Ruth Vogels Rotterdam 13,34 +0.2 m/s12,96
3 Lieke Cox PAC 13,98 +0.9 m/s14,29
4 Maud van S...rtensdijk Voorne 14,14 -0.5 m/s14,48
5 Kènya Ramos PAC 14,61 +0.9 m/s14,27



Meisjes Junior C - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yara Schoenmakers RTE 4:43,14 4:44,97
2 Michelle Frowijn PAC 4:45,04 4:48,00
3 Bieke Schipperen Scorpio 4:57,43 4:59,00
4 Maud van S...rtensdijk Voorne 5:08,64 5:13,44
5 Phileine Kipping AV `40 5:09,07 5:15,00
6 Kika de Vos PAC 5:23,03 5:15,00
7 Eva van Wijngaarden Rotterdam 5:40,96 5:24,45



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Fenne Gringhuis Rotterdam 21,42 15,89 18,87 18,51 21,42 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lieke Cox PAC 5,75 8,47 6,76 6,33 6,84 X 8,47 6,75



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 4,04 3,53 3,94 4,22 4,55 4,58 4,58 +0.6 m/s4,60
2 Kènya Ramos PAC 4,05 X 4,11 4,12 4,25 4,31 4,31 +0.9 m/s---



Meisjes Junior D - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Yazz Mo-Ajok Spark 14,30 -0.5 m/s14,85
2 Davienny Joe Rotterdam 14,66 +4.1 m/s15,20
3 Shalomy Karreman Rotterdam 14,83 +4.1 m/s15,00
4 Edda van der Velden Rotterdam 15,03 +4.1 m/s15,20
5 Julia van Dorp Fortius 15,03 +0.4 m/s---
6 Romaissae Chettou Rotterdam 15,08