• 100m
  • 100m_f
  • 1000m
  • Discus
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter finale 1000m totaal

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 1000 meter 1000m totaal

    # Naam ResOBP
    1 Michiel Zunderman JJD - Rotterdam 3:10,62 3:10,00
    2 Marnix de Kunder JJD - CAV Energie 3:11,64 3:10,00
    3 Hebe Chadwick MJD - AV `40 3:12,17 3:10,80
    4 Eefke Leeuwis MJD - Spado 3:13,48 3:13,00
    5 Miguel De la Fuente JJD - PAC 3:15,79 3:14,00
    6 Quinten de Vos JPA2 - PAC 3:18,11 3:15,24
    7 Ivar Schiltmans JPA2 - PAC 3:19,40 3:22,15
    8 Lila van Nieuwkoop MJD - CAV Energie 3:21,45 3:20,00
    9 Milan van Holsteijn JPA2 - AV `40 3:22,73 3:22,40
    10 Jessy van der Vegt JJD - PAC 3:24,82 ---
    11 Shalomy Karreman MJD - Rotterdam 3:28,59 3:25,00
    12 Guus Doodeman JPA1 - AV `40 3:29,75 3:28,29
    13 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 3:29,96 3:23,27
    14 Tess Homan MPA2 - AV `40 3:30,35 3:32,34
    15 Oscar Doornhein JJD - PAC 3:30,52 3:39,69
    16 Tim Leeman JJD - AAA 3:31,20 3:34,55
    17 Cecilia Lima MJD - CAV Energie 3:31,26 3:30,00
    18 Pippa Chadwick MPA2 - AV `40 3:32,75 3:39,37
    19 Layana Chrafih MJD - PAC 3:35,70 3:28,00
    20 David van der Velden JPA1 - Rotterdam 3:36,28 3:36,73
    21 Georgina Taylor MPA1 - Rotterdam 3:37,38 3:45,09
    22 Sergio Koeiman JPA1 - Haag 3:39,83 3:39,05
    23 Stella Benca MJD - Delft 3:40,16 3:39,32
    24 Yasmina Bonafacia MJD - PAC 3:41,44 3:39,79
    25 Edda van der Velden MJD - Rotterdam 3:44,06 3:33,58
    26 Romaissae Chettou MJD - Rotterdam 3:45,41 3:54,56
    27 Eva van der Molen MPA2 - Rotterdam 3:45,86 3:49,00
    28 Elin van den Berg MPA2 - Rotterdam 3:47,92 3:49,51
    29 Stella Heijnen MPA1 - Rotterdam 3:48,91 3:51,00
    30 Selena de Jong MPA1 - AV `40 3:50,32 3:49,51
    31 Daimy van Beek JPB - AV Fortuna 3:51,25 3:41,13
    32 Teuntje Sluijter MJD - Rotterdam 3:51,43 3:58,00
    33 Floris Scheepstra JPB - Phanos 3:51,62 3:58,00
    34 Jamie van Delden JPA1 - Rotterdam 3:51,70 ---
    35 Tessa Van Vlaanderen MPA1 - Rotterdam 3:54,76 3:55,20
    36 Fleur Favre MPB - Leiden 3:58,82 4:02,27
    37 Anniek Poot MJD - Rotterdam 4:01,04 4:25,00
    38 Skyler Monster MPB - PAC 4:01,48 4:04,11
    39 Lucius van...er Velden JPB - Rotterdam 4:02,47 3:50,00
    40 Mees de Jong MPA2 - Rotterdam 4:02,57 4:05,95
    41 Faith Tujeehut MPB - Rotterdam 4:03,08 4:08,00
    42 Rosa Drosterij MPA2 - Rotterdam 4:03,17 4:00,00
    43 Merel van der Horst MPA1 - Rotterdam 4:03,47 3:57,00
    44 Isabel van Prehn MJD - CAV Energie 4:06,50 4:03,46
    45 Marco Flier JPB - Rotterdam 4:09,32 4:22,00
    46 Yenthe Vreugdenhil MPA1 - Rotterdam 4:10,41 4:07,11
    47 Fleur van Zon MPA2 - ARV Ilion 4:10,97 4:27,00
    48 Anne Favre MPA2 - Leiden 4:14,82 4:21,25
    49 Keysha Tujeehut MPA2 - Rotterdam 4:20,13 4:16,00
    50 Zoë Eyra MPB - PAC 4:23,21 4:19,18
    51 Marit Ponstein MPA1 - PAC 4:26,78 4:39,00
    52 Fiene Burger MPA1 - Rotterdam 4:31,90 ---
    Taygel Bolsman JPB - Phanos DNS 3:53,37
    Maxim van Dorp JPA2 - Fortius DNS 3:49,85
    Nienke Blom MJD - AV Sprint DNS 3:31,25

    Uitslagen Discuswerpen 1000m totaal

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Julia van Dorp MJD - Fortius 21,22 X X 20,88 21,22 ---
    2 Oscar Doornhein JJD - PAC 16,46 19,58 X X 19,58 ---
    3 Michiel Zunderman JJD - Rotterdam X 17,09 18,23 18,88 18,88 ---
    4 Isabel van Prehn MJD - CAV Energie 15,81 15,59 14,55 16,38 16,38 16,06
    5 Edda van der Velden MJD - Rotterdam 13,78 14,77 14,27 X 14,77 ---
    Nathalia Montijn MJD - CAV Energie X X X X NM ---

    Uitslagen Kogelstoten 1000m totaal

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Nathalia Montijn MJD - CAV Energie 10,12 10,89 11,43 11,07 11,43 ---
    2 Cecilia Lima MJD - CAV Energie 7,26 7,14 6,65 7,34 X 7,56 7,56 7,62
    3 Oscar Doornhein JJD - PAC 6,75 6,28 6,10 6,19 5,95 X 6,75 ---
    Nienke Blom MJD - AV Sprint - - - - - - DNS 5,13

    Uitslagen Verspringen 1000m totaal

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Quinten de Vos JPA2 - PAC 4,46 4,29 4,37 4,27 4,46 +1.5 m/s---
    2 Keysha Tujeehut MPA2 - Rotterdam 4,14 4,14 3,97 3,92 4,14 -0.9 m/s---
    3 Yazz Mo-Ajok MJD - Spark 3,81 3,43 3,98 4,13 3,95 3,71 4,13 +0.6 m/s3,98
    4 Fleur Favre MPB - Leiden 3,77 3,64 3,50 X 3,77 +1.4 m/s3,80
    5 Yenthe Vreugdenhil MPA1 - Rotterdam 3,64 3,76 3,58 3,62 3,76 -0.5 m/s3,80
    6 Georgina Taylor MPA1 - Rotterdam 3,72 3,68 3,72 3,25 3,72 -0.7 m/s3,82
    7 Maxim van Dorp JPA2 - Fortius 3,62 X X 3,71 3,71 +0.8 m/s---
    8 David van der Velden JPA1 - Rotterdam 3,46 3,48 X 3,70 3,70 +0.6 m/s---
    9 Mees de Jong MPA2 - Rotterdam 3,66 3,50 3,48 3,56 3,66 +1.2 m/s3,85
    10 Stella Heijnen MPA1 - Rotterdam 3,62 3,45 3,50 3,44 3,62 +1.2 m/s---
    11 Anne Favre MPA2 - Leiden X 3,61 3,60 3,40 3,61 +1.7 m/s3,63
    12 Faith Tujeehut MPB - Rotterdam 3,58 3,56 3,48 3,60 3,60 +1.2 m/s---
    13 Tessa Van Vlaanderen MPA1 - Rotterdam 3,53 3,48 3,22 X 3,53 +1.4 m/s3,51
    14 Anniek Poot MJD - Rotterdam 3,09 3,14 3,10 3,52 3,40 3,39 3,52 +1.2 m/s3,56
    15 Jamie van Delden JPA1 - Rotterdam 3,38 X 3,33 3,52 3,52 +1.0 m/s---
    16 Malu van Prehn MPA1 - CAV Energie X 3,49 3,48 X 3,49 +1.5 m/s3,57
    17 Skyler Monster MPB - PAC 3,46 3,33 3,25 3,46 3,46 -0.5 m/s3,44
    18 Merel van der Horst MPA1 - Rotterdam 3,30 3,29 3,37 3,39 3,39 +1.1 m/s3,45
    19 Fleur van Zon MPA2 - ARV Ilion 3,09 3,26 3,11 3,31 3,31 +1.0 m/s---
    20 Lucius van...er Velden JPB - Rotterdam 3,26 3,10 X 3,12 3,26 +1.0 m/s---
    21 Floris Scheepstra JPB - Phanos 3,16 2,99 X 3,08 3,16 +0.6 m/s3,25
    22 Zoë Eyra MPB - PAC 3,11 3,06 X X 3,11 +0.0 m/s3,15
    23 Fiene Burger MPA1 - Rotterdam 3,08 3,01 2,83 2,95 3,08 +1.9 m/s---
    Taygel Bolsman JPB - Phanos - - DNS 3,66
    Shalomy Karreman MJD - Rotterdam - DNS ---