• 100m
  • 100m_f
  • 1500m
  • Discus
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter 1500m totaal

    # Naam Res OBP
    1 Dominique Zwiep JJA - Rotterdam 10,69q +2.9 m/s10,56
    2 Jim Van Gorkum Msen - Rotterdam 10,70q +2.9 m/s10,80
    3 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 10,71q +2.9 m/s10,67
    4 Dudly Boeldak Msen - Rotterdam 10,82 +2.9 m/s10,83
    5 Loic Wondel Msen - Rotterdam 10,86q +2.9 m/s11,07
    6 Rayen Rojer Msen - Rotterdam 11,12q +2.9 m/s10,97
    7 Ranki Oberoi Msen - Rotterdam 11,13q +1.9 m/s11,40
    8 Cedrych va...er Graaff JJA - CAV Energie 11,27 +2.0 m/s11,13
    9 Justin Verheul JJA - SPOB 11,34 +2.0 m/s11,17
    10 Damian Felter JJC - PAC 11,34 +2.0 m/s11,31
    11 Adam Youssef Msen - Rotterdam 11,37 +2.0 m/s11,18
    12 Johannes Gaba JJB - Rotterdam 11,41 +1.9 m/s11,37
    13 Leslie Van...er Heyden Msen - Eindhoven 11,41 +1.9 m/s11,38
    14 Xavi Mo-Ajok JJB - Spark 11,53 +1.9 m/s11,40
    15 Sharif Omoyele JJB - Rotterdam 11,53 +1.9 m/s11,50
    16 Chanelton Schmidt Msen - Rotterdam 11,60 +2.0 m/s11,20
    17 Jefferson Gomez Msen - Eindhoven 11,62 +2.6 m/s11,57
    18 Tobias Steevensz JJB - AV Passaat 11,68 +2.6 m/s11,54
    19 Nargelis Statia Vsen - Rotterdam 11,85q +2.6 m/s11,77
    20 Jolene Jacobs Vsen - Namibië 11,89q +1.9 m/s11,54
    21 Jasper Oele JJC - PAC 11,90 +1.9 m/s11,85
    22 José Per...do Freire Msen - Rotterdam 12,19 +2.6 m/s11,58
    23 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam 12,23q +1.9 m/s12,10
    24 Chimene F...o Azoungo Vsen - Leiden 12,47q +1.9 m/s12,54
    25 Angelina Lopez Vsen - Rotterdam 12,51q +1.9 m/s12,35
    26 Tom van Buuren JJC - Olympus `70 12,58 +1.9 m/s12,84
    27 Valéria Montijn MJB - CAV Energie 12,60q +1.9 m/s12,54
    28 Charlie van Gorkum MJA - Rotterdam 12,63 +1.9 m/s12,56
    29 Lars Boertien JJA - CAV Energie 12,73 +1.9 m/s12,75
    30 Kim Rossen Vsen - Rotterdam 12,84 +1.9 m/s12,83
    31 Alysée Lester MJC - ARV Ilion 12,95 +1.9 m/s12,73
    32 Dorenda Zwaard Vsen - AV `40 13,03 +1.9 m/s12,83
    33 Demi van de Sande Vsen - Rotterdam 13,13 +0.2 m/s12,98
    34 Deborah Westfa MJA - Haag 13,19 +0.2 m/s13,09
    35 Indah van Marrewijk Vsen - Rotterdam 13,30 +0.2 m/s12,89
    36 Ruth Vogels MJC - Rotterdam 13,34 +0.2 m/s12,96
    37 Laura Zwaan Vmas - Phanos 13,43 -1.4 m/s13,38
    38 Putri van Marrewijk Vsen - Rotterdam 13,48 -1.4 m/s13,37
    39 Nelson Lima Mmas - CAV Energie 13,90 +0.9 m/s14,01
    40 Lieke Cox MJC - PAC 13,98 +0.9 m/s14,29
    41 Martin van Breet Mmas - AV Sparta 14,07 +0.9 m/s14,02
    42 Maud van S...rtensdijk MJC - Voorne 14,14 -0.5 m/s14,48
    43 Liesbeth van Rossum Vmas - Rotterdam 14,24 -1.4 m/s13,77
    44 Annemieke Punter Vmas - Rotterdam 14,47 -1.4 m/s13,99
    45 Marije Po... Reynders Vmas - Rotterdam 14,53 +4.1 m/s15,04
    46 Evy Spierings MJA - PH 14,57 -1.4 m/s14,00
    47 Kènya Ramos MJC - PAC 14,61 +0.9 m/s14,27
    48 Marco de Kunder Mmas - CAV Energie 14,66 -0.5 m/s14,50
    49 Inge Van R...k-Toepoel Vmas - CAV Energie 14,86 +4.1 m/s15,22
    50 Carine Banga Vmas - Fortius 14,93 -0.5 m/s14,88
    51 Liesbeth Koot Vmas - Rotterdam 15,29 +2.3 m/s15,30
    52 Marieke Berkhof Vmas - Rotterdam 15,41 +2.3 m/s15,30
    53 Anja van Giels Vmas - Fortius 16,58 +0.4 m/s16,00
    54 Joke Torb...der Koogh Vmas - Fortius 16,90 +2.3 m/s15,35
    Noah Chokri JJB - Rotterdam DNS 11,36
    Aron Schott JJB - AU DNS 11,70
    Janeiro Day JJA - Rotterdam DNS 11,95
    Alex Chan Msen - U-Track DNS 13,28
    Dale Casilio Msen - Fortius DNS 11,57
    Leo Olsthoorn Mmas - Olympus `70 DNS 14,32
    Bretton Randall Mmas - 's-Gravenhage DNS 14,71
    Carel Schott Mmas - AU DNS 13,60
    Kristin Baas Vsen - Rotterdam DNS 13,04

    Uitslagen 1500 meter 1500m totaal

    # Naam ResOBP
    1 Ralf Nieuwenhuizen Msen - Rotterdam 3:54,04 3:54,01
    2 Lars Gerritsen Msen - AV Passaat 3:54,15 3:53,38
    3 Stan Schipperen JJB - Scorpio 3:57,35 3:55,86
    4 Tom de Gelder Msen - Olympus `70 3:58,88 3:52,55
    5 Milco Hahury Msen - Rotterdam 4:00,17 3:55,73
    6 Thomas Lewis Msen - Phanos 4:00,41 3:55,08
    7 Matt de Haas JJA - Olympus `70 4:00,73 3:58,00
    8 Benjamin Manuel Msen - Rotterdam 4:01,11 3:58,50
    9 Victor van der Wel JJA - PAC 4:01,56 3:58,00
    10 Arne te Nijenhuis Msen - MPM 4:01,90 3:58,50
    11 Tom Hoogeboom JJB - AV NOVA 4:02,27 3:58,47
    12 Aimane Benchellal JJA - PAC 4:03,10 3:58,45
    13 Mojalefa Kloprogge JJB - U-Track 4:03,40 3:58,50
    14 Niels Baljet Msen - Rotterdam 4:04,14 4:10,00
    15 Khalid Mokhtari Msen - PAC 4:04,57 4:05,00
    16 Franklin van Anrooij Msen - AV `56 4:05,60 4:06,24
    17 Sam Kraaijeveld JJA - AV Passaat 4:05,79 4:03,05
    18 Koen van der Meijden Msen - Rotterdam 4:06,54 4:03,21
    19 Ilias El Khattabi JJB - Rotterdam 4:07,71 4:04,13
    20 Mitchell Franken Msen - Spado 4:10,98 3:59,00
    21 Hassan Mahamed JJA - Delta Sport 4:11,39 4:08,94
    22 Pieter Bakx Msen - Rotterdam 4:11,97 4:10,00
    23 Leendert v... der Lugt Msen - PAC 4:14,05 4:09,59
    24 Marlon van Zijl JJB - CAV Energie 4:14,60 4:09,00
    25 Tomas van ...jngaarden JJB - Rotterdam 4:15,46 4:10,00
    26 Jean-andrew Fingal Msen - PAC 4:16,72 4:10,00
    27 Luco van Bergen JJB - Phanos 4:17,27 4:09,77
    28 Marcel Laros Mmas - Scorpio 4:18,48 4:20,00
    29 Jim Ruter Msen - PAC 4:19,78 4:16,00
    30 Arthur Camps Msen - Rotterdam 4:19,94 4:22,00
    31 Ernson van den Bos JJC - THOR 4:19,95 4:22,00
    32 Haico Boer JJB - CAV Energie 4:19,98 4:10,00
    33 Ricardo S... Nicolaas Msen - FLKK 4:20,03 4:12,00
    34 Peter Pollemans Msen - PAC 4:20,43 4:15,00
    35 Marien van der Niet Msen - PAC 4:21,20 4:18,00
    36 Niels Laros JJC - Scorpio 4:21,79 4:25,00
    37 Ton Hettema Msen - Rotterdam 4:22,78 4:18,00
    38 Thijs Staps Msen - RREL 4:22,91 4:20,00
    39 Stefan Buit Msen - CAV Energie 4:23,42 4:18,00
    40 Wouter Zandee Msen - Haag 4:24,76 4:17,50
    41 Mees van der Meij Msen - Rijnsoever 4:25,36 4:22,00
    42 Robin Kuiper Msen - AV Sparta 4:25,50 4:32,53
    43 Alwin Severijn Msen - ARV Ilion 4:25,80 4:11,00
    44 Diane van Es MJA - PAC 4:26,38 4:19,00
    45 Bastiaan v...aafeiland Msen - Rotterdam 4:26,69 4:19,46
    46 Coen Visser Msen - PAC 4:29,91 4:30,00
    47 Sjors Visser Msen - THOR 4:30,58 4:15,00
    48 Remko Martens Msen - Scorpio 4:30,63 4:30,00
    49 Peter Kooijmans Msen - PAC 4:30,69 4:30,00
    50 Gijs de Haan JJC - PAC 4:32,36 4:20,13
    51 Eric Wolfert Msen - FLKK 4:33,00 4:22,00
    52 Robert Willemse Mmas - Rotterdam 4:33,71 4:29,35
    53 Tom Fobbe JJB - PAC 4:34,37 4:30,01
    54 Tom Biersteker Msen - Rijnsoever 4:36,99 4:35,00
    55 Tjebbe Hemler JJC - PAC 4:37,24 4:40,00
    56 Stefan Verdoes Msen - Rijnsoever 4:39,31 4:58,85
    57 Ewoud Rimmelzwaan Msen - AV Sparta 4:40,15 4:34,00
    58 Stefan in 't Hout Msen - PAC 4:40,27 4:38,00
    59 Frederik Bakels Msen - Rotterdam 4:40,69 4:50,00
    60 Natnael Meij JJB - Avantri 4:40,70 4:30,00
    61 Alexander Brons Msen - PAC 4:41,94 4:30,00
    62 Niels Bourgonje Mrec - Rotterdam 4:42,43 5:00,00
    63 Karlijn van Es Vsen - PAC 4:42,48 4:34,11
    64 Sanne Mooldijk Vsen - Rotterdam 4:42,54 4:38,00
    65 Justin Scheffers Msen - PAC 4:42,71 4:44,99
    66 Steven Schless Msen - Rotterdam 4:43,04 5:00,00
    67 Yara Schoenmakers MJC - RTE 4:43,14 4:44,97
    68 Randolf va...Lambalgen Msen - PAC 4:44,08 4:55,00
    69 Bart Buijs Msen - CAV Energie 4:44,24 4:49,00
    70 Ali Shugul Mmas - PAC 4:44,50 4:36,00
    71 Judy Middelburg Vsen - Olympus `70 4:44,76 4:42,00
    72 Olivier Verhaar Msen - Rotterdam 4:44,97 4:45,00
    73 Michelle Frowijn MJC - PAC 4:45,04 4:48,00
    74 Anouk van Gils Vsen - Spado 4:45,28 4:38,00
    75 Pavel Pusz Msen - PAC 4:45,29 4:30,00
    76 Tess Wegman Vsen - Leiden 4:45,29 4:40,00
    77 Larissa Schut Vsen - Rotterdam 4:45,79 4:53,00
    78 Evgenii Velichko Msen - Rotterdam 4:46,42 5:10,00
    79 Aniek Aper Vsen - Rotterdam 4:46,53 4:42,57
    80 Menno de Jong Mrec - Rotterdam 4:47,72 4:35,00
    81 Reinier Schep Mmas - PAC 4:47,81 4:59,00
    82 Berry Luesken Msen - Rotterdam 4:48,77 5:00,00
    83 Milan Biesheuvel JJB - AV Aalsmeer 4:49,22 4:29,10
    84 Peter Sliep Mmas - Rotterdam 4:49,47 5:00,00
    85 Pascal den Hartog Mrec - Rotterdam 4:49,77 5:10,00
    86 Teun Mooldijk JJA - Rotterdam 4:50,60 4:50,00
    87 Ilona van ...r Giessen Vsen - Rotterdam 4:50,72 4:45,57
    88 Matthijs v... der Beek Msen - De Kieviten 4:51,24 4:44,58
    89 Martijn Baten Msen - EURR 4:54,29 5:30,00
    90 Karlijn Schipper Vsen - PAC 4:54,31 5:00,00
    91 Stefan van der Ploeg Msen - PAC 4:54,92 5:10,00
    92 Nick Homan JJC - AV `40 4:55,38 5:15,00
    93 Emma Kok MJA - Phanos 4:55,39 4:50,00
    94 Volkan Bugur Mrec - Onbekend 4:55,59 4:40,00
    95 Joey van t Hoff Msen - PAC 4:56,08 5:10,00
    96 Richard Holstege Msen - AV `40 4:56,38 4:59,99
    97 Bas Stam JJC - Rotterdam 4:56,44 5:00,00
    98 Yorma Wolters Vsen - Rotterdam 4:57,22 5:00,00
    99 Bieke Schipperen MJC - Scorpio 4:57,43 4:59,00
    100 Richard Trifunovic Mmas - Rotterdam 4:57,99 4:45,00
    101 Joris Wulfert Msen - EURR 4:58,64 4:51,42
    102 Marco van Rosmalen Msen - Rotterdam 5:00,01 5:00,00
    103 Silke Brakkee MJA - PAC 5:00,24 4:50,00
    104 Peter Kempers Msen - PAC 5:00,81 5:29,55
    105 Niels Nieuwenhuizen JJC - SPOB 5:02,74 5:15,00
    106 Elsemieke Kin Vsen - PAC 5:05,34 4:58,00
    107 Marlon Hartskeerl Msen - PAC 5:05,39 5:00,65
    108 Pascal Doornhein JJC - PAC 5:05,66 5:03,00
    109 Maud van S...rtensdijk MJC - Voorne 5:08,64 5:13,44
    110 Phileine Kipping MJC - AV `40 5:09,07 5:15,00
    111 Lucia van de Laarse Vsen - CAV Energie 5:09,57 5:00,00
    112 Ali Naqvi JJB - Olympus `70 5:12,20 5:10,00
    113 Nick Winkelman Msen - PAC 5:14,62 5:15,00
    114 Rene Kruis Mmas - Rotterdam 5:16,44 5:10,00
    115 Cees de Geus Mmas - SPOB 5:18,07 5:28,00
    116 Merle de Zwart Vsen - Rotterdam 5:18,35 5:19,99
    117 Diede Diederiks Vsen - PAC 5:20,52 5:45,00
    118 Fleur Berkhof Vsen - Rotterdam 5:21,10 5:18,00
    119 Kika de Vos MJC - PAC 5:23,03 5:15,00
    120 Petra Pubben Vrec - Rotterdam 5:24,10 5:17,89
    121 Jesper Ponstein JJC - PAC 5:26,37 5:39,00
    122 Eva van Wijngaarden MJC - Rotterdam 5:40,96 5:24,45
    123 Floor van der Niet MJB - PAC 5:42,09 5:20,00
    124 Elwin Plouvier Mmas - Rotterdam 5:50,76 6:30,00
    125 Johan Van der Hoek Mrec - Fortius 5:52,21 6:30,00
    126 Bart Adriaanse JJC - Voorne 5:58,37 5:20,00
    127 Gabriel Ponstein Mrec - PAC 6:07,31 6:35,00
    128 Teun Noordhoek Mmas - SPOB 6:12,69 6:26,00
    129 Frank Nederhand Mmas - PAC 6:13,13 6:12,00
    130 Liesbeth Koot Vmas - Rotterdam 6:15,69 6:03,19
    131 Michel de Kraker Mmas - PAC 6:16,87 6:20,00
    132 Ramon Mol Mrec - Onbekend 6:17,04 6:45,00
    133 Wouter Engler Mmas - PAC 6:31,59 6:18,00
    134 Marije Po... Reynders Vmas - Rotterdam 6:34,18 6:18,00
    135 Bauke de Jong Mmas - avVN 7:05,15 7:00,00
    136 Chantal K...Winkelman Vsen - PAC 7:12,69 6:59,00
    137 Heico Kerkmeester Mmas - PAC 7:51,33 7:30,00
    138 Joop Rüter Mmas - PAC 7:51,63 7:30,00
    Cornelis Verboom Msen - LGAS DNS 5:00,00
    Alex Chan Msen - U-Track DNS 4:39,00
    Nixon Fernandes Mmas - PAC DNS 4:05,00
    Erik Nieuwenboom Mmas - Rotterdam DNS 5:13,00
    Erwin Koens Mmas - Rotterdam DNS 5:00,00
    Hans Bos Mmas - Rotterdam DNS 4:47,00
    Susan Gregoire Vsen - PAC DNS 6:00,00
    Bas van Binnendijk Mrec - De Kieviten DNS 5:39,00
    Yunis Stitan Msen - Delta Sport DNF 3:51,77

    Uitslagen Discuswerpen 1500m totaal

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Koen Zandvliet JJC - Scorpio 44,72 50,58 X 49,87 50,58 51,00
    2 Dara Obot MJA - Haag 43,21 37,15 X X 43,21 50,28
    3 Teo Maat Mmas - AV Fortuna 40,34 X 39,42 X 40,34 ---
    4 Solin Isei Vsen - Rotterdam 36,13 37,25 36,27 39,82 39,82 ---
    5 Ruben van Ameijden Mmas - Fortius 36,36 38,09 36,32 35,97 38,09 ---
    6 Robert Florusse Mmas - Fortius 35,79 X X X 35,79 ---
    7 Michael Ketting Msen - AV Fortuna X X 34,08 35,10 35,10 ---
    8 Marc Suvaal Msen - Rotterdam X 26,98 29,77 28,64 29,77 ---
    9 Peter Blommestijn Mmas - Rotterdam 29,75 26,38 29,60 27,96 29,75 ---
    10 Hans Braker Mmas - AV Gouda X X 29,52 X 29,52 31,89
    11 Levi Verver JJA - AV Fortuna 29,42 X X X 29,42 ---
    12 Stephanie Bouman Vsen - PAC 27,59 24,08 28,24 X 28,24 31,35
    13 Etienne Verwaal JJC - PAC 25,75 27,93 26,81 X 27,93 ---
    14 Madeleine Cossee Vmas - Rotterdam 25,78 24,05 26,77 26,18 26,77 ---
    15 Bart Adriaanse JJC - Voorne 23,76 25,95 25,12 25,17 25,95 27,15
    16 Linda van Vliet Vmas - PAC 25,66 25,10 25,46 25,30 25,66 ---
    17 Kamlesh Kalpoe Msen - Rotterdam X 20,25 22,48 25,01 25,01 ---
    18 Carola Diederik Vmas - PAC 21,35 20,72 22,61 20,12 22,61 ---
    19 Jeanine Bakx Vmas - PAC 20,24 X 20,56 22,05 22,05 23,36
    20 Fenne Gringhuis MJC - Rotterdam 21,42 15,89 18,87 18,51 21,42 ---
    21 Loes Luijendijk Vmas - PAC 18,66 20,52 20,35 20,36 20,52 ---
    22 Laura Blo...ijn-Euser Vmas - Rotterdam 19,20 18,03 X 18,84 19,20 ---
    23 Lucienne Bakker Vsen - Rotterdam 17,10 16,86 16,64 16,24 17,10 ---
    24 Louise Zimmerman Vmas - Rotterdam 16,89 15,16 16,77 X 16,89 ---
    25 Marcel Boertien Mmas - CAV Energie 16,89 16,28 15,65 15,83 16,89 17,14
    26 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam X 15,88 14,52 13,79 15,88 ---

    Uitslagen Kogelstoten 1500m totaal

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Koen Zandvliet JJC - Scorpio 12,85 12,09 X X 12,85 12,50
    2 Lars Boertien JJA - CAV Energie 11,57 10,85 10,01 X 10,79 10,66 11,57 12,09
    3 Thomas Wassenaar JJB - AV `47 10,46 10,86 10,68 10,69 X 10,12 10,86 11,68
    4 Marc Suvaal Msen - Rotterdam 9,85 10,00 10,13 9,29 X X 10,13 ---
    5 Michael Ketting Msen - AV Fortuna 9,05 9,30 9,12 9,61 9,89 X 9,89 ---
    6 Madeleine Cossee Vmas - Rotterdam 9,79 8,61 8,85 9,83 9,03 9,26 9,83 ---
    7 Peter Blommestijn Mmas - Rotterdam 8,78 9,31 8,95 9,17 8,97 8,53 9,31 ---
    8 Etienne Verwaal JJC - PAC 8,92 8,44 8,40 8,57 8,52 8,92 ---
    9 Carola Diederik Vmas - PAC 8,49 8,71 8,40 7,98 8,48 8,32 8,71 ---
    10 Hans Braker Mmas - AV Gouda 8,01 8,49 X 7,40 X X 8,49 9,00
    11 Lieke Cox MJC - PAC 5,75 8,47 6,76 6,33 6,84 X 8,47 6,75
    12 Linda van Vliet Vmas - PAC 7,61 8,25 7,89 7,61 8,25 7,63 8,25 ---
    13 Nelson Lima Mmas - CAV Energie 7,85 7,62 7,71 7,64 7,30 7,65 7,85 8,10
    14 Jeanine Bakx Vmas - PAC X X 7,11 7,56 7,19 7,16 7,56 7,81
    15 Laura Blo...ijn-Euser Vmas - Rotterdam 6,96 6,89 6,77 7,02 X X 7,02 ---
    16 Loes Luijendijk Vmas - PAC 6,92 6,01 5,91 6,16 6,05 6,19 6,92 ---
    17 Marcel Boertien Mmas - CAV Energie 6,13 5,62 6,79 5,86 6,02 6,36 6,79 6,24
    18 Louise Zimmerman Vmas - Rotterdam 6,06 5,68 6,30 5,93 6,46 5,89 6,46 ---
    19 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 5,25 5,62 6,03 5,89 5,96 5,64 6,03 ---
    Levi Verver JJA - AV Fortuna - DNS ---
    Alex Verver Mmas - AV Fortuna - DNS ---
    Stephanie Bouman Vsen - PAC - DNS 8,59

    Uitslagen Verspringen 1500m totaal

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Xavi Mo-Ajok JJB - Spark 3,24 6,05 5,25 5,75 X 5,81 6,05 -0.5 m/s---
    2 Karin Melis Mey Vsen - Turkije 5,58 5,39 5,58 -0.7 m/s6,93
    3 Bruno Oele JJA - PAC 5,22 5,20 5,10 X X X 5,22 -0.6 m/s---
    4 Tom van Buuren JJC - Olympus `70 4,69 4,65 4,83 4,69 4,80 4,71 4,83 +0.6 m/s4,84
    5 Ruth Vogels MJC - Rotterdam 4,04 3,53 3,94 4,22 4,55 4,58 4,58 +0.6 m/s4,60
    6 Kènya Ramos MJC - PAC 4,05 X 4,11 4,12 4,25 4,31 4,31 +0.9 m/s---
    7 Liesbeth van Rossum Vmas - Rotterdam 3,69 3,85 4,12 4,10 4,05 3,89 4,12 +0.5 m/s4,55
    Inge Van R...k-Toepoel Vmas - CAV Energie --- ---