Uitslagen Open Hoeksch - Sprint, Horden & Springen

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Levi Casilio Fortius 11,58 -1.0 m/s11,47



Jongens Junior A - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
Levi Casilio Fortius DNS 23,09



Jongens Junior A - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 54,91 54,87



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jan Roelof Veijer Start `78 11,87 -1.0 m/s11,64
2 Robin van Opstal SPOB 12,17 -1.0 m/s11,80
3 Mathieu van Opstal SPOB 12,74 -1.0 m/s11,94
4 Jan Munning SPOB 12,90 -1.0 m/s12,31



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
Jan Roelof Veijer Start `78 DNS ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jan Roelof Veijer Start `78 23,59 +1.7 m/s24,34
2 Willem Bosch SPOB 26,95 +1.1 m/s26,90
Mark Heiden PAC DNS 22,73



Jongens Junior B - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Timme Koster AV Trias 15,34 -0.6 m/s---
Robin van Opstal SPOB DNS 16,29



Jongens Junior B - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Mathieu van Opstal SPOB 11,77 +0.0 m/s11,68



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Robin van Opstal SPOB 5,97 5,87
Mark Heiden PAC DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Safouan Allach Rotterdam 12,74 -1.0 m/s---
2 Gijs Houben THOR 13,47 -0.3 m/s---
3 Beau Suvaal ARV Ilion 13,57 -1.0 m/s---



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Wessel de Lange Fortius 19,36 +2.3 m/s19,88
2 Mitchanok Marcano ARV Ilion 20,29 +2.4 m/s---
3 Gijs Houben THOR 20,39 +1.5 m/s---



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Enrique van Velzen PAC 25,12 +1.1 m/s25,89
2 Beau Suvaal ARV Ilion 27,36 -0.2 m/s---
3 Mitchanok Marcano ARV Ilion 28,08 -1.6 m/s---



Jongens Junior C - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Mitchanok Marcano ARV Ilion 44,98 ---



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
Enrique van Velzen PAC DNF ---



Jongens Junior C - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Enrique van Velzen PAC 44,71 ---
2 Beau Suvaal ARV Ilion 49,68 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Beau Suvaal ARV Ilion 1,30 ---



Jongens Junior C - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Safouan Allach Rotterdam 11,14 +0.0 m/s---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Safouan Allach Rotterdam 4,96 ---
2 Wessel de Lange Fortius 4,73 4,66



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 9,93 +0.1 m/s10,01
2 Luuk den Toom ARV Ilion 10,83 +0.1 m/s10,96
3 Lucas Dui...van Twist PAC 11,16 +0.1 m/s---
4 Finn Hage PAC 11,23 +0.6 m/s---
5 Indy Kromokario ARV Ilion 11,90 +0.5 m/s---
6 Sven Hurkmans Fortius 12,12 +1.0 m/s---
7 Douwe van ...ingsveldt SPOB 12,58 +1.0 m/s---



Jongens Junior D - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 12,37 -2.2 m/s12,71
2 Quin Spieker GACH 14,97 -1.0 m/s---
3 Sven Hurkmans Fortius 15,61 -1.0 m/s---



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 18,40 +2.3 m/s19,07
2 Jozuah Revierre CAV Energie 19,98 +1.5 m/s---
3 Joris Tammes AV Fortuna 20,08 +1.5 m/s---
4 Finn Hage PAC 20,77 +0.4 m/s---
5 Lucas Dui...van Twist PAC 20,88 +2.4 m/s---
6 Indy Kromokario ARV Ilion 24,34 +0.4 m/s---



Jongens Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sven Hurkmans Fortius 31,57 +1.2 m/s---
2 Barend van de Donk PAC 32,49 -0.2 m/s---



Jongens Junior D - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Quin Spieker GACH 51,18 ---



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Finn Hage PAC 13,15 +0.7 m/s---
2 Luuk den Toom ARV Ilion 14,59 -0.2 m/s14,25
3 Douwe van ...ingsveldt SPOB 16,77 +0.7 m/s---
4 Sven Heuders SPOB 17,21 -0.2 m/s---
5 Barend van de Donk PAC 22,80 +0.7 m/s---
Quin Spieker GACH DNS ---
Joris Tammes AV Fortuna DNS 13,28



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Quin Spieker GACH 1,45 ---
2 Luuk den Toom ARV Ilion 1,40 1,47
3 Mike Bakhuizen SPOB 1,35 ---
4 Sven Heuders SPOB 1,30 ---
5 Barend van de Donk PAC 1,20 1,40
6 Douwe van ...ingsveldt SPOB 1,20 ---
7 Indy Kromokario ARV Ilion 1,20 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Luuk den Toom ARV Ilion 4,45 4,31
2 Sven Heuders SPOB 3,76 ---
3 Indy Kromokario ARV Ilion 3,66 ---
4 Douwe van ...ingsveldt SPOB 3,51 ---



Jongens Pupil A - Meerkamp

# Naam HoogVerPunten totaal
1 Youri van der Linden GACH 1,25 4,10 1064
2 Matthieu Afognon ARV Ilion 1,20 4,26 1059
3 Raf Malais SPOB 1,25 3,88 1020
4 Casper de Winter ARV Ilion 1,20 3,97 1001
5 Gio Kromokario ARV Ilion 1,10 4,16 966
6 Nick Barendse ARV Ilion 1,25 3,57 958
7 Roan van Veen SPOB 1,20 3,75 957
8 Niels van der Pijl Olympus `70 1,20 3,51 909
9 Kevin van Boxtel SPOB 1,10 3,82 898
10 Simon Dammingh PAC 1,05 3,85 867
11 Alex Spieker GACH 1,10 3,49 832
12 David Spieker GACH 1,05 3,45 787
13 Hidde Anker Spark 1,00 3,56 772
14 Maxim van Dorp Fortius 0,95 3,66 756
15 Aimé Suvaal ARV Ilion 1,00 3,30 720
16 Noah Kramer Spark 0,95 3,05 634
17 Kick Bakhuizen SPOB 1,25 DNS 526
18 Mick van Veen Olympus `70 1,15 DNS 452
19 Joe van Veen Olympus `70 DNS DNS 0



Jongens Pupil A - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 8,63 -0.2 m/s---
2 Youri van der Linden GACH 9,25 +0.0 m/s9,35
3 Gio Kromokario ARV Ilion 9,29 +0.9 m/s---
4 Casper de Winter ARV Ilion 9,33 +0.9 m/s9,45
5 Simon Dammingh PAC 9,38 -0.2 m/s---
6 Kevin van Boxtel SPOB 9,41 -0.3 m/s---
7 Nick Barendse ARV Ilion 9,72 +0.9 m/s---
8 Maxim van Dorp Fortius 10,00 -1.7 m/s9,59
9 Aimé Suvaal ARV Ilion 10,40 -0.3 m/s---
10 Noah Kramer Spark 10,75 -0.3 m/s---
Mick van Veen Olympus `70 DNS 9,06
Joe van Veen Olympus `70 DNS ---



Jongens Pupil A - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 11,35 +1.0 m/s---
2 Gio Kromokario ARV Ilion 12,18 +0.5 m/s---
3 Youri van der Linden GACH 12,19 +0.8 m/s---
4 Raf Malais SPOB 12,20 +0.5 m/s---
5 Casper de Winter ARV Ilion 12,76 +0.6 m/s---
6 Maxim van Dorp Fortius 12,91 +0.1 m/s12,65
7 Nick Barendse ARV Ilion 13,05 +0.5 m/s---
8 David Spieker GACH 13,43 +0.6 m/s---
9 Alex Spieker GACH 13,74 -1.4 m/s---
10 Aimé Suvaal ARV Ilion 13,92 -1.4 m/s---
Mick van Veen Olympus `70 DNS ---
Joe van Veen Olympus `70 DNS ---



Jongens Pupil A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 14,48 -1.4 m/s---
2 Youri van der Linden GACH 14,98 -0.3 m/s---
3 Kevin van Boxtel SPOB 15,09 +2.5 m/s---
4 Casper de Winter ARV Ilion 15,57 +2.5 m/s---
5 Gio Kromokario ARV Ilion 15,72 +0.0 m/s---
6 David Spieker GACH 16,40 -1.8 m/s---
7 Nick Barendse ARV Ilion 16,41 +0.0 m/s---
8 Alex Spieker GACH 17,10 -1.8 m/s---
9 Aimé Suvaal ARV Ilion 17,33 -1.8 m/s---
Mick van Veen Olympus `70 DNS ---
Joe van Veen Olympus `70 DNS ---
Maxim van Dorp Fortius DNS 16,40



Jongens Pupil A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Simon Dammingh PAC 31,15 +2.3 m/s---
2 Youri van der Linden GACH 31,44 +2.3 m/s---
3 Gio Kromokario ARV Ilion 33,27 +2.3 m/s---
4 Nick Barendse ARV Ilion 33,55 +2.3 m/s---
5 Casper de Winter ARV Ilion 35,36 -0.2 m/s---
6 Maxim van Dorp Fortius 35,71 +1.2 m/s---
7 David Spieker GACH 35,88 -0.2 m/s---
8 Alex Spieker GACH 37,27 -0.2 m/s---
Mick van Veen Olympus `70 DNS ---
Joe van Veen Olympus `70 DNS ---



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam HoogVerPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 1,20 4,14 1035
2 Luuk Boutkan Olympus `70 1,15 3,88 946
3 Florian van Wijchen GACH 1,10 3,66 866
4 Thijmen van Wijchen GACH 1,10 3,62 858
5 Floris Scheepstra Phanos 1,10 3,06 746
6 Milan Tuin AV Sparta 1,00 3,43 746
8 Boris Klaver ARV Ilion DNS DNS 0
8 Xinian Vermond Leiden DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Zeb Tesselaar AV Hera 6,44 +0.3 m/s6,62
2 Luuk Boutkan Olympus `70 6,69 +0.3 m/s6,78
3 Xinian Vermond Leiden 6,88 +0.3 m/s6,84
4 Florian van Wijchen GACH 6,94 +0.3 m/s7,04
5 Thijmen van Wijchen GACH 7,01 +0.3 m/s7,10
6 Floris Scheepstra Phanos 7,14 -0.1 m/s---
7 Milan Tuin AV Sparta 7,44 -0.7 m/s---



Jongens Pupil B - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Zeb Tesselaar AV Hera 9,16 +0.9 m/s9,47
2 Luuk Boutkan Olympus `70 9,82 -1.7 m/s9,79
3 Xinian Vermond Leiden 10,01 -1.7 m/s9,84
4 Floris Scheepstra Phanos 10,16 -0.3 m/s---
5 Milan Tuin AV Sparta 10,50 +0.5 m/s---



Jongens Pupil B - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Xinian Vermond Leiden 13,10 +0.1 m/s13,20
2 Floris Scheepstra Phanos 13,62 -1.4 m/s---
3 Milan Tuin AV Sparta 13,94 +0.8 m/s---
Boris Klaver ARV Ilion DNS ---



Jongens Pupil B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Zeb Tesselaar AV Hera 15,31 -1.8 m/s15,40
2 Luuk Boutkan Olympus `70 15,81 -0.3 m/s---
3 Xinian Vermond Leiden 16,56 -1.8 m/s16,80
4 Floris Scheepstra Phanos 16,87 -1.8 m/s---
5 Milan Tuin AV Sparta 17,52 -0.3 m/s---
Boris Klaver ARV Ilion DNS ---
Ramon Vaandrager CAV Energie DNS 15,80



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam HoogVerPunten totaal
1 Drazic Rondhuis Olympus `70 1,00 3,43 746



Jongens Pupil C - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Drazic Rondhuis Olympus `70 7,05 -0.7 m/s---



Jongens Pupil C - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Drazic Rondhuis Olympus `70 10,36 +0.9 m/s---



Jongens Pupil C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Drazic Rondhuis Olympus `70 13,59 +0.8 m/s---



Jongens Pupil C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Drazic Rondhuis Olympus `70 16,58 +0.0 m/s---



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam HoogVerPunten totaal
1 Semm Plaisier Olympus `70 0,90 3,10 170
2 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 0,85 2,88 148
3 Jelmer Klootwijk SPOB 0,80 2,59 123
4 Boy van Veen Olympus `70 0,60 2,51 84



Jongens Pupil Mini - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 7,62 -0.9 m/s---
2 Semm Plaisier Olympus `70 7,80 -0.1 m/s---
3 Boy van Veen Olympus `70 8,23 -0.1 m/s8,66
4 Duco van Leeuwen SPOB 8,31 -0.1 m/s---



Jongens Pupil Mini - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 10,91 -0.2 m/s---
2 Semm Plaisier Olympus `70 11,38 +0.7 m/s---
3 Duco van Leeuwen SPOB 12,27 -0.2 m/s---
4 Boy van Veen Olympus `70 12,54 -0.2 m/s---
5 Olivier van Gelder SPOB 12,86 +0.9 m/s---



Jongens Pupil Mini - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Semm Plaisier Olympus `70 15,33 -1.4 m/s---
2 Boy van Veen Olympus `70 15,70 +1.0 m/s---
3 Duco van Leeuwen SPOB 16,32 -1.4 m/s---
4 Olivier van Gelder SPOB 16,60 +0.5 m/s---



Jongens Pupil Mini - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Semm Plaisier Olympus `70 19,41 -1.4 m/s---
2 Olivier van Gelder SPOB 20,07 +0.0 m/s---
3 Duco van Leeuwen SPOB 20,44 -0.3 m/s---
4 Boy van Veen Olympus `70 22,30 -1.4 m/s---



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Marco Tuppert SPOB 14,16 -2.2 m/s13,43
2 André van der Pijl Olympus `70 14,96 -0.3 m/s14,74



Masters mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Marco Tuppert SPOB 20,85 +2.3 m/s21,12



Masters mannen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 André van der Pijl Olympus `70 1,35 1,40



Masters mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 André van der Pijl Olympus `70 3,87 ---



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
Denise van...en-Morris GACH DNS ---



Masters vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 80 meter horden

# Naam Res OBP
Denise van...en-Morris GACH DNS ---



Masters vrouwen - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Denise van...en-Morris GACH DNS ---



Masters vrouwen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
Denise van...en-Morris GACH DNS ---



Meisjes Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Janneke Lemmerzaal Leiden 24,94 +1.7 m/s25,42



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Janneke Lemmerzaal Leiden 14,20 +1.0 m/s14,80



Meisjes Junior A - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bente Smagge AV Attila 1:11,11 1:12,07
2 Sanne van Beek PAC 1:12,86 1:13,04
3 Nienke Voorheijen THOR 1:13,12 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nienke Voorheijen THOR 1,45 ---
2 Iris Voorheijen THOR 1,45 1,52



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Denise van de Linde SPOB 13,61 -1.0 m/s---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Anne Lagerwerf SPOB 23,65 +1.5 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
Emma Rietze SPOB DNS ---
Romy Seher CAV Energie DNF ---



Meisjes Junior B - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Nienke Madderom AV Trias 14,31 +1.0 m/s14,40
Sarah Kortland Typhoon DNS 15,27
Angel Agwazie Belgie DNS 13,77



Meisjes Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
Sarah Kortland Typhoon DNS 1:05,76



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anne Lagerwerf SPOB 3,72 ---
Emma Rietze SPOB DNS ---



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Valerie Afognon ARV Ilion 8,75 +0.7 m/s---
2 Sanne van der Pijl Olympus `70 9,31 +0.9 m/s9,45



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Ilse Stok CAV Energie 10,78 +0.1 m/s10,85
2 Amber Bosman CAV Energie 11,06 +0.1 m/s11,18
3 Steffie Seher CAV Energie 11,33 +0.1 m/s11,04
4 Franka Pouwels ARV Ilion 12,18 -1.4 m/s---



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Valerie Afognon ARV Ilion 14,18 -0.3 m/s---
2 Romy van Rijswijk THOR 14,87 -0.3 m/s14,89



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Hannah Reijenga Fortius 22,17 +2.4 m/s22,43
2 Franka Pouwels ARV Ilion 22,34 +2.4 m/s---
3 Romy van Rijswijk THOR 22,73 +2.4 m/s22,82
Anna Lusthof Olympus `70 DNS 21,35



Meisjes Junior C - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Amber Bosman CAV Energie 45,47 ---



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Steffie Seher CAV Energie 13,40 -0.2 m/s13,56
2 Eline Verschueren CAV Energie 15,84 +0.7 m/s---



Meisjes Junior C - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mette Nuijen Leiden 51,44 ---
2 Valerie Afognon ARV Ilion 57,39 ---
3 Sanne van der Pijl Olympus `70 58,08 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eline Verschueren CAV Energie 1,45 ---
2 Amber Bosman CAV Energie 1,40 1,40
3 Ilse Stok CAV Energie 1,35 1,30
4 Puck Malais SPOB 1,30 ---
Maaike van Rijswijk CAV Energie DNS 1,50



Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Anna Lusthof Olympus `70 10,08 +0.0 m/s10,14
2 Ilse Stok CAV Energie 9,25 +0.0 m/s---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Steffie Seher CAV Energie 4,28 4,49
2 Valerie Afognon ARV Ilion 4,09 ---
3 Hannah Reijenga Fortius 4,08 4,37
4 Puck Malais SPOB 3,70 ---
5 Sanne van der Pijl Olympus `70 3,56 3,55



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Tess Jack CAV Energie 8,74 +0.0 m/s8,69
2 Anniek de Lange Fortius 8,80 +0.0 m/s8,69
3 Yoni Markesteijn Fortius 8,99 -0.3 m/s---
4 Sacha Oorbeek SPOB 9,20 +0.0 m/s9,18
5 Iris van Holten SPOB 9,32 +0.9 m/s9,52
5 Julia van Dorp Fortius 9,32 +0.0 m/s9,19
7 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 9,39 +0.0 m/s9,32
8 Stine Nuijen Leiden 9,40 +0.9 m/s9,50
9 Isabel van Prehn CAV Energie 9,61 +0.9 m/s9,50
10 Danique Dijkstra SPOB 9,71 -0.3 m/s---
11 Norah Tuppert SPOB 9,80 -1.7 m/s9,83



Meisjes Junior D - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Yoni Markesteijn Fortius 14,60 -1.0 m/s---
2 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 15,07 -0.3 m/s15,14
3 Isabel van Prehn CAV Energie 15,32 -0.3 m/s15,49
4 Danique Dijkstra SPOB 15,90 -1.0 m/s---
Julia van Dorp Fortius DNS ---



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Anouk Verdaasdonk Spado 20,60 +2.3 m/s21,49
2 Anne Hoomoedt PAC 22,36 +1.5 m/s---
3 Isabel van Prehn CAV Energie 23,44 +0.4 m/s---



Meisjes Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Tess Jack CAV Energie 29,46 -1.6 m/s27,52
2 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 31,49 -1.6 m/s30,89
3 Norah Tuppert SPOB 34,30 -1.6 m/s34,00



Meisjes Junior D - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Sacha Oorbeek SPOB 12,63 +1.6 m/s---
2 Iris van Holten SPOB 13,02 +1.6 m/s---
Anouk Verdaasdonk Spado DNS 11,97
Yoni Markesteijn Fortius DNS ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yoni Markesteijn Fortius 1,30 ---
2 Sacha Oorbeek SPOB 1,20 ---
Iris van Holten SPOB DNS ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anouk Verdaasdonk Spado 4,56 4,51
2 Anniek de Lange Fortius 4,34 4,48
3 Stine Nuijen Leiden 4,09 ---
3 Sacha Oorbeek SPOB 4,09 ---
5 Julia van Dorp Fortius 3,57 3,95
6 Iris van Holten SPOB 3,56 ---
7 Isabel van Prehn CAV Energie 3,53 ---
8 Norah Tuppert SPOB 3,38 ---
9 Danique Dijkstra SPOB 3,28 ---
10 Tess Jack CAV Energie 2,60 4,24



Meisjes Pupil A - Meerkamp

# Naam HoogVerPunten totaal
1 Jade Bosman CAV Energie 1,20 4,15 1037
2 Eva Blokland AV Passaat 1,25 3,96 1036
3 Bibi van 't Veld CAV Energie 1,20 3,87 981
4 Eva Bouman Spark 1,20 3,82 971
5 Esmee Stok CAV Energie 1,20 3,75 957
6 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 1,10 3,72 878
7 Jytte Spek CAV Energie 1,10 3,57 848
8 Mees de Jong Rotterdam 1,05 3,50 797
9 Jaylinn Sies CAV Energie 1,00 3,63 786
10 Pearl Verbeeten CAV Energie 1,05 3,44 785
11 Fenne Viskil SPOB 1,00 3,27 714
12 Claudia Klootwijk SPOB 0,95 3,28 680
13 Fenne Bijlhouwer Spado DNS DNS 0
14 Keysha Tujeehut Rotterdam DNS DNS 0



Meisjes Pupil A - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Evy Wessels Fortius 8,93 +0.0 m/s8,89
2 Keysha Tujeehut Rotterdam 9,19 +0.9 m/s---
3 Jade Bosman CAV Energie 9,48 +0.9 m/s9,55
4 Bibi van 't Veld CAV Energie 9,52 +0.9 m/s9,57
5 Mees de Jong Rotterdam 9,57 +0.7 m/s---
6 Eva Bouman Spark 9,64 -1.7 m/s9,58
7 Fenne Bijlhouwer Spado 9,67 -0.3 m/s---
8 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 9,68 +0.9 m/s---
9 Eva Blokland AV Passaat 9,70 -1.7 m/s9,60
10 Malu van Prehn CAV Energie 9,98 -0.3 m/s10,00
11 Jytte Spek CAV Energie 10,00 -1.7 m/s9,93
12 Jaylinn Sies CAV Energie 10,12 -0.3 m/s---
13 Fenne Viskil SPOB 10,15 -0.3 m/s---
14 Claudia Klootwijk SPOB 10,35 -0.3 m/s10,70



Meisjes Pupil A - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Evy Wessels Fortius 11,48 +1.0 m/s---
2 Keysha Tujeehut Rotterdam 11,99 +0.5 m/s---
3 Eva Bouman Spark 12,62 +1.0 m/s---
4 Eva Blokland AV Passaat 12,77 +0.6 m/s---
4 Fenne Bijlhouwer Spado 12,77 +0.6 m/s---
6 Mees de Jong Rotterdam 12,90 +1.0 m/s---
7 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 13,03 +0.8 m/s---
8 Malu van Prehn CAV Energie 13,04 +0.8 m/s---
9 Jaylinn Sies CAV Energie 13,30 -1.4 m/s---
10 Fenne Viskil SPOB 13,55 +0.6 m/s---
11 Pearl Verbeeten CAV Energie 13,79 +0.6 m/s---
12 Claudia Klootwijk SPOB 13,81 +1.0 m/s---



Meisjes Pupil A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Evy Wessels Fortius 14,55 -0.3 m/s---
2 Keysha Tujeehut Rotterdam 14,91 +0.0 m/s---
3 Esmee Stok CAV Energie 15,20 -0.3 m/s15,14
4 Fenne Bijlhouwer Spado 15,47 +2.5 m/s---
5 Eva Blokland AV Passaat 15,70 +2.5 m/s---
6 Mees de Jong Rotterdam 15,83 -0.3 m/s---
7 Malu van Prehn CAV Energie 16,43 -1.8 m/s16,74
Eva Bouman Spark DNS ---
Yenthe Vreugdenhil Rotterdam DNS ---



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam HoogVerPunten totaal
1 Amber Steijn AV Sparta 1,05 3,46 789
2 Skyler Monster PAC 1,05 3,26 749
3 Eliza van Velthoven AV Sparta 1,05 3,24 745
4 Sophie de Haas SAV 1,00 3,29 718
5 Lara van den Berg PAC 1,00 3,13 686
6 Milou Heurter AV Sparta 0,90 3,28 643
7 Zoë Eyra PAC 0,90 3,15 617
8 Larissa Rodenburg Voorne 1,00 DNS 342
9 Evy Eising ARV Ilion 0,85 DNS 232
10 Faith Tujeehut Rotterdam DNS DNS 0
12 Julia Crins ARV Ilion DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Julia Crins ARV Ilion 6,34 -0.7 m/s---
2 Amber Steijn AV Sparta 6,62 -0.7 m/s---
3 Faith Tujeehut Rotterdam 6,97 -0.7 m/s---
4 Skyler Monster PAC 7,03 -0.9 m/s---
5 Milou Heurter AV Sparta 7,11 +0.3 m/s7,15
6 Eliza van Velthoven AV Sparta 7,13 -0.7 m/s---
7 Lara van den Berg PAC 7,21 +0.3 m/s7,13
8 Sophie de Haas SAV 7,24 -0.7 m/s---
9 Zoë Eyra PAC 7,28 -0.1 m/s7,33
10 Larissa Rodenburg Voorne 7,38 -0.9 m/s---
11 Evy Eising ARV Ilion 7,96 -0.7 m/s---
12 Lise de Lange Fortius 8,05 -0.9 m/s---



Meisjes Pupil B - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Julia Crins ARV Ilion 9,01 +0.9 m/s---
2 Amber Steijn AV Sparta 9,45 +0.5 m/s---
3 Faith Tujeehut Rotterdam 10,02 +0.9 m/s---
4 Eliza van Velthoven AV Sparta 10,18 +0.5 m/s---
5 Skyler Monster PAC 10,20 +0.7 m/s---
6 Milou Heurter AV Sparta 10,24 -0.3 m/s---
7 Sophie de Haas SAV 10,40 +0.5 m/s---
8 Larissa Rodenburg Voorne 10,51 -0.3 m/s---
9 Lara van den Berg PAC 10,52 +0.5 m/s---
10 Zoë Eyra PAC 10,76 +0.5 m/s---
11 Evy Eising ARV Ilion 11,21 +0.5 m/s---



Meisjes Pupil B - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Julia Crins ARV Ilion 11,78 +0.5 m/s---
2 Amber Steijn AV Sparta 12,42 +0.8 m/s---
3 Faith Tujeehut Rotterdam 12,99 +0.5 m/s---
4 Eliza van Velthoven AV Sparta 13,28 +1.0 m/s---
4 Skyler Monster PAC 13,28 +1.0 m/s---
6 Sophie de Haas SAV 13,31 +1.0 m/s---
7 Milou Heurter AV Sparta 13,73 -1.4 m/s---
8 Zoë Eyra PAC 14,02 +0.8 m/s---
9 Larissa Rodenburg Voorne 14,18 +0.6 m/s---
10 Evy Eising ARV Ilion 15,62 +0.8 m/s---



Meisjes Pupil B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Julia Crins ARV Ilion 14,81 +0.0 m/s---
2 Amber Steijn AV Sparta 15,55 -0.3 m/s---
3 Faith Tujeehut Rotterdam 16,46 +0.0 m/s---
4 Eliza van Velthoven AV Sparta 16,77 -0.3 m/s---
5 Milou Heurter AV Sparta 17,16 -1.8 m/s---
6 Sophie de Haas SAV 17,28 -1.4 m/s---
7 Larissa Rodenburg Voorne 17,44 +2.5 m/s---
8 Skyler Monster PAC 17,49 -0.3 m/s---
9 Lara van den Berg PAC 17,84 -0.3 m/s---
10 Zoë Eyra PAC 18,60 -0.3 m/s---
11 Evy Eising ARV Ilion 19,13 -0.3 m/s---



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam HoogVerPunten totaal
1 Nina Blokland AV Passaat 0,90 3,40 667
2 Noa Boutkan Olympus `70 0,85 3,26 602
3 Danira Reis AV Sparta 0,90 2,88 563
4 Ashley Levenswaard AV Fortuna 0,75 2,39 355
5 Tess Verheezen AV Fortuna 0,70 2,10 260
6 Senna Van der Kruit Spark DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Nina Blokland AV Passaat 6,81 +0.3 m/s7,05
2 Noa Boutkan Olympus `70 7,06 -0.1 m/s7,29
3 Danira Reis AV Sparta 8,11 -0.9 m/s---
4 Senna Van der Kruit Spark 8,54 -0.1 m/s7,37



Meisjes Pupil C - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Nina Blokland AV Passaat 9,97 -0.3 m/s10,36
2 Noa Boutkan Olympus `70 10,40 -0.3 m/s10,35
3 Danira Reis AV Sparta 11,56 -0.2 m/s---
4 Ashley Levenswaard AV Fortuna 11,93 +0.7 m/s---
5 Tess Verheezen AV Fortuna 13,41 -0.3 m/s---



Meisjes Pupil C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Danira Reis AV Sparta 15,26 +1.0 m/s---



Meisjes Pupil C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Nina Blokland AV Passaat 16,63 -1.4 m/s---
2 Noa Boutkan Olympus `70 17,22 -0.3 m/s---
3 Ashley Levenswaard AV Fortuna 20,49 +2.5 m/s---
4 Tess Verheezen AV Fortuna 23,00 +2.5 m/s---



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam HoogVerPunten totaal
1 Valerie Sies CAV Energie 0,75 2,75 137
2 Fay Barendse ARV Ilion 0,85 DNS 78
2 Joy Viskil SPOB 0,85 DNS 78
4 Linde Crins ARV Ilion DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Valerie Sies CAV Energie 7,85 -0.1 m/s---
2 Joy Viskil SPOB 8,14 -0.9 m/s---
3 Fay Barendse ARV Ilion 8,38 -0.9 m/s---
4 Linde Crins ARV Ilion 8,79 -0.9 m/s---



Meisjes Pupil Mini - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Valerie Sies CAV Energie 11,43 -0.2 m/s---
2 Joy Viskil SPOB 11,53 +0.7 m/s---
3 Fay Barendse ARV Ilion 12,13 +0.7 m/s---
4 Linde Crins ARV Ilion 12,31 +0.7 m/s---



Meisjes Pupil Mini - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Linde Crins ARV Ilion 16,25 +1.0 m/s---



Meisjes Pupil Mini - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Linde Crins ARV Ilion 20,74 -0.3 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Derek van Bochove Voorne 11,38 -1.0 m/s11,34
2 Dale Casilio Fortius 11,81 -1.0 m/s11,87
3 Kevin Waas Fortius 12,36 -1.0 m/s12,00



Senioren mannen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Derek van Bochove Voorne 22,34 +1.7 m/s22,89
2 Royce Zaadnoordijk Leiden 22,57 -1.6 m/s---
3 Dale Casilio Fortius 23,36 +1.7 m/s23,74



Senioren mannen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Alberto Brini Eindhoven 16,00 -0.6 m/s15,45
2 Jeroen Eerden AV Atverni 17,41 -0.6 m/s15,90



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Niels van Deurzen SPOB 58,04 ---
2 Joeri Schreijer SPOB 1:00,36 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Alberto Brini Eindhoven 1,78 1,75



Senioren mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Derek van Bochove Voorne 6,36 6,40



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Laura van Haaften Spado 12,62 -2.2 m/s12,65
2 Milet Hoornaar Fortius 13,05 -2.2 m/s13,05
3 Elise Audier Spark 13,22 -2.2 m/s13,13
4 Pricilla Huisman AV Passaat 13,50 -2.2 m/s12,89
5 Anoeska Schreijer SPOB 13,94 -2.2 m/s13,50
Chimene F...o Azoungo Leiden DNS 12,70



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Franka Blok Leiden 19,12 +2.3 m/s19,10



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Chimene F...o Azoungo Leiden 25,61 +1.1 m/s25,65
2 Laura van Haaften Spado 26,30 +1.1 m/s26,27
3 Milet Hoornaar Fortius 26,85 +1.1 m/s27,11
4 Pricilla Huisman AV Passaat 27,84 +1.1 m/s25,90
5 Anoeska Schreijer SPOB 28,52 -1.6 m/s28,50
Arlyn Haveman AAC DNS ---
Nele van den Broek GACH DNS ---



Senioren vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Franka Blok Leiden 14,50 +1.0 m/s14,51
2 Elise Audier Spark 15,44 +1.0 m/s15,13
3 Samyre Wieles Altis 15,50 +1.0 m/s14,82
4 Suzanne Janssens AV Passaat 15,61 +1.4 m/s15,45
Arlyn Haveman AAC DNS ---
Nele van den Broek GACH DNS ---



Senioren vrouwen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Samyre Wieles Altis 1,50 ---
2 Suzanne Janssens AV Passaat 1,50 1,50
3 Elise Audier Spark 1,45 1,55
4 Veerle van Loon THOR 1,45 ---
Nele van den Broek GACH DNS ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Suzanne Janssens AV Passaat 10,86 +0.0 m/s11,00



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Samyre Wieles Altis 4,51 ---
2 Kim Groot Spark 4,44 ---
Arlyn Haveman AAC DNS ---