Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Amber Steijn AV Sparta 1,05 --- 379
2 Eliza van Velthoven AV Sparta 1,05 --- 379
3 Skyler Monster PAC 1,05 --- 379
4 Sophie de Haas SAV 1,00 --- 342
5 Larissa Rodenburg Voorne 1,00 --- 342
6 Lara van den Berg PAC 1,00 1,06 342
7 Milou Heurter AV Sparta 0,90 --- 269
7 Zoë Eyra PAC 0,90 1,00 269
9 Evy Eising ARV Ilion 0,85 --- 232
Julia Crins ARV Ilion DNS --- 0
Faith Tujeehut Rotterdam DNS --- 0

Uitslagen 40 meter Meisjes Pupil B

# Naam Res OBP
1 Julia Crins ARV Ilion 6,34 -0.7 m/s---
2 Amber Steijn AV Sparta 6,62 -0.7 m/s---
3 Faith Tujeehut Rotterdam 6,97 -0.7 m/s---
4 Skyler Monster PAC 7,03 -0.9 m/s---
5 Milou Heurter AV Sparta 7,11 +0.3 m/s7,15
6 Eliza van Velthoven AV Sparta 7,13 -0.7 m/s---
7 Lara van den Berg PAC 7,21 +0.3 m/s7,13
8 Sophie de Haas SAV 7,24 -0.7 m/s---
9 Zoë Eyra PAC 7,28 -0.1 m/s7,33
10 Larissa Rodenburg Voorne 7,38 -0.9 m/s---
11 Evy Eising ARV Ilion 7,96 -0.7 m/s---
12 Lise de Lange Fortius 8,05 -0.9 m/s---

Uitslagen 60 meter Meisjes Pupil B

# Naam Res OBP
1 Julia Crins ARV Ilion 9,01 +0.9 m/s---
2 Amber Steijn AV Sparta 9,45 +0.5 m/s---
3 Faith Tujeehut Rotterdam 10,02 +0.9 m/s---
4 Eliza van Velthoven AV Sparta 10,18 +0.5 m/s---
5 Skyler Monster PAC 10,20 +0.7 m/s---
6 Milou Heurter AV Sparta 10,24 -0.3 m/s---
7 Sophie de Haas SAV 10,40 +0.5 m/s---
8 Larissa Rodenburg Voorne 10,51 -0.3 m/s---
9 Lara van den Berg PAC 10,52 +0.5 m/s---
10 Zoë Eyra PAC 10,76 +0.5 m/s---
11 Evy Eising ARV Ilion 11,21 +0.5 m/s---

Uitslagen 80 meter Meisjes Pupil B

# Naam Res OBP
1 Julia Crins ARV Ilion 11,78 +0.5 m/s---
2 Amber Steijn AV Sparta 12,42 +0.8 m/s---
3 Faith Tujeehut Rotterdam 12,99 +0.5 m/s---
4 Eliza van Velthoven AV Sparta 13,28 +1.0 m/s---
4 Skyler Monster PAC 13,28 +1.0 m/s---
6 Sophie de Haas SAV 13,31 +1.0 m/s---
7 Milou Heurter AV Sparta 13,73 -1.4 m/s---
8 Zoë Eyra PAC 14,02 +0.8 m/s---
9 Larissa Rodenburg Voorne 14,18 +0.6 m/s---
10 Evy Eising ARV Ilion 15,62 +0.8 m/s---

Uitslagen 100 meter Meisjes Pupil B

# Naam Res OBP
1 Julia Crins ARV Ilion 14,81 +0.0 m/s---
2 Amber Steijn AV Sparta 15,55 -0.3 m/s---
3 Faith Tujeehut Rotterdam 16,46 +0.0 m/s---
4 Eliza van Velthoven AV Sparta 16,77 -0.3 m/s---
5 Milou Heurter AV Sparta 17,16 -1.8 m/s---
6 Sophie de Haas SAV 17,28 -1.4 m/s---
7 Larissa Rodenburg Voorne 17,44 +2.5 m/s---
8 Skyler Monster PAC 17,49 -0.3 m/s---
9 Lara van den Berg PAC 17,84 -0.3 m/s---
10 Zoë Eyra PAC 18,60 -0.3 m/s---
11 Evy Eising ARV Ilion 19,13 -0.3 m/s---