Uitslagen 3e Stedenwedstrijd CD junioren regio 18/19

Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 1500m100mHSpeerHoogPunten totaalTeam punten
1 Milan Mesie JJC groep 3 5:50,12 15,64 24,36 1,55 2159 1496
2 Tigo Mesie JJC groep 3 5:55,32 15,83 23,69 1,60 2152 1352
3 Matthijs Klaasboer JJC groep 4 5:01,04 19,58 23,78 1,45 1986 1986
4 Roan Van Asselt JJC groep 1 5:21,08 21,06 27,83 1,50 1929 1621
5 Sem Rosenkamp JJC groep 1 5:34,24 18,49 17,50 1,50 1835 452
6 Bram Joosten JJC groep 1 5:24,83 19,39 17,75 1,50 1821 918
7 Martijn de Jong JJC groep 1 5:32,16 20,60 21,98 1,40 1726 0
8 Sam Overeem JJC groep 2 4:50,85 18,62 NM 1,45 1700 1700
9 Thijs van ...wershaven JJC groep 2 5:19,52 17,09 32,72 DNS 1628 1628
10 Niels Groenhuizen JJC groep 2 5:40,66 20,00 16,69 1,25 1508 0
11 Boris Vegter JJC groep 2 5:59,01 20,80 18,72 1,30 1479 0
12 Jordy Hui...n 't Veld JJC groep 4 6:55,18 19,59 22,14 1,30 1447 385
13 Perry Breuls JJC groep 3 5:55,04 21,08 12,74 1,30 1349 0
14 Daan Caenen JJC groep 2 DNS 19,75 24,24 1,30 1239 0
15 Gijs Koeken JJC groep 3 6:43,03 24,20 15,26 1,30 1130 0
16 Glenn de Boer JJC groep 4 DNS 22,30 18,93 1,30 1015 0
17 Sem Dekker JJC groep 3 5:45,24 29,69 11,80 1,10 914 444
18 Martijn van der Lecq JJC groep 4 4:41,54 DNS DNS DNS 723 723
19 Joris Giezeman JJC groep 4 DNS 29,92 18,43 1,00 536 0
20 Jasper Sligman JJC groep 3 DNS DNS DNS DNS 0 0
20 Ingmar van Noort JJC groep 4 DNS DNS DNS DNS 0 0
20 Jente Baars JJC groep 1 DNS DNS DNS DNS 0 0
20 Thijn van Elburg JJC groep 3 DNS DNS DNS DNS 0 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JJC groep 1 (4x100m) - JJC 0 --- 0
1 JJC groep 2 (4x100m) - JJC 0 --- 0
1 JJC groep 3 (4x100m) - JJC 0 --- 0
1 JJC groep 4 (4x100m) - JJC 2 --- 0



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 1000m80mHSpeerHoogPunten totaalTeam punten
1 Sep de Jong JJD groep 4 3:09,97 14,09 21,58 1,35 1952 1598
2 Kees Hulman JJD groep 1 3:32,48 14,86 27,56 1,45 1916 1459
3 Tijn Berendsen JJD groep 2 3:35,58 15,74 33,43 1,40 1878 1878
4 Mike Wennekes JJD groep 2 3:25,93 15,87 30,13 1,30 1801 842
5 Ian Pennock JJD groep 1 3:48,48 15,01 24,77 1,40 1725 401
6 Marijn Atmodimedjo JJD groep 1 3:52,90 15,29 25,59 1,35 1652 0
7 Kjell Hulleman JJD groep 1 3:46,84 17,39 28,46 1,40 1630 471
8 Mika Naber JJD groep 4 3:50,27 15,45 22,59 1,30 1565 739
9 Meeuwes Klaassen JJD groep 2 3:35,64 17,03 25,00 1,25 1543 0
10 Julius Prop JJD groep 4 3:20,15 15,95 16,90 1,20 1526 545
11 Kai Muijsers JJD groep 4 3:31,86 16,51 18,95 1,30 1525 0
12 Stijn Westerbeek JJD groep 3 3:39,87 17,27 25,39 1,25 1510 841
13 Ruben Schussler JJD groep 3 3:27,82 16,96 19,79 1,25 1501 755
14 Jelle Sweers JJD groep 2 3:49,77 16,55 15,05 1,40 1419 0
15 Niels van Rheenen JJD groep 3 3:50,88 17,25 17,29 1,40 1416 785
16 Jules Schaapman JJD groep 4 3:36,32 16,95 16,29 1,25 1380 0
17 Caleb Letourneau JJD groep 4 3:57,35 17,40 17,92 1,30 1308 0
18 Brecht van der Steen JJD groep 2 3:52,00 17,13 14,72 1,30 1285 0
19 Bart Gestel JJD groep 4 3:31,29 18,23 18,52 1,10 1271 0
20 Friso Castelein JJD groep 1 3:35,11 18,49 17,33 1,15 1245 448
21 Yorick Snelder JJD groep 2 4:25,07 18,22 22,64 1,30 1229 0
22 Daniel Nijssen JJD groep 1 3:43,14 17,35 15,21 1,10 1183 0
23 Jur Schepers JJD groep 3 3:57,60 18,10 17,07 1,20 1176 0
24 Joachim Kooij JJD groep 4 3:32,64 15,75 DNS 1,15 1159 0
25 Sem Verweijen JJD groep 3 4:09,95 17,55 18,43 1,15 1140 0
26 Wim van As JJD groep 3 3:54,42 18,22 13,69 1,15 1074 0
27 Daen Bonthuis JJD groep 4 DNF 16,06 20,34 1,20 1041 0
28 Mark van Voorst JJD groep 3 4:15,57 17,86 16,89 1,10 1031 0
29 Simcha van Petersen JJD groep 3 3:52,88 18,13 11,02 1,15 1023 0
30 Sem Klutman JJD groep 2 3:56,23 18,03 11,30 1,15 1019 0
31 Rafael van Goor JJD groep 1 3:40,20 17,93 NM 1,20 1012 0
32 Floris Verbruggen JJD groep 4 4:41,45 18,18 17,79 1,20 1006 0
33 Kees Kok JJD groep 4 4:36,53 17,11 12,94 1,20 979 0
34 Teun Harbers JJD groep 4 4:01,94 18,87 12,44 1,15 975 0
35 Guus van Vuuren JJD groep 3 3:58,65 19,16 12,01 1,15 965 0
36 Quirijn Jager JJD groep 3 4:02,39 19,35 11,97 1,05 864 0
37 Koen Regelink JJD groep 1 DNS DNS 20,61 1,30 798 0
38 Thijme Dunnebier JJD groep 2 4:28,68 27,82 13,12 1,05 650 0
39 Wout van der Weide JJD groep 1 DNS DNS DNS 1,20 389 0
40 Marten Golding JJD groep 3 DNS DNS 19,16 DNS 308 0
41 Thijn van der Zee JJD groep 2 DNS DNS DNS DNS 0 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JJD groep 1 (4x80m) - JJD 0 --- 0
1 JJD groep 2 (4x80m) - JJD 0 --- 0
1 JJD groep 3 (4x80m) - JJD 0 --- 0
1 JJD groep 4 (4x80m) - JJD 0 --- 0



Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

# Naam 80mKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Luciano B...gemeester JJD groep 2 10,52 6,94 4,64 1611
2 Jesaja Mannee JJD groep 2 11,84 6,01 3,37 1089
3 Wesley Stegeman JJD groep 2 13,56 5,69 3,09 799
4 Tobias Silverentand JJD groep 2 12,63 4,74 2,62 750
5 Sem Nijland JJD groep 2 16,40 3,95 1,60 188
6 Stijn van Ewijk JJD groep 2 16,71 3,72 1,48 148



Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Luciano B...gemeester JJD groep 2 1:03,03 --- 0
2 Jesaja Mannee JJD groep 2 1:09,86 --- 0
3 Tobias Silverentand JJD groep 2 1:14,59 --- 0
4 Wesley Stegeman JJD groep 2 1:22,31 --- 0
5 Sem Nijland JJD groep 2 1:41,08 --- 0
6 Stijn van Ewijk JJD groep 2 1:59,00 --- 0



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 1000m80mHDiscusKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Bente van der Stoel MJC groep 1 3:33,57 13,21 22,86 8,89 5,04 2478 2120
2 Elle van Kasteren MJC groep 1 3:42,50 14,94 24,72 8,29 4,22 2102 797
3 Dorine van Leeuwen MJC groep 3 3:39,94 17,25 23,10 9,41 4,29 1997 1259
4 Lisa van Baalen MJC groep 4 3:38,92 14,24 15,62 7,26 4,32 1974 892
5 Sara Bloem MJC groep 2 3:47,59 14,87 16,68 8,33 4,35 1959 0
6 Juliet Diederen MJC groep 2 3:38,03 14,22 13,89 6,73 4,40 1930 1397
7 Laura Gerritsen MJC groep 1 3:40,19 15,77 20,41 7,38 4,06 1894 0
8 Evy Smit MJC groep 4 4:00,56 13,98 16,54 6,68 4,35 1876 978
9 Dewi Nijrolder MJC groep 2 4:14,48 13,93 17,29 7,42 4,28 1861 494
10 Julia van Riswijk MJC groep 4 4:31,08 14,76 18,26 9,42 4,20 1830 768
11 Estelle Bruins MJC groep 1 3:34,79 16,51 15,68 8,45 3,75 1775 450
12 Emma Beekman MJC groep 3 4:07,94 16,19 19,11 10,24 3,68 1769 847
13 Vera Rietberg MJC groep 4 3:54,12 15,15 15,55 6,44 4,05 1714 344
14 Else Janssen MJC groep 1 4:02,91 16,69 15,27 7,82 4,26 1674 0
15 Lotte Winterman MJC groep 4 4:16,23 15,50 13,95 7,89 4,01 1624 0
16 Iris Koevoets MJC groep 1 3:37,09 17,11 15,38 6,33 3,69 1587 0
17 Cindy Hofstede MJC groep 2 3:45,74 DNF 18,24 8,20 4,30 1571 273
18 Roos van Eck MJC groep 2 3:53,50 16,47 13,88 6,72 3,79 1548 0
19 Maud van Diek MJC groep 4 4:05,30 17,08 17,02 7,26 3,77 1546 0
20 Maeve van Mansom MJC groep 3 3:47,71 19,21 17,72 7,00 3,92 1545 0
21 Noek Krus MJC groep 2 3:51,69 16,38 14,59 5,98 3,83 1543 0
22 Cristie Kaizer MJC groep 4 4:05,16 17,16 16,48 7,55 3,65 1524 0
23 Rixt ter Woord MJC groep 2 DNS 16,20 16,02 8,66 4,25 1465 456
24 Nikki Bakker MJC groep 1 4:35,82 18,40 20,64 7,06 3,76 1402 0
25 Moira Henninger MJC groep 3 3:35,80 18,56 12,66 6,15 3,37 1375 444
26 Merle van Noorden MJC groep 4 4:23,26 17,54 15,16 7,21 3,45 1336 0
27 Julia Telgen MJC groep 3 3:48,03 19,62 14,44 6,74 3,35 1327 0
28 Femke Hoveling MJC groep 4 4:11,03 18,19 14,35 5,63 3,82 1312 0
29 Isa Wijdenes MJC groep 1 DNS 16,91 15,64 8,57 3,78 1311 0
30 Anouk Van...arrenburg MJC groep 3 4:12,03 17,34 15,36 5,87 3,32 1294 0
31 Nynke van Dam MJC groep 3 4:16,81 18,88 14,71 6,50 3,68 1284 0
32 Maren de Koning MJC groep 2 3:38,29 18,08 8,42 5,42 3,38 1234 430
33 Nima Huysmans MJC groep 2 3:54,63 16,50 9,92 4,94 3,17 1208 0
34 Noeska van Zaanen MJC groep 3 4:15,36 16,87 11,56 4,92 3,30 1155 268
35 Cozja Hoffman MJC groep 3 DNS 17,60 14,70 7,24 3,44 1108 0
36 Michelle Michielsen MJC groep 4 4:21,52 19,34 10,48 4,88 3,39 981 0
37 Levi Labee MJC groep 3 4:49,73 17,77 9,29 5,42 3,46 979 0
38 Norya Figueiredo MJC groep 4 4:26,37 18,84 10,58 5,61 2,81 922 0
39 Anne Hovinga MJC groep 3 4:19,79 21,04 8,01 4,62 3,35 818 0
40 Mette Klein Baltink MJC groep 4 DNS 16,46 15,25 DNS 3,36 797 0
41 Jinte Kusters MJC groep 3 4:50,14 23,89 14,07 6,02 2,51 729 0
42 Carmen Brouwer MJC groep 3 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
42 Lara Putto MJC groep 2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
42 Sylvana van Thoor MJC groep 4 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
42 Teddie Nieuwenburg MJC groep 3 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 1000m60mHDiscusKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Jisze Diemer MJD groep 1 3:15,83 11,46 16,44 8,55 4,14 2138 1451
2 Isa van Puffelen MJD groep 3 3:30,38 11,58 18,59 9,09 4,19 2108 2108
3 Anna van Lohuizen MJD groep 1 4:00,60 12,25 20,98 10,26 4,10 1961 676
4 Fabienne Lazarenko MJD groep 2 3:58,96 11,54 16,05 8,24 3,72 1767 1538
5 Inge Bakker MJD groep 1 3:57,44 12,79 15,91 7,20 4,03 1657 0
6 Mare Versluis MJD groep 4 3:35,05 11,33 9,50 5,79 3,85 1649 1281
7 Maren van de Goor MJD groep 1 3:55,88 13,31 16,72 9,19 3,36 1611 335
8 Lione van der Horst MJD groep 3 3:53,28 12,29 9,45 6,91 3,78 1503 347
9 Evelyn Navarro MJD groep 1 DNS 12,59 15,94 10,79 3,88 1501 560
10 Lente Bolt MJD groep 2 3:42,38 13,07 12,01 6,72 3,46 1483 406
11 Aukje Hurenkamp MJD groep 1 3:56,39 12,50 13,67 6,56 3,42 1480 0
12 Nikki Verschueren MJD groep 2 4:10,62 12,39 11,78 7,01 3,70 1461 338
13 Floortje Overeem MJD groep 3 4:10,28 14,12 15,27 7,10 3,74 1416 0
14 Jules Bruins MJD groep 3 4:10,76 13,19 12,58 7,11 3,33 1343 0
15 Sofie van den Hoek MJD groep 3 4:03,92 13,68 10,73 5,66 3,79 1295 0
16 Lieske Drost MJD groep 3 3:31,73 14,59 10,05 5,22 3,46 1292 469
17 Marlou Mulder MJD groep 4 4:03,18 14,79 12,48 6,36 3,25 1200 300
18 Marieke Kampes MJD groep 4 4:03,71 14,46 11,57 6,25 3,25 1190 0
19 Meike Zoethout MJD groep 3 3:54,98 DNS 13,46 6,39 3,60 1180 0
20 Yasmine van Rossum MJD groep 2 DNS 13,54 15,89 6,52 3,41 1106 0
21 Noa Schouten MJD groep 3 4:25,21 13,13 10,92 4,59 3,33 1088 0
22 Lize Wensink MJD groep 2 4:57,08 14,02 16,15 6,38 2,97 1071 0
23 Lieve de Heer MJD groep 4 4:53,20 13,91 9,56 6,86 3,43 1058 572
24 Rhode Grievink MJD groep 2 DNS 14,19 17,09 6,49 3,12 1023 251
25 Noortje Braad MJD groep 4 4:05,71 14,79 9,37 5,17 3,07 999 0
26 Lara van Brummelen MJD groep 3 DNF 14,91 11,94 7,80 3,33 977 0
27 Tara Wiskamp MJD groep 4 4:08,67 DNS 14,20 5,44 2,97 947 190
28 Nienke de Jong MJD groep 3 4:02,41 16,60 11,41 5,14 2,89 924 0
29 Esmee van ...gtenstein MJD groep 4 4:21,35 14,49 8,70 5,40 2,62 858 0
30 Arine Voskamp MJD groep 3 4:33,69 17,94 11,82 5,91 3,08 841 0
31 Nadia de Jong MJD groep 4 4:08,29 DNS 10,73 5,91 2,17 735 0
32 Sakia de Jong MJD groep 4 4:15,35 DNS 9,47 5,35 2,66 734 0
33 Caitlin Pantus MJD groep 3 4:35,29 20,90 9,06 4,92 3,02 688 0
34 Maud Menkveld MJD groep 4 4:33,12 DNS 10,65 4,87 2,48 626 0
35 Anne Wolbrink MJD groep 4 DNS 22,74 13,11 5,54 DNS 442 0
36 Mare Kusters MJD groep 4 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
36 Willemijn Tijs MJD groep 3 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
36 Emma van Riswijk MJD groep 4 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
36 Milou Elzinga MJD groep 4 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
36 Nynke Stefess MJD groep 2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
36 Sarah Smals MJD groep 1 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

# Naam 80mKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Danique Sprokholt MJD groep 1 12,68 5,09 3,33 910
2 Linda Luitjes MJD groep 1 13,91 6,20 3,06 787
3 Eldriana Jamanica MJD groep 1 14,41 6,04 3,00 716
4 Loreen Nienhuis MJD groep 1 14,14 4,87 2,43 552
5 Romy Vergers MJD groep 1 14,88 5,46 2,31 498
6 Krissy van de Weerd MJD groep 1 17,90 4,00 2,05 197
7 Arwen Hovenier MJD groep 1 22,66 3,40 1,07 122



Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Danique Sprokholt MJD groep 1 1:23,00 --- 0
2 Linda Luitjes MJD groep 1 1:26,73 --- 0
3 Eldriana Jamanica MJD groep 1 1:35,44 --- 0
4 Romy Vergers MJD groep 1 1:38,54 --- 0
5 Loreen Nienhuis MJD groep 1 1:47,67 --- 0
6 Krissy van de Weerd MJD groep 1 2:09,54 --- 0
7 Arwen Hovenier MJD groep 1 2:33,80 --- 0