• Meerkamp
  • Teams
  • 1000m
  • 80mH
  • Discus
  • Kogel
  • Ver
  • # Team Leden Punten
    1 MJC groep 1 - MJC 8 3367
    2 MJC groep 2 - MJC 10 3050
    3 MJC groep 4 - MJC 13 2982
    4 MJC groep 3 - MJC 14 2818

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior C

    # Naam 1000m80mHDiscusKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Bente van der Stoel MJC groep 1 3:33,57 13,21 22,86 8,89 5,04 2478 2120
    2 Elle van Kasteren MJC groep 1 3:42,50 14,94 24,72 8,29 4,22 2102 797
    3 Dorine van Leeuwen MJC groep 3 3:39,94 17,25 23,10 9,41 4,29 1997 1259
    4 Lisa van Baalen MJC groep 4 3:38,92 14,24 15,62 7,26 4,32 1974 892
    5 Sara Bloem MJC groep 2 3:47,59 14,87 16,68 8,33 4,35 1959 0
    6 Juliet Diederen MJC groep 2 3:38,03 14,22 13,89 6,73 4,40 1930 1397
    7 Laura Gerritsen MJC groep 1 3:40,19 15,77 20,41 7,38 4,06 1894 0
    8 Evy Smit MJC groep 4 4:00,56 13,98 16,54 6,68 4,35 1876 978
    9 Dewi Nijrolder MJC groep 2 4:14,48 13,93 17,29 7,42 4,28 1861 494
    10 Julia van Riswijk MJC groep 4 4:31,08 14,76 18,26 9,42 4,20 1830 768
    11 Estelle Bruins MJC groep 1 3:34,79 16,51 15,68 8,45 3,75 1775 450
    12 Emma Beekman MJC groep 3 4:07,94 16,19 19,11 10,24 3,68 1769 847
    13 Vera Rietberg MJC groep 4 3:54,12 15,15 15,55 6,44 4,05 1714 344
    14 Else Janssen MJC groep 1 4:02,91 16,69 15,27 7,82 4,26 1674 0
    15 Lotte Winterman MJC groep 4 4:16,23 15,50 13,95 7,89 4,01 1624 0
    16 Iris Koevoets MJC groep 1 3:37,09 17,11 15,38 6,33 3,69 1587 0
    17 Cindy Hofstede MJC groep 2 3:45,74 DNF 18,24 8,20 4,30 1571 273
    18 Roos van Eck MJC groep 2 3:53,50 16,47 13,88 6,72 3,79 1548 0
    19 Maud van Diek MJC groep 4 4:05,30 17,08 17,02 7,26 3,77 1546 0
    20 Maeve van Mansom MJC groep 3 3:47,71 19,21 17,72 7,00 3,92 1545 0
    21 Noek Krus MJC groep 2 3:51,69 16,38 14,59 5,98 3,83 1543 0
    22 Cristie Kaizer MJC groep 4 4:05,16 17,16 16,48 7,55 3,65 1524 0
    23 Rixt ter Woord MJC groep 2 DNS 16,20 16,02 8,66 4,25 1465 456
    24 Nikki Bakker MJC groep 1 4:35,82 18,40 20,64 7,06 3,76 1402 0
    25 Moira Henninger MJC groep 3 3:35,80 18,56 12,66 6,15 3,37 1375 444
    26 Merle van Noorden MJC groep 4 4:23,26 17,54 15,16 7,21 3,45 1336 0
    27 Julia Telgen MJC groep 3 3:48,03 19,62 14,44 6,74 3,35 1327 0
    28 Femke Hoveling MJC groep 4 4:11,03 18,19 14,35 5,63 3,82 1312 0
    29 Isa Wijdenes MJC groep 1 DNS 16,91 15,64 8,57 3,78 1311 0
    30 Anouk Van...arrenburg MJC groep 3 4:12,03 17,34 15,36 5,87 3,32 1294 0
    31 Nynke van Dam MJC groep 3 4:16,81 18,88 14,71 6,50 3,68 1284 0
    32 Maren de Koning MJC groep 2 3:38,29 18,08 8,42 5,42 3,38 1234 430
    33 Nima Huysmans MJC groep 2 3:54,63 16,50 9,92 4,94 3,17 1208 0
    34 Noeska van Zaanen MJC groep 3 4:15,36 16,87 11,56 4,92 3,30 1155 268
    35 Cozja Hoffman MJC groep 3 DNS 17,60 14,70 7,24 3,44 1108 0
    36 Michelle Michielsen MJC groep 4 4:21,52 19,34 10,48 4,88 3,39 981 0
    37 Levi Labee MJC groep 3 4:49,73 17,77 9,29 5,42 3,46 979 0
    38 Norya Figueiredo MJC groep 4 4:26,37 18,84 10,58 5,61 2,81 922 0
    39 Anne Hovinga MJC groep 3 4:19,79 21,04 8,01 4,62 3,35 818 0
    40 Mette Klein Baltink MJC groep 4 DNS 16,46 15,25 DNS 3,36 797 0
    41 Jinte Kusters MJC groep 3 4:50,14 23,89 14,07 6,02 2,51 729 0
    42 Carmen Brouwer MJC groep 3 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    42 Lara Putto MJC groep 2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    42 Sylvana van Thoor MJC groep 4 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    42 Teddie Nieuwenburg MJC groep 3 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Bente van der Stoel MJC groep 1 3:33,57 --- 458 458
    2 Estelle Bruins MJC groep 1 3:34,79 --- 450 450
    3 Moira Henninger MJC groep 3 3:35,80 --- 444 444
    4 Iris Koevoets MJC groep 1 3:37,09 --- 437 0
    5 Juliet Diederen MJC groep 2 3:38,03 --- 431 431
    6 Maren de Koning MJC groep 2 3:38,29 --- 430 430
    7 Lisa van Baalen MJC groep 4 3:38,92 --- 426 426
    8 Dorine van Leeuwen MJC groep 3 3:39,94 --- 420 420
    9 Laura Gerritsen MJC groep 1 3:40,19 --- 419 0
    10 Elle van Kasteren MJC groep 1 3:42,50 --- 406 0
    11 Cindy Hofstede MJC groep 2 3:45,74 --- 388 0
    12 Sara Bloem MJC groep 2 3:47,59 --- 378 0
    13 Maeve van Mansom MJC groep 3 3:47,71 --- 377 0
    14 Julia Telgen MJC groep 3 3:48,03 --- 375 0
    15 Noek Krus MJC groep 2 3:51,69 --- 356 0
    16 Roos van Eck MJC groep 2 3:53,50 --- 347 0
    17 Vera Rietberg MJC groep 4 3:54,12 --- 344 344
    18 Nima Huysmans MJC groep 2 3:54,63 --- 341 0
    19 Evy Smit MJC groep 4 4:00,56 --- 312 0
    20 Else Janssen MJC groep 1 4:02,91 --- 301 0
    21 Cristie Kaizer MJC groep 4 4:05,16 --- 291 0
    22 Maud van Diek MJC groep 4 4:05,30 --- 290 0
    23 Emma Beekman MJC groep 3 4:07,94 --- 278 0
    24 Femke Hoveling MJC groep 4 4:11,03 --- 264 0
    25 Anouk Van...arrenburg MJC groep 3 4:12,03 --- 260 0
    26 Dewi Nijrolder MJC groep 2 4:14,48 --- 249 0
    27 Noeska van Zaanen MJC groep 3 4:15,36 --- 245 0
    28 Lotte Winterman MJC groep 4 4:16,23 --- 242 0
    29 Nynke van Dam MJC groep 3 4:16,81 --- 239 0
    30 Anne Hovinga MJC groep 3 4:19,79 --- 227 0
    31 Michelle Michielsen MJC groep 4 4:21,52 --- 220 0
    32 Merle van Noorden MJC groep 4 4:23,26 --- 213 0
    33 Norya Figueiredo MJC groep 4 4:26,37 --- 201 0
    34 Julia van Riswijk MJC groep 4 4:31,08 --- 183 0
    35 Nikki Bakker MJC groep 1 4:35,82 --- 165 0
    36 Levi Labee MJC groep 3 4:49,73 --- 117 0
    37 Jinte Kusters MJC groep 3 4:50,14 --- 115 0
    Lara Putto MJC groep 2 DNS --- 0 0
    Cozja Hoffman MJC groep 3 DNS --- 0 0
    Carmen Brouwer MJC groep 3 DNS --- 0 0
    Mette Klein Baltink MJC groep 4 DNS --- 0 0
    Sylvana van Thoor MJC groep 4 DNS --- 0 0
    Rixt ter Woord MJC groep 2 DNS --- 0 0
    Isa Wijdenes MJC groep 1 DNS --- 0 0
    Teddie Nieuwenburg MJC groep 3 DNS --- 0 0

    Uitslagen Meerkamp 80 meter horden Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
    1 Bente van der Stoel MJC groep 1 13,21 -0.6 m/s--- 565 565
    2 Dewi Nijrolder MJC groep 2 13,93 -0.6 m/s--- 494 494
    3 Evy Smit MJC groep 4 13,98 -0.6 m/s--- 490 490
    4 Juliet Diederen MJC groep 2 14,22 -1.0 m/s--- 468 468
    5 Lisa van Baalen MJC groep 4 14,24 +0.0 m/s--- 466 466
    6 Julia van Riswijk MJC groep 4 14,76 -0.6 m/s--- 421 0
    7 Sara Bloem MJC groep 2 14,87 -0.6 m/s--- 412 0
    8 Elle van Kasteren MJC groep 1 14,94 -1.1 m/s--- 407 407
    9 Vera Rietberg MJC groep 4 15,15 -0.6 m/s--- 390 0
    10 Lotte Winterman MJC groep 4 15,50 -0.6 m/s--- 363 0
    11 Laura Gerritsen MJC groep 1 15,77 -1.0 m/s--- 343 0
    12 Emma Beekman MJC groep 3 16,19 -1.1 m/s--- 313 313
    13 Rixt ter Woord MJC groep 2 16,20 -0.6 m/s--- 312 0
    14 Noek Krus MJC groep 2 16,38 -1.1 m/s--- 300 0
    15 Mette Klein Baltink MJC groep 4 16,46 +0.0 m/s--- 295 0
    16 Roos van Eck MJC groep 2 16,47 -0.8 m/s--- 294 0
    17 Nima Huysmans MJC groep 2 16,50 -0.6 m/s--- 292 0
    18 Estelle Bruins MJC groep 1 16,51 -0.8 m/s--- 291 0
    19 Else Janssen MJC groep 1 16,69 -0.6 m/s--- 279 0
    20 Noeska van Zaanen MJC groep 3 16,87 -1.0 m/s--- 268 268
    21 Isa Wijdenes MJC groep 1 16,91 -1.1 m/s--- 265 0
    22 Maud van Diek MJC groep 4 17,08 +0.0 m/s--- 255 0
    23 Iris Koevoets MJC groep 1 17,11 -1.0 m/s--- 253 0
    24 Cristie Kaizer MJC groep 4 17,16 +0.0 m/s--- 250 0
    25 Dorine van Leeuwen MJC groep 3 17,25 -1.0 m/s--- 244 0
    26 Anouk Van...arrenburg MJC groep 3 17,34 -0.6 m/s--- 239 0
    27 Merle van Noorden MJC groep 4 17,54 +0.0 m/s--- 227 0
    28 Cozja Hoffman MJC groep 3 17,60 -0.6 m/s--- 223 0
    29 Levi Labee MJC groep 3 17,77 -0.8 m/s--- 214 0
    30 Maren de Koning MJC groep 2 18,08 -0.8 m/s--- 196 0
    31 Femke Hoveling MJC groep 4 18,19 +0.0 m/s--- 190 0
    32 Nikki Bakker MJC groep 1 18,40 -1.1 m/s--- 179 0
    33 Moira Henninger MJC groep 3 18,56 -1.0 m/s--- 170 0
    34 Norya Figueiredo MJC groep 4 18,84 -0.6 m/s--- 156 0
    35 Nynke van Dam MJC groep 3 18,88 -0.8 m/s--- 154 0
    36 Maeve van Mansom MJC groep 3 19,21 -1.0 m/s--- 137 0
    37 Michelle Michielsen MJC groep 4 19,34 -0.6 m/s--- 131 0
    38 Julia Telgen MJC groep 3 19,62 -0.8 m/s--- 118 0
    39 Anne Hovinga MJC groep 3 21,04 -1.1 m/s--- 55 0
    40 Jinte Kusters MJC groep 3 23,89 -1.0 m/s--- 0 0
    Lara Putto MJC groep 2 DNS --- 0 0
    Carmen Brouwer MJC groep 3 DNS --- 0 0
    Sylvana van Thoor MJC groep 4 DNS --- 0 0
    Teddie Nieuwenburg MJC groep 3 DNS --- 0 0
    Cindy Hofstede MJC groep 2 DNF --- 0 0

    Uitslagen Meerkamp Discuswerpen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Elle van Kasteren MJC groep 1 24,72 --- 390 390
    2 Dorine van Leeuwen MJC groep 3 23,10 --- 363 363
    3 Bente van der Stoel MJC groep 1 22,86 --- 358 0
    4 Nikki Bakker MJC groep 1 20,64 --- 319 0
    5 Laura Gerritsen MJC groep 1 20,41 --- 315 0
    6 Emma Beekman MJC groep 3 19,11 --- 290 0
    7 Julia van Riswijk MJC groep 4 18,26 --- 274 274
    8 Cindy Hofstede MJC groep 2 18,24 --- 273 273
    9 Maeve van Mansom MJC groep 3 17,72 --- 263 0
    10 Dewi Nijrolder MJC groep 2 17,29 --- 255 0
    11 Maud van Diek MJC groep 4 17,02 --- 249 0
    12 Sara Bloem MJC groep 2 16,68 --- 242 0
    13 Evy Smit MJC groep 4 16,54 --- 239 0
    14 Cristie Kaizer MJC groep 4 16,48 --- 238 0
    15 Rixt ter Woord MJC groep 2 16,02 --- 229 0
    16 Estelle Bruins MJC groep 1 15,68 --- 221 0
    17 Isa Wijdenes MJC groep 1 15,64 --- 221 0
    18 Lisa van Baalen MJC groep 4 15,62 --- 220 0
    19 Vera Rietberg MJC groep 4 15,55 --- 219 0
    20 Iris Koevoets MJC groep 1 15,38 --- 215 0
    21 Anouk Van...arrenburg MJC groep 3 15,36 --- 215 0
    22 Else Janssen MJC groep 1 15,27 --- 213 0
    23 Mette Klein Baltink MJC groep 4 15,25 --- 212 0
    24 Merle van Noorden MJC groep 4 15,16 --- 210 0
    25 Nynke van Dam MJC groep 3 14,71 --- 201 0
    26 Cozja Hoffman MJC groep 3 14,70 --- 200 0
    27 Noek Krus MJC groep 2 14,59 --- 198 0
    28 Julia Telgen MJC groep 3 14,44 --- 195 0
    29 Femke Hoveling MJC groep 4 14,35 --- 193 0
    30 Jinte Kusters MJC groep 3 14,07 --- 187 0
    31 Lotte Winterman MJC groep 4 13,95 --- 184 0
    32 Juliet Diederen MJC groep 2 13,89 --- 183 0
    33 Roos van Eck MJC groep 2 13,88 --- 182 0
    34 Moira Henninger MJC groep 3 12,66 --- 154 0
    35 Noeska van Zaanen MJC groep 3 11,56 --- 128 0
    36 Norya Figueiredo MJC groep 4 10,58 --- 104 0
    37 Michelle Michielsen MJC groep 4 10,48 --- 101 0
    38 Nima Huysmans MJC groep 2 9,92 --- 86 0
    39 Levi Labee MJC groep 3 9,29 --- 69 0
    40 Maren de Koning MJC groep 2 8,42 --- 45 0
    41 Anne Hovinga MJC groep 3 8,01 --- 33 0
    Lara Putto MJC groep 2 DNS --- 0 0
    Carmen Brouwer MJC groep 3 DNS --- 0 0
    Sylvana van Thoor MJC groep 4 DNS --- 0 0
    Teddie Nieuwenburg MJC groep 3 DNS --- 0 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Emma Beekman MJC groep 3 10,24 --- 534 534
    2 Julia van Riswijk MJC groep 4 9,42 --- 494 494
    3 Dorine van Leeuwen MJC groep 3 9,41 --- 494 0
    4 Bente van der Stoel MJC groep 1 8,89 --- 468 468
    5 Rixt ter Woord MJC groep 2 8,66 --- 456 456
    6 Isa Wijdenes MJC groep 1 8,57 --- 451 0
    7 Estelle Bruins MJC groep 1 8,45 --- 445 0
    8 Sara Bloem MJC groep 2 8,33 --- 439 0
    9 Elle van Kasteren MJC groep 1 8,29 --- 437 0
    10 Cindy Hofstede MJC groep 2 8,20 --- 432 0
    11 Lotte Winterman MJC groep 4 7,89 --- 415 0
    12 Else Janssen MJC groep 1 7,82 --- 411 0
    13 Cristie Kaizer MJC groep 4 7,55 --- 397 0
    14 Dewi Nijrolder MJC groep 2 7,42 --- 389 0
    15 Laura Gerritsen MJC groep 1 7,38 --- 387 0
    16 Lisa van Baalen MJC groep 4 7,26 --- 380 0
    16 Maud van Diek MJC groep 4 7,26 --- 380 0
    18 Cozja Hoffman MJC groep 3 7,24 --- 379 0
    19 Merle van Noorden MJC groep 4 7,21 --- 378 0
    20 Nikki Bakker MJC groep 1 7,06 --- 369 0
    21 Maeve van Mansom MJC groep 3 7,00 --- 366 0
    22 Julia Telgen MJC groep 3 6,74 --- 351 0
    23 Juliet Diederen MJC groep 2 6,73 --- 350 0
    24 Roos van Eck MJC groep 2 6,72 --- 349 0
    25 Evy Smit MJC groep 4 6,68 --- 347 0
    26 Nynke van Dam MJC groep 3 6,50 --- 336 0
    27 Vera Rietberg MJC groep 4 6,44 --- 333 0
    28 Iris Koevoets MJC groep 1 6,33 --- 326 0
    29 Moira Henninger MJC groep 3 6,15 --- 315 0
    30 Jinte Kusters MJC groep 3 6,02 --- 307 0
    31 Noek Krus MJC groep 2 5,98 --- 305 0
    32 Anouk Van...arrenburg MJC groep 3 5,87 --- 298 0
    33 Femke Hoveling MJC groep 4 5,63 --- 283 0
    34 Norya Figueiredo MJC groep 4 5,61 --- 281 0
    35 Maren de Koning MJC groep 2 5,42 --- 269 0
    35 Levi Labee MJC groep 3 5,42 --- 269 0
    37 Nima Huysmans MJC groep 2 4,94 --- 237 0
    38 Noeska van Zaanen MJC groep 3 4,92 --- 236 0
    39 Michelle Michielsen MJC groep 4 4,88 --- 233 0
    40 Anne Hovinga MJC groep 3 4,62 --- 215 0
    Lara Putto MJC groep 2 DNS --- 0 0
    Carmen Brouwer MJC groep 3 DNS --- 0 0
    Mette Klein Baltink MJC groep 4 DNS --- 0 0
    Sylvana van Thoor MJC groep 4 DNS --- 0 0
    Teddie Nieuwenburg MJC groep 3 DNS --- 0 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
    1 Bente van der Stoel MJC groep 1 5,04 --- 629 629
    2 Juliet Diederen MJC groep 2 4,40 --- 498 498
    3 Evy Smit MJC groep 4 4,35 --- 488 488
    4 Sara Bloem MJC groep 2 4,35 --- 488 0
    5 Lisa van Baalen MJC groep 4 4,32 --- 482 0
    6 Cindy Hofstede MJC groep 2 4,30 --- 478 0
    7 Dorine van Leeuwen MJC groep 3 4,29 --- 476 476
    8 Dewi Nijrolder MJC groep 2 4,28 --- 474 0
    9 Else Janssen MJC groep 1 4,26 --- 470 0
    10 Rixt ter Woord MJC groep 2 4,25 --- 468 0
    11 Elle van Kasteren MJC groep 1 4,22 --- 462 0
    12 Julia van Riswijk MJC groep 4 4,20 --- 458 0
    13 Laura Gerritsen MJC groep 1 4,06 --- 430 0
    14 Vera Rietberg MJC groep 4 4,05 --- 428 0
    15 Lotte Winterman MJC groep 4 4,01 --- 420 0
    16 Maeve van Mansom MJC groep 3 3,92 --- 402 0
    17 Noek Krus MJC groep 2 3,83 --- 384 0
    18 Femke Hoveling MJC groep 4 3,82 --- 382 0
    19 Roos van Eck MJC groep 2 3,79 --- 376 0
    20 Isa Wijdenes MJC groep 1 3,78 --- 374 0
    21 Maud van Diek MJC groep 4 3,77 --- 372 0
    22 Nikki Bakker MJC groep 1 3,76 --- 370 0
    23 Estelle Bruins MJC groep 1 3,75 --- 368 0
    24 Iris Koevoets MJC groep 1 3,69 --- 356 0
    25 Emma Beekman MJC groep 3 3,68 --- 354 0
    25 Nynke van Dam MJC groep 3 3,68 --- 354 0
    27 Cristie Kaizer MJC groep 4 3,65 --- 348 0
    28 Levi Labee MJC groep 3 3,46 --- 310 0
    29 Merle van Noorden MJC groep 4 3,45 --- 308 0
    30 Cozja Hoffman MJC groep 3 3,44 --- 306 0
    31 Michelle Michielsen MJC groep 4 3,39 --- 296 0
    32 Maren de Koning MJC groep 2 3,38 --- 294 0
    33 Moira Henninger MJC groep 3 3,37 --- 292 0
    34 Mette Klein Baltink MJC groep 4 3,36 --- 290 0
    35 Julia Telgen MJC groep 3 3,35 --- 288 0
    35 Anne Hovinga MJC groep 3 3,35 --- 288 0
    37 Anouk Van...arrenburg MJC groep 3 3,32 --- 282 0
    38 Noeska van Zaanen MJC groep 3 3,30 --- 278 0
    39 Nima Huysmans MJC groep 2 3,17 --- 252 0
    40 Norya Figueiredo MJC groep 4 2,81 --- 180 0
    41 Jinte Kusters MJC groep 3 2,51 --- 120 0
    Lara Putto MJC groep 2 DNS --- 0 0
    Carmen Brouwer MJC groep 3 DNS --- 0 0
    Sylvana van Thoor MJC groep 4 DNS --- 0 0
    Teddie Nieuwenburg MJC groep 3 DNS --- 0 0