# Team Leden Punten
1 JJD groep 4 - JJD 12 2882
2 JJD groep 1 - JJD 9 2779
3 JJD groep 2 - JJD 9 2720
4 JJD groep 3 - JJD 11 2381

Uitslagen Meerkamp Jongens Junior D

# Naam 1000m80mHSpeerHoogPunten totaalTeam punten
1 Sep de Jong JJD groep 4 3:09,97 14,09 21,58 1,35 1952 1598
2 Kees Hulman JJD groep 1 3:32,48 14,86 27,56 1,45 1916 1459
3 Tijn Berendsen JJD groep 2 3:35,58 15,74 33,43 1,40 1878 1878
4 Mike Wennekes JJD groep 2 3:25,93 15,87 30,13 1,30 1801 842
5 Ian Pennock JJD groep 1 3:48,48 15,01 24,77 1,40 1725 401
6 Marijn Atmodimedjo JJD groep 1 3:52,90 15,29 25,59 1,35 1652 0
7 Kjell Hulleman JJD groep 1 3:46,84 17,39 28,46 1,40 1630 471
8 Mika Naber JJD groep 4 3:50,27 15,45 22,59 1,30 1565 739
9 Meeuwes Klaassen JJD groep 2 3:35,64 17,03 25,00 1,25 1543 0
10 Julius Prop JJD groep 4 3:20,15 15,95 16,90 1,20 1526 545
11 Kai Muijsers JJD groep 4 3:31,86 16,51 18,95 1,30 1525 0
12 Stijn Westerbeek JJD groep 3 3:39,87 17,27 25,39 1,25 1510 841
13 Ruben Schussler JJD groep 3 3:27,82 16,96 19,79 1,25 1501 755
14 Jelle Sweers JJD groep 2 3:49,77 16,55 15,05 1,40 1419 0
15 Niels van Rheenen JJD groep 3 3:50,88 17,25 17,29 1,40 1416 785
16 Jules Schaapman JJD groep 4 3:36,32 16,95 16,29 1,25 1380 0
17 Caleb Letourneau JJD groep 4 3:57,35 17,40 17,92 1,30 1308 0
18 Brecht van der Steen JJD groep 2 3:52,00 17,13 14,72 1,30 1285 0
19 Bart Gestel JJD groep 4 3:31,29 18,23 18,52 1,10 1271 0
20 Friso Castelein JJD groep 1 3:35,11 18,49 17,33 1,15 1245 448
21 Yorick Snelder JJD groep 2 4:25,07 18,22 22,64 1,30 1229 0
22 Daniel Nijssen JJD groep 1 3:43,14 17,35 15,21 1,10 1183 0
23 Jur Schepers JJD groep 3 3:57,60 18,10 17,07 1,20 1176 0
24 Joachim Kooij JJD groep 4 3:32,64 15,75 DNS 1,15 1159 0
25 Sem Verweijen JJD groep 3 4:09,95 17,55 18,43 1,15 1140 0
26 Wim van As JJD groep 3 3:54,42 18,22 13,69 1,15 1074 0
27 Daen Bonthuis JJD groep 4 DNF 16,06 20,34 1,20 1041 0
28 Mark van Voorst JJD groep 3 4:15,57 17,86 16,89 1,10 1031 0
29 Simcha van Petersen JJD groep 3 3:52,88 18,13 11,02 1,15 1023 0
30 Sem Klutman JJD groep 2 3:56,23 18,03 11,30 1,15 1019 0
31 Rafael van Goor JJD groep 1 3:40,20 17,93 NM 1,20 1012 0
32 Floris Verbruggen JJD groep 4 4:41,45 18,18 17,79 1,20 1006 0
33 Kees Kok JJD groep 4 4:36,53 17,11 12,94 1,20 979 0
34 Teun Harbers JJD groep 4 4:01,94 18,87 12,44 1,15 975 0
35 Guus van Vuuren JJD groep 3 3:58,65 19,16 12,01 1,15 965 0
36 Quirijn Jager JJD groep 3 4:02,39 19,35 11,97 1,05 864 0
37 Koen Regelink JJD groep 1 DNS DNS 20,61 1,30 798 0
38 Thijme Dunnebier JJD groep 2 4:28,68 27,82 13,12 1,05 650 0
39 Wout van der Weide JJD groep 1 DNS DNS DNS 1,20 389 0
40 Marten Golding JJD groep 3 DNS DNS 19,16 DNS 308 0
41 Thijn van der Zee JJD groep 2 DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Junior D

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Sep de Jong JJD groep 4 3:09,97 --- 619 619
2 Julius Prop JJD groep 4 3:20,15 --- 545 545
3 Mike Wennekes JJD groep 2 3:25,93 --- 506 506
4 Ruben Schussler JJD groep 3 3:27,82 --- 493 493
5 Bart Gestel JJD groep 4 3:31,29 --- 472 0
6 Kai Muijsers JJD groep 4 3:31,86 --- 468 0
7 Kees Hulman JJD groep 1 3:32,48 --- 464 464
8 Joachim Kooij JJD groep 4 3:32,64 --- 463 0
9 Friso Castelein JJD groep 1 3:35,11 --- 448 448
10 Tijn Berendsen JJD groep 2 3:35,58 --- 445 445
11 Meeuwes Klaassen JJD groep 2 3:35,64 --- 445 0
12 Jules Schaapman JJD groep 4 3:36,32 --- 441 0
13 Stijn Westerbeek JJD groep 3 3:39,87 --- 420 420
14 Rafael van Goor JJD groep 1 3:40,20 --- 419 0
15 Daniel Nijssen JJD groep 1 3:43,14 --- 402 0
16 Kjell Hulleman JJD groep 1 3:46,84 --- 382 0
17 Ian Pennock JJD groep 1 3:48,48 --- 373 0
18 Jelle Sweers JJD groep 2 3:49,77 --- 366 0
19 Mika Naber JJD groep 4 3:50,27 --- 364 0
20 Niels van Rheenen JJD groep 3 3:50,88 --- 360 0
21 Brecht van der Steen JJD groep 2 3:52,00 --- 355 0
22 Simcha van Petersen JJD groep 3 3:52,88 --- 350 0
23 Marijn Atmodimedjo JJD groep 1 3:52,90 --- 350 0
24 Wim van As JJD groep 3 3:54,42 --- 342 0
25 Sem Klutman JJD groep 2 3:56,23 --- 333 0
26 Caleb Letourneau JJD groep 4 3:57,35 --- 328 0
27 Jur Schepers JJD groep 3 3:57,60 --- 326 0
28 Guus van Vuuren JJD groep 3 3:58,65 --- 321 0
29 Teun Harbers JJD groep 4 4:01,94 --- 306 0
30 Quirijn Jager JJD groep 3 4:02,39 --- 303 0
31 Sem Verweijen JJD groep 3 4:09,95 --- 269 0
32 Mark van Voorst JJD groep 3 4:15,57 --- 245 0
33 Yorick Snelder JJD groep 2 4:25,07 --- 206 0
34 Thijme Dunnebier JJD groep 2 4:28,68 --- 192 0
35 Kees Kok JJD groep 4 4:36,53 --- 162 0
36 Floris Verbruggen JJD groep 4 4:41,45 --- 145 0
Koen Regelink JJD groep 1 DNS --- 0 0
Wout van der Weide JJD groep 1 DNS --- 0 0
Marten Golding JJD groep 3 DNS --- 0 0
Thijn van der Zee JJD groep 2 DNS --- 0 0
Daen Bonthuis JJD groep 4 DNF --- 0 0

Uitslagen Meerkamp 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Sep de Jong JJD groep 4 14,09 -1.0 m/s--- 480 480
2 Kees Hulman JJD groep 1 14,86 -1.2 m/s--- 413 413
3 Ian Pennock JJD groep 1 15,01 -1.2 m/s--- 401 401
4 Marijn Atmodimedjo JJD groep 1 15,29 -0.1 m/s--- 379 0
5 Mika Naber JJD groep 4 15,45 -0.3 m/s--- 367 367
6 Tijn Berendsen JJD groep 2 15,74 -0.1 m/s--- 345 345
7 Joachim Kooij JJD groep 4 15,75 -1.2 m/s--- 344 0
8 Mike Wennekes JJD groep 2 15,87 -1.0 m/s--- 336 336
9 Julius Prop JJD groep 4 15,95 -0.7 m/s--- 330 0
10 Daen Bonthuis JJD groep 4 16,06 -0.7 m/s--- 322 0
11 Kai Muijsers JJD groep 4 16,51 -1.2 m/s--- 291 0
12 Jelle Sweers JJD groep 2 16,55 -1.2 m/s--- 289 0
13 Jules Schaapman JJD groep 4 16,95 -1.0 m/s--- 263 0
14 Ruben Schussler JJD groep 3 16,96 -0.3 m/s--- 262 262
15 Meeuwes Klaassen JJD groep 2 17,03 -0.1 m/s--- 258 0
16 Kees Kok JJD groep 4 17,11 -1.2 m/s--- 253 0
17 Brecht van der Steen JJD groep 2 17,13 -1.2 m/s--- 252 0
18 Niels van Rheenen JJD groep 3 17,25 -0.7 m/s--- 244 244
19 Stijn Westerbeek JJD groep 3 17,27 -0.7 m/s--- 243 0
20 Daniel Nijssen JJD groep 1 17,35 -0.3 m/s--- 238 0
21 Kjell Hulleman JJD groep 1 17,39 -0.1 m/s--- 236 0
22 Caleb Letourneau JJD groep 4 17,40 -0.7 m/s--- 235 0
23 Sem Verweijen JJD groep 3 17,55 -1.2 m/s--- 226 0
24 Mark van Voorst JJD groep 3 17,86 -1.2 m/s--- 208 0
25 Rafael van Goor JJD groep 1 17,93 -0.1 m/s--- 204 0
26 Sem Klutman JJD groep 2 18,03 -1.2 m/s--- 199 0
27 Jur Schepers JJD groep 3 18,10 -1.0 m/s--- 195 0
28 Simcha van Petersen JJD groep 3 18,13 -0.3 m/s--- 193 0
29 Floris Verbruggen JJD groep 4 18,18 -1.0 m/s--- 191 0
30 Wim van As JJD groep 3 18,22 -0.3 m/s--- 188 0
31 Yorick Snelder JJD groep 2 18,22 -1.2 m/s--- 188 0
32 Bart Gestel JJD groep 4 18,23 -0.1 m/s--- 188 0
33 Friso Castelein JJD groep 1 18,49 -0.1 m/s--- 174 0
34 Teun Harbers JJD groep 4 18,87 -0.7 m/s--- 154 0
35 Guus van Vuuren JJD groep 3 19,16 -0.7 m/s--- 140 0
36 Quirijn Jager JJD groep 3 19,35 -1.2 m/s--- 130 0
37 Thijme Dunnebier JJD groep 2 27,82 -0.3 m/s--- 0 0
Koen Regelink JJD groep 1 DNS --- 0 0
Wout van der Weide JJD groep 1 DNS --- 0 0
Marten Golding JJD groep 3 DNS --- 0 0
Thijn van der Zee JJD groep 2 DNS --- 0 0

Uitslagen Meerkamp Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Tijn Berendsen JJD groep 2 33,43 --- 547 547
2 Mike Wennekes JJD groep 2 30,13 --- 497 0
3 Kjell Hulleman JJD groep 1 28,46 --- 471 471
4 Kees Hulman JJD groep 1 27,56 --- 457 0
5 Marijn Atmodimedjo JJD groep 1 25,59 --- 424 0
6 Stijn Westerbeek JJD groep 3 25,39 --- 421 421
7 Meeuwes Klaassen JJD groep 2 25,00 --- 414 0
8 Ian Pennock JJD groep 1 24,77 --- 410 0
9 Yorick Snelder JJD groep 2 22,64 --- 373 0
10 Mika Naber JJD groep 4 22,59 --- 372 372
11 Sep de Jong JJD groep 4 21,58 --- 354 0
12 Koen Regelink JJD groep 1 20,61 --- 336 0
13 Daen Bonthuis JJD groep 4 20,34 --- 330 0
14 Ruben Schussler JJD groep 3 19,79 --- 320 0
15 Marten Golding JJD groep 3 19,16 --- 308 0
16 Kai Muijsers JJD groep 4 18,95 --- 304 0
17 Bart Gestel JJD groep 4 18,52 --- 295 0
18 Sem Verweijen JJD groep 3 18,43 --- 293 0
19 Caleb Letourneau JJD groep 4 17,92 --- 283 0
20 Floris Verbruggen JJD groep 4 17,79 --- 281 0
21 Friso Castelein JJD groep 1 17,33 --- 271 0
22 Niels van Rheenen JJD groep 3 17,29 --- 271 0
23 Jur Schepers JJD groep 3 17,07 --- 266 0
24 Julius Prop JJD groep 4 16,90 --- 262 0
25 Mark van Voorst JJD groep 3 16,89 --- 262 0
26 Jules Schaapman JJD groep 4 16,29 --- 250 0
27 Daniel Nijssen JJD groep 1 15,21 --- 227 0
28 Jelle Sweers JJD groep 2 15,05 --- 223 0
29 Brecht van der Steen JJD groep 2 14,72 --- 216 0
30 Wim van As JJD groep 3 13,69 --- 192 0
31 Thijme Dunnebier JJD groep 2 13,12 --- 179 0
32 Kees Kok JJD groep 4 12,94 --- 175 0
33 Teun Harbers JJD groep 4 12,44 --- 163 0
34 Guus van Vuuren JJD groep 3 12,01 --- 152 0
35 Quirijn Jager JJD groep 3 11,97 --- 152 0
36 Sem Klutman JJD groep 2 11,30 --- 135 0
37 Simcha van Petersen JJD groep 3 11,02 --- 128 0
Rafael van Goor JJD groep 1 NM --- 0 0
Wout van der Weide JJD groep 1 DNS --- 0 0
Joachim Kooij JJD groep 4 DNS --- 0 0
Thijn van der Zee JJD groep 2 DNS --- 0 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Kees Hulman JJD groep 1 1,45 --- 582 582
2 Kjell Hulleman JJD groep 1 1,40 --- 541 0
2 Jelle Sweers JJD groep 2 1,40 --- 541 0
4 Tijn Berendsen JJD groep 2 1,40 --- 541 541
5 Ian Pennock JJD groep 1 1,40 --- 541 0
6 Niels van Rheenen JJD groep 3 1,40 --- 541 541
7 Marijn Atmodimedjo JJD groep 1 1,35 --- 499 0
8 Sep de Jong JJD groep 4 1,35 --- 499 499
9 Caleb Letourneau JJD groep 4 1,30 --- 462 0
9 Kai Muijsers JJD groep 4 1,30 --- 462 0
9 Koen Regelink JJD groep 1 1,30 --- 462 0
9 Mika Naber JJD groep 4 1,30 --- 462 0
9 Mike Wennekes JJD groep 2 1,30 --- 462 0
9 Brecht van der Steen JJD groep 2 1,30 --- 462 0
9 Yorick Snelder JJD groep 2 1,30 --- 462 0
16 Jules Schaapman JJD groep 4 1,25 --- 426 0
16 Meeuwes Klaassen JJD groep 2 1,25 --- 426 0
16 Stijn Westerbeek JJD groep 3 1,25 --- 426 0
16 Ruben Schussler JJD groep 3 1,25 --- 426 0
20 Julius Prop JJD groep 4 1,20 --- 389 0
20 Rafael van Goor JJD groep 1 1,20 --- 389 0
20 Wout van der Weide JJD groep 1 1,20 --- 389 0
20 Daen Bonthuis JJD groep 4 1,20 --- 389 0
20 Kees Kok JJD groep 4 1,20 --- 389 0
20 Floris Verbruggen JJD groep 4 1,20 --- 389 0
20 Jur Schepers JJD groep 3 1,20 --- 389 0
27 Friso Castelein JJD groep 1 1,15 --- 352 0
27 Teun Harbers JJD groep 4 1,15 --- 352 0
27 Joachim Kooij JJD groep 4 1,15 --- 352 0
27 Guus van Vuuren JJD groep 3 1,15 --- 352 0
27 Sem Klutman JJD groep 2 1,15 --- 352 0
27 Sem Verweijen JJD groep 3 1,15 --- 352 0
27 Simcha van Petersen JJD groep 3 1,15 --- 352 0
27 Wim van As JJD groep 3 1,15 --- 352 0
35 Daniel Nijssen JJD groep 1 1,10 --- 316 0
35 Bart Gestel JJD groep 4 1,10 --- 316 0
35 Mark van Voorst JJD groep 3 1,10 --- 316 0
38 Thijme Dunnebier JJD groep 2 1,05 --- 279 0
38 Quirijn Jager JJD groep 3 1,05 --- 279 0
Marten Golding JJD groep 3 DNS --- 0 0
Thijn van der Zee JJD groep 2 DNS --- 0 0

Uitslagen 4 x 80m Jongens Junior D

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JJD groep 1 (4x80m) - JJD 0 --- 0
1 JJD groep 2 (4x80m) - JJD 0 --- 0
1 JJD groep 3 (4x80m) - JJD 0 --- 0
1 JJD groep 4 (4x80m) - JJD 0 --- 0