Uitslagen AV SPRINT Breda | Avondwedstrijd

IPC 11 Vrouwen Visueel Beperkt - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 11 Vrouwen Visueel Beperkt - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 11 Vrouwen Visueel Beperkt - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 11 Vrouwen Visueel Beperkt - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 11 Vrouwen Visueel Beperkt - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Ingrid van Kranen AV Sprint 21,25 26,31



IPC 11 Vrouwen Visueel Beperkt - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 12 Mannen Visueel Beperkt - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 12 Mannen Visueel Beperkt - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 12 Mannen Visueel Beperkt - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 12 Mannen Visueel Beperkt - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 12 Mannen Visueel Beperkt - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Albert van der Mee AV Sprint 33,15 ---



IPC 12 Mannen Visueel Beperkt - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Sira Lambregts AV Sprint 14,42 ---



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 33 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Luna Jansen AV Sprint 23,23 -0.8 m/s---



IPC 33 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Luna Jansen AV Sprint 42,70 -1.4 m/s---



IPC 33 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 33 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 33 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Stefan Rusch Haag 16,55 -1.9 m/s---
2 Bart Pijs AV Sprint 17,41 -1.9 m/s---



IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Stefan Rusch Haag 29,48 -0.3 m/s---
2 Bart Pijs AV Sprint 31,32 -0.3 m/s---



IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Stefan Rusch Haag 58,23 ---
2 Bart Pijs AV Sprint 1:02,74 1:04,03



IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 34 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Amy Siemons HAC 20,12 -0.8 m/s18,64
2 Elise van Es CAV Energie 21,16 -0.8 m/s---



IPC 34 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Amy Siemons HAC 36,23 -1.4 m/s32,92
2 Elise van Es CAV Energie 37,75 -1.4 m/s---



IPC 34 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Elise van Es CAV Energie 1:15,25 1:15,08



IPC 34 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 34 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 35 Mannen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 35 Mannen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 35 Mannen Lichamelijk Beperkt - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 35 Mannen Lichamelijk Beperkt - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 35 Mannen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Rene de Bruijn AV Sprint 18,97 20,43



IPC 35 Mannen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 35 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 35 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 35 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 35 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 35 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Lauren Sluiter PH 8,70 10,02



IPC 35 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 36 Mannen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Gert-Jan Schep Rotterdam 13,98 -2.7 m/s13,27
2 Thom den Boer AV Statina 14,33 -0.5 m/s14,17



IPC 36 Mannen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Thom den Boer AV Statina 30,10 +0.2 m/s29,31



IPC 36 Mannen Lichamelijk Beperkt - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Gert-Jan Schep Rotterdam 1:01,44 1:00,77



IPC 36 Mannen Lichamelijk Beperkt - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 36 Mannen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 36 Mannen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal 16,55 -0.5 m/s15,87



IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

# Naam 200m OBP
Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal DNS 33,07



IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 37 Mannen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Jelmar Bos Almere `81 12,60 -2.0 m/s12,00



IPC 37 Mannen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Jelmar Bos Almere `81 25,52 -0.8 m/s25,05



IPC 37 Mannen Lichamelijk Beperkt - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 37 Mannen Lichamelijk Beperkt - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 37 Mannen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 37 Mannen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 37 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 37 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 37 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 37 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 37 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 37 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Lisa Cornelissen HAC 3,48 +0.2 m/s3,83



IPC 52 Mannen Ruggenmerg Letsel - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Werner Homan CAV Energie 23,05 -1.9 m/s---



IPC 52 Mannen Ruggenmerg Letsel - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Werner Homan CAV Energie 44,93 -0.3 m/s---



IPC 52 Mannen Ruggenmerg Letsel - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Werner Homan CAV Energie 1:33,06 1:48,08



IPC 52 Mannen Ruggenmerg Letsel - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 52 Mannen Ruggenmerg Letsel - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Kenny van Weeghel Eindhoven 14,59 -1.9 m/s---
2 Rens Van d...Waterlaat Hanzesport 15,38 -1.9 m/s---
3 Raffaele Orru AV Sprint 17,39 -1.9 m/s---



IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Kenny van Weeghel Eindhoven 25,66 -0.3 m/s---
2 Rens Van d...Waterlaat Hanzesport 27,73 -0.3 m/s---
3 Raffaele Orru AV Sprint 30,33 -0.3 m/s---



IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Kenny van Weeghel Eindhoven 49,02 48,99
2 Rens Van d...Waterlaat Hanzesport 53,63 56,92
3 Raffaele Orru AV Sprint 59,22 1:04,73



IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 62 Mannen Beenprothese - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Flip Breuer TRTL 14,01 -0.6 m/s---



IPC 62 Mannen Beenprothese - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Flip Breuer TRTL 27,55 -1.3 m/s---



IPC 62 Mannen Beenprothese - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 62 Mannen Beenprothese - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 62 Mannen Beenprothese - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 62 Mannen Beenprothese - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 63 Mannen Beenprothese - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Noah Mbuyamba AV Unitas 14,97 -0.6 m/s---



IPC 63 Mannen Beenprothese - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 63 Mannen Beenprothese - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 63 Mannen Beenprothese - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 63 Mannen Beenprothese - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 63 Mannen Beenprothese - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 63 Vrouwen Beenprothese - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 63 Vrouwen Beenprothese - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 63 Vrouwen Beenprothese - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 63 Vrouwen Beenprothese - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 63 Vrouwen Beenprothese - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 63 Vrouwen Beenprothese - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Fleur Schouten De Spartaan 3,73 +0.1 m/s---



IPC 64 Vrouwen Beenprothese - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Kimberly Alkemade PH 14,74 -0.5 m/s14,75



IPC 64 Vrouwen Beenprothese - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Kimberly Alkemade PH 32,76 +0.2 m/s31,28



IPC 64 Vrouwen Beenprothese - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 64 Vrouwen Beenprothese - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 64 Vrouwen Beenprothese - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 64 Vrouwen Beenprothese - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Jelen Franjic AV Sprint 11,77 -0.8 m/s11,77
2 David Thommassen AV Sprint 11,92 -0.8 m/s11,71
3 Kaan Mollaoglu Fortius 13,60 -2.7 m/s13,40



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 David Thommassen AV Sprint 23,94 -0.3 m/s23,87
2 Kaan Mollaoglu Fortius 27,59 -1.3 m/s---
Jelen Franjic AV Sprint DNS 23,58



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam 400mOBP
David Thommassen AV Sprint DNS 54,14



Jongens Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Sjoerd Pastoor AV Sprint 11,73 -0.8 m/s11,80
2 Lars Mackenbach AV Sprint 12,06 -2.0 m/s12,00
3 Menno van den Broek AV Sprint 12,81 -2.0 m/s12,00



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Lars Mackenbach AV Sprint 24,15 -0.8 m/s24,60
2 Pepijn van Gils AV Sprint 26,56 -1.3 m/s---



Jongens Junior B - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Sjoerd Pastoor AV Sprint 6,30 -0.2 m/s6,44



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Ties van Beek AV Sprint 12,16 -0.8 m/s11,88
2 Tim Klein DJA 12,31 -1.7 m/s12,21
3 Gianni Brunken AV Sprint 12,46 -0.6 m/s---
4 Jaco Delissen AV Attila 12,68 -0.6 m/s---
5 Pepijn Roels AV Sprint 13,48 -2.7 m/s13,17
6 Mark Smolders AV Sprint 13,83 -0.6 m/s---



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Mark Smolders AV Sprint 27,90 -1.3 m/s---



Jongens Junior C - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Pepijn Roels AV Sprint 5:21,55 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Tim Klein DJA 6,03 -0.7 m/s---
2 Mark Smolders AV Sprint 4,63 +0.0 m/s---
Jaco Delissen AV Attila DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Jimmy Marcera AV Sprint 10,69 -1.5 m/s10,44
2 Luuk Pelkmans AV Sprint 11,90 -1.1 m/s---
3 Merijn Coenen AV Sprint 12,17 -1.1 m/s---
4 Roan van Vessem Scorpio 12,56 -1.1 m/s---
5 Jules van Kan AV Sprint 13,15 -1.1 m/s---
6 Tom van Es AV Sprint 13,85 -1.5 m/s---
7 Nino van Gerwen AV Sprint 14,74 -1.5 m/s---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jimmy Marcera AV Sprint 4,59 -0.2 m/s4,29
2 Dyamo Hoek AV Sprint 4,52 +0.1 m/s---
3 Merijn Coenen AV Sprint 3,96 +0.0 m/s---
4 Tom van Es AV Sprint 2,80 +0.7 m/s---
5 Jules van Kan AV Sprint 2,70 +0.3 m/s---
6 Nino van Gerwen AV Sprint 2,65 +0.6 m/s---
Roan van Vessem Scorpio DNS ---



Masters mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Justin Francois Groene Ster 12,02 -0.8 m/s11,75
2 Michiel Rietveld AV Passaat 12,04 -0.8 m/s11,80
3 Bart van Oppen THOR 12,41 -1.7 m/s12,36
4 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 13,05 -2.7 m/s12,80
5 Corné Haast Spado 14,34 -0.5 m/s13,80
Kay Schaafsma AV Sprint DNS 12,56



Masters mannen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Michiel Rietveld AV Passaat 23,81 -0.3 m/s23,74
2 Bart van Oppen THOR 25,31 -0.5 m/s25,67
3 Bart Roth U-Track 25,54 -0.5 m/s25,93
4 Gerard Van Dijk Fortius 25,86 -0.5 m/s25,90
5 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 26,92 -0.8 m/s26,22
6 Justin Francois Groene Ster 28,42 -0.3 m/s23,80
Kay Schaafsma AV Sprint DNS 25,64



Masters mannen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Steven Van Dievoet DJA 1:02,41 1:01,17
2 Corné Haast Spado 1:03,63 59,10
3 Michael Steenbakker AV Atos 1:04,99 ---
Christiaan Mettrop Spark DNS ---



Masters mannen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 200 meter

# Naam 200m OBP
Carine Banga Fortius DNS 31,13



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Janine Verhaar PAC 12,57 -1.7 m/s12,30
2 Zoë Meyer AV Sprint 12,61 -1.7 m/s12,30
3 Gabriëlle Opmeer PAC 13,82 -2.7 m/s13,30
4 Emma Rijpers Fortius 14,44 -0.5 m/s14,20



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Zoë Meyer AV Sprint 25,56 -0.8 m/s25,30
2 Femke Frijters PAC 26,03 -0.5 m/s25,75
3 Janine Verhaar PAC 26,13 -0.8 m/s25,30
4 Pleun Hutten AV Sprint 27,11 -0.5 m/s26,03
5 Gabriëlle Opmeer PAC 28,31 -0.8 m/s27,30
6 Emma Rijpers Fortius 31,39 -1.3 m/s---



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Eva Nijdam Scorpio 12,97 -2.7 m/s12,84
2 Luna Bernhard AV Sprint 13,65 -0.6 m/s---
3 Hanneke Verheesen AV Sprint 13,97 -0.5 m/s14,13
4 Lara Schortemeijer AV Sprint 14,20 -0.6 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Silke Vonk AV Sprint 26,49 -0.8 m/s26,10
2 Miranda van Dijk Fortius 28,48 -0.8 m/s28,00
3 Sophie van der Spoel Fortius 28,66 -0.8 m/s28,30
4 Hanneke Verheesen AV Sprint 29,20 -1.3 m/s---
5 Amber Fritse AV Passaat 29,26 -1.3 m/s---
6 Jinke Prinsen AV Sprint 29,74 +0.2 m/s---
Tes Van Noort Fortius DNS ---



Meisjes Junior B - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Sophie van der Spoel Fortius 4,71 -0.2 m/s---
2 Tessa Smits AV Sprint 4,56 +0.0 m/s4,63
3 Tes Van Noort Fortius 4,50 +0.4 m/s---
4 Amber Fritse AV Passaat 4,40 -0.9 m/s---
5 Lara Schortemeijer AV Sprint 3,98 +0.6 m/s---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Ilse Stok CAV Energie 11,01 -1.5 m/s10,85
2 Daan de Reijdt AV Sprint 11,14 -1.5 m/s11,08
3 Bijou Leto AV Sprint 11,22 -1.1 m/s---
4 Sara Bossche PAC 11,25 -1.5 m/s11,16
5 Steffie Seher CAV Energie 11,26 -1.5 m/s11,04
6 Maaike van Rijswijk CAV Energie 11,85 -1.5 m/s11,87
7 Milou van der Lichte AV Sprint 11,87 -1.1 m/s---
8 Melissa Steenbakker AV Atos 12,00 -1.1 m/s---
9 Brecht Rekkers AV Sprint 12,25 -1.1 m/s---



Meisjes Junior C - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Daan de Reijdt AV Sprint 4,62 -0.1 m/s4,70
2 Mikki Lips AV Sprint 4,60 +0.0 m/s---
3 Bijou Leto AV Sprint 4,53 +0.4 m/s---
4 Ilse Stok CAV Energie 4,29 +0.3 m/s4,16
5 Steffie Seher CAV Energie 4,27 +0.6 m/s4,49
6 Maaike van Rijswijk CAV Energie 4,27 +0.3 m/s4,11
7 Isabel van Noordenne CAV Energie 3,95 +0.2 m/s---
8 Brecht Rekkers AV Sprint 3,90 +0.0 m/s---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Nahila Tebonou AV Sprint 8,65 -0.7 m/s---
2 Jessica Sluiter PH 8,69 -0.7 m/s8,69
3 Tess Jack CAV Energie 8,75 -0.7 m/s8,69
4 Daantje Janssens AV Sprint 8,77 -0.5 m/s---
5 Anouk Verdaasdonk Spado 8,91 -0.7 m/s8,77
6 Selena Jansen Spado 8,97 -0.7 m/s8,91
7 Juul de Reijdt AV Sprint 9,23 -0.7 m/s9,40
8 Lois Drent AV Sprint 9,37 -0.5 m/s---
9 Yara van der Heijden AV Sprint 9,45 -0.5 m/s---
10 Lotte van Ham AV Sprint 9,65 -0.7 m/s9,40
11 Luna Faas AV Sprint 9,66 -0.7 m/s---
12 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 9,73 -0.7 m/s9,72
13 Joss Ruedisueli AV Sprint 9,83 -0.7 m/s---
14 Juul Lammers AV Sprint 9,98 -0.7 m/s---
15 Aimee Rynart AV Sprint 10,08 -0.7 m/s---
16 Ylva den Heijer AV Sprint 10,09 -0.7 m/s---
17 Florine Rouw AV Sprint 10,19 -0.7 m/s---
18 Noa Heeren AV Sprint 10,59 -0.5 m/s---
19 Pien Heddes AV Sprint 10,70 -0.5 m/s---
20 Sofie Krijnen AV Sprint 11,16 -0.5 m/s---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Daantje Janssens AV Sprint 4,25 m/s---
2 Anouk Verdaasdonk Spado 4,24 m/s4,51
3 Selena Jansen Spado 4,17 m/s3,78
4 Lois Drent AV Sprint 4,10 m/s---
5 Tess Jack CAV Energie 4,06 m/s4,24
6 Lotte van Ham AV Sprint 4,01 +0.0 m/s3,81
7 Juul de Reijdt AV Sprint 3,97 m/s3,98
8 Marije Huijbregtse AV Sprint 3,92 m/s---
9 Sarah Buijs AV Sprint 3,80 m/s---
10 Joss Ruedisueli AV Sprint 3,71 m/s---
11 Ylva den Heijer AV Sprint 3,60 m/s---
12 Aimee Rynart AV Sprint 3,53 m/s---
13 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 3,33 m/s---
14 Juul Lammers AV Sprint 3,05 m/s---
15 Noa Heeren AV Sprint 2,95 m/s---
16 Sofie Krijnen AV Sprint 2,90 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Frank Everaarts AV Passaat 11,82 -0.8 m/s11,58
2 Klaas de Boer AV `56 12,02 -2.0 m/s11,91
3 Steff van de Poel AV Sprint 12,05 -2.0 m/s11,90
4 Germain Hoek AV Sprint 12,07 -2.0 m/s12,08
5 Niels Hanegraaf DJA 12,15 -0.8 m/s11,85
6 Maarten Roeloffs ACHL 12,30 -2.0 m/s11,92
7 Levi Vloet Nijmegen 12,41 -2.0 m/s12,02
8 Richard Kalis DJA 12,44 -1.7 m/s12,42
9 Evert Jan Foppen DJA 12,79 -1.7 m/s12,48



Senioren mannen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Frank Everaarts AV Passaat 23,49 -0.3 m/s23,48
2 Niels Verheugd AV Sprint 23,93 -0.3 m/s23,11
3 Klaas de Boer AV `56 24,28 -0.3 m/s24,26
4 Richard Kalis DJA 24,57 -0.8 m/s25,00
5 Germain Hoek AV Sprint 24,60 -0.8 m/s24,57
6 Levi Vloet Nijmegen 24,78 -0.3 m/s24,30
7 Evert Jan Foppen DJA 25,61 -0.5 m/s25,78



Senioren mannen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Marco Vermond Spado 58,28 54,50
2 Michiel Jeremiasse Spado 59,38 ---



Senioren mannen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Niels Verheugd AV Sprint 6,25 -1.0 m/s6,39
2 Steff van de Poel AV Sprint 5,93 -0.9 m/s---
3 Bart Hondeveld ACHL 5,85 +0.4 m/s---
Germain Hoek AV Sprint DNS ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Pricilla Huisman AV Passaat 13,23 -2.7 m/s12,86
2 Ellen Verdaasdonk DJA 15,53 -0.5 m/s15,40



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Pricilla Huisman AV Passaat 27,50 -0.5 m/s25,90
2 Judith de Rond AV Sprint 27,57 -0.8 m/s28,00
3 Anne van Alphen ST90 28,68 -0.8 m/s28,11
Dorien van de Poel DJA DNS 29,00



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Judith de Rond AV Sprint 1:01,65 1:01,27



Senioren vrouwen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten