• Meerkamp
  • 40m
  • 1000m
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,71 3:28,51 8,68 4,02 2286
    2 Henry Nicolaas Altis 6,66 3:21,52 6,23 3,47 2097
    3 Zeb Tesselaar AV Hera 6,66 3:48,99 6,83 3,90 2054
    4 Jayden Boldewijn AV Feniks 6,74 3:46,14 7,16 3,62 2014
    5 Luuk Boutkan Olympus `70 6,85 3:41,26 6,30 3,81 2002
    6 Scott Romijn PH 7,08 3:34,98 6,43 3,48 1929
    7 Iskander Stapel Nijmegen 6,87 4:07,13 6,25 3,77 1856
    8 Taygel Bolsman Phanos 7,26 3:50,16 6,51 3,18 1751
    9 Boris Klaver ARV Ilion 6,80 DNF 6,66 3,94 1549
    10 Samuel Möhlmann Castricum 7,15 4:19,60 5,39 3,04 1540
    11 Floris Scheepstra Phanos 7,34 3:53,50 4,69 2,79 1523
    12 Dex Kay AV Lycurgus 7,62 3:56,43 5,03 2,97 1512
    13 Yuri Scholte GACH 7,45 4:33,43 7,04 2,90 1498

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Zeb Tesselaar AV Hera 6,66 +0.7 m/s6,44 630
    1 Henry Nicolaas Altis 6,66 +1.5 m/s--- 630
    3 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,71 +2.1 m/s--- 618
    4 Jayden Boldewijn AV Feniks 6,74 +0.7 m/s6,78 611
    5 Boris Klaver ARV Ilion 6,80 +0.7 m/s6,78 597
    6 Luuk Boutkan Olympus `70 6,85 +0.7 m/s6,66 585
    7 Iskander Stapel Nijmegen 6,87 +2.1 m/s--- 581
    8 Scott Romijn PH 7,08 +1.5 m/s7,08 534
    9 Samuel Möhlmann Castricum 7,15 +1.5 m/s--- 519
    10 Taygel Bolsman Phanos 7,26 +0.7 m/s6,76 496
    11 Floris Scheepstra Phanos 7,34 +2.1 m/s--- 480
    12 Yuri Scholte GACH 7,45 +2.1 m/s--- 458
    13 Dex Kay AV Lycurgus 7,62 +1.5 m/s--- 425

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Henry Nicolaas Altis 3:21,52 --- 635
    2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 3:28,51 --- 589
    3 Scott Romijn PH 3:34,98 3:40,57 549
    4 Luuk Boutkan Olympus `70 3:41,26 3:38,12 513
    5 Jayden Boldewijn AV Feniks 3:46,14 3:33,23 486
    6 Zeb Tesselaar AV Hera 3:48,99 3:29,41 470
    7 Taygel Bolsman Phanos 3:50,16 --- 464
    8 Floris Scheepstra Phanos 3:53,50 --- 447
    9 Dex Kay AV Lycurgus 3:56,43 --- 432
    10 Iskander Stapel Nijmegen 4:07,13 --- 382
    11 Samuel Möhlmann Castricum 4:19,60 --- 328
    12 Yuri Scholte GACH 4:33,43 --- 274
    Boris Klaver ARV Ilion DNF 4:00,00 0