Uitslagen Pupillen competitiewedstrijd

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalHoogPunten totaalTeam punten
1 Sam van Ooijen DEM JPA1 team 1 9,92 29,78 1,25 1458 0
2 Wouter Janssen DEM JPA1 team 1 9,91 32,78 1,10 1383 0
3 Bam Papavoine Estafette ...am 1 JPA1 9,68 26,63 0,95 1239 0
4 Kai Boldewijn Estafette ...am 1 JPA1 9,41 20,81 0,95 1209 0
5 Ivar Kalf Estafette ...am 1 JPA1 9,84 20,07 1,05 1200 0
6 Kas Commandeur DEM JPA1 team 1 10,27 21,92 1,10 1198 0
7 Gillion va...den Bosch Estafette ...am 1 JPA1 10,84 14,85 1,20 1088 0
8 Hugo Kuil DEM JPA1 team 1 10,20 20,14 0,95 1073 0
9 Jeepe Daas Estafette ...am 3 JPA1 9,91 14,67 1,00 1071 0
10 Jelle de Heer DEM JPA1 team 2 10,60 20,04 1,00 1051 0
11 Kimi Smid DEM JPA1 team 2 10,18 15,77 1,00 1047 0
12 Thijs Overwater Estafette ...am 2 JPA1 10,50 17,86 1,00 1033 0
13 Bodey van Oosten Estafette ...am 2 JPA1 10,78 21,96 0,95 1017 0
14 Jens Offenberg Estafette ...am 2 JPA1 11,23 20,61 1,05 1015
15 Brent Wehnes Estafette ...am 3 JPA1 10,95 20,24 1,00 1008 0
16 Tijl Janssen DEM JPA1 team 2 10,72 16,07 1,00 976 0
17 Joey Wempe Estafette ...am 2 JPA1 10,45 15,78 0,90 936 0
18 Thomas van Toledo Estafette ...am 3 JPA1 11,53 22,66 0,95 934 0
19 Kasper Zweers Estafette ...am 2 JPA1 11,33 17,99 0,90 855 0
20 Bjorn Schneider Estafette ...am 3 JPA1 11,29 15,49 0,90 821 0
21 Koen van de Beek Estafette ...am 3 JPA1 12,19 14,27 0,80 628
22 Merijn Oosterwal DEM JPA1 team 2 12,56 14,14 0,80 589 0



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kimi Smid DEM JPA1 team 2 3:52,28 --- 0
2 Jeepe Daas Estafette ...am 3 JPA1 3:53,82 --- 0
3 Bam Papavoine Estafette ...am 1 JPA1 3:55,24 --- 0
4 Tijl Janssen DEM JPA1 team 2 3:58,42 --- 0
5 Ivar Kalf Estafette ...am 1 JPA1 4:00,78 --- 0
6 Hugo Kuil DEM JPA1 team 1 4:02,84 --- 0
7 Kas Commandeur DEM JPA1 team 1 4:03,31 --- 0
8 Jens Offenberg DEM JPA1 team 1 4:05,65 --- 0
9 Bodey van Oosten Estafette ...am 2 JPA1 4:05,80 --- 0
10 Kasper Zweers Estafette ...am 2 JPA1 4:14,26 --- 0
11 Gillion va...den Bosch Estafette ...am 1 JPA1 4:16,66 --- 0
12 Koen van de Beek Estafette ...am 1 JPA1 4:17,82 --- 0
13 Bjorn Schneider Estafette ...am 3 JPA1 4:21,68 --- 0
14 Sam van Ooijen DEM JPA1 team 1 4:23,96 --- 0
15 Brent Wehnes Estafette ...am 3 JPA1 4:30,22 --- 0
16 Kai Boldewijn Estafette ...am 1 JPA1 4:30,29 --- 0
17 Joey Wempe Estafette ...am 2 JPA1 4:34,73 --- 0
18 Merijn Oosterwal DEM JPA1 team 2 4:41,19 --- 0
19 Thomas van Toledo Estafette ...am 3 JPA1 4:58,94 --- 0
20 Thijs Overwater Estafette ...am 2 JPA1 5:03,68 --- 0
Wouter Janssen DEM JPA1 team 1 DNS --- 0
Jelle de Heer DEM JPA1 team 2 DNS --- 0



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Estafette team 1 JPA1 (4x60m) AV Lycurgus - JPA1 4 37,84 535
2 DEM JPA1 team 1 (4x60m) DEM - JPA1 4 37,95 530
3 Estafette team 2 JPA1 (4x60m) AV Lycurgus - JPA1 4 42,87 351
4 Estafette team 3 JPA1 (4x60m) AV Lycurgus - JPA1 4 43,18 341
5 DEM JPA1 team 2 (4x60m) DEM - JPA1 4 43,23 339



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Youri Schneider Estafette ...am 1 JPA2 9,44 7,37 3,79 1532 0
2 Niek Vellema DEM JPA2 team 1 9,48 6,14 3,70 1435 0
3 Gijs de Vreugd Team 1 Suomi JA2 9,44 6,35 3,51 1416 0
4 Mik Commandeur DEM JPA2 team 1 9,62 6,69 3,49 1403 0
5 Alex de Best DEM JPA2 team 1 9,97 6,39 3,51 1333 0
6 Gijs Baneman DEM JPA2 team 1 9,78 6,06 3,44 1329 0
7 Lars Dekkers Estafette ...am 1 JPA2 9,67 5,78 3,42 1324 0
8 Teun Kloosterman Team 1 Suomi JA2 9,78 4,93 3,40 1247 0
9 Nassim el Kasmioui Estafette ...am 1 JPA2 10,39 6,23 3,14 1186 0
10 Kaan Altintas Estafette ...am 2 JPA2 10,39 7,11 2,82 1174 0
11 Luka Bloemendal Estafette ...am 2 JPA2 10,60 5,02 3,28 1108 0
12 Jens Huiberts Team 1 Suomi JA2 10,91 5,20 3,00 1023 0
13 Sem van der Weide Estafette ...am 2 JPA2 11,13 5,49 3,04 1022 0
14 Mike van Nunen Estafette ...am 1 JPA2 10,10 4,22 2,34 935 0
15 Luc Hekkens DEM JPA2 team 1 11,85 4,96 2,57 808 0
16 Jitse de Leu Estafette ...am 2 JPA2 11,48 4,51 2,36 777 0
17 Sjoerd Nijdam Estafette ...am 2 JPA2 12,16 4,48 2,68 764
18 Gijs Hartog Estafette ...am 3 JPA2 11,95 4,24 2,65 762 0
19 Chris van Deudekom Estafette ...am 3 JPA2 12,21 3,62 2,62 682 0



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Gijs Baneman DEM JPA2 team 1 3:31,09 --- 0
2 Lars Dekkers Estafette ...am 1 JPA2 3:33,54 --- 0
3 Nassim el Kasmioui Estafette ...am 1 JPA2 3:52,06 --- 0
4 Teun Kloosterman Team 1 Suomi JA2 4:06,84 --- 0
5 Youri Schneider Estafette ...am 1 JPA2 4:07,05 --- 0
6 Mik Commandeur DEM JPA2 team 1 4:11,24 --- 0
7 Mike van Nunen Estafette ...am 1 JPA2 4:22,62 --- 0
8 Chris van Deudekom Estafette ...am 3 JPA2 4:24,76 --- 0
9 Jens Huiberts Team 1 Suomi JA2 4:38,54 --- 0
10 Sjoerd Nijdam Team 1 Suomi JA2 4:40,16 --- 0
11 Luka Bloemendal Estafette ...am 2 JPA2 4:48,56 --- 0
12 Sem van der Weide Estafette ...am 2 JPA2 4:51,24 --- 0
13 Jitse de Leu Estafette ...am 2 JPA2 4:52,42 --- 0
14 Gijs Hartog Estafette ...am 3 JPA2 4:55,07 --- 0
Gijs de Vreugd Team 1 Suomi JA2 DNS --- 0
Kaan Altintas Estafette ...am 2 JPA2 DNS --- 0
Niek Vellema DEM JPA2 team 1 DNS --- 0
Alex de Best DEM JPA2 team 1 DNS --- 0
Luc Hekkens DEM JPA2 team 1 DNS --- 0



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DEM JPA2 team 1 (4x60m) DEM - JPA2 5 37,68 541
2 Estafette team 1 JPA2 (4x60m) AV Lycurgus - JPA2 4 39,48 470
3 Estafette team 2 JPA2 (4x60m) AV Lycurgus - JPA2 4 42,42 366
4 Estafette team 3 JPA2 (4x60m) AV Lycurgus - JPA2 2 DNS 0
4 Team 1 Suomi JA2 (4x60m) AV Suomi - JPA2 3 DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Mano Al Estafette team 1 JPB 6,84 21,08 3,22 1282 0
2 Bram Stapel Estafette team 2 JPB 7,34 25,45 3,40 1268 0
3 Jasper van Ginkel DEM JPB team 1 6,84 19,13 3,17 1244 0
4 Cas Nelissen DEM JPB team 1 7,19 22,74 3,23 1229
5 Storm Rietdijk Estafette team 2 JPB 7,38 19,88 3,46 1198 0
6 Jens Jegen Estafette team 1 JPB 7,17 20,81 3,17 1196 0
7 Koen Zonneveld DEM JPB team 1 7,02 16,70 3,10 1154 0
8 Dex Kay Estafette team 3 JPB 7,52 20,61 3,04 1096 0
9 Bink Liefting DEM JPB team 2 7,47 20,14 2,94 1079 0
10 Thijs Radder Estafette team 1 JPB 7,33 13,60 2,94 1007 0
11 Boet Duin DEM JPB team 1 7,64 18,30 2,69 971 0
12 Gijs van den Hoek Estafette team 2 JPB 7,62 19,78 2,51 959 0
13 Kay Blank Estafette team 1 JPB 7,20 13,89 2,49 948 0
14 Thijs Koopman DEM JPB team 1 7,61 12,47 2,53 850 0
15 Cas van Opzeeland DEM JPB team 2 8,34 17,35 2,42 784 0
16 Thomas de Boo DEM JPB team 2 7,91 16,64 2,08 775 0
17 Dennis Slager DEM JPB team 2 8,54 13,22 2,63 728
18 Jens Klepper DEM JPB team 2 8,58 15,01 2,43 712 0
19 Djael van Eerde Estafette team 3 JPB 8,65 18,25 2,14 694 0
20 Liam Brink DEM JPB team 2 8,96 13,37 2,38 622 0
21 Tomas de Ruijter Estafette team 3 JPB 8,68 7,42 2,45 557 0



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Cas Nelissen Estafette team 3 JPB 3:53,90 --- 0
2 Jens Jegen Estafette team 1 JPB 3:54,52 --- 0
3 Jasper van Ginkel DEM JPB team 1 4:02,85 --- 0
4 Koen Zonneveld DEM JPB team 1 4:03,42 --- 0
5 Thijs Radder Estafette team 1 JPB 4:05,72 --- 0
6 Dex Kay Estafette team 3 JPB 4:07,61 --- 0
7 Bram Stapel Estafette team 2 JPB 4:15,37 --- 0
8 Storm Rietdijk Estafette team 2 JPB 4:17,22 --- 0
9 Gijs van den Hoek Estafette team 2 JPB 4:18,05 --- 0
10 Thijs Koopman DEM JPB team 1 4:30,31 --- 0
11 Thomas de Boo DEM JPB team 2 4:36,79 --- 0
12 Bink Liefting DEM JPB team 2 4:39,94 --- 0
13 Kay Blank Estafette team 1 JPB 4:43,13 --- 0
14 Tomas de Ruijter Estafette team 3 JPB 4:51,24 --- 0
15 Jens Klepper DEM JPB team 2 5:01,05 --- 0
16 Mano Al Estafette team 1 JPB 5:03,85 --- 0
17 Djael van Eerde Estafette team 3 JPB 5:10,71 --- 0
18 Liam Brink DEM JPB team 2 5:45,25 --- 0
19 Dennis Slager DEM JPB team 2 5:54,26 --- 0
Boet Duin DEM JPB team 1 DNF --- 0
Cas van Opzeeland DEM JPB team 2 DNF --- 0



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Estafette team 1 JPB (4x40m) AV Lycurgus - JPB 4 27,16 558
2 DEM JPB team 1 (4x40m) DEM - JPB 4 27,24 553
2 Estafette team 2 JPB (4x40m) AV Lycurgus - JPB 3 27,24 553
4 DEM JPB team 2 (4x40m) DEM - JPB 5 30,82 378
5 Estafette team 3 JPB (4x40m) AV Lycurgus - JPB 3 DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Guus Hoekstra DEM JPC team 1 7,37 30,46 3,13 1267 0
2 Stijn de Boer Estafette team 1 JPC 7,67 24,00 3,03 1111 0
3 Stef Brasser DEM JPC team 1 7,24 18,59 2,86 1087 0
4 Tijs van Etten DEM JPC team 1 7,57 18,12 2,91 1025 0
5 Paul Hekkens DEM JPC team 2 8,05 25,45 2,78 1013 0
6 Duuk Doesburg DEM JPC team 1 7,27 14,98 2,60 974 0
7 Mohammed ...dirahmaan DEM JPC team 1 7,48 21,54 2,12 933
8 Felix Kuil DEM JPC team 2 7,47 13,01 2,60 900 0
9 Mats Waal DEM JPC team 2 7,92 13,83 2,79 870 0
10 Kyan Swart DEM JPC team 2 7,73 11,07 2,86 868
11 Lars Potma DEM JPC team 2 7,86 11,48 2,78 837 0
12 Vince Mevissen DEM JPC team 3 8,01 11,63 2,81 820 0
13 Valerio Brink DEM JPC team 3 8,11 12,67 2,62 783 0
14 Ruben Tjipjes Estafette team 1 JPC 7,89 11,49 2,51 778 0
15 Kris Jacobs Estafette team 1 JPC 7,99 11,59 2,53 766 0
16 Jim Borsje DEM JPC team 3 8,36 9,46 2,47 653 0
17 Jordy Bottelier Estafette team 2 JPC 8,85 16,14 2,05 616 0
18 Twan van der Zee Estafette team 1 JPC 8,42 14,15 1,70 576 0
19 Aiden Maij Estafette team 2 JPC 8,05 3,65 2,30 527 0
20 Christian Caddeo DEM JPC team 3 8,83 8,02 2,23 505 0
21 Pepijn Top Estafette team 2 JPC 8,96 DNS DNS 213 0



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Guus Hoekstra DEM JPC team 1 2:14,70 --- 0
2 Stijn de Boer Estafette team 1 JPC 2:16,10 --- 0
3 Kyan Swart Estafette team 1 JPC 2:26,00 --- 0
4 Tijs van Etten DEM JPC team 1 2:27,70 --- 0
5 Felix Kuil DEM JPC team 2 2:29,90 --- 0
6 Vince Mevissen DEM JPC team 3 2:30,70 --- 0
7 Kris Jacobs Estafette team 1 JPC 2:31,40 --- 0
8 Mats Waal DEM JPC team 2 2:31,80 --- 0
9 Aiden Maij Estafette team 2 JPC 2:35,50 --- 0
10 Jordy Bottelier Estafette team 2 JPC 2:39,70 --- 0
11 Ruben Tjipjes Estafette team 1 JPC 2:40,10 --- 0
12 Mohammed ...dirahmaan Estafette team 1 JPC 2:40,40 --- 0
13 Jim Borsje DEM JPC team 3 2:45,40 --- 0
14 Lars Potma DEM JPC team 2 2:47,00 --- 0
15 Paul Hekkens DEM JPC team 2 2:48,40 --- 0
16 Twan van der Zee Estafette team 1 JPC 2:59,50 --- 0
17 Stef Brasser DEM JPC team 1 3:08,50 --- 0
Pepijn Top Estafette team 2 JPC DNS --- 0
Duuk Doesburg DEM JPC team 1 DNS --- 0
Christian Caddeo DEM JPC team 3 DNS --- 0
Valerio Brink DEM JPC team 3 DNS --- 0



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DEM JPC team 1 (4x40m) DEM - JPC 4 29,20 452
2 DEM JPC team 2 (4x40m) DEM - JPC 4 30,64 386
3 Estafette team 1 JPC (4x40m) AV Lycurgus - JPC 4 31,39 354
4 Estafette team 2 JPC (4x40m) AV Lycurgus - JPC 3 34,75 228
5 DEM JPC team 3 (4x40m) DEM - JPC 4 DQ 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Rylan Stins DEM JMINI team 1 7,80 24,01 2,88 1057 0
2 Wout Overwater Estafette team 2 JPM 7,79 17,52 2,94 981 0
3 Remco van Ginkel DEM JMINI team 1 7,61 14,92 2,63 912 0
4 Mees Olie DEM JMINI team 1 8,13 19,14 2,75 909
5 Joep Hoekstra DEM JMINI team 1 8,17 16,68 2,60 837 0
6 Jasper van Hattum Estafette team 1 JPM 8,65 17,20 2,61 773 0
7 Luc Swagerman Estafette team 2 JPM 8,44 16,70 2,47 768 0
8 Jaro Koper DEM JMINI team 1 8,44 14,27 2,62 759 0
9 Collin Veraart Estafette team 1 JPM 8,53 16,76 2,43 748 0
10 Dylan Wempe Estafette team 2 JPM 8,92 10,69 2,53 608 0
11 Stein Woudt DEM JMINI team 2 8,57 9,57 2,32 594 0
12 Roy Bakker DEM JMINI team 2 8,67 9,65 2,36 588 0
13 Chris Renooij Estafette team 1 JPM 9,63 10,03 2,52 504 0
14 Nils Boll Estafette team 2 JPM 9,52 11,04 2,29 491 0
15 Kylian Tjeerds Estafette team 1 JPM 9,36 10,34 1,99 436 0
16 Luke de Jong DEM JMINI team 2 9,34 10,37 1,86 413 0
17 Stijn van Etten DEM JMINI team 2 9,80 3,60 1,60 147 0
18 Sverre Eijpe DEM JMINI team 2 13,09 5,06 1,50 55



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mees Olie DEM JMINI team 2 2:24,14 --- 0
2 Collin Veraart Estafette team 1 JPM 2:27,86 --- 0
3 Joep Hoekstra DEM JMINI team 1 2:28,16 --- 0
4 Remco van Ginkel DEM JMINI team 1 2:31,01 --- 0
5 Jaro Koper DEM JMINI team 1 2:31,21 --- 0
6 Stein Woudt DEM JMINI team 2 2:34,68 --- 0
7 Rylan Stins DEM JMINI team 1 2:43,57 --- 0
8 Wout Overwater Estafette team 2 JPM 2:43,87 --- 0
9 Jasper van Hattum Estafette team 1 JPM 2:44,32 --- 0
10 Roy Bakker DEM JMINI team 2 2:44,54 --- 0
11 Chris Renooij Estafette team 1 JPM 2:46,14 --- 0
12 Luc Swagerman Estafette team 2 JPM 2:51,37 --- 0
13 Dylan Wempe Estafette team 2 JPM 2:52,13 --- 0
14 Stijn van Etten DEM JMINI team 2 3:01,20 --- 0
15 Kylian Tjeerds Estafette team 1 JPM 3:03,68 --- 0
16 Nils Boll Estafette team 2 JPM 3:04,60 --- 0
Sverre Eijpe Estafette team 2 JPM DNS --- 0



Jongens Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DEM JMINI team 1 (4x40m) DEM - JPMini 4 30,67 385
2 Estafette team 2 JPM (4x40m) AV Lycurgus - JPMini 4 33,76 262
3 Estafette team 1 JPM (4x40m) AV Lycurgus - JPMini 4 33,79 261
4 DEM JMINI team 2 (4x40m) DEM - JPMini 4 34,43 239



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalHoogPunten totaalTeam punten
1 Melissa Markwat DEM MPA1 team 1 9,93 18,71 1,15 1240 0
2 Nova Karijoredjo DEM MPA1 team 1 10,11 24,45 1,05 1217 0
3 Maura Kes DEM MPA1 team 1 10,01 15,50 1,05 1105 0
4 Elin Bosschieter Estafette ...am 1 MPA1 9,76 13,46 1,00 1074 0
5 Mies Boon Estafette ...am 1 MPA1 10,48 17,64 1,05 1070 0
6 Nadine van Hattum Estafette ...am 2 MPA1 10,64 22,78 0,95 1047 0
7 Tara Grootes Estafette ...am 1 MPA1 9,71 10,92 1,00 1036 0
8 Anne Kuijer DEM MPA1 team 1 10,37 19,17 0,90 998 0
9 Suzette Berkhout Estafette ...am 2 MPA1 10,81 10,46 0,95 831 0
10 Sterre Ursem DEM MPA1 team 1 11,48 12,22 0,90 743 0
11 Janet de Leeuw DEM MPA1 team 1 11,00 14,61 0,75 733
12 Mayla Veraart Estafette ...am 2 MPA1 12,88 13,73 1,00 697 0
13 Janiek van Tilborg Estafette ...am 2 MPA1 12,13 17,24 0,80 681 0



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maura Kes DEM MPA1 team 1 4:07,25 --- 0
2 Janet de Leeuw DEM MPA1 team 1 4:15,36 --- 0
3 Anne Kuijer DEM MPA1 team 1 4:20,14 --- 0
4 Melissa Markwat DEM MPA1 team 1 4:21,68 --- 0
5 Nova Karijoredjo DEM MPA1 team 1 4:46,70 --- 0
6 Janiek van Tilborg Estafette ...am 2 MPA1 4:53,65 --- 0
7 Sterre Ursem DEM MPA1 team 1 5:02,44 --- 0
Elin Bosschieter Estafette ...am 1 MPA1 DNS --- 0
Mayla Veraart Estafette ...am 2 MPA1 DNS --- 0
Mies Boon Estafette ...am 1 MPA1 DNS --- 0
Nadine van Hattum Estafette ...am 2 MPA1 DNS --- 0
Suzette Berkhout Estafette ...am 2 MPA1 DNS --- 0
Tara Grootes Estafette ...am 1 MPA1 DNS --- 0



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DEM MPA1 team 1 (4x60m) DEM - MPA1 5 38,58 455
2 Estafette team 1 MPA1 (4x60m) AV Lycurgus - MPA1 3 41,26 405
3 Estafette team 2 MPA1 (4x60m) AV Lycurgus - MPA1 4 43,82 321



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Sienna Smit DEM MPA2 team 1 9,24 6,40 4,34 1620 0
2 Fiene Rosendaal DEM MPA2 team 1 9,44 5,63 4,08 1486 0
3 Britt de Graaf DEM MPA2 team 1 9,53 6,07 3,86 1454 0
4 Julie Rupprecht Estafette ...am 1 MPA2 9,85 6,01 3,87 1400 0
5 Luna Blaauw DEM MPA2 team 1 9,88 6,06 3,60 1345 0
6 Britt Kerklingh Estafette ...am 1 MPA2 9,67 5,24 3,60 1325 0
7 Mireille Ketel Estafette ...am 1 MPA2 10,17 7,27 3,36 1323 0
8 Babette Bosse Estafette ...am 2 MPA2 10,22 5,55 3,56 1253 0
9 Merel van het Kaar Estafette ...am 2 MPA2 9,74 4,97 3,36 1248
10 Kiamy Jonker Estafette ...am 2 MPA2 10,13 5,56 3,45 1244 0
11 Anisa Bahtiri Estafette ...am 3 MPA2 10,82 6,82 3,15 1165 0
12 Lara van Vuuren Estafette ...am 1 MPA2 10,20 4,62 3,34 1149 0
13 James Rozema Estafette ...am 1 MPA2 10,74 5,23 3,25 1097
14 Maud Duppen Estafette ...am 2 MPA2 10,48 4,73 2,96 1041 0
15 Lisa Molenaar DEM MPA2 team 1 10,43 4,14 3,13 1039 0
16 Aimee Grasboer Estafette ...am 3 MPA2 11,07 4,97 2,70 926 0
17 Eva de Reus Estafette ...am 2 MPA2 10,93 3,18 2,82 833 0
18 Nadine Pels Estafette ...am 3 MPA2 12,19 4,21 2,74 753 0
19 Jayda de Coninck Estafette ...am 3 MPA2 11,99 4,65 1,70 598



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Britt de Graaf DEM MPA2 team 1 3:32,70 --- 0
2 Britt Kerklingh Estafette ...am 1 MPA2 3:56,47 --- 0
3 Lara van Vuuren Estafette ...am 1 MPA2 4:08,46 --- 0
4 Kiamy Jonker Estafette ...am 2 MPA2 4:11,73 --- 0
5 Lisa Molenaar DEM MPA2 team 1 4:12,92 --- 0
6 Luna Blaauw DEM MPA2 team 1 4:18,13 --- 0
7 Babette Bosse Estafette ...am 2 MPA2 4:21,52 --- 0
8 Mireille Ketel Estafette ...am 1 MPA2 4:30,32 --- 0
9 Maud Duppen Estafette ...am 2 MPA2 4:34,68 --- 0
10 Merel van het Kaar Estafette ...am 2 MPA2 4:37,02 --- 0
11 Aimee Grasboer Estafette ...am 3 MPA2 4:38,10 --- 0
12 James Rozema Estafette ...am 3 MPA2 4:45,94 --- 0
Anisa Bahtiri Estafette ...am 3 MPA2 DNS --- 0
Eva de Reus Estafette ...am 2 MPA2 DNS --- 0
Jayda de Coninck Estafette ...am 2 MPA2 DNS --- 0
Julie Rupprecht Estafette ...am 1 MPA2 DNS --- 0
Nadine Pels Estafette ...am 3 MPA2 DNS --- 0
Sienna Smit DEM MPA2 team 1 DNS --- 0
Fiene Rosendaal DEM MPA2 team 1 DNS --- 0



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DEM MPA2 team 1 (4x60m) DEM - MPA2 5 36,02 614
2 Estafette team 1 MPA2 (4x60m) AV Lycurgus - MPA2 4 37,70 490
3 Estafette team 2 MPA2 (4x60m) AV Lycurgus - MPA2 4 39,81 457
4 Estafette team 3 MPA2 (4x60m) - MPA2 2 42,13 375



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Lincy van Reeuwijk DEM MPB team 1 7,20 17,88 3,50 1213 0
2 Britt Molenaar Estafette team 1 MPB 7,17 18,55 3,38 1206 0
3 Bobby-Jean...aalfhoven DEM MPB team 1 7,16 14,59 3,20 1110 0
4 Fenna van Wijk Estafette team 1 MPB 7,01 13,73 3,06 1100 0
5 Marije Poelman DEM MPB team 1 7,50 17,52 3,15 1077 0
6 Tess de Weger Estafette team 1 MPB 7,07 14,54 2,81 1050 0
7 Emma Ketel Estafette team 2 MPB 7,75 14,66 3,02 959 0
8 Lara Kievoet DEM MPB team 2 7,55 12,04 2,92 931 0
9 Mara van der Hulst DEM MPB team 2 7,70 11,31 3,09 925 0
10 Kailin van der Vlugt DEM MPB team 2 7,83 14,69 2,74 890
11 Eva van der Weide Estafette team 2 MPB 7,94 16,61 2,55 864 0
12 Florine Renooij Estafette team 2 MPB 8,09 14,85 2,79 859
13 Jet Blaauw DEM MPB team 1 7,63 11,78 2,53 833 0
14 Sophie Oversteegen Estafette team 2 MPB 8,07 10,44 2,83 791 0
15 Fiene van het Kaar Estafette team 2 MPB 8,54 13,29 2,63 729
16 Julia Speur Estafette team 2 MPB 8,03 11,30 2,31 711
17 Ise van Taanom Estafette team 1 MPB 8,09 9,63 2,49 704 0
18 Liz Meijland DEM MPB team 2 9,22 10,84 2,30 526 0
19 Fleur Lexmond DEM MPB team 2 9,01 8,05 2,08 451 0
20 Danique Nooij Estafette team 2 MPB 9,10 7,49 2,00 411 0



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Fenna van Wijk Estafette team 1 MPB 3:43,29 --- 0
2 Britt Molenaar Estafette team 1 MPB 3:44,00 --- 0
3 Tess de Weger Estafette team 1 MPB 3:46,55 --- 0
4 Marije Poelman DEM MPB team 1 4:18,84 --- 0
5 Florine Renooij DEM MPB team 1 4:19,70 --- 0
6 Bobby-Jean...aalfhoven DEM MPB team 1 4:22,34 --- 0
7 Lara Kievoet DEM MPB team 2 4:23,37 --- 0
8 Emma Ketel Estafette team 2 MPB 4:28,14 --- 0
9 Kailin van der Vlugt Estafette team 2 MPB 4:33,28 --- 0
10 Jet Blaauw DEM MPB team 1 4:38,38 --- 0
11 Ise van Taanom Estafette team 1 MPB 4:40,50 --- 0
12 Mara van der Hulst DEM MPB team 2 4:43,80 --- 0
13 Sophie Oversteegen Estafette team 2 MPB 4:56,09 --- 0
14 Fiene van het Kaar Estafette team 2 MPB 5:00,08 --- 0
15 Danique Nooij Estafette team 2 MPB 5:00,44 --- 0
16 Eva van der Weide Estafette team 2 MPB 5:10,20 --- 0
17 Fleur Lexmond DEM MPB team 2 5:25,10 --- 0
18 Liz Meijland DEM MPB team 2 5:46,00 --- 0
Julia Speur DEM MPB team 2 DNS --- 0
Lincy van Reeuwijk DEM MPB team 1 DNS --- 0



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Estafette team 1 MPB (4x40m) AV Lycurgus - MPB 4 26,92 571
2 DEM MPB team 1 (4x40m) DEM - MPB 4 27,55 537
3 Estafette team 2 MPB (4x40m) AV Lycurgus - MPB 4 30,75 381
4 DEM MPB team 2 (4x40m) DEM - MPB 4 31,83 336



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Lea Rosic DEM MPC team 1 7,25 13,61 3,07 1049 0
2 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 7,38 14,72 3,00 1027 0
3 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 7,35 16,28 2,84 1026 0
4 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 7,55 18,30 2,59 967 0
5 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 7,56 15,06 2,70 938 0
6 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 7,84 14,12 2,64 858 0
7 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 8,05 14,84 2,68 842 0
8 Isa Krikke DEM MPC team 2 7,96 14,03 2,64 837 0
9 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 7,78 11,69 2,53 805 0
10 Sofia Kes DEM MPC team 2 8,31 14,95 2,52 770 0
11 Berber Land Estafette team 2 MPC 8,42 15,42 2,47 751 0
12 Felice Bosse Estafette team 2 MPC 8,09 12,16 2,48 750
13 Novi Pekel DEM MPC team 2 7,99 9,58 2,59 739 0
14 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 7,90 9,33 2,42 716 0
15 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 8,38 10,09 2,19 606 0
16 Juna Lama DEM MPC team 2 8,63 9,75 2,32 588 0
17 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 9,03 12,29 2,24 565 0
18 Joella de Boer Estafette team 2 MPC 8,77 9,01 2,06 501
19 Madelief Ursem DEM MPC team 2 9,07 6,06 2,18 416 0



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lea Rosic DEM MPC team 1 2:26,24 --- 0
2 Novi Pekel DEM MPC team 2 2:27,34 --- 0
3 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 2:28,99 --- 0
4 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 2:29,33 --- 0
5 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 2:33,22 --- 0
6 Isa Krikke DEM MPC team 2 2:35,75 --- 0
7 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 2:39,23 --- 0
8 Berber Land Estafette team 2 MPC 2:39,52 --- 0
9 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 2:39,94 --- 0
10 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 2:40,55 --- 0
11 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 2:42,16 --- 0
12 Felice Bosse Estafette team 1 MPC 2:44,03 --- 0
13 Sofia Kes DEM MPC team 2 2:48,70 --- 0
14 Joella de Boer DEM MPC team 2 2:50,66 --- 0
15 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 2:58,67 --- 0
16 Juna Lama DEM MPC team 2 3:08,70 --- 0
17 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 3:10,42 --- 0
18 Madelief Ursem DEM MPC team 2 3:10,97 --- 0
19 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 3:28,03 --- 0



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DEM MPC team 1 (4x40m) DEM - MPC 4 29,12 456
2 Estafette team 1 MPC (4x40m) AV Lycurgus - MPC 4 30,37 398
3 DEM MPC team 2 (4x40m) DEM - MPC 5 31,43 353
4 Estafette team 2 MPC (4x40m) AV Lycurgus - MPC 4 31,79 338



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Zoe Pletinckx Estafette team 1 MMP 8,08 8,08 2,13 600 0
2 Fleur van der Zee Estafette team 1 MMP 8,23 9,12 2,03 579 0
3 Julia Boekhout Estafette team 1 MMP 8,23 6,01 2,19 539 0
4 Silke Potma DEM MPMINI team 1 8,25 4,49 2,32 520 0
5 Amela Bahtiri Estafette team 1 MMP 8,50 5,58 2,11 470 0
6 Stephanie Ligthart DEM MPMINI team 1 8,80 9,15 1,90 468 0
7 Roza Verlaat DEM MPMINI team 1 8,38 7,96 1,62 447 0
8 Meike van Tilborg DEM MPMINI team 1 9,41 7,88 2,25 431
9 Lotte de Graaf DEM MPMINI team 1 9,01 4,51 2,26 398 0
10 Babet van het Kaar DEM MPMINI team 1 9,20 5,00 2,17 369
11 Saffanah Loukili DEM MPMINI team 1 9,48 DNS DNS 146 0



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Julia Boekhout Estafette team 1 MMP 2:31,41 --- 0
2 Zoe Pletinckx Estafette team 1 MMP 2:40,20 --- 0
3 Lotte de Graaf DEM MPMINI team 1 2:47,34 --- 0
4 Meike van Tilborg DEM MPMINI team 1 2:48,45 --- 0
5 Amela Bahtiri Estafette team 1 MMP 2:49,45 --- 0
6 Fleur van der Zee Estafette team 1 MMP 2:52,52 --- 0
7 Roza Verlaat DEM MPMINI team 1 2:53,24 --- 0
8 Stephanie Ligthart DEM MPMINI team 1 2:55,59 --- 0
9 Silke Potma DEM MPMINI team 1 2:58,76 --- 0
10 Babet van het Kaar DEM MPMINI team 1 3:01,75 --- 0
Saffanah Loukili DEM MPMINI team 1 DNS --- 0



Meisjes Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Estafette team 1 MMP (4x40m) AV Lycurgus - MPMini 4 33,20 283
2 DEM MPMINI team 1 (4x40m) DEM - MPMini 5 38,15 123