# Team Leden Punten
1 DEM MPC team 1 DEM - MPC 4 0
1 DEM MPC team 2 DEM - MPC 5 0
1 Estafette team 1 MPC AV Lycurgus - MPC 4 0
1 Estafette team 2 MPC AV Lycurgus - MPC 4 0

Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

# Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Lea Rosic DEM MPC team 1 7,25 13,61 3,07 1049 0
2 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 7,38 14,72 3,00 1027 0
3 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 7,35 16,28 2,84 1026 0
4 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 7,55 18,30 2,59 967 0
5 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 7,56 15,06 2,70 938 0
6 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 7,84 14,12 2,64 858 0
7 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 8,05 14,84 2,68 842 0
8 Isa Krikke DEM MPC team 2 7,96 14,03 2,64 837 0
9 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 7,78 11,69 2,53 805 0
10 Sofia Kes DEM MPC team 2 8,31 14,95 2,52 770 0
11 Berber Land Estafette team 2 MPC 8,42 15,42 2,47 751 0
12 Felice Bosse Estafette team 2 MPC 8,09 12,16 2,48 750
13 Novi Pekel DEM MPC team 2 7,99 9,58 2,59 739 0
14 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 7,90 9,33 2,42 716 0
15 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 8,38 10,09 2,19 606 0
16 Juna Lama DEM MPC team 2 8,63 9,75 2,32 588 0
17 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 9,03 12,29 2,24 565 0
18 Joella de Boer Estafette team 2 MPC 8,77 9,01 2,06 501
19 Madelief Ursem DEM MPC team 2 9,07 6,06 2,18 416 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Lea Rosic DEM MPC team 1 7,25 +3.5 m/s--- 498 0
2 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 7,35 +3.5 m/s--- 478 0
3 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 7,38 +2.2 m/s--- 472 0
4 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 7,55 +2.2 m/s--- 438 0
5 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 7,56 +2.2 m/s--- 437 0
6 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 7,78 +2.5 m/s--- 396 0
7 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 7,84 +3.5 m/s--- 385 0
8 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 7,90 +2.5 m/s--- 375 0
9 Isa Krikke DEM MPC team 2 7,96 +3.5 m/s--- 365 0
10 Novi Pekel DEM MPC team 2 7,99 +2.2 m/s--- 359 0
11 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 8,05 +3.1 m/s--- 349 0
12 Felice Bosse Estafette team 2 MPC 8,09 +3.5 m/s--- 343 0
13 Sofia Kes DEM MPC team 2 8,31 +2.5 m/s--- 307 0
14 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 8,38 +3.1 m/s--- 296 0
15 Berber Land Estafette team 2 MPC 8,42 +3.1 m/s--- 290 0
16 Juna Lama DEM MPC team 2 8,63 +2.5 m/s--- 259 0
17 Joella de Boer DEM MPC team 2 8,77 +2.5 m/s--- 239 0
18 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 9,03 +3.1 m/s--- 203 0
19 Madelief Ursem DEM MPC team 2 9,07 +2.2 m/s--- 198 0

Uitslagen Meerkamp Balwerpen Meisjes Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 18,30 --- 293 0
2 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 16,28 --- 262 0
3 Berber Land Estafette team 2 MPC 15,42 --- 249 0
4 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 15,06 --- 243 0
5 Sofia Kes DEM MPC team 2 14,95 --- 241 0
6 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 14,84 --- 239 0
7 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 14,72 --- 237 0
8 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 14,12 --- 227 0
9 Isa Krikke DEM MPC team 2 14,03 --- 226 0
10 Lea Rosic DEM MPC team 1 13,61 --- 219 0
11 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 12,29 --- 196 0
12 Felice Bosse Estafette team 2 MPC 12,16 --- 193 0
13 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 11,69 --- 185 0
14 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 10,09 --- 154 0
15 Juna Lama DEM MPC team 2 9,75 --- 147 0
16 Novi Pekel DEM MPC team 2 9,58 --- 144 0
17 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 9,33 --- 139 0
18 Joella de Boer Estafette team 1 MPC 9,01 --- 132 0
19 Madelief Ursem DEM MPC team 2 6,06 --- 64 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Lea Rosic DEM MPC team 1 3,07 --- 332 0
2 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 3,00 --- 318 0
3 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 2,84 --- 286 0
4 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 2,70 --- 258 0
5 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 2,68 --- 254 0
6 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 2,64 --- 246 0
6 Isa Krikke DEM MPC team 2 2,64 --- 246 0
8 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 2,59 --- 236 0
8 Novi Pekel DEM MPC team 2 2,59 --- 236 0
10 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 2,53 --- 224 0
11 Sofia Kes DEM MPC team 2 2,52 --- 222 0
12 Felice Bosse DEM MPC team 2 2,48 --- 214 0
13 Berber Land Estafette team 2 MPC 2,47 --- 212 0
14 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 2,42 --- 202 0
15 Juna Lama DEM MPC team 2 2,32 --- 182 0
16 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 2,24 --- 166 0
17 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 2,19 --- 156 0
18 Madelief Ursem DEM MPC team 2 2,18 --- 154 0
19 Joella de Boer DEM MPC team 2 2,06 --- 130 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtnBalPtnVerPtn Punten
1 AV Lycurgus 8237 [+/-]
2 DEM 8059 [+/-]


Uitslagen 600 meter Meisjes Pupil C

# Naam ResOBP
1 Lea Rosic DEM MPC team 1 2:26,24 ---
2 Novi Pekel DEM MPC team 2 2:27,34 ---
3 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 2:28,99 ---
4 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 2:29,33 ---
5 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 2:33,22 ---
6 Isa Krikke DEM MPC team 2 2:35,75 ---
7 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 2:39,23 ---
8 Berber Land Estafette team 2 MPC 2:39,52 ---
9 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 2:39,94 ---
10 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 2:40,55 ---
11 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 2:42,16 ---
12 Felice Bosse Estafette team 1 MPC 2:44,03 ---
13 Sofia Kes DEM MPC team 2 2:48,70 ---
14 Joella de Boer DEM MPC team 2 2:50,66 ---
15 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 2:58,67 ---
16 Juna Lama DEM MPC team 2 3:08,70 ---
17 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 3:10,42 ---
18 Madelief Ursem DEM MPC team 2 3:10,97 ---
19 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 3:28,03 ---

Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DEM MPC team 1 (4x40m) DEM - MPC 4 29,12 456
2 Estafette team 1 MPC (4x40m) AV Lycurgus - MPC 4 30,37 398
3 DEM MPC team 2 (4x40m) DEM - MPC 5 31,43 353
4 Estafette team 2 MPC (4x40m) AV Lycurgus - MPC 4 31,79 338