# Team Leden Punten
1 DEM JPC team 1 DEM - JPC 4 0
1 DEM JPC team 2 DEM - JPC 4 0
1 DEM JPC team 3 DEM - JPC 4 0
1 Estafette team 1 JPC AV Lycurgus - JPC 4 0
1 Estafette team 2 JPC AV Lycurgus - JPC 3 0

Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

# Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Guus Hoekstra DEM JPC team 1 7,37 30,46 3,13 1267 0
2 Stijn de Boer Estafette team 1 JPC 7,67 24,00 3,03 1111 0
3 Stef Brasser DEM JPC team 1 7,24 18,59 2,86 1087 0
4 Tijs van Etten DEM JPC team 1 7,57 18,12 2,91 1025 0
5 Paul Hekkens DEM JPC team 2 8,05 25,45 2,78 1013 0
6 Duuk Doesburg DEM JPC team 1 7,27 14,98 2,60 974 0
7 Mohammed ...dirahmaan DEM JPC team 1 7,48 21,54 2,12 933
8 Felix Kuil DEM JPC team 2 7,47 13,01 2,60 900 0
9 Mats Waal DEM JPC team 2 7,92 13,83 2,79 870 0
10 Kyan Swart DEM JPC team 2 7,73 11,07 2,86 868
11 Lars Potma DEM JPC team 2 7,86 11,48 2,78 837 0
12 Vince Mevissen DEM JPC team 3 8,01 11,63 2,81 820 0
13 Valerio Brink DEM JPC team 3 8,11 12,67 2,62 783 0
14 Ruben Tjipjes Estafette team 1 JPC 7,89 11,49 2,51 778 0
15 Kris Jacobs Estafette team 1 JPC 7,99 11,59 2,53 766 0
16 Jim Borsje DEM JPC team 3 8,36 9,46 2,47 653 0
17 Jordy Bottelier Estafette team 2 JPC 8,85 16,14 2,05 616 0
18 Twan van der Zee Estafette team 1 JPC 8,42 14,15 1,70 576 0
19 Aiden Maij Estafette team 2 JPC 8,05 3,65 2,30 527 0
20 Christian Caddeo DEM JPC team 3 8,83 8,02 2,23 505 0
21 Pepijn Top Estafette team 2 JPC 8,96 DNS DNS 213 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Stef Brasser DEM JPC team 1 7,24 +3.6 m/s--- 500 0
2 Duuk Doesburg DEM JPC team 1 7,27 +3.6 m/s--- 494 0
3 Guus Hoekstra DEM JPC team 1 7,37 +1.9 m/s--- 474 0
4 Felix Kuil DEM JPC team 2 7,47 +3.0 m/s--- 454 0
5 Mohammed ...dirahmaan DEM JPC team 2 7,48 +3.6 m/s--- 452 0
6 Tijs van Etten DEM JPC team 1 7,57 +3.0 m/s--- 435 0
7 Stijn de Boer Estafette team 1 JPC 7,67 +1.7 m/s--- 416 0
8 Kyan Swart Estafette team 1 JPC 7,73 +1.9 m/s--- 405 0
9 Lars Potma DEM JPC team 2 7,86 +1.7 m/s--- 382 0
10 Ruben Tjipjes Estafette team 1 JPC 7,89 +1.9 m/s--- 377 0
11 Mats Waal DEM JPC team 2 7,92 +1.7 m/s--- 371 0
12 Kris Jacobs Estafette team 1 JPC 7,99 +1.7 m/s--- 359 0
13 Vince Mevissen DEM JPC team 3 8,01 +3.6 m/s--- 356 0
14 Aiden Maij Estafette team 2 JPC 8,05 +3.0 m/s--- 349 0
14 Paul Hekkens DEM JPC team 2 8,05 +1.7 m/s--- 349 0
16 Valerio Brink DEM JPC team 3 8,11 +1.9 m/s--- 339 0
17 Jim Borsje DEM JPC team 3 8,36 +3.0 m/s--- 299 0
18 Twan van der Zee Estafette team 1 JPC 8,42 +1.9 m/s--- 290 0
19 Christian Caddeo DEM JPC team 3 8,83 +3.0 m/s--- 230 0
20 Jordy Bottelier Estafette team 2 JPC 8,85 +3.6 m/s--- 228 0
21 Pepijn Top Estafette team 2 JPC 8,96 +3.6 m/s--- 213 0

Uitslagen Meerkamp Balwerpen Jongens Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Guus Hoekstra DEM JPC team 1 30,46 --- 449 0
2 Paul Hekkens DEM JPC team 2 25,45 --- 390 0
3 Stijn de Boer Estafette team 1 JPC 24,00 --- 371 0
4 Mohammed ...dirahmaan Estafette team 1 JPC 21,54 --- 339 0
5 Stef Brasser DEM JPC team 1 18,59 --- 297 0
6 Tijs van Etten DEM JPC team 1 18,12 --- 290 0
7 Jordy Bottelier Estafette team 2 JPC 16,14 --- 260 0
8 Duuk Doesburg DEM JPC team 1 14,98 --- 242 0
9 Twan van der Zee Estafette team 1 JPC 14,15 --- 228 0
10 Mats Waal DEM JPC team 2 13,83 --- 223 0
11 Felix Kuil DEM JPC team 2 13,01 --- 208 0
12 Valerio Brink DEM JPC team 3 12,67 --- 202 0
13 Vince Mevissen DEM JPC team 3 11,63 --- 184 0
14 Kris Jacobs Estafette team 1 JPC 11,59 --- 183 0
15 Ruben Tjipjes Estafette team 1 JPC 11,49 --- 181 0
16 Lars Potma DEM JPC team 2 11,48 --- 181 0
17 Kyan Swart DEM JPC team 2 11,07 --- 173 0
18 Jim Borsje DEM JPC team 3 9,46 --- 142 0
19 Christian Caddeo DEM JPC team 3 8,02 --- 111 0
20 Aiden Maij Estafette team 2 JPC 3,65 --- 0 0
Pepijn Top Estafette team 2 JPC DNS --- 0 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Guus Hoekstra DEM JPC team 1 3,13 --- 344 0
2 Stijn de Boer Estafette team 1 JPC 3,03 --- 324 0
3 Tijs van Etten DEM JPC team 1 2,91 --- 300 0
4 Kyan Swart DEM JPC team 1 2,86 --- 290 0
4 Stef Brasser DEM JPC team 1 2,86 --- 290 0
6 Vince Mevissen DEM JPC team 3 2,81 --- 280 0
7 Mats Waal DEM JPC team 2 2,79 --- 276 0
8 Paul Hekkens DEM JPC team 2 2,78 --- 274 0
8 Lars Potma DEM JPC team 2 2,78 --- 274 0
10 Valerio Brink DEM JPC team 3 2,62 --- 242 0
11 Duuk Doesburg DEM JPC team 1 2,60 --- 238 0
11 Felix Kuil DEM JPC team 2 2,60 --- 238 0
13 Kris Jacobs Estafette team 1 JPC 2,53 --- 224 0
14 Ruben Tjipjes Estafette team 1 JPC 2,51 --- 220 0
15 Jim Borsje DEM JPC team 3 2,47 --- 212 0
16 Aiden Maij Estafette team 2 JPC 2,30 --- 178 0
17 Christian Caddeo DEM JPC team 3 2,23 --- 164 0
18 Mohammed ...dirahmaan DEM JPC team 3 2,12 --- 142 0
19 Jordy Bottelier Estafette team 2 JPC 2,05 --- 128 0
20 Twan van der Zee Estafette team 1 JPC 1,70 --- 58 0
Pepijn Top Estafette team 2 JPC DNS --- 0 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtnBalPtnVerPtn Punten
1 DEM 12505 [+/-]
2 AV Lycurgus 6037 [+/-]


Uitslagen 600 meter Jongens Pupil C

# Naam ResOBP
1 Guus Hoekstra DEM JPC team 1 2:14,70 ---
2 Stijn de Boer Estafette team 1 JPC 2:16,10 ---
3 Kyan Swart Estafette team 1 JPC 2:26,00 ---
4 Tijs van Etten DEM JPC team 1 2:27,70 ---
5 Felix Kuil DEM JPC team 2 2:29,90 ---
6 Vince Mevissen DEM JPC team 3 2:30,70 ---
7 Kris Jacobs Estafette team 1 JPC 2:31,40 ---
8 Mats Waal DEM JPC team 2 2:31,80 ---
9 Aiden Maij Estafette team 2 JPC 2:35,50 ---
10 Jordy Bottelier Estafette team 2 JPC 2:39,70 ---
11 Ruben Tjipjes Estafette team 1 JPC 2:40,10 ---
12 Mohammed ...dirahmaan Estafette team 1 JPC 2:40,40 ---
13 Jim Borsje DEM JPC team 3 2:45,40 ---
14 Lars Potma DEM JPC team 2 2:47,00 ---
15 Paul Hekkens DEM JPC team 2 2:48,40 ---
16 Twan van der Zee Estafette team 1 JPC 2:59,50 ---
17 Stef Brasser DEM JPC team 1 3:08,50 ---
Pepijn Top Estafette team 2 JPC DNS ---
Duuk Doesburg DEM JPC team 1 DNS ---
Christian Caddeo DEM JPC team 3 DNS ---
Valerio Brink DEM JPC team 3 DNS ---

Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DEM JPC team 1 (4x40m) DEM - JPC 4 29,20 452
2 DEM JPC team 2 (4x40m) DEM - JPC 4 30,64 386
3 Estafette team 1 JPC (4x40m) AV Lycurgus - JPC 4 31,39 354
4 Estafette team 2 JPC (4x40m) AV Lycurgus - JPC 3 34,75 228
5 DEM JPC team 3 (4x40m) DEM - JPC 4 DQ 0