# Team Leden Punten
1 DEM JPB team 1 DEM - JPB 4 0
1 DEM JPB team 2 DEM - JPB 5 0
1 Estafette team 1 JPB AV Lycurgus - JPB 4 0
1 Estafette team 2 JPB AV Lycurgus - JPB 3 0
1 Estafette team 3 JPB AV Lycurgus - JPB 3 0

Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

# Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Mano Al Estafette team 1 JPB 6,84 21,08 3,22 1282 0
2 Bram Stapel Estafette team 2 JPB 7,34 25,45 3,40 1268 0
3 Jasper van Ginkel DEM JPB team 1 6,84 19,13 3,17 1244 0
4 Cas Nelissen DEM JPB team 1 7,19 22,74 3,23 1229
5 Storm Rietdijk Estafette team 2 JPB 7,38 19,88 3,46 1198 0
6 Jens Jegen Estafette team 1 JPB 7,17 20,81 3,17 1196 0
7 Koen Zonneveld DEM JPB team 1 7,02 16,70 3,10 1154 0
8 Dex Kay Estafette team 3 JPB 7,52 20,61 3,04 1096 0
9 Bink Liefting DEM JPB team 2 7,47 20,14 2,94 1079 0
10 Thijs Radder Estafette team 1 JPB 7,33 13,60 2,94 1007 0
11 Boet Duin DEM JPB team 1 7,64 18,30 2,69 971 0
12 Gijs van den Hoek Estafette team 2 JPB 7,62 19,78 2,51 959 0
13 Kay Blank Estafette team 1 JPB 7,20 13,89 2,49 948 0
14 Thijs Koopman DEM JPB team 1 7,61 12,47 2,53 850 0
15 Cas van Opzeeland DEM JPB team 2 8,34 17,35 2,42 784 0
16 Thomas de Boo DEM JPB team 2 7,91 16,64 2,08 775 0
17 Dennis Slager DEM JPB team 2 8,54 13,22 2,63 728
18 Jens Klepper DEM JPB team 2 8,58 15,01 2,43 712 0
19 Djael van Eerde Estafette team 3 JPB 8,65 18,25 2,14 694 0
20 Liam Brink DEM JPB team 2 8,96 13,37 2,38 622 0
21 Tomas de Ruijter Estafette team 3 JPB 8,68 7,42 2,45 557 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Mano Al Estafette team 1 JPB 6,84 +4.4 m/s--- 587 0
1 Jasper van Ginkel DEM JPB team 1 6,84 +2.0 m/s--- 587 0
3 Koen Zonneveld DEM JPB team 1 7,02 +1.5 m/s--- 547 0
4 Jens Jegen Estafette team 1 JPB 7,17 +4.4 m/s--- 515 0
5 Cas Nelissen Estafette team 1 JPB 7,19 +2.0 m/s--- 510 0
6 Kay Blank Estafette team 1 JPB 7,20 +2.3 m/s--- 508 0
7 Thijs Radder Estafette team 1 JPB 7,33 +2.3 m/s--- 482 0
8 Bram Stapel Estafette team 2 JPB 7,34 +2.3 m/s--- 480 0
9 Storm Rietdijk Estafette team 2 JPB 7,38 +1.5 m/s--- 472 0
10 Bink Liefting DEM JPB team 2 7,47 +4.4 m/s--- 454 0
11 Dex Kay Estafette team 3 JPB 7,52 +2.0 m/s--- 444 0
12 Thijs Koopman DEM JPB team 1 7,61 +2.0 m/s--- 427 0
13 Gijs van den Hoek Estafette team 2 JPB 7,62 +2.3 m/s--- 425 0
14 Boet Duin DEM JPB team 1 7,64 +4.4 m/s--- 422 0
15 Thomas de Boo DEM JPB team 2 7,91 +2.3 m/s--- 373 0
16 Cas van Opzeeland DEM JPB team 2 8,34 +4.4 m/s--- 303 0
17 Dennis Slager DEM JPB team 2 8,54 +1.5 m/s--- 272 0
18 Jens Klepper DEM JPB team 2 8,58 +1.5 m/s--- 266 0
19 Djael van Eerde Estafette team 3 JPB 8,65 +2.0 m/s--- 256 0
20 Tomas de Ruijter Estafette team 3 JPB 8,68 +1.5 m/s--- 252 0
21 Liam Brink DEM JPB team 2 8,96 +2.0 m/s--- 213 0

Uitslagen Meerkamp Balwerpen Jongens Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Bram Stapel Estafette team 2 JPB 25,45 --- 390 0
2 Cas Nelissen Estafette team 2 JPB 22,74 --- 355 0
3 Mano Al Estafette team 1 JPB 21,08 --- 333 0
4 Jens Jegen Estafette team 1 JPB 20,81 --- 329 0
5 Dex Kay Estafette team 3 JPB 20,61 --- 326 0
6 Bink Liefting DEM JPB team 2 20,14 --- 319 0
7 Storm Rietdijk Estafette team 2 JPB 19,88 --- 316 0
8 Gijs van den Hoek Estafette team 2 JPB 19,78 --- 314 0
9 Jasper van Ginkel DEM JPB team 1 19,13 --- 305 0
10 Boet Duin DEM JPB team 1 18,30 --- 293 0
11 Djael van Eerde Estafette team 3 JPB 18,25 --- 292 0
12 Cas van Opzeeland DEM JPB team 2 17,35 --- 279 0
13 Koen Zonneveld DEM JPB team 1 16,70 --- 269 0
14 Thomas de Boo DEM JPB team 2 16,64 --- 268 0
15 Jens Klepper DEM JPB team 2 15,01 --- 242 0
16 Kay Blank Estafette team 1 JPB 13,89 --- 224 0
17 Thijs Radder Estafette team 1 JPB 13,60 --- 219 0
18 Liam Brink DEM JPB team 2 13,37 --- 215 0
19 Dennis Slager DEM JPB team 2 13,22 --- 212 0
20 Thijs Koopman DEM JPB team 1 12,47 --- 199 0
21 Tomas de Ruijter Estafette team 3 JPB 7,42 --- 97 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Storm Rietdijk Estafette team 2 JPB 3,46 --- 410 0
2 Bram Stapel Estafette team 2 JPB 3,40 --- 398 0
3 Cas Nelissen Estafette team 2 JPB 3,23 --- 364 0
4 Mano Al Estafette team 1 JPB 3,22 --- 362 0
5 Jens Jegen Estafette team 1 JPB 3,17 --- 352 0
5 Jasper van Ginkel DEM JPB team 1 3,17 --- 352 0
7 Koen Zonneveld DEM JPB team 1 3,10 --- 338 0
8 Dex Kay Estafette team 3 JPB 3,04 --- 326 0
9 Thijs Radder Estafette team 1 JPB 2,94 --- 306 0
9 Bink Liefting DEM JPB team 2 2,94 --- 306 0
11 Boet Duin DEM JPB team 1 2,69 --- 256 0
12 Dennis Slager DEM JPB team 1 2,63 --- 244 0
13 Thijs Koopman DEM JPB team 1 2,53 --- 224 0
14 Gijs van den Hoek Estafette team 2 JPB 2,51 --- 220 0
15 Kay Blank Estafette team 1 JPB 2,49 --- 216 0
16 Tomas de Ruijter Estafette team 3 JPB 2,45 --- 208 0
17 Jens Klepper DEM JPB team 2 2,43 --- 204 0
18 Cas van Opzeeland DEM JPB team 2 2,42 --- 202 0
19 Liam Brink DEM JPB team 2 2,38 --- 194 0
20 Djael van Eerde Estafette team 3 JPB 2,14 --- 146 0
21 Thomas de Boo DEM JPB team 2 2,08 --- 134 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtnBalPtnVerPtn Punten
1 AV Lycurgus 12044 [+/-]
2 DEM 9122 [+/-]
3 AV Suomi 1229 [+/-]


Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil B

# Naam ResOBP
1 Cas Nelissen DEM JPB team 2 3:53,90 ---
2 Jens Jegen Estafette team 1 JPB 3:54,52 ---
3 Jasper van Ginkel DEM JPB team 1 4:02,85 ---
4 Koen Zonneveld DEM JPB team 1 4:03,42 ---
5 Thijs Radder Estafette team 1 JPB 4:05,72 ---
6 Dex Kay Estafette team 3 JPB 4:07,61 ---
7 Bram Stapel Estafette team 2 JPB 4:15,37 ---
8 Storm Rietdijk Estafette team 2 JPB 4:17,22 ---
9 Gijs van den Hoek Estafette team 2 JPB 4:18,05 ---
10 Thijs Koopman DEM JPB team 1 4:30,31 ---
11 Thomas de Boo DEM JPB team 2 4:36,79 ---
12 Bink Liefting DEM JPB team 2 4:39,94 ---
13 Kay Blank Estafette team 1 JPB 4:43,13 ---
14 Tomas de Ruijter Estafette team 3 JPB 4:51,24 ---
15 Jens Klepper DEM JPB team 2 5:01,05 ---
16 Mano Al Estafette team 1 JPB 5:03,85 ---
17 Djael van Eerde Estafette team 3 JPB 5:10,71 ---
18 Liam Brink DEM JPB team 2 5:45,25 ---
19 Dennis Slager DEM JPB team 2 5:54,26 ---
Boet Duin DEM JPB team 1 DNF ---
Cas van Opzeeland DEM JPB team 2 DNF ---

Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Estafette team 1 JPB (4x40m) AV Lycurgus - JPB 4 27,16 558
2 DEM JPB team 1 (4x40m) DEM - JPB 4 27,24 553
2 Estafette team 2 JPB (4x40m) AV Lycurgus - JPB 3 27,24 553
4 DEM JPB team 2 (4x40m) DEM - JPB 5 30,82 378
5 Estafette team 3 JPB (4x40m) AV Lycurgus - JPB 3 DNS 0