# Team Leden Punten
1 DEM JPA2 team 1 DEM - JPA2 5 0
1 Estafette team 1 JPA2 AV Lycurgus - JPA2 4 0
1 Estafette team 2 JPA2 AV Lycurgus - JPA2 4 0
1 Estafette team 3 JPA2 AV Lycurgus - JPA2 2 0
1 Team 1 Suomi JA2 AV Suomi - JPA2
Begeleider: Zebbi laVille
Jurylid: wordt aangeleverd
3 0

Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A2

# Naam 60mKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Youri Schneider Estafette ...am 1 JPA2 9,44 7,37 3,79 1532 0
2 Niek Vellema DEM JPA2 team 1 9,48 6,14 3,70 1435 0
3 Gijs de Vreugd Team 1 Suomi JA2 9,44 6,35 3,51 1416 0
4 Mik Commandeur DEM JPA2 team 1 9,62 6,69 3,49 1403 0
5 Alex de Best DEM JPA2 team 1 9,97 6,39 3,51 1333 0
6 Gijs Baneman DEM JPA2 team 1 9,78 6,06 3,44 1329 0
7 Lars Dekkers Estafette ...am 1 JPA2 9,67 5,78 3,42 1324 0
8 Teun Kloosterman Team 1 Suomi JA2 9,78 4,93 3,40 1247 0
9 Nassim el Kasmioui Estafette ...am 1 JPA2 10,39 6,23 3,14 1186 0
10 Kaan Altintas Estafette ...am 2 JPA2 10,39 7,11 2,82 1174 0
11 Luka Bloemendal Estafette ...am 2 JPA2 10,60 5,02 3,28 1108 0
12 Jens Huiberts Team 1 Suomi JA2 10,91 5,20 3,00 1023 0
13 Sem van der Weide Estafette ...am 2 JPA2 11,13 5,49 3,04 1022 0
14 Mike van Nunen Estafette ...am 1 JPA2 10,10 4,22 2,34 935 0
15 Luc Hekkens DEM JPA2 team 1 11,85 4,96 2,57 808 0
16 Jitse de Leu Estafette ...am 2 JPA2 11,48 4,51 2,36 777 0
17 Sjoerd Nijdam Estafette ...am 2 JPA2 12,16 4,48 2,68 764
18 Gijs Hartog Estafette ...am 3 JPA2 11,95 4,24 2,65 762 0
19 Chris van Deudekom Estafette ...am 3 JPA2 12,21 3,62 2,62 682 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A2

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Gijs de Vreugd Team 1 Suomi JA2 9,44 +3.3 m/s--- 569 0
1 Youri Schneider Estafette ...am 1 JPA2 9,44 +2.8 m/s--- 569 0
3 Niek Vellema DEM JPA2 team 1 9,48 +3.3 m/s--- 562 0
4 Mik Commandeur DEM JPA2 team 1 9,62 +4.3 m/s--- 539 0
5 Lars Dekkers Estafette ...am 1 JPA2 9,67 +2.8 m/s--- 530 0
6 Teun Kloosterman Team 1 Suomi JA2 9,78 +2.8 m/s--- 513 0
6 Gijs Baneman DEM JPA2 team 1 9,78 +4.3 m/s--- 513 0
8 Alex de Best DEM JPA2 team 1 9,97 +3.3 m/s--- 483 0
9 Mike van Nunen Estafette ...am 1 JPA2 10,10 +4.3 m/s--- 463 0
10 Kaan Altintas Estafette ...am 2 JPA2 10,39 +4.3 m/s--- 420 0
10 Nassim el Kasmioui Estafette ...am 1 JPA2 10,39 +4.3 m/s--- 420 0
12 Luka Bloemendal Estafette ...am 2 JPA2 10,60 +4.4 m/s--- 391 0
13 Jens Huiberts Team 1 Suomi JA2 10,91 +4.4 m/s--- 350 0
14 Sem van der Weide Estafette ...am 2 JPA2 11,13 +2.8 m/s--- 322 0
15 Jitse de Leu Estafette ...am 2 JPA2 11,48 +4.4 m/s--- 280 0
16 Luc Hekkens DEM JPA2 team 1 11,85 +2.8 m/s--- 238 0
17 Gijs Hartog Estafette ...am 3 JPA2 11,95 +2.8 m/s--- 227 0
18 Sjoerd Nijdam Estafette ...am 3 JPA2 12,16 +3.3 m/s--- 205 0
19 Chris van Deudekom Estafette ...am 3 JPA2 12,21 +3.3 m/s--- 200 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Youri Schneider Estafette ...am 1 JPA2 7,37 --- 487 0
2 Kaan Altintas Estafette ...am 2 JPA2 7,11 --- 472 0
3 Mik Commandeur DEM JPA2 team 1 6,69 --- 448 0
4 Alex de Best DEM JPA2 team 1 6,39 --- 430 0
5 Gijs de Vreugd Team 1 Suomi JA2 6,35 --- 427 0
6 Nassim el Kasmioui Estafette ...am 1 JPA2 6,23 --- 420 0
7 Niek Vellema DEM JPA2 team 1 6,14 --- 415 0
8 Gijs Baneman DEM JPA2 team 1 6,06 --- 410 0
9 Lars Dekkers Estafette ...am 1 JPA2 5,78 --- 392 0
10 Sem van der Weide Estafette ...am 2 JPA2 5,49 --- 374 0
11 Jens Huiberts Team 1 Suomi JA2 5,20 --- 355 0
12 Luka Bloemendal Estafette ...am 2 JPA2 5,02 --- 343 0
13 Luc Hekkens DEM JPA2 team 1 4,96 --- 338 0
14 Teun Kloosterman Team 1 Suomi JA2 4,93 --- 336 0
15 Jitse de Leu Estafette ...am 2 JPA2 4,51 --- 307 0
16 Sjoerd Nijdam Estafette ...am 2 JPA2 4,48 --- 305 0
17 Gijs Hartog Estafette ...am 3 JPA2 4,24 --- 287 0
18 Mike van Nunen Estafette ...am 1 JPA2 4,22 --- 286 0
19 Chris van Deudekom Estafette ...am 3 JPA2 3,62 --- 240 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil A2

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Youri Schneider Estafette ...am 1 JPA2 3,79 --- 476 0
2 Niek Vellema DEM JPA2 team 1 3,70 --- 458 0
3 Gijs de Vreugd Team 1 Suomi JA2 3,51 --- 420 0
3 Alex de Best DEM JPA2 team 1 3,51 --- 420 0
5 Mik Commandeur DEM JPA2 team 1 3,49 --- 416 0
6 Gijs Baneman DEM JPA2 team 1 3,44 --- 406 0
7 Lars Dekkers Estafette ...am 1 JPA2 3,42 --- 402 0
8 Teun Kloosterman Team 1 Suomi JA2 3,40 --- 398 0
9 Luka Bloemendal Estafette ...am 2 JPA2 3,28 --- 374 0
10 Nassim el Kasmioui Estafette ...am 1 JPA2 3,14 --- 346 0
11 Sem van der Weide Estafette ...am 2 JPA2 3,04 --- 326 0
12 Jens Huiberts Team 1 Suomi JA2 3,00 --- 318 0
13 Kaan Altintas Estafette ...am 2 JPA2 2,82 --- 282 0
14 Sjoerd Nijdam Estafette ...am 2 JPA2 2,68 --- 254 0
15 Gijs Hartog Estafette ...am 3 JPA2 2,65 --- 248 0
16 Chris van Deudekom Estafette ...am 3 JPA2 2,62 --- 242 0
17 Luc Hekkens DEM JPA2 team 1 2,57 --- 232 0
18 Jitse de Leu Estafette ...am 2 JPA2 2,36 --- 190 0
19 Mike van Nunen Estafette ...am 1 JPA2 2,34 --- 186 0
[+/-] alles
#Naam 60mPtnKogelPtnVerPtn Punten
1 AV Lycurgus 12102 [+/-]
2 DEM 6849 [+/-]
3 AV Suomi 3686 [+/-]


Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil A2

# Naam ResOBP
1 Gijs Baneman DEM JPA2 team 1 3:31,09 ---
2 Lars Dekkers Estafette ...am 1 JPA2 3:33,54 ---
3 Nassim el Kasmioui Estafette ...am 1 JPA2 3:52,06 ---
4 Teun Kloosterman Team 1 Suomi JA2 4:06,84 ---
5 Youri Schneider Estafette ...am 1 JPA2 4:07,05 ---
6 Mik Commandeur DEM JPA2 team 1 4:11,24 ---
7 Mike van Nunen Estafette ...am 1 JPA2 4:22,62 ---
8 Chris van Deudekom Estafette ...am 3 JPA2 4:24,76 ---
9 Jens Huiberts Team 1 Suomi JA2 4:38,54 ---
10 Sjoerd Nijdam Team 1 Suomi JA2 4:40,16 ---
11 Luka Bloemendal Estafette ...am 2 JPA2 4:48,56 ---
12 Sem van der Weide Estafette ...am 2 JPA2 4:51,24 ---
13 Jitse de Leu Estafette ...am 2 JPA2 4:52,42 ---
14 Gijs Hartog Estafette ...am 3 JPA2 4:55,07 ---
Gijs de Vreugd Team 1 Suomi JA2 DNS ---
Kaan Altintas Estafette ...am 2 JPA2 DNS ---
Niek Vellema DEM JPA2 team 1 DNS ---
Alex de Best DEM JPA2 team 1 DNS ---
Luc Hekkens DEM JPA2 team 1 DNS ---

Uitslagen 4 x 60m Jongens Pupil A2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DEM JPA2 team 1 (4x60m) DEM - JPA2 5 37,68 541
2 Estafette team 1 JPA2 (4x60m) AV Lycurgus - JPA2 4 39,48 470
3 Estafette team 2 JPA2 (4x60m) AV Lycurgus - JPA2 4 42,42 366
4 Estafette team 3 JPA2 (4x60m) AV Lycurgus - JPA2 2 DNS 0
4 Team 1 Suomi JA2 (4x60m) AV Suomi - JPA2 3 DNS 0