Uitslagen Clubdag / Clubkampioenschappen

Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam Team 80m1000mSpeerHoogPunten totaalTeam punten
1 Luuk van Cappelle Olympus `70 Team Pup+D 12,77 3:48,66 12,84 1,20 1301 0
2 Jayden Bronkhorst Olympus `70 Team Pup+D 12,92 3:58,88 8,39 1,20 1114 0
3 Casper van Dijk Olympus `70 Team Pup+D 13,42 DNS 12,99 1,10 784 0
4 Silvano Pajic Olympus `70 Team Pup+D 14,73 DNF 10,73 1,00 522 0



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam Team 80m1000mSpeerHoogPunten totaalTeam punten
1 Yannick Rolvink Olympus `70 Team Pup+D 12,01 3:46,14 41,82 1,40 2057 0
2 Frank van den Enden Olympus `70 Team Pup+D 12,24 3:17,87 28,54 1,30 1929 0
3 Jasper Spruijt Olympus `70 Team Pup+D 11,58 3:15,05 21,11 1,30 1916 0
4 Maurits va...cheijndel Olympus `70 Team Pup+D 11,70 3:54,70 38,78 1,25 1900 0
5 Michael Vratsidas Olympus `70 Team Pup+D 11,96 3:35,55 21,21 1,15 1618 0
6 Joshua Adriaanse Olympus `70 Team Pup+D 12,49 3:43,25 14,76 1,10 1336 0
7 Carl van Holsteyn Olympus `70 Team Pup+D 13,99 4:02,21 16,04 1,25 1205 0
8 Zen Valstar Olympus `70 Team Pup+D 13,27 3:59,70 DNS 1,20 1014 0
9 Daan Bladt Olympus `70 Team Pup+D 15,11 DNS 16,71 DNS 385 0



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam Team 60m1000mKogelHoogPunten totaalTeam punten
1 Lars van der Kraan Olympus `70 Team Pup+D 10,23 3:43,97 5,52 1,20 1805 0
2 Daniel de Ruijter Olympus `70 Team Pup+D 9,87 4:29,34 6,11 1,15 1652 0
3 Jelle Helmig Olympus `70 Team Pup+D 10,11 4:06,94 6,55 1,00 1624 0
4 Joe van Veen Olympus `70 Team Pup+D 10,25 DNF 6,50 1,15 1329 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam Team 60m1000mKogelHoogPunten totaalTeam punten
1 Mick van Veen Olympus `70 Team Pup+D 9,00 3:44,18 7,48 1,20 2127 0
2 Kenan Türegün Olympus `70 Team Pup+D 9,27 3:52,58 8,10 1,25 2103 0
3 Nils Eerhart Olympus `70 Team Pup+D 9,99 4:07,77 8,70 1,15 1869 0
4 Jip Zuiderwijk Olympus `70 Team Pup+D 10,36 4:15,79 6,34 1,20 1685 0
5 Niels van der Pijl Olympus `70 Team Pup+D 10,42 4:27,29 5,94 1,25 1641 0
6 Boaz van der Lans Olympus `70 Team Pup+D 10,37 4:08,16 4,95 1,20 1627 0
7 Ferenc Visee Olympus `70 Team Pup+D 10,68 4:05,69 6,50 1,05 1583 0
8 Jelle van Etten Olympus `70 Team Pup+D 11,15 4:49,17 5,44 1,00 1251 0
9 Jesse Camphens Olympus `70 Team Pup+D 10,35 DNS 5,65 DNS 810 0
10 Kaj Vellekoop Olympus `70 Team Pup+D DNS DNS DNS DNS 0 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40m1000mVortexVerPunten totaalTeam punten
1 Luuk Boutkan Olympus `70 Team Pup+D 6,89 3:35,25 25,14 3,88 2003 0
2 Bas van Lier Olympus `70 Team Pup+D 7,19 4:07,77 17,68 3,41 1573 0
3 Jelmer Jungschlager Olympus `70 Team Pup+D 7,23 3:58,25 15,30 3,32 1554 0
4 Tim Sta Olympus `70 Team Pup+D 8,12 4:12,73 12,87 2,93 1205 0
5 Mees van Schie Olympus `70 Team Pup+D 7,73 4:43,09 14,69 2,99 1197 0
6 Dirk Nijman Olympus `70 Team Pup+D 8,51 4:28,31 14,85 2,67 1062 0
7 Tom Dijkshoorn Olympus `70 Team Pup+D 8,10 5:20,74 16,85 2,94 1042 0
8 Taeke Schriel Olympus `70 Team Pup+D 8,17 5:11,70 17,78 2,72 1026 0
9 Ruben Verhagen Olympus `70 Team Pup+D 7,98 5:23,26 14,40 2,90 1009 0
10 Bram van Malsen Olympus `70 Team Pup+D 9,01 4:38,57 12,07 2,48 867 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 40m600mVortexVerPunten totaalTeam punten
1 Drazic Rondhuis Olympus `70 Team Pup+D 7,09 2:06,30 34,58 3,54 1912 0
2 Daan Klijmij Olympus `70 Team Pup+D 8,36 2:17,95 26,41 2,83 1336 0
3 Rico Zwinkels Olympus `70 Team Pup+D 7,86 2:37,39 20,35 3,00 1230 0
4 Boris van ...n Ochtend Olympus `70 Team Pup+D 7,99 2:27,88 19,91 2,80 1226 0
5 Seppe Beeks Olympus `70 Team Pup+D 7,69 2:49,63 14,88 3,02 1108 0
6 Maurice Oosterwijk Olympus `70 Team Pup+D 8,17 2:19,21 8,71 2,65 1045 0
7 Jens van Ruijven Olympus `70 Team Pup+D 8,76 2:56,74 13,07 2,61 786 0
8 Thijmen Bom Olympus `70 Team Pup+D 9,29 2:41,26 6,21 1,90 519 0
9 Scott Boers Olympus `70 Team Pup+D 9,39 3:02,12 9,41 2,03 491 0
10 Len Hulscher Olympus `70 Team Pup+D 9,41 DNS 6,35 2,22 389 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 40m600mVortexVerPunten totaalTeam punten
1 Semm Plaisier Olympus `70 Team Pup+D 7,83 2:29,93 21,47 3,02 1305 0
2 Boy van Veen Olympus `70 Team Pup+D 8,49 2:30,17 12,99 2,53 969 0
3 Aaron de Vries Olympus `70 Team Pup+D 8,36 2:42,35 15,32 2,44 929 0
4 Wessel van Zwet Olympus `70 Team Pup+D 8,77 2:28,76 10,94 2,59 913 0
5 Kyan Schrijver Olympus `70 Team Pup+D 8,74 2:56,60 10,91 2,61 750 0
6 Roemer van...er Scheer Olympus `70 Team Pup+D 9,19 3:18,99 15,00 2,36 614 0
7 Thomas van Velden Olympus `70 Team Pup+D 9,17 3:01,50 7,12 1,93 451 0
8 Cas Meijer Olympus `70 Team Pup+D DNS DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam Team 60m600mKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Maaike Boers Olympus `70 Team Pup+D 9,64 1:59,24 8,10 4,04 1721 0
2 Luna Pedemonte Olympus `70 Team Pup+D 9,56 2:00,84 8,85 3,50 1649 0
3 Pien Mittertreiner Olympus `70 Team Pup+D 10,19 2:14,51 10,44 3,60 1511 0
4 Mieko Hartman Olympus `70 Team Pup+D 9,71 2:22,26 9,03 3,41 1415 0
5 Donja Zwinkels Olympus `70 Team Pup+D 9,73 2:14,37 7,40 3,19 1347 0
6 Saskia Otten Olympus `70 Team Pup+D 10,44 2:23,53 8,16 3,48 1263 0
7 Gina van der Hoeven Olympus `70 Team Pup+D 10,11 2:34,20 7,14 2,46 974 0
8 Yara Mulder Olympus `70 Team Pup+D 11,79 2:24,93 6,56 2,82 862 0
9 Eline Beeloo Olympus `70 Team Pup+D 10,45 DNS 6,40 2,95 850 0
10 Yara van der Hoeven Olympus `70 Team Pup+D 10,87 2:38,46 5,32 2,85 807 0
11 Zenzi Kerkdijk Olympus `70 Team Pup+D 10,79 2:38,37 4,58 2,87 771 0



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam Team 60m600mKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Lotte Spaargaren Olympus `70 Team Pup+D 10,41 2:39,02 7,52 2,82 991 0



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam Team 60m1000mKogelHoogPunten totaalTeam punten
1 Chaia Koch Olympus `70 Team Pup+D 11,72 4:38,63 5,42 0,85 1109 0
2 Karlijn Prins Olympus `70 Team Pup+D 11,33 DNS 3,50 1,10 944 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam Team 60m1000mKogelHoogPunten totaalTeam punten
1 Floortje Lusthof Olympus `70 Team Pup+D 9,44 3:46,11 7,89 1,30 2132 0
2 Jet van Mierlo Olympus `70 Team Pup+D 9,62 3:45,50 8,01 1,25 2076 0
3 Julie Geleijnse Olympus `70 Team Pup+D 10,09 3:54,76 6,60 1,20 1836 0
4 Anne van Vliet Olympus `70 Team Pup+D 10,38 4:15,06 8,64 1,20 1813 0
5 Megan van der Ende Olympus `70 Team Pup+D 10,25 4:14,27 7,18 1,20 1756 0
6 Iris Ruigrok Olympus `70 Team Pup+D 10,71 4:10,59 5,05 1,15 1539 0
7 Chayenne Kroos Olympus `70 Team Pup+D 11,01 4:36,93 5,73 1,10 1403 0
8 Amy van Velden Olympus `70 Team Pup+D 10,88 4:54,39 5,88 1,00 1297 0
9 Lisa Hoogenraad Olympus `70 Team Pup+D 11,76 4:18,16 3,97 1,00 1191 0
10 Zus Lane Olympus `70 Team Pup+D 11,48 4:50,28 4,55 1,05 1184 0
11 Amna Aboobaker Olympus `70 Team Pup+D DNS DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40m1000mVortexVerPunten totaalTeam punten
1 Noor van der Kruk Olympus `70 Team Pup+D 7,64 4:03,10 15,30 3,17 1421 0
2 Floor Hamersma Olympus `70 Team Pup+D 7,31 4:08,05 11,50 3,21 1404 0
3 Emmelie Zeelenberg Olympus `70 Team Pup+D 7,74 4:09,07 9,86 2,99 1242 0
4 Amber Weijer Olympus `70 Team Pup+D 7,92 4:13,28 13,64 2,89 1240 0
5 Charlotte ...rinkhorst Olympus `70 Team Pup+D 8,01 4:57,77 13,81 2,64 1015 0
6 Emma Rozendaal Olympus `70 Team Pup+D 8,74 5:09,05 11,50 2,60 819 0
7 Robin Kemmers Olympus `70 Team Pup+D 7,65 DNS 9,22 2,62 799 0
8 Regina Jol...van Noort Olympus `70 Team Pup+D 8,20 DNS 12,76 2,36 719 0
9 Chelsey va...asenbroek Olympus `70 Team Pup+D DNS DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 40m600mVortexVerPunten totaalTeam punten
1 Noa Boutkan Olympus `70 Team Pup+D 7,28 2:12,26 27,30 3,54 1731 0
2 Juline Hanemaaijer Olympus `70 Team Pup+D DNS DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 40m600mVortexVerPunten totaalTeam punten
1 Femke Wildenberg Olympus `70 Team Pup+D 8,29 2:42,30 10,76 2,67 906 0
2 Rozemarijn Scholtes Olympus `70 Team Pup+D 8,38 2:42,44 7,15 2,54 789 0
3 Naina Valencia Olympus `70 Team Pup+D 8,58 2:55,88 10,70 2,61 773 0
4 Iris van Veen Olympus `70 Team Pup+D 8,39 2:55,30 11,62 2,23 747 0
5 Fem van Schie Olympus `70 Team Pup+D 8,67 2:44,58 6,46 2,15 638 0
6 Olivia van Dijk Olympus `70 Team Pup+D 9,14 2:55,84 5,64 2,10 481 0
7 Julia van Schie Olympus `70 Team Pup+D 9,10 3:08,66 5,81 2,31 471 0
8 Lizz van Zeijl Olympus `70 Team Pup+D 9,46 3:05,92 6,88 1,99 400 0
9 Yara Mulder Olympus `70 Team Pup+D 9,62 3:06,44 5,41 2,09 362 0
10 Fenne Berkepeis Olympus `70 Team Pup+D DNS DNS DNS DNS 0 0



Teamklassement - 100 meter

# Naam Team Res OBP
1 Lars Tinneveld Msen - Olympus `70 Team L 12,11 -0.9 m/s---
2 Quinten de Brabander JJA - Olympus `70 Team C 12,16 -0.2 m/s---
3 Daan van der Voort JJA - Olympus `70 Team E 12,69 -0.2 m/s---
4 Daan de Jong JJB - Olympus `70 Team M 12,83 -0.9 m/s---
5 Tristan Valkenburg Msen - Olympus `70 Team H 13,33 -0.2 m/s---
6 Jacco Aalbregt JJB - Olympus `70 Team K 13,45 -0.9 m/s---
7 Jonathan ...eugdenhil JJB - Olympus `70 Team J 13,63 -0.9 m/s---
8 Isis Tinneveld MJC - Olympus `70 Team I 13,98 -0.9 m/s---
9 Donna Aalbregt MJC - Olympus `70 Team G 14,40 -0.2 m/s---
10 Tamara Zimmerman MJC - Olympus `70 Team B 15,20 -0.2 m/s---
11 Lieve Dillo MJC - Olympus `70 Team N 15,32 -0.9 m/s---
12 Ellemijn Blok MJC - Olympus `70 Team A 15,37 -0.2 m/s---
13 Suzanne va...Marrewijk MJA - Olympus `70 Team D 15,61 -0.2 m/s---



Teamklassement - 400 meter

# Naam Team ResOBP
1 Kevin Philipsen Msen - Olympus `70 Team B 52,84 ---
2 Lars Tinneveld Msen - Olympus `70 Team L 54,24 ---
3 Jeroen Persoon JJA - Olympus `70 Team N 56,78 ---
4 Daan van der Voort JJA - Olympus `70 Team E 58,29 ---
4 Daan Valstar Msen - Olympus `70 Team D 58,29 ---
6 Guido Stokmans Msen - Olympus `70 Team G 58,61 ---
7 Guido Persoon JJA - Olympus `70 Team K 58,95 ---
8 Ivar van Ruijven JJC - Olympus `70 Team A 1:02,24 ---
9 Tygo Heemskerk JJC - Olympus `70 Team H 1:03,60 ---
10 Stef Kortekaas JJC - Olympus `70 Team I 1:04,50 ---
11 Timothy Strik JJB - Olympus `70 Team C 1:08,82 ---
12 Yeison Mensing JJB - Olympus `70 Team M 1:11,74 ---
13 Aline Philipsen Vsen - Olympus `70 Team J 1:13,87 ---



Teamklassement - 1000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Tim Hoogenboom Msen - Olympus `70 Team E 2:50,20 ---
2 Kevin Philipsen Msen - Olympus `70 Team B 3:00,82 ---
3 Guido Stokmans Msen - Olympus `70 Team G 3:02,10 ---
4 Daan Valstar Msen - Olympus `70 Team D 3:04,55 ---
5 Stef Kortekaas JJC - Olympus `70 Team I 3:08,90 ---
6 Jonathan ...eugdenhil JJB - Olympus `70 Team J 3:14,07 ---
7 Tygo Heemskerk JJC - Olympus `70 Team H 3:15,63 ---
8 Ruben van Seventer JJC - Olympus `70 Team L 3:16,05 ---
9 Ivar van Ruijven JJC - Olympus `70 Team A 3:21,05 ---
10 Yeison Mensing JJB - Olympus `70 Team M 3:42,13 ---
11 Sanne van der Pijl MJC - Olympus `70 Team K 3:49,40 ---
12 Lieve Dillo MJC - Olympus `70 Team N 4:02,58 ---
13 Babet Boer MJC - Olympus `70 Team C 4:03,81 ---
Tristan Valkenburg Msen - Olympus `70 Team H --- ---



Teamklassement - 200 meter horden

# Naam Team Res OBP
1 Tim Hoogenboom Msen - Olympus `70 Team E 27,04 -1.4 m/s---
2 Quinten de Brabander JJA - Olympus `70 Team C 29,17 -1.4 m/s---
3 Jeroen Persoon JJA - Olympus `70 Team N 30,06 -1.5 m/s---
4 Guido Stokmans Msen - Olympus `70 Team G 30,23 -1.4 m/s---
5 Daan de Jong JJB - Olympus `70 Team M 31,63 -1.5 m/s---
6 Jonathan ...eugdenhil JJB - Olympus `70 Team J 32,35 -1.4 m/s---
7 Daan Valstar Msen - Olympus `70 Team D 32,65 -1.4 m/s---
8 Tygo Heemskerk JJC - Olympus `70 Team H 34,27 -1.4 m/s---
9 Isis Tinneveld MJC - Olympus `70 Team I 34,93 -1.4 m/s---
10 Ruben van Seventer JJC - Olympus `70 Team L 35,65 -1.5 m/s---
11 Anna Lusthof MJC - Olympus `70 Team B 35,92 -1.4 m/s---
12 Ellemijn Blok MJC - Olympus `70 Team A 38,49 -1.4 m/s---
13 Sanne van der Pijl MJC - Olympus `70 Team K 38,51 -1.5 m/s---



Teamklassement - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team H (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 3 1:52,44 14
2 Team E (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 3 1:59,46 13
3 Team G (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 3 2:00,68 12
4 Team I (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 3 2:01,18 11
5 Team L (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 3 2:01,89 10
6 Team J (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 3 2:03,73 9
7 Team K (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 3 2:04,20 8
8 Team M (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 3 2:05,15 7
9 Team D (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 3 2:06,75 6
10 Team C (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 3 2:07,45 5
11 Team A (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 3 2:08,46 4
12 Team B (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 3 2:08,49 3
13 Team N (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 3 2:20,04 2
14 Team F (Team-est) AV Olympus `70 - Msen 0 DNS 0



Teamklassement - Discuswerpen

# Naam Team ResOBP
1 Bo Herrewijnen JJB - Olympus `70 Team H 41,98 ---
2 Thomas Kleijweg JJC - Olympus `70 Team I 27,41 ---
3 Danique de Brabander MJA - Olympus `70 Team N 26,32 ---
4 Sacha van Heijningen MJC - Olympus `70 Team E 25,13 ---
5 Tessa Molenaar MJC - Olympus `70 Team L 23,79 ---
6 Bibienne d...Brabander MJC - Olympus `70 Team D 22,69 ---
7 Fenna van Ruijven MJB - Olympus `70 Team M 22,16 ---
8 Britt van Dien MJB - Olympus `70 Team G 20,77 ---
9 Anna Lusthof MJC - Olympus `70 Team B 19,48 ---
10 Aline Philipsen Vsen - Olympus `70 Team J 17,91 ---
11 Timothy Strik JJB - Olympus `70 Team C 17,23 ---
12 Sanne van der Pijl MJC - Olympus `70 Team K 11,82 ---
Ruben Rolvink JJB - Olympus `70 Team A DNS ---



Teamklassement - Kogelstoten

# Naam Team ResOBP
1 Ruben Rolvink JJB - Olympus `70 Team A 16,23 ---
2 Bo Herrewijnen JJB - Olympus `70 Team H 11,99 ---
3 Bibienne d...Brabander MJC - Olympus `70 Team D 10,74 ---
4 Guido Persoon JJA - Olympus `70 Team K 10,50 ---
5 Thomas Kleijweg JJC - Olympus `70 Team I 10,34 ---
6 Danique de Brabander MJA - Olympus `70 Team N 9,06 ---
7 Tessa Molenaar MJC - Olympus `70 Team L 8,82 ---
8 Fenna van Ruijven MJB - Olympus `70 Team M 8,71 ---
9 Sacha van Heijningen MJC - Olympus `70 Team E 8,60 ---
10 Britt van Dien MJB - Olympus `70 Team G 8,36 ---
11 Aline Philipsen Vsen - Olympus `70 Team J 7,94 ---
12 Babet Boer MJC - Olympus `70 Team C 6,00 ---
13 Tamara Zimmerman MJC - Olympus `70 Team B 5,97 ---



Teamklassement - Speerwerpen

# Naam Team ResOBP
1 Bo Herrewijnen JJB - Olympus `70 Team H 50,39 ---
2 Kevin Philipsen Msen - Olympus `70 Team B 45,69 ---
3 Ruben Rolvink JJB - Olympus `70 Team A 42,52 ---
4 Thomas Kleijweg JJC - Olympus `70 Team I 38,41 ---
5 Ivo Kerklaan Msen - Olympus `70 Team J 37,68 ---
6 Lars Tinneveld Msen - Olympus `70 Team L 35,61 ---
7 Jeroen Persoon JJA - Olympus `70 Team N 31,88 ---
8 Timothy Strik JJB - Olympus `70 Team C 28,99 ---
9 Sacha van Heijningen MJC - Olympus `70 Team E 27,32 ---
10 Fenna van Ruijven MJB - Olympus `70 Team M 26,55 ---
11 Jacco Aalbregt JJB - Olympus `70 Team K 25,84 ---
12 Britt van Dien MJB - Olympus `70 Team G 24,75 ---
13 Bibienne d...Brabander MJC - Olympus `70 Team D 18,44 ---



Teamklassement - Hoogspringen

# Naam Team ResOBP
1 Tim Hoogenboom Msen - Olympus `70 Team E 1,95 ---
2 Guido Persoon JJA - Olympus `70 Team K 1,90 ---
3 Ivo Kerklaan Msen - Olympus `70 Team J 1,65 ---
4 Ivar van Ruijven JJC - Olympus `70 Team A 1,60 ---
5 Stef Kortekaas JJC - Olympus `70 Team I 1,50 ---
5 Daan de Jong JJB - Olympus `70 Team M 1,50 ---
7 Babet Boer MJC - Olympus `70 Team C 1,40 ---
8 Tristan Valkenburg Msen - Olympus `70 Team H 1,40 ---
9 Tamara Zimmerman MJC - Olympus `70 Team B 1,35 ---
10 Tessa Molenaar MJC - Olympus `70 Team L 1,25 ---
10 Suzanne va...Marrewijk MJA - Olympus `70 Team D 1,25 ---
12 Danique de Brabander MJA - Olympus `70 Team N 1,20 ---
13 Donna Aalbregt MJC - Olympus `70 Team G 1,15 ---



Teamklassement - Verspringen

# Naam Team Res OBP
1 Ivo Kerklaan Msen - Olympus `70 Team J 5,70 ---
2 Quinten de Brabander JJA - Olympus `70 Team C 5,49 ---
3 Daan van der Voort JJA - Olympus `70 Team E 5,21 ---
4 Tristan Valkenburg Msen - Olympus `70 Team H 4,72 ---
5 Anna Lusthof MJC - Olympus `70 Team B 4,52 ---
6 Ruben van Seventer JJC - Olympus `70 Team L 4,38 ---
7 Isis Tinneveld MJC - Olympus `70 Team I 4,28 ---
8 Lieve Dillo MJC - Olympus `70 Team N 4,17 ---
9 Yeison Mensing JJB - Olympus `70 Team M 4,11 ---
10 Suzanne va...Marrewijk MJA - Olympus `70 Team D 3,76 ---
11 Jacco Aalbregt JJB - Olympus `70 Team K 3,69 ---
12 Ellemijn Blok MJC - Olympus `70 Team A 3,61 ---
13 Donna Aalbregt MJC - Olympus `70 Team G 3,22 ---