# Team Leden Punten
1 Team E AV Olympus `70 - Msen 3 0
2 Team H AV Olympus `70 - Msen 3 0
3 Team B AV Olympus `70 - Msen 3 0
4 Team L AV Olympus `70 - Msen 3 0
5 Team A AV Olympus `70 - Msen 3 0
6 Team J AV Olympus `70 - Msen 3 0
7 Team C AV Olympus `70 - Msen 3 0
8 Team I AV Olympus `70 - Msen 3 0
9 Team K AV Olympus `70 - Msen 3 0
10 Team N AV Olympus `70 - Msen 3 0
11 Team G AV Olympus `70 - Msen 3 0
12 Team D AV Olympus `70 - Msen 3 0
13 Team M AV Olympus `70 - Msen 3 0
14 Team F AV Olympus `70 - Msen 0 0

Uitslagen 100 meter Teamklassement

# Naam Team Res OBP
1 Lars Tinneveld Msen - Olympus `70 Team L 12,11 -0.9 m/s---
2 Quinten de Brabander JJA - Olympus `70 Team C 12,16 -0.2 m/s---
3 Daan van der Voort JJA - Olympus `70 Team E 12,69 -0.2 m/s---
4 Daan de Jong JJB - Olympus `70 Team M 12,83 -0.9 m/s---
5 Tristan Valkenburg Msen - Olympus `70 Team H 13,33 -0.2 m/s---
6 Jacco Aalbregt JJB - Olympus `70 Team K 13,45 -0.9 m/s---
7 Jonathan ...eugdenhil JJB - Olympus `70 Team J 13,63 -0.9 m/s---
8 Isis Tinneveld MJC - Olympus `70 Team I 13,98 -0.9 m/s---
9 Donna Aalbregt MJC - Olympus `70 Team G 14,40 -0.2 m/s---
10 Tamara Zimmerman MJC - Olympus `70 Team B 15,20 -0.2 m/s---
11 Lieve Dillo MJC - Olympus `70 Team N 15,32 -0.9 m/s---
12 Ellemijn Blok MJC - Olympus `70 Team A 15,37 -0.2 m/s---
13 Suzanne va...Marrewijk MJA - Olympus `70 Team D 15,61 -0.2 m/s---

Uitslagen 400 meter Teamklassement

# Naam Team ResOBP
1 Kevin Philipsen Msen - Olympus `70 Team B 52,84 ---
2 Lars Tinneveld Msen - Olympus `70 Team L 54,24 ---
3 Jeroen Persoon JJA - Olympus `70 Team N 56,78 ---
4 Daan van der Voort JJA - Olympus `70 Team E 58,29 ---
4 Daan Valstar Msen - Olympus `70 Team D 58,29 ---
6 Guido Stokmans Msen - Olympus `70 Team G 58,61 ---
7 Guido Persoon JJA - Olympus `70 Team K 58,95 ---
8 Ivar van Ruijven JJC - Olympus `70 Team A 1:02,24 ---
9 Tygo Heemskerk JJC - Olympus `70 Team H 1:03,60 ---
10 Stef Kortekaas JJC - Olympus `70 Team I 1:04,50 ---
11 Timothy Strik JJB - Olympus `70 Team C 1:08,82 ---
12 Yeison Mensing JJB - Olympus `70 Team M 1:11,74 ---
13 Aline Philipsen Vsen - Olympus `70 Team J 1:13,87 ---

Uitslagen 1000 meter Teamklassement

# Naam Team ResOBP
1 Tim Hoogenboom Msen - Olympus `70 Team E 2:50,20 ---
2 Kevin Philipsen Msen - Olympus `70 Team B 3:00,82 ---
3 Guido Stokmans Msen - Olympus `70 Team G 3:02,10 ---
4 Daan Valstar Msen - Olympus `70 Team D 3:04,55 ---
5 Stef Kortekaas JJC - Olympus `70 Team I 3:08,90 ---
6 Jonathan ...eugdenhil JJB - Olympus `70 Team J 3:14,07 ---
7 Tygo Heemskerk JJC - Olympus `70 Team H 3:15,63 ---
8 Ruben van Seventer JJC - Olympus `70 Team L 3:16,05 ---
9 Ivar van Ruijven JJC - Olympus `70 Team A 3:21,05 ---
10 Yeison Mensing JJB - Olympus `70 Team M 3:42,13 ---
11 Sanne van der Pijl MJC - Olympus `70 Team K 3:49,40 ---
12 Lieve Dillo MJC - Olympus `70 Team N 4:02,58 ---
13 Babet Boer MJC - Olympus `70 Team C 4:03,81 ---
Tristan Valkenburg Msen - Olympus `70 Team H --- ---

Uitslagen 200 meter horden Teamklassement

# Naam Team Res OBP
1 Tim Hoogenboom Msen - Olympus `70 Team E 27,04 -1.4 m/s---
2 Quinten de Brabander JJA - Olympus `70 Team C 29,17 -1.4 m/s---
3 Jeroen Persoon JJA - Olympus `70 Team N 30,06 -1.5 m/s---
4 Guido Stokmans Msen - Olympus `70 Team G 30,23 -1.4 m/s---
5 Daan de Jong JJB - Olympus `70 Team M 31,63 -1.5 m/s---
6 Jonathan ...eugdenhil JJB - Olympus `70 Team J 32,35 -1.4 m/s---
7 Daan Valstar Msen - Olympus `70 Team D 32,65 -1.4 m/s---
8 Tygo Heemskerk JJC - Olympus `70 Team H 34,27 -1.4 m/s---
9 Isis Tinneveld MJC - Olympus `70 Team I 34,93 -1.4 m/s---
10 Ruben van Seventer JJC - Olympus `70 Team L 35,65 -1.5 m/s---
11 Anna Lusthof MJC - Olympus `70 Team B 35,92 -1.4 m/s---
12 Ellemijn Blok MJC - Olympus `70 Team A 38,49 -1.4 m/s---
13 Sanne van der Pijl MJC - Olympus `70 Team K 38,51 -1.5 m/s---

Uitslagen Discuswerpen Teamklassement

# Naam Team ResOBP
1 Bo Herrewijnen JJB - Olympus `70 Team H 41,98 ---
2 Thomas Kleijweg JJC - Olympus `70 Team I 27,41 ---
3 Danique de Brabander MJA - Olympus `70 Team N 26,32 ---
4 Sacha van Heijningen MJC - Olympus `70 Team E 25,13 ---
5 Tessa Molenaar MJC - Olympus `70 Team L 23,79 ---
6 Bibienne d...Brabander MJC - Olympus `70 Team D 22,69 ---
7 Fenna van Ruijven MJB - Olympus `70 Team M 22,16 ---
8 Britt van Dien MJB - Olympus `70 Team G 20,77 ---
9 Anna Lusthof MJC - Olympus `70 Team B 19,48 ---
10 Aline Philipsen Vsen - Olympus `70 Team J 17,91 ---
11 Timothy Strik JJB - Olympus `70 Team C 17,23 ---
12 Sanne van der Pijl MJC - Olympus `70 Team K 11,82 ---
Ruben Rolvink JJB - Olympus `70 Team A DNS ---

Uitslagen Kogelstoten Teamklassement

# Naam Team ResOBP
1 Ruben Rolvink JJB - Olympus `70 Team A 16,23 ---
2 Bo Herrewijnen JJB - Olympus `70 Team H 11,99 ---
3 Bibienne d...Brabander MJC - Olympus `70 Team D 10,74 ---
4 Guido Persoon JJA - Olympus `70 Team K 10,50 ---
5 Thomas Kleijweg JJC - Olympus `70 Team I 10,34 ---
6 Danique de Brabander MJA - Olympus `70 Team N 9,06 ---
7 Tessa Molenaar MJC - Olympus `70 Team L 8,82 ---
8 Fenna van Ruijven MJB - Olympus `70 Team M 8,71 ---
9 Sacha van Heijningen MJC - Olympus `70 Team E 8,60 ---
10 Britt van Dien MJB - Olympus `70 Team G 8,36 ---
11 Aline Philipsen Vsen - Olympus `70 Team J 7,94 ---
12 Babet Boer MJC - Olympus `70 Team C 6,00 ---
13 Tamara Zimmerman MJC - Olympus `70 Team B 5,97 ---

Uitslagen Speerwerpen Teamklassement

# Naam Team ResOBP
1 Bo Herrewijnen JJB - Olympus `70 Team H 50,39 ---
2 Kevin Philipsen Msen - Olympus `70 Team B 45,69 ---
3 Ruben Rolvink JJB - Olympus `70 Team A 42,52 ---
4 Thomas Kleijweg JJC - Olympus `70 Team I 38,41 ---
5 Ivo Kerklaan Msen - Olympus `70 Team J 37,68 ---
6 Lars Tinneveld Msen - Olympus `70 Team L 35,61 ---
7 Jeroen Persoon JJA - Olympus `70 Team N 31,88 ---
8 Timothy Strik JJB - Olympus `70 Team C 28,99 ---
9 Sacha van Heijningen MJC - Olympus `70 Team E 27,32 ---
10 Fenna van Ruijven MJB - Olympus `70 Team M 26,55 ---
11 Jacco Aalbregt JJB - Olympus `70 Team K 25,84 ---
12 Britt van Dien MJB - Olympus `70 Team G 24,75 ---
13 Bibienne d...Brabander MJC - Olympus `70 Team D 18,44 ---

Uitslagen Hoogspringen Teamklassement

# Naam Team ResOBP
1 Tim Hoogenboom Msen - Olympus `70 Team E 1,95 ---
2 Guido Persoon JJA - Olympus `70 Team K 1,90 ---
3 Ivo Kerklaan Msen - Olympus `70 Team J 1,65 ---
4 Ivar van Ruijven JJC - Olympus `70 Team A 1,60 ---
5 Stef Kortekaas JJC - Olympus `70 Team I 1,50 ---
5 Daan de Jong JJB - Olympus `70 Team M 1,50 ---
7 Babet Boer MJC - Olympus `70 Team C 1,40 ---
8 Tristan Valkenburg Msen - Olympus `70 Team H 1,40 ---
9 Tamara Zimmerman MJC - Olympus `70 Team B 1,35 ---
10 Tessa Molenaar MJC - Olympus `70 Team L 1,25 ---
10 Suzanne va...Marrewijk MJA - Olympus `70 Team D 1,25 ---
12 Danique de Brabander MJA - Olympus `70 Team N 1,20 ---
13 Donna Aalbregt MJC - Olympus `70 Team G 1,15 ---

Uitslagen Verspringen Teamklassement

# Naam Team Res OBP
1 Ivo Kerklaan Msen - Olympus `70 Team J 5,70 ---
2 Quinten de Brabander JJA - Olympus `70 Team C 5,49 ---
3 Daan van der Voort JJA - Olympus `70 Team E 5,21 ---
4 Tristan Valkenburg Msen - Olympus `70 Team H 4,72 ---
5 Anna Lusthof MJC - Olympus `70 Team B 4,52 ---
6 Ruben van Seventer JJC - Olympus `70 Team L 4,38 ---
7 Isis Tinneveld MJC - Olympus `70 Team I 4,28 ---
8 Lieve Dillo MJC - Olympus `70 Team N 4,17 ---
9 Yeison Mensing JJB - Olympus `70 Team M 4,11 ---
10 Suzanne va...Marrewijk MJA - Olympus `70 Team D 3,76 ---
11 Jacco Aalbregt JJB - Olympus `70 Team K 3,69 ---
12 Ellemijn Blok MJC - Olympus `70 Team A 3,61 ---
13 Donna Aalbregt MJC - Olympus `70 Team G 3,22 ---