Uitslagen 2e Gooi & Eemlandinstuif

Jongens Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Michael Hooper AV PEC 1910 17,30 +0.2 m/s---
2 Igor Rutka AV Zuidwal 17,63 +0.2 m/s---
3 Julius Pilzecker GACH 19,57 -1.0 m/s---



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Igor Rutka AV Zuidwal 36,30 ---
2 Michael Hooper AV PEC 1910 36,78 ---
3 Julius Pilzecker GACH 41,14 ---



Jongens Junior A - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Merlijn Dekker Almere `81 4:28,06 ---



Jongens Junior A - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Roman de Klein HLLS 58,97 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Bas Cijvat AV Zuidwal 8,99 ---



Jongens Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Joris Ketelaars GACH 40,79 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Kevin Land Pijnenburg 39,26 ---
2 Edward van Egdom Triathlon 38,04 ---
3 Bas Cijvat AV Zuidwal 33,19 ---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Pieter Mijnhout GACH 3,84 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Alain van Tholl AV 1923 6,57 +1.1 m/s---
2 Igor Rutka AV Zuidwal 6,51 +1.2 m/s---
3 Thierry Belt Triathlon 6,13 -0.2 m/s---



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jurre Wildschut GACH 17,04 +0.2 m/s---
2 Aldo Vree GACH 17,77 +0.3 m/s---
3 Jasper Koopmans HLLS 18,03 +0.3 m/s---
4 Job Wiltink KAV Holland 18,18 +0.3 m/s---



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Jasper Koopmans HLLS 38,07 ---
2 Aldo Vree GACH 39,95 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Reinder Boekhoff Pijnenburg 2:14,00 ---
2 Guus Nouwen Pijnenburg 2:16,00 ---
3 Cain Rutgers Almere `81 2:17,00 ---
3 Ernst Hamer HLLS 2:17,00 ---



Jongens Junior B - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Thomas van...er Heijde Tempo AV 5:07,78 ---



Jongens Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Luc Reij AV Phoenix 1:01,22 ---
2 Lars Besselaar GACH 1:01,97 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sven Poelmann GACH 13,13 ---
2 Quentin va...der Molen GACH 9,26 ---
3 Yannic Nuijt AV Zuidwal 9,09 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Sven Poelmann GACH 48,82 ---
2 Boris Schram GACH 35,62 ---
3 Quentin va...der Molen GACH 28,91 ---
4 Yannic Nuijt AV Zuidwal 23,78 ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Yaran Wienneke GACH 10,14 ---
2 Thomas Romagnoli GACH 9,64 ---
3 Joep Borninkhof GACH 9,18 ---
4 Skip Renders GACH 7,78 ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Luke van Rossenberg GACH 3,34 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Steven Mijnhout GACH 5,89 -0.7 m/s---
2 Govert van Loon GACH 4,53 +0.5 m/s---



Masters Mannen - 150 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Chishala Wijmans M40 - GACH 19,56 -1.0 m/s--- 1



Masters Mannen - 300 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ronny Hendriksen M40 - AV Zuidwal 40,67 --- 2
2 Matthieu v... den Berg M40 - GACH 44,23 --- 1



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Michiel Stiemer M40 - LGAS 2:21,00 --- 2
2 Rendolf van Hoof M50 - GACH 5:13,36 --- 1



Masters Mannen - Engelse mijl

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Michiel van Dijk M45 - GACH 5:01,91 --- 1



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Erik Negerman M35 - GACH 9:30,59 ---
2 Andre Gerth M50 - SPLS 10:49,06 ---
3 Michiel van Dijk M35 - GACH 10:56,74 ---



Masters Mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ronny Hendriksen M40 - AV Zuidwal 1:03,78 --- 2
2 Remco Hoetmer M40 - GACH 1:12,14 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Niels Schlager M45 - AV 1923 7,98 --- 1



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Dirk-Jan Giskes M55 - AV NOVA 31,15 --- 4
2 Peter Blakmoor M65 - Fit 26,33 --- 3
3 Joost Prins M45 - GACH 25,58 --- 2
4 Niels Schlager M45 - AV 1923 22,65 --- 1



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Richard van Egdom M60 - Pijnenburg 20,51 --- 1



Masters Mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Hans Veldmeijer M65 - GACH 7,67 --- 2
2 Kees Jâ...€ Gers M70 - GACH 7,59 --- 1



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Dirk-Jan Giskes M55 - AV NOVA 2,24 --- 1
Kees Jâ...€ Gers M70 - GACH --- ---



Masters Vrouwen - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Nicole We...ng-Dissel V45 - AV Trias 5:10,01 ---
2 Mirjam Koersen V35 - GACH 5:23,65 ---
3 Birgit Ko...€ Mer V40 - GACH 5:51,41 ---



Masters Vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Angeli Blankers V45 - GACH 11:22,75 --- 1



Masters Vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ingrid van Dijk V50 - GACH 40,61 --- 1



Masters Vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Rietje Dijkman V70 - AV 1923 7,59 --- 1



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Myrte Gorris GACH 20,91 -1.0 m/s---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Linda Hansen AV Atverni 8,87 ---
2 Katja Slangewal Altis 8,84 ---
3 Floor van Rijn GACH 7,68 ---



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Noortje van den Burg GACH 28,82 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Linda Hansen AV Atverni 32,75 ---
2 Floor van Rijn GACH 22,00 ---
3 Katja Slangewal Altis 21,99 ---



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
Janiek Hendriks AV34 DNS ---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Aline Bloom GACH 20,91 -1.0 m/s---
2 Bo de Beer Pijnenburg 22,12 +1.0 m/s---
3 Carlijn Smallenburg GACH 22,90 +1.0 m/s---
4 Femke Jansen Pijnenburg 23,02 +1.0 m/s---



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Annemarie Slangewal Altis 45,26 ---



Meisjes Junior B - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Eline de Jong AV Zuidwal 7:07,19 ---



Meisjes Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal 1:15,02 ---
2 Maartje va...der Werff AV Zuidwal 1:18,69 ---
3 Sanne Veldhuizen AV Zuidwal 1:21,97 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jessica Schilder AV Edam 11,36 ---
2 Judith Rasch GACH 10,81 ---
3 Aline Bloom GACH 10,41 ---
4 Maaike Beelman AV Zuidwal 7,78 ---
5 Bo de Beer Pijnenburg 7,59 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Judith Rasch GACH 30,41 ---
2 Jessica Schilder AV Edam 26,86 ---
3 Sanne Veldhuizen AV Zuidwal 26,82 ---
4 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal 18,97 ---
5 Carmen van...aterbeemd Pijnenburg 18,60 ---
6 Femke Jansen Pijnenburg 17,84 ---
7 Maaike Beelman AV Zuidwal 16,36 ---



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Luca Bos GACH 9,67 ---
1 Daphne Bakker GACH 9,67 ---
3 Carlijn Smallenburg GACH 9,07 ---
4 Mauve Bos GACH 8,87 ---
5 Luna Pas GACH 8,07 ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
Anne van Zuijlen AV34 DNS ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lotte van der Velde Triathlon 4,64 +0.2 m/s---
1 Rosalie Baak AV Zuidwal 4,64 -0.5 m/s---
3 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal 4,47 -0.8 m/s---



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Bram Teunisse AV 1923 17,21 +0.2 m/s---
2 Harald Bust HLLS 17,22 +0.2 m/s---
3 Marco Jansen Pijnenburg 17,71 +0.2 m/s---
4 Patrick Wieser AV Phoenix 18,26 +0.3 m/s---
5 David Landman GACH 18,75 +0.3 m/s---



Senioren mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Robin Coops HLLS 36,96 ---
2 Patrick Wieser AV Phoenix 37,82 ---
3 Koen van den Hoven AV 1923 38,08 ---
4 Rens Groneschild HLLS 38,80 ---
5 Vincent Hocq AV Phoenix 39,09 ---
6 David Landman GACH 39,46 ---
7 Ewout Revers HLLS 41,87 ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jorrit Kuipers HLLS 2:23,00 ---



Senioren mannen - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Jasper Smits Pijnenburg 4:54,23 ---
Michael Ligthart Almere `81 DNF ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Berkhout RHV 9:14,48 ---
2 Geert Nobel Running2000 10:23,25 ---
3 Ruud Baaiman GACH 10:25,16 ---
4 Laurens van Kessel RHV 10:48,58 ---



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bas Land Pijnenburg 58,57 ---
2 Harry Bontje GACH 59,81 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Arjan van Harn GACH 13,64 ---



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Jim van Oostrom AV 1923 48,41 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Ruben Coppens GACH 52,64 ---
2 Daan Hagenstein GACH 51,82 ---
3 Niels Kleijwegt Pijnenburg 49,18 ---
4 Daniâ€...L Smits Phanos 43,71 ---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Paul Groen GACH 3,74 ---
Harald Bust HLLS DNS ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Harald Bust HLLS 7,14 -0.9 m/s---
2 Robin Coops HLLS 6,40 +0.5 m/s---
3 Marco Jansen Pijnenburg 5,83 -1.7 m/s---



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Alexandra Gautier AV Phoenix 21,49 -1.0 m/s---



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Alexandra Gautier AV Phoenix 46,32 ---
2 Sammie Jansen AV 1923 46,37 ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Christine Bosch GACH 2:14,00 ---



Senioren vrouwen - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Dian van der Zande GACH 5:26,35 ---



Senioren vrouwen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sanne Zwijsen HLLS 1:07,45 ---
2 Kirsten Huijgen AV Athlos 1:09,82 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lianne Bruins GACH 11,83 ---
2 Anne Baar GACH 11,08 ---
3 Nathalie Kuyf AV Atverni 9,14 ---



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Lianne Bruins GACH 38,01 ---
2 Wendy Vet GACH 34,37 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Kirsten van Bokhorst GACH 36,03 ---
2 Susanne va...er Hoeven Pijnenburg 35,12 ---
3 Kirsten Huijgen AV Athlos 32,05 ---
4 Nathalie Kuyf AV Atverni 28,31 ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Susanne va...er Hoeven Pijnenburg 9,63 ---
2 Mirthe Wiltink KAV Holland 9,23 ---