Uitslagen 1e Athletics Champs competitiewedstrijd regio 13 2018

Teams

# Team Leden Punten
1 Team 03 AV Spiridon - JPA2
Begeleider: Rinie Kreeft
Jurylid: volgt
11 1934
2 Team 02 AV Attila - JPA2
Begeleider: Marit Kunnen
Jurylid: Rene van Kempen
11 1830
3 Team 01 AV Attila - JPA2
Begeleider: Marjolein de Jong
Jurylid: Michel van Gestel
12 1661
4 Team 04 Atledo - JPA2
Begeleider: Iris Schoenmaker
Jurylid: moeder Anne
6 1411
# Team Leden Punten
1 Team 08 DAK - JPA2
Begeleider: Miriam van der Heijden
Jurylid: Stijn Nierop
6 1778
2 Team 05 Scorpio - JPA2
Begeleider: Eugenie en Patrick
Jurylid: Ouder Elizabeth/ouder Fabian
6 1745
3 Team 07 Taxandria Atletiek - JPA2
Begeleider: Opa Demi
Jurylid: Papa of mama Siebe
10 1616
4 Team 06 AV Sprint - MPA2
Begeleider: Thomas Dankers
Jurylid: nnb
10 1058
# Team Leden Punten
1 Team 09 AV Sprint - JPA2
Begeleider: Nnb
Jurylid: Nnb
12 1745
2 Team 10 Scorpio - JPA1
Begeleider: Willemien
Jurylid: Moeder Tom
10 1330
3 Team 11 - JPA2 0 0
3 Team 12 - JPA2 0 0
# Team Leden Punten
1 Team 14 AV Sprint - JPA2
Begeleider: nnb
Jurylid: nnb
10 2422
2 Team 13 AV Sprint - MPA2
Begeleider: nnb
Jurylid: nnb
12 2193
3 Team 15 - JPA1
Begeleider: nnb
Jurylid: nnb
8 1793
4 Team 16 AV Sprint - MPA2
Begeleider: Anne Huijsmans
Jurylid: nnb
11 1576
# Team Leden Punten
1 Team 20 Taxandria Atletiek - JPB
Begeleider: Sarah van Ingen
Jurylid: Bas van Rooij
8 2089
2 Team 17 AV Attila - JPB
Begeleider: Wilbert Pennings
Jurylid: Lonneke Laro
8 1871
3 Team 18 Atledo - JPB
Begeleider: Monica Snepvangers
Jurylid: Jasper Otten
11 1784
4 Team 19 Scorpio - JPC
Begeleider: Marleen
Jurylid: Ouder Floor
7 1738
# Team Leden Punten
1 Team 24 AV Sprint - JPC
Begeleider: Bram-Tess
Jurylid: Remco-Diek
11 2333
2 Team 21 AV Attila - JPB
Begeleider: Kirsten de Koeijer; Bram van Liere
Jurylid: Carla Weterings
9 2263
3 Team 22 Scorpio - JPB
Begeleider: Antoinette
Jurylid: Ouder Marlo
10 2078
4 Team 23 Altena Road Runners - JPB 6 1705
# Team Leden Punten
1 Team 27 AV Sprint - JPC
Begeleider: Ilse-Loes
Jurylid: Marc-Max
12 2132
2 Team 25 AV Attila - JPB
Begeleider: Rogier Rodenburg
Jurylid: Linda Broeders/Henk de Jonge
9 2007
3 Team 28 AV Spiridon - JPB
Begeleider: Debby Tonissen
Jurylid: volgt
13 2004
4 Team 26 Taxandria Atletiek - JPB
Begeleider: Hans
Jurylid: Diepekh
8 1847
# Team Leden Punten
1 Team 30 AV Sprint - JPB
Begeleider: Inge van Gelder
13 2326
2 Team 29 AV Sprint - JPB
Begeleider: Claudia Bakker
12 2143
3 Team 32 DAK - JPB
Begeleider: Antoin van der Sanden
Jurylid: Geert de Gouw
8 1984
4 Team 31 AV Sprint - JPB
Begeleider: Wilbert Martens
13 1885