Uitslagen 1e Athletics Champs competitiewedstrijd regio 13 2018

Pupil A - Meerkamp

# Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Kilan Goddijn JPA2 - Team 14 1500,00 10,1 9,00 35,00 1,25 3,50 461 461
2 Sjoerd Bastiaans JPA2 - Team 14 1650,00 10,6 7,00 36,00 1,25 3,55 456 456
3 Senna Laureijssen MPA2 - Team 03 1450,00 11,0 7,30 28,50 1,20 2,70 422 422
4 Mila Strooper MPA2 - Team 02 1300,00 11,4 7,55 26,50 1,15 3,30 404 404
5 Elien Smits MPA2 - Team 08 1550,00 12,0 5,90 22,00 1,15 3,30 388 388
6 Levi Ruedisueli JPA2 - Team 09 1450,00 10,1 6,10 28,00 1,15 3,15 372 372
7 Fenna Winkel MPA2 - Team 13 1400,00 12,2 6,40 24,50 1,10 3,10 367 310
8 Niels Hermans JPA1 - Team 15 1500,00 10,9 5,10 27,50 1,15 3,50 364 364
9 Lars Bloemers JPA2 - Team 14 1350,00 10,9 6,90 27,50 1,10 3,35 355 190
10 Roza Felin... Willemen MPA2 - Team 13 1425,00 10,8 6,70 17,00 1,10 2,75 354 313
11 Djayla Hoek MPA2 - Team 13 1350,00 11,3 6,30 20,50 1,15 2,85 354 299
12 Bas Guikink JPA2 - Team 14 1300,00 11,4 7,10 34,00 1,10 2,90 354 204
13 Moniek Van...Biggelaar MPA2 - Team 05 1375,00 10,6 5,35 18,00 1,05 3,25 348 348
14 Tessa van Helderen MPA2 - Team 04 1100,00 11,8 7,40 22,00 1,20 2,85 348 348
15 Thijs van den Boom JPA2 - Team 02 1300,00 11,0 6,95 34,00 0,95 3,05 344 275
16 Jelle Kreeft JPA1 - Team 03 1400,00 11,6 8,30 32,00 1,10 1,80 337 322
17 Faylinn Jansen MPA1 - Team 10 1375,00 12,1 5,90 23,50 1,00 2,90 332 332
18 Robin-Lynn...Modderman MPA2 - Team 13 1225,00 11,5 5,20 21,00 1,20 2,75 331 193
19 Demi de Vaan MPA1 - Team 07 1350,00 10,5 4,60 17,00 0,95 3,50 329 329
20 Lena Prachkovskiy MPA2 - Team 05 1350,00 10,5 5,75 16,50 1,05 2,80 329 329
21 Juul Hoekstra MPA1 - Team 13 1375,00 12,3 6,60 23,50 1,05 2,40 327 192
22 Merlijn Pellis JPA2 - Team 14 1350,00 10,9 6,20 25,00 1,10 3,00 326 165
23 Jelske Schets MPA2 - Team 05 1275,00 11,7 6,00 20,00 1,05 2,85 318 318
24 Anne Heijnen MPA1 - Team 13 1425,00 11,6 4,80 17,00 1,10 2,80 317 232
25 Harvey Garnett-Gray JPA2 - Team 09 1400,00 11,5 6,10 28,00 1,05 2,55 312 312
26 Huub Kuyvenhoven JPA2 - Team 14 1325,00 11,4 6,10 25,00 1,00 3,20 309 56
27 Darko Kuijs JPA1 - Team 01 1450,00 11,4 5,80 27,50 0,95 2,65 305 279
28 Boris Bastiaans JPA1 - Team 14 1500,00 11,3 5,90 31,50 NM 2,75 304 151
29 Fenna Mallens MPA1 - Team 13 1250,00 11,8 5,50 22,50 1,00 2,60 301 116
30 Josje van Straalen MPA2 - Team 01 1325,00 10,9 5,60 13,00 1,00 2,90 300 274
31 Hidde Struik JPA1 - Team 08 1425,00 11,8 5,80 18,50 1,05 3,30 298 298
32 Jur van der Heijden JPA1 - Team 15 1425,00 11,8 5,40 19,50 1,10 3,10 297 297
33 Thijmen Kegler JPA2 - Team 14 1350,00 11,0 5,40 20,00 1,10 2,80 293 160
34 Tijmen Rotte JPA1 - Team 15 1200,00 11,4 6,40 22,50 1,00 3,15 291 258
35 Caries Land MPA2 - Team 01 1275,00 11,6 5,60 15,50 1,00 2,75 287 251
36 Marit Geurts MPA2 - Team 08 1275,00 13,5 5,50 21,50 1,05 2,70 287 202
37 Stan van Gestel JPA2 - Team 08 1400,00 12,4 4,60 23,50 1,00 3,30 286 250
38 Nynke Lankhaar MPA2 - Team 08 1325,00 12,7 5,80 17,50 0,95 2,95 286 286
39 Emma van der Pas MPA2 - Team 16 1325,00 11,9 5,30 20,00 0,90 2,65 284 261
40 Eline van Kempen MPA2 - Team 02 1150,00 10,5 6,05 16,00 0,95 2,40 283 214
41 Chiem Vandeursen JPA2 - Team 09 1250,00 11,4 5,70 24,50 0,95 2,95 283 283
42 Ties Mutsaers JPA2 - Team 04 1325,00 11,7 6,80 18,50 0,95 3,15 282 282
43 Julian Hoondert JPA2 - Team 07 1375,00 12,3 5,60 21,50 0,95 3,25 281 281
44 Naimah de Wind MPA2 - Team 13 1375,00 12,1 4,40 14,00 1,05 2,80 279 107
45 Tijn Janssens JPA1 - Team 15 1350,00 12,3 7,20 18,00 1,00 2,90 278 239
46 Emma Gitz MPA2 - Team 01 1325,00 12,1 5,90 17,00 1,00 2,20 276 247
47 Gijs Huijben JPA2 - Team 14 1275,00 11,5 5,80 18,00 1,15 2,55 274 52
48 William Vernimmen JPA2 - Team 09 1350,00 11,9 5,40 26,00 1,10 1,80 273 160
49 Dario Ehrismann JPA2 - Team 03 1425,00 11,3 4,90 23,50 0,95 2,45 273 176
50 Esther van Os MPA1 - Team 01 1275,00 12,7 4,60 16,50 1,05 2,90 273 186
51 Puck van Gils MPA1 - Team 13 1300,00 11,7 4,90 18,00 1,00 2,20 270 0
52 Anne van Duin MPA2 - Team 16 1350,00 12,3 5,60 15,00 0,95 2,60 270 270
53 Anna Timmers MPA2 - Team 03 1300,00 11,6 5,60 12,00 1,00 2,40 264 242
54 Wilbert van den Burg JPA1 - Team 03 1325,00 11,6 5,80 17,00 1,00 2,80 263 182
55 Noor Faas MPA1 - Team 13 1350,00 11,6 4,40 13,00 0,95 2,70 262 66
56 Aniek de Man MPA2 - Team 02 1275,00 11,4 5,15 13,00 0,95 2,45 257 231
57 Luuk Verbeek JPA1 - Team 15 1375,00 11,5 5,10 18,00 0,95 2,70 256 110
58 Mika van Rooij JPA1 - Team 07 1225,00 11,8 4,80 22,50 1,00 2,70 255 180
59 Rens Schepens JPA2 - Team 01 1200,00 12,4 5,60 24,50 0,95 2,70 255 102
60 Noah Paunussa JPA1 - Team 10 1375,00 10,9 5,70 21,00 0,85 1,95 250 216
61 Ghislaine Schalk MPA2 - Team 03 1350,00 13,2 4,90 11,00 1,00 2,85 250 143
62 Thomas Klunder JPA1 - Team 15 1225,00 12,3 6,20 21,00 1,00 2,40 248 134
63 Noor Bekkers MPA1 - Team 03 1200,00 12,6 4,60 16,50 0,95 2,80 248 88
64 Djurre Zwerver JPA1 - Team 02 1500,00 12,1 4,65 17,00 0,95 2,50 248 127
65 Britt van Nieuwburg MPA1 - Team 02 1275,00 12,0 4,60 15,50 0,90 2,45 243 143
66 Iselle Versluis MPA1 - Team 07 1350,00 12,5 3,50 14,00 1,00 2,55 243 144
67 Nienke Mol MPA1 - Team 13 1350,00 12,5 3,90 11,50 1,00 2,65 241 0
68 Guusje Rademakers MPA2 - Team 16 800,00 11,5 4,90 17,00 0,95 2,80 240 233
69 Laura Janssen MPA1 - Team 03 1300,00 12,3 4,90 16,00 0,95 1,95 238 0
70 Jesse van Gestel JPA2 - Team 01 1400,00 12,3 5,60 19,00 0,95 2,00 238 144
71 Eva den Boer MPA1 - Team 04 1350,00 12,3 5,40 14,50 0,90 1,70 230 230
72 Tom Keijzers JPA2 - Team 09 1450,00 12,2 4,00 13,00 1,00 2,60 229 128
73 Lissy Bezems MPA2 - Team 16 1200,00 12,7 4,50 11,50 1,05 2,40 228 120
74 Benthe Leermakers MPA1 - Team 07 1175,00 12,8 3,70 16,50 0,95 2,70 228 163
75 Fabian Schouten JPA2 - Team 05 1300,00 12,9 5,20 22,00 0,90 2,25 226 116
76 Flore Slikker MPA1 - Team 07 1200,00 13,1 4,50 15,00 0,90 2,70 225 86
77 Benjamin Wolvekamp JPA1 - Team 03 1275,00 12,9 6,30 21,00 0,90 2,00 224 103
78 Finn Mertens JPA2 - Team 05 1150,00 12,3 5,30 15,50 1,00 2,75 224 164
79 Jade van de Rest MPA1 - Team 13 1275,00 11,8 4,00 13,50 0,95 2,00 224 0
80 Casper van den Akker JPA1 - Team 07 1350,00 12,5 4,40 16,50 0,90 2,70 222 48
81 Jasper Scheffers JPA1 - Team 10 1300,00 12,5 4,70 17,00 0,90 2,60 219 219
82 Jesse Tolhoek JPA1 - Team 15 1425,00 12,4 4,80 14,00 0,95 2,20 218 56
83 Ilse van Beers MPA1 - Team 07 1200,00 13,7 3,30 19,50 0,90 2,65 217 95
84 Joep Warnaar JPA1 - Team 15 1225,00 13,8 4,30 20,00 0,95 2,80 213 89
85 Sophy Naafs MPA2 - Team 03 1250,00 12,3 5,00 12,00 0,95 1,75 212 0
86 Linde Spaninks MPA2 - Team 07 1225,00 13,4 4,20 15,00 0,90 2,45 211 77
87 Julian Balk JPA2 - Team 04 1400,00 13,7 4,90 20,00 0,75 2,55 210 205
88 Leanne Huijbregtse MPA2 - Team 16 1250,00 11,9 3,70 14,50 0,90 1,85 209 137
89 Ilja van Nuland MPA2 - Team 16 1225,00 13,0 4,50 11,50 0,95 2,30 208 70
90 Elizabeth Van Gils MPA2 - Team 05 1225,00 12,9 5,00 16,00 NM 2,25 203 203
91 Max Verschoor JPA1 - Team 08 1375,00 12,6 4,80 14,00 0,85 2,35 203 133
92 Ilias Oueddan JPA1 - Team 09 1225,00 11,9 5,50 17,00 0,80 2,05 202 100
93 Mees Biemans JPA1 - Team 02 DNS 11,9 5,90 20,50 0,90 2,25 199 98
94 Thomas Hofman JPA2 - Team 09 1225,00 11,7 5,50 15,50 0,85 1,80 198 102
95 Gijs van Berkel JPA1 - Team 01 1225,00 12,4 4,50 12,50 0,95 2,50 198 26
96 Renske van de Corput MPA1 - Team 06 1100,00 12,6 4,00 15,00 0,80 2,40 194 155
97 Geertje Taks MPA1 - Team 06 1325,00 12,6 2,40 10,50 0,90 2,35 192 160
98 Fiene Schout MPA1 - Team 16 1200,00 13,4 4,00 13,00 0,85 2,45 192 37
99 Annelot Holman MPA1 - Team 16 1275,00 12,7 3,40 7,00 0,95 2,25 188 76
100 Lieke van Berkel MPA2 - Team 02 1200,00 13,7 3,60 11,50 0,90 2,40 182 36
101 Roan Stoot JPA2 - Team 09 1225,00 13,0 5,00 15,50 DNS 2,40 176 0
102 Fabian Huisman JPA2 - Team 09 DNS 13,0 4,30 17,00 0,95 2,70 174 76
103 Dirk Lorkeers JPA2 - Team 14 DNS DNS 8,90 32,50 DNS DNS 173 173
104 Cem Yildirim JPA2 - Team 02 1300,00 13,0 4,85 12,50 0,90 1,65 172 43
105 Nander Coenen JPA1 - Team 09 1175,00 13,2 4,90 12,50 0,90 2,10 170 0
106 Heleen de Bie MPA2 - Team 04 DNS 11,9 5,50 12,50 0,95 DNS 169 169
107 Meike Koeman MPA1 - Team 10 1100,00 12,6 3,20 8,00 0,85 2,40 164 115
108 Tom Kula JPA1 - Team 10 1100,00 14,5 4,30 15,00 0,90 2,50 163 116
109 Kayden Zeeman JPA2 - Team 09 1100,00 13,1 4,10 14,50 0,90 1,90 157 0
110 Sarah Akkermans MPA1 - Team 06 1050,00 14,1 4,00 17,00 0,75 1,85 155 106
111 Lotte Goossens MPA2 - Team 16 1325,00 15,2 3,40 12,00 0,85 1,80 155 52
112 Emma van Kan MPA1 - Team 16 1175,00 15,2 2,90 16,50 0,85 1,95 153 39
113 Jip de Looff MPA2 - Team 06 1050,00 13,4 4,00 13,00 0,85 1,60 153 117
114 Fay van Opstal MPA1 - Team 06 1075,00 13,6 4,40 10,50 0,80 1,90 150 104
115 Elin Becx MPA1 - Team 02 1175,00 13,7 4,10 7,00 0,95 1,35 146 30
116 Katootje de Koning MPA1 - Team 06 1000,00 14,2 3,50 13,00 0,80 2,15 142 64
117 Zoë Dudok MPA1 - Team 10 1075,00 14,4 3,90 9,50 0,90 1,80 140 84
118 Veerle de Jong MPA1 - Team 01 1075,00 14,0 3,50 10,50 0,90 1,70 140 0
119 Lotte Damen MPA1 - Team 06 1150,00 15,2 3,20 8,00 1,00 1,75 138 70
120 Myrthe Belt MPA1 - Team 06 1150,00 14,2 3,30 10,00 0,75 2,05 133 57
121 Anne Driesprong MPA2 - Team 04 1125,00 14,8 3,20 9,50 0,75 2,30 130 69
122 Lotje van der Velden MPA1 - Team 06 1125,00 14,8 3,50 8,50 0,75 2,25 129 90
123 Mila Broekhuijsen MPA1 - Team 10 1250,00 15,3 3,50 11,00 0,85 DNS 126 79
124 Willem Gerritse JPA1 - Team 09 1225,00 13,9 3,70 10,50 0,75 1,85 125 0
125 Alex Kroos JPA1 - Team 10 900,00 15,7 4,20 10,50 0,85 1,95 103 19
126 Lieve van Bueren MPA2 - Team 16 DNS 12,7 DNS 13,00 DNS 2,05 100 50
127 Michelle De Vries MPA1 - Team 10 975,00 17,4 3,60 7,50 0,80 1,30 73 0
128 Joanne Klapwijk MPA1 - Team 06 1100,00 16,5 1,70 6,50 0,75 1,55 63 28
129 Finn Ardon JPA1 - Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
129 Miles Harahap JPA2 - Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
129 Pukk Korsten MPA1 - Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
129 Jip Van Iersel JPA1 - Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
129 Milou Heutink MPA1 - Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
129 Salah al d... Aanannaz JPA1 - Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
129 Siebe Brzozowski JPA1 - Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:43,1 354
1 Team 13 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:46,8 365
3 Team 05 (Team-est) Scorpio - JPA2 6 2:52,2 267
4 Team 03 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 11 2:53,5 256
5 Team 15 (Team-est) - JPA1 8 2:54,6 246
6 Team 02 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:56,6 229
7 Team 08 (Team-est) DAK - JPA2 6 2:57,6 221
8 Team 07 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 2:58,5 213
9 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:58,7 212
9 Team 16 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 3:00,1 231
11 Team 01 (Team-est) AV Attila - JPA2 12 3:06,6 152
12 Team 10 (Team-est) Scorpio - JPA1 10 3:06,9 150
13 Team 04 (Team-est) Atledo - JPA2 6 3:13,3 108
14 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 3:16,0 107
15 Team 11 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
15 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0



Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Ian Baatjes JPB - Team 22 6,9 1075,00 7,3 14,00 31,50 0,95 491 491
2 Senne van de Rest JPB - Team 31 6,7 950,00 7,6 12,50 28,50 0,90 436 436
3 Tijn Loderus JPB - Team 29 6,8 1025,00 7,7 11,50 21,50 0,90 408 408
4 Roel Huisman JPB - Team 30 7,2 950,00 7,8 15,00 20,50 0,90 399 334
5 Jasper Heijblom JPB - Team 30 7,1 1175,00 8,3 11,50 14,00 0,85 381 226
6 Katja Houtepen MPB - Team 30 7,4 925,00 8,1 11,50 16,00 0,85 368 368
7 Rogier Gitz JPB - Team 21 7,6 1025,00 8,0 11,50 18,00 0,90 365 310
8 Sil van Opstal MPB - Team 30 7,5 900,00 7,7 10,00 15,50 0,90 364 141
9 Jet Knook MPB - Team 30 7,2 1000,00 7,6 10,00 10,00 0,85 361 222
10 Joeri van Helderen JPB - Team 18 7,8 950,00 8,0 12,50 17,50 0,95 356 356
11 Fara Dap MPB - Team 30 7,2 925,00 7,4 9,00 12,00 0,85 352 272
12 Yannick Frumau JPB - Team 30 7,2 900,00 7,9 12,50 16,50 0,85 348 60
13 Vive van Wijk MPB - Team 20 7,9 875,00 8,3 11,50 14,00 0,95 347 347
14 Mats van Nunen JPB - Team 29 7,3 925,00 7,9 12,50 15,50 0,80 340 277
15 Bob ten Wolde JPB - Team 29 6,9 975,00 7,9 12,00 13,00 0,75 340 257
16 Janne Smits MPB - Team 29 7,5 875,00 8,3 10,50 15,00 0,85 340 217
17 Koen Doorakkers JPB - Team 28 8,6 800,00 9,9 9,50 40,50 0,75 339 161
18 Tijn de Blaeij JPB - Team 25 7,0 900,00 8,0 12,50 11,00 0,90 335 303
19 Gijs van den Hurk JPB - Team 30 7,1 925,00 8,2 10,50 17,50 0,80 335 127
20 Tjerk van Es JPB - Team 28 7,2 875,00 8,1 11,00 15,50 0,90 332 332
21 Milou van den Broek MPB - Team 17 7,6 800,00 8,1 11,50 12,00 0,90 330 251
22 Noah Joosen JPB - Team 17 7,4 775,00 8,4 12,50 18,00 0,90 329 297
23 Jiri van Bokhoven JPB - Team 32 7,4 950,00 7,8 11,00 14,50 0,80 329 329
24 Anne Bos MPB - Team 22 7,5 875,00 8,5 10,50 13,00 0,85 326 326
25 Sybren Schuuring JPB - Team 17 7,8 850,00 9,3 12,00 21,50 0,90 325 196
26 Nore Stroober MPB - Team 30 7,5 850,00 8,4 10,50 16,00 0,75 324 109
27 Milou van Nigtevegt MPB - Team 21 7,4 800,00 7,5 8,50 12,00 0,85 320 244
28 Tom Verhoeven JPB - Team 30 7,9 875,00 8,3 11,00 18,50 0,85 318 64
29 Guusje Videler MPB - Team 29 7,3 850,00 8,3 9,00 15,00 0,75 317 183
30 Roos Marijnissen MPB - Team 29 7,3 950,00 8,2 7,50 10,50 0,80 313 250
31 Eef de Laat MPB - Team 32 6,9 DNS 7,8 10,00 11,00 0,95 312 229
32 Fynn Bermingham JPB - Team 31 7,5 925,00 9,0 14,00 15,00 0,70 311 274
33 Melle Brocks JPB - Team 28 7,5 775,00 8,8 13,00 18,00 0,80 310 229
34 Merijn Van Dongen JPB - Team 22 7,9 900,00 8,0 12,00 12,50 0,85 308 261
35 Julian Wiersma JPB - Team 29 7,3 900,00 8,3 9,00 15,00 0,80 303 98
36 Nils Buring JPB - Team 30 7,5 875,00 8,4 11,00 14,50 0,80 302 0
37 Jens Van Tetering JPB - Team 22 7,5 925,00 8,1 11,00 10,50 0,80 299 170
38 Rowen Boons JPB - Team 31 7,5 775,00 8,1 10,50 12,50 0,90 294 224
39 Mascha Jumelet MPB - Team 30 7,5 825,00 8,3 8,50 9,00 0,85 290 61
40 Milan van Beurden JPB - Team 32 8,1 925,00 8,9 11,00 13,50 0,85 290 245
41 Janna Kappen MPB - Team 29 7,8 850,00 8,8 9,00 13,50 0,75 286 0
42 Lucca Soler JPB - Team 28 7,0 825,00 8,3 9,50 12,00 0,75 284 126
43 Koen van Gestel JPB - Team 32 8,4 850,00 9,3 13,50 16,00 0,75 279 205
44 Maartje van Vugt MPB - Team 23 7,7 975,00 9,0 9,50 9,00 0,65 278 278
45 Finn De Jong JPB - Team 22 8,0 825,00 9,2 13,50 12,50 0,80 278 155
46 Olver Huijs JPB - Team 29 7,9 900,00 8,2 11,00 11,50 0,70 275 50
47 Noah Jacobs JPB - Team 22 7,6 825,00 8,5 12,50 11,00 0,70 274 166
48 Wende Visscher MPB - Team 29 7,6 750,00 8,6 8,50 12,50 0,75 272 0
49 Uma Bholansingh MPB - Team 26 7,6 475,00 8,2 9,00 14,50 0,80 270 267
50 Wald Verkroost JPB - Team 30 7,9 850,00 8,5 8,50 15,50 0,75 267 0
51 Lukas Kegler JPB - Team 31 8,2 900,00 9,1 10,50 15,50 0,70 266 189
52 Koen Looij JPB - Team 31 8,2 800,00 9,6 10,00 18,50 0,80 265 156
53 Ize Keller MPB - Team 25 8,9 775,00 8,9 10,50 13,00 0,80 261 198
54 Milan Giacomini JPB - Team 29 7,7 800,00 8,4 10,00 10,00 0,75 254 0
55 Evan Van der Zanden JPB - Team 22 7,6 800,00 10,0 9,00 14,00 0,80 248 148
56 Sven van der Does JPB - Team 31 7,7 875,00 9,1 8,00 13,50 0,70 248 140
57 Amy van Gestel MPB - Team 21 7,5 850,00 9,1 7,00 8,50 0,70 246 110
58 Merel Kramer MPB - Team 31 8,1 875,00 9,2 8,00 9,50 0,70 244 183
59 Juliette Pannekoek MPB - Team 29 7,4 DNS 8,5 10,00 8,00 0,70 232 66
60 Bo Geurts JPB - Team 28 9,0 825,00 9,4 9,50 11,00 0,85 228 56
61 Julia van Liere MPB - Team 21 8,0 775,00 9,2 8,00 7,00 0,75 225 0
62 Sophie de Graaf MPB - Team 28 8,7 850,00 10,0 9,00 9,00 0,75 223 47
63 Jip de Wijs MPB - Team 31 8,6 800,00 9,4 8,50 11,00 0,65 220 0
64 Rick Kuijpers JPB - Team 31 8,0 800,00 9,2 8,00 11,50 0,65 215 0
65 Niek van Delft JPB - Team 32 8,9 825,00 8,7 9,00 11,00 0,65 212 48
66 Marlo Leipzig JPB - Team 22 9,0 700,00 9,3 10,50 13,50 0,70 210 42
67 Lois Martens MPB - Team 31 8,7 825,00 9,5 8,00 7,50 0,70 207 41
68 Emma Krijnen MPB - Team 31 8,6 825,00 9,4 7,00 9,00 0,65 204 0
69 Damian De Heus JPB - Team 22 7,7 800,00 9,2 6,50 8,50 0,65 200 0
70 Lara Kleysen MPB - Team 31 8,5 700,00 9,6 9,00 9,00 0,55 187 0
71 Zoe Heeren MPB - Team 31 8,7 750,00 9,9 7,00 7,00 0,55 161 0
72 Sarah de Graaf MPB - Team 28 10,2 600,00 14,9 7,00 9,00 0,50 89 0
73 Kasper de Jonge JPB - Team 25 DNS DNS DNS 3,50 3,50 0,55 25 0
74 Tirza Heutink MPB - Team 22 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil B - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 30 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:01,5 342
2 Team 29 (Team-est) AV Sprint - JPB 12 3:02,1 337
3 Team 22 (Team-est) Scorpio - JPB 10 3:04,5 319
4 Team 32 (Team-est) DAK - JPB 8 3:13,1 259
5 Team 31 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:15,6 242
6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:15,9 240
7 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:16,7 235
8 Team 26 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:17,2 232
9 Team 28 (Team-est) AV Spiridon - JPB 13 3:21,3 206
10 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:23,0 196
11 Team 25 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:26,8 174
12 Team 18 (Team-est) Atledo - JPB 11 3:27,3 172
13 Team 23 (Team-est) Altena Road Runners - JPB 6 3:30,3 155



Pupil C/mini - Meerkamp

# Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Ilian Strooper JPMini - Team 21 8,1 900,00 9,0 13,00 21,00 0,70 499 499
2 David Kok JPC - Team 24 7,0 1125,00 7,9 10,00 17,50 0,80 455 455
3 Thijmen van Hulten JPMini - Team 25 7,9 900,00 8,7 9,50 12,50 0,85 448 448
4 Thom Pelkmans JPC - Team 27 7,4 1025,00 8,0 10,00 22,00 0,85 446 446
5 Jonas den Heijer JPC - Team 24 7,3 950,00 8,0 12,00 21,00 0,85 443 443
6 Gijs Versteden JPC - Team 21 7,6 900,00 8,3 13,00 21,50 0,85 428 428
7 Lenthe Lieveld MPMini - Team 20 7,8 750,00 8,3 5,00 10,00 0,80 399 378
8 Sem van Ravestijn JPC - Team 32 8,4 800,00 8,4 15,00 22,50 0,80 398 356
9 Toon Zebregs JPMini - Team 25 8,0 1000,00 9,3 8,00 10,50 0,70 398 398
10 Noah van Rooij JPC - Team 20 7,2 775,00 7,7 12,00 15,00 0,90 397 397
11 Keisha Jansen MPC - Team 19 7,7 775,00 8,1 11,00 12,00 0,75 380 380
12 Teun Schoenmakers JPMini - Team 26 7,1 700,00 8,5 9,00 9,50 0,65 378 378
13 Luna Meijer MPC - Team 27 7,7 925,00 8,6 9,00 10,00 0,75 370 331
14 Femke de Weerdt MPC - Team 24 7,6 925,00 8,8 9,00 11,00 0,70 367 264
15 Tess Rennen MPMini - Team 24 8,3 850,00 10,2 8,00 10,00 0,70 363 317
16 Siebe van der Lee JPC - Team 18 7,4 925,00 8,1 8,50 13,00 0,85 363 363
17 Gijs Winnubst JPC - Team 28 7,6 875,00 8,7 10,50 15,00 0,85 361 361
18 Stef van Vliet JPC - Team 23 7,8 900,00 8,6 12,75 16,50 0,65 358 358
19 Mick Soijer JPC - Team 21 7,8 800,00 8,3 11,00 17,50 0,80 357 197
20 Hugo van Beurden JPMini - Team 25 8,1 800,00 9,2 8,50 10,00 0,75 355 355
21 Siem van Tetering JPMini - Team 19 8,0 775,00 9,2 9,00 10,50 0,70 353 353
22 Thomas van Breugel JPC - Team 23 7,5 850,00 8,4 11,00 14,75 0,75 353 353
23 Max Crutzen JPC - Team 27 7,7 900,00 8,9 9,50 17,00 0,75 346 178
24 Sam Stroucken JPC - Team 20 7,7 875,00 8,7 11,00 10,00 0,85 336 336
25 Floor Eelkema MPC - Team 19 7,5 825,00 8,5 8,50 7,00 0,75 335 335
26 Tristan van Boven JPC - Team 23 7,9 825,00 8,4 11,75 14,75 0,70 334 334
27 Jasmijn va... Oetelaar MPMini - Team 20 8,5 800,00 9,9 8,00 7,50 0,70 331 299
28 Diek Mallens JPMini - Team 24 7,9 825,00 9,5 5,00 11,50 0,70 327 308
29 Elin de Koeijer MPC - Team 21 7,9 900,00 9,5 7,50 10,00 0,75 323 235
30 Liesje Mourik MPC - Team 27 7,7 800,00 9,2 8,00 9,50 0,75 316 189
31 Thijs Boerdijk JPC - Team 17 7,8 800,00 8,5 10,50 11,00 0,80 316 278
32 Milan den Dopper JPC - Team 27 7,3 900,00 8,8 8,00 10,00 0,75 313 192
33 Luca Kiladze JPC - Team 24 7,9 825,00 9,0 12,00 12,00 0,70 310 120
34 Loes van Hooijdonk MPC - Team 27 8,4 825,00 9,0 8,50 10,00 0,75 310 159
35 Tygo Van de Schoof JPC - Team 19 8,1 850,00 8,9 7,50 16,50 0,75 306 274
36 Lela Boogaard MPC - Team 27 7,9 775,00 9,4 9,50 9,50 0,70 306 56
37 David Wolvekamp JPC - Team 28 8,0 750,00 9,5 11,50 16,50 0,70 304 130
38 Tijn van de Put JPC - Team 17 7,9 825,00 9,3 8,50 15,00 0,75 299 207
39 Alexander Pennings JPC - Team 17 8,4 825,00 9,6 9,50 16,50 0,75 296 153
40 Fenne Verhoeven MPC - Team 28 8,2 725,00 9,2 8,50 10,00 0,75 293 172
41 Chantal Karremans MPMini - Team 27 8,9 800,00 10,2 7,00 9,50 0,60 291 109
42 Mees Nagelkerke JPC - Team 27 8,1 800,00 8,9 10,00 9,50 0,80 289 111
43 Zarah Versluis MPC - Team 26 8,2 900,00 9,5 8,00 8,00 0,65 289 157
44 Goof Schoormans JPC - Team 18 8,3 825,00 9,8 11,00 14,00 0,70 285 113
45 Irene Koch MPC - Team 24 7,9 775,00 9,6 7,00 9,00 0,75 283 60
46 Stijn Verhoeven JPC - Team 27 7,5 825,00 9,3 7,50 13,50 0,65 282 120
47 Stijn Knippels JPC - Team 32 8,6 875,00 9,1 13,50 8,00 0,60 278 224
48 Tieme Imbens JPC - Team 17 8,0 850,00 9,7 9,50 11,50 0,70 277 99
49 Madelief Koopman MPMini - Team 26 8,3 775,00 9,7 4,50 4,50 0,65 267 241
50 Isa Laro MPC - Team 17 8,2 775,00 10,5 7,50 10,50 0,70 263 194
51 Zoe Otten MPC - Team 18 8,0 775,00 9,6 7,00 7,50 0,65 255 143
52 Ise Roozen MPC - Team 26 8,2 800,00 9,3 7,00 6,50 0,65 255 136
53 Luuk van de Wiel JPC - Team 26 7,6 475,00 8,6 9,00 10,50 0,70 254 206
54 Milan Bavius JPC - Team 18 8,2 825,00 9,6 8,50 10,00 0,70 252 132
55 Mike van der Galien JPMini - Team 18 8,8 850,00 10,0 5,50 9,00 0,55 251 151
56 Bregje ten Wolde MPC - Team 24 8,2 750,00 9,5 8,00 5,00 0,70 249 0
57 Jet Rodenburg MPC - Team 25 8,6 775,00 9,9 7,50 9,50 0,65 247 80
58 Ferre Florijn JPC - Team 19 7,9 750,00 9,2 9,50 7,50 0,65 246 191
59 Houda Marmouk JPC - Team 25 8,1 800,00 9,4 7,50 7,50 0,75 242 51
60 Niek Bruijns JPMini - Team 28 8,7 725,00 10,1 8,00 8,00 0,55 242 88
61 Femke Broeders MPMini - Team 18 8,7 700,00 10,1 4,50 6,90 0,60 232 149
62 Jasper Broeders JPC - Team 18 8,2 825,00 9,9 7,00 11,50 0,60 230 87
63 Sanne van Daelen MPC - Team 28 8,8 775,00 10,8 8,00 8,00 0,70 230 96
64 Elle Evers MPMini - Team 26 8,7 775,00 11,4 5,00 7,00 0,60 228 132
65 Marijn Niessen JPC - Team 19 8,6 825,00 9,6 8,50 9,50 0,60 227 117
66 Noah van Vugt JPC - Team 26 7,7 650,00 9,2 7,00 10,50 0,60 226 98
67 Nynke Tolhoek MPMini - Team 23 9,2 675,00 11,3 8,00 7,00 0,60 226 202
68 Emiel van ...ersselaar JPMini - Team 20 9,8 700,00 11,4 9,00 9,00 0,65 221 97
69 Veerle van Bergen MPMini - Team 27 8,9 775,00 11,0 5,00 6,00 0,60 221 0
70 Radek Ozga JPC - Team 18 8,7 725,00 9,6 7,00 9,50 0,75 218 52
71 Ramon Derks JPC - Team 18 8,7 925,00 10,3 6,00 8,50 0,65 215 66
72 Kaylie Faes MPC - Team 28 9,4 700,00 10,1 8,00 8,50 0,65 209 0
73 Timme Weterings JPC - Team 21 8,8 825,00 9,8 6,50 6,00 0,75 207 0
74 Melle van Gils JPC - Team 27 8,8 800,00 10,2 7,50 9,00 0,65 204 0
75 Sare van Wijk MPC - Team 20 8,9 700,00 10,2 8,00 5,50 0,65 202 0
76 Joep van de Velden JPC - Team 24 8,8 725,00 10,0 8,00 9,00 0,65 199 0
77 Luuk van Gestel JPC - Team 32 8,7 850,00 9,9 7,50 11,00 DNS 191 89
78 Jens de Bie JPMini - Team 18 9,6 700,00 10,3 4,00 8,00 0,60 179 0
79 Iris Aerts MPC - Team 24 9,0 700,00 10,6 4,50 5,50 0,60 154 0
80 Tom Tolhoek JPC - Team 23 9,1 725,00 10,6 7,25 6,25 0,50 145 25
81 Tygo de Jonge JPMini - Team 25 10,9 675,00 11,9 6,50 5,00 0,65 141 0
82 Noud Bekkers JPMini - Team 24 10,3 575,00 13,8 8,50 5,50 0,50 119 54
83 Reinout Koopman JPC - Team 20 11,6 625,00 11,7 4,50 5,00 0,50 67 0
84 Albert Wijers JPMini - Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:12,9 312
2 Team 27 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:22,3 241
3 Team 19 (Team-est) Scorpio - JPC 7 3:48,2 88