Uitslagen Sprint- en horden wedstrijd

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Marien Sips AV `40 12,23 +0.3 m/s13,02
2 Abel Stoker Tempo AV 13,16 +0.3 m/s---
3 Marnix Hettema De Spartaan 13,39 +0.3 m/s13,06
4 Tobias Janssens AV Lycurgus 13,84 +0.3 m/s13,83
5 Govanni Cozijn De Spartaan 14,78 +0.3 m/s---
6 Tibbe Nijgh De Spartaan 15,41 +0.3 m/s---



Jongens Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Marien Sips AV `40 1:37,74 2:44,00
2 Rens Altorf De Spartaan 1:44,72 1:47,49
3 Govanni Cozijn De Spartaan 2:05,38 ---



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Abel Stoker Tempo AV 15,38 -0.7 m/s---
2 Lucas van ...haffelaar AV 1923 15,49 -1.5 m/s15,37
3 Wouter Konijn AV Lycurgus 15,78 -1.5 m/s---
4 Marnix Hettema De Spartaan 15,90 -1.5 m/s15,82
5 Tobias Janssens AV Lycurgus 17,32 -1.5 m/s17,23
6 Jelle Müller AV Lycurgus 17,84 -0.7 m/s---
7 Boris Aerts AV 1923 18,70 -1.5 m/s17,72
8 Tibbe Nijgh De Spartaan 19,70 -0.7 m/s---
9 Govanni Cozijn De Spartaan 20,03 -0.7 m/s---
10 Rens Altorf De Spartaan 20,07 -0.7 m/s---



Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Lucas van ...haffelaar AV 1923 42,37 43,42
2 Wouter Konijn AV Lycurgus 42,47 ---
3 Jona Wong Chung AV 1923 47,22 ---
4 Boris Aerts AV 1923 49,18 48,90
5 Rens Altorf De Spartaan 51,24 ---
6 Marnix Hettema De Spartaan 51,31 ---
7 Govanni Cozijn De Spartaan 55,71 ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 10,49 -3.0 m/s10,10
2 Layi Oniwinde AV Sparta 11,00 -3.0 m/s10,74
3 Jari Langelaan De Spartaan 11,31 -2.4 m/s---
4 Joris Tammes AV Fortuna 11,44 -3.0 m/s11,59
5 Ryan Bootsma De Spartaan 11,59 -2.4 m/s---
6 Vincent Franken De Spartaan 11,74 -3.0 m/s11,61
7 Tymo Bouman AV Haarlem 11,76 -3.0 m/s11,15
8 Menno Willems De Spartaan 12,00 -1.3 m/s---
9 Felix van Eer Rijnsoever 12,01 -3.3 m/s---
10 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 12,45 -3.3 m/s---
11 Leonard van Eer Rijnsoever 12,50 -3.3 m/s---
12 Tim Philipse De Spartaan 12,81 -1.3 m/s---
13 Finn Leukel De Spartaan 12,83 -1.3 m/s---
14 Vasco Mosselman SAV 12,96 -3.0 m/s12,54
15 Joshua Adriaanse Olympus `70 12,98 -3.3 m/s---
16 Michalis Analytis De Spartaan 13,03 -2.4 m/s---
17 Mick van Schaffelaar AV 1923 13,11 -3.3 m/s---
18 Raemon Baak De Spartaan 13,47 -3.3 m/s13,31
19 Rens van Haaster De Spartaan 13,59 -1.3 m/s---
20 Yvo van der Poel De Spartaan 14,33 -1.3 m/s---
21 Thijs Oudshoorn De Spartaan 14,80 -2.4 m/s---
Youri Feijt De Spartaan DNS ---



Jongens Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Quincy Koeten Hollandia 1:44,53 ---
2 Nick Duinkerken De Spartaan 1:45,19 1:46,93
3 Vasco Mosselman SAV 1:45,40 1:45,71
4 Leonard van Eer Rijnsoever 1:55,38 ---
5 Vincent Franken De Spartaan 1:57,53 1:52,40
6 Felix van Eer Rijnsoever 2:03,30 ---
7 Michalis Analytis De Spartaan 2:05,70 ---
8 Jari Langelaan De Spartaan 2:06,54 ---
9 Raemon Baak De Spartaan 2:06,71 2:07,64
10 Tim Philipse De Spartaan 2:08,90 ---
11 Yvo van der Poel De Spartaan 2:09,98 ---
12 Joshua Adriaanse Olympus `70 2:12,61 ---
13 Rens van Haaster De Spartaan 2:18,96 ---
Youri Feijt De Spartaan DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 12,92 -1.9 m/s13,16
2 Bryan Duff AV Sparta 13,01 -1.9 m/s12,98
3 Layi Oniwinde AV Sparta 13,58 -1.9 m/s13,94
4 Joris Tammes AV Fortuna 14,15 -1.9 m/s14,88
5 Vincent Franken De Spartaan 14,84 -1.5 m/s15,85
6 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 15,61 -1.5 m/s---
7 Ryan Bootsma De Spartaan 15,87 -2.1 m/s---
8 Tymo Bouman AV Haarlem 15,95 -1.9 m/s15,73
9 Vasco Mosselman SAV 16,07 -1.5 m/s---
10 Nick Duinkerken De Spartaan 16,59 -1.9 m/s15,59
11 Jari Langelaan De Spartaan 16,79 -2.1 m/s---
12 Tim Philipse De Spartaan 16,80 -1.5 m/s---
13 Michalis Analytis De Spartaan 17,86 -2.1 m/s---
14 Menno Willems De Spartaan 17,88 -1.5 m/s---
15 Raemon Baak De Spartaan 18,06 -1.5 m/s18,37
16 Thijs Oudshoorn De Spartaan 19,06 -2.1 m/s---
Youri Feijt De Spartaan DNS ---



Jongens Junior D - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 46,99 ---
2 Layi Oniwinde AV Sparta 52,03 ---
3 Nick Duinkerken De Spartaan 53,87 58,04
4 Bryan Duff AV Sparta 54,08 ---
5 Mick van Schaffelaar AV 1923 55,48 ---
6 Vincent Franken De Spartaan 56,22 59,01
7 Felix van Eer Rijnsoever 56,60 ---
8 Jari Langelaan De Spartaan 59,89 ---
9 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 1:00,97 ---
10 Tim Philipse De Spartaan 1:01,37 ---
Youri Feijt De Spartaan DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Ilse Hogeveen HLLM 10,58 -1.6 m/s10,44
2 Marieke Moonen De Spartaan 10,79 -1.6 m/s10,67
3 Ella Mosselman SAV 11,14 -1.6 m/s11,13
4 Lianka Wit Hollandia 11,48 -1.6 m/s11,59
5 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 11,69 -1.6 m/s11,10
6 Valerie Afognon ARV Ilion 11,73 -3.2 m/s---
7 Phebe Goedhart De Spartaan 11,75 -1.6 m/s11,60
8 Roxy Ramars De Spartaan 11,78 -3.2 m/s---
9 Ciara van Dongeren SAV 11,90 -3.2 m/s---
10 Suus Altorf De Spartaan 11,94 -3.2 m/s---
11 Jelka Böhm De Spartaan 12,50 -3.2 m/s---



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Suus Altorf De Spartaan 1:47,72 1:47,80



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Ella Mosselman SAV 13,03 -1.6 m/s12,80
2 Kim Lutgendorp Almere `81 13,25 -1.6 m/s13,02
3 Lianka Wit Hollandia 13,38 -1.6 m/s13,16
4 Mette Nuijen Leiden 13,65 -1.6 m/s13,33
4 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 13,65 -1.4 m/s14,00
6 Marieke Moonen De Spartaan 13,74 -1.6 m/s13,86
7 Phebe Goedhart De Spartaan 13,86 -1.4 m/s14,10
8 Ciara van Dongeren SAV 14,39 -1.6 m/s---
9 Jelka Böhm De Spartaan 14,56 -1.6 m/s---
10 Isis Heemskerk Leiden 15,00 -1.4 m/s---
11 Suus Altorf De Spartaan 15,06 -1.6 m/s---
12 Amelie De Wit AV 1923 15,24 -1.4 m/s---
13 Valerie Afognon ARV Ilion 15,30 -1.6 m/s---
Roxy Ramars De Spartaan DNS ---



Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 48,74 50,01
2 Ella Mosselman SAV 50,51 50,67
3 Amelie De Wit AV 1923 51,20 ---
4 Mette Nuijen Leiden 51,25 51,49
5 Kim Lutgendorp Almere `81 51,91 ---
6 Phebe Goedhart De Spartaan 52,01 52,16
7 Suus Altorf De Spartaan 52,80 ---
8 Roxy Ramars De Spartaan 54,33 ---
9 Lianka Wit Hollandia 54,69 ---
10 Ciara van Dongeren SAV 55,44 ---
11 Isis Heemskerk Leiden 57,09 ---
12 Valerie Afognon ARV Ilion 58,47 ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Franziska Burchett AV Sparta 8,33 -0.6 m/s8,49
2 Charity Saddal AV Sparta 8,50 -0.6 m/s8,63
3 Bente Tuil Hollandia 8,56 -0.6 m/s8,91
4 Nikki Docter AV Sparta 9,14 -0.6 m/s8,78
5 Charissa Boeters AV Sparta 9,27 -0.6 m/s9,13
6 Ella de Bruijne Phanos 9,38 -0.7 m/s9,21
7 Hilde Baak De Spartaan 9,39 -0.7 m/s9,64
8 Mijlan Ni...wenhuisen De Spartaan 9,42 -1.5 m/s---
9 Isabel van Prehn CAV Energie 9,54 -0.7 m/s9,50
10 Roanna Geleijn De Spartaan 9,56 -1.5 m/s---
11 Femke Haverkort AV Lycurgus 9,74 -0.7 m/s9,57
12 Rachida Loukili DEM 9,80 -1.5 m/s---
13 Jarit van der Ven De Spartaan 10,19 -1.5 m/s---



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jinte Braas SAV 1:44,55 1:52,96
2 Jana Nagtegaal AAV `36 1:50,39 1:50,03
3 Evi Falkena Flevo Delta 1:51,02 1:50,27
4 Roanna Geleijn De Spartaan 1:55,21 ---
5 Mijlan Ni...wenhuisen De Spartaan 1:57,04 ---
6 Jasmijn Bakker AV Sparta 1:58,82 1:55,00
7 Roshwita Holstein AV Sparta 1:59,70 2:01,62
8 Hilde Baak De Spartaan 2:05,17 2:06,09
9 Isabel van Prehn CAV Energie 2:12,96 ---
10 Jarit van der Ven De Spartaan 2:28,83 ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Franziska Burchett AV Sparta 10,48 -1.1 m/s10,44
2 Nikki Docter AV Sparta 10,61 -1.1 m/s10,38
3 Bente Tuil Hollandia 10,64 -1.1 m/s10,69
4 Charity Saddal AV Sparta 10,79 -1.1 m/s11,63
5 Rachida Loukili DEM 12,62 -1.1 m/s---
6 Mijlan Ni...wenhuisen De Spartaan 12,74 -1.1 m/s---
7 Roanna Geleijn De Spartaan 12,85 -1.1 m/s---
8 Ella de Bruijne Phanos 13,12 -1.2 m/s13,84
9 Hilde Baak De Spartaan 13,29 -1.2 m/s13,57
10 Kaitlyn van Dongeren SAV 13,30 -1.1 m/s12,25
11 Isabel van Prehn CAV Energie 13,37 -1.2 m/s---
12 Femke Haverkort AV Lycurgus 14,33 -1.2 m/s14,62
13 Jarit van der Ven De Spartaan 15,06 -1.1 m/s---



Meisjes Junior D - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Franziska Burchett AV Sparta 53,40 ---
2 Jinte Braas SAV 54,26 ---
3 Jana Nagtegaal AAV `36 55,49 ---
4 Bente Tuil Hollandia 56,62 ---
5 Charity Saddal AV Sparta 56,68 ---
6 Evi Falkena Flevo Delta 57,07 ---
7 Nikki Docter AV Sparta 57,12 ---
8 Jasmijn Bakker AV Sparta 57,13 ---
9 Kaitlyn van Dongeren SAV 58,62 ---
10 Roshwita Holstein AV Sparta 59,16 ---
11 Charissa Boeters AV Sparta 59,57 ---
12 Mijlan Ni...wenhuisen De Spartaan 1:02,77 ---
13 Isabel van Prehn CAV Energie 1:04,99 ---
14 Jarit van der Ven De Spartaan 1:11,86 ---
Rachida Loukili DEM DNS ---