Uitslagen Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2018]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Damian Felter PAC Jongens Team 1 11,47 -1.5 m/s11,44 694
2 Mark Heiden PAC Jongens Team 1 11,53 -1.5 m/s11,31 0
3 Johannes Gaba Rotterdam ...k Jongens 11,67 -1.5 m/s11,48 650
4 Xavi Mo-Ajok Spark Jongens 11,68 -1.5 m/s11,69 648
5 Arther Kuwas Fortius Jongens 11,71 +0.6 m/s11,86 641
6 Ties van Beek AV Sprint Jongens 11,78 +0.6 m/s11,81 626
7 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 11,80 -1.5 m/s11,63 622
8 Hristo Vermeer Typhoon Jongens 11,93 +0.6 m/s11,80 595
9 Julian Erkelens AV Passaat Jongens 11,98 +0.6 m/s11,99 0
10 Quinten van der Elst Fortius Jongens 12,03 +0.6 m/s11,83 0
11 Kay Djoehari AV Fortuna Jongens 12,09 -0.5 m/s12,32 562
12 Abdul Kamara THOR Jongens 12,11 +0.6 m/s11,97 558
13 Vincent Decraene AV `56 Jongens 12,12 -0.5 m/s12,50 556
14 Sebastiaan Philipse AV `56 Jongens 12,18 +0.7 m/s12,21 0
15 Jesper van Meer Spado Jongens Team 1 12,18 +0.7 m/s12,17 544
16 Gianno Stjeward PAC Jongens Team 2 12,30 +0.7 m/s12,11 520
16 Bent Hoevenaars AV Schelde...t Jongens 12,30 -0.5 m/s12,45 520
18 Menno van den Broek AV Sprint Jongens 12,32 -0.5 m/s12,31 0
19 Ruben Jaspers ARV Achilles Jongens 12,36 -1.5 m/s11,78 509
20 Matthijs Verbeek Spado Jongens Team 1 12,41 -0.5 m/s12,71 0
21 Sill Lamens Rotterdam ...k Jongens 12,48 +0.7 m/s12,00 0
22 Lucas Burgers PAC Jongens Team 2 12,49 -0.2 m/s12,75 0
23 Jonathan Dobbelaar AV Schelde...t Jongens 12,56 -0.2 m/s12,77 0
24 Ramon Biondina Spado Jongens Team 2 12,56 -0.2 m/s--- 471
25 Jan Munning AV Spirit ...d Jongens 12,65 +0.7 m/s12,30 454
26 Darrell va...Swinderen CAV Energie Jongens 12,72 +0.7 m/s12,23 441
27 Timmy Visser Spark Jongens 12,86 -0.2 m/s13,00 0
28 Largo de Leeuw Spado Jongens Team 2 13,21 -0.5 m/s12,72 0
Jesse Deijkers THOR Jongens DNF 13,20 0



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ishan Baidjoe PAC Jongens Team 1 51,83 51,91 726
2 Tibo Visser Fortius Jongens 51,87 52,26 724
3 Job Visscher Spado Jongens Team 1 53,80 54,40 647
4 Lars Mackenbach AV Sprint Jongens 54,24 54,87 630
5 Chris Wieles AV Schelde...t Jongens 55,93 57,00 568
6 Koen van der Aa PAC Jongens Team 2 56,18 58,51 559
7 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...k Jongens 56,31 56,30 554
8 Menno van den Broek AV Sprint Jongens 56,57 54,16 0
9 Daan Verlinden AV Fortuna Jongens 56,79 57,70 537
10 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 56,87 56,81 0
11 Jort van Driel PAC Jongens Team 2 57,25 58,23 0
12 Matthijs Verbeek Spado Jongens Team 1 57,58 57,75 0
13 Thomas Bruijs AV Fortuna Jongens 57,69 57,93 0
14 Mees Verbrugge AV `56 Jongens 57,97 1:00,00 497
15 Stef Kapteijn AV `56 Jongens 58,09 1:00,00 0
16 Daniel van Noordenne CAV Energie Jongens 58,65 1:04,13 475
17 Ivar de Koning Fortius Jongens 58,71 56,00 0
18 Rick Verhagen CAV Energie Jongens 59,52 1:02,18 0
19 Ruben Baljon ARV Achilles Jongens 59,63 58,40 444
20 Roy Belder Spark Jongens 1:00,43 1:04,89 419
21 Willem Bosch AV Spirit ...d Jongens 1:00,68 59,99 411
22 Ruben 't Hoen Spark Jongens 1:01,33 --- 0
23 Jan Munning AV Spirit ...d Jongens 1:01,38 57,00 0
24 Elmer Janssens Spado Jongens Team 2 1:02,33 1:03,36 362
25 Casper Stegers ARV Achilles Jongens 1:03,00 --- 0
26 Abdul Kamara THOR Jongens 1:05,03 59,00 288
27 Jonathan Dobbelaar AV Schelde...t Jongens 1:07,39 59,00 0
Tom Dijkstra THOR Jongens DNS 1:05,00 0
Hristo Vermeer Typhoon Jongens DNF 54,30 0



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ilias el Khattabi Rotterdam ...k Jongens 4:06,01 4:06,50 766
2 Norbert Weijenberg Spado Jongens Team 1 4:12,88 4:14,18 712
3 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...k Jongens 4:16,92 4:16,13 0
4 Tibo Visser Fortius Jongens 4:21,12 4:15,00 651
5 Jeroen Cox AV Fortuna Jongens 4:27,16 4:36,42 609
6 Gijs de Haan PAC Jongens Team 1 4:29,06 4:24,01 596
7 Wouter Schets AV `56 Jongens 4:31,95 4:34,93 576
8 Alex Taal PAC Jongens Team 2 4:32,23 4:46,75 575
9 Stan de Deugd Spado Jongens Team 1 4:33,90 4:29,45 0
10 Daniel van Noordenne CAV Energie Jongens 4:35,78 4:54,01 551
11 Tom Fobbe PAC Jongens Team 1 4:36,02 4:31,97 0
12 Niels van Tuijl AV `56 Jongens 4:36,79 --- 0
13 Jasper Mol AV Sprint Jongens 4:41,71 4:50,21 514
14 Rick van B...wershaven Spado Jongens Team 2 4:44,95 5:04,54 494
15 Teun van Hassel Spado Jongens Team 2 4:45,27 5:27,50 0
16 Sjoerd Verhelst THOR Jongens 4:46,41 4:30,00 486
17 Ruben Baljon ARV Achilles Jongens 4:46,69 4:51,81 484
18 Nathan de Zeeuw AV Schelde...t Jongens 4:47,74 4:45,00 478
19 Andrew Garcia Costa THOR Jongens 5:00,22 4:35,00 0
20 Casper Stegers ARV Achilles Jongens 5:03,33 --- 0
21 Niels Niewenhuizen AV Spirit ...d Jongens 5:16,06 --- 325
22 Willem Bosch AV Spirit ...d Jongens 5:20,42 5:00,00 0
23 Pepijn Geurts AV Fortuna Jongens 5:24,36 5:36,21 0
24 Robin Stassen Spark Jongens 5:28,32 5:29,00 267
Marlon van Zijl CAV Energie Jongens DNS 4:27,70 0
Twan Vermeer PAC Jongens Team 2 DNS 4:41,23 0
Alex van Alphen Spark Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sharif Omoyele Rotterdam ...k Jongens 14,95 -1.2 m/s14,98 854
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...k Jongens 15,53 -1.2 m/s15,13 0
3 Lars Mackenbach AV Sprint Jongens 15,79 -1.2 m/s15,52 769
4 Jip Haest Spado Jongens Team 1 15,96 +0.0 m/s15,97 753
5 Floris van Dijk Typhoon Jongens 16,00 +0.0 m/s16,40 749
6 Rogier Derksen PAC Jongens Team 1 16,01 +0.0 m/s15,99 748
7 Ties van Beek AV Sprint Jongens 16,16 -1.1 m/s17,92 0
8 Chris Wieles AV Schelde...t Jongens 16,27 +0.0 m/s16,30 724
9 Xavi Mo-Ajok Spark Jongens 16,48 +0.0 m/s16,83 705
10 Tibo Visser Fortius Jongens 16,55 -1.2 m/s15,80 699
11 Koen van der Aa PAC Jongens Team 2 17,86 -1.1 m/s17,82 593
12 Bas Castelijn ARV Achilles Jongens 18,48 -0.3 m/s19,14 548
13 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 18,73 -1.1 m/s18,54 531
14 Ruben 't Hoen Spark Jongens 18,77 -0.3 m/s--- 0
15 Ivar de Koning Fortius Jongens 18,79 -0.3 m/s--- 0
16 Vincent Spierings ARV Achilles Jongens 20,91 -0.3 m/s--- 0
Daan Hultermans Spado Jongens Team 2 DNS 18,78 0
Atri Gerrits THOR Jongens DNS 21,00 0
Mark Heiden PAC Jongens Team 1 DNF 14,09 0
Robin Chong PAC Jongens Team 2 DNF 19,01 0



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJB 4 44,45 777
2 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 46,54 658
3 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJB 4 46,63 653
3 Fortius Jongens (4x100m) Fortius - JJB 4 46,64 653
5 Spado Jongens Team 1 (4x100m) Spado - JJB 4 47,48 608
6 THOR Jongens (4x100m) THOR - JJB 4 47,90 586
7 AV `56 Jongens (4x100m) AV `56 - JJB 4 48,12 575
8 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJB 4 48,29 566
9 AV Scheldesport Jongens (4x100m) AV Scheldesport - JJB 4 48,75 543
10 Spark Jongens (4x100m) Spark - JJB 4 48,97 532
11 AV Fortuna Jongens (4x100m) AV Fortuna - JJB 4 49,61 501
12 Spado Jongens Team 2 (4x100m) Spado - JJB 4 49,62 500
13 ARV Achilles Jongens (4x100m) ARV Achilles - JJB 4 50,28 469
14 AV Passaat Jongens (4x100m) AV Passaat - JJB 0 DNS 0
14 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJB 4 DNS 0
14 CAV Energie Jongens (4x100m) CAV Energie - JJB 4 DNS 0
14 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 0 DNS 0



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Jeroen Maas Spado Jongens Team 1 53,40 50,89 X X 53,40 --- 678
2 Thomas Knoop Typhoon Jongens X 49,57 48,69 47,05 49,57 --- 627
3 Maarten van Gils AV Sprint Jongens 34,33 39,63 43,05 42,44 43,05 --- 536
4 Finn Joosten Fortius Jongens 36,73 X 35,15 40,11 40,11 --- 493
5 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 39,03 37,93 38,16 39,63 39,63 --- 486
6 Florian va...der Hoeff PAC Jongens Team 2 X 36,27 X X 36,27 32,01 434
7 Rogier Derksen PAC Jongens Team 1 X 35,06 34,86 35,05 35,06 43,63 414
8 Njord Mijnster AV Passaat Jongens 30,80 28,82 34,97 32,73 34,97 --- 413
9 Robin van Opstal AV Spirit ...d Jongens 34,12 34,18 31,87 X 34,18 --- 400
10 Sverre Mijnster AV Passaat Jongens 32,48 34,12 34,06 32,97 34,12 --- 0
11 Wessel den Engelse PAC Jongens Team 1 33,75 32,63 33,33 33,50 33,75 31,91 0
12 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 33,19 32,57 30,48 28,62 33,19 --- 384
13 Thomas Bruijs AV Fortuna Jongens 31,81 26,08 29,18 32,41 32,41 --- 371
14 Tijn Blom AV Sprint Jongens 31,62 30,63 X 29,08 31,62 --- 0
15 Robin Stassen Spark Jongens 28,59 29,78 27,55 28,08 29,78 33,34 326
16 Sven Mouws ARV Achilles Jongens 29,43 X 27,46 24,63 29,43 --- 320
17 Pepijn Geurts AV Fortuna Jongens 28,83 27,64 26,66 26,42 28,83 --- 0
18 Matthijs Roos AV `56 Jongens 24,87 23,10 25,84 27,63 27,63 27,92 288
19 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens 21,93 26,79 24,19 23,79 26,79 --- 273
20 Thom van Hoof ARV Achilles Jongens 26,77 23,20 X 21,63 26,77 --- 0
21 Tom Dijkstra THOR Jongens 21,19 X 23,83 22,53 23,83 --- 217
22 Rick van Noort Spark Jongens 20,64 X 22,14 23,63 23,63 --- 0
23 Yannick va...ooremalen Fortius Jongens 23,08 21,90 22,07 21,28 23,08 --- 0
24 Tycho Bommel Rotterdam ...k Jongens 19,45 21,95 21,99 22,65 22,65 21,55 0
25 Martijn Stok CAV Energie Jongens X 20,08 X 22,41 22,41 --- 0
26 Jorg van Sabben AV `56 Jongens 13,36 14,12 16,36 X 16,36 18,00 0
27 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 X X X 12,67 12,67 14,45 0
Robbert Maas Spado Jongens Team 1 - - - - DNS --- 0
Marc van Splunter Spado Jongens Team 2 - - - - DNS --- 0



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Thomas Knoop Typhoon Jongens X 33,63 41,30 33,64 41,30 --- 711
2 Nicolaas Mosterd Rotterdam ...k Jongens 37,26 38,44 39,64 X 39,64 41,59 679
3 Robin van Opstal AV Spirit ...d Jongens 29,25 X 34,02 39,54 39,54 --- 677
4 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 X 37,65 X 36,73 37,65 --- 639
5 Noah Lauwers AV `56 Jongens 33,19 34,60 36,20 X 36,20 38,00 609
6 Finn Joosten Fortius Jongens X 31,09 31,11 35,69 35,69 --- 598
7 Yannick de Burbure Fortius Jongens 33,79 29,32 X 30,83 33,79 --- 0
8 Jeroen Maas Spado Jongens Team 1 32,56 31,21 X 25,79 32,56 --- 0
9 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 31,53 32,17 29,08 X 32,17 25,01 523
10 Koen van Ommeren THOR Jongens 26,70 23,86 24,73 26,96 26,96 --- 403
11 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 24,51 23,67 22,52 25,65 25,65 --- 0
12 Rick van Noort Spark Jongens 20,05 25,50 X 22,16 25,50 --- 367
13 Kay Djoehari AV Fortuna Jongens 22,86 22,02 X X 22,86 --- 300
14 Tijn Blom AV Sprint Jongens 22,29 22,17 22,22 20,80 22,29 --- 285
15 Robin Chong PAC Jongens Team 2 20,34 20,31 17,67 21,30 21,30 22,34 259
16 Jorg van Sabben AV `56 Jongens X 18,67 19,81 X 19,81 19,21 0
17 Jesse Deijkers THOR Jongens 17,15 18,05 X 19,39 19,39 --- 0
18 Thom van Hoof ARV Achilles Jongens X 17,50 18,96 19,24 19,24 --- 202
19 Maarten van Gils AV Sprint Jongens 19,09 X 18,65 - 19,09 --- 0
20 Darrell va...Swinderen CAV Energie Jongens 15,12 17,75 18,03 18,42 18,42 --- 178
21 Sven Mouws ARV Achilles Jongens 17,24 18,10 17,15 16,15 18,10 --- 0
22 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 12,17 13,12 12,86 13,82 13,82 14,99 0
Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 X X X X NM 38,01 0
Marc van Splunter Spado Jongens Team 2 - - - - DNS --- 0



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 X 13,21 X 13,87 13,87 --- 720
2 Noah Lauwers AV `56 Jongens 13,48 13,11 13,10 13,33 13,48 14,00 696
3 Mathieu van Opstal AV Spirit ...d Jongens 13,13 13,06 12,83 12,46 13,13 --- 674
4 Yannick de Burbure Fortius Jongens 11,66 12,48 12,90 12,07 12,90 --- 659
5 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 X 11,15 12,10 12,00 12,10 --- 607
6 Thomas Knoop Typhoon Jongens 11,27 11,66 11,54 11,19 11,66 --- 577
7 Jeroen Maas Spado Jongens Team 1 9,77 9,69 10,38 10,78 10,78 --- 0
8 Nicolaas Mosterd Rotterdam ...k Jongens 9,66 10,74 10,00 10,34 10,74 9,91 513
9 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens X 9,85 8,47 9,13 9,85 --- 449
10 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 9,82 9,83 9,06 9,75 9,83 --- 0
11 Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens 9,37 9,15 9,63 8,64 9,63 --- 433
12 Koen van Ommeren THOR Jongens 8,74 9,54 9,62 9,62 9,62 --- 432
13 Thom van Hoof ARV Achilles Jongens 8,35 9,12 8,79 9,23 9,23 --- 403
14 Jesse Deijkers THOR Jongens 8,50 7,75 8,26 8,04 8,50 --- 0
15 Jorg van Sabben AV `56 Jongens 7,86 8,31 7,61 7,43 8,31 8,19 0
16 Roy Belder Spark Jongens 8,12 7,81 7,90 7,97 8,12 8,01 316
17 Tycho Bommel Rotterdam ...k Jongens 7,82 7,91 7,81 7,89 7,91 6,13 0
18 Maarten van Gils AV Sprint Jongens 7,58 7,90 X X 7,90 --- 298
19 Sven Mouws ARV Achilles Jongens 6,74 6,79 7,77 7,06 7,77 --- 0
20 Giovanni Homan PAC Jongens Team 2 7,34 7,16 7,58 7,48 7,58 --- 271
21 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 5,75 5,31 4,26 5,37 5,75 --- 0
Marc van Splunter Spado Jongens Team 2 - - - - DNS --- 0



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 1,80 --- 680
1 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...k Jongens 1,80 --- 680
3 Sander van Tuijl AV Passaat Jongens 1,75 --- 634
3 Floris van Dijk Typhoon Jongens 1,75 16,40 634
3 Abel Maas AV Sprint Jongens 1,75 --- 634
3 Sven Kolk Spado Jongens Team 1 1,75 --- 634
7 Wessel den Engelse PAC Jongens Team 1 1,70 --- 0
8 Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens 1,65 --- 540
8 Vincent Spierings ARV Achilles Jongens 1,65 --- 540
8 Yannick de Burbure Fortius Jongens 1,65 --- 540
11 Matthijs Roos AV `56 Jongens 1,60 1,60 492
12 Tijn Blom AV Sprint Jongens 1,60 --- 0
13 Robin Stassen Spark Jongens 1,55 1,45 444
14 Yannick va...ooremalen Fortius Jongens 1,55 --- 0
15 Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens 1,50 --- 0
16 Ivo de Wit Spado Jongens Team 2 1,50 --- 394
17 Lucas Burgers PAC Jongens Team 2 1,45 --- 344
18 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens 1,45 --- 0
19 Jamal Abdallah AV Schelde...t Jongens 1,45 1,40 344
19 Tom Dijkstra THOR Jongens 1,45 --- 344
Jesper van Meer Spado Jongens Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Duane van Dijkhuizen Fortius Jongens 3,90 --- 781
2 Jip Haest Spado Jongens Team 1 3,60 --- 700
3 Jasper Oele PAC Jongens Team 1 3,40 --- 645
4 Floris Otterman Spado Jongens Team 2 3,20 --- 587
5 Florian va...der Hoeff PAC Jongens Team 2 3,00 --- 528
6 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 2,80 --- 467
7 Quirijn van Gulik AV Fortuna Jongens 2,70 --- 436
7 Sem Vonk AV Spirit ...d Jongens 2,70 --- 436
9 Martijn Stok CAV Energie Jongens 2,30 --- 304
9 Steyn Mulder ARV Achilles Jongens 2,30 --- 304
Stef Kapteijn AV `56 Jongens DNS 2,00 0
Atri Gerrits THOR Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Damian Felter PAC Jongens Team 1 6,20 6,59 6,36 6,34 6,59 +0.0 m/s--- 734
2 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 6,55 6,55 +0.0 m/s--- 725
3 Julian Erkelens AV Passaat Jongens 6,28 6,11 6,11 6,24 6,28 +0.0 m/s--- 667
4 Marvin Lamers Spado Jongens Team 1 4,94 5,28 5,42 5,76 5,76 +0.0 m/s--- 0
5 Thomas Bruijs AV Fortuna Jongens 5,39 5,69 5,69 +0.0 m/s--- 535
6 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 5,53 5,59 5,59 5,57 5,59 +0.0 m/s--- 0
7 Hristo Vermeer Typhoon Jongens 5,48 5,54 4,78 5,54 +0.0 m/s--- 500
8 Floris van Dijk Typhoon Jongens 5,39 5,52 5,15 5,52 +0.0 m/s--- 0
9 Sebastiaan Philipse AV `56 Jongens 4,88 5,02 4,34 5,50 5,50 +0.0 m/s5,28 491
10 Duane van Dijkhuizen Fortius Jongens 5,35 5,49 5,49 +0.0 m/s--- 488
11 Quinten van der Elst Fortius Jongens 5,20 5,05 5,48 5,48 +0.0 m/s--- 0
12 Mathieu van Opstal AV Spirit ...d Jongens 5,04 5,27 5,44 5,44 +0.0 m/s--- 477
13 Sjoerd Verhelst THOR Jongens 5,25 5,26 5,15 5,36 5,36 +0.3 m/s--- 458
14 Abel Maas AV Sprint Jongens 5,36 4,86 5,16 5,36 +0.0 m/s--- 458
15 Sem Vonk AV Spirit ...d Jongens 5,28 5,21 5,15 5,23 5,28 +0.0 m/s--- 0
16 Quirijn van Gulik AV Fortuna Jongens 5,02 4,90 5,22 5,22 +0.0 m/s--- 0
17 Ramon Biondina Spado Jongens Team 2 5,21 5,09 5,14 X 5,21 -0.2 m/s--- 422
18 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 5,16 5,17 4,99 5,00 5,17 +0.0 m/s--- 413
19 Steyn Mulder ARV Achilles Jongens 5,04 5,04 +0.0 m/s--- 381
20 Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens 4,74 4,79 5,00 4,79 5,00 +0.0 m/s--- 371
21 Bent Hoevenaars AV Schelde...t Jongens 4,59 4,46 4,49 5,00 5,00 +0.0 m/s--- 371
22 Roy Belder Spark Jongens 4,97 4,45 4,61 4,97 -0.9 m/s4,76 364
23 Stef Kapteijn AV `56 Jongens 4,42 4,62 4,62 +0.0 m/s4,56 0
24 Timmy Visser Spark Jongens 4,01 4,51 4,39 4,57 4,57 +0.0 m/s--- 0
25 Ezra Jahn PAC Jongens Team 2 4,40 4,37 4,41 4,41 +0.0 m/s--- 222
26 Ivo de Wit Spado Jongens Team 2 4,24 4,41 3,74 4,19 4,41 +0.0 m/s--- 0
27 Jaffrey Emerenciana PAC Jongens Team 2 4,01 4,19 4,11 3,87 4,19 +0.0 m/s--- 0
Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 - - - - DNS --- 0
Noah Chokri Rotterdam ...k Jongens - - - - DNS --- 0
Atri Gerrits THOR Jongens - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes 12,68 +0.8 m/s12,71 736
2 Sheenia Muntslag AV Sprint Meisjes 12,75 +0.8 m/s12,48 723
3 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 12,96 +0.8 m/s12,50 684
4 Hélène Borsje AV Passaat Meisjes 13,43 +1.7 m/s--- 601
5 Denise van de Linde AV Spirit ...d Meisjes 13,53 +0.8 m/s13,20 584
6 Sophie van der Spoel Fortius Me...es Team 1 13,56 -2.2 m/s13,80 579
7 Luna Bernhard AV Sprint Meisjes 13,68 +0.8 m/s13,42 0
8 Sara Bossché PAC Meisjes Team 1 13,69 +0.8 m/s13,76 557
9 Iza Nijsse AV `56 Meisjes 13,75 -0.7 m/s14,50 548
10 Emie Beurkens SV Diomedon Meisjes 13,82 +0.0 m/s--- 536
11 Noa van der Wouw SV Diomedon Meisjes 13,93 +0.0 m/s--- 0
12 Cindy Jansen Spado Meisjes 13,99 -2.2 m/s13,81 509
13 Britt van ...gdenbergh Spado Meisjes 14,05 -2.2 m/s14,08 0
14 Karlijn Schouten Fortius Me...es Team 1 14,07 -0.7 m/s14,60 0
15 Kenya Ramos PAC Meisjes Team 2 14,27 +1.7 m/s14,96 466
16 Lieke Cox PAC Meisjes Team 1 14,29 -2.2 m/s14,12 0
17 Maud Pellaers AV `56 Meisjes 14,39 +1.7 m/s15,00 0
18 Suzanne Meurs Voorne Atl...k Meisjes 14,40 -0.7 m/s14,49 447
19 Vivy Verstegen THOR Meisjes 14,50 +0.0 m/s--- 432
20 Janell Grootfaam PAC Meisjes Team 2 14,56 -0.7 m/s14,89 0
21 Dianne den Hoed AV Passaat Meisjes 14,65 -0.7 m/s14,72 0
22 Mijke Koning THOR Meisjes 14,71 +1.7 m/s--- 0
23 Layla Moesker CAV Energie Meisjes 14,72 -2.2 m/s14,33 0
24 Nynke Kuipers Fortius Me...es Team 2 14,86 +1.7 m/s15,01 381
25 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 14,88 -2.2 m/s14,00 0
26 Kirsten van Santen Voorne Atl...k Meisjes 14,90 -0.7 m/s14,93 0
27 Suzan Kuijpers ARV Achilles Meisjes 15,09 +0.0 m/s--- 350
28 Chaya Arnold Fortius Me...es Team 2 15,91 +1.7 m/s16,01 0
Lalenur Kilic ARV Achilles Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Noa Wingbermuhle PAC Meisjes Team 1 1:00,89 1:01,71 750
2 Meike Verdaasdonk Spado Meisjes 1:01,51 59,80 731
3 Sheenia Muntslag AV Sprint Meisjes 1:02,22 1:01,12 711
4 Iza Nijsse AV `56 Meisjes 1:04,54 1:10,00 646
5 Miranda van Dijk Fortius Me...es Team 1 1:04,90 1:04,01 636
6 Teuntje Uiters PAC Meisjes Team 1 1:04,96 1:07,55 0
7 Kiira Kans PAC Meisjes Team 2 1:08,20 1:08,41 553
8 Roos de Vries Fortius Me...es Team 2 1:09,01 1:08,00 534
9 Liannne Nootenboom CAV Energie Meisjes 1:09,03 1:13,33 533
10 Claudia Noordzij Fortius Me...es Team 1 1:09,30 --- 0
11 Luna Bernhard AV Sprint Meisjes 1:09,56 1:16,38 0
12 Maaike van Tuijl AV Passaat Meisjes 1:10,31 1:10,20 504
13 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Meisjes 1:10,74 1:11,00 494
14 Tessel Mingaars Fortius Me...es Team 2 1:13,99 1:30,00 0
15 Zeste Mous PAC Meisjes Team 2 1:14,27 1:11,01 0
16 Fenne Gringhuis Rotterdam ...k Meisjes 1:15,39 --- 397
17 Fleur van Burgh Voorne Atl...k Meisjes 1:15,92 --- 0
18 Lieke van der Made THOR Meisjes 1:17,23 --- 362
Amber Fritse AV Passaat Meisjes DNS 1:09,90 0
Annika Allijn CAV Energie Meisjes DNS 1:17,18 0



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Michelle Frowijn PAC Meisjes Team 1 4:58,84 5:08,40 683
2 Jetske Mooldijk PAC Meisjes Team 1 4:59,27 4:55,50 0
3 Ilvia Hederik CAV Energie Meisjes 5:26,79 5:23,11 524
4 Marit Uilhoorn Fortius Me...es Team 1 5:28,92 5:30,00 513
5 Veerle Smits AV `56 Meisjes 5:36,94 5:40,70 472
6 Puck Malais AV Spirit ...d Meisjes 5:41,36 --- 451
7 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 5:41,96 5:58,10 448
8 Neeltje Lodiers THOR Meisjes 5:43,11 --- 443
9 Kirsten van Santen Voorne Atl...k Meisjes 5:43,20 5:38,08 442
10 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Meisjes 5:45,81 5:45,00 0
11 Floor van der Niet PAC Meisjes Team 2 5:58,85 5:55,00 371
12 Simone de Lange AV Sprint Meisjes 6:07,54 5:50,54 335
13 Brecht den Engelse PAC Meisjes Team 2 6:10,15 5:55,00 0
14 Trijntje v... Elzakker Spado Meisjes 6:11,20 5:45,45 320
15 Benthe van de Wouw ARV Achilles Meisjes 6:11,94 --- 317
16 Bente van den Broek ARV Achilles Meisjes 6:18,06 --- 0
17 Vera Kuipers Fortius Me...es Team 2 6:23,57 --- 271
Frouke Benz CAV Energie Meisjes DNS 5:22,22 0
Noortje Stolk AV Sprint Meisjes DNS 5:33,17 0
Dianne den Hoed AV Passaat Meisjes DNF --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 14,89 -1.5 m/s15,38 761
2 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes 15,22 -1.5 m/s15,89 725
3 Sofie Thomas PAC Meisjes Team 1 15,68 -0.6 m/s16,21 677
4 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 16,11 -1.5 m/s15,56 635
5 Trijntje v... Elzakker Spado Meisjes 16,15 -1.5 m/s15,78 632
6 Miranda van Dijk Fortius Me...es Team 1 16,20 -1.5 m/s16,01 627
7 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Meisjes 17,03 -0.6 m/s16,85 553
8 Cordulle Vanthillo Spado Meisjes 17,08 -0.6 m/s16,94 0
9 Amber Fritse AV Passaat Meisjes 17,24 -0.6 m/s17,10 535
10 Roos de Vries Fortius Me...es Team 2 18,20 -1.7 m/s18,01 460
11 Lara van der Klugt THOR Meisjes 18,30 +0.2 m/s--- 452
12 Maureen van de Brug PAC Meisjes Team 2 18,36 -1.7 m/s18,79 448
13 Sem Rijnders THOR Meisjes 18,49 +0.2 m/s--- 0
14 Puck Malais AV Spirit ...d Meisjes 18,79 +0.2 m/s--- 417
15 Felicia van Beek AV Spirit ...d Meisjes 18,96 +0.2 m/s--- 0
16 Edith Borsje AV Passaat Meisjes 18,97 -1.7 m/s19,80 0
17 Eri van Berkum Fortius Me...es Team 2 19,10 -1.7 m/s18,51 0
18 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 19,51 +0.2 m/s--- 369
19 Silke Vonk AV Sprint Meisjes 20,04 -1.5 m/s15,31 0
Romee Hermse PAC Meisjes Team 1 DNF 17,01 0
Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Meisjes DNF 17,74 0



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 50,37 750
2 Fortius Meisjes Team 1 (4x100m) Fortius - MJB 4 52,36 658
3 Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 4 54,65 560
4 AV `56 Meisjes (4x100m) AV `56 - MJB 4 55,17 539
5 SV Diomedon Meisjes (4x100m) SV Diomedon - MJB 4 55,59 522
6 AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJB 4 55,67 519
7 THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 4 57,39 453
8 Voorne Atletiek Meisjes (4x100m) Voorne Atletiek - MJB 4 57,77 439
9 Fortius Meisjes Team 2 (4x100m) Fortius - MJB 4 58,97 396
10 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 4 59,06 393
11 ARV Achilles Meisjes (4x100m) ARV Achilles - MJB 4 1:00,33 349
12 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 4 DQ 0
12 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 DNS 0
12 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - MJB 4 DNS 0
12 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJB 3 DNS 0
12 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 0 DNS 0



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 36,90 35,06 40,97 X 40,97 41,35 781
2 Dionne van der Hilst CAV Energie Meisjes 28,48 27,57 28,90 32,52 32,52 --- 643
3 Marit Speerstra PAC Meisjes Team 1 21,11 24,93 25,65 31,27 31,27 31,93 0
4 Amber Fritse AV Passaat Meisjes 27,30 28,54 25,92 28,54 28,54 --- 572
5 Meike Kroon PAC Meisjes Team 2 27,98 25,82 27,20 X 27,98 30,50 562
6 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Meisjes 27,88 26,82 X 27,44 27,88 34,80 560
7 Fenne Gringhuis Rotterdam ...k Meisjes 27,76 X X X 27,76 --- 558
8 Claudy Nouws THOR Meisjes 23,90 24,97 24,54 24,05 24,97 --- 504
9 Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 23,49 21,88 23,30 23,50 23,50 --- 474
10 Sacha Ruf AV Passaat Meisjes 19,47 20,92 23,05 20,78 23,05 --- 0
11 Nynke Kuipers Fortius Me...es Team 2 21,29 20,62 19,74 22,64 22,64 --- 457
12 Daphne Hakvoort Fortius Me...es Team 1 X 20,30 18,83 17,77 20,30 --- 407
13 Merel Bosch AV Spirit ...d Meisjes 19,61 17,15 17,30 19,85 19,85 --- 397
14 Elisha Ogenia ARV Achilles Meisjes 17,63 18,95 X X 18,95 --- 377
15 Vivy Verstegen THOR Meisjes 16,51 17,28 X 18,49 18,49 --- 0
16 Emma Meulblok SV Diomedon Meisjes 16,83 X 16,92 16,13 16,92 --- 329
17 Chaya Arnold Fortius Me...es Team 2 12,94 13,07 14,29 16,55 16,55 --- 0
18 Maureen van de Brug PAC Meisjes Team 2 13,23 16,06 15,93 13,99 16,06 17,50 0
19 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Meisjes 14,88 14,90 15,86 14,86 15,86 16,81 0
20 Karlijn Schouten Fortius Me...es Team 1 14,46 14,88 14,35 X 14,88 --- 0
21 Veerle Smits AV `56 Meisjes 11,29 14,46 11,43 11,02 14,46 15,00 268
22 Lotte Haest Spado Meisjes X X X 11,75 11,75 --- 194
Romy Seher CAV Energie Meisjes - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Alida van Daalen PAC Meisjes Team 1 48,00 X 48,27 50,37 50,37 53,66 908
2 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 31,53 31,42 33,64 35,21 35,21 36,54 647
3 Lotte Haest Spado Meisjes 33,71 34,97 33,39 X 34,97 --- 642
4 Hagar Bruil PAC Meisjes Team 1 X 28,27 28,82 27,56 28,82 29,56 0
5 Merel Bosch AV Spirit ...d Meisjes 21,92 23,34 23,86 19,96 23,86 --- 411
6 Dionne van der Hilst CAV Energie Meisjes 21,39 20,87 21,03 23,61 23,61 --- 405
7 Elsa Moene Voorne Atl...k Meisjes 15,16 16,24 19,18 19,81 19,81 19,75 314
8 Fenne Gringhuis Rotterdam ...k Meisjes 18,63 18,54 18,05 18,50 18,63 --- 0
9 Marit van Bergen THOR Meisjes 15,97 18,00 16,28 18,09 18,09 --- 269
10 Hélène Borsje AV Passaat Meisjes 15,58 17,27 15,90 17,58 17,58 --- 256
11 Lieke van de Linden SV Diomedon Meisjes X 17,35 X 16,41 17,35 --- 249
12 Vera Kuipers Fortius Me...es Team 2 15,38 16,25 16,70 14,06 16,70 --- 232
13 Femke Ooms Spado Meisjes 15,50 X 12,22 14,64 15,50 --- 0
14 Karlijn Schouten Fortius Me...es Team 1 14,81 15,22 12,87 X 15,22 --- 190
15 Suzanne Meurs Voorne Atl...k Meisjes 10,86 12,42 8,93 15,07 15,07 15,42 0
16 Amber Noorland AV Passaat Meisjes X X 14,21 14,02 14,21 --- 0
17 Mijke Koning THOR Meisjes 11,59 X 10,43 11,73 11,73 --- 0
Elisha Ogenia ARV Achilles Meisjes X X X X NM --- 0
Marit Uilhoorn Fortius Me...es Team 1 - X - X NM --- 0
Romy Seher CAV Energie Meisjes - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Alida van Daalen PAC Meisjes Team 1 15,34 15,82 16,32 X 16,32 --- 966
2 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 12,85 12,74 12,80 13,11 13,11 --- 0
3 Lotte Haest Spado Meisjes 11,70 12,09 12,39 12,81 12,81 --- 768
4 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 12,30 11,43 12,78 - 12,78 12,19 767
5 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Meisjes - - 12,02 11,67 12,02 12,39 720
6 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes X 11,08 10,22 10,20 11,08 --- 661
7 Silke Vonk AV Sprint Meisjes 10,47 9,75 10,64 9,32 10,64 --- 632
8 Claudia Noordzij Fortius Me...es Team 1 9,24 9,65 8,96 8,18 9,65 --- 565
9 Marit van Bergen THOR Meisjes 8,34 9,09 8,65 8,35 9,09 --- 526
10 Bente van den Broek ARV Achilles Meisjes 8,98 - 8,15 7,65 8,98 --- 518
11 Lieke van de Linden SV Diomedon Meisjes 8,87 8,95 8,30 8,25 8,95 --- 516
12 Daphne Hakvoort Fortius Me...es Team 1 7,88 - 8,85 8,81 8,85 --- 0
13 Elsa Moene Voorne Atl...k Meisjes 8,13 8,09 7,17 8,25 8,25 8,57 0
14 Lieke van der Made THOR Meisjes 8,20 7,49 7,80 7,29 8,20 --- 0
15 Marieke van Ettinger AV Passaat Meisjes 7,66 7,26 7,37 7,99 7,99 --- 445
16 Edith Borsje AV Passaat Meisjes 7,81 7,78 7,63 7,86 7,86 --- 0
17 Maud Pellaers AV `56 Meisjes 7,31 7,54 7,65 7,03 7,65 7,63 419
18 Layla Moesker CAV Energie Meisjes 6,06 7,45 6,88 5,81 7,45 --- 0
19 Tessel Mingaars Fortius Me...es Team 2 6,92 6,49 6,17 6,51 6,92 --- 361
20 Janell Grootfaam PAC Meisjes Team 2 6,60 6,56 6,72 6,55 6,72 --- 345
21 Femke Ooms Spado Meisjes 6,64 6,44 6,18 6,56 6,64 --- 0
22 Elisha Ogenia ARV Achilles Meisjes X 4,81 4,72 4,84 4,84 --- 0
Emma Rietze AV Spirit ...d Meisjes - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 1,60 1,60 832
1 Tess van Noort Fortius Me...es Team 1 1,60 --- 832
3 Anne Zuijdgeest PAC Meisjes Team 1 1,55 --- 779
3 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Meisjes 1,55 1,51 779
5 Teuntje Uiters PAC Meisjes Team 1 1,50 --- 0
6 Sem Rijnders THOR Meisjes 1,50 --- 726
7 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Meisjes 1,50 1,55 0
8 Denise van de Linde AV Spirit ...d Meisjes 1,50 --- 726
9 Mijke Kooijker AV `56 Meisjes 1,45 1,50 672
9 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 1,45 --- 672
9 Trijntje v... Elzakker Spado Meisjes 1,45 --- 672
9 Emma Meulblok SV Diomedon Meisjes 1,45 --- 672
13 Sacha Ruf AV Passaat Meisjes 1,40 --- 615
13 Judith Haarsma PAC Meisjes Team 2 1,40 --- 615
15 Claudy Nouws THOR Meisjes 1,40 --- 0
16 Eri van Berkum Fortius Me...es Team 2 1,40 --- 615
17 Amber Noorland AV Passaat Meisjes 1,30 --- 0
18 Annika Allijn CAV Energie Meisjes 1,25 --- 417
18 Suzan Kuijpers ARV Achilles Meisjes 1,25 --- 417
20 Cindy Jansen Spado Meisjes 1,25 --- 0
Rayael van...eygaarden PAC Meisjes Team 2 NM --- 0



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Meike Verdaasdonk Spado Meisjes 4,91 5,31 5,36 5,54 5,54 +0.0 m/s--- 803
2 Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 5,20 5,13 5,19 - 5,20 +0.0 m/s--- 724
3 Tess van Noort Fortius Me...es Team 1 4,70 4,82 4,87 4,90 4,90 +0.0 m/s--- 653
4 Sophie van der Spoel Fortius Me...es Team 1 4,58 4,71 4,88 4,88 +0.0 m/s--- 0
5 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Meisjes 4,59 4,75 3,78 3,59 4,75 +0.0 m/s4,74 616
6 Noa van der Wouw SV Diomedon Meisjes 4,63 4,70 4,59 4,70 -0.1 m/s--- 603
7 Hélène Borsje AV Passaat Meisjes 4,38 4,48 4,65 4,68 4,68 +0.0 m/s--- 598
8 Marit Waterman THOR Meisjes 4,45 4,55 4,22 4,68 4,68 +0.0 m/s--- 598
9 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Meisjes 4,58 4,42 4,50 4,64 4,64 +0.0 m/s4,71 0
10 Sofie Thomas PAC Meisjes Team 1 4,54 4,64 4,57 4,54 4,64 +0.0 m/s--- 589
11 Felicia van Beek AV Spirit ...d Meisjes 4,54 4,35 4,20 4,22 4,54 -0.3 m/s--- 563
12 Emie Beurkens SV Diomedon Meisjes 4,42 4,46 4,45 4,50 4,50 -0.6 m/s--- 0
13 Roos de Vries Fortius Me...es Team 2 4,45 4,42 4,42 4,39 4,45 +0.0 m/s--- 541
14 Mijke Kooijker AV `56 Meisjes 3,83 4,12 4,22 4,38 4,38 +0.0 m/s--- 523
15 Sara Bossché PAC Meisjes Team 1 4,30 4,16 4,26 4,29 4,30 +0.0 m/s--- 0
16 Cordulle Vanthillo Spado Meisjes 4,30 4,30 +0.0 m/s--- 0
17 Esmee Lamers THOR Meisjes 4,00 3,72 3,78 4,08 4,08 -0.2 m/s--- 0
18 Marieke van Ettinger AV Passaat Meisjes 3,84 3,88 3,61 3,96 3,96 +0.0 m/s--- 0
19 Tessel Mingaars Fortius Me...es Team 2 3,96 3,54 3,96 +0.0 m/s4,06 0
20 Kenya Ramos PAC Meisjes Team 2 3,74 3,94 3,94 +0.0 m/s--- 406
21 Rayael van...eygaarden PAC Meisjes Team 2 3,62 3,89 3,60 3,75 3,89 +0.0 m/s--- 0
22 Liannne Nootenboom CAV Energie Meisjes 3,58 3,85 3,88 3,84 3,88 +0.0 m/s--- 390
23 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 3,86 3,46 3,79 3,81 3,86 +0.0 m/s--- 385
24 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 3,65 3,85 3,79 3,75 3,85 +0.0 m/s--- 382
Lalenur Kilic ARV Achilles Meisjes - - - - DNS --- 0