Competitiestand Meisjes U18
# Team Leden Punten
1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJB
Begeleider: Leo van der Meide
Jurylid: apart via de mail
13 6690
2 Spado Meisjes Spado - MJB
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Spado lid
8 5831
3 Fortius Meisjes Team 1 Fortius - MJB
Begeleider: Elbert Dekker
Jurylid: Patrick Visser
7 5660
4 AV Sprint Meisjes AV Sprint - MJB
Begeleider: Johan de Koning
7 5656
5 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJB
Begeleider: Maruska Eduarda
Jurylid: Steven Bouman
4 5476
6 Voorne Atletiek Meisjes Voorne Atletiek - MJB
Begeleider: Diana Noordermeer
Jurylid: Coert Pieters
9 5364
7 CAV Energie Meisjes CAV Energie - MJB
Begeleider: Conny Keizer
Jurylid: Jacques Montijn
8 5034
8 THOR Meisjes THOR - MJB
Begeleider: Yoram Withagen
Jurylid: Frank Lamers
10 4765
9 AV Passaat Meisjes AV Passaat - MJB
Begeleider: Erik Paalvast
Jurylid: Vivianne Kalishoek
8 4645
10 Fortius Meisjes Team 2 Fortius - MJB
Begeleider: Elbert Dekker
Jurylid: Patrick Visser
6 4248
11 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJB
Begeleider: Loek Lunghi
Jurylid: via aparte mail
10 4159
12 AV `56 Meisjes AV `56 - MJB
Begeleider: Vera Wisse
Jurylid: Mevr. Kooijker
4 4087
13 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes AV Spirit Oud Beijerland - MJB
Begeleider: Rob de Louter
Jurylid: Kees Kokosnoot
5 3549
14 SV Diomedon Meisjes SV Diomedon - MJB
Begeleider: Gerda Tonissen
4 3427
15 ARV Achilles Meisjes ARV Achilles - MJB
Begeleider: Maud Boeren
Jurylid: Meriam Baljon
6 3082
16 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJB
Begeleider: Michael Ketting
Jurylid: Onno Bruijs / Marloes Scheek
0 0

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes 12,68 +0.8 m/s12,71
2 Sheenia Muntslag AV Sprint Meisjes 12,75 +0.8 m/s12,48
3 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 12,96 +0.8 m/s12,50
4 Hélène Borsje AV Passaat Meisjes 13,43 +1.7 m/s---
5 Denise van de Linde AV Spirit ...d Meisjes 13,53 +0.8 m/s13,20
6 Sophie van der Spoel Fortius Me...es Team 1 13,56 -2.2 m/s13,80
7 Luna Bernhard AV Sprint Meisjes 13,68 +0.8 m/s13,42
8 Sara Bossché PAC Meisjes Team 1 13,69 +0.8 m/s13,76
9 Iza Nijsse AV `56 Meisjes 13,75 -0.7 m/s14,50
10 Emie Beurkens SV Diomedon Meisjes 13,82 +0.0 m/s---
11 Noa van der Wouw SV Diomedon Meisjes 13,93 +0.0 m/s---
12 Cindy Jansen Spado Meisjes 13,99 -2.2 m/s13,81
13 Britt van ...gdenbergh Spado Meisjes 14,05 -2.2 m/s14,08
14 Karlijn Schouten Fortius Me...es Team 1 14,07 -0.7 m/s14,60
15 Kenya Ramos PAC Meisjes Team 2 14,27 +1.7 m/s14,96
16 Lieke Cox PAC Meisjes Team 1 14,29 -2.2 m/s14,12
17 Maud Pellaers AV `56 Meisjes 14,39 +1.7 m/s15,00
18 Suzanne Meurs Voorne Atl...k Meisjes 14,40 -0.7 m/s14,49
19 Vivy Verstegen THOR Meisjes 14,50 +0.0 m/s---
20 Janell Grootfaam PAC Meisjes Team 2 14,56 -0.7 m/s14,89
21 Dianne den Hoed AV Passaat Meisjes 14,65 -0.7 m/s14,72
22 Mijke Koning THOR Meisjes 14,71 +1.7 m/s---
23 Layla Moesker CAV Energie Meisjes 14,72 -2.2 m/s14,33
24 Nynke Kuipers Fortius Me...es Team 2 14,86 +1.7 m/s15,01
25 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 14,88 -2.2 m/s14,00
26 Kirsten van Santen Voorne Atl...k Meisjes 14,90 -0.7 m/s14,93
27 Suzan Kuijpers ARV Achilles Meisjes 15,09 +0.0 m/s---
28 Chaya Arnold Fortius Me...es Team 2 15,91 +1.7 m/s16,01
Lalenur Kilic ARV Achilles Meisjes DNS ---

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Noa Wingbermuhle PAC Meisjes Team 1 1:00,89 1:01,71
2 Meike Verdaasdonk Spado Meisjes 1:01,51 59,80
3 Sheenia Muntslag AV Sprint Meisjes 1:02,22 1:01,12
4 Iza Nijsse AV `56 Meisjes 1:04,54 1:10,00
5 Miranda van Dijk Fortius Me...es Team 1 1:04,90 1:04,01
6 Teuntje Uiters PAC Meisjes Team 1 1:04,96 1:07,55
7 Kiira Kans PAC Meisjes Team 2 1:08,20 1:08,41
8 Roos de Vries Fortius Me...es Team 2 1:09,01 1:08,00
9 Liannne Nootenboom CAV Energie Meisjes 1:09,03 1:13,33
10 Claudia Noordzij Fortius Me...es Team 1 1:09,30 ---
11 Luna Bernhard AV Sprint Meisjes 1:09,56 1:16,38
12 Maaike van Tuijl AV Passaat Meisjes 1:10,31 1:10,20
13 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Meisjes 1:10,74 1:11,00
14 Tessel Mingaars Fortius Me...es Team 2 1:13,99 1:30,00
15 Zeste Mous PAC Meisjes Team 2 1:14,27 1:11,01
16 Fenne Gringhuis Rotterdam ...k Meisjes 1:15,39 ---
17 Fleur van Burgh Voorne Atl...k Meisjes 1:15,92 ---
18 Lieke van der Made THOR Meisjes 1:17,23 ---
Amber Fritse AV Passaat Meisjes DNS 1:09,90
Annika Allijn CAV Energie Meisjes DNS 1:17,18

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Michelle Frowijn PAC Meisjes Team 1 4:58,84 5:08,40
2 Jetske Mooldijk PAC Meisjes Team 1 4:59,27 4:55,50
3 Ilvia Hederik CAV Energie Meisjes 5:26,79 5:23,11
4 Marit Uilhoorn Fortius Me...es Team 1 5:28,92 5:30,00
5 Veerle Smits AV `56 Meisjes 5:36,94 5:40,70
6 Puck Malais AV Spirit ...d Meisjes 5:41,36 ---
7 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 5:41,96 5:58,10
8 Neeltje Lodiers THOR Meisjes 5:43,11 ---
9 Kirsten van Santen Voorne Atl...k Meisjes 5:43,20 5:38,08
10 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Meisjes 5:45,81 5:45,00
11 Floor van der Niet PAC Meisjes Team 2 5:58,85 5:55,00
12 Simone de Lange AV Sprint Meisjes 6:07,54 5:50,54
13 Brecht den Engelse PAC Meisjes Team 2 6:10,15 5:55,00
14 Trijntje v... Elzakker Spado Meisjes 6:11,20 5:45,45
15 Benthe van de Wouw ARV Achilles Meisjes 6:11,94 ---
16 Bente van den Broek ARV Achilles Meisjes 6:18,06 ---
17 Vera Kuipers Fortius Me...es Team 2 6:23,57 ---
Frouke Benz CAV Energie Meisjes DNS 5:22,22
Noortje Stolk AV Sprint Meisjes DNS 5:33,17
Dianne den Hoed AV Passaat Meisjes DNF ---

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 14,89 -1.5 m/s15,38
2 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes 15,22 -1.5 m/s15,89
3 Sofie Thomas PAC Meisjes Team 1 15,68 -0.6 m/s16,21
4 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 16,11 -1.5 m/s15,56
5 Trijntje v... Elzakker Spado Meisjes 16,15 -1.5 m/s15,78
6 Miranda van Dijk Fortius Me...es Team 1 16,20 -1.5 m/s16,01
7 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Meisjes 17,03 -0.6 m/s16,85
8 Cordulle Vanthillo Spado Meisjes 17,08 -0.6 m/s16,94
9 Amber Fritse AV Passaat Meisjes 17,24 -0.6 m/s17,10
10 Roos de Vries Fortius Me...es Team 2 18,20 -1.7 m/s18,01
11 Lara van der Klugt THOR Meisjes 18,30 +0.2 m/s---
12 Maureen van de Brug PAC Meisjes Team 2 18,36 -1.7 m/s18,79
13 Sem Rijnders THOR Meisjes 18,49 +0.2 m/s---
14 Puck Malais AV Spirit ...d Meisjes 18,79 +0.2 m/s---
15 Felicia van Beek AV Spirit ...d Meisjes 18,96 +0.2 m/s---
16 Edith Borsje AV Passaat Meisjes 18,97 -1.7 m/s19,80
17 Eri van Berkum Fortius Me...es Team 2 19,10 -1.7 m/s18,51
18 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 19,51 +0.2 m/s---
19 Silke Vonk AV Sprint Meisjes 20,04 -1.5 m/s15,31
Romee Hermse PAC Meisjes Team 1 DNF 17,01
Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Meisjes DNF 17,74

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 36,90 35,06 40,97 X 40,97 41,35
2 Dionne van der Hilst CAV Energie Meisjes 28,48 27,57 28,90 32,52 32,52 ---
3 Marit Speerstra PAC Meisjes Team 1 21,11 24,93 25,65 31,27 31,27 31,93
4 Amber Fritse AV Passaat Meisjes 27,30 28,54 25,92 28,54 28,54 ---
5 Meike Kroon PAC Meisjes Team 2 27,98 25,82 27,20 X 27,98 30,50
6 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Meisjes 27,88 26,82 X 27,44 27,88 34,80
7 Fenne Gringhuis Rotterdam ...k Meisjes 27,76 X X X 27,76 ---
8 Claudy Nouws THOR Meisjes 23,90 24,97 24,54 24,05 24,97 ---
9 Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 23,49 21,88 23,30 23,50 23,50 ---
10 Sacha Ruf AV Passaat Meisjes 19,47 20,92 23,05 20,78 23,05 ---
11 Nynke Kuipers Fortius Me...es Team 2 21,29 20,62 19,74 22,64 22,64 ---
12 Daphne Hakvoort Fortius Me...es Team 1 X 20,30 18,83 17,77 20,30 ---
13 Merel Bosch AV Spirit ...d Meisjes 19,61 17,15 17,30 19,85 19,85 ---
14 Elisha Ogenia ARV Achilles Meisjes 17,63 18,95 X X 18,95 ---
15 Vivy Verstegen THOR Meisjes 16,51 17,28 X 18,49 18,49 ---
16 Emma Meulblok SV Diomedon Meisjes 16,83 X 16,92 16,13 16,92 ---
17 Chaya Arnold Fortius Me...es Team 2 12,94 13,07 14,29 16,55 16,55 ---
18 Maureen van de Brug PAC Meisjes Team 2 13,23 16,06 15,93 13,99 16,06 17,50
19 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Meisjes 14,88 14,90 15,86 14,86 15,86 16,81
20 Karlijn Schouten Fortius Me...es Team 1 14,46 14,88 14,35 X 14,88 ---
21 Veerle Smits AV `56 Meisjes 11,29 14,46 11,43 11,02 14,46 15,00
22 Lotte Haest Spado Meisjes X X X 11,75 11,75 ---
Romy Seher CAV Energie Meisjes - - - - DNS ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Alida van Daalen PAC Meisjes Team 1 48,00 X 48,27 50,37 50,37 53,66
2 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 31,53 31,42 33,64 35,21 35,21 36,54
3 Lotte Haest Spado Meisjes 33,71 34,97 33,39 X 34,97 ---
4 Hagar Bruil PAC Meisjes Team 1 X 28,27 28,82 27,56 28,82 29,56
5 Merel Bosch AV Spirit ...d Meisjes 21,92 23,34 23,86 19,96 23,86 ---
6 Dionne van der Hilst CAV Energie Meisjes 21,39 20,87 21,03 23,61 23,61 ---
7 Elsa Moene Voorne Atl...k Meisjes 15,16 16,24 19,18 19,81 19,81 19,75
8 Fenne Gringhuis Rotterdam ...k Meisjes 18,63 18,54 18,05 18,50 18,63 ---
9 Marit van Bergen THOR Meisjes 15,97 18,00 16,28 18,09 18,09 ---
10 Hélène Borsje AV Passaat Meisjes 15,58 17,27 15,90 17,58 17,58 ---
11 Lieke van de Linden SV Diomedon Meisjes X 17,35 X 16,41 17,35 ---
12 Vera Kuipers Fortius Me...es Team 2 15,38 16,25 16,70 14,06 16,70 ---
13 Femke Ooms Spado Meisjes 15,50 X 12,22 14,64 15,50 ---
14 Karlijn Schouten Fortius Me...es Team 1 14,81 15,22 12,87 X 15,22 ---
15 Suzanne Meurs Voorne Atl...k Meisjes 10,86 12,42 8,93 15,07 15,07 15,42
16 Amber Noorland AV Passaat Meisjes X X 14,21 14,02 14,21 ---
17 Mijke Koning THOR Meisjes 11,59 X 10,43 11,73 11,73 ---
Elisha Ogenia ARV Achilles Meisjes X X X X NM ---
Marit Uilhoorn Fortius Me...es Team 1 - X - X NM ---
Romy Seher CAV Energie Meisjes - - - - DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Alida van Daalen PAC Meisjes Team 1 15,34 15,82 16,32 X 16,32 ---
2 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 12,85 12,74 12,80 13,11 13,11 ---
3 Lotte Haest Spado Meisjes 11,70 12,09 12,39 12,81 12,81 ---
4 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 12,30 11,43 12,78 - 12,78 12,19
5 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Meisjes - - 12,02 11,67 12,02 12,39
6 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes X 11,08 10,22 10,20 11,08 ---
7 Silke Vonk AV Sprint Meisjes 10,47 9,75 10,64 9,32 10,64 ---
8 Claudia Noordzij Fortius Me...es Team 1 9,24 9,65 8,96 8,18 9,65 ---
9 Marit van Bergen THOR Meisjes 8,34 9,09 8,65 8,35 9,09 ---
10 Bente van den Broek ARV Achilles Meisjes 8,98 - 8,15 7,65 8,98 ---
11 Lieke van de Linden SV Diomedon Meisjes 8,87 8,95 8,30 8,25 8,95 ---
12 Daphne Hakvoort Fortius Me...es Team 1 7,88 - 8,85 8,81 8,85 ---
13 Elsa Moene Voorne Atl...k Meisjes 8,13 8,09 7,17 8,25 8,25 8,57
14 Lieke van der Made THOR Meisjes 8,20 7,49 7,80 7,29 8,20 ---
15 Marieke van Ettinger AV Passaat Meisjes 7,66 7,26 7,37 7,99 7,99 ---
16 Edith Borsje AV Passaat Meisjes 7,81 7,78 7,63 7,86 7,86 ---
17 Maud Pellaers AV `56 Meisjes 7,31 7,54 7,65 7,03 7,65 7,63
18 Layla Moesker CAV Energie Meisjes 6,06 7,45 6,88 5,81 7,45 ---
19 Tessel Mingaars Fortius Me...es Team 2 6,92 6,49 6,17 6,51 6,92 ---
20 Janell Grootfaam PAC Meisjes Team 2 6,60 6,56 6,72 6,55 6,72 ---
21 Femke Ooms Spado Meisjes 6,64 6,44 6,18 6,56 6,64 ---
22 Elisha Ogenia ARV Achilles Meisjes X 4,81 4,72 4,84 4,84 ---
Emma Rietze AV Spirit ...d Meisjes - - - - DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 1,60 1,60
1 Tess van Noort Fortius Me...es Team 1 1,60 ---
3 Anne Zuijdgeest PAC Meisjes Team 1 1,55 ---
3 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Meisjes 1,55 1,51
5 Teuntje Uiters PAC Meisjes Team 1 1,50 ---
5 Sem Rijnders THOR Meisjes 1,50 ---
5 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Meisjes 1,50 1,55
5 Denise van de Linde AV Spirit ...d Meisjes 1,50 ---
9 Mijke Kooijker AV `56 Meisjes 1,45 1,50
9 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 1,45 ---
9 Trijntje v... Elzakker Spado Meisjes 1,45 ---
9 Emma Meulblok SV Diomedon Meisjes 1,45 ---
13 Sacha Ruf AV Passaat Meisjes 1,40 ---
13 Judith Haarsma PAC Meisjes Team 2 1,40 ---
13 Claudy Nouws THOR Meisjes 1,40 ---
13 Eri van Berkum Fortius Me...es Team 2 1,40 ---
17 Amber Noorland AV Passaat Meisjes 1,30 ---
18 Annika Allijn CAV Energie Meisjes 1,25 ---
18 Suzan Kuijpers ARV Achilles Meisjes 1,25 ---
18 Cindy Jansen Spado Meisjes 1,25 ---
Rayael van...eygaarden PAC Meisjes Team 2 NM ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Meike Verdaasdonk Spado Meisjes 4,91 5,31 5,36 5,54 5,54 +0.0 m/s---
2 Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 5,20 5,13 5,19 - 5,20 +0.0 m/s---
3 Tess van Noort Fortius Me...es Team 1 4,70 4,82 4,87 4,90 4,90 +0.0 m/s---
4 Sophie van der Spoel Fortius Me...es Team 1 4,58 4,71 4,88 4,88 +0.0 m/s---
5 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Meisjes 4,59 4,75 3,78 3,59 4,75 +0.0 m/s4,74
6 Noa van der Wouw SV Diomedon Meisjes 4,63 4,70 4,59 4,70 -0.1 m/s---
7 Hélène Borsje AV Passaat Meisjes 4,38 4,48 4,65 4,68 4,68 +0.0 m/s---
8 Marit Waterman THOR Meisjes 4,45 4,55 4,22 4,68 4,68 +0.0 m/s---
9 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Meisjes 4,58 4,42 4,50 4,64 4,64 +0.0 m/s4,71
10 Sofie Thomas PAC Meisjes Team 1 4,54 4,64 4,57 4,54 4,64 +0.0 m/s---
11 Felicia van Beek AV Spirit ...d Meisjes 4,54 4,35 4,20 4,22 4,54 -0.3 m/s---
12 Emie Beurkens SV Diomedon Meisjes 4,42 4,46 4,45 4,50 4,50 -0.6 m/s---
13 Roos de Vries Fortius Me...es Team 2 4,45 4,42 4,42 4,39 4,45 +0.0 m/s---
14 Mijke Kooijker AV `56 Meisjes 3,83 4,12 4,22 4,38 4,38 +0.0 m/s---
15 Sara Bossché PAC Meisjes Team 1 4,30 4,16 4,26 4,29 4,30 +0.0 m/s---
16 Cordulle Vanthillo Spado Meisjes 4,30 4,30 +0.0 m/s---
17 Esmee Lamers THOR Meisjes 4,00 3,72 3,78 4,08 4,08 -0.2 m/s---
18 Marieke van Ettinger AV Passaat Meisjes 3,84 3,88 3,61 3,96 3,96 +0.0 m/s---
19 Tessel Mingaars Fortius Me...es Team 2 3,96 3,54 3,96 +0.0 m/s4,06
20 Kenya Ramos PAC Meisjes Team 2 3,74 3,94 3,94 +0.0 m/s---
21 Rayael van...eygaarden PAC Meisjes Team 2 3,62 3,89 3,60 3,75 3,89 +0.0 m/s---
22 Liannne Nootenboom CAV Energie Meisjes 3,58 3,85 3,88 3,84 3,88 +0.0 m/s---
23 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 3,86 3,46 3,79 3,81 3,86 +0.0 m/s---
24 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 3,65 3,85 3,79 3,75 3,85 +0.0 m/s---
Lalenur Kilic ARV Achilles Meisjes - - - - DNS ---