Competitiestand Jongens U18
# Team Leden Punten
1 PAC Jongens Team 1 PAC - JJB
Begeleider: Leo van der Meide
Jurylid: via aparte mail
11 7257
2 Spado Jongens Team 1 Spado - JJB
Begeleider: Mickel van Eekeren
Jurylid: Spado lid
11 7247
3 Fortius Jongens Fortius - JJB
Begeleider: Elbert Dekker
Jurylid: Patrick Visser
8 6927
4 Rotterdam Atletiek Jongens Rotterdam Atletiek - JJB
Begeleider: Maruska Eduarda
Jurylid: Steven Bouman
11 6673
5 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJB
Begeleider: Johan de Koning
7 5408
6 PAC Jongens Team 2 PAC - JJB
Begeleider: Loek Lunghi
Jurylid: via aparte mail
12 4871
7 AV `56 Jongens AV `56 - JJB
Begeleider: Vera Wisse
Jurylid: Vera Wisse
9 4780
8 ARV Achilles Jongens ARV Achilles - JJB
Begeleider: Kelsey de Jong
Jurylid: Meriam Baljon
8 4604
9 Typhoon Jongens Typhoon - JJB
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: betty de boon
3 4393
10 Spark Jongens Spark - JJB
Begeleider: Rina Bogers
Jurylid: Bas van Noort / Marco Stassen
7 4388
11 AV Scheldesport Jongens AV Scheldesport - JJB
Begeleider: Karin de Nijs
Jurylid: Karin de Nijs
6 4270
12 AV Spirit Oud Beijerland Jongens AV Spirit Oud Beijerland - JJB
Begeleider: Rob de Louter
Jurylid: Rob de Louter
6 3854
13 AV Fortuna Jongens AV Fortuna - JJB
Begeleider: Michael Ketting
Jurylid: Onno Bruijs / Marloes Scheek
6 3851
14 THOR Jongens THOR - JJB
Begeleider: Joram Withagen
7 3772
15 CAV Energie Jongens CAV Energie - JJB
Begeleider: Conny Keizer
Jurylid: Jacques Montijn
7 3719
16 Spado Jongens Team 2 Spado - JJB
Begeleider: Mickel van Eekeren
Jurylid: Spado lid
9 3230
17 AV Passaat Jongens AV Passaat - JJB
Begeleider: Erik Paalvast
Jurylid: Vivianne Kalishoek
5 2867

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Damian Felter PAC Jongens Team 1 11,47 -1.5 m/s11,44
2 Mark Heiden PAC Jongens Team 1 11,53 -1.5 m/s11,31
3 Johannes Gaba Rotterdam ...k Jongens 11,67 -1.5 m/s11,48
4 Xavi Mo-Ajok Spark Jongens 11,68 -1.5 m/s11,69
5 Arther Kuwas Fortius Jongens 11,71 +0.6 m/s11,86
6 Ties van Beek AV Sprint Jongens 11,78 +0.6 m/s11,81
7 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 11,80 -1.5 m/s11,63
8 Hristo Vermeer Typhoon Jongens 11,93 +0.6 m/s11,80
9 Julian Erkelens AV Passaat Jongens 11,98 +0.6 m/s11,99
10 Quinten van der Elst Fortius Jongens 12,03 +0.6 m/s11,83
11 Kay Djoehari AV Fortuna Jongens 12,09 -0.5 m/s12,32
12 Abdul Kamara THOR Jongens 12,11 +0.6 m/s11,97
13 Vincent Decraene AV `56 Jongens 12,12 -0.5 m/s12,50
14 Sebastiaan Philipse AV `56 Jongens 12,18 +0.7 m/s12,21
14 Jesper van Meer Spado Jongens Team 1 12,18 +0.7 m/s12,17
16 Gianno Stjeward PAC Jongens Team 2 12,30 +0.7 m/s12,11
16 Bent Hoevenaars AV Schelde...t Jongens 12,30 -0.5 m/s12,45
18 Menno van den Broek AV Sprint Jongens 12,32 -0.5 m/s12,31
19 Ruben Jaspers ARV Achilles Jongens 12,36 -1.5 m/s11,78
20 Matthijs Verbeek Spado Jongens Team 1 12,41 -0.5 m/s12,71
21 Sill Lamens Rotterdam ...k Jongens 12,48 +0.7 m/s12,00
22 Lucas Burgers PAC Jongens Team 2 12,49 -0.2 m/s12,75
23 Jonathan Dobbelaar AV Schelde...t Jongens 12,56 -0.2 m/s12,77
23 Ramon Biondina Spado Jongens Team 2 12,56 -0.2 m/s---
25 Jan Munning AV Spirit ...d Jongens 12,65 +0.7 m/s12,30
26 Darrell va...Swinderen CAV Energie Jongens 12,72 +0.7 m/s12,23
27 Timmy Visser Spark Jongens 12,86 -0.2 m/s13,00
28 Largo de Leeuw Spado Jongens Team 2 13,21 -0.5 m/s12,72
Jesse Deijkers THOR Jongens DNF 13,20

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Ishan Baidjoe PAC Jongens Team 1 51,83 51,91
2 Tibo Visser Fortius Jongens 51,87 52,26
3 Job Visscher Spado Jongens Team 1 53,80 54,40
4 Lars Mackenbach AV Sprint Jongens 54,24 54,87
5 Chris Wieles AV Schelde...t Jongens 55,93 57,00
6 Koen van der Aa PAC Jongens Team 2 56,18 58,51
7 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...k Jongens 56,31 56,30
8 Menno van den Broek AV Sprint Jongens 56,57 54,16
9 Daan Verlinden AV Fortuna Jongens 56,79 57,70
10 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 56,87 56,81
11 Jort van Driel PAC Jongens Team 2 57,25 58,23
12 Matthijs Verbeek Spado Jongens Team 1 57,58 57,75
13 Thomas Bruijs AV Fortuna Jongens 57,69 57,93
14 Mees Verbrugge AV `56 Jongens 57,97 1:00,00
15 Stef Kapteijn AV `56 Jongens 58,09 1:00,00
16 Daniel van Noordenne CAV Energie Jongens 58,65 1:04,13
17 Ivar de Koning Fortius Jongens 58,71 56,00
18 Rick Verhagen CAV Energie Jongens 59,52 1:02,18
19 Ruben Baljon ARV Achilles Jongens 59,63 58,40
20 Roy Belder Spark Jongens 1:00,43 1:04,89
21 Willem Bosch AV Spirit ...d Jongens 1:00,68 59,99
22 Ruben 't Hoen Spark Jongens 1:01,33 ---
23 Jan Munning AV Spirit ...d Jongens 1:01,38 57,00
24 Elmer Janssens Spado Jongens Team 2 1:02,33 1:03,36
25 Casper Stegers ARV Achilles Jongens 1:03,00 ---
26 Abdul Kamara THOR Jongens 1:05,03 59,00
27 Jonathan Dobbelaar AV Schelde...t Jongens 1:07,39 59,00
Tom Dijkstra THOR Jongens DNS 1:05,00
Hristo Vermeer Typhoon Jongens DNF 54,30

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Ilias el Khattabi Rotterdam ...k Jongens 4:06,01 4:06,50
2 Norbert Weijenberg Spado Jongens Team 1 4:12,88 4:14,18
3 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...k Jongens 4:16,92 4:16,13
4 Tibo Visser Fortius Jongens 4:21,12 4:15,00
5 Jeroen Cox AV Fortuna Jongens 4:27,16 4:36,42
6 Gijs de Haan PAC Jongens Team 1 4:29,06 4:24,01
7 Wouter Schets AV `56 Jongens 4:31,95 4:34,93
8 Alex Taal PAC Jongens Team 2 4:32,23 4:46,75
9 Stan de Deugd Spado Jongens Team 1 4:33,90 4:29,45
10 Daniel van Noordenne CAV Energie Jongens 4:35,78 4:54,01
11 Tom Fobbe PAC Jongens Team 1 4:36,02 4:31,97
12 Niels van Tuijl AV `56 Jongens 4:36,79 ---
13 Jasper Mol AV Sprint Jongens 4:41,71 4:50,21
14 Rick van B...wershaven Spado Jongens Team 2 4:44,95 5:04,54
15 Teun van Hassel Spado Jongens Team 2 4:45,27 5:27,50
16 Sjoerd Verhelst THOR Jongens 4:46,41 4:30,00
17 Ruben Baljon ARV Achilles Jongens 4:46,69 4:51,81
18 Nathan de Zeeuw AV Schelde...t Jongens 4:47,74 4:45,00
19 Andrew Garcia Costa THOR Jongens 5:00,22 4:35,00
20 Casper Stegers ARV Achilles Jongens 5:03,33 ---
21 Niels Niewenhuizen AV Spirit ...d Jongens 5:16,06 ---
22 Willem Bosch AV Spirit ...d Jongens 5:20,42 5:00,00
23 Pepijn Geurts AV Fortuna Jongens 5:24,36 5:36,21
24 Robin Stassen Spark Jongens 5:28,32 5:29,00
Marlon van Zijl CAV Energie Jongens DNS 4:27,70
Twan Vermeer PAC Jongens Team 2 DNS 4:41,23
Alex van Alphen Spark Jongens DNS ---

Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Sharif Omoyele Rotterdam ...k Jongens 14,95 -1.2 m/s14,98
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...k Jongens 15,53 -1.2 m/s15,13
3 Lars Mackenbach AV Sprint Jongens 15,79 -1.2 m/s15,52
4 Jip Haest Spado Jongens Team 1 15,96 +0.0 m/s15,97
5 Floris van Dijk Typhoon Jongens 16,00 +0.0 m/s16,40
6 Rogier Derksen PAC Jongens Team 1 16,01 +0.0 m/s15,99
7 Ties van Beek AV Sprint Jongens 16,16 -1.1 m/s17,92
8 Chris Wieles AV Schelde...t Jongens 16,27 +0.0 m/s16,30
9 Xavi Mo-Ajok Spark Jongens 16,48 +0.0 m/s16,83
10 Tibo Visser Fortius Jongens 16,55 -1.2 m/s15,80
11 Koen van der Aa PAC Jongens Team 2 17,86 -1.1 m/s17,82
12 Bas Castelijn ARV Achilles Jongens 18,48 -0.3 m/s19,14
13 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 18,73 -1.1 m/s18,54
14 Ruben 't Hoen Spark Jongens 18,77 -0.3 m/s---
15 Ivar de Koning Fortius Jongens 18,79 -0.3 m/s---
16 Vincent Spierings ARV Achilles Jongens 20,91 -0.3 m/s---
Daan Hultermans Spado Jongens Team 2 DNS 18,78
Atri Gerrits THOR Jongens DNS 21,00
Mark Heiden PAC Jongens Team 1 DNF 14,09
Robin Chong PAC Jongens Team 2 DNF 19,01

Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Jeroen Maas Spado Jongens Team 1 53,40 50,89 X X 53,40 ---
2 Thomas Knoop Typhoon Jongens X 49,57 48,69 47,05 49,57 ---
3 Maarten van Gils AV Sprint Jongens 34,33 39,63 43,05 42,44 43,05 ---
4 Finn Joosten Fortius Jongens 36,73 X 35,15 40,11 40,11 ---
5 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 39,03 37,93 38,16 39,63 39,63 ---
6 Florian va...der Hoeff PAC Jongens Team 2 X 36,27 X X 36,27 32,01
7 Rogier Derksen PAC Jongens Team 1 X 35,06 34,86 35,05 35,06 43,63
8 Njord Mijnster AV Passaat Jongens 30,80 28,82 34,97 32,73 34,97 ---
9 Robin van Opstal AV Spirit ...d Jongens 34,12 34,18 31,87 X 34,18 ---
10 Sverre Mijnster AV Passaat Jongens 32,48 34,12 34,06 32,97 34,12 ---
11 Wessel den Engelse PAC Jongens Team 1 33,75 32,63 33,33 33,50 33,75 31,91
12 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 33,19 32,57 30,48 28,62 33,19 ---
13 Thomas Bruijs AV Fortuna Jongens 31,81 26,08 29,18 32,41 32,41 ---
14 Tijn Blom AV Sprint Jongens 31,62 30,63 X 29,08 31,62 ---
15 Robin Stassen Spark Jongens 28,59 29,78 27,55 28,08 29,78 33,34
16 Sven Mouws ARV Achilles Jongens 29,43 X 27,46 24,63 29,43 ---
17 Pepijn Geurts AV Fortuna Jongens 28,83 27,64 26,66 26,42 28,83 ---
18 Matthijs Roos AV `56 Jongens 24,87 23,10 25,84 27,63 27,63 27,92
19 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens 21,93 26,79 24,19 23,79 26,79 ---
20 Thom van Hoof ARV Achilles Jongens 26,77 23,20 X 21,63 26,77 ---
21 Tom Dijkstra THOR Jongens 21,19 X 23,83 22,53 23,83 ---
22 Rick van Noort Spark Jongens 20,64 X 22,14 23,63 23,63 ---
23 Yannick va...ooremalen Fortius Jongens 23,08 21,90 22,07 21,28 23,08 ---
24 Tycho Bommel Rotterdam ...k Jongens 19,45 21,95 21,99 22,65 22,65 21,55
25 Martijn Stok CAV Energie Jongens X 20,08 X 22,41 22,41 ---
26 Jorg van Sabben AV `56 Jongens 13,36 14,12 16,36 X 16,36 18,00
27 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 X X X 12,67 12,67 14,45
Robbert Maas Spado Jongens Team 1 - - - - DNS ---
Marc van Splunter Spado Jongens Team 2 - - - - DNS ---

Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Thomas Knoop Typhoon Jongens X 33,63 41,30 33,64 41,30 ---
2 Nicolaas Mosterd Rotterdam ...k Jongens 37,26 38,44 39,64 X 39,64 41,59
3 Robin van Opstal AV Spirit ...d Jongens 29,25 X 34,02 39,54 39,54 ---
4 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 X 37,65 X 36,73 37,65 ---
5 Noah Lauwers AV `56 Jongens 33,19 34,60 36,20 X 36,20 38,00
6 Finn Joosten Fortius Jongens X 31,09 31,11 35,69 35,69 ---
7 Yannick de Burbure Fortius Jongens 33,79 29,32 X 30,83 33,79 ---
8 Jeroen Maas Spado Jongens Team 1 32,56 31,21 X 25,79 32,56 ---
9 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 31,53 32,17 29,08 X 32,17 25,01
10 Koen van Ommeren THOR Jongens 26,70 23,86 24,73 26,96 26,96 ---
11 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 24,51 23,67 22,52 25,65 25,65 ---
12 Rick van Noort Spark Jongens 20,05 25,50 X 22,16 25,50 ---
13 Kay Djoehari AV Fortuna Jongens 22,86 22,02 X X 22,86 ---
14 Tijn Blom AV Sprint Jongens 22,29 22,17 22,22 20,80 22,29 ---
15 Robin Chong PAC Jongens Team 2 20,34 20,31 17,67 21,30 21,30 22,34
16 Jorg van Sabben AV `56 Jongens X 18,67 19,81 X 19,81 19,21
17 Jesse Deijkers THOR Jongens 17,15 18,05 X 19,39 19,39 ---
18 Thom van Hoof ARV Achilles Jongens X 17,50 18,96 19,24 19,24 ---
19 Maarten van Gils AV Sprint Jongens 19,09 X 18,65 - 19,09 ---
20 Darrell va...Swinderen CAV Energie Jongens 15,12 17,75 18,03 18,42 18,42 ---
21 Sven Mouws ARV Achilles Jongens 17,24 18,10 17,15 16,15 18,10 ---
22 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 12,17 13,12 12,86 13,82 13,82 14,99
Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 X X X X NM 38,01
Marc van Splunter Spado Jongens Team 2 - - - - DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 X 13,21 X 13,87 13,87 ---
2 Noah Lauwers AV `56 Jongens 13,48 13,11 13,10 13,33 13,48 14,00
3 Mathieu van Opstal AV Spirit ...d Jongens 13,13 13,06 12,83 12,46 13,13 ---
4 Yannick de Burbure Fortius Jongens 11,66 12,48 12,90 12,07 12,90 ---
5 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 X 11,15 12,10 12,00 12,10 ---
6 Thomas Knoop Typhoon Jongens 11,27 11,66 11,54 11,19 11,66 ---
7 Jeroen Maas Spado Jongens Team 1 9,77 9,69 10,38 10,78 10,78 ---
8 Nicolaas Mosterd Rotterdam ...k Jongens 9,66 10,74 10,00 10,34 10,74 9,91
9 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens X 9,85 8,47 9,13 9,85 ---
10 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 9,82 9,83 9,06 9,75 9,83 ---
11 Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens 9,37 9,15 9,63 8,64 9,63 ---
12 Koen van Ommeren THOR Jongens 8,74 9,54 9,62 9,62 9,62 ---
13 Thom van Hoof ARV Achilles Jongens 8,35 9,12 8,79 9,23 9,23 ---
14 Jesse Deijkers THOR Jongens 8,50 7,75 8,26 8,04 8,50 ---
15 Jorg van Sabben AV `56 Jongens 7,86 8,31 7,61 7,43 8,31 8,19
16 Roy Belder Spark Jongens 8,12 7,81 7,90 7,97 8,12 8,01
17 Tycho Bommel Rotterdam ...k Jongens 7,82 7,91 7,81 7,89 7,91 6,13
18 Maarten van Gils AV Sprint Jongens 7,58 7,90 X X 7,90 ---
19 Sven Mouws ARV Achilles Jongens 6,74 6,79 7,77 7,06 7,77 ---
20 Giovanni Homan PAC Jongens Team 2 7,34 7,16 7,58 7,48 7,58 ---
21 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 5,75 5,31 4,26 5,37 5,75 ---
Marc van Splunter Spado Jongens Team 2 - - - - DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 1,80 ---
1 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...k Jongens 1,80 ---
3 Sander van Tuijl AV Passaat Jongens 1,75 ---
3 Floris van Dijk Typhoon Jongens 1,75 16,40
3 Abel Maas AV Sprint Jongens 1,75 ---
3 Sven Kolk Spado Jongens Team 1 1,75 ---
7 Wessel den Engelse PAC Jongens Team 1 1,70 ---
8 Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens 1,65 ---
8 Vincent Spierings ARV Achilles Jongens 1,65 ---
8 Yannick de Burbure Fortius Jongens 1,65 ---
11 Matthijs Roos AV `56 Jongens 1,60 1,60
11 Tijn Blom AV Sprint Jongens 1,60 ---
13 Robin Stassen Spark Jongens 1,55 1,45
13 Yannick va...ooremalen Fortius Jongens 1,55 ---
15 Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens 1,50 ---
15 Ivo de Wit Spado Jongens Team 2 1,50 ---
17 Lucas Burgers PAC Jongens Team 2 1,45 ---
17 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens 1,45 ---
17 Jamal Abdallah AV Schelde...t Jongens 1,45 1,40
17 Tom Dijkstra THOR Jongens 1,45 ---
Jesper van Meer Spado Jongens Team 1 DNS ---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Duane van Dijkhuizen Fortius Jongens 3,90 ---
2 Jip Haest Spado Jongens Team 1 3,60 ---
3 Jasper Oele PAC Jongens Team 1 3,40 ---
4 Floris Otterman Spado Jongens Team 2 3,20 ---
5 Florian va...der Hoeff PAC Jongens Team 2 3,00 ---
6 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 2,80 ---
7 Quirijn van Gulik AV Fortuna Jongens 2,70 ---
7 Sem Vonk AV Spirit ...d Jongens 2,70 ---
9 Martijn Stok CAV Energie Jongens 2,30 ---
9 Steyn Mulder ARV Achilles Jongens 2,30 ---
Stef Kapteijn AV `56 Jongens DNS 2,00
Atri Gerrits THOR Jongens DNS ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Damian Felter PAC Jongens Team 1 6,20 6,59 6,36 6,34 6,59 +0.0 m/s---
2 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 6,55 6,55 +0.0 m/s---
3 Julian Erkelens AV Passaat Jongens 6,28 6,11 6,11 6,24 6,28 +0.0 m/s---
4 Marvin Lamers Spado Jongens Team 1 4,94 5,28 5,42 5,76 5,76 +0.0 m/s---
5 Thomas Bruijs AV Fortuna Jongens 5,39 5,69 5,69 +0.0 m/s---
6 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 5,53 5,59 5,59 5,57 5,59 +0.0 m/s---
7 Hristo Vermeer Typhoon Jongens 5,48 5,54 4,78 5,54 +0.0 m/s---
8 Floris van Dijk Typhoon Jongens 5,39 5,52 5,15 5,52 +0.0 m/s---
9 Sebastiaan Philipse AV `56 Jongens 4,88 5,02 4,34 5,50 5,50 +0.0 m/s5,28
10 Duane van Dijkhuizen Fortius Jongens 5,35 5,49 5,49 +0.0 m/s---
11 Quinten van der Elst Fortius Jongens 5,20 5,05 5,48 5,48 +0.0 m/s---
12 Mathieu van Opstal AV Spirit ...d Jongens 5,04 5,27 5,44 5,44 +0.0 m/s---
13 Sjoerd Verhelst THOR Jongens 5,25 5,26 5,15 5,36 5,36 +0.3 m/s---
14 Abel Maas AV Sprint Jongens 5,36 4,86 5,16 5,36 +0.0 m/s---
15 Sem Vonk AV Spirit ...d Jongens 5,28 5,21 5,15 5,23 5,28 +0.0 m/s---
16 Quirijn van Gulik AV Fortuna Jongens 5,02 4,90 5,22 5,22 +0.0 m/s---
17 Ramon Biondina Spado Jongens Team 2 5,21 5,09 5,14 X 5,21 -0.2 m/s---
18 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 5,16 5,17 4,99 5,00 5,17 +0.0 m/s---
19 Steyn Mulder ARV Achilles Jongens 5,04 5,04 +0.0 m/s---
20 Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens 4,74 4,79 5,00 4,79 5,00 +0.0 m/s---
21 Bent Hoevenaars AV Schelde...t Jongens 4,59 4,46 4,49 5,00 5,00 +0.0 m/s---
22 Roy Belder Spark Jongens 4,97 4,45 4,61 4,97 -0.9 m/s4,76
23 Stef Kapteijn AV `56 Jongens 4,42 4,62 4,62 +0.0 m/s4,56
24 Timmy Visser Spark Jongens 4,01 4,51 4,39 4,57 4,57 +0.0 m/s---
25 Ezra Jahn PAC Jongens Team 2 4,40 4,37 4,41 4,41 +0.0 m/s---
26 Ivo de Wit Spado Jongens Team 2 4,24 4,41 3,74 4,19 4,41 +0.0 m/s---
27 Jaffrey Emerenciana PAC Jongens Team 2 4,01 4,19 4,11 3,87 4,19 +0.0 m/s---
Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 - - - - DNS ---
Noah Chokri Rotterdam ...k Jongens - - - - DNS ---
Atri Gerrits THOR Jongens - - - - DNS ---